Wereldconferentie. Raad Heerhugowaard. Gras- of Bouwland, Francis Barnett Motor, Gouden Kruiswedstrijd BOELHUIS Ifan Ewijckslois, Inboedel, Van de Advertentiën. Firma JONK, s 07 DE OMGEVING z ij p e BURGERBRUG. Deze week werd voor de oudere kinderen der O. L. school het jaarlijksche schoolfeest gehouden. *s Morgens 8 uur werd de reis aanvaard en na een vreugdevolle rit werd het fraaie Velzerbeek bezocht, Vervolgens de Ruine Brederode, waarna de speei- l.iin van „Velserend" als pleisterplaats werd geko men en een en ander werd verorberd. Op t Kopje" Werd van het schitterend uitzicht over dit fraaie deel van Nederland genoten, om dra koers te zetten naar Bloemendaal aan Zee. Aan het strand was het te koud om er lang te blijven, waarom besloten werd over Zand voort naar Groenendaal, den mooien speeltuin ten Zuiden van Haarlem, te rijden. Ten slotte werd nog Schoorl bezocht, waar nog volop ge noten is en pl.m. 9 uur in den avond werd zonder stoornis Burgerbrug weer bereikt. Donderdagmiddag brak vermoedelijk door kort sluiting brand uit in de boerenwoning van den heer Jb. v. d. Oort in den Korten Belkmerweg, alhier. De vlammen grepen zoo snel om zich heen, dat zelfs op klaarlichten dag aan redden niet te denken viel Alles werd een prooi der vlammen De brandspuit kon nog net het laatste stukje muur omver halen en het werk was er af. Verzekering dekt de schade. wieringerwaard Vrijdagavond vergaderde de Handeldrijvende en ln- dustrieele Middenstandsvereeniging onder leiding van den heer C. Rezelman in het lokaal van den heer H. v. d. Woude. Aanwezig slechts fi leden. Voorzitter zeide btj de opening het te betreuren dat de penningmeester wegens ongesteldheid niet aanwezig kan zijn. Notulen werden goedgekeurd. Naar aanleiding der notulen deelde voorzitter mede. dat na informatie bij de Kamer van Koophandel ge bleken is, dat allen die eenmaal ingeschreven zijn in het Handelsregister ook de bijdrage jaarlijks moeten betalen. Dit in verband met een vraag in een vorige vergadering gedaan, of men met een inkomen van min der dan f 2000 ook moet bijdragen. Als afgevaardigde naar de algemeene vergadering te Vlissingen werd benoemd de heer H. Sijbrands. Voor reis en verblijfkosten werd f 30 uitgetrokken. Door het bestuur zal aan den Raad een verzoek wor den gedaan, om voor 3 Zondagen vóór St. Nicolaaa ont heffing te verkrijgen van de winkelsluitingswet. Onder de zeer vele ingekomen stukken, welke voor het overgroote deel voor kennisgeving werden aangenomen was ook aanwezig een circulaire betreffende weelde- verteringsbelasting en omzetbelasting. Deze laatste wet zooals die door Minister de Geer ig voorgedragen, dezer dagen onderzocht. Voorzitter denkt wel, dat deze zeer waarschijnlijk zal worden aangenomen. Over meerdere ingekomen stukken werden onderlin ge besprekingen gehouden, waarhij dikwijls werd afge dwaald. Ze zullen in het a.s. congres teVlissingen wel nader worden besproken. In principe werd besloten om zich te abonneeren op het weekblad de Middenstandsbond, wanneer 't abon nement wordt vastgesteld op f 1.25. Thans is 't nog f 5. Bij de rondvraag werd door den heer P. Marrees de wenschelijkheid naar voren gebracht om voor den a..s winter weer eens een spreker te laten komen. Dit werd door de vergadering goedgevonden en aan het bestuur opgedragen hiervoor pogingen in 't werk te stellen. Door den heer Zander werd nog de wenschelijkheid besproken, dat meerdere leden wat beter ter vergade ring verschijnen. Hierna sluiting. a.n n a p a u 10 w n a WEET GE WAT OF WEE GE STEUNT? Een groep personen is hier op zoo'n manier aan het colporteeren geweest, dat we goed meenen te doen. de handelingen van deze heeren te slgnaleeren. daar zij thans waarschijnlijk de omgeving als terrein van hun werkzaamheden hebben gekozen. In plaats van duidelijk uiteen te zetten waarvoor ze een beroep op uw beurs doen, vragen ze b.v. brutaalweg of ge katholiek of protestant zijt. Is men zoo onver standig op deze vraag te antwoorden, dan hebben ze, al naar het antwoord uitvalt, wat te koop: brochures en boekwerken, die verkocht worden, naar zij zeggen ten voordeele van de zending. Zegt men tot geen kerk- geootschap te behooren, dan trachten ze b.v. 