AANBESTEDING 600 M. Slootwerk Laatste Hieuws, Buisman S v. d. Vliet, Legerauto's naar Den Helder. J. de Ruijter, BOERDERIJ SCHAGER ROOSJES SPORT. „Huisverzorging" Marktberichten. De spoorwegstaking in Ierland FELLE BRAND TE AMSTERDAM Actie tegen Hitier Advertentiën. Oosterpolder Weer een overval bij Geffen Runderlappen groote partij Vooraardappelen. WOONARK nette Kappersleerling, RECTIFICATIE. \ls uitslag van den voetbalwedstrijd Wieringer waard 2—Succes 40 voor de vierde klasse N.H.V.B. werd abusievelijk opgegeven 44. Dit moet zijn 5—4; Wieringerwaard 2 won. De wijziging van den stand geven we de volgende week wel. PROGRAMMA K.N.V.B. 12 Februari. Z.F.C.R.C.II.; Alcmaria—Z.V.V.; West Frisia— Stormvogels; HaarlemK.F.C.; T.O.G.—Zeeburgia; W.F.C.—E.D.O.; Alphen—H.F.C A.F.C.—Spartaan; Baarn—Bloemcndaal; Zaandijk—DW..V.; Volewijc- kers— Meervogels; HelderPurmersteijn; K.V.V.As sendelft: Beverwijk—E.V.C.; Schagen—Alkmaar; Zil vermeeuwen—Texel; Ui {geestD.T.S.; R.C.H. 2 K.F.C. 2; V.V.A. 2—H.R.C. 2; 91cmaria 2—V.S.V. 2; O.S.V. 2—Helder 2; Hollandia 2—Alcmaria 3. (Sportkroniek.) U>t AHnrui DE OMGEVING W I E R I N G E N Algemeene Vergadering van „Huisverzorging", op j.1. Dinsdagavond in Hotel Lont te Hipoolytushoef. Mevrouw De Haan—Boskor opende deze 'ürgadering met welkom. De opkomst is niet groot, doch dit ge tuigt n het grc ,tc vertrouwen in het bestuur. En kele bestuursleden van het Witte Kruis worden in het. bijzonder welkom ireheeten. De secretaresse, mevr. M. KoornBerkemeier, leest vervolgens de notulen der vorige vergadering, welke zonder op- of aanmerking worden goedgekeurd. D" zelfde leest vervolgen^ het jaarverslag. Dit jaar is meer hulp verleend dan vorig jaar. De vaste verzorg ster heeft goede diensten bewezen. Het aantal leden bedraagt 210. Dit is bij vorig jaar 5C vooruitgegaan. Overigens geeft het jaarverslag een gunstigen indruk van de werkzaamheden. Den secretaresse worden woorden van dank gezegd voor haar vele wo.u. Volgt financieel verslag van de penningmeeste- resse mevr. Buma Lens. Dc uitgaven zijn in totaal f53S.96, de ontvangsten in totaal f599.63; saldo over 1932 is f60.67; saldo vorig jaar f636.94. Totaal bezit f 697.61. De boeken zijn nagezien door mevr. Beeker en den heer His Wilms en in keurige orde bevonden. Mevr. Buma wordt dank gezegd voor haar vele werk. Bestuursverkiezing. Mevr. Blaauboer—Hermans, aftredend bestuurslid, wordt bij acclamatie herkozen. Bij de rondvraag wil de heer N. Kaan een inlei dende bespreking houden over noodzakelijke hulp aan werkloozen en behoeftigen. Zoo de toestand thans is en leeds lang is, is dit zeer zeker noodig. Een plaatselijk crisis-comité is hier niet en spr. geeft een overzicht hoe de mogelijkheid bestaat daadwerkelijk steun te v'erlcenen. Hier is b.v. een plaatselijk crisis- comité op te richten. De aanvragen voor steun welke binnenkomen, zouden kunnen worden doorgezonden naar Huisverzorging of kunnen worden behandeld door een sub-comité. Spr. heeft deze bespreking ge daan met de bedoeling een inleiding te geven. Wordt medegedeeld, dat vorig jaar voor het Na tionaal Crisiscomité aan Jen afsluitdijk naar de Vlie- ter ruim