i J i IEUWS PARTA Tot 1 April GRATIS Totl April GRATIS OMGEVING VAN CHAGEN. UIT DE HARENKARSPEL Algemeene vergadering van de tuinbouwvereeniging „Samenwerking" alhier, gehouden op Maandag 3 Maart 1933, des avonds 7 uur in het lokaal van den heer S. Stevers te Kalverdijk. Aanwezig 29 leden. Te ongeveer half acht opent de voorzitter, do heer I». Doekes de vergadering, heet de aanwezigen hartelijk welkom en zegt. dat. hoewel de agenda niet groot is, deze vergadering moet gehouden worden. Spr. haalt nog even den noodtoestand aan onder de tuinders, doch wij moeten weer beginnen te werken, of het wat geven zal. weten wij niet. doch wij moeten vertrouwen stellen in onze organisatie. Hierna leest de secretaris de notulen voor, die onder dankzegging worden goedgekeurd. De voorzitter deelt hierna mede een schrijven te heb ben ontvangen van den plantenziektenkundiger. dienst; deze wüst op het gevaar voor Nederland voor de Colo radokever, die al veelvuldig voorkomt in Frankrijk en daar al groote schade aanbrengt. Laat ieder tuinder, die kevers zooveel mogelijk bestrijden door ze bij aan treffen. direct dood te maken. Voorts werd door de besturen er op gewezen, om zoo veel mogelijk goederen van Ned. Industrie te koopen en niet van buiten, dat zal ook de werkloosheid ten goede komen. De heeren G. Boekei en J. K. Slot, beiden aftredend werden met bijna algemeene stemmen als bestuursleden herkozen en verklaarden die benoeming wederom aan te nemen. De heer P. Borst Az.. bestuurslid van de Centrale Veilingsvereeniging te Warmenhuizen, werd met alge meene stemmen weer herbenoemd en verklaarde deze herbenoeming weder aan te nemen, waarna felicitatie door den voorzitter volgde. Rekening en verantwoording door den boekhouder: de ontvangsten hadden bedragen f 2847.82%. de uitgaven f 2605.89. saldo f 241.93%. De heer P. F. Slot zegt mede deze rekening te heb ben nagezien en adviseerde tot goedkeuring. Den boek houder wordt dank gebracht voor zijn accuraat beheer. De voorzitter zegt hierna nog een bijzondere mededee- ling te hebben. nJ. dat onze boekhouder, de heer Dekker. 12% jaar die functie heeft waargenomen. Hij feliciteert den heer Dekker met dit jubileum en wenscht dat het den heer Dekker gegeven mag zijn, om de volgende 12% jaar met even veel lust en ijver zijn werk te doen, ook in het belang van de vereeniging; een zoo actief en werkzaam boekhouder is een zegen voor de vereeniging. De heer Dekker dankt den voorzitter voor diens waardeerende woorden en hoopt in de toekomst met dezelfde ambitie voor de vereeniging door te mogen gaan. Tot commissieleden voor het nazien der rekening 1933 worden aangewezen de heeren R. Slik, R. Slot en A. Zwaan. Alsnu worden gekozen 14 afgevaardigden voor de Algem. Vergadering van de C.V.V. De uitslag zal eerst later bekend worden gemaakt. Aan de orde is indiening voorstellen Algem. Verga- dtring C.V.V. De heer Boon zou het salaris willen verlagen van al het personeel aan de velling verbonden. Wij moeten allemaal minder en vindt het niet erg als zij ook een veertje moeten laten. De Voorzitter meent zeker te weten, dat dit voorstel door den L.T.B. Tuitjenhom zal worden ingediend. De heer Ontes zou de pensioenstorting van het personeel aan de veiling zelf willen laten betalen. De rekening zal toch al niet sluiten en dit zal de veiling ten goede komen. Voorzitter zegt dat dit voorste toch wel wat te in grijpend is, doch het kan geprobeerd worden, maar denkt niet dat het Veilingsbestuur hiervoor te vinden is. De heer Boekei zou gaarna zien, dat de functies van veilingleider en schoonhouder gebouw