't een of ander over de tuberculose aan den man te brengen. Voor wie of wat treden deze heeren. die door stem mige kleeding en houding vertrouwen, wekken, nu op? Als gevraagd wordt of men wat voor de zending of tuberculosebestrijding over heeft, denkt men allicht, dat het geld, dat op de boeken en brochures verdiend wordt, ten goede komt aan een der bekende zendingsgenoot schappen of aan een der groote vereenigingen. die ten doel hebben de tuberculose te bestrijden. De heeren laten u in dien waan! Zij staan echter niet in contact met een van de laatst genoemde vereenigingen en ook niet met het kath. missiewerk, noch met de zendings corporatie Oegstgeest of de Gereformeerde zending. Het zou misschien interessant zijn te weten waar dan wel het geld of een groot deel daarvan blijft, doch hei zal niet meevallen om dat precies van de heeren aan de weet te komen. Bij een eventueel bezoek kunt U het probeeren, maar laat u dan niet met een kluitje in het sturen en vraag eens zwart op wit voor welk doel ge colporteerd wordt en waaraan, maar dan precies om schreven, het geld besteed wordt. n e e n h ij no w a a p d Getrouw schoolbezoek. Vrijdagavond vergaderde bovengenoemde vereeniging ïn lokaal Rus. Voorzitter Burgemeester van Slooten, sprak er in zijn openingswoord zijn blijdschap over uit, dat het ongunstige weer niet van Invloed op de op komst was geweest. Na voorlezing der notulen door den secretaris, den Kcoij, volgde mededeeling van een ingekomen schrij ven van den heer Post, die verhinderd was aanwezig te zijn. Naar aanleiding van dit schrijven kwam het vijftig jarig bestaan der vereeniging ter sprake en tevens dat de heer P. Meereboer gedurende al dien tijd onafgebro ken lid der vereeniging was geweest. Voorzitter wijd de hieraan eenige hartelijke woorden en stelde voor, naast den heer Molenaar en den heer P. Wonder Pz- den heer Meereboer tot eerelid te benoemen, hetwelk bij acclamatie gschiedde. Uit het verslag van den penningmeester, den heer Hartog bleek, dat het vorig jaar bij kasovername van den heer Molenaar, daarin aanwezig was f 0.78. Ontvan gen werd in totaal contributie 1931 f 47.25, lijsten 1932: school I f 44, school II f 118.25, school m f 71.50, to taal f 281.78. De uitgaven over 1932 hadden bedragen f 255.46, zoodat de rekening sloot met een batig saldo van f 26.32. De heer van der Meer bracht namens de commissie belast met het nazien advies uit en adviseerde tot goed keuring, hetwelk onder een woord van dank door voor zitter met algemeene stemmen geschiedde. Voorzitter deelde hierna mede, dat de oudercommis sie van de school te Veenhuizen thans ook ter verga dering aanwezig was en meende hierover zijn blijd schap te moeten uitspreken, aangezien hij dit als een ieeken beschouwde, dat men weder genegen was om gezamenlijk het schoolfeest te vieren, hetgeen het vo- irige jaar door omstandigheden was geschied. De heer Tiemens, onlangs benoemd tot hoofd van school IV, deelde mede, dat in de laatstgehouden ver gadering der oudercommissie besloten was zich weder bij de andere scholen aan te sluiten en naar aanleiding van een bespreking met den secretaris men hier thans aanwezig was. Na eenige bespreking werd besloten om als grens om nog aan het schoolfeest van een bepaald jaar te kun nen deelnemen te bepalen, dat men in ieder geval nog In dat kalenderjaar de school moest hebben bezocht, zoodat diegene, die voor 1 Januari wegens het bereiken van den 14-jarigen leeftijd de school verlaten, niet meer voor deelname in dat jaar in aanmerking komen. Wegens bedanken als lid der commissie van school II door den heer P. Smit Jbz. werd