ZONDAG A.S. de belangrijke ontmoetingen: Schagenll Watervogelsl Schagen III H.R.C. 6 DE MIJNHEER MET DE PELSJAS Kortsluiting in een stal Grootsche plannen van R o o s e v e 11 Bijna 2000 dooden in Engeland in één week Opheffing ran Rechtbanken Programma N.H.V.B. Per luchtschip naar Oost-Indië Het leed der knorrepotten Rails opgebroken Marktberichten. Plaatselijk Nieuws. tapn1 s et\ DRIE AUTO'S OP ELKAAR GEREDEN 2 uur. 12 uur. TERREIN LOET. U moet maar hard loopen naar het station, om warm te wordenHandige in woners van Beilen liet zich niet beetnemen. Naar aanleiding van een advertentie van 'n Bank te Utrecht, waarby op gemakkelijke voorwaarden en tegen billijke rente geld werd aangeboden, had een inwoner van Beilen inlichtingen verzocht. AJ spoedig verscheen een deftig heer, die de gevraag de som zoo goed als toezegde, doch alleen te kennen gaf dat eerst eenige formaliteiten moesten worden ver vuld alvorens het -geld kon worden uitbetaald, aldus de ..Msb.". De kosten hiervan bedroegen f 20 en deze, moesten vooruit worden voldaan. De Beilenaar geloof de 't verhaal, betaalde f 20 en de vriendelijke mijnheer vertrok, maar het beloofde geld kwam niet. De aanvrager begreep, dat hy er in gevlogen was en vertelde het geval aan een familielid. Deze wist raad. Hü schreef naar de bank. dat hij een zeker bedrag van haar leenen wilde en het duurde niet lang, of ook hij kreeg 'n pelsjas op bezoek, waarin een deftig heer, die bijna zeker wist dat het geld wel door de bank verstrekt 2ou worden, alleen... er moest voor onkosten enz., eerst 1 25 betaald worden. De aanvrager zeide hiertegen geen bezwaar te hebben, maar verzocht eerst even naar de soliditeit der bank te mogen vernemen. Daartegen had de mijnheer in pelsjas geen bezwaar, want de bank was solide en vele notaris sen en banken vonden de bank prima, prima. De aanvrager verzocht daarom een notaris of bank te noemen, maar „mijnheer" begon lont te ruiken en zweeg in alle talen. Maar de aanvrager wilde nu op eigen gelegenheid wel informeeren en de bankfirma, die hij opbelde, gaf te kennen, dat het vast en zeker oplichters waren en de Bank in Utrecht niet bekend was. Mijnheer kreeg nu plotseling haast en moest beslist nog den trein hebben, maar toen had hij buiten den waard, in casu den „aan vrager". gerekend, want toen verscheen ook aanvrager no. 1 ten tooneele en vroeg zijn f 20 terug. Een onder zoek van mynheeFs portemonnaie en portefeuille lever de ongelukkigerwijs niets op en daarom werd mijnheer genoodzaakt een telegrafisch postwissel van f 20 te vra gen bij zijn bank. Maar daar was men Oost-Indisch doof De „bank" dacht klaarblijkelijk, dat mijnheer zich er zelf maar uit moest redden, Het eind van het lied was, dat mijnheer zijn pelsjas, actetasch en horloge moest achterlaten als pand. Hij maakte wel bezwaar, zijn pels jas achter te laten, want het was zoo koud en zijn vrouw zou wel boos zijn, als hij zonder pelsjas terug kwam. Maar de „aanvragers" zeiden, dat mijnheer dan maar hard moest loopen naar het station om warm te worden en aan zijn vrouw moest vertellen, dat er in Beilen een paar menschen woonden, die nog gladder waren dan hij. Uit de papieren in de actetasch bleek, dat er heel wat slachtoffers gemaakt waren, die ook voor „onkosten" een bedrag moesten betalen, doch zij konden nu tijdig gewaarschuwd worden. De achtergelaten panden werden bij den burgemees ter van Beilen gedeponeerd, die proces-verbaal liet op maken. Deze vos is zijn haren