Slootwerk Provinciale Staten van Noordholland. 3700 M. BERMSLOOT een flinke Dienstbode, het op maat brengen van pl.m. Hl PAARDENGEBRUIKERS Uit onze omgeving. DE NIEUWE OUDE TRUC. Advertentiën. Waard en Groet Wenscht U een Superieure Auto=01ie, Masseur van Keulen flink Meisje, Ford Coupé 1927 f 130.- Ford Coach 1925 f 120.- C. JOHANNES - Iel. 29 - t ZAND. De bedrijven. Het afdeelingsverslag is verschenen en daarin werd le opmerking gemaakt dat salarisverlaging bij de be srijven wel gepast is. Een klein, goed corps, maar dan jok flink gesalarieerd, dient hier het richtsnoer te zijn. Voor zoover dit ook bU andere diensten het geval mocht eijn, geldt te dien aanzien hetzelfde. Het personeel is dan immers zijn salaris ten volle waard. Gewezen werd op ht zonderlinge dat het Staatsvis- gcherij- en havenbedrijf op haar stroombetrekken van het P.E.N. f 15.000 winst maakt. Er werd gevraagd of een buitengewone uitgaaf van f 740.000 voor het bouwen van een nieuw hoofdgebouw te Bloemendaal thans wel gewenscht was. Ten aanzien van de tarieven, welke het P.E.N. in het laagspanningsnet bed toepast, werd egvraagd, of wel gteeds eene uniforme wijze van handelen wordt aange houden bij de berekening van het vastrecht. Overigens verd gevraagd om verlichting van het tarief tijdens de gperuren voor de boeren in den dorschtijd, en evenzeer om verlaging van het tarief tijdens de speruren voor ho«en, die hun eigen land bemalen, hetgeen in tijden van grooten waterval e.d. wel zeer gewenscht is. Een der leden stelde een aantal vragen, o.a.: zijn Ged. Staten niet van oordeel, dat ook het P.E.N. zoo goed als ieder ander, door verlaging der tarieven zijne actieve nedewerking heeft te verleenen om te komen tot veria- jing der kosten, zoowel ten aanzien van 't particuliere ib van het bedrijfsleven? Welke bezuinigingen zijn of nillen in verband daarmede bij het P.E.N. worden in gevoerd om het mogelijk te maken tot verdere verlaging van tarieven over te gaan? Zijn Ged. Staten bereid maatregelen te treffen, waardoor het mogelijk zal zijn te komen tot eene herziening en verlaging van het vastrecht voor de particuliere aansluitingen? Zijn Ged. Staten bereid daarbij in het bijzonder onder de oogen te zien de positie van den winkelstand, die uit den aard der zaak belangrijk meer gebruikt dan gewone particu liere afnemers en den stroom voor een deel niet voor huiselijke doch voor bedrijfsdoeleinden bezigt? Zijn ook Ged. Staten niet van oordeel, dat in sommige dee- len der provincie het afnemen van electriciteit, voor namelijk voor industrieele doeleinden, wordt tegenge houden door de ter plaatse geldende tarieven? Willen Ged. Staten aan de Staten overleggen een vergelijkend overzicht van de geldende tarieven bij het PJS.N., bij de gemeentelijke electriclteltsbedrljven die stroom van het P.E.N. betrekken, bij de N.V. „Zaanland", bü het Stants- visscherij- en havenbedrijf te LJmuiden en bij de elec- triciteitsbedrijven van Amsterdam en Haarlem? Zijn Ged. Staten bereid, voor zoover dit mogelijk is, van deze gelegenheid tevens gebruik te makenom met de stroom afnemende gemeente- en andere bedrijven overleg te plegen omtrent een herziening hunner tarieven, waar door aan de bestaande bezwaren kan worden tegemoet gekomen, een en ander, voor wat de industrie betreft voor zoover mogelijk in overleg met en gehoord de be langhebbenden? Een lid was door de voorgestelde verlaging van tarie ven zóó weinig bevredigd, dat hij zeide voornemens te zijn een voorstel in te dienen om te komen tot ingrijpen der verlaging. Sommige leden Juichten het toe, als gemeentelijke be drijven zich vrijwillig in het provinciaal bedrijf oplos sen, doch willen waarschuwen voor het gevaar, dat door het prov. bestuur ongeoorloofde