f 30.000 is ontvangen. Als hier een plaatse lijk comité had bestaan, zou een aanzienlijk bedrag, neer meening van aanwezigen f27.000 of 90 hier aan het platselijk comité zijn gekomen. Maar dit »s riu voorbij. Doch als dit zoo was, zou er nu veel leni ging in den nood kunnen zijn. Do presidente antwoordt, dat het haar verheugd dat de heer Kaan hierover is begonnen te spreken. Alleen wordt medegedeeld, dat haars inziens reeds lang de noodzakelijkheid bestaat dat hier een comi té werd opgericht, doch dat de personen, waar het eigenlijk van uit moet gaan, er niet rijn toe overge gaan. Na verschillende besprekingen wordt dan beslo ten een comité te vormen uit bet bestuur van Huis verzorging. Het staat echter geheel buiten onze ver- eeniging. Zoo spoedig mogelijk zullen de voorberei dende werkzaamheden worden hjtgonnen. Alle dames bestuursleden zien er de noodzakelijkheid van in en begrijpen ook zeer goed welke zware taak zij zich op de schouders laden. Wij willen vanaf deze plaats hulde brengen aan deze dames. De presidente zegt dan deze bespreking als afzonderlijk te willen be schouwen, en vraagt of de heer Kaan tevreden kan zijn over het genomen besluit. De heer Kaan is vol komen tevreden. De rondvraag leverde verder niets op. Mej. T. v. d. Schans (de vaste verzorgster) wil de presidente vanaf deze plaats hartelijk dank zeggen voer haar keurige verzorging aan de zieken. Van mevr. Maars-Tijsen, medebestuurslid, is be richt ingekomen, dat ze haar functie als zoodanig wegens verschillende omstandigheden niet langer kan waarnemen, üok haar wordt dank gezegd voor de diensten de vereeniging bewezen. Verder worden de aanwezigen aangespoord toch vooral actief te zijn. jegens de vereeniging, waarna sluiting volgde. De wegen in onze gemeente, welke den laatsten tijd zoo prima in orde waren, al was de hoofdweg nog niet van het laatste wegdek voorzien, zijn door de ingevallen dooi na de vorstperiode in zeer slechte conditie. Op vele plaatsen is ook voornamelijk de hoofdweg over de geheele lengte zoo stuk gereden, dat men met man en macht aan het werk is de scha de te herstellen. Zoo wij vernemen, zal op a.s. Vrijdag een Huurac- tievergadering plaats hebben in café Scheltus te Hip- polytushoef. HE E RUU GO WAARD Vergadering van de Protestantsche vereeniging voor ziekenhuisverpleging „Helpt Elkander" in bet lokaal van den heer Liefhebber. De voorzitter, de heer A. Kooij Cz., zegt bij de ope ning, dat de besprekingen, dezen avond in hoofdzaak aan den financieelen toestand van de afdeeling gewijd zullen zijn. Spreker hoopt, dat wegens de te nemen maatregelen geen leden zullen bedanken, daar deze maatregelen zeer noodzakelijk zijn. De voorgestelde ccntributieverhooging is niet in het belang van de ver eeniging, maar in het belang van de leden. Hierna worden de notulen voorgelezen. Er zijn geen ingekomen stukken. Uit het jaarverslag van den secretaris-penningmeester blijkt, dat in 1932 22 leden zijn verpleegd, anet totaal 428 ligdagen. Door het overlijden van het bestuurslid H Scheer heeft de afdeeling veel verloren. Bij de bestuursverkiezing worden de aftredende leden v. d. Meer en Hartog