voorloopig kwijt, ::ijn «treken waarschijnlijk niet. Men zij gewaarschuwd!! Bloemenmagazijn „CORONA", KONINGSTRAAT 67 DEN HELDER, levert U alle moderne bloemstukken Telefoon 216. Postgiro 99555. Met het geldkistje er van door. De dief gegrepen. Te Usselo. gem. Lonneker, heeft Donderdag een be jaarde zwerver kan* gezien, om, terwijl het gezin aan het middagmaal was, door te dringen tot het kantoor tje van den rijwielhandelaar Wes, waar hij een geld kistje met pl.m. f 400 ontvreemdde. De diefstal werd echter spoedig ontdekt en met behulp van de buren werd de omgeving afgezocht. Weldra gelukte het den dader, die net geldkistje bij zich had, aan to houden. Vijf koeien d' r den stroom gedood. Donderdagmorgen kwam de veehandelaar H. Schaars te Didam tot de onaangename on' 'ekkinc, dat kortsluiting in den stal had plaats gehad. Niet minder dan 5 zware melkkoeien, meest stamboek runderen, waren docr den electrischen stroom getrof fen en lagen dood op den grond. De dieren waren verzekerd. Drie werkloozen gestikt. Teplitz-Sehoenau, 2 Febr. (V.D.) In de groeve van de „Einigkeits" schacht in Zuckman- fcel zijn drie jeugdige werkloozen dood gevonden in een brandende koolstofboop. Zij waren den schacht inge gaan om kolen te stelen. Naar het schijnt hebben zij het koud gekregen en zich derhalve op den warmen grond gelegd, waar zij gestikt zijn door naar buiten ko mende koolmonoxydegassen. Vrachtauto met chemicaliën verdwenen. Uit Hannover. Door de politie in Frankfurt am Maln wordt bekend gemaakt, dat een vrachtauto, ge nummerd IS 27076 met den chauffeur onderweg van Frankfurt via Hannover naar Waldsrode spoorloos is verdwenen. De tocht werd begonnen op 24 Januari. De vrachtwagen was geladen met 6 vaten chemicaliën voor de kruitstoffabriek van Bomlitz bij Waldsrode en verder nog met 62 pakken andere goederen. De autoriteiten zijn geneigd te gelooven dat de chauffeur de auto en de vrachtgoederen heeft gestolen en gevluoht is. De optimist Ford. „Een onbeschrijfelijk heldere toekomst" Tijdperk der machine. Uit New York wordt bericht: Noch de crisis, noch stakingen in eigen fabrieken, noch het feit, dat tal van fabrieken leeg staan, kun nen een domper zetten op het groote optimisme van Honrv Ford, die heden de naderende toekomst „onbe schrijfelijk helder" noemde. Wij staan, aldus Ford. op den drempel van een nieuw tijdperk, het tijdperk van de machine. Wanneer deze eenmaal haar eigen ryk gevestigd zal hebben, zal het uit zijn met „vuil, leelijkheid, verwarring, lawaai en minachting van menschelijke rechten, die thans op ons drukken." Het maken van landerijen tot bosschen als werkverschaffing. 70.000 werkloozen hier door aan den arbeid. Reuter meldt uit Warmsprings, 2 Febr. Roosevelt heeft aan vertegenwoordigers van de pers een toelichting gegeven tot zijn plannen om landerijen tot bosschen te maken, waardoor, naar hij hoopt, het evenwicht tusschen de stedelijke en plattelandsbevolking zal worden hersteld. Met de hooggelegen landerijen en de dalen in het industriegebied van Tennessee zal een aanvang gemaakt worden. Ongeveer 70000 werkloozen zouden worden tewerkge steld voor het graven van groote basins, waarheen in geval van overstrooming het water kan worden opge voerd. Roosevelt ziet niet in waarom een dergelijk plan niet aan een nog veel grooter aantal werkloozen werk zou kunnen verschaffen. Het plan voorziet ook in een ontwikkeling van de be weegkracht van het water en in het onteigenen van gronden voor