Permanent Wave Permanent Wave f 6.00 Kermis te Petten. Volks- en Kinderspelen ZIJN EDELACHTBARE. Sonny-Band, Utrecht. f 5.00. C. DE BOER ZUS BRAUN WEER IN HOLLAND. Auto door den trein gegrepen. Gevechten tusschen Mohammedanen en Sikhs. De groote diefstal bij Dr. Philips in Den Haag. Uit onze Omgeving. Radiocentralehouder contra aangeslotenen Advertentiën. Zangvereening „Vriendschap", Breezand. Uitvoering BAL NA. NOG SLECHTS EEN WEEK T. DE JONG, Marktberichten. ïooneelvereeniging „D.IIDM" DAMES! Boekhandel v.h. TRAPMAN Co. Barometerstand op Zaterdagmorgen 8 uur: 750"m.M. Vooruitzichten: Regen Temperatuur: 10 gr. C. is 50 gr. F. INRICHTING VOOR OOGONDERZOEK. FIRMA GEBR. ROTGANS. Hoogzijde E 103, Schagen. Gedipl. Opticien - Refractionist. Het oogonderzoek doen wij gratis. EEN ONDERHOUD MET MOEDER EN DOCHTER. BEIDEN VERONDERSTELLEN, DAT DE ZIEKTE AAN MOEDWIL VAN ANDEREN IS TE WIJTEN. Vergezeld van haar moeder is thans ook mevrouw PhilipsenBraun, meer bekend onder haar sportnaam van zus Braun, uit Amerika ut&ruggekeerd. Men zal zich herinneren dat deze koene zwemster daar tijdens de Olympische Spelen tengevolge van een insectenbeet zooals het indertijd heette, doch waar men thans wel anders over denkt, zooals hieronder zal blijken ernstig ziek is geworden. Frisch, ofschoon men het haar kon aanzien, dat zij zwaar ziek geweest was, is zij gistermorgen te Rot terdam na een lange zeereis aangekomen. Aan een groep journalisten heeft zij in de wachtka mer van het station een uitvoerig en vlot relaas gege ven van haar wedervaren gedurende en na de Olym pische Spelen. Het ging natuurlijk in hoofdzaak oer de ziekte, waarbij een ernstig vermoeden is uitgesproken. Zoowel mevrouw Philipsen als haar moeder zijn vast overtuigd dat een injectie de ziekte van onze zwemster heeft veroorzaakt. Zij schijnt deze 's Woensdags te hebben gekregen, een dag, waarop zij niet behoefde te zwem men. Den vorigen dag namelijk was zij in de 100 M. vrije slag uitgekomen en had zich toen een plaats in de volgende ronde verzekerd. Een demi-finale had ér op dit nummer bij nadere regeling niet plaats, zoodat „Zus" dus ineens overging naar de finale in dit num mer, die Donderdagnamiddag zou worden verzwom- men. 's Woensdags maakte ze van haar vrijen tijd ge bruik om te gaan kijken naar de finale van de 400 M. heeren vrije slag, waarin het ging tusschen Crabbe en Taris. Tegen haar gewoonte om oo de eerste rij te zit ten, zat zij thans op de tweede. Voor haar zaten een paar Amerikanen, die meestal meer naar achteren za ten. maar thans zich zoo hadden opgesteld, dat zij Zus gemakkelijk een injectie in het scheenbeen konden ge ven. Later heeft zij djt alles overdacht en fs op nog meerdere gronden tot bovengenoemde conclusie sreko- men. Maar om bij het verloop van de ziekte te blijven zij vermeld, dat onze zwemster reeds 's avonds in het linker scheenbeen wat pijn gevoelde, die zich den an deren morsen tot aan haar lies deed gevoelen. Toch heeft zij met een ietwat ft rif en piinlljk been nog meegezwommen in h3ar serie 400 M. vrije slag. waar mede ze zich wist te plaatsen in de demi-finale van dit nummer. Ze voelde zich steeds minder lekker worden. Er was al getracht met massage het pijnlijk gevoel weg te werken, want men was van meening ook van Put ten, de trainer voor de athleten oordeelde zoo dat eer. der