in diens plaats benoemd de heer S. Dekkers; de heer Jb. Kostelijk, school III werd in gelijke functie vervangen door den heer J. van Stipriaan. Blijkens mededeeling van den Voorzitter was, of schoon nog niet alle collectanten met hun lijsten ge reed waren, reeds te zien. dat dit jaar beduidend min der zou worden opgehaald dan het vorige jaar. Men zou zich dus wat het feest betrof, hierbij aan moeten sluiten. Door den heer Stekelbos werd voorgesteld een be zoek aan Bergen te combineeren met Camperduin. Na eenige bespreking stelde de heer Van der Meulen voor in plaats van Camperduin het strand te Egmond te nemen. Bij stemming bleek de meerderheid der verga dering het met het laatste eens te zijn. Het bestuur werd opgedragen de noodige voorbereidende werk zaamheden uit te voeren. Besloten werd per kind een bedrag ad f 0.60 voor consumptie uit te trekken. Hierna sluiting. winket Door Burgemeester en Wethouders is aan S. Liefheb ber vergunning verleend tot het bouwen van een woonhuis aan de Strook alhier. WINKEL. 23 Juni. aardbeziën f 712, spinazie f 11.30, peulen f 89. postelein f 56, aardappelen f 1.802.30, per 100 pond, bloemkool f 310, kropsla f 12, per 100 stuks, wortelen f 46 per 100 bos. Vrijdaemiddag vergaderde de Raad dezer gemeente onder voorzitterschap van burgemeester Van Slootea Aanwezig waren alle leden. Na de opening werden de notulen voorgelezen en onveranderd goedgekeurd. O.a. was ingekomen een verzoek van den heer J. Geuzebroek, om een gratificatie in verband met zijn toegenomen werk door de werklooshnidszorg. Door den heer Krom wordt op den slechten toe stand gewezen, terwijl de heer Kostelijk inwilliging van het verzoek bepleit. De wethouders wijzen op den noodtoestand, terwijl de Voorzitter oordeelt dat dit geen reden mag zijn om een ambtenaar niet naar zijn verrichte werkzaam heden te bezoldigen. Adressant neemt vaak werk mee naar huis en spr. vindt het zeer logisch, dat hij om een belooning daarvoor vraagt. Na verdere bespreking stelt de heer Kostelijk voor een gratificatie van f 100 te verleenen, doch dit voor stel werd niet ondersteund en werd het verzoek afge wezen. Ook mej. Van Gaaien, verloskundige, vroeg een gratificatie en wel van f 150, daarbij wijzende op de auto-kosten en op het feit dat vele inwoners minder betaald hadden dan het tarief aangaf. Na bespreking werd met 9 legen 2 stemmen gunstig op het verzoek beschikt; tegen stemden de heeren Kooij en Wagen aar. De vereeniging voor Volksonderwijs verzoekt voortaan voor het geven van vervolgonderwijs het minimum-aantal leerlingen op 8 inplaats van op 15 te bepalen en dan dit onderwijs aan 2 scholen te doen geven. Bij de bespreking werd gewezen op de hooge kosten en daarom gcwenscht geoordeeld, het minimum aan tal leerlingen op 15 te handhaven. Met algemeene stemmen werd afwijzend op het verzoek beschikt. Door B. en W. werd voorgesteld tot verhooging van de belooning van A. Ruiter. Voorzitter deelt mede, dat het salaris van den heer Ruiter f400 bedraagt Voor zijn werk in de ar beidsbemiddeling heeft hij er f200 bij gekregen. Dus totaal verdient hij nu f600. Dit komt B. en W. te weinig voor. Het college stelt daarom voor zijn be looning met f200 te verhoogen. De heer Kostelijk zegt, dat bij het bedrag dat een ambtenaar verdient, rekening gehouden moet wor den met diens bekwaamheid. Spr. vond dan dit voor stel van B. en W. niet in overeenstemming met het pas genomen besluit over het verzoek van den heer Geusebroek. Het spijt spi., maar daarom zal hij te gen dit voorstel stemmen. De heer Krom zegt, dat de ambtenaren hier altijd komen als volontair. Later krijgen ze dan een toe lage. Dit is ook het geval bij den heer Ruiter. Deze heeft er ook nog f200 bij gekregen voor de arbeids bemiddeling. Hij werkt niet, zooals de heer Geuse broek, langer dan anders, dus vindt spr. geen aan leiding zijn belooning te verhoogen. De heer Van Langen zegt tegen den heer Koste lijk, dat er rekening mee gehouden moet worden, dat de heer Geusebroek ook een toelage ontvangt van den Burgemeester. Voorzitter zegt, dat dit er geheel buiten moet staan. Hierna werd over het voorstel van B. en W ge stemd en werd het aangenomen met 7 tegen 4 stem men. Tegen de heeren Kooij, Krom, Pool en Koste lijk. Het kohier Hondenbelasting 1933 wordt vastge steld op f 590.50. Volgt wijziging begrooting 1933 en 1P32, o.a. uit gaven voor de werkloosheid moeten worden verhoogd met f40000. Van de winst van het G.E.B. over 1932, zijnde ruim f 1800, zal f 1000 in de gemeentekas ko men, terwijl de rest in het reservefonds komt. Tot gevolmachtigde voor de stemming voor het Hoogheemraadschap wordt benoemd de heer Wijn- ker. Besloten wordt tot bijhouw van een wachtlokaal bij de school van de heilige familie De onkosten zul len volgens de opgemaakte rekening f 1293.73 be dragen. Eveneens wordt besloten tot het bouwen van een veranda voor de overblijvende leerlingen bij de o. L school I, Kosten ongeveer f255. Volgt verzoek van* den heer J. Peereboom om vergunning tot het houden van een noudslachtplaats in het perceel de Basserweg. Bij de debatten hierover waren bijna geen nieuwe gezichtspunten, daar het in de vorig-5 vergadering ook reeds behandeld was. Het verzoek werd afgewe zen met 6 tegen 5 stemmen Voor stemden de hee ren Kooij, Pool, Wagenaar, Kostelijk en Groenland. Hierna sluiting. DUITSCHE TOERISTEN AANGEVALLEN. Een Duitscher met twee dames, die als toeristen Am sterdam bezochten, hadden gistermorgen het voornemen het Rembrandthuis in de Jodenbreestraat te kieken. Een der dames droeg een roos op de borst, wat naar het schijnt aangezien werd door een der straatbewoners voor een Hakenkruis. In minder dan geen tijd was er een oploop en werden de vreemdelingen klappen toege diend. De politie was er echter dadelijk by en moest om de aanvallers te verdrijven met de wapens dreigen. De Duitschers zijn door de politie naar hun verblijf hier ter stede geleid, MACDÖXAID BLIJFT OPTIMISTISCH. „De Economische Wereldconferentie gaat door!" Dit motto, gistermiddag in een onderhoud met journalle- ter door MacDonald uitgegeven, is het wachtwoord dat den commissie-arbeid der komende weken zal beheer- schen. Hy wees er dan op, dat doorgaans aan het einde van de tweede week van een wereldconferentie een pessimistische stemming de overhand krijgt. Dit ligt in den aard van de zaak. Een internationale con ferentie is een langzaamwerkende macine. Er zyn tal van belemmerende factoren oa. taalmoeilijkheden en Internationale conflicten. Onze taak in de eerste week der conferentie is om aan de gedelegeerden een goeden geest mede te geven, opdat een ieder zich met energie aan het werk zal zetten. Het was weliswaar van beteekenis, dat MacDonald meende te kunnen verzekeren, dat men z.i. juist ln de voornaamste delegaties zich er alleszins van bewust is, dat in het belang van één gemeenschappelijk doel men zijn eigen wenschen niet tot het uiterste op de spits mag drijven, doch MacDonald moest niettemin te lijkertijd erkennen, dat tengevolge van de verklaring van de Amerikaansche delegatie de conferentie, in verband met de afwijzing van een, ten minste tijdelijke stabilisatie der valuta, een zekeren terugslag heeft ge kresen. MacDonald meende ook met voldoening er op te kun nen wijzen, dat er geen gevaar bestond, dat tengevolge van dezen terugslag andere naties het vertrouwen zou den kunnen verliezen en hy heeft dit niet zoo woor delijk gezegd, doch wel bedoeld en eveneens van den gouden standaard zouden afgaan. Op grond van zijn ruggespraak met de delegatie meende MacDonald te kunnen verzekeren dat er op het oogenblik van een der gelijk gevaar geen sprake kan zyn. Het slot van de verklaring van MacDoanld kan eigen lijk slechts diegenen bevredigen die tevoren reeds hun verwachtingen niet hoog hadden gespannen. MacDonald wees op het doel van de groote verklaringen (dat wil zeggen resoluties) die als resultaat van de thans met alle energie ter hand genomen commissoriale werkzaam heden rullen worden opgesteld. Hoe zullen deze „ver klaringen" er echter uitzien? Niemand kan verwachten dat alles waartoe wordt besloten, onmiddellijk in daden wordt omgezet. Aan den anderen kant weet iedereen evenzeer, dat groote resoluties niet alleen de groote wil kunnen weerspiegelen. Ten minste moet een tusschen- oplosaing, rekening huodende met alle standpunten, ge vonden worden, die uit de wirwar van het oogenblik op de een of andere wijze te voorschijn zou moeten ko men. Overeenstemming betreffende den tarwe- verbouw. Londen, 23 Juni (VJ5.) Wij vernemen, dat voor- looplg overeenstemming is bereikt tusschen Amerika, Canada, Australië en Argentinië. De oppervlakte, waar op tarwe verbouwd zal worden, zal met 15 pet. worden verminderd. Ook Lininov heeft in principe beloofd den Russischen export te beperken. De landen, welke de grootste hoeveelheden graan invoeren, zullen de tarie ven verminderen. Dr. H. Colijn terug in Den Haag. Dr. H. Colyn is gisteren per vliegtuig naar Neder land teruggekeerd en gisteravond op Waalhaven aan gekomen. Wij vernemen, dat er vanmorgen, minister raad'zal worden gehouden. Grieksch stoomschip bij Texel gestrand Gevolg van verkeerde navigatie. Donderdagmiddag om half 4 is het Grieksche stoom schip Agios Vlacios, geladen met hout en bestemd voor Zaandam, in de Razende Bol. benoorden Texel, ge strand. Op eenige fluitsignalen om assistentie Is de sleepboot Drente van de maatschappij Weismuller uit de haven van Nieuwediep vertrokken, terwijl ook de red dingboot Dorus Rykers zioh naar de plaats van de stranding begaf. Daar het Grieksche schip aan de knik- ra de loodsvlag had geheschen. ging ook *t motorloods vaartuig nr. 3 naar de strandingsplaats Voordat de schepen echter ter plaatse waren, was het stoomschip met den voorvloed op eigen kracht vlot gekomen en had koers gezet in de richting van IJmuiden. De oorzaak van de stranding is hoogstwaarschijnlijk foutieve navigatie. Men heeft denkelijk de Noorder Haaksboei voor den brulboei van IJmuiden aangezien, omdat ook de loodsvlag geheschen was. Voordat het schip aan den grond liep, was nog door den uitkijkpost van Huisduinen gedeind, dat een gevaarlijke koers ge stuurd werd. Waarschijnlijk heeft men deze waarschu wing niet meer opgemerkt, want kort daarna ilep het schip vast. Het slechte weer in Italië Nog steeds wolkbreuken en storm. Uit Rome, 23 JuniUit geheel Italië worden nog voortdurend berichten ontvangen over slecht weer. Tn het bizonder vinden wolkbreuken plaats en stormt het hevig. Tal van rivieren en beken zijn buiten de oevers getreden. Aan de te velde staande gewassen is ernstige schade aangericht. De rivier Verbano is bin nen 2-4 uur tijd 185 c.M. gestegen. In de buurt van Novara werd een groep van 5 fietsers door het nood weer overvallen. Een der mannen werd door den blik sem levensgevaarlijk gewond. PER TELEFOON. BRAND TE SCHIEDAM Groote loods in vlammen opgegaan In den afgeloopen nacht is in een groote loods op de werf van de fa. Wilton te Schiedam een felle brand door onbekende oorzaak uitgebroken. De loods werd geheel vernield en groote schade werd aangericht. De loods was 170 M. lang en 70 M. breed, hierin wa ren verschillende afdeelingen van het bedrijf, zooals verfafdeeling, houtopslagplaats, timmcrafdeeling en garage, waarin 3 auto's, henevens de opslagplaats voor machines. De loods was tot op 6 nieter hoogte uit steen op getrokken, het bovengedeelte was hout. Het vuur vond gretig voedsel in de verfafdeeling. De vrij sterke wind wakkerde het vuur geweldig aan. Het duurde niet lang of de loods stond in lichte laaie. Ongeveer 10 minuten na het uitbreken van den brand hoorde men 3 ontplMf-ngen van vaten olie en benzine, die in brand vlogen. Tegen de geweldige vuurzee kon de brandweer niets beginnen en moest zich hoofdzakelijk bepalen tot het voorkomen van overslaan naar andere ge bouwen. Om half vijf was de brandweer den brand meester. Van de loods was niets meer over. Het bedrag van de schade is zeer aanzienlijk, doch is nog niet op te geven. Alles was verzekerd. Duizenden belangstellenden waren van den ge* weldigen brand getuige. Het Italiaansche Oceaaneskader Ook Zaterdag wordt niet geetart! Gister in den namiddag werd te Amsterdam het be richt ontvangen, dat de mogelijkheid, dat de Italiaan sche vliegtuigen onder leiding van generaal Balbo, die over IJsland naar Chlcago zullen vliegen, vandaag zou den komen, zeer groot was. Waarschijnlijk zouden de toestellen Zaterdagochtend te vijf uur starten, zoodat zij tegen den middag te Schellingwoude verwacht konden worden. Onmiddellijk werden de noodige maatregelen getrof fen. De visschers, die hun netten in het Buiten-Y had den uitstaan, kregen opdracht hun netten in te halen, terwijl de rijksveldwacht opgeroepen werd om van Za terdagmorgen 7 uur af de omgeving af te zetten en te bewaken. OPNIEUW UITGESTELD. Nader vernemen wfj echter uit Orbeteilo, dat mei het oog op het slechte weer boven de Alpen, de vlucht opnieuw ls uitgesteld. Buitenlandsche vliegtuigen boven Berlijn? Strooibiljetten tegen worpen. regeoring uitge- V. D. verneemt uit Berlijn: Gister verschenen boven Berlijn buitenlandsche vliegtuigen van een in Duitschland onbekend type, die boven de regeeringswijk en in het Oosten der stad vlugschriften uitwierpen met een voor de re geering beleedigenden tekst De vliegtuigen verdwenen zooals zij gekomen waren Daar de luchtpolitie geen eigen toestellen ter be schikking had en de op het vliegveid aanwezige sportvliegtuigen geen voldoende snelheid hadden, konden ze onbekend ontkomen. Het W. B. knoopt hier de opmerking aan vast, dat dit feit licht werpt op den onhoudbaren toestand waarin Duitschland zich bevindt op het gebied van de luchtvaart. Immers op dezelfde wijze kunnen ook bommen op Berlijn worden geworpen. De uitvoer van groente naar België Benoeming van een commissie. De minister van economische zaken heeft een com missie ingesteld voor den uitvoer naar België en Luxemburg van versche groenten en fruit. Tot leden dier commissie zijn benoemd de heeren: H. Kruidenier, te Rotterdam; C. Minnaar te Krunin- gen; mr. L. Niemöller te 's-Gravenhage; dr. J. M. Rie- mens, te Naaldwijk; P. Slot A.Pzn. te Broek op Lan- gendijk; F. V. Valstar te 's-Gravenhage; C. Wagenaar Kzn. te Broek op Langendijk. Als voorzitter is aangewezen de heer dr. J. M. Rie- mens, Rijkstuinbouwconsulent te Naaldwijk. EEN HOOIER GEVRAAGD, bij DAAN KAAN, Bocht, Wieringerwaard. BENZINE TEXACO, 10 Vi ct. per L. per vat CARBOLINEUM, 15 ct. p. L. AUTO-OLIëN 45 ct. p. L. Alle soorten OLIE en VETTEN. Franco huis. Te koop gevraagd ongeveer 1 H.A. gelegen in Breezand aan den Zwarte- weg, Verlengde Stoomweg of Schor- weg. Brieven onder letter L.U. bureau van dit blad. Dat kan altijd: EEN FIETS van f30.-, vanaf fl.— per week. Alleen bi.' MEELDIJK, Anna Paulowna. TE KOOP: mooie N.H. Blauwe Fokhennen, bij C. VADER, Dirksborn, TE KOOP: van 1932. Adres: S. DEELSTRA, Buis Bal lotstraat 11, Den Helder. BERGEN, N.-H. Zaterdag 1 Juli openstelling van het KAMPEERTERREIN „DE N O T W E I D E". Kantoor voor plaatsbespre- spreking, tarief en regl. aan vragen Breelaan 52, TeL n.m. 6—8 No. 22. -r Wieringerwaard. Bezoekt Zondag allen den Wieringerwaard I B.K.C. I. Aanvang 2 uur. Notaris J. KOOMEN te Wierin gerwaard zal op ZATERDAG 1 JULI, aanvangende te 2 uur (N.T.) precies ten verzoeke en ten huize van den heer K. SCIIUILING te publiek verkoopen (wegens vertrek): Een complete als: Tafels, stoelen, buffet, theekast, radiotoestel (Philips), stofzuiger, waschmachine, 2 ledikanten m. spi raalmatrassen en toebehooren. kar pet, zeil, kachel, fornuis, glas- en aardewerk, enz. enz.

Schager Courant | 1933 | | pagina 2