landbouwdoeleinden. Indien de resultaten uitstekend zijn, zal het plan in het geheele land worden toegepast. Slachtoffers van do griep. Reuter meldt uit L o n d e n. In de afgeloopen week zün in de groote steden van Engeland en Wales 1934 menschen aan griep gestorven, van wie 641 in Groot Londen. In de voorafgaande week bedroeg het aantal sterfgevallen 1589. Ofschoon de koning op het oogenblik een uitstekende gezondheid geniet, is de terugkeer van het koninklijk echtpaar van Sandringham uitgesteld op raad van de doktoren, die het gevaar, dat de koning te Londen met griep besmet zal worden, zooveel mogelijk willen beperken. Vrijdagmorgen om ongeveer 8 uur wilde op den Harlingerstraatweg onuer Dronrijp een wielrijder bij het elkaar passeeren van twee auto's uit voorzichtig heid van zijn fiets stappen. Dit is echter zijn ongeluk geweest, daa hij door de gladheid van den weg kwam te vallen. De auto. die hem achterop reed, kon een aanrijding niet voorkomen. Dr. Visscher van Dronriji kon slechts den dood constaleeren. Het slachtoffer is de heer E. Fokkcma, colporteur van het Eorus. ker mds, wonende te Lee ..arden. auto, waarmee het ongeluk geschiedde, was afkom stig uit Purmerend. TWEEDE KAMER. Ernstige crltiek op de plannen der regeering. Met de bezuinigingsmaatregel der regeering tot op heffing van een 7-tal rechtbanken en 48 kantongerech ten. welke aantallen later onder den druk van een pro- testenstorm tot 4 en 40 zijn ingekrompen, zijn tal van Tweede Kamer-leden lang niet ingenomen. Zij wezen In de Donderdag gehouden zitting haast allen op de economische en ideëele belangen van het platteland dat opnieuw achtergesteld dreigt te worden en van de kleine steden, wier levenssappen naar de groote steden dreigen te worden afgevoerd. Bovendien worden de plattelandsbewoners, die zich naar de groote steden moeten begeven of lange getuigenreizen moeten makei\, onevenredig belast met de kosten van de reohtsbedeeling. Voorts mag, zoo meende men. niet vergeten worden, dat de kantonrechter ten plattelande veelal een raadgever, een voorkomer van processen, een ,,vrede-rechter" is en dat daarvoor een nauw contact noodig Is. GEBRUIKTE AUTOMOBIELEN verkoopen wij nnder GARANTIE en op PROEF Garage C NIEUWl AND BERGEN. SPORT. 6 FEBRUARI. Het programma, dat wij Dinsdag jj. publiceerden, geldt eerst voor 12 Februari a.s. Zondag a.s. krijgen we het oorspronkelijk voor 29 Januari vastgestelde programma, waar door de vorst niets van gekomen is. SP ART A-NIEUWS. Het programma voor Zondag a.s, heeft een wijzi ging ondergaan en luidt nu als volgt: Uitgeest ISchagen I. Schagen II—Watervogels I, 2 uur. Schagen UIHJEt.C. VI, 12 uur. BJC.C. mSchagen IV. Het 4e elftal van Schagen zal op 't clubbord worden vermeld. Men neme daar nota van! ANNA PAULOWNA. OFF. MEDEDEELINGEN VOETBALVER- EE NI GING B.K.C. Onverwachts gaan alle drie elftallen a.s. Zondag ln het veld. Het derde ontvangt om twaalf uur Schagen IV, scheidsrechter J. Vermeulen. Het tweede gaat naar Helder V, speelt daar om 12 uur onder leiding van L. Tigóhelaar. Het eerste ontvangt de a_s. kampioenen, Succes I, om twee uur. Dus jongens, allen present op tijd. WIE RINGEN. Wedstrijden van Succes op a.s. Zondag: Succes IIHelder IIL Succes HlKolhorn L B.K.C. ISucces I. Wieringerwaard 2Succes 4. LUCHTVAART Dr. Eckener meent over 2 Jaar. Te Batavia heeft Dr. Eckener, de commandant der „Graf Zeppelin", die daar momenteel vertoeft voor een zeer groot aantal belangstellenden een lezing ge