gecombineerd werden. Zijn inziens zou dit gemakkelijk kunnen, op dezen post zou dan f 350 kunnen worden bezuinigd. De Voorzitter zegt, ofschoon dit verzoek al eens is afgewezen, hier toch wel voor te zijn; er moet bezui nigd worden, en gelooft nu wel kans van slagen te hebben, waarmee de vergadering het eens was. Voorts werd het afgeven van bonnen voor Deensche kool In bespreking gebracht, wat algemeen werd afge keurd, doch Voorzitter zegt, dat het toch voorkomt dat de koopers geen keuze op de markt hebben en dan wat bonnen worden afgegeven. Meerdere leden zouden willen, dat een teeltregeling in het leven werd geroepen, zooals destijds met de mo bilisatie. Het zou voor ons koolbouwers een voordeel kunnen zijn, als het in de polders, waar zeer gemak kelijk wat anders verbouwd kan worden, verboden werd om kool te telen. De Voorzitter zou zooiets ook toejuichen en hoopt ook dat het in die richting zal gaan. Wij moeten onze hoop vestigen op de organisaties, die zeker niet stil zitten. Daar niemand meer iets heeft voor de rondvraag, sluit de voorzitter met de beste wenschen voor 1933 de vergadering. NIEUWE NI EDO EP In den nacht van Maandag op Dinsdag j.1. heb ben enkele onbekenden, partijreclame opschriften op het trottoir geschil 'ard, welke ons inzie s voor zich zelf spreken, en wel niet aan het doel der daders zul len b: antwoorden. Volgens de opschriften zouden de daaers O.S.P.ers zin. Het opschrift: Organiseert het Verzet, viel nog al op, waarmede alle leden van deze groep het toch blijkbaar niet eens zijn. Vorige week worden op een nacht namelijk voor dezelfde daden een paar leden op heeterdaad door de politie betrapt, waaruit bleek dat deze meer hiel den van kuitenprikken dan van verzet. Een wist er op de fiets weg te komen, terwijl de ander veel be rouw toonende over zijn baldadigheid en de verkeer de strekking ervan heel goed begreep, een emmer en een bezem haalde en allés heeft weggeschrobt, zoo dat er des morgens niets meer van was te zien. Misschien heeft men kunnen vermoeden, dat de politie heden geen nachtdienst had. Wij kunnen ons intusschen moeilijk indenken dat dergelijke handelingen en nachtarbeid ons tot het juiste doel zullen brengen. BARSINGERUORN Don- B. en W. werden de navolgende bouwvergun ningen verleend: Aan den heer J. Middelbeek te Schagen tot het bouwen van een woonhuis te Barsingerhorn; aan mej. A. Vries tot het bouwen van een woon huis m den Waardpolder; aan den Leer J. Slikker tot het bouwen van een schuur. T. Aan de Zangvereeniging Kolhorn en aan de \c hal vereeniging „D.E.S." werd vergunning ver leend tot het houden eener verloting. De heer Jb. Waiboer te Earinghuizen heeft be aam als lid van de commissie van toezicht op het lager onderwijs en als lid van de commissie van toe zicht op het agentschap der arbeidsbemiddeling. De levering der leermiddelen voor de drie open- nare lager scholen in deze gemeente verd voor het jaar 1933 door B. en W. gegund aan de N.V. v.h. I rapman en Co. te Schagen. OPGER. 7 MEI 1911. PROGRAMMA VOOR ZONDAG A.S. K.N.V.B.: D.T.S. ISchagen I, 2 uur; vertrek per KABO-bus, Hotel Roobol. Schagen IIJ.V.C. I, 2.30 uur. D.E.S. I—Schagen III, 2 uur; vertrek per rijwiel 1 u. Schagen AH.R.C. A, 1.15 uur. J.V.C. ASchagen B, 1 uur; vertrek per bus 12 uur, Hotel Roobol. EEN TELEURSTELLING. Het Bestuur heeft gemeend het 4e elftal uit de com petitie te moeten nemen, wegens ziekte en te kort aan spelend materiaal. BEDANKT ALS LID: J. Bypost, Valkkoog, adspiranL NIEUWE LEDEN: J. v. Eeten, Schagen, geb. 12 Mei 1918; W. Gorter. Schagen, geb. 11 Maart 1921, Heeren commissieleden