spieren wat krampte. Deze massage is achteraf ge bleken juist slecht te zijn geweest, omdat het gif nu gelegenheid*had rieh gemakkelrker te verspreiden. Het was natuurlijk niet mogelitk voor mevr. Philiosen 's middags deel te nemen aan de finale van de 100 M. rugelag in plaats daarvan moest zij zich onderwerpen aan een onderzoek door vier doctoren, die vanwege het Olympisch Comité waren gezonden toen Ui zich had iiek gemeld. Over de diagnose is men het niet eens ge worden. maar de ziekte werd aan een insectenbeet toe geschreven. Er werd een behandeling met warme com- pressen voorgeschreven, die haar been bijna verbrand, den. Vier dagen lang werd deze methode voortgezet en ze veroorzaakte een doorloopende kwelling. De koorts steeg tot 41.7 graden en bleef enkele dagen aanhouden. Tenslotte probeerde men het met koude compressen en dit heeft beter geholpen. Intussohen verscheen er ook een Hollandsche dokter. 4r. Winkdelman. aan het ziekbed, die een andere diag nose aannam dan algemeen als de juiste gold. Hij meen de dat een injectie de oorzaak van alles was geweest en sprak in dien geest met een anderen dokter aan het ziekbed van Zus. Even maar. want spoedig zei een van hen: ..Pas op. ze verstaat Engelsch", waarop beiden hun gesprek op de gang voortzetten. Zus had intusschen al voldoende gehoord en na lang nadenken en vele ge sprekken met haar moeder is zij inderdaad tot de con clusie gekomen, dat haar ziekte aan moedwil van an deren is te wijten geweest. Waarom zei Miss Holms. die nu de 100 M. rug heeft gewonnen „I am so happy" toen feij wist, dat Zus niet meer kon meedoen in de finale. Is het niet eigenaardig dat deze juffrouw een zevenja rig contract bij de Fox Movies zou krijgen als zij als nummer één eindigde? En wat moet er gedacht worden van het feit, dat een jongeman op verdachte wijze rond het appartement van de dames Braun bleef scharrelen, toen zus weer uit het ziekenhuis was ontslagen op een wijze, alsof hij berouw van iets had. Maar wat meer zegt, mevrouw Braun meent In dezen jongeman dengene te herkennen, die voor Zus had gezeten op den nood- lottigen Woensdagmiddag. Toen zij hem later eens wilde spieken, verdween hij en is nooit weergezien. Trouwens, later is als officieele diagnose „wondroos" vastgesteld. Ja, beide dames zijn er vast van overtuigd, dat cpzet hier in het spel is geweest. Dat is een ernstige insinuatie aan het adres van de Amerikanen als het niet waar zou blijken te zijn, maar er kunnen zoovele feiten worden aangevoerd voor de juistheid van dit hoogst ernstig vermoeden. Door neergelaten ovcrwegboome n heen gereden. De auto totaal versplinterd; de bestuurder echter voor dien tyd er uit ge sprongen en ongedeerd gebleven. T e r s e k e, 14 October. Hedenochtend had op den bewaakten overweg nabij het station Kruiningen Yerseke, een ongeluk plaats, dat nog goed is afgeloo- pen. Op het tijdstip, dat de boomen van den overweg waren neergelaten, kwam de heer R. uit Goes met zijn auto aanrijden. Door onverklaarbare oorzaak reed de bestuurder dwars door de boomen heen. Eerst midden op de rails kwam de auto tot stilstand. Juist naderde op dat oogenblik de sneltrein naar Roosendaal. De auto werd door den trein gegrepen en totaal versplinterd. De bestuurder sprong op het laatste moment uit den wagen en redde zoodoende zijn leven. 14 Dooden. BOMBAY. 