herkozen. In de vacature-Scheer werd gekozen de heer Breughel. Hierna is aan de orde het bestuursvoorstel tot ver hooging van de contrbutie van f 0.30 tot f 0.40 per lid en per 3 maanden, waarbij dan de jaarlijksche extra heffing zal vervallen. De heer Groot zegt in verband hiermee, dat hij op de federatievergadering geweest is en daar is hem ge bleken, dat onze afd. met f 0.30 contributie een uit zondering maakt. De heer v. d. Veer heeft met verschillende leden over dit onderwerp gesproken en gelooft, dat vele leden bij contributieverhooging gedwongen zullen zijn te be danken. Spr. wil bij de gemeente aankloppen om sub sidie. Als de betrokken leden moeten bedanken, en ze moeten later in een ziekenhuis worden opgenomen, dan komen de kosten geheel voor rekening van de gemeente. De voorz. antwoordt, dat de gemeente denkelijk geen subsidie zal geven, daar er in de gemeenteraad al eens over gesproken is, zooveel mogelijk de subsidies af te wijzen, om een sluitende begrooting te krijgen. De heer Groot is er voor, dat de gemeente de con tributie betaalt voor armlastigen. De heer Hartog meent, dat de gemeente nooit subsi die zal geven aan een vereeniging, die nog over re serve beschikt. Na nog eenige discussie wordt bet voorstel met al gemeene stemmen aangenomen. Hierna rondvraag en sluiting. WINKEL Nu door den Raad der gemeente Winkel besloten is de door den Minister gestelde voorwaarden voor het uitvoeren van slootwerk in werkverschaffing niet te kunnen aanvaarden, is door het Oosterpolderbestuur besloten een deel daarvan thans nog aan te besteden, teneinde dit nog in dezen tijd te doen uitvoeren. Tot tijedlijk onderwijzer aan de o.l. school te Win kel Is benoemd de heer Joh. Cramer te Gorinchem, zulks in de plaats van den heer J. Slooten, die zijn dienstplicht moet vervullen. LANGEND IJ K N O ORDSCHAKW OUDE. Dinsdagavond werd in hotel „Concordla" door den waarn. Notaris J. de Groot een openbare verkooping gehouden. Het pakhuis en erf aan de Handelskade, eigendom van de heeren P. F. Slot te Noordscharwou- de en J. Gootjes te St. Pancras werd in combinatie met twee akers aan de Papemersloot resp groot 7 en 8 snees, behoorende tot de nalatenschap van wijlen den heer K. de Geus Gz. te St. Maarten, gekocht door den heer P. F. Slot te Noordscharwoude voor t 3530 Enkele roerende goederen en een paar schuldvorde ringen tot een totaal bedrag van f 2706.80 werden door den heer C. de Geus Kz. te St. Maarten gekocht voor f 11 totaal. Een akker bouwland, groot 27 snees, gedeelte van de Schagergroet aan de Reijersloot bracht f 41 per snees op. Kooper de heer K. Swager te Noordscharwoude. OUDKARSPEL. ...Tot voorzitter van de vereeniging voor Ziekenhuis verpleging ls de heer C. Borst Pz. gekozen. Tot voorzitter an de plaatselijkebegrafenisereeni- ging is de heer A. Timmerman gekozen. De heer N. Bankersen werd tot voorlooper-aanspreker benoemd. NOORDSCHARWOUDE, 7 Febr. Aangevoerd: 12100 Kg. uien: drielingen f 2.30—2.70, uien f 2.202.70, grove f 2.20—2.40, 1700 Kg. kroten f 0.60—1.60. 184100 Kg. roode kool f 1.70—4, doorschot f 1.30—3.30. 