gelieven bovenstaande even over te nemen. BESTUURSVERGADERING. op Maandag 20 Maart a-s., des avonds 8.30 uur, ten huize van den heer K. S. Leguit. SCHAGER BEKER-TOURNOOI. De uitnoodigingen zijn verzonden. Bericht van deel neming wordt tot uiterlijk 30 Maart a.s. ingewacht bij den secretaris-penningmeester J. L. Lutjeharms, Scha gen. We verwachten dit jaar een groote deelname, dus ook mooie wedstrijden. Elke vereeniging, hoe klein ook, neme aan dit mooie tournoo! deel. TERREINDIEN ST. Bjj controleering bleek ons dat er door de OL school nogal eens wat stuk gemaakt wordt tijdens de schooloefeningen. Wij verzoeken de jongelui beleefd, niet op de draden te gaan hangen en alles heel te la ten. Thans was weer een der doelen stuk gemaakt. Ook moet ons van het hart dat de school na 4 uur nog met een 30-tal jongens op ons terrein aanwezig is aan het voetballen. Zulks is in strijd met alles en we krijgen er nog brokken van ook. Soms lijkt het wel een kin derspeelplaats. Alles neemt ballen mee en voetbalt. Men zij gewaarschuwd, want de ballen worden opge pakt. ELFTALLEN VOOR ZONDAG. SPARTA I: C. Prins V. Vlottes P. Boon J. Slingerland A. Plakman J. Watertor W. Rus G. Boontjes R. Rus Jb. Molenaar G. Paulusma Reserve: H. Middelbeek. SPARTA II: D. Arnoldus P. Molenaar K. Rempt P. Blaauboer S. Breebaart J. Koomen C. de Moor S. Paulusma E. Rus W. v. Geelen J. Kossen Reserve: C. Beers. SPARTA Hl: H. Veenstra A. Slikker T. Brantenaar C. Tjalkens M. Slikker J. Broer H. Uitterdijk G. Lem J. Weeland C. Kossen P. Ruig Reserve C. Tump. SPARTA A: T. Bijpost P. Bruin J. Peetoom A. Uiterdijk M. Moransart J. Boontjes S. Grootes C. v. Haren A. Schoorl D. Ruig L. Strijder Reserve: J. Gelder. SPARTA B: R. Prins W. Quax Alb. de Wit S. Visser T. Moransart Alb. Molenaar J. Doves P. Schoorl G. Rempt J. Klant N. Blaauboer Reserves: K. Roggeveen en J. Bijpost. De elftalcommissie deelt door deze aan de spelers me de, dat niet meer, zooals de laatste weken, zelfs Za- terdsavonds en Zondags zal worden gesjouwd om de za ken te doen marcheeren. Hoe het ook gaat, voortaan wordt van afberlchten na Vrijdagavond 6 uur niet de minste notitie meer genomen! Men beschouwe een elf talcommissie niet als een verzameling loopjongens! Al leen zijn geldig afberlchten gedaan vóór Vrijdag 6 uur en dan uitsluitend aan een der leden van de elftal commissie. Bij beschikking van den Commissaris der Ko ningin der provincie Noordbolland van IC Maart 1933, is aan dc ingeschrevenen voor den dienstplicht der licl.iing 1934 uit deze gemeente Adr. Bakker en J. Bijpost voor goed vrijstelling van den dienstplicht verleend wegens broederdienst. "De keuring van ingeschrevenen voor den dienst plicht, lichting 1934, uit deze* gemeente zal plaats hebben in de oude O. L. School te Schagen op 27 Maart a.s. SINT MAARTEN VALKKOOG. Zaterdagavond hield de vereen. Nut en Genoegen al hier haar 2e seizoenbijeenkomst ten huize van den heer, M. Kuiper .alhier. Door voorzitter den heer Ds. Tinholt werd deze bijeenkomst op de door hem leuke wijze ge opend, waarna door dezelfde, door afwezigheid v. d secr de keurig gestelde notulen werden gelezen, waarna aan de afwerking van het feestprogramma kon worden be gonnen. Het begin was de lezing van den heer Speets, getiteld Een Betuwsche boer in Amsterdam, hetwelk een heel goed gekozen lezing bleek, en den aanwezigen ten volle voldeed. Voorts was het 't kerkkoortje, dat haar mede werking verleende, een paar no.'s, zang van den heer L. Groot en Mej. Starreveld. en piano van Mej. Helder Brommer en een paar voordrachten van den heer S. Kuiper uit Kolhorn. Dit