pressie in die richting zou worden uitgeoefend. Gevraagd werd, wanneer toch de Prov. Staten beslo ten hebben om de geheele stroomdistributie in handen ■ran de provincie te brengen, en dus te streven naar opheffing van de gemeentelijke distributiebedrijven. Wegenfonds. Het voorstel van Ged. Staten om over 1933 in plaats van f 1.000.000 een bedrag van f 500.000 uit de gewone middelen der provincie ten behoeve van het Wegen fonds ter beschikking te stellen, heeft in de afdeelin- gen o.a. de opmerking uitgelokt, dat Gede. Staten thans een geheel ander geluld doen hooren met betrekking tot de middelen van het Wegenfonds, dan vroeger. In de najaarszitting van 1931 werd nog van de zijde van Ged. Staten de gedachte, om iets van de middelen van dit fonds af te nemen, ter zijde geschoven met de motiveering, dat men „de huid zou verkoopen voor dat de beer geschoten is", indien men de middelen van het Wegenfonds ging verminderen vóórdat het jaar 1934. het laatste jaar van een vijfjarig werkplan, zou zijn aangebroken. Andere leden wezen er op, dat de financiering der uitvoering van het wegenplan Is opgezet aan de hand van berekeningen, welke gemaakt zijn in een geheel anderen tijd dan men nu beleeft. Zij hadden, ook in verband met de mededeelingen, van de zijde van Ged. Staten verstrekt, den indruk, dat die berekeningen thans niet meer als juist kunnen worden erkend, en vroegen, of de omstandigheden thans niet zóó liggen, dat er aanleiding bestaat de betreffende berekeningen geheel te herzien. Wellicht zou het ook mogelijk zijn, dat de nieuwe berekeningen ertoe konden lelden de som van f 2.000.000, welke eenige jaren geleden uit de reserve der Provincie werd genomen en ten goede werd gebracht aan het Wegenfonds, weder in de reseve terug te storten met het gevolg, dat belastingverhoo- ging achterwege kon blijven. Eenige leden, die van oordeel waren, dat aan de uit voering van het wegenplan op voortreffelijke wijze en met voortvarendheid wordt gewerkt zouden het be treuren, indien de Staten verder gingen dan door Ged. Staten Is voorgesteld. Anderen zouden zelfs bezwaar hebben om de gewone inkomsten van het Wegenfonds met een bedrag van f 500.000 te verminderen, indien zij niet de zekerheid kregen, dat in de uitvoering van het wegenplan desondanks geen vertraging zal komen. Yacantie-toeslag. Ged. Staten hebben zich de vraag gesteld of het. gezien de tijdsomstandigheden, oirbaar geacht mocht worden, de vacantletoeslag te handhaven, tot welke vraag te meer reden schijnt te zijn nu in formeelen zin deze toelage als een extra-Inkomst is te beschou wen. die telkenmale slechts voor één jaar wordt toe gestaan. Daar tegenover staat evenwel veler meening. dat de vacantietoelage bedoeld is als een integreerend deel der arbeidsvoorwaarden, in welk geval hare nlet- toekennlng, in tegenstelling met de strekking der voorgestelde loonkorting, In progressieven zin naar be neden zou werken. Naast de erkenning van het laatstgenoemde feit verdient h.i. ook ernstige overweging de omstandig heid, dat doel en regeling der vacantietoelage over het algemeen zeer sympathiek zijn en niet minder het feit. dat zij het ook uit reglementair oogpunt onjuist de niet-toekenning thans gevoeld zou worden als een dubbel offer voor de lager gesalarieerd en. Ten slotte behield het denkbeeld eener weder-toe- kennlng. althans voor het jaar 1933, bij Ged. Staten de overhand. NIEUWE N I EDO R P Naar we vernemen is aan de huurders der gemeen- telanderijon een reductie verleend van 10 behou dens goedkeuring van Ged. Staten. Het grasland is opnieuw aan de huurders verpacht voor een jaar voor een prijs van f70 a f75 per H.A. Het bouwland, waarvoor van gemeentewege een huursom van f00 per H.A. werd gevraagd, is nog niet verhuurd. LANGEREIS. Dinsdagavond werd alhier het Sint Nicolaasfeesi gevierd in het lokaal van den heer Visser. De be langstelling was zoo groot, dat de zaal geheel ge vuld was. Ongeveer zes uur kwam de Sint met zwarte Piet binnen. Met gezang, op zeer verdienstelijke wijze be geleid door de mondharmonicaclub, werd hij ver welkomd. Sinterklaas vertelde van de lange, ver moeiende reis en de vele avonturen die hij met zwarte Piet had beleefd. De chocolade en speculaas vielen zeer in den smaak, terwijl de grabbelmand vele vroolijke oogen- blikken bezorgde. Bijzonder aardig waren de leuke kinderfilms, die ook de belangstellenden menigmaal in schaterlach deden uitbarsten. Voordat Sinterklaas vertrok, reikte hij aan elk kind een prachtig geschenk uit. De heer Arls, voorzitter van de oudercommissie, dankte allen, die aan het welslagen van dezen avond hadden medegewerkt. H E E RUU GO WAARD Uitslag verkooping bij opbod van de Erven Wed. 1. Haringhuizen, van een boerenplaats, groot ruim Itf H.A. Perc. 1, huis en erf f2600; perc. 2 II.A. 552 A. 19 c.A. f4552,20; perc. 3, 2 H.A. 24 A. 70 c.A. f 2786,28; perc. 4. 1 H.A. 15 A. 50 c.A. f1617; perc. 5. 1 H.A. 23 A. 70 c.A. f 1558,62; perc. 6, 63 A. 10 c.A. f 883,40; perc. 7, 77 A. 10 c.A. f 1017,20; perc. 8 1 H.A. 6 A. 60 c.A. f 1492,46; Perc. 9, 2 H.A. 77 A. 70 c.A. f4609,82; perc. 10 70 A. 49 c.A. f 1198,33; perc. 11 33 A. 90 c.A, f644,10; perc. 12 1 H.A. 87 A. 80 c.A. f2178.48; perc. 13 67 A. 40 c.A. f633,53; perc. 14 54 A. 10 c.A, f541. Totaal f26312,91. Van combinatie D. Ursem, groot 2 H.A. 9 A. 60 c.A. ANNA P AULOW N A Woensdagmorgen sprong aan den Zuider Molen- Wtrtsweg, nabij het huis van den heer A. Keppel, e*n waterlcidingsbuis, waardoor een scheur in het **dek ontstond. Spoedig was personeel van het waterleidingbedrijf w plaatse om het gat te dichten en den weg te her stellen. Het was gelukkig midden in de week, geen w'asch- of piasdag en dus zullen de omwonende huis moeders wel niet al te veel hinder van de afsluiting den toevoer gehad hebben. St. Nicolaas op de R.K. school. dinsdagmorgen arriveerde Sint Nicolaas met den rein van 10 uur uit Den Helder en werd op het e«£ro? ,°P£ewacht door de kinderen van de R.K. n°°lin de Spoorbuurt. tp!rc nt. besteeg zijn paard en liedjes zingend, hem h«* 1er' s de ieu&d zich achter hem aan en ging allen.°P*ocht naar de school. Daar sprak Sint toen deren in een der lokaIen verecnigd waren, de kin- nluim«°e' enkeIen een vermaning en anderen een nariflf aJn strooide moppen met ruime hand en een Jrüeilino,g eeniêG versnaperingen hadden gekre- k ipom proote kindervriend en zijn zwarte ent. luide door de kinderen nagejuicht. Loop der bevolking. Ingekomen: B. Staal en gez. van Barsingerhorn; Joh. de Koning en gez. van Den Helder; C. de Boer van Alkmaar. Vertrokken: J. L. Voorthuijsen naar Stabroeck (België); J. J. Hoogcrvorst naar Oegstgeest; J. C. Vorstman naar Haarlem; G. Pranger naar Dantu- madecl; mej. M. C. Hense naar Eindhoven; mej. A. C. Nieuwland naar Alkmaar; mej. N. Kooij naar Hotterdam. Burgerlijke Stand. Geboren: Casper Petrus, zoon van C- A. J. v. d. Meer en P. J. Hoogeveen. Hendrika, dochter van A. P. Wormsbocher en M. Ellerbroek. Johannes Cornelis, zoon van J. Glorie en P. B. Rietveld. Getrouwd: P. Visser en A. C. Nieuwland. P. Jonge- jan en T. Griep. H. J. P. A. Geysen en N. Kooij. Politie. Gevonden: Een tasch, waarin een hoed; een rijwiel plaatje, een portemonnaie met rijwielplaatje. Verloren: een autoslinger. BREEZAND. Uitvoering „Sursum Corda." Niet zooveel als gewoonlijk, maar toch een flink aantal bezoekers, woonde Woensdagavond in de Ge reformeerde Kerk aan de Molenvaart de uitvoering bij van de zangvereeniging Sursum Corda. Medewer king verleende het Chr. Klein Orkest, onder leiding van den heer J. P. Mosk. Na het gezamenlijk zingen van Psalm 98: 3, ging ds. S. U. Zuidema voor in gebed, las uit het boek Psalmen en heette daarna allen welkom. Spr. dankte het publiek voor de opkomst en hoopte dat men een goeden avond mocht hebben. Het zou een avond van luisteren worden en daarom gaf hij de leiding dan ook maar terstond over aan den heer Joh. F. Asma, den directeur der zangvereeniging. Sursum Corda zong een achttal nummers 4 ca- pella of met orgelbegeleiding. In tegenstelling met de meeste koren, beschikt deze vereeniging over meer hceren dan damesleden. Dit heeft zeker z'n vordeelen maar toch zal 't koor er o.i. veel bij win nen wanneer voornamelijk de sopraanpartij met eeni ge goede stemmen versterkt wordt; de dames van die partij moesten nu wat al te geforceerd zingen, wat aan de stemming zoo hier en daar afbreuk deed. Als de bestgeslaagde nummers noemen we het mooie Avondklokken van D. Bortniansky, waarin mej. N. Molenaar de solopartij zong; Eere zij God, en vooral 's Heeren Intocht en het slotnummer: De Lofzang, waarbij de heer F. Asma op het orgel begeleidde. Zooals we boven reeds schreven, werd de zang afge wisseld door muziek van een klein orkest. Beschaafd en zuiver speelde dit orkestje. De inzet „Stars en Stripes for ever", de bekende marsch van Sousa, was reeds direct goed en Donauwellon niet minder. Noe men we tenslotte nog De Kalief van Bagdad, dat heel goed gespeeld werd. Aan het eind van den avond dankte de heer L. Pioterse de aanwezigen voor de aandacht, waarmee zang en muziek waren aangehoord en do beide direc teuren voor hun toewijding. Het doel van de zang vereeniging: God te loven en te verheerlijken in het lied, zou men nog beter kunnen bereiken, vervolgde spr., indien Sursum Corda meer leden telde, waar om hij dan ook opwekte om als lid toe te treden. Na het zingen van Psalm 75:1 werd gesloten met dankzegging. 7. IJ P E BURGERBRUG. Naar wij uit betrouwbaren bron vernamen, is door de Dopsgezindc Gemeente van Zuid-Zijpe aan de huurders van weiland en bouwland respectievelijk 50 en 60 reductie verleend. HARENKARSPET Politie. Gevonden: Een autoreserveband met velg, merk „Goodyear", maat 23 X 6. Inlichtingen bij de politie. KOE GR A JULIANADORP. Buitengewone ledenvergadering van de Ver. tot Hulp bij Ziekte en Ongevallen te Julianadorp, op Woensdagavond in het café „Prins Hendrik" van den heer A. Kossen, alhier. Volgens de presentielijst waren 19 leden ter verga dering aanwezig en alhoewel ook niet-leden toegang hadden, was daar niets van te bespeuren De voorzit ter, de heer J. Kossen, sprak het openingswoord. De notulen van de vorige ledenvergadering worden door den secretaris, den heer C. J. Vroom gelezen en onveranderd vastgesteld. Daarna is het reorganisatievoorstel aan de orde, waarbij de voorzitter het volgende naar voren brengt. In de vorige vergadering werd door een der aanwezigen op contributieverlaging aangedrongen. Het bestuur was hier niet direct voor te vinden, maur stelt voor tot aanschaffing van eigen hulpmiddelen en ander materieel te geraken. In overleg met den verbandmeester en dokter is een lijst opgemaakt van de benoodigde artikelen en is men gekomen tot een bedrag van aanschaffing daarvan groot f350. Men zal dan ruimschoots van de meest govraagde artikelen voorzien zijn en evengoed als nu het ge val is. Verschillende conferenties en besprekingen hebben plaats gehad met het bestuur van het Witte Kruis, met een der wethouders enz. enz. en dat tot heden daarmede geen enkel resultaat is bereikt. Ver der is het de bedoeling om als dit voorstel wordt aan genomen, een aanvrage om subsidie bij het gemeen tebestuur in te dienen. Gevraagd wordt, of er geen leden zullen bedan ken voor het Witte Kruis of ook voor deze vereeni ging en don gaat het toch zeker den verkeerden kant uit. De finantieele toestand is nu gunstig, dat zou wel eens kunnen veranderen. Het zal de verband meester zijn, die dan de eerste klap krijgt en zal toch wel de bedoeling zijn, die zoo lang mogelijk op het tegenwoordige niveau te houden. Geadviseerd wordt dit voorstel nu niet aan te nemen en aan te houden tot een volgende vergadering, daar er ook geen convocaties zijn rondgezonden. Opgemerkt werd voorts dat eenige leden waren aangewezen om deze reorganisatievoorstellen te ontwerpen. Nu is het voorstel ter tafel en moet er ook nu beslist worden, temeer daar het als nuttig wordt beschouwd en ge mak voor de leden zal opleveren, afgezien nog van geldelijk voordeel. Besloten wordt thans over verdagen van het voor stel te stemmen. Van de 19 stemmen zijn cr 5 voor verdaging en daarna wordt met algemeene stemmen het voorstel van het bestuur aangenomen. De voor zitter hoopt, dat het in het belang van leden en vereeniging zal zijn. In verband met het aangenomen voorstel moet het reglement ook aangevuld worden bij enkele artike len, waarvan in een volgende vergadering eveneens mededeeling zal worden gedaan. Bij de rondvraag wordt er op gewezen, in het ver volg de leden per convocatie op te roeDen en verd3r word tg evraagd of de Kon. goedkeuring er al is. Hierna volgt sluiting. Mijngasontploffing in Mexico. Negen dooden, 75 bedolvenen. NEW-YORK, 7 Dec. (V.D.) In de mijn „Madrid" gelegen bij de stad Albuquerque in Nieuw-Mexico, zijn door een mijngasontploffing negen mijnwerkers gedood en 75 bedolven. Elf dooden bij een smokbclaarsdrama. Smokkelaars dwingen een veerman zijn boot over te belasten. BELGRADO, 7 Dec. (V.D.). De bladen maken melding van een smokkelaarsdrama, waarbij elf per sonen om het leven zijn gekomen. Negen smokke laars, die door de douane werden vervolgd, dwon gen een veerman en zijn zoon, hen over de Neretwa- Narenta te zetten. Doordat de boot overbelast was, liep hij vol met het volg, dat alle inzittenden ver dronken. Berlijnsche zakkenroller vermomt zich als Von Hindenburg en heeft een .enorm succes". Het was druk dien avond in de straten van Berlijn en velen verdrongen zich om een apparaat, waarmee men, na een storting van 2 groschen zijn naam en adres in relief kon griffelen in een aluminium plaatje. Verschillende personen hadden met succes reeds een proef genomen, toen plotseling een oud en eenvoudig gekleed heer zich tot een der omstanders wendde met de vraag: „Pardon vriend, is het erg moeilijk om met dit appa raat te werken?" „In het geheel niet, mijnheer." „.Hij noemt mij mijnheer", fluisterde de onbekende, zloh tot den jongen man wendende, die hem vergezelde, „niemand herkent mij". „Inderdaad. Excellentie." Ook dit antwoord werd op fluisterenden toon gege ven. maar toch nog zoo duidelijk uitgesproken, dat men het, evenals de woorden van den grijsaard, duidelijk kon verstaan. En natuurlijk baarde het groot opzien. Excellentie? Wie zou die oude heer kunnen zijn? Met open mond staarde men hem aan. Tot een van do om standers opmerkte: „Verduiveld, 't is niemand minder dan von Hindenburg!" Ja, nu za#en de anderen het ook. Hoe dwaas, dat ze hem niet dadelijk hadden herkend! Uit de steeds aangroeiende menigte steeg een spon tane kreet op: „Leve von Hindenburg? Leve onze Rijks president!" Maar de jonge man zonder twijfel iemand uit de naaste omgeving van den president onderdrukte met een enkel woord deze ovatie, „Heeren, ik verzoek U, bewaart als 't U blieft het in cognito van den President." Men voldeed natuurlijk hieraan en alle omstanders volgden met eerbied de hand van den ouden generaal die langzaam en duidelijk schreef: „Von Hindenburg, Retchsprasident" Daarop riep de jonge man een huurauto aan en bei den stegen met rustige voornaamheid in. De menigte bleef nog eenige oogenblikken bijeen. „Wat een eenvoudige man", zei er een, die de auto nastaarde. „Hoe rustig schreef hij zijn naam! Net als een ge woon mensch!" „En wat nog kras voor zijn leeftijd!" zei een derde. Intusschen boog in de voortrazende auto de jonge man zich tot den oude over en toonde met e'en glimlach den buit: twee goedgevulde portefeuilles, zes portemon- naies en twee gouden horloges. Heden overleed, na een lang durige ziekle, onze innig geliefde Echtgenoote en Moeder ANNA VL00N, in den ouderdom van 44 jaar. P GROENVELD. BETSIE. Oudkarspel, 7 December 1932. Hiermede betuigen wij onzen harte- lijken dank aan Familie, Buren en Vrienden, voor de vele blijken van belangstelling ondervonden bij de her denking van onze beste Moeder haar 90sten Verjaardag, waarbij tevens vooral onzen dank voor de attenties van stoffelijken aard. Familie NIESSE. Anna Paulowna, Lagedijk 33, December 1932. Ondergeteekenden betuigen hun har- telijken dank, voor de vele bewijzen van belangstelling, bij hunne 12,/2-ja- rige Echtvereeniging ondervonden. P. BREED KI. BREED—Schrijver. Sint Maarten, December 1932. Met deze onzen hartelijken dank aan Familie, Buren en Kennissen, voor de zeer vele blijken van belangstelling bij ons huwelijk ondervonden. P. JONGEJAN. T. JONGEJAN—Griep. Anna Paulowna, 2 Dec. 1932. DIJKGRAAF en HEEMRADEN van den polder zijn voornemens aan te be steden: in drie perceelen. Aanwijs op Dinsdag 13 December a.s. door P. REMPT, Opz., te begin nen bij den weg bij Nieuwesluis, des v.m. 9 uur. zuinig en betrouwbaar, gebruikt dan de DYSEROL SUPERIOR MOTOR OIL, in handige busjes, gemakkelijk in Uw wagen mede te nemen, opdat U onder weg steeds bij U hebt: De allerbeste Olie voor Uw Molor, die van DYSERIN'CK Zonen, Haarlem. Betrouwbare Oliehandel sinds den jare 1774 Ook in fusten. Prima OLIËN voor alle motoren. Vertegenwoordiger C. KEIJZER, Lauriestraat 20, Schagen. de eerste nederlandse jeugdherberg kalender is erl dat zegt voldoendel bestel hem nu dadelijk bij wim wiese - petten de prijs is slechts 83 sent De tijd is slecht, maar wist U dat ik een WERKHAAM MET KUSSENS lever voor f 11.—, zonder kussens f8.75, rood leeren haam f7.75, open hoofd stel f 2.35, kettinggrimmen f 1.90, bruine leidsels 15 vt. fl.10, ploeghaam f5.75, werk-hoofdstellen f3.75, opzet en hit- lijnen f 1,95, landgrimmen f 1. Verder alles voor lage prijzen. G. WIT Gz., Zadelmakerij, Nieuwe Niedorp. is wekelijks aan huis te ontbieden. Woon- en briefadres Friescheweg 48, Alkmaar. Tel. 1371. Wieringermeer. W. A. BLIJDORP te Mid- denmeer, vraagt Correspondent-, Agentschap of vertegenw. voor solide zaak. Gevraagd: Een voor heele dagen, niet beneden 16 jaar. Aanmelden bij Mevr. 'T HART, Kleine Sluis, Anna Paulowna. Tegen Kerstmis gevraagd: voor dag en nacht, in burgergezin. Brieven fr. letter A, Hulppostkan toor Wieringerwaard. Beide met beste motor. Schager Roosjes. TE KOOP: een zwaar Werkpaard, mak voor alles, bij P. KISTEMAKER, Kolhorn. Gevraagd met Februari Werkjongen, niet beneden 16 jaar, goed kunnende melken. J. A. MIJTS, Nieuwe Niedorp. FLINKE HULP in de Huis houding gevraagd, voor dag en nacht, bij W. DE BOER, Zuid-Scharwoude. TE KOOP: Een best Slachtpaard, bij O. Schaap, Groetpolder, Winkel. Beste Waakhond te koop, bij Gemeente-Veldwachter, Sint Pancras. Aan huis gevraagd: een Naaister, voor verstel- en stopwerk. - Brieven onder letter R, bureau van dit blad. Biedt zich aan, tegen Jan. of Feb-, als boerenknecht: FLINK PERSOON, beslist beste melker en goed met paarden bekend, leeftijd 23 jaar. Br. lett. M 21, bureau van dit blad.

Schager Courant | 1932 | | pagina 3