Step hansdag in Boedapest. 1 UlT de OMGEVING In hemdsmouwen. De meening van Ramsay MacDonald. Nieuwe luchtlijn Amsterdam—Huil. Een fraaie beeltenis van de St. Stephansprocessie, welke ieder jaar op Stephansdag (een Heilige dag der Hongaren) plaats vindt. De hand van den Heilige wordt in een gouden schrijn in deze processie medegevoerd. Op den voorgrond twee Hongaarsche magnaten in hun schitterende kleeder dracht. KOE 0 R A S JUUANADOBP. BRAND DOOR ONWEER Woensdagmorgen in de vroegte of eigenlijk was het nog nacht (2 uur) sloeg de bliksem in de boerderij aan den Rijksweg en bewoond door den veehouder A- Veldman en een mede-bewoner de Ridder. Het hemelvuur trof de behuizing aan den achter kant, -baande zich verder een weg langs den koegang, naar de voorkamers, en zette in een ondeelbaar oogen- blik het geheele pand in lichte laaie. Vanuit onze wo ning waren wij getuige van het begin van den brand en zagen hoe met groote snelheid alles door het vuur werd verteerd. Spoedig zagen wij auto's en brandblusch- materiaal naar de plaats des onheils rennen, maar «ar' redden en behouden viel niet meer te denken. De geheele behuizing hooivoorraad enz., en huisraad van belde gezinnen ging teloor. Gelukkig zijn geen menschenlevena te betreuren, daar allen voor het onweer, uit bed en in de kleeren waren. Was dat niet het geval geweest, dan hadden er zeker ongelukken plaats gehad, want met de snelheid, waar mede het vuur om zich heen greep, was er maar net tijd om de woning te verlaten. Voorzoover ons werd medegedeeld, was de heer Veld man wel verzekerd, maar het gezin de Ridder was de vorige week door de verzekering, waar zij met hun Inboedel tegen brand waren verzekerd, daaruit geroy eerd, omdat deze geen posten, ondergebracht in een huls met rieten dak, wenschte te bestendigen. Voor de Ridder, die ook nog werkloos is, dus een zwaar verlies. Van de boerderij is alleen een steenen boet blijven staan. Met het uitelkaar halen van het hooi was nog gerulmen tijd gemoeid. (Wij ontvingen dit bericht te laat voor het nummer van Woensdag). NOG MEER OJAVERRSSCHADE. Tijdens een overkomende onweersbui op Dinsdagmor gen, werd door een felle bliksemstraal, aan tal van radio- en electrische aparaten in, verschillende huizen op het dorp schade veroorzaakt. In het postkantoor werd een zekering van de telefoongeleiding, gepaard gaande met een geweldigen knal, vernield, terwijl in de voorkamer van den caféhouder A. Kossen een be gin van brand ontstond, dat echter spoedig gebluscht werd, maar toch aan verschillende dingen schade toe bracht. (Eveneens te laat ontvangen). T'ANOENDÏJK Voor de Langendijker gemeenten, welker inwoners er finantieel zoo slecht aan toe zijn als gevolg van de langdurige en ernstige crisis in den tuinbouw, zijn de uitgaven voor werkloozen bijzonder bezwa rend. De reserves, die zij in de goede jaren hadden gekweekt, toen de Wet op de financieele verhouding nog niet bestond en men door het vaststellen van een voordeeligen vermenigvuldigingsfactor een batig saldo voor de gemeenterekening kon bewerkstelligen, zijn of raken uitgeput. Belastingbronnen kunnen niet worden aangeboord, althans niet, als men geen geld wil halen, waar het niet is, zoodat de moeilijkheden al grooter worden. Mogen de gemeenterekeningen over 1932 nog een voordeelig saldo opleveren, in wer kelijkheid is het een nadeelig, daar het begin-saldo van een vorigen dienst onder de ontvangsten is be grepen. Onder deze omstandigheden is het t« begrijpen, dat de ppmeentebcsturen zeer slecht te spreken zijn over het feit, dat hun gemeenten nog een zeker percentage moeten bijdragen in de loonen, welke aan de arbei ders in werkverschaffing in de Wieringermeer, uit de