14 Oct. (V.D.) In het Hissargebied, in den Pendsjab is het tot een bloedige botsing gekomen tusschen Mohammedanen en Sikhs. 14 Mohammedanen werden gedood, 11 zwaar ge wond. De vermoedelijke dader is te Berlijn ge arresteerd. Zijn uitlevering wordt door de Nederlandsche Justitie verzocht, In samenwerking met de Nederlandsche politie en recherche, heeft de Berlijnsche recherche in een hotel te Berlijn een persoon gearresteerd, die leefde onder den naam van Freiherr van Lukarch en die ervan verdacht wordt op 24 Juli jl. de inbraak te hebben ge pleegd in de flatwoning van dr. Philips in Den Haag, waarbij o.a. een cassette werd gestolen, inhoudende voor een waarde van ruim f200.000 aan juweelen, en baargeld en 100 Engelsche ponden. Hoewel do gearresteerde tot nog toe alles ontkent, zijn de aanwijzingen tegen hem z6ó sterk, dat de Ne derlandsche justitie een arrestatiebevel tegen hem heeft uitgevaardigd en zijn uitlevering naar Neder land heeft gevraagd. GEBRUIKTE AUTOMOBIELEN verkoopen wij onder GARANTIE en op PROEF. Garage C. NIEUWLAND BERGEN. Z IJ P E OUD ES LUIS. Van de verloting, welke gehouden wordt ten bate der Zangvereeniging „Nieuw Leven" alhier, zal de trekking plaats vinden op 30 October a.s. in café Buisman. Zoo als reeds op de loten vermeld, wordt de uitslag hier van per advertentie in dit blad bekend gemaakt. Dienzelfden avond wordt door Buisman g emaskerd bal gehouden, waarvoor hij zooals gewoonlijk weer mooie prijzen beschikbaar stelt. BURGERVLOTBRUG. Door 't uitloopen van een bout uit de stuurinrichting geraakte de chauffeur van schipper F. T. Sch., onder den rook van Schoorldam met z"n oud, beladen Fordje op de tramrails, zoodat 't rechter-achterwiel geheel in den zachten grond wegzakte. Bestuurder en passagier kwamen met den schrik vrij en verdere ongelukken de den zich gelukkig niet voor. Met vereende krachten is de auto uit zijn ongunstige positie verlost. De tram, welke in aantocht was, ondervond nog eenige stag natie. Deze week vergaderde Nut en Genoegen in café De Nijs. Met een gepast woord opende de voorzitter deze vergadering, waarna voorlezing der notulen volgde, welke onder dankzegging werden goedgekeurd. Hierna volgde verslag van den penningmeester, welke beschei den, na controle, in orde wei-den bevonden- Vastgesteld werd de eerste Nutsavonden te bepalen op 19 en 20 Nov. a.s. Voorzitter uit den wensch dat de wefkende leden op die avonden het noodige willen bijdragen tot verhooging der Nutsavonden. Volgt Bestuursverkiezing. Aftredend waren de heeren P. de Heer en Jb. Pool. De heer Pool wenschte niet meer in aanmerking te komen, waarvoor de heer G. Rademaker werd gekozen. De voorzitter sprak zijn leedwezen uit, dat de heer Pool voor deze functie be dankte, temeer waar hij mede een der oprichters van ons Nut is geweest. Pool is altijd een actief bestuurs lid geweest, waarvoor voorzitter hem namens het be stuur en alle leden hartelijk dank wil zeggen. Waar de rondvraag weinig nieuws opleverde, volgde spoedig sluiting. W I E R I N G E N Op Woensdag 19 October a.s. zal. uitgaande van de Holl. Mij. van Landbouw, afd. Wieringen, de Secre taris van bet hoofdbestuur, Ir. T. P. Huisman, een lezing houden in het lokaal van den heer Lont, met als onderwerp: „Landbouwcrisiswetten". A.s. Zaterdag 22 October, zal in de zaal van den heer S. Halfweeg te Hippolvtushoef (voorheen Jb. Bniul), optreden het ensemble Kees Pruis. Voor de liefhebbers staat een mooie avond te wach ten. Sportnieuws. A.s. Zondag L. Rijvereeniging „Wieringen", rijles in de manége om half tien. H.R.C. IIISucces I. Vertrek 11 uur. Schagen 3Succes 3. Vertrek 1.30 uur. Succes 4Schagen 4. Aanvang 2 uur. Succes Adsp.