222600 Kg. D. witte kool f 0.60—0.70. door schot f 0.60, 52200 Kg. gele kool f 1.30—2.20. doorschot f 0.90—1.20. Doorgedraaid: 700 Kg. kroten, 1900 Kg. gele kool. 111700 Kg. Deensehe witte. WARMENHUIZEN, 7 Febr. Aangevoerd: 76300 Kg. roode kool le kw. f 1.80—3.70. 2e kw. f 1.20—2.70, 13700 Kg. gele kool le kw. f 1.30— 2.20, 2e kw. t 1.40—1.80, 70500 Kg. D. witte kool le kw. f 0.600.70, 10075 Kg. uien: drielingen f 2.202.40, uien f 2.30—3, grove uien t 2.30—2.60, 425 Kg. Schotsche mui zen f 0.500.70. BROEK OP LANGENDIJK, 7 Febr. Aangevoerd: 55000 Kg. roode kool f 2—3.90, 2e soort f 1.10—3.60, 58000 Kg. gele kool f 1.40—2.40. 2e soort f 1.10—1.90, 110000 Kg. D. witte kool f 0.60, 14000 Kg. uien f 2—2.40, grove f 2.10—2.40, 5000 Kg. peen f 1.60 —1.70. AMSTERDAM, 7 Februari 1933. Aardappelen: Zeeuwsche bonten f 1.30—1.80, idem blauwen f 1.301.80. id. bl. eigenheimers f 11.10, idem Eigenheimers f 11.10, idem blauwe poters f 11J.0, idem bonte poters f 1—1.10, idem Bevelanders f 1 1.10; IJpolder eigenheimers f 0.901, id. blauwe eigen heimers f 11.10, idem Bevelanders f 1—1.10, Anna Paulowna zand f 1.502, Drentsche eigenheimers 1.50 2, Flakkeesche eigenheimers f 11.10, idem Eigenh. poters f 0.90—1, Spuische eigenheimers f 1—1.10, Eigen heimer poters f 0.8O1.00 per 70 K.G. PURMEREND, 7 Febr. Op de heden gehouden weekmarkt waren aanvoer en prijzen als volgt: Kaas. 14 stapels fabriekskaas f 23, 2 st. boerenkaas f 26.50 per 50 Kg. In totaal 16 st., wegende 18000 Kg. kaas. Handel goed. 402 Kg. boter I 1.65—1.85. Vee. 485 stuks runderen, w.o. 325 vette 5662 cent, per Kg., 134 melk- en geldekoeien f 80—220, 26 stieren, handel runderen stug, 30 paarden f 60130, handel ma tig; 63 vette kalveren 6080 cent. handel stug, 465 nuch tere kalveren slacht f 718. fok f 914, handel stug; 307 vette varkens voor de slacht 2730 cent per Kg., handel vlug, 58 magere varkens f 517, handel stug, 242 biggen f 610, handel matig; 831 schapen f 618, handel ma tig; 9 bokken; kipeieren f 3.25—4.25, eendeierea f 3.25, piepkuikens 7085 cent. Eierveiling. 59027 stuks kipeieren a f 3.404.40, 85 st. kipeieren b f 3.30, 58 st. eendeieren a f 3.30. COOP. VER CENTR EIERVEILING G.A. PURMEREND, 7 Febr. Aangevoerd 15000 stuks eendeieren f 3.253.35, 65000 stuks kipeieren: 75—80 Kg. f 4.70—5.60, 65—86 Kg. f 4.20 —4.60, 68—64 Kg. f 4—4.50, 60—62 Kg. f 3.90—4.30, 58— 59 Kg. f 3.804.20, 56—57 Kg. f 3.60—4, 53—55 Kg. f 3.40 -8.90, 50—62 Kg. f 385—3.50. Het werk wordt hervat. Uit Bel f ast, 7 Febr. (V.D.): De Great Northern Railway Compauy maakt be kend, dat de stakende spoorwegarbeiders in zoo groo- ten getale het werk hervatten, dat het weer zich aan meldend aantal werkkrachten grooter is dan waar aan onmiddellijk behoefte is. Te Belfast is de toestand thans zoo, dat men het einde van de staking als nabij beschouwt. Vroege zomertijd in België. De zomertijd zal in België vroeger dan vorige jaren worden ingevoerd, namelijk in den nacht van Zater dag op Zondag 26 Maart, in plaats van bij den aan vang der maand April. Ook Frankrijk en Engeland vervroegen de invoe ring van den zomertijd, met het oog op het verwe zenlijken van bezuinigingen. Frankrijk zou door deze vervroeging, volgens „Het Laatste Nieuws" 40 mil- lioen francs aan brandstoffen uitwinnen. Loodsen met kano's en motorbooten aan den Onder-Kerkerdijk uitgebrand. 