betrokken gemeenten wordt uitbetaald en dat wel voor een werk, waarvan de eventueele revenuen slechts aan het Rijk zullen komen. Evenwel het grootste bezwaar voor de gemeenten is niet gelegen in die gedeeltelijke loonbetaling. Veel grooter is het bedrag, dat moet worden betaald voor de vervoer kosten naar het werk. Daarin draagt het Rijk-- niet bij. Deze bedragen zijn eigenlijk voor arme gemeen ten, als tegenwoordig die aan Langendijk zijn, niet te dragen en het zal weldra blijken, dat op den te- genwoordigen voet niet kan worden doorgegaan. Uit goede bron deelt men ons dam ook mee, dat zoo spoedig mogelijk zal worden begonnen met werk verschaffing ter plaatse, die bestaat in het uitbagge ren der slooten, waarvan de bagger een goede mest stof voor den grond blijkt te zijn. De tuinder, die den modder krijgt, betaalt daarbij een deel van het loon, terwijl ook de gemeente een deel bijpast. Door een bijdrage van het Rijk worden de gemeenten dan aardig verlicht, de arbeiders hebben dicht bij huis werk voor een hooger loon en de bouwers krijgen een goedkoope meststof. Let men er nog op, dat ook klei ne tuinders bij die werkverschaffing kunnen worden ondergebracht, dan blijkt wel, dat voor de invoering ervan alles is te zeggen. Als agent voor de Vrachtverdeeling in de Bin nenvaart is voor Langendijk aangewezen de heer J. Hoogland te Broek. Het is dit Jaar tot nu toe niet bijzonder druk geweest met het boonen afhalen. Ofschoon de prijs der boonen laag is, durven de fabrikanten, met het oog op de onzekere toestanden op economisch en han delsgebied, het niet aan, een groot risico in den boo- neninmaak te leggen. Met den inmaak van zuurkool is men weer begon nen, zoodat daardoor weer meer werkgelegenheid komt. BROEK OP LANGENDIJK. Met ingang van 1 September a.s. is de rijksveld wachter C. C. de Bokx van Amsterdam als zoodanig overgeplaatst naar Broek op Langendijk. Door het bestuur der Oranjevereeniging is besloten in verband met de economische omstandigheden, den verjaardag der Koningin niet feestelijk te herdenken. Daar het toch gewenscht werd geacht dien dag niet onopgemerkt te laten voorbijgaan, zullen de plaatse lijke zang- en muziekvereenigingen worden uitgenoo- digd tot het geven van een concert, hetwelk dan zal worden gehouden in den tuin achter de pastorie der Ned. Herv. Kerk. OUDKARSPEL. Zoo la dan de jaarlijkache kerinia weer achter den rug. Zooals wel te verwachten was, ia het niet bijzon der druk geweest de twee laatste dagen. Was verleden jaar het meeste publiek in de danstent bij den heer Jansen, ditmaal waa het weer omgekeerd en had de heer C. Via het meeste volk. Bij den heer Oudhuis waa de tent 's Maandags om een uur of tien al dicht. Wij gelooven wel. dat de oorzaak van het geringe bezoek aan de dans„tenten" te wijten is aan do gewijzigde Drankwet .waardoor het wordt verbo den om in de tenten te tappen, hoewel o*k de aardige verlichting van de zaal van den heer Vis een aanlei ding zal zijn geweest, dat velen daar een dansje gin gen halen. Op straat was -de laatste twee dagen ook niet veel te beleven. Alleen voor de allernieuwste at tractie, de inrichting waar de beide Kay's op den mo tor halsbrekende toeren verrichtten, stond heel wat publiek en ook hebben velen de gelegenheid waarge nomen om eens fijn te griezelefi bij het gezicht van den racerden motor tegen den sijlen wand.. Ongelooflijke staaltjes werd er vertoond. De motorrijder klom en klauterde over de geheele machine heen. Vooral de z.g. doodenrit bezorgde den kijkers een aangenaam kippen vel. Ook deze belde laatste dagen zullen voor de kra- merijen wel stilletjes zijn geweest. Hadden we vorige jaren altijd 's Maandags een too- neelultvoerlng In de zaal van den heer Vis, dit jaar heeft deze het wegens de crisis niet aangedurfd, de groote risico, welke er aan zoo'n tooneelavond vast zit, op zich te nemen. NOORDSCHARWOUDE. Zondag, Maandag en Dinsdag werden in de kolf baan van den heer J. de Bakker kolfwedstrijdcn ge houden om contanten. De uitslagen waren als volgt: Eerste klasse: ie prijs de heer P. Molenaar, Zuid- scharwoude, 270 p.; 2c prijs de heer F. Muileboom, Noordscharwoude, 204 p.; 3e prijs de heer P. Gel der, Oudkarspel. 