—Schagen Adsp. Aanvang 12.30 uur. W 1 N K E L Reeds eenigen tijd werd actie gevoerd door de aan geslotenen bij de radiocentrale, teneinde te komen tot een verlaagde abonnementsprijs, n.1. f 1.23 per maand. Daarbij werd opgewekt om te weigeren meer te be talen, wat ten gevolge had, dat door den centralehou der een begin werd gemaakt met het afsnijden van wei- gerachtigen. Genoemde centralehouder had de aangeslotenen per circulaire uitgenoodiga tot een vergadering In het lo kaal van den heer R. Daan op Vrijdag 14 October, waar in :den aangeslotenen uitgelegd zou worden, waarom de abonnementsprijs niet kon worden verlaagd. Deze circulaire had weer tot gevolg, dat een omroe per namens het actieve deel van de aangeslotenen, deze opwekte om niet ter vergadering te verschijnen. Des avonds om half acht waren reeds velen ln de om geving van het lokaal aanwezig, doch dit waren niet alleen abonné's, want menig ander was nieuwsgierig naar verloop en einde dezer vergadering, maar bijna niemand ging naar binnen. Tenslotte koos men uit zijn midden een aangeslotene in den persoon van den heer Strobbe alhier, die naar binnen ging en volgens opdracht den centralehouder namens de aangeslotenen mededeelde, dat men in geen geval meer wenschte te betalen dan f 1.25. Toen de heer Strobbe weer naar buiten kwam en me dedeelde, dat centralehouder niet bereid was de wen- schen van de aangeslotnen in te willigen, werd eenpa rig besloten zich „af te laten snijden". Hoewel ter plaatse vele menschen tezamen waren ge komen, had het geheel een zeer rustig verloop en als het eens iets onrustig werd, was het omdat de een of andere vroolijke luistervink de lachtlust der anderen opwekte. Met nieuwsgierigheid zien we de afloop van dezen radiostrijd tegemoet. KOE 0RAS JULIANADORP. Naar wij van den heer I. J Schroevers vernamen, ligt het dezen winter in zijne bedoeling om de oud- cursisten van de beide vorige landbouwwintercursus- sen in een vereeniging van oud leerlingen bijeen te brengen, en dan van tijd tot tijd met hen een praat- avond te houden over allerlei onderwerpen, die in de practijk voorkomen. Wij voor ons zeggen zeker niet te veel als wij vertrouwen, dat het streven van den heer Schroevers in ruime mate zal worden ge steund. en geapprecieerd. Het Dameszangkoor zal a.s Dinsdag een zangavond geven in de Ned. Herv Kerk alhier. Welwillende me dewerking zal worden verleend door de heeren G. Schilder, Tenor, T. J. Ramler, Bariton, terwijl mej. C. Kokelaar het koor zal begeleiden Dirigent is Feike Asma, deze allen komen uit Den Helder. XV ARMENHUIZEN De Oudevrul. De Oudewal te Warmenhuizen werd als verkeersweg belangrijk verbeterd door verbreeding en het aanbren gen van een nieuwen deklaag, waardoor voertuigen el kaar thans gemakkelijk kunnen passeeren. Door de weg gebruikers wordt deze verbetering zeer gewaardeerd. Langs dezen weg staan echter iepenboomen, waarvan de lage takken hoog opgebouwde auto's en autobussen hinderen. Overigens bewijzen de boomen uitstekende diensten, doordat zij bij avond en slechte weersomstan digheden de richting goed aangeven en voorts het te water rijden van voertuigen voorkomen. De B.B.N., Bond van Bedrijfsautohouders in Neder land, heeft zich tot het Gemeentebestuur van Warmen huizen gewend met het verzoek de iepenboomen zooda nig te willen laten snoeien, dat ten volle van de wegver- betering kan worden geprofiteerd. CAI LANTSOOC Voetbal Voor Zondag. Competitie. Zondagmiddag speelt Callantsoog I een thuiswedstrijd tegen H.R.C. VII, hetgeen als het weer zich. ook niet onbetuigd laat en de scheidsrechter nu eenkf wèl op komt, een mooie wedstrijd kan worden. Zondagmorgen het tweede elftal tegen St Maartens brug. Deze club liet hier een aardige herinnering aan een vorig optreden aohter. Het zal zeer de vraag zijn wie de medaille zal winnen. BARSINGERHORV KOLHORN. Adgemeene vergadering van den Bond voor Staats- pensionneering. afd. Kolhorn, in het café van den heer S. Kuiper. De opkomst was matig. De Voorzitter, de beer J. Kuiper opent de vergadering en heet de aanwezige led?n hartelijk welkom. Het zal, zegt spr„ dezen avond de laatste vergadering zijn. die ik als voorzitter mee maak, gedurende meer dan dertig jaar ben ik bestuurslid van de afd. geweest, ik heb als zoodanig veel lief en leed meegemaakt, maar al die ja ren zijn we toch niet zoo heel veel verder gekomen. Ik wil hopen, dat het mijn opvolger zal gelukken de afdee- ling tot meerdere bloei te brengen. Hierna leest de secretaris, de heer S. Groet, de notu len, die na een paar opmerkingen worden goedgekeurd. Vervolgens leest de secretaris het uitvoerige jaarver slag voor, waaruit blijkt, dat de afcleeling het afgeloo- pen jaar niet stil heeft gezeten. Ingekomen ls de agenda voor de vergadering van de federatie „Hollands Noorden" op Zondag 16 October te Schagen. Deze agenda levert geen stof tot besprekingen op. Tot afgevaardigden worden de heeren J. Kossen en C. Herman benoemd. De penningmeester doet nu rekening en verantwoor ding. De inkomsten hebben f 570.34 bedragen, de uitga ven f 369.56, zoodat er een batig saldo is van f 200.78, een mooi resultaat. De rekening wordt nagezien door da heeren M. v. d. Klooster en S. Dijkstra en volkomen in orde bevonden. Hierna volgt bestuursverkiezing. De heer Zeeman moet periodiek aftreden en de voorzitter en de heer Timmerman hebben bedankt, de heer Kuiper wegens zijn Vergevorderden leeftijd. Gokozen worden de heeren Zeeman, S. Breebaart en C. Herman; de heer Breebaart wordt tot voorzitter benoemd. Bij de rond%rraag brengt de heer Breebaart den voorzitter dank voor het vele werk, dat hij gedurende zoo tallooze jaren voor het Staatspensioen verricht heeft. Applaus. Door de vele regens moet het gemaal van de Scha- ger Kogge nogal eens malen, waardoor heel wat kroos naar Kolhorn gevoerd wordt. Dit kroos blijft vlak bij het gemaal vastzitten en vormt nu een ernstige be lemmering voor de scheepvaart. L A N G E N D IJ E OUDKARSPEL. Donderdagavond vergaderde de Vischclub in het lokaal van den heer C. Vis alhier. Na eenige besprekingen besloot men om den laat- sten Zondag van het seizoen, dat zal dan 12 Maart 1933 zijn, nogmaals een wedstrijd te houden op de Bleekmeerkade. Terwijl men zeer gezellig bijeen was, werd door den heer A. Timmerman den kop van oen zeelt ontleed om te bewijzen, dat er een eendje in een zeeltkop zit, welk verhaaltje den vorigen keer voor visscherslatijn werd gehouden. De uitslag van den op 9 October j.1. gehouden vischwedstrijd op de Bleekmeerkade was als volgt: Het aantal gevangen baarzen bedroeg 13S. De drie prijzen voor de grootste baarzen werden gewonnen door de heeren K. Koster te Noordschar- woude met een baars van 24c.M., Th. Beenken te Oudkarspel met een van 22^ c.M., en St. de Rijke te Noordscharwoude met een van 20 c.M. De drie prijzen voor het grootste aantal baarzen door de heeren J. van der Veer te Oudkarspel met Zondag 23 October geeft de Zangvereen. „Vriendschap'' een in de zaal van den heer Jb. BORST. Ter afwisseling het duo KAPPER-PRUIS Aanvang 8 uur. Entrée 50 ets. (plus belasting) Deze reclameprijs duurt tot 24 October. PROFITEERT nog van deze RECLAME. Na 24 October ls het weer de stabile prijs van f 7.50. Welke prijs als miiimum is gesteld door de Firma Eugène. Beleefd aanbevelend, Intern. Gedipl. DAMES-KAPPER, NIEUWE NIEDORP. Telefoon No. 19. 28 stuks, C. Beenken, Oudkarspel met 10 stuks en K. Borst Kz., Oudkarspel, met 9 stuks. De drie prijzen voor de meeste maatbaarzen door de heeren A. Timmerman, Oudkarspel, L. Eiland, Oud karspel en Van Dam te Noordscharwoude, ieder met 2 stuks. Aan het einde der vergadering kwam er nog een groote verrassing. De heer C. Vis had zooveel „bot" gevangen, dat hij de leden van de vischclub op een groote schaal gebakken bot tracteerde, welke tracta- tie door de visschers met luid applaus werd begroet en met smaak verorberd. BROEK OP LANGENDIJK. Vrijdagmorgen 11 uur werd in het gebouw van de Langendijker Groentencentrale de 11de contante droge bloembollenveiling gehouden. De aanvoeren waren zeer gering, terwijl ook zeer weinig koopers aanwezig wa ren. Verschillende partijen plantgoed, zooals Dream, Clara Butt, Nartis Ornatus en Will. Copland bleven onverkocht Alvorens met de veiling te beginnen nam de heer S. de Boer Kz., de veilingleider, het woord en bood zijn verontschuldigingen aan, dat er zoo weinig aanvoer was Het was echter niet de schuld van de veiling, daar deze veiling wordt gehouden op verzoek van verschillende aanvoerders. Spr. maakte van de gelegenheid gebruik, om bij deze laatste veiling den aanvoerders en koop lieden een woord van dank te brengen voor de onder vonden medewerking. De volgende prijzen werden be steed voor leverbare: Bartigon f 0.05 en Clara Butt f 0.25 per 100 stuks; Voor plantgoed waren de prijzen als volgt: Artus f 0.05, Clara Butt f 0.05, Will. Copland f 0.05, Farne- oombe Sanders f 0.07, La Reine f 0.11 Murillo f 0.09-0.20, Inglescombe Yelow f 0.090.12, alles per Kg. De aangevoerde gladiolen werden opgehouden. GEMEENTE SCHAGEN. Overleden: Lourens Liefhebber, 84 jaren, weduw- naar van Geertje Rampen. Jan Huiberts, oud 7 mnd. POLITIE. Verloren: een kussen van een duorutting; een pot lood; een tasch met inhoud. Gevonden: een sleutel EI ERVEELIN G SCHAGEN, 13 Oct Aangevoerd: 28000 kipeieren: 5557 Kg. f 5.505.70, 58—60 Kg. f 5.606, 61—63 Kg. f 5.80—6.30, 64—67 Kg. f 6.206.50, ongewogen wit f 5.406.20, ongewogen br. f 5.60—6.40, klein f 4.10—4.80, 900 eendeieren f 2.60—2.80. ALKMAAR. 