houden, handelende over: „De mogelijkheden van de luchtscheepvaart". Dr. Eckener verklaarde over 2 jaar wederom Indië te zullen bezoeken, maar dan per luchtschip. De vermissing van Bert Hinkler. Een verklaring van zijn vrouw. In het geheim naar China gevlogen? De echtgenoote van den Engelschen vlieger Bert Hinkler, die tijdens het begin van een vlucht naar Australië verdween, en naar wien vergeefs naspo ringen in het Alpengebied zijn gedaan, sprak als haar overtuiging uit, dat HinUer niet in de Alpen was. Zij deelde o.a. mede: „Hij heeft me gezegd, dat het mogelijk was. dat ik geruiraen tijd niets van bem zou hooren. Het is zeer wel mogelijk, dat hij in het geheim naar China is gevlogen." Ernstige ontploffing in Amerikaansche koel-installatie. Vier dooden. Uit New York. In Providence (Rhode Island) Is de koelinstallatie der United States Rubber Co door een ernstige ontploffing vernield. Vier personen zijn gedood en een groot aantal arbei ders is gewond. De ontploffing was zoo hevig, dat de ruiten in de geheele omgeving ztjn vernield. Later ont stond nog brand, doch deze kon spoedig worden ge- bluscht. Ernstig ongeluk op den weg Haarlem Amsterdam. De auto's vernield, inzit tenden geen noemenswaardig Ietsol be komen. De helpende dokter echter over reden en gedood. Gisteravond te ruim acht uur reed bij kilometer- paal 4,4 tusschen Vinkenburg en Liebrug een auto uit de richting Amsterdam, terwijl uit de richting Haarlem twee auto's aankwamen. De achterste dezer twee auto's wilde passeeren en bij het z.g. snijden zijn toen de drie auto's op elkaar gereden. Hoewel de botsing vrij hevig was en een der auto's in de afrastering van de baan van de electrische tram terecht kwam, terwijl de beide anderen ernstig geha vend werden, hadden de inzittenden geen van allen noemenswaardig letsel gekregen. Zij stapten uit en dr. Lindeboom, de bekende tand arts, uit Amsterdam, die toevallig in zijn wagen pas seerde, stond hen bij om de lichte kwetsuren te ver binden. Juist op dat oogenblik kwam in razenden vaart een auto aanrijden, vermoedelijk uit Den Haag afkomstig. Stoppen was niet meer mogelijk en dr. L. werd overreden en op slag gedood. Per ziekenauto werd het stoffelijk overschot van het slachtoffer naar het ziekenhuis in Haarlem ver voerd. Het duurde geruimen tijd, voor de weg weer geheel vrij was, de dienst van de electrische tram ondervond eenige vertraging. De auto's zijn in beslag genomen, terwijl ook de chauffeur, die de laatste aanrijding veroorzaakt heeft, voorloopig in arrest is gesteld. Een nauwkeurig onderzoek wordt ingesteld. Overtreding der Crisls-Varkenswot. Honderden varkens in beslag genomen. Wegens overtreding van de Crisis-Varkenswet zijn in de Rijnstreek rond Alphen a. d. Rijn de laatste dagen eenige honderden varkens bij verschillende handelaren en veehouders in bes'ag genomen. De betrokken eigenaars wenschen zich niet aan te sluiten bij de Varkenscentrale, omdat zij naar tij beweren daardoor in hun handel ernstig wor den gedupeerd. Dientengevolge weigeren zij ook hun varkens te laten merken. In verband hiermede vervoegden zich Dinsdag eeni ge ambtenaren van de Crisis Varkenswet bij den vee houder van R. te Nieuwerbrug. bij wien 86 varkens in beslag werden genomen. Eenigen anderen vee houders onder Bodegraven verging het evenzoo. De veehandelaar v. d. W. te Alphen a. d. Rijn kreeg Woensdag bezoek van eenige ambtenaren die geëscor teerd worden door rijks- en gemeentepolitie. Hier wer den niet