Polder Waard en Groet. Onze Sint Nicolaas-Puzzle. I V Polsmoffen!!! IEUWS PARTA 36 37 38 1 39 v V* Arrondissements Rechtbank te Alkmaar. Uit onze Omgeving. VAN CHAGEN. Vergadering van Dijkgraaf, Heemraden en Hoofd ingelanden, op Dinsdag 29 November 1932, des na middags 2 uur, in het Polderhuis te Winkel. De Voorzitter, de heer A. J. Waiboer, opent de vergadering, de heer A. Wiedijk, Secretaris, leest de notulen, die worden goedgekeurd. Afwezig de heer P. Koomen. Medegedeeld wordt, dat door Ged. Staten inlichtin gen zijn gevraagd over de Keur, in hoofdzaak redac tiewijzigingen betreffende. De heer P. Koomen had bericht ingezonden, dat hij bedankte als Hoofdingeland. Voorzitter deelt mee, dat van de Gasfabriek Win kelNieuwe Niedorp is aangekocht 50 a 60.000 K.G. teer, tegen f3 per 100 K.G. De P.E.N. had bericht gezonden van de gewijzigde kolenclausule, in verband met den prijs der kolen. De reductie bleek al een zeer gering bedrag te be- teekenen. Overdracht Poldereigendommen. Volgt voordracht tot overdracht van poldereigen dommen aan de Provincie Noordholland, tot een be drag van f 1348.60, een en ander in verband met den aanleg van het kanaal KolhornSchagen. Verkocht werden de uitwatering Schager Kogge, kade vanaf den heer Joch. Blaauboer tot begraaf plaats, een gedeelte berm en tochtsloot in den Waard- polder tot nieuw aan te leggen Prov. weg, een stukje tuingrond, enz. Terug kreeg de Polder een stukje land van Burgemeester, om den bocht uit den weg aldaar te nemen. De Provincie nam de brug van den Waardpolder over, ook het onderhoud, begroot op f20 per jaar en trok daarvoor f400 af, van het bepaalde bedrag van f 1748.60. Na eenige besprekingen werd dit voorstel met alge- meene stemmen aangenomen. Aan de orde is nu het voorstel tot overdracht van de haven te Kolhorn, aan de Provincie Noordholland, tot een bedrag van P.M. fl.eveneens in verband met de kanaalplannen. Voorzitter geeft een kort overzicht van de met den Hoofdingenieur-Directeur der Prov. Waterstaat ge houden besprekingen over deze overdracht. Het be stuur had getracht de haven te verkoopen, wat niet werd geaccepteerd. De Polder wilde van het onder houd der haven af. De Prov. wilde alleen de vaar geul op diepte houden. De Polder moest voor de noo- dige diepte voor de steigers zorgen. De sluis overne men wilde de Prov. evenmin en evenmin het onder houd der oeverwerken. Hoe weinig of het bestuur in deze ook had kun nen bereiken, omdat door de Prov. alles werd afge wezen, bracht het nu het voorstel om maar aan het gestelde verlangen van de Prov. te voldoen. Dus: de haven te verkoopen aan de Prov. voor f 1.met als eenige verplichting harerzijds om de vaargeul op diepte te houden. Over dit voorstel ontspon zich een geanimeerde be spreking, waaruit duidelijk naar voren kwam dat men de voorstellen der Provincie zeer onbillijk vond. Wel werden de voordeelen en zoogenaamde voordee len die de Polder behaalde met deze transactie breed aangerekend, maar de revenuen die de Provincie had met voor een belangrijk deel van het kanaal KolhornSchagen van de bestaande haven te kun nen gebruik maken, werden volgens alle leden niet voldoende hoog aangeslagen. Men oordeelde, dat dit de eenige goede oplossing was, dat de Provincie in eigendom kreeg de geheele haven en ook de sluis, voorhaven, etc. met al de voordeelen en bezwaren daaraan verbonden. Het voorstel van het Dag. Bestuur werd dan ook niet aangenomen, maar kreeg het bestuur opdracht aan de Provncie te melden, dat de algemeene ver gadering alleen in den geest als hierboven weer gegeven, met de overdracht van haven, sluis, etc., kan accoord gaan. Uitdiepen Oosterdijksloot. Het Dag. bestuur deed het voorstel in samenwer king met het Hoogheemraadschap Hollands Noorder kwartier de Oosterijksloot uit te diepen. Voorzitter zette de zaak uitvoerig uiteen. Er was met polder Wieringerwaard, die in deze rechten had en met het Hoogheemraadschap geconfereerd en men was nu wat de uitvoering van het werk betrof tot overeenstemming gekomen. De lengte van het werk was ongeveer 3700 M. Het werk zou in 1933 wor den uitgevoerd. Na eenige bespreking verklaarden allen zich voor. Wellenbelasting. Volgt bespreking over de wellenbelasting voor 1933. Het Dag. Bestuur stelt voor een heffing in te voeren berekend naar de wateropbrengst. De belas ting te brengen op een minimum van f5 en een maximum van f30. Alhoewel de uitvoering niet zoo heel gemakke lijk zal zijn, verklaren allen zich er voor. Het Dag. Bestuur krijgt machtiging tot verhuring van een paar perceelen land, laatstelijk in huur bij de heeren Kriek en Hartog. Tevens wordt het bestuur gemachtigd tot aan koop van bazaltsplit. Besloten wordt de brug bij Waterloo, die te smal is, te veranderen in een koker. Het dek te verbree- den. Het werk wordt begroot op f1000. Een nieuwe brug als b.v. in de Wieringerwaard, zal f 1850 kos ten, terwijl een verbreeding der bestaande brug begroot wordt op f600, maar dit wilde de Prov. In genieur niet goedkeuren. Bij de rondvraag dient de heer Trapman zijn ont slag in als Hoofdingeland, dank brengend voor de samenwerking. Dijkgraaf wijdt eenige sympathieke woorden aan het scheidend lid. De heer Molenaar informeert of het liggeld der arken steeds binnenkomt. De heer Geertsema klaagt over het te laat malen. Voorzitter zegt, dat het arkengeld nog steeds be hoorlijk binnenkomt. Dat het met de bemaling wat gestagneerd heeft, is niet de molenaar zijn schuld. Op één nacht heeft deze b.v. vijfmaal de pomp moeten losschroeven, doordat ze vol zat met gras dat in de slooten was geworpen. Een volgend maal moest er gewerkt worden aan den kabel van den Waardpolder en was er geen stroom. Hierna sluiting. MEERVOUDIGE STRAFKAMER. Zitting van Dinsdag 28 Nov. Uitspraken van 21 Nov. Jeronome Corn. K., Schagen, hooger beroep vonnis kamtoogereoht Schagen, ter zake overtreding Motor- en Rijwielwet, f 15 boete of 15 dagen. Joh. K., Oude Niedorp, mishandeling, f 25 boete ol 25 dagen. Joh. Jac. H. en Dirk Sohr., Alkmaar, berooving in vereeniging. Onderzoek niet volledig, wordt hervat op ft December. SC H 0 O R L v.v.v. In de lunchroom van den heer Kaspers alhier verga derde Maandagavond de Vereeniging voor Vreemde lingenverkeer, kortheidshalve V.V.V. genoemd. Aanwezig waren 24 leden. De voorzitter, de heer R. Wognum, een terugblik werpende op het seizoen 1932, kon constateeren, dat in 't algemeen niet mocht worden geklaagd. De gemeentelijke subsidie, hoewel naar sprekers reeening niet te hoog, is toch gelukkig dezelfde ge bleven, waar andere vereenigingen hunne subsidies zagen gehalveerd. De secretaris, de heer H. Selhorst Jr., jde notu len, welke werden goedgekeurd. Als ingekomen stuk werd een schrijven voorgelezen van den Burgemeester, betreffende het lidmaatschap van de Vereeniging van Noordzeebadplaatsen. Volgens dit schrijven zal 't waarschijnlijk het beste zijn om tot 1934 met dit lidmaatschap te wachten. Op aandrang van den heer Schermer zal gevraagd worden reeds in 1933 toe te treden en zal door de beide V.V.V.'s getracht worden in de kosten bij te dragen. De heer J. Korver deed namens de feestcommissie verslag van het Zomerfeest. De ontvangsten hadden bedragen f 1373.44 en de uitgaven f 1290.42, zoodat het saldo f 88.02 bedroeg. Dit bedrag kon aan de speciale feestreserve worden toegevoegd. De Voorzitter dankte speciaal den voorzitter en den scretaris van deze commissie voor 't vele werk door hen verricht. Ook dankte hij de feestcommissie voor de aardige attentie, een vlag in de Schoorlsche kleu ren, welke ze aan de vereeniging had geschonken. Mede was deze attentie een blijk van de goede verstandhou ding tusschen het bestuur van de feestcommissie en V.V.V. Door den informatiebureauhouder, den heer K, P. Zuurbier, werd verslag uitgebracht van de werkzaam heden van dit bureau. Ingekomen en beantwoord zijn 492 schriftelijke aanvragen. Verstrekt zijn 311 monde linge Informaties. De voorzitter dankte den bureau- houder voor 't vele werk door hem verricht. Mevr. RoosBreed vond de groote gids niet ac tueel meer. Na discussie wordt op voorstel van den heer Schermer besloten om de laatste 120 gidsen onder de leden te verdeelen. Namens de commissie voor de verloting doet de heer Schermer verslag waaruit blijkt, dat ondanks den geringen lotenverkoop, toch nog een voordeelig saldo viel te boeken van f 105.79. De heer Bulstra gaf in overweging om een volgende verloting te hoyden in een tijd dat er weinig andere loterijen plaats hebben. De Voorzitter zegt hiermede rekening te zullen houden en dankt de commissie voor 't werk. Bij de bestuursverkiezingen wist de voorzitter juist nog de meerderheid te verkrijgen, terwijl In de plaats van den heer Schermer werd gekozen de heer Kiel stra. Beiden namen hunne benoeming aan, terwijl de voorzitter den heer Schermer dank bracht voor het geen hij voor de vereeniging als bestuurslid had gedaan. Tot leden van de finantieele commissie werden aangewezen de heeren C. A. Beudeker en A. Selhorst. De Voorzitter deelde mede, dat hij en de secretaris het ter visie liggende uitbreidingsplan van de gemeente Schoorl waren gaan zien. Spr. vond de openbebouwing te ver doorgevoerd en prefereerde 'n afstand van 5 meter van huis en erf scheiding, boven een van 10 meter. Na veel over en weer gepraat stelde de heer Korver voor om te verzoeken aan den Raad, om de 10 M. grens geheel te doen vervallen, terwijl de heer Zuur bier 't ldée van den heer Schermer overnam en voor stelde om te vragen, de 10 meter grens zoo beperkt mogelijk te maken. Het eerste voorstel kwam In PROGRAMMA VOOR ZONDAG A.S. Schagen II—Helder IV, 2 uur. Schagen IV—Petten II, 12 uur. Schagen A—Helder B, 11 uur. Helder VSchagen III, 2 uur. Helder DSchagen B, 12.30 uur. Vertrek per bus 11.45 uur, precies. Beserves gelieve aanwezig te zijn, daar bij niet aanwezigheid van spelers toch de bus vertrekt. Zie aanteekening van de E.C. onder de elftallen van a.s. Zondag. BESTUURSVERGADERING. Hedenavond om 8.15 uur ten huize van den heer K. S. Leguit, Hoep, alhier. NIEUWE LEDEN. C. v. d. Linden, Roosstraat. Schagen. Art. 10—12 H. R. REGLEMENTEN. Onze bode zal a.s. Zaterdag voorzien zijn van de reglementen. Ieder lid moet dit reglement in zijn bezit hebben, gelijk in het reglement staat vermeld. Kosten 15 cent. ELFTALLEN VOOR 4 DECEMBER A.S. Sparta II: D. Arnoldus. S. Breebaart, K Rempt. P. Blaauboer, P. Molenaar, J. Koomen. C. de Moor, S. Paulusma, E. Rus, Jb. Molenaar. G. Paulusma. Res.: J. v. Ketel. stemming en behaalde een betrekkelijk kleine meer derheid, doch het voorstel-Suurbier kwam hierdoor te vervallen. Hierna kwam ter sprake het weder uitgeven van een gratis gids en te trachten dit in samenwerking met V.V.V. Groet en R.H.V. te bereiken. Mocht deze sa menwerking niet worden gevonden met beide, of een der twee vereenigingen, dan de gids uitgeven door de V.V.V. Schoorl of met een dier twee genoemde vereeni gingen. Bij de besprekingen kwam tot uiting, dat met de plaats gehad hebbende samenwerking geen prettige ervaring was opgedaan en er gingen dan ook stemmen op om zelf weer een gidsje uit te geven. Daarentegen werd opgemerkt dat met een oplage van 11000 de uit gave zich zelf had bekostigd, terwijl de vorige gidsjes met een oplage van 6000 stuks, de vereenigingskas f 100 kostte. Tot een resultaat kwam men niet, daar de klok elf uur sloeg, zocdat na 3 uur pratens er nog een vervolg- avond zal komen, speciaal voor de gids-uitgave en voor de rondvraag. W A R M E N H V 1 Z E V VEELINGSVEREENTGING. Vergadering van het Centraal Bestuur der Veilings- vereeniging te Warmenhuizen op 28 November J.1. Afwezig de heeren Jb. Blokdijk en A. Tesselaar. Voorzitter de heer P. Slot opent de vergadering en heet daarbij in het bijzonder welkom den heer J. Wilde- boer. die van een ernstige ziekte Is hersteld. De secretaris leest de notulen van de vorige vergade ring, welke worden goedgekeurd. Ingekomen zijn: L Een sohrljven van de Prov. Commissie uit de vei lingen met verzoek een lid voor de finantieele Commis sie voor 1932 te willen aanwijzen, welke commissie be last ls met de controle der rekening en verantwoording. Voorzitter deelt mede, dat deze controle inmiddels door hem is verrioht. 2. Een schrijven van de Prov. Commissie met verzoek medewerking te willen verleenen voor de op 1 Decem ber as. te houden inventarisatie van de stapelproducten 3. Een circulaire van de Coop. Veilingsver. „Hooge- zand-Sappemeer", welke aan het Centraal Bureau van de veilingen wil verzoeken een spoedvergadering te be leggen ter bespreking van de steunwet voor den tuin bouw en daarvoor medewerking verzoekt. Het Dag. Bestuur meende hierop niet te moeten in gaan. Eerst wanneer komt vast te staan, dat de steun te gering is, hetgeen thans binnen enkele weken het ge val is, kan actie worden gevoerd om verhooging te ver krijgen. Het Centraal bestuur gaat hiermede accoord. 4. Een schrijven van het In- en Verkoopbureau voor Tuinbouwproducten, met verzoek voor een door het Bureau op te maken begrooting voor 1933 te willen be richten, welke producten en welke hoeveelheden daar van in een ongunstig geval aan onze veiling in 1933 ter beschikking» van het Bureau kunnen komen. Begroot wordt 125 wagons bewaarkool en 50 wagons vroege en witte kool. Voor vroege aardappelen is het zeer moeilijk een schatting te doen, daar hiervoor zelfs nog geen mini mumprijs bekend is. 5. Een schrijven van de Prov. Commissie uit de vei lingen, met de uitnoodiging eventueele voorstellen voor de as. jaarvergadering voor 1 Dec. as. te willen indie nen. Na eenige discussie komen twee voorstellen naar voren, welke bij de Prov. Cornm. zullen worden inge diend. Het eerste voorstel is om aan de regeering te verzoeken de teelt van tuinbouwproducten te willen be perken in dier voege, dat deze teelt weder tot de oude tuinbouwcentra wordt teruggebracht en aan hem die van andere steunregelingen profiteeren wordt verboden tuinbouwproducten te telen. Het tweede voorstel be oogt aan de regeering te verzoeken maatregelen te ne men om executies in het land- en tuinbouwbedrijf te voorkomen. Naar aanleiding van door den secretaris gedane me- dedeelirigen betreffende den huurder van het veilings koffiehuis wordt besloten over het thans loopende huur- Sparta III: D. Wit M. Slikker, T. Brantenaar. Jos. de Blok, J. Weeland. J. Wit. H. Uitterdijk, Talkens, Keet N. Kossen, P. Ruig. Res.: D. Leeuwekamp, H. Bakker. Sparta IV: H. Veen stra G Lem, Beers. W. Lem, A Slikker, J. Broer. C. Kossen, A. Oosterbaan, S. v. d. Wall, C. Tump, H. Middelbeek. Res.: J. Steen. De heeren van het 4de elftal die Zondag niet aan wezig waren, worden er op gewezen, dat bij her- baling straffen zullen worden uitgedeeld en ook aan laatkomers. De E. C. Sparta AHelder A: T. Bijpost. J. Peetoom, W. Moransart. J. Boontjes, P. Bruin A. Uitterdijk. S. Grootes, C. v. Haren, A. Schoorl. D. Ruig. L. Strijder. Reserve: Chr. Neefkes. J. Bijpost. J. Klant. Helder DSparta B: R. Prins. W. Quax, A. de Wit. S. Visser, T. Moransart, Alb. Molenaar. J. Doves. P. Schoorl. J Gelder, G. Rempt, N. Blaauboer. Reserve: J. Starreveld, Jb. Schram. jaar een reductie te verleenen van 50 pet. Tevens wordt besloten den huurder in de gelegenheid te stellen het veilingskoffiehuis weder voor een jaar te huren voor f 350. Nog wordt besloten de veiling met ingang van Don. derdag 1 December te doen aanvangen om half negen, met uitzondering van 's Maandags, 's Maandags blijft het 10 uur. Bij de rondvraag merkt de heer Doek es op, dat aaa naburige veilingen gelegenheid bestaat voorradige vroe- ge aardappelen te laten inventariseeren. Voorzitter zegt, dat een dergelijk inventarisatie hier ook door de plaatselijke vereenigingen kan geschieden, doch zonder verantwoordelijkheid van het bestuur ia. geval deze inventarisatie niet tot de gewenschte resul taten mooht leiden. De Secretaris deelt mede, dat het In verband met de administratie voor de steunwet zeer gewenscht zou zijn, dat de uitbetalingen van den betaalmeester voor alle leden over éen kalenderweek geschieden. Be taald zou dan worden vande dagen Maandag tct en met Zaterdag voor Harenkarspel op Dinsdag daaraanvol-j gende, voor Warmenhuizen op Woensdag en voor <ie overige plaatsen op Donderdag. Dit zou groote vereen-fr voudiging van de administratie geven, omdat de ge-l vraagde opgaven ook per kalenderweek moeten worda F gedaan. Aldus wordt besloten. Voorzitter deelt ten slotte mede, dat de stand m de geldmiddelen noodig maakt, uitstel te vragen L de per 31 Dec. a.s. verschuldigde 10 pet. aflossing v> j de rentelooze geldleeningen. Besloten wordt dit uit» I aan de geldgevers te vragen. Hierna sluiting. dubbel gebreide Wanten (ook voor kinderen) KLOMPSOKKEN 'van 6 draads) bij JAAP SNOR. (H| breit alles best). Ie klas reparatie-inrichting. Depot voor SCHAGEN: C. DE MOEL, Noord. ANNA PAULOWNn Wat de een opbouwt, breekt de ander weer af, ii I een gezegde, dat misschien vanaf het ontstaan van de aarde, dat volgens onze oudheidkundigen acht 1 millioen, zes honderd zeven pn vijftig duizend jaar, i negen maanden, drie weken en vier dagen geleden is. tot heden toe, nog altijd van toepassing is, dach ten we, toen men vandaag de hoornen, die aan den I Lagen Dijk staan, begon te rooien, voor een verkeers- verbetering aan dien weg. Onze voorouders hebben destiids de boompjes geplant, met het oog op ver- fraaiing. Toen zij welig waren opgegroeid, was het eens de trots van de buurtbewoners en thans, och ja, I moeten ze weer verdwijnen Dat is het wereldbeloop, I zou Jaap Schoon zaliger zeggen. Dinsdagmiddag heeft ten overstaan van Notaris J. Koomen te Wieringerwaard in café Veerburg. de afsla# plaats gehad van de boerderij ..Flevo" aan den Boer- i maasweg, groot 39.68.90 HA., welke de vorige week in perceelen werd ingezet op l 41691.14. De uitslag was als volgt: Tijdens den afslag werd het geheel verhoogd door ds Hypotheekhoudster met f 3752, en uitgezonderd een ar beiderswoning werd er niets gemijnd, zoodat koopen werden van perceel 1: huismanswoning enz. groot 1.80.5Ö H.A., K. Borst voor f 4075; perceel 2: arbeiderswoning, C. Smit voor f 1142; perceel 3: dubbele arbeiderswoning j H. Smit voor f 15S0; perceel 4: weiland groot 2.22.10 H.A.. C. Blom voor f 2709.62; perceel 5: weiland, groot 2.16.20 H.A., P. Borst voor f 2205.24; perceelen 6. 7. 11, 12, 13 en 15 tezamen groot 17.95.40 H.A., de Hypotheek* houdster voor f 18735.92; perceel 8: bouwland groot 2.57 H.A., C. Borst voor f 2621.40; perceel 9: bouwland groot 3.79.60 H.A., C. Borst voor f 3871.92; perceel 10: weiland groot 3.33 H.A.. C. Smit voor i 3596.40; 14: bouwland groot 1.88.10 H.A.. R. Blankenvoort voor f 1768.14; perceel 16: welland groot 2.96 H.A., C. Geer* ligs voor f 8137.60. Totaal i 45443.24. De perceelen 1, 2, 4, 5, 8, 9 en 10 zijn voor de heeren C. Smit, C. Blom, K. Borst, P. Borst en C. Borst ieder voor een vijfde gedeelte. De perceelen 14 en 18 voor de heeren R. Blankevoort en C. Geerligs gezamenlijk elk voor de helft. WINKEL Zondagavond gaven de adspicanten van de gym* nastiekvereeniging „Sparta" een openbare uitvoering in de tooneelzaal van den heer D. A. de Bruijn, on der leiding van haar directeur, den heer S. Kees man te Schagen. Vor dezen avond was veel belang stelling en geen wonder, zoo'n uitvoering is de avond, waarop geen ouder overslaat te gaan zien, wat hun kinderen presteeren. En met genoegen zul len ze hebben gezien, hoe zij onder gewaardeerde leiding van den heer Keesman netjes en correct lee- ren werken, want zoowel de meisjes als do jongens hebben aardig werk geleverd en wij zien uit deze ad- spiranten turners groeien die straks weer den naam van Sparta zullen moeten hooghouden. Als we zien wat goede leiding vermag, wenschen wij Sparta ge luk met haar directeur, en den heer Keesman nog veel succes met Sparta. 7. IJ P E Naar wij vernemen zal het Plaatselijk Crisiscomité al hier een verloting houden, ter versterking van de ka& Hoofdprijs: een dames- .of heerenrijwiel naar keuze.s SCHAGERBRUG. Door- omstandigheden ls de uitvoering van de Zan# vereeniging „Kunst na Arbeid" alhier een week uit# steld en zal deze thans plaats hebben op Zondag I l December a.s. B A R S 1 N r, F. R JJ n H V Door B. en W. is tot opzichter der begraafplaats t» I Kolhorn benoemd de heer J. Kossen Kz„ ingaande 1 Januari 1933. KOLHORN. Als ouderling en diaken in de Ned. Herv. Kerk al* 1 hier zijn de periodiek aftredende heeren H. Boon en L D. Grootes herkozen, terwijl in de bestaande vacature t van diaken de heer Jb. Kooijman werd gekozen. W 1 E R 1 N G E R W A A R<i f Door het kiescollege der Ned. Herv. gemeen'- alhier f werden als ouderling en diaken met algemeene stem* t' men herkozen resp. de heeren W. v. d. Kam en J. B ker. LANGEND IJ K Den tweeden Zondag in December zullen de wedstrij den een aanvang nemen, welke door den Langendijker Kolfbond in' de vijf aan Langendijk bestaande banen zijn uitgeschreven. Alle 0 kolfclubs zullen er aan deel nemen. terwijl in 3 klassen zal worden gekolfd. ZUEDSCHARWOUDE. We vernemen, dat de nieuw gebouwde winkel van de Coop. Nieuw Leven a.s. Zaterdag zal worden geopend. Het is een sierlijk gebouw, dat den ontwerper, den beer Jb. Rutsen, alle eer aandoet. Onze vroegere plaatsgenoot, de Weleerwaarde heer j A. Kramer, vierde heden te Deiden, waar hij kapelaan is, zijn 12%-jarig priesterfeest. NOORDSCHARWOUDE. Volgens de, in dit nummer voorkomende advertentie, j zal Zaterdagavond Mr. J. E. W. Duys spreken in Con- cordia, over de nood in den Tuinbouw. Wij wekken een j ieder op deze zoo belangrijke en actieve lezing te gaan hooren. Het is een ieders belang. Op de vergadering van Manslidmaten der Ger. kerk alhier, is tot Ouderling gekozen de heer Jac. Jong en tot Diaken de heer K. Ootjers. OPGER. 7 MEI 1911. s

Schager Courant | 1932 | | pagina 6