14 October 1932. Op de heden gehouden kaasmarkt waren aangevoerd 84 stapels, wegende 120.000 K.G., waarvan de prijzen als volgt: Fabriekskaas: 46 stapels kleine f 26, 7 sta pels Commissie f 24. Boerenkaas: 5 stapels kleine f 24; 26 stapels Commissie f 28.60. Alles met rijksmerk. Handel goed. ALKMAAR, 14 October 1932. Op de heden gehouden graanmarkt waren in totaal 1819 HJJ.'s aangevoerd, waarvan prezen en aanvoer als volgt: 31 H.L. tarwe f 4, 151 HL* rogge f 3.754.50, 369 H.L. gerst f 4—5 700 HL* haver f 5—6. 117 H.L. boonen, w.o. bruine boonen f 1517, citroen boonen f 1720, duivenboonen f 8.259. witte boonen f 1620, 9 Hl. geel mosterdzaad f 1620.50, 63 H.L. karwijzaad f 1821, 14 H.L. blauwmaanzaad f 40, splnaziezaad f 22, 365 H.L. erwten, w.o.: 3e s. kleine gr. erwten f 5 8, gelezen kl. gr. erwten f 16.50, gr. erwten (kleine) f 1013.60, groene erwten (groote) f 1625, grauwe kleine f 710, vale erwten t 1123.50 en tulnboonen f 10—18. alles per 100 K.G. Handel goed. WIERINGEN, 14 October 1932. Aanvoer aan den Vischafslag: 53 balen wulken f 8.85 tot f 11, alles per baal. WINKEL, 14 October 1932. Appelen f 39, peren f 29, druiven f 1316, toma ten f 45, slaboonen f 68.50, aardappelen f 0.90—1.1<\ bieten f 1—1.40, uien f 1.50—2. ales per 100 pond, an- vie f 0.801.10 per 100 stuks. NOORDSCHARWOUDE. 14 Oct Aangevoerd: 40800 Kg. aardappelen: schotscbe mui zen f 0.4O—0.60, gr. schot f 0.60—0.70. elgenh. f 0.49— 0.60. bl. eigenh. f 0.80—1,50. 20000 Kg. uien: gele nep f 6.60—6.80. drielingen f 4.30—5.10. uien f 3.50—4.20. gro ve uien f 3.204.20, 900 Kg. peen f 1.90. 1100 Kg. kroten f 0.8O—1.50, 15600 Kg. roode kool f 1.50—3.30. 44000 Kg. gew. witte kool f 0.70—0.80. 1000 Kg. D. witte kool f 130. 7900 Kg. gele kool f 1.19—2.20. 100 stuks bloemkool f 12.20. BROEK OP LANGENDIJK. 14 Oct. Aangevoerd: 15000 Kg. aardappelen: schotsche muizen f 0.401, bl. elgenh. f 1.40—1.80. duc f 0.60. drielingen f 0.70—0.80. 32000 Kg. roode kool f 0.99-3.60, 2700 Kg. gele kool f 0.802.50, 31000 Kg. vr. witte kool f 0.60 0.90, 4500 Kg. Deensche witte kool f 11.30, 6000 stuks bloemkool: Lecerf f 714.30, reus f 7.4013.60, bik. II f 1.80—5.10, 11000 Kg. uien: gele uien f 6.89—7. gele drie lingen f 3.90—5. gele uien f 4.10—4.50, 13000 Kg. bleten f 0.802.10, 6000 Kg. peen f 1.401.60, 150 Kg. slaboonen f 4.20—16, 425 Kg. tomaten A f 11.70, B f 13.60, C f 8.30, CC f 2.10, 800 Kg. druiven: Alle. t 25, Frankent. f 20.10 -24.70. WARMENHUIZEN. 14 Oct Aangevoerd: 12400 Kg. aardappelen: schotsche mui zen f 0.500.70. drielingen f 0.40, grove f 0.70, 500 Kg. roode kool f 1.29—1.50. 11100 Kg. witte kool f 0.60—0.70, 300 Kg. nep f 6.29—6.70, 2400 Kg. uien f 4.20—4.50, drie lingen f 4.404.60, grove uien f 3.303.90. Zondag 16 October Maandag 17 Oct. Zie programma bij Café Vriesman. Dinsdag 18 Oct. om prijzen van f 20, f 10 en f 5. Tevens wordt voor elk paard dat een ander paard afloopt f 2.50 uitbe taald. Loting 1 uur. Inleggeld f 1.—. Leden vrije toegang met dame, niet- leden f 0.50. Vrije deelname. Maandagsavonds UITVOERING door de te Alkmaar. Opvoering van Aanvang 8 uur. Entrée f 1.—. MUZIEK Aanbevelend. H. VRIESMAN. Wij verzorgen een prima alles inbegrepen voor: Onze nieuwe electrische dróóg-in stallatie droogt uw haar in den kortst mogelijken tijd. Aanbevelend, DAMES- EN HEERENKAPPER, ANNA PAULOWNA Telefoon 94. Wij Permanenten ook lang haar. Wij hebben steeds groote voor raad van de nieuwste Ook voor Kinderkleeding. Pa tronen kunt U ook bij ong bestel len.

Schager Courant | 1932 | | pagina 6