alles werd met luid applaus beloond en was een volle verdiend. Als 't neusje van den zalm kregen wij een paar óén-actertjes te hooren en wel „de Ratel" en „de Aardschok". Deze stukjes werden keurig opgevoerd en., heeft voor de aanwezigen terdege het zijne er toe bijgedragen om weer naar de a.s. nutsavonden te doen verlangen. De voorzitter sloot dan ook deze bijeenkomst met een woord van dank aan allen voor de medewerking, dezen avond betoond. schoorl De Maartvergadering van de V.V.V. Noord-Kennemer- land alhier, is Maandagavond gehouden in de zaal van den heer Schuijt. 34 Leden waren er aanwezig. De lei ding was in handen van den heer R. Wognum. Het jaarverslag van den heer Selhorst. den secretaris, gewaagde van het goedgeslaagde Zomerfeest. Van de verloting en van de gemeensohaooeliike gidsultgave. Het ledental was gestegen van 127 tot 138. Het jaarverslag van den penningmeester, den heer Groothand, deed zien dat er een bezit van f 125 en een schuld van f 225 bestond. De rekening van zomerfeest en gidsultgave was niet gecontroleerd, aangezien de pen ningmeester niet over die bescheiden kon beschikken. Rapporteur, de heer Beudeker. wenschte hiervan aan- teekening in de notulen. Een volgend punt was het zomerfeest. We hoorden nogal eens harde waarheden over en weer. doch eindelijk kwam men met de beide terreineigenaren tot overeen stemming. Na stemming besloot men tot de keuze van het ter rein aan den Duinweg met 19 stemmen; 14 stemmen wa ren voor het Sportpark. Men besloot om bij B. en W. weder een verloting aan te vragen. Hierna werd de begrooting aan de orde gesteld. In ontvangst en uitgaven sluitende met f 793. De heer Groen wenschte deze begrooting gedrukt op de convo catie. Zooiets is meer overzichtelijk. Tevens wilde hij het lidmaatschap van de A.N.V.V. op te zeggen, wat f 25 zou uitsparen. Dit laatste werd door den voorzitter bestreden. De heer Schermer wilde in deze ongunstige tijden zooveel mogelijk reclame, en waar deze post veel lager is dan ln 1932, zou hij dien hooger wenschen. Dit kan bereikt worden door de schuld over 2 jaar te verdeelen, waarvoo f 112.50 voor reclame zou vrijkomen. De vergadering ging hiermede accoord. Besloten werd om een reclamefonds te vormen van vrijwillige bijdragen. Vervolgens komen in bespreking de concessieaanvra gen. eenerzijds van den heer C. A. Beudeker alhier, en anderzijds van de N.V. H.A.B.O. om een busdienst te openen van het station naar Camperduin, met het recht van in- en uitlating van passagiers. Uitvoerig bepleite de heer Beudeker zijn aanvrage, terwijl de heer va.i de Garde het opnam voor de Habo. Besloten werd met 17 tegen 7 stemmen en 8 ont houdingen, om adhaesle te betuigen bij B. en W. aan de concessie-aanvrage van den heer Beudeker. Een schriftelijk voorstel van den heer Groen, strek kende om tot genoegen van de zomergasten, bals en solrée's te organiseeren, werd door den voorsteller uit voerig verdedigd. Na bespreking aangenomen. Vervolgens deed de voorzitter de vraag of e» nog gereclameerd moet worden tegen het door den raad aanvaarde uitbreidingsplan. Het Bestuur deed geen voorstel. De heer C. A. Beudeker zou wel reclame wenschen, en meende dat. gezien de actie van den voorzitter in een vorige vergadering voor het z.g. vijf-meter-plan" 't welhaast niet anders zou kunnen. Spreker stelde dan ook voor om te reclameeren in den geest zooals de Ver eeniging bij den Raad onlangs had geadresseerd n.1. het daarheen te leiden, dat de minimumbreedte van een perceel aan de straatzijde zou zijn 5 en 6 en 5 M., t.w. 6 meter voor het huis en vijf meter zijgevel