SPORT. C. Roggeveen, NIEUWE NIEDORP Onze plaatsgenoot Henk Dekker, leerling van den avondvakcursus, afd. schoenmakerij, der Ambachts school te Alkmaar, is overgegaan van de 3e naar de 4e klasse. Gert v. d. Oord behaalde aldaar het einddiploma, afd. metselen. Het dochtertje van den heer Kouwenberg alhier, had het ongeluk met één harer handen bekneld te raken tusschen schuit en brug, waardoor de duim werd verbrijzeld. Met hevigen pijn is het kind op genomen. Men hoopt dat zij haar duim kan behou den. Naar wij vernemen heeft onze plaatselijke zangver- eeniging, Niedorp's Gemengd Koor, Dir. Jb. I. Hove nier, in studie het zangspel, 't Lied van de Klok, wat een der a.s. Paaschdagen 'in de Prins Maurits zal wor den opgevoerd Als solisten zullen dien avond optreden mevr. N. KoppersStammes (sopraan), te Enkhuizen en de heeren Brands (bariton) te Alkmaar en Rougoor (tenor) te Nieuwe Niedorp. De muzikale bege leiding is wederom in handen van mej. A. Mijts. Zooals wij dat van Niedorp's Gemengd Koor gewend zijn, staat ons ook nu zeer zeker een prachtavond te wachten. Zie voor nadere bijzonderheden komende advertenties in ons blad van volgende week. W IER!NOEN Jl. Donderdagavond had in het café van den heer C. Scheltus te Hippolytushoef een protestvergadering plaats om te protesteeren tegen de gevangenhouding der personen, die tot gevangenisstraf veroordeeld waren wegens het uitgeven van pamfletten. De ver gadering was matig bezocht en het betreurde dan ook den spreker van hedenavond den heer Tinus Wessels, dat de arbeiders nog steeds niet inzagen het gewicht om op deze vergaderingen te komen. Immers hun kameraden worden als het ware van de straat afgcgrepen en in de gevangenis gestopt, opdat zij hunne meeningen maar niet ten uitvoer kunnen bren gen. Onze groep revolutionnairen is slechts maar klein, zegt spreker. Wij hebben geen masale arbei dersbeweging achter ons staan, zooals de S.D.A.P. en andere partijen. Toch zijn wij het steeds die voor die partijen de spits moeten afbreken en de rotte plek van het staatstelsel moeten treffen. En het doet ons genoegen dat die plek getroffen wordt, en arresteert men ons. Het is 'n bewijs dat ons werk doeltreffend geweest is. Voor verkiezingen zegt spreker stellen wij geen program op. Wij beloven niets voor de komende 4 jaren zooals andere partijen. Dit is alleen om maar in de Tweede Kamer te komen en f5000 op te strij ken. Eerst beloven en niets doen dat is het parool der S.D.A.P. Daarom begrijpt sprekers die arbeiders niet. Ze staren zich blind op hun leiders. De lei ders worden door hen gekozen. Wat die doen is dan recht en het eene schaap volgt de andere wel. Scherp becritiseert spreker de houding der S.D.A.P. in de kwestie der Zeven Provinciën en laakt de houding der heeren Albarda, Wibaut en anderen. In plaats hun groote afkeuring hierover uit te spreken, doen zij niets en beschouwden het als een kwajongens streek. Verder houdt spreker beschouwingen over In- dië, waar de toestand door de Nederlanders is bedor ven. Ook Duitschland en Italië kunnen zijn goedkeu ring niet wegdragen, wat betreft het fascisme. Ook daar liebben de arbeiders niets meer te zeggen, en stellen blind vertrouwen in de leiders. Alles bij elkander genomen, zegt spreker, is het noodig dat de oogen der arbeiders eens goed open gaan om op te komen tegen het geweld dat hun wordt aangedaan. Reeds tientallen verblijven thans in de gevangenis en zijn er reeds hongerstakers. Uit voerig besprak spreker daarna de behandeling welke deze gevangenen kri'gen, die meer dan treurig is. Hierna werd de vergadering gesloten na dank ge bracht te hebben aan den spreker. HEERRHQOWAARD Begin van brand. Donderdagavond werd brand ontdekt in de sme derij van den heer Ens, op het Verlaat, binnen deze gemeente. De motorspuit, die zeer spoedig ter plaat se was, kwam echter reeds telaat, daar inmiddels hulpvaardige buren den brand hadden weten te blusschen. Toch gesnapt. Donderdagavond werd door de alhier langs den Middenweg surveilleerende rijks- en gemeentepolitie een auto aangehouden, die slechts een voorlicht voerde. Toen de auto echter de agenten genaderd was, gaf de chauffeur plots vol gas, zoodat de verblufte agen ten het nakijken hadden. Hierbij ontdekten zij tevens, dat de auto ook geen achterlicht op had, terwijl te vens de reflector ontbrak. Na kort beraad werd besloten het in wilde vaart wegsnorrende vehikel na te zetten. Het geluk diende den agenten in zooverre, dat de auto van den gara gehouder de'Groot, waarmede 's nachts altijd gesur veilleerd wordt, rijklaar voor de garage stond, zoodat met zeer kort tijdverlies de vervolging kon worden begonnen. Hoewel echter de mogelijkheid bestond, dat het vluchtende voertuig een der zijwegen van den Mid- deenweg was ingeslagen, werd besloten den Midden weg te volgen en in razende vaart werd naar het Noordeinde getuft. Inderdaad sloeg, toen men bijna het eind van den Middenweg genaderd was, een auto den Laanweg in, richting Oudkarspel. Ongeveer bij de Roskambrug gekomen, gaf de be stuurder zich gewonnen en stopte. Bij nader onderzoek bleek, dat de auto geen con trabande vervoerde, doch de bestuurder, de heer K. uit Oudorp, slechts aldus had gehandeld, omdat zijn rijpapieren niet in orde waren en hij had gemeend aldus een bekeuring hiervoor te kunnen ontloopen. Hetgeen thans wel niet het geval zal zijn. ZIJ P E Door den Minister van Justitie is aan het Bestuur van de afd. „Zijpe en Omstreken" van de Holl. Mij. van Landbouw toestemming verleend tot het aanleg gen en houden van een loterij ten behoeve van de in 1933 te houden tentoonstelling. 'T ZAND. A.s. Zondag speelt G. Z. I op eigen terrein een wed strijd tegen Hollandia I van Tuitjehorn. G. Z. II heeft tot op heden niets voor dien dag op het programma. Woensdagmiddag bleef een auto, geladen met een 6-tal koeien, door te weinig gang, op de midden- vlotten van de vlotbrug staan, waardoor de wagen tot aan de assen in het water, dat over de vlotten heenliep, kwam te staan. Door uitladen van een 4-tal koeien, wat met het oog op het water niet gemak kelijk ging, kon de wagen weer op eigen kracht op den rijweg komen, waarna, na de beesten weer te heb ben ingeladen, de reis naar Sloten werd voortgezet. We vernamen dat de N.H. Cinema op 17 April a.s. 2en Paaschdag) een bioscoopvoorstelling bij den heer Schrieken zal geven. (Zie advertentie in dit no.) Op Woensdagavond 12 April a.s. zal in de zaal van den heer Van Scheijen te Groote Keeten een Evangelisatie-avond met lichtbeelden worden gehou den. (Zie advertentie in dit blad.) GOED ZOO MOEDER. U weet den weg om Uw werk gemakkelijk te maken en Uw nitgaven te verminderen. U gebruikt voor Uw waschgoed ook voor de fijne wasch het Nederlandsch zelfwerkend waschmiddel „1. 2. 3". U zegt de kwaliteit is zeker zoo goed als die dure, buitenlandsche merken, maar ik betaal 5 ct. minder. Dus geen 22Vz cent, maar 17Vz cent per groot pak. U hebt gelijk elke huisvrouw moest in haar eigen belang en in het belang van de Nederlandsche industrie het uitstekend Zelfwerkend waschmiddel „1. 2. 3" gebrui ken. GEMEENTE ZIJPE. Burgerlijke stand van 31 Maart tot en met 6 ApriL Geboren: Albertus Lourentius, zoon van Willem van Duin en van Maria Spaans; Jan, zoon van Warner Raven en van Maartje Hoornsman. Ondertrouwd: Johannes van Leeuwen, 25 jaar, land arbeider te Texel en Antje Roozing, 23 jaar, zonder be roep, alhier; Hendrik Bakker, 41 jaar, vrachtrijder en Geertruida Maria Deutekom, 34 jaar, zonder beroep, beiden te Zijpe. Getrouwd: Jan Klaaren, 25 jaar. landarbeider te Bar- singerhorn en Cornelia Schouten, 26 jaar, zonder beroep te Zijpe. Overleden: Jacobus Strooper, 69 jaar, ongehuwd. BARSINGERHORN Door B. en W. werden de navolgend© bouwvergun ningen verleend: aan mevr. wed. K. Slik tot het doen bouwen van een woonhuis te Barsingerhorn door den heer T. J. Schenk aldaar; aan J. Kooij te Kolhorn tot het doen bouwen van een woonhuis in den Waard, polder door den heer A. Droog Kz. Aan de vereeniging „Burgernut" werd door B. en W. vergunning verleend tot het houden eener verloting. SINT MAARTEN GEMEENTE SENT MAARTEN. Burgerlijke stand over de maand Maart Geboren: Nicolaas Petrus, zoon van Cornelis van der Stoop en Agatha Snijders; Neeltje, dochter van Hessel Zijlstra en Cornelia Dekker. Gehuwd: Geene. Overleden: Dirk Burger, oud zeventig jaren, weduw naar van Trtjntje Neefkes (overleden te Alkmaar) Dieuwertje Koorn, oud 82 jaren, weduwe van Jacob Bregman; Levenloos aangegeven kind van Jacobus Cor- bijn en Dina Vogel. HOOGWOUD AARTSWOUD. Als bode voor het Onderling Veefonds ls benoemd de heer Joh. Veerman alhier, ln de plaats van den heer J. Koeten, die wegens gezondheidsredenen ontslag had aangevraagd. OUDE NIEDORP LANGEREIS (OUDE NIEDORP). Men schrijft ons. Voor wie op een dezer dagen op zeker uur de Lange- reis passeerden en meenden, dat eenige artisten een amusante vechtpartij voor een filmopname in scène zet ten, diene het volgende: Tusschen een paar buren waren al lang de diplomar tleke betrekkingen verbroken. Eindelijk meende een hunner in de handeling van zijn naastwonende een ca sus belli gevonden te hebben om den strijd te beginnen. Een hevige kloppartij ontstond spoedig, twee tegen een, De echtgenoote van een der vechtenden, die tusschen- beide was gekomen, werd weldra door de inmiddels versterkte tegenpartij met een stuk hout bedreigd. Een toesnellende buurman, die vrijwillig de functie van „Vol kenbond" op zich wilde nemen, kreeg ter belooning van zijn waarschuwing en zijn daadwerkelijke pogingen om de strijdende partijen te ontwapenen, een zoo ge voelige klap, dat hij met gebroken rib afdeinsde. Het slot was een schitterend waterballet, doordat een der vechtersbazen bij zijn pogingen, om zijn tegenpartij in het water te duwen, mede in het koele nat werd ge trokken. Hier werd de strijd nog even voortgezet.Einde- lijk trokken de combattanten deels meer of minder ernstig gewond, deels druipnat, zich nu in hunne respec tievelijke woningen terug. Over de schuldvraag zullen wij ons maar niet uitlaten. Wij vermoeden, dat dit wel dra in Alkmaar zal uitgeplozen worden. L A N G E N D IJ K We vernemen dat voorloopig