15 motorbooten en 200 kano's een prooi der vlammen geworden. Uit Amsterdam. Een agent van politie, die aan den Amsteldijk ter hoogte van Halfweg 't Kalfje sur veilleerde, zag omstreeks tien uur, dat er brand was aan den anderen kant van den Amstel op den Ouder- kerkerdijk. Daar staan winterverblijven van de mo torbooten en kleine vaartuigen, die des zomers den Amstel bevolken en aan het water dikwijls zulk een feestelijk aanzien geven. De agent waarschuwde de brandweer aan den openbaren brandmelder op den hoek van Trompenburgerstraat en Amsteldijk De be trekkelijk korte tijd die verliep tusschen het ontdek ken van den brand en het afdrukken van de brand schel, was reeds voldoende om van den kleinen brand een groote te maken. Het terrein waar de uitgestrek te loodsen vol met vaartuigen staan ,is minder ge makkelijk te bereiken. Met de pont aan de Zuider Gasfabriek moesten de brandweerwagens worden overgezet. Toen de eerste wagens van de brandweer voorreden had het vuur al groote uitbreiding gekre gen. Het was ontstaan in de bergplaats van motor booten van den heer J. Drent, welke deze ongeveer 40 meter diepe loods gehuurd heeft van den heer J. F. K. Harms, die daar in een belendende loods een even groote bergplaats heeft van kano's en roci-vaar- tuigen. Herhaaldelijk werden otploffingsn gehoord van de benzinetanks in de motorbooten. Hemelhoog sloegen de vlammen uit het dak en spoedig daarop was ook de win terberging van booten van den heer P. IJsselstein een prooi van het vuur. Over een op pervlakte van 40 bij 25 meter stond tegen half elf alles in lichterlaaie. De roode gloed was tot ver in de stad zichtbaar. Tientallen auto's en honderden fietsenrijders en voetgangers spoedden zich in de richting van de vlammenzee, zoodat weldra aan den Amsteldijk een file van auto's en een zqqt talrijk pu bliek het vernielend werk van het vuur aanschouw de. De brandweer kreeg al meer en meer versterking De drijvende motorspuit „Jan van der Heyden" lag reeds voor den wal en goot met zes stralen massa's water op het vuur. Door motorspuiten werd nog met 8 stralen gewerkt. Het was zeer moeilijk werken voor de brandweer, omdat zij het vuur niet kon omsinge len, want aan den achterkant was de grond zoo dras sig, dat het onmogelijk was daar materiaal te bren gen. Tenslotte brandde het juist aan den achterkant het felste. De werkplaatsen van de bovengenoemde firma's die daar gelegen zijn, benevens de kleedkamers op een hoogere verdieping, werden door het vuur verteerd. Tegen elf uur begon de brandweer terrein te win nen en was het wel zeker dat de motorbootenberg plaats „De Werf 't Jacht" zou behouden blijven. De opslag- en bergplaatsen van de heeren Harms en Drent zijn zoo goed als geheel in vlammen opgegaan. Van den heer IJsselstein kon een groote loods aan den achterkant met veel moeite behouden blijven. Naar schatting zijn ongeveer 15 motorbooten en daar onder zeer mooie, benevens een 200-tal kano's en an dere roeivaartuigen verloren gegaan. De oorzaak van den brand is onbekend. Oproep van socialistische partijen in het buitenland tegen de „dictatuur" van Hitier. Reuter meldt uit Londen: De socialistische partijen van Engeland, Noorwegen, Italië, Frankrijk, Nederland, Polen, Duitschland hebben aan de Socialistische Internationale en Communistische Internationale een telegram gezonden, waarby zy met klem verzoeken gezamenlijke actie te voeren ten einde aan de „dictatuur" van Hitier in Duitschland en het fascistische gevaar elders weerstand te bieden en ten spoedigste een conferentie bijeen te roepen. ARME DIEREN! Oorlogshonden voor gebruik in den sfcryd. Reuter meldt uit Tokio, dat op last van het minis terie van oorlog kennels zullen worden opgericht voor het africhten van oorlogshonden. Hiervoor is op de be grooting een bedrag van 405.000 yen uitgetrokken. Honden, die zich by militaire operaties bijzonder on derscheiden, zullen de orde van verdienste krijgen! Op verscheidene plaatsen In Japan bestaan reeds gedenk- teekens voor dieren, meerendeels honden en duiven, die bij de gevechten in China gedood zijn. Den 5en Februari overleed, in „Huize Westeriicht" te Alkmaar, mijn geaehte Broeder PIETER BOERMAN, in den ouderdom van 74 jaar. C. BOERMAN. Wieringerwaard, Februari 1933. onder Winkel en N. Niedorp. van pl.m. gelegen onder Winkel, in één perceel, n.I.: Het gedeelte Dijksloot vanaf de bocht naar de machine, tot en met het kruis van de Ooster Zwet Woensdag 15 Februari '33, des namiddags 2 uur, bij I. GELDER te NIEUWE NIEDORP. Inschrijvingsbiljetten op zegel van f 0.50 in te leveren bij den Voorzitter tot vóór de aanbesteding, waar tevens inlichtingen zijn te bekomen. Het Bestuur, A. SLOOVES, Voorzitter. A. de RIDDER, Secr. Patrouilleeren door de stad. In vervolg op het bericht elders in dit nummer over den toestand in Den Helder vernemen we nog, dat ook gisteravond en vannacht de toestand rustig is gebleven. Gisteren zijn legerauto's aan gekomen die door de stad patrouilleeren. De ma rine établissementen en schepen genieten een goede bewaking. Aan alles is de spanning te ver nemen, in verband met de in Indië zich afspelen de quaestie. De mariniers moeten de geweren inleveren. Dit is een der vele voorzorgsmaatregelen. Zooals echter reeds gezegd, blijft het rustig in de stad. 16-iarige jongen van de fiets geslagen. Bij het naderen van een anto namen de aanranders de vlucht. Op den rijksstraatweg 's-HertogenboscliNijmegen onder de gemeente Nuland, heeft gisteravond een overval plaats gehad op den 16-jarigen Remmen uit Oss. Om ongeveer half 6 reed Remmen met een fiets van Oss naar 's-Hertogenbosch. Op de grens van Gef- fen en Nuland werd hij eensklaps door een gemas- kerdon man bij zijn jas gegrepen en van zijn fiets gesleurd. Een tweede persoon, welke eveneens ge maskerd was, bracht'hem een slag in het gelaat toe. Half versuft kwam de jongeman op den grond te val len. Op ditzelfde moment naderde uit de richting Gra- vo een auto, bij welks nadering dc beide mannen in een zandweg verdwenen. De lievig ontstelde jonge man word door voorbijgangers een nabijgelegen huis binnengeleid. Onmiddellijk stelde men de marechaus see te Geffen van het voorgevallene