en erfsoheidlng. Dit voorstel werd aangenomen met 17 te gen 6 stemmen en 8 onthoudingen. Over de leiding der vergadering was men niet oiv- verdeeld tevreden. WIERINOEWAARh Met ingang van 16 April a.s. is als stationschef al hier benoemd de heer Ihenga, thans te Obdam. ANNA P AU LOW N A Ten overstaan van den te Wieringerwaard geves- tigden notaris J. Koomen werd Dinsdagmiddag in Hotel „Veerburg" bij inzet gepresenteerd een woon huis met veestalling, schuur, erf en weiland, aan den Boermansweg te Anna Paulowna, tezamen groot 13.25.50 H.A., benevens een perceel bouwland aan den Zuiderweg, groot 1.36.60 II.A., eigendom van den heer P. Raven Pr. Deze veiling stond in het tee- ken van oppositie. De politie was aanwezig. Vooraf werd aandacht gevraagd door den heer Saltas van Amsterdam, die aan het publiek verzocht niet te bieden, opdat de hypotheekhoudster eigenares zou blijven, waardoor Haven het misschien weer zou kun nen huren. Terx 2e werd sterk aangeraden om het niet te huren, want een andere huurder dan Raven zou namens enkele honden (genoemd werden do Neutrale bond en de Westfrieschc) geboycot worden Behoudens een paar maal bij de laatste per- ceelen, werd van uit de zaal niet geboden en werden alle perceelen door den heer A. de Ruiter te Amster dam opgeboden. Het geheel werd alzoo door ge noemden heer in bod gebracht op een bedrag van f 18490.40. Volgende week afslag. LANGEND IJ K De uitslag van de gehouden Kolfwedstrijden van den Langendijker Kolfbond is de volgende: Korpsprijzen: 1. Volharding Oudkarspel 2027 p.; 2. Vriendenkring, Noordscharwoude 1893 p.; 3. Vol harding II, Oudkarspel, 1622 pi Superieure klasse: 1. P. Molenaar 731 p.; 2. T. Pran ger 707 p.; serieprijs 'C. Langedijk 248 p. Eerste klasse: 1. P. Gelder 694 p.; 2. G. Hop, 686 p.; 3. P. Langedijk G69 p.; 4. C. Vlug, 661 p.; 5. J. Schrie- ken 659 p.; 6. G. Langedijk Pz. 649 p; 7. T. Koste lijk 646 p.; serieprijs F. Muileboom 250 p. 2e klasse: 1. G. Deutekom 694 p.; 2. C. Pranger 676 p.; 3. K. Kat 656 p.; 4. C. Berkhout ©1 p.; J. de Geus 615 p.; 6. P. Glas 607 p.; 7. Tj. Maakal 606 p.; 8. Jb. Hopman 605 p.; 9. K. Langedijk Pz. 603 p.; Ie serieprijs P. Langedijk 232 p.; 2e P. Jes 232 p., bij loting. Derde klasse: 1. A. Rijper 636 p.; 2. J. Deutekom 552 p.: 3. C. J. Plakman 551 p.; 4. A. Schoenmaker 551 p.; bij loting; 5. W. Glas 542 p.; 6. J. du Burck 530 p.; 7. S. Ton 528 p.; 9. M. Vlug 524 p.; 10. J. Kramer 517 p.; 11. Joh. Glas 513 p.; 12. Th. Beenken 514 p.; 13. T. Moeijes 504 p.; 14. P. de Moei 498 p.; 15. W. Kuin, bij loting, 494 p.; Ie serieprijs Jn. Hink 205 p.; 2e. H. Kuiper 202 p.; 3. L. Mallecote 202 p., bij loting. BROEK OP LANGENDIJK. Maandag 13 Maart is door den voorzitter der ver eeniging van Veldwachters, aan den gemeenteveld wachter Nieuwenhuis alhier, het zilveren kruis voor 20-jarigen trouwen dienst uitgereikt. ZUIDSCHARWOUDE. De Vooruitstrevende Kiesvereeniging vergaderde ten lokale van den heer P. Kramer. De opkomst was bevredigend. De heer K. Dijkhuizen opende als voor zitter de vergadering met de gebruikelijke plichtple gingen: een groote opkomst moet men tegenwoordig over het algemeen niet verwachten. Hij hoopte op aangename besprekingen. De heer Du Burck, secretaris, las daarna de notu len, der vorige bijeenkomst voor, welke ongewijzigd werden vastgesteld. Uit de rekening van den penningmeester, den heer P. Glas, bleek, dat er een voordeelig saldo was van f 12.79. De heeren W. Muller en Joh. Welner bevon den alles in orde en adviseerden tot goedkeuring, waartoe de vergadering besloot. In verband met de slechte tijden