een 9-tal arbeiders uit de Langendyker gemeenten aan den weg door het Geest- mer Ambacht te werk zal worden gsteld. De cursusv an den L.T.B. is geëindigd. Aan allen kon het diploma worden uitgereikt waarbij tegenwoordig waren het bestuur van den L.T.B. en de heer Hazeloop van Alkmaar, tuinbouwconsulent, die de diploma's uit reikte. De voorzitter van de afd. L.T.B., de heer P. Duij- ves, braoht den onderwijzer, den heer Mallekote te Noordscharwoude, woorden van dank voor het gegeven onderricht. ZUIDSCHARWOUDE. De Damesclub T.O.N.E G.I.D.O. (Tot ons nut en ge noegen is dit opgericht), heeft een tentoonstelling ge ïoniseerd, op ^..en April gehouden wordt, we hebben eens een kijkje genomen in de zaal van den heer P. Schoenmaker in De Koog, waar de ten toonstelling wordt gehouden. Wat we er zagen, lokt ontegenzeggelijk tot een bezoek uit en het mag wor den gezegd, dat de dames dezer sympathieke vereeni ging hun beste beentje hebben vóór gezet. Trouwens de opzet van deze club is in zichzelf als sympathiek. Verschillende voorwerpen voor huishoudelijk gebruik en ook nuttige kleedingstukken worden door de da mesleden vervaardigd, met het doel deze te bestem men voor huisgezinnen, voor welke dergelijke stuk ken een welkom geschenk zijn in den vorm van aan vulling voor de garderobe, die overal in den tegen- woordigen tijd wel eens om vernieuwing vraagt. Vele minder bedeelde huismoeders weten hiervan te spre ken en zullen ongetwijfeld, vooral in deze dagen der tentoonstelling, met dankbaarheid gedenken het ze genrijke werk, dat deze damesclub, al is het dan in beperkten kring, in den loop van haar bestaan heeft verricht. Met deze wetenschap voor oogen is er eigenlijk geen expresse opwekking meer noodig om tot een druk bezoek aan te sporen. Het tentoongestelde is in middels ruimschoots de moeite van een bezoek waard. Drie afdeelingen trekken de aandacht: n.1. die welke uit werkstukken bestaat ter opluistering; die bestemd voor den verkoop en die, beschikbaar gesteld voor de verloting. Deze laatste afdeeling bestaat uitsluitend uit werkstukken, vervaardigd door de leden der da mesclub. Er zijn er niet minder dan 110. We zagen spreien, kussens, kleedjes, tasschen, loopers, badpak jes, frokjes, jurkjes, onderleggers, borstrokjes, nacht zakken, lampekappen, kussensloopen, stroppen, hem den, zakdoeken, sokjes, doeken, garnituren, bloem- hangers, speldenkussens, theemutsen enz. enz. Veel getuigde van moeizamen arbeid en geduld van zin voor smaak en nuttigheid en andere goede eigen schappen, onzen dames eigen. Bij de te verkoopen handwerken, geschenken van leden en belangstellenden, zijn er bijzondere mooie, die ongetwijfeld hun kooper(ster) wel zullen vinden. Alles is keurig gerangschikt en het eenvoudige zaaltje van den heer Schoenmaker is in een sierlijk aangekleed tentoonstellingslokaal omgetooverd. Heden (Zaterdagmiddag) heeft de officieele ope ning plaats en Maandagavond de verloting. Mocht do pers daarbij worden uitgenoodigd, dan zal de Schager vanzelf niet worden vergeten en hopen we in ons Dinsdagnummer van een en ander verslag te doen. ZUIDSCHARWOUDE. De afd. van den Neutr. Bond van Boeren, Land- en Tuinbouwers, zal trachten in samenwerking met andere tuindersorganisaties een collectief contract met de ar beidersorganisaties ln den tuinbouw af te sluiten. NOORDSHARWOUDE. De volgende leerlingen uit deze gemeente zijn ge slaagd: Van de 2e naar de 3e klasse ambachtssch. af deling metselaars K. Heidsma, het einddiploma afd. auto-, motor- en rijwielentechniek, aan P. Blokker, ter wel oan A. de Vries het einddiploma, afd. C. van het lager onderwijs werd uitgereikt, GEMEENTE OUDKARSPEL Burgerlijke stand over Maart 19S3. Geboren: Marinus Josephus, zoon van S. P. Eood en M. Wokke: Johannes Adrlanus. zoon van A. J. ae Wit en M. E. Prins; Ide, zoon van W. Boon en A. M. Moer beek. Ondertrouwd en getrouwd: Jan Eecen, 24 jaar, agent van politie te Amsterdam en Maria Adriana de Leeuw, 22 jaar. Bevolking over Maart 1933. Ingekomen: J. Visser van 's Gravenhage; K. Schuljt van Noordscharwoude; H. D. Bruin van Castricum; K, van der Plas en gezin van Noordscharwoude. Vertrokken: E. Schymiczek naar Duitschland; A. Kle- zeling naar Harenkarspel; A. de Koning naar Haren karspel; C. W. Eradus en gezin naar Zijpe; P. Kooij en gezin naar Koedijk; K. Eorst naar Amsterdam; C Scheltus naar Amsterdam; M. A. de Leeuw (echtg. J. Eecen) naar Amsterdam; J. Elswjjk en gezin naar Noordscharwoude. Laat thans nw Meubelen, Matrassen etc. vakkundig nazien en repareeren en ver nieuwen. Speciaal Ingericht voor het repareeren en vernlenwen van Zonneschermen en Mar- qnizen. LAGE PRIJZEN. - PRIMA AFWERKING. Aanbevelend, Meubelmagazijn, Hoogzijde 114, Telei. 73. Ingezonden Stukken. Binnensmokkelen van Tweede Kamerleden. Geachte Heer Hoofdredacteur, Wilt u zoo vriendelijk zijn, onderstaand protest tegen het feit van kruiwagentje rijden voor candidatuur Tweede Kamer Mr. Wendelaai door de leiders van den Vrijheidsbond geprojecteerd, In Uw veelgelezen blad op te nemen. Hoewel het mijn eigen partij is, moet ik tot mtfn spijt de opmerking maken, dat de Vrijheidsbond ook al mee doet aan het verkoopen van knollen voor citroenen en ik bedoel in het volgende geval. In 1932 bezocht Mr. Fock den heer Mr. Wendelaar, Burgemeester van Alkmaar, Iemand die in de politiek tot nu toe vrijwel onbekend was en den ingewijden is het voldoende bekend, dat dezen heer Wendelaar toen verzocht werd, of hij bestuurslid zou willen worden van het Hoofdbestuur van den Vrijheidsbond. Als pro moties werden achtereenvolgens in uitzicht gesteld, het voorzitterschap bij aftreden van Mr. Fock, het Kamer lidmaatschap, alleen de. Ministersportefeuille ontbrak er nog aan. Mr. Wendelaar, Burgemeester van Alkmaar, was blijkbaar zoo ingenomen met deze rooskleuriggetinte toe komst, dat hij in feeststemming een paar maal in het publiek heeft verkondigd, dat hij Alkmaar weldra zou verlaten om het Burgemeesterschap te verruilen voor het lidmaatschap van de Tweede Kamer. Men mag zioh afvragen, hoe ter wereld het mogelijk Is, dat een politiek vrijwel onbekend man, als Mr. Wendelaar, uitsluitend door gekonkel van vrienden zoo op den voorgrond kon worden geplaatst. Het is over duidelijk, dat de meening van de kiezers hier heele- maal niet werd gevraagd Die legrt blijkbaar geen ge wicht in de schaal. Het ls onbegrijpelijk, dat Mr, Fock dit spelletje niet te goeder trouw gespeeld zou hebben. Zeer zeker heeft hij zelf niet gewten voor welk wagentje hij zich span de, toen bovengenoemd voorstel aan Mr. Wendelaar werd gedaan. Te meer nog, omdat de heer Wendelaar nooit eenig bewijs geleverd heeft een vechter voor den Vrijheidsbond te zijn, maar eerder, en dit is in Alk maar dan ook een bekend feit, tot de meerderheidspar tijen behoorde. Het sterkste bewijs van het misgrijpen van Mr. Fock wordt wel geleverd door het feit, dat de heer Wende laar het in zijn eigen kieskring (Den Helder) niet kon klaarspelen nummer 1 op de lijst te worden, ja zelfs niet één stem verkreeg, de tweede plaats ging hem nog voorbij. De derde plaats had de heer Wendelaar te dee- len met Dr. Vos. Nu behoorde deze geschiedenis aan de voormannen van de partij feitelijk te leeren dat deze candidaat niet getapt ls. Het is een veeg teeken, dat men niettemin deze candidaat met geweld gekozen wil hebben en daar om Haarlem gebruikt of misbruikt om den heer Wen delaar ln de Kamer te brengen. Blijkbaar zijn hier on bekende machten aan het werk en denkt men door tusschenkomst van enkele vrienden deze candidatuur met kunst en vliegwerk te doen slagen. Een derde kans moest echter nog gebeden worden «n er werd dus ook nog een lijstcombinatie uitgevonden tusschen Haarlem en Maastricht. Maastrioht heeft ech ter voor de eer bedankt en zeer juist verlangd, ver bonden te worden met lij3t professor Eerdmans, kies kring Leiden. Een allervreemdste geschiedenis word het echter, dat in kieskring Rotterdam Mr. Knotten belt, die er niet meer aan daoht een candidatuur te aanvaarden (trouwens hij kwam op geen enkele voor loopig samengestelde lijst voor) thans toch als num mer 1 voorkomt op lijst kieskring Rotterdam met daar achter de protégé Mr. Wendelaar als nummer 2, die cok aan de voorloopig samengestelde lijst ontbrak. Het is zeer afkeurenswaardig van het hoofdbestuur en bijna ook van Mr. Knottenbelt, dat dezen zich leenen den kiezers een man op te dringen, die zeer zeker een to taal onbekende is bjj de meerderheid van de kiezers van OOGONDERZOEK-INRICHTING GROOTSTE KEUZE BRILMONTUREN EN GLAZEN SPECIALE REPARATIE-INRICHTING W. C. VAN GEEL EN GEDIPLOMEERD OPTICIEN-PÉFPACTIONIST LAGEZIJDE B40 TEL.26. SCHAGEN OOGONOr niOCK GEHEEL* GPAT1S. den Vrijheidsbond, want een opdringen ls het, omdat Mr. Knottenbelt met vrij groote zekerheid na zijn ver kiezing zijn zetel zal afstaan aan Mr. Wendelaar, al wordt de schijn gegeven dat dit den eersten tijd niet het geval zal zijn. En hoe staan de bedrijfsmenschen, de land- en tuin bouwer, de dokter en apotheker, de timmerman en met selaar, de winkelier of Industrieel, kortom allen die voor hun eigen bestaansrecht moeten zorgen, tegenover een candidaat, die als Rijksloontrekker zitting zal nemen en wiens principe en handelingen tegenover bedrijven lang niet sympathiek zijn geweest (hiervan zijn feiten te noemen die tot ergernis stemmen). Waarom voor Mr. Wendelaar menschen gepasseerd zooals van Kempen, een man die als doorkneed kenner van Indlë Juist in deze decadente dagen van zoo groote waarde moet zijn voor ons land. waarom dan Van Kem pen niet op de tweede plaats in kieskring Rotterdam? of in ieder geval anders Roos? Het is zeer afkeurenswaardig, dat mannen met ener gie, kennis en van goeden wil terug geduwd worden In de achterste gelederen, en zgn. plooibare menschen. de Tweede Kanier binnen worden gesmokkeld (want an ders is het niet) met misschien als eenlg motief, dat er een belofte bestaat, in een oogenblik van welwillende verstrooidheid door Mr. Fock gedaan. Was niet een woord van protest op de Algemeen# Vergadering van 11 Maart te Utrecht gehouden, per te legram gekomen van onderstaande inhoud: Aan de leden ter vergadering Vrijheidsbond Handelsbeurs Mariaplaats Utrecht Herstel fout candidatuur Wendelaar kleskr. Rotterdam De willekeur loopt te veel in het oog Deze candidaat zal den Vrijheidsbond stemmen kosten en wellicht een zetel doen verliezen Gevolgen niet on derschatten Geef voorkeur aan professor Eerdman» Dit telegram is zeker aan de vergadering medege deeld of niet Mijn allermeeste dank voor plaatsing. Een Vrijheidsbonder die niet alles aanvaardt. Geachte Redactie, Mogen wij voor onderstaande een weinig plaats ruimte. Bij voorbaat dank. Als voorstander der instelling „Oudercommissies*, las ondergeteekende met veel genoegen het verslag van de vergadering der Commissie te Schagerbrug, voorkomende in de Schager Courant van 6 April. Het is een gunstig voorbeeld voor andere oudercommis sies in de Zijpe, waarvan men hoogst zelden iets hoort. Wat ook verblijdend aandoet in dit verslag, is het voorstel van Mej. Krul inzake de Vereeniging „Volks onderwijs". Volkomen gaat ondergeteekende accoord met de woorden van Mej. Krul: „Een kleine afdee- linkje in Schagerbrug zal niets kunnen doen, enz.", doch waar zij noemt de gemeente Schagen, zou het voor voorstanders van „Volksonderwijs" in de Zijpe aangenaam geklonken hebben als genoemd was de gemeente Zijpe. Dankbaar zou door velen het ini tiatief van Schagerbrug in deze aanvaard zijn. H. C VELTMAN. Oudesluis, April 1933. PROGRAMMA LN.V.B. S April IU. Afd. I: Reserve 2 A: Weet Frlsia 2—R.C.H. 2; W.F.CL 2—VB.V. 2: T.O.G. 2—Ajax 8: V.V.A. 2—H.R.C. 2. Ree. 8 A: Z.F.C. 3—Q.S.C. 2; Hollandia 2—ZV.V. 2; W.F.C. 3O.S.V. 2. Eerste en tweede klassers. althans in het Westen, zfjo allen vrij in verband met BelgiëNederland. Aangekondigd wordt voor 17 April (tweeden Paasch dag) de kampioenswedstrijd P.S.V.Stormvogels te Eindhoven. (Sportkroniek). RECTIFICATIE. Bij het telefonisch doorgeven is de uitslag D.E.S.— Succes 3 verkeerdom gelezen. Niet Succes won. maar, zooals de lezers al opgemerkt zullen hebben, D.E.S. be haalde een 43 zege. ANNA PAULOWNA. Officieele mededeelingen voetbalvereeniging B.K.C.: Voor aA Zondag ls het eerste vrij. Het tweede speelt thans ln de volgende opstelling: Koster De Jong Steenvoorde Bakker Steenvoordè De Schipper Van Duin Blom De Schipper Harder Van Loon Het derde gaat naar Petten; vertrek 1 uur café Slik ker. Speeltijd 2 uur, als volgt: v. d. Burg Post Baartman Recsel Blaauboer Post v. d. Werken Keijzer Post Kaan Van Dijk. Reserve voor het tweede: Zeeman, Blaaufbroek. Reserve voor het derde: Kapitein, Kommer. WEERINGEN. Succes-nieuw». A.s. Zondag spelen thuis: Succes 8—Schagen 3. Suc ces 4—Wieringerwaard II. En spelen uit: Wieringer- waard ISucces II. Staatsloterij. Trekking van Donderdag 6 April. 2e klasse 4e lijst No. 19372 f 1000. No. 10888 f 100. Prijzen van f 30. 107 129 634 906 1371 1482 1908 2509 2573 3057 3223 3658 3788 4147 4351 4387 4561 4652 5097 5155 5182 5202 5229 5254 5453 5983 6684 6727 6811 6991 7173 7254 7577 7650 8437 8571 8767 8879 8951 9241 9556 9825 10000 10085 10297 10558 10583 10782 11145 11160 11241 11530 11600 12108 12204 12347 12411 12624 12754 13027 13082 13130 13268 13655 13680 13922 13974 14346 14702 14847 15072 15100 15191 15341 15416 15571 15831 16598 16649 16689 16951 17051 17252 17463 17591 17592 17595 17616 17678 17686 17936 18112 19415 19486 19491 20034 20446 20755 2e Klasse 3e Lijst: 17398 m.z. 17399.

Schager Courant | 1933 | | pagina 14