in kennis, welke onmiddellijk per auto op onderzoek uittoog. DE KOE EN DE POLITIEAGENT. De buurt ln rep en roer. De omgeving van de Veemarkt te Amsterdam is gis termiddag in rep en roer gebracht doore en koe, dia naar de slachtplaats gebracht moest worden en, plotse ling dol geworden, op hol is geslagen. Na den drijver een duw te hebben gegeven, ging de koe er met groota vaart vandoor en rende, zeer tot ontsteltenis van het publiek, dat naar alle kanten uiteen stoof, den Cruqui- usweg op en vervolgens naar de Borneokade. Daar trachtte een agent van politie het dolle beest tot staan te brengen, met het gevolg, dat hij tot drio keer toe op de horens genomen en tegen de straat ge smakt werd. Ofschoon ernstig bezeerd, riep de agent een in de na bijheid zijnde taxi aan, waarin ook een collega plaats nam. De auto ging daarop achter het beest aan, dat tusschen de sporen van de Borneokade bekneld raakte zoodat de agenten gelegenheid hadden de koe neer te schieten. De gewonde agent heeft zich naar huis moe ten begeven. DRIE MOORDENAARS TER DOOD VEROORDEELD. Uit Buitenzorg, 7 Febr. De Landraad heeft de drie beklaagden in de roofmoordzaak op een Chinec- sohe vrouw veroordeeld tot de doodstraf. AUTO IN EEN RAFIJN GESTORT. Uit Bandoen g. 7 Febr. Uit Atjeh wordt aan den commandant van het leger geseind, dat een transport auto uit Tangse in een ravijn is gestort, waarbij de sergeant van de genie Van der Hoorn, zwaar werd ge wond. (doorregen) 40 eent per pond. 3 pond Gehakt, half om half, f 1.— 3 pond Saucijsjes f 1.— 5 pond Koevet f 1.75 5 pond dik vet Spek f 1.25 5 pond Niervet f 2. Metworst 25 cent per pond Bloedworst 30 cent per pond Leverworst 20 cent per pond 'A pond Boterhammenworst 20 cent 'A pond Schouderham 40 cent Beleefd aanbevelend, Molenstraat Schagen. Oudesluis. Tel. no. 2. Stroo, Voerbieten 6 Voeraardappelen. Vraagt prijs. Te koop gevraagd: Een TE KOOP, ingericht voor groot ge zin, ijzeren onderbouw. Prijs billijk. Alle dagen te, bezichtigen bij P. DIK, Keern, Medemblik. te huur, met circa 7 hun- der land te Hargen, gem. Schoorl. Te bevragen bij G. KEIJSER te Hargen. Biedt zich aan: Een Schagen of omgeving. Brieven letter L. M., bureau Schager Courant. Prijs gevraagd voor pl.m. 10.000 K.G. Haver- of Gerstestroo en Tarwe- stroo. Te leveren Hoogwoud. Coöperatie „Ons Belang", Hoogwoud. TE KOOP gevraagd; een maR Werkpaard, niet te oud, door A. HOORNSMAN, Jnlianadorp. Te koop: 14 ZWARTE JONGE KIPPEN en 4 witte van de 2e leg, bij P. C. WEIJ, Oude Kaag, Schagen. Te kocp: 600 K.G. SCHOTSCHE MUIZEN, met of zonder bakken, 2M pond extra taai Deensch Koolzaad. H. GEERTSMA, Dirkshom. Te koop: Een stuit droge KARWEIPAKKEN en een stuit WIT STROO voor strooiing. K. KAAN, Barsingerweg, Wieringerwaard. VOERBIETEN te koop, bij P. DELVER, Molenweg, Schagen. Weduwnaar zoekt net Kost huis, tegen kleine vergoeding, voor een lief meisje van 6 jaar, kern gezond. Br. letter F 5, bureau van dit blad. Gevraagd: Een NETTE HUISHOUDSTER, bij P. WEIJ, 't Zand, N.-H. HUIS ie huur aan de Nieuwesluis te Wie ringerwaard bij Wed. BRAS, Klei- nebuurt, Wieringerwaard. .-*****«£$

Schager Courant | 1933 | | pagina 3