werd voorgesteld, Barometerstand op Woensdagmorgen 8 uur: 776 m.M. Vooruitzichten: Vermeerderde kans op regen. Temperatuur: 6 gr. C. is 42 gr. F. INRICHTING VOOR OOGONDERZOEK. FIRMA GEBR. ROTGANS. Hoogzijde E 103. Schagen. Gedipl. Opticien - Refractionist Het oogonderzoek doen wij gratis. dit jaar geen contributie te heffen. Aangezien er dit jaar geen verkiezingen zijn en er in 't geheel geen onkosten behoeven te worden gemaakt, kon dit voor stel worden gedaan, Zonder hoofdelijke stemming werd het aangenomen. Als bestuurslid werd-met algemeene stemmen her kozen de heer J. du Burck, die met genoegen deze herbenoeming aanneemt en hoopt, het baantje nog lang te mogen vervullen. Bij de bespreking, beleid raadsfractie werd van verschillende zijden ernstige en felle critiek geoefend op de wijze, waarop de heer W. Muller bij verschil lende in den raad aan de orde gestelde onderwer pen optreedt. Zoo bij de steunverleemng aan de tuin ders, de reductie op landhuur en het plaatsen der gemeente in de derde klasse der gemeentefondsbe lasting. Dit laatste vooral wekte hevige verontwaar diging op, daar dit lijnrecht in strijd was met een vooruitstrevende gemeentepolitiek en tevens met de gevoerde verkiezingspropaganda. De heer Muller trachtte zijn standpunt te verdedigen, doch geen der critici bleek het met hem eens te zijn, evenmin als blijkbaar de hcole vergadering. Met een woord van dank volgde daarna sluiting. Het staat thans vast, dat op de plaats van het af gebrande winkelhuis van den heer D. Stuurman niet meer zal worden gebouwd. Ofschoon dn aanbesteding voor den bouw van een dubbele woning reeds was uitgeschreven en dus het plan door B. en W. waa goedgekeurd, hebben de in de buurt wonende inge zetenen den grond gekocht met de bedoeling te ver hinderen, dat daar nog zal worden gebouwd. Voor het verkeer is dit een mindere belemmering en voor het uitzicht van sommige bewoners een verbetering. In het biljartlokaal van de biljartclub O.K.K. in café 't Fortuin van den heer Kuilman alhier, werd gister avond een nederlaagwedstrijd gehouden tusschen een vijftal van O.K.K. en een van Royal te Alkmaar. De uitslag was: t.m. p. g. p. brt. h.s. gem. Sluis (R.) 75 53 51 5 1.03 K. Bruin (O.K.K.) 75 75 51 9 1.47 Bijl (R.) 100 89 47 10 1.89 C. Wagenaar (O.K.K.) 100 100 47 14 2.03 Mol (R.) 100 75 59 6 1.27 C. Kuilman (O.K.K.) 100 100 59 11 1.69 Jansen (R.) 75 56 63 5 0.85 J. Dirks (O.K.K.) 75 75 63 10 1.19 Van Vliet (R.) 100 61 32 20 1.91 P. de Geus (O.K.K.) 100 100 32 7 3.13 Bij den gister gehouden damwedstrijd tusschen de clubs te Hoorn en Zuidscharwoude was de uitslag 2824 in het voordeel van Hoorn. ZIJ P E Vrijstelling dienstplicht. Bij beschikking van den heer Commissaris der Ko ningin in deze provincie, d.d. 6 Maart 1933, is aan de navolgende ingeschrevenen van de lichting 1934 uit deze gemeente voorgoed vrijstelling van den dienstplicht verleend wegens broederdienst: Gerrit Willem Bouthoorn, Norbertus Groot, Nico- laas de Haan, Pieter Johan Kreijger, Petrus Metse laar, Jozef Theodorus Meijer, Lecndert van Nispen, Jitse van der Oordt, Jacob Nan Raven, Hendrik Anne Rens, Pieter Roozing, Albertus Jacobus Schilder, Arie Spierdijk, Klaas Vader, Theodorus Volkers, Dirk Wilbers en Kees de Wit. Keuring dienstplicht. De keuring van ingeschrevenen voor den dienst plicht, lichting 1934, uit deze gemeente zal plaats hebben te Schagen in de oude openbare lagere school op Dinsdag 28 Maart a.s. Wie zich mei ingang van 1 April a.s. abon* neert op de ontvangt de nog ver schijnende num mers tot dien datum gratis

Schager Courant | 1933 | | pagina 7