minder dan 97 varkens in beslag genomen, op een aantal vrachtauto's geladen en naar het abattoir te Uithoorn vervoerd, om daar te worden ge slacht 2000 L. melk naar Urk. Gisterochtend vertrok van Enkhuizen naar Urk een motorschuit van schipper Balk met 2000 L. melk aan boord. Om 8 uur vertrokken, arriveerde men tegen twee uur bij het eiland, dat men tot op 200 M. kon naderen. De melk werd verder per ijsvlet aan wal gebracht Werk van stakende spoorwegarbeiders in Ierland. Uit DUBLIN, 3 Februari. Stakende spoorwegarbei ders hebben de rails op het traject DublinBelfast tusschen Strabane en Derry over een lengte van 20 M. opgebroken. De aanslag werd ontdekt. Alle nog rijden de. omnibussen worden dCor pantserwagens van de po litie geëscorteerd. Op knooppunten der spoorwegen en bij bruggenhoofden staan met machinegeweren uitge ruste troepen gereed. De onderhandelingen tusschen de spoorwgmaatschap- pijen en de vakvereenigingen zijn mislukt. daar de maatschappijen geweigerd hebben de loonsverlaging van 10 pet. te laten vallen. Het vertrouwde adres voor VERGROOTINGEN: FOTOGR. ATELIER ARP AD MOLDOVAN, NIEUWE NIEDORP. Geopend dagelijks, ook 's Zondags. Barometerstand op Zaterdagmorgen 8 uur: 756 m.M. Vooruitzichten: Waarschijnlijk regen. Temperatuur: 6 gr. C. is 41 gr. F. INRICHTING VOOR OOGONDERZOEK. FIRMA GEBR. ROTGANS. Hooqztjde E 103. Schagen. Gedipl. Opticien - Refrartionist. Het oogonderzoek d<>pn wij gratis EIERVEILING SCHAGEN. 2 Febr. Aangevoerd: 59000 kipeteren: 5254 Kg. f 3.103.30, 55—57 Kg. f 3.20—3.50. 58—60 Kg. f 3.30—3.70. 61—63 Kg. t 850—380. 64—67 Kg. f 3.70—4. klein f 2.66-3.10, EIER VEILING DEN HELDER. 2 Febr. Aangevoerd: 6214 kipeieren: 5254 Kg. f 3.504.50. 58 —60 Kg. f 4.204.60. 61—63 Kg. f 4.50—4.60, 64—70 Kg. f 55.60. 13 eendeieren f 3.80. HOORN. 2 Febr. Aangevoerd 6 stapels, wegende 4977 Kg.: 4 st. kleine fabrlekskaas f 23. 1 st- kl. boerenkaas f 23, 1 st. boeren comm. kaas f 27. Handel goed. WARMENHUIZEN, 3 Febr. Aangevoerd: 55100 Kg. roode kool le kw. t 2.403.40, 2e kw. f 1.86—2.70. 8200 Kg. gele kool le kw. f 1.70—2, 2e kw. f 1.30—1.60. 28600 Kg. D. witte kool le kw. f 0.60 —0.80. 12250 Kg. uien f 3.30—3.60. drielingen f 3.36—3.50, grove uien f 33.30. 150 Kg. peen f 2.10. NOORDSCHARWOUDE. 3 Febr. Aangevoerd: 7200 Kg. uien f 3.103.60, grove f 2.50 3, drielingen f 2.202.30, 52300 Kg. roode kool f 1.90 —3.70. doorschot f 150—2.80. 111200 Kg. D. witte kool f 0.60—0.80. doorschot f 0.60. 37700 Kg. gele kool f 1.20 —1.80. doorschot f 11.30. Doorgedraaid: 12600 Kg. D. witte e'n 200 Kg. gele kool. BROEK OP LANGENDIJK. 3 Febr. Aangevoerd: 7000 Kg. wortelen f 1.50—1.90. 33000 Kg. roode kool f 1.70—3.50. doorschot f 1.60—2.80. 56000 Kg. gele kool f 0.70—1.80. doorschot f 0.70—150. 105000 Kg. D. witte kool f 0.66-0.80. 16000 Kg. uien f 2.90—3.40, grove f 2.702.90, drielingen f 2.402.60. AMSTERDAM. 3 Febr. Zeeuwsche bonten f 1.602. id. blauwen f 1501.90, ld. bl. eigenheimers f 11.10, ld. eigenheimers f 11.10, id. bl. poters f 11.10. id. bonte poters f 11.10, id. Be velanders f 11.10. IJpoIder eigenh. f 0.901. id. bl. eigenh. f 1—1.10. id. eigenh. poters f 0500.75. id. Be velanders f 11.10, Noordholl. eigenheimers f 0.901. ld. bl. eigenh. f 11.10, Anna Paulowna zand f 1502, Hillegommer zand f 1.502. Drentsche eigenh. f 1.752, Flakkeesche eigenh. f 11.10, id. eigenh. poters f 0.901, Spuische eigenh. f 11.10, ld. eigenh. poters f 0.901 per 70 Kg. ALKMAAR. 3 Febr. Op de heden gehouden kaasmarkt waren ln totaal 52 stapels, wegende 53000 Kg. kaas aangevoerd, waarvan de prijzen als volgt: Fabrlekskaas, 40 st. kleine f 25, 3 st. Commissie f 23: 2 st Middelbare f 22. Boerenkaas: 3 st kleine f 22. 4 st. Commissie f 30. Alles met r.m. Handel goed. ALKMAAR. 3 Febr. Op de heden gehouden graanmarkt waren in totaal 246 H.L.'s aangevoerd als: 39 H.L. tarwe f 3504. 51 H.L. gerst f 3—4.75, 37 H.L. haver f 4.25—6. 54 HL boonen: bruine f 1012. citroen- f 1114. duiven- f 4 10. witte f 10—15. 35 HL. karwijzaad f 18.80. 3 HL blauwmaanzaad f 39. 27 H.L. erwten: kl. groene (gel.) f 1616.50. kl. groene f 9.60, groote groene f 17—28, grauwe erwten f 1018, vale erwten f 1625, alles per 100 Kg. Handel goed. DEN OEVER, 3 Februari 1933. Aanvoer aan den Vischafslag 46 balen wulken f 4.C0 —6.30 per baal; 1 Vz baal wulken f 18.75 per baal; 23 tal haring f 750—8.55 per tal; 3 kisten toters t 4.75 p. k* ALKMAAR. 3 Jan. Aangevoerd: Andijvie f 0.803.10, Bloemendaler kool f2.404.10. boerenkool f 1.107.10. groene kool f 1503, knolselderle f 16. per 100 stuks, bleten f 0.601.80, gele kool f 0.802.60. roode kool f 14.40, uien f 1.60 3.80, wortelen f 1.60—2.40, per 100 Kg., prei f 3.66—8.10, selderie f 0.603.60, per 100 bos. spruiten f 6.5015.50, witlof I f 10—13.50, n f 450—880 per 100 pond. DE KLOKKEN LUIDEN. Deze radiofilm van de Ned. Chr. Radiovereenlgirvg wordt Woensdagavond a.s. in de zaal van den heer Tgesz vertoond. De voorstelling wordt voorafgegaan ioor een openingswoord van ds. B. Bouwma, Ger. Pre dikant te Dirkshorn, terwijl het slotwoord wordt ge sproken door den evangelist P. Boon. HUIS GEKOCHT. Door den heer J. Hofland, Rensgars, is van den heer Jb. Zeeman te Alkmaar uit de hand gekocht 't dubbel- woonhuis, staande aan de Dorpen, bewoond door d« Wed. Raven en den heer H. Prins. MARKTO VERZICHT. De handel in vette koeien was Donderdag wel goed, maar de prijzen, welke besteed werden, vielen nu juist niet mee; deze gaan nog maar niet omhoog. De duur ste gold hoog op 30 ets. Mindere kwaliteit ver beneden de 30 ets. De handel in gelde- en kalfkoeien was rede lijk; deze tijd komt weer, er was weer meer aanvoer. De handel in paarden had weinig te beteekenen; dat wordt aanstonds ook wel weer beter, werd er beweerd. De handel Ln nuchtere kalveren was aan den stug- gen kant, dit is wel een gevolg dat de vette kalveren zoo'n beetje gelden. De handel in oude slachtschapen ging wel, van 817 gulden; overhouders stug en minder Ln prijs. Vette schapen werden er niet aangevoerd, wel een paar kop pels fokschapen; deze konden 17 gld. opbrengen. De aanvoer van vette varkens ging nogal. De handel was vlug, tot 15 ets. Veel biggen en schrammen waren aangevoerd, de handel was anders matig; toch was er wel animo voor, want den geheelen morgen was er veel' volk by, dus wel bekijk. Op de klppenmarkt het oude doen, geen verhooging van prijzen. Wy zullen hopen, dat wy binnenkort weer eens flinke en opbeurende overzichten van de markt kunnen schrijven. Op de stallenmarkt is het wekelijks de moeite waard daar een kykje te nemen, dat gaat wekelyks vooruit. Met het oog op den goedkoopen prijs van de kapok is het Uw voordeel om nn Uw Bedden, Kapok- matrassen te laten repareeren of tt1 bijvullen. *>f\ 's Morgens gehaald, 's avonds terug. Met het oog op de aan staande drukte liefst zoo spoedig mogelijk SCHAGEN LAAGZIJDE, - Tel. 87. Uit voorzichtigheid afgestapt. En nog onder een anto. Wielrijder op slag gedood.

Schager Courant | 1933 | | pagina 6