257 p.; Serieprijs de heer K. Quant, Warmenhuizen, 56 p. Tweede klasse: lo prijs de heer K. Boot, Noord scharwoude, 252 p.; 2e prijs de hier P. Goet, Zuid- scharwoude, 247 p.; 3e prijs de heer K. Kat, Oud karspel, 239 p. Serieprijs: de heer C. Balder, Noordscharwoude, 53 pt., met overkolven. Derde klasse: le prijs de heer A. Rijper, Zuid- scharwoude, 231 p.; 2e prijs de heer W. Kuin. Noord scharwoude. 191 pt.; 3e prijs de heer H. Aarts, Oud karspel, 18S p. Sorieprijs de heer D. Rijper Sr., Zuid- scharwoude, 50 punten. LANGENDIJK. Naar wij vernemen, wordt, er dit jaar weer zeer veel andijvie uitgeplant.. Verleden iaar heeft de an dijvie een redelijke opbrengst gegeven, wat wel de aanleiding zal zijn, dat ook thans velen hun land hiermee bezetten. W ARMEN Hü J ZEN De kermis alhier behoort weer tot het verleden en is zeer kalm en zonder wanklank verloopen. Wat de drukte betreft, de heerschende crisis erv nijpende, toe stand was zeer goed merkbaar, MaandagsNen Dinsdags was het buitengewoon stil. De verschillende attracties en vermakelijkheden had den het zeer slapjes en ook de bioscoop van Regter kon de bezoekers ruimschoots herbergen. Maandagavond een uitvoering, gegeven door de fam. Hofman, in de zaal van den heer Slikker, die flink be zocht was. Alleen een bezoek aan deze zaal was de moeite waard, keurig versierd en in een Japan's lust hof herschapen. Dit gaf een gezelligen indruk en een complimentje aan den heer Slikker is wel verdiend. Wat de uitvoering betreft, dat ging nog al. Voor de pauze had de heer Hofman het wat druk met uitzen den van S.O.S.- en Politieberichten. Na de pauze kwa men er gelukkig geen berichten meer binnen en raakte men wat beter op dreef. De nummers die werden gespeeld door Truusje en Jeane op accordeon en viool waren onberispelijk. Deze nog jonge dochters zijn voor den heer en mevrouw Hofman een flinke ruggesteun. OUDE N I ET) OP? De jaarlijksche kermis behoort weer tot het verleden! Zondag j.1. de eerste der drie kermisdagen was het in den namiddag al vrij druk in de gerestaureerde feestzaal van den heer Feijs, waar de kermisklanten onder de toonen van uitstekende dansmuziek, onder leiding van Jo. van Stipriaan, naar hartelust konden dansen. Ook des avonds was de zaal goed bezet. Maandagmiddag werden op het terrein voor licha melijke oefening, kinderspelen gehouden en had daar na een veteranen-voetbalwedstrijd plaats van Verlaat tegen Oude Niedorp. Bijzonder druk was het op het terrein niet. Des avonds gaf de plaatselijke tooneelvereeniging Molière" het blijspel „De Houten Ham", geschreven door Jan van Ees en Henk Bakker. De tooneeluitvoe- rlng kwam met deze jolige drie-acter uitnemend voor het voetiohlt. De hoofdrollen, vervuld door de dames Ali Mijts, Janie Hopman en door de heeren Jaji Snij ders en F, Leek, werden vlot gespeeld, terwijl ook de andere rollen goed werden vertolkt. Een warm ap plaus bij het vallen van het doek was de belooning van de goed bezette zaal. Na afloop der voorstelling werd druk gedanst. Des avonds werd een „hooge hoe- den-bal" gegeven, georganiseerd door den ondernemen den caféhouder, die blijk heeft gegeven de kunst te verstaan, om de bezoekers het zoo aangenaam mogelijk te maken. Asm gezelligheid heeft het gedurende de drie dagen Ln de zaal „Feijs" dan ook niet ontbroken. De muziek was ook uitstekend verzorgd en zeker zul len velen dit ensemble bij een volgende gelegenheid gaarne terugzien. WIERINGEN WIERINGEN. Intrekking rijbewijs. De Minister van Waterstaat brengt ter kennis dat de bevoegdheid om motorrijtuigen te besturen is ont zegd gedurende een termijn van een jaar, ingaande 9 Augustus 1933, aan Johannes Jacobus Koster, wo nende te Wieringen, Oosterland, geb. 28 April 1913, zulks ingevolge vonnis van den kantonrechter te Den Helder, van 25 Juli 1933. Dezer dagen slaagde mej. E. M. Hulzen, onderwij zeres aan de R.K. Henricusschool alhier, voor het examen hoofdacte te Haarlem. Dinsdag a.s. zal met de leerlingen der wint,er- avondschool voor Vakonderwijs der Verecniging „West-Friesland" een excursie gehouden worden naai de Ford-fabrieken te Amsterdam en zullen verffa- brieken te Zaandam worden bezichtigd. DEN OEVER, Beëindiging baggerwerkzaamheden. De baggermolen „Beverwijk 5', welke hier gedu rende een aantal weken heeft gebaggerd, teneinde de werkhaven op gewenschte diepte te brengen, heeft hare werkzaamheden heden geëindigd. De molen wordt thans naar Kornwerderzand versleept teneinde ook daar de haven op diepte te gaan bren gen. Overdracht van zaken. De heer Jan Bakker M. Jzn. heeft zijn sedert ja ren alhier gevestigde bierbottelarij overgedragen aan den heer Jan Havekorn te Breezand. De fauna te Wieringen. Het aantal dieren hetwelk de laatste jaren op Wie ringen worden aangetroffen, die. toen Wieringen nog eiland was. nimmer hier werden gezien, is reods vrij groot. Thans heeft ook de marter zijn intrede alhier gedaan, althans den heer J. Tijsen komt de eer toe de eerste marter te Wieringen le hebben ge vangen. Het oigenaardige van het geval is, dat de marter werd gevangen in een op een weiland te drogen staande fuik. Men vermoedt dat het beestje met een der ladingen rijshout uit Zuidholland of Gelderland is medegekomen. De vroolijke noot van deze vangst is wel dat een berichtgever van een ander hier verschijnend blad (Red. Wier. Crt.) de klok heeft hooren luiden, doch den klepel niet wist te vinden, althans hij meldde in zijn blad, dat de heer Tijsen een edelkarpel in zijn fuik had gevangen. Het verschil tusschen een marter en een edelkarper zal hem thans wel duidelijk zijn geworden. ANNA PAULOWNA Loop der bevolking. Ingekomen; Mej. M. Bos van Zijpe; mej. H. v. Weelden van Den Helder. Vertrokken: D. Gort naar Eindhoven; mej. J. Braaf naar Zijpe. Burgerlijke stand. Geboren: Jacob, zoon van A. Raven en G. v. d. Ham; Johanna Wiebigje A:ida, dochter van C. L. de Winter en M. H. Vleut; Sija, dochter van J. Grin en H. E. Hooimajer; Frederik, zoon van P. Com- pagne en A. de Roode. Ondertrouwd: J. Oele en G. Vos: W. Jansen en W. v. d. Laan; C. L. van Oosten en Th. M. Molen kamp; L. v. Zandwijk en J. S. de Schipper. Overleden: A. L. Vermoet-Roos, oud 73 jaar. Politie. Verloren: Een portemonnaie met inhoud. Gevonden: Een sleutel. Weggeloopen; een hond (zwart met geel). BREEZAND. Konlnginnefeest. Het bestuur van de Oranjevereeniging heeft voor 31 Augustus een uitgebreid programma opgesteld. Des morgens zijn er voor de kinderen spélen op het feesterrein, nadat zij eerst een rondgang met mu ziek voorop door Breezand gemaakt hebben en toe gesproken zijn door den eere-voorzitter der vereeni- ging, Burgemeester Lovink. 's Middags is er een optocht van versierde fietsen en als deze op het terrein voor het toekennen der prijzen zijn beoordeeld, volgen volksspelen, terwijl daarna een wedstrijd wordt gespeeld tusschen de plaatselijke voetbalverenigingen, nl. A.D.O. I tegen een R.C.B.-comibantie uit I en II, waarvoor de Oran jevereeniging een medaille beschikbaar stelde. De dag wordt besloten met een groot vuurwerk. Voor nadere bijzonderheden zie men een adverten tie in het blad van Zaterdag a.s. Hoe warm het Is geweest. Het Hj te New-York bar warm geweest. Dat was wel te merken bij de avondvoorstellingen in het Hippo droom. waar operavoorstellingen gegevln werden door de ontslagen, dus werklooze krachten van de Chicago Opera Compnay. Er werden bekende Italiaansche en Duitsche opera's vertoond, iederen avond, ondanks de hitte ,voor een uitverkocht huis. Op zekeren avond toen het heusch te warm was, trok een der bezoekers zijn jas uit; het voorbeeld vond directe navolging en in een oogwenk zaten allen in hun hemdsmouwen. De puffende muzikanten in het orkest vonden het een schitterend denkbeeld; zij ontdeden zich eveneens van het overbodige kleedingstuk. Slechts één hield de waar digheid van het huis hoog: de dirigent in rok! Die eene zwarte rok tusschen duizend witte hemden, maak te een zonderling effect. Edoch ook de dirigent moest zich ten leste gewonnen geven. Midden ln het 2« be drijf legde hij den dirigeerstok neer, trok den rok uit en vervolgde zijn taak in hemdsmouwen. Het was, ver- telt een correspondent van een der Duitsche bladen, een allerpotsierlijkst gezicht. De menschen op hot too- neel hadden het moeilijk! Lohengrin, Telramund en König Heinrich met hun zware uitrustingen, do liefe lijke Elsa en de valsche Ortrud met hun zware man tels, waren op het laatst dan ook bijna niet meer in staat zich te bewegen- INBRAKEN TE AMERSFOORT ONTHULD. De dienstplichtige hospitaalsoldaat D. te Amersfoort, die werd aangehouden, verdacht van inbraak op het bureau van den adjudant-administrateur, heeft een volledige bekentenis afgelegd. Hot geld is op zijn aan wijzing op een verborgen plaats gevonden. Ongeveer f20.— heeft D. ervan opgemaakt. Voorts heeft hij hekend, een inbraak te hebben gepleegd in het weeshuis aan den Hoogeweg. Ook zou de aangehoudene kort geleden in het hospitaal een revolver hebben weggenomen. In een recent onderhoud, dat de En«N gelsche minister-president met een jour-' nalist te Lossiemouth had, deelde hij verschillende -interessante dingen mee. „Gelooft U ln de persoonlijkheid van den diplo maat?" werd hem gevraagd. „Absoluut", was het prompte antwoord. „Bepaal de critiek, waarvan U zeker niet onkundig bent, raakt mij niet in het minst. Als ik niet naar buitenland- sche hoofdsteden was gereisd, dan had men mij met man en macht aangevallen, omdat ik thuis was ge bleven. Ik heb altijd geloofd in de politiek van hei directe contact. U merkt op, dat ik er zelf mee be gonnen ben? Dat mag zoo zijn, maar ik heb snel na volgers gehad: Brüning, Briand, Chamberlain, en Dolfuss. Natuurlijk hebben de gebruikelijke diplo matieke methoden alle reden van bestaan, maar die zijn er meer voor routinewerk. In menig moeilijk geval zou de zaak totaal verloren zijn geweest, wan neer een gesprek onder vier oogen de ramp niet had voorkomen." Over het Vier-mogendheden-pact maakte hij de volgende opmerking: „De groote mogendheden moe ten óf zich aan elkaar vastklampen óf volkomen scheiden. Het is allerminst de bedoeling de kleine naties er uit te werken. De vermindering van den invloed der kleine naties een invloed die een der weinige lichtpunten aan den betrokken na-oorlog- schen hemel mag worden genoemd is wel het laatste wat Engeland wenscht. Enkele kleine lan den, die tevergeefs met het woord vrijheid scher men, trachten intusschen den oorlogsgeest wakker te houden „Is het niet zonderling", waagde de reporter ln het midden te brengen, „de mogelijkheid van een oor log te veronderstellen in een tijd, dat de heele wereld zoo wat bankroet is?" „Oorlog is niet alleen gebaseerd op geld", ant woordde MacDonald. „De geschiedenis heeft ons he laas geleerd, dat de meest waardelooze elementen van een land oorlogspaniek kunnen veroorzaken. Overigens zou een volgende oorlog zeer kort, maar zeer hevig zijn. Alle oorlogen eindigen met druk kende schulden en vernielde idealen, en gewoonlijk komen ze neer op een wapenstilstand, die benuttigd wordt om opnieuw oorlogszaad te zaaien. Hiertegen kunnen de kleine naties in opstand komen. Ze kun nen thans de groote mogendheden dwingen op hun argumenten acht te slaan. Ik heb vertrouwen in hun hulp bij de regeling van economische en monetaire problemen. Zullen deze kwesties worden opgelost? Het moet. U wenscht een slagzin van me te hporen, maar ik houd niet van slagzinnen. Mijn vaste over tuiging is het, dat we alleen door internationale sa menwerking tot nationalen welstand kunnen gera ken. Er heerscht hier en daar een duister pessimisme, dat alleszins verklaarbaar is, omdat de geheele we reld uit haar voegen is. Maar dat is juist de reden, waarom wij vast besloten zijn te slagen. Het land, dat in strijd handelt met het streven naar solidari- teiten en samenwerking zou een te groote verant woordelijkheid op zich laden. Te Genève beschouwt men den aanvaller als afvaller. Economische agressiviteit zal dpor de wereld even heftig worden veroordeeld." De Interviewer wilde verder nog weten, hoe lang het Engelsche kabinet het volgens den heer MacDo nald zou uithouden. „De regereing heeft nog drie jaar voor den boeg", verklaarde de minister, „en zal deze er zonder moei te afbrengen. Ik heb nog nooit een regeering meege maakt, die zoo eensgezind samenwerkte als deze. Wij moeten natuurlijk geven en nemen, maar ove rigens trekken wij één lijn. Sommige menschen pro- beeren te bewijzen, dat we verdeeld zijn, maar dat Is hoogst onwaar. Natuurlijk hebben we wel eens te kampen met meeningsverschillen en moeilijkheden, maar hetzelfde was het geval met Gladstone en Campbell-Bannerman. Lees het maar eens na in Garvin's levendige biografie van Joe Chamberlain. Het eenige gevaar, dat het huidige kabinet dreigt is de uitputting die zich van leder der leden persoon lijk heeft meester gemaakt. Dit komt,, doordat wij door het werk bijna worden begraven." Het interview werd afgenomen te Lossiemouth, waar MacDonald een buitenhuisje heeft staan, dat reeds van vele diplomatieke triomfen getuige is ge weest (Le.) Naar de Tel. verneemt heeft de K.L.M. besloten een nieuwe luchtlijn te openen tusschen Amsterdam en Huil. Deze luchtverhlndlng zal ln Engeland aansluiting geven op de luohtlijnen met Manchester. Liverpool en Leeds. In Arasterdam heeft men aansluiting op de internationale luchtlijnen. De uitvoering der plannen, waartoe de medewerking der Imperial Airways is verkregen, ondervindt nog eenige moeilijkheden, doordat men nog geen geschikt vliegterrein heeft gevonden, doch dit herwaar hoopt men te ondervangen. De route, welke dwars over de Noordzee genomen zal worden, zal men in twee uur vliegen. Bij aankomst 's morgens te circa 9 uur op Schiphol van het K.LJJ.-vllegtulg, zal de Hull-lijn verbinding hebben met Berlijn, Hamburg, Scandinavië en Parijs. DE VERDUISTERING VAN f 41.000.— TE SCHALKWIJK. De Utrechtsche rechtbank heeft den 39-jarigen L. T. v. H., smid en kassier van de Coöperatieve Boeren leenbank te Schalkwijk, wegens verduistering van f 41.000 ten nadeele van deze bank, veroordeeld tot een gevangenisstraf van een jaar, waarvan zes maanden voorwaardelijk, met een proeftijd van drie jaar. De eisch was een jaar en zes maanden gevangenis straf. TUSSCHEN EEN DRIJFRIEM BEKNELD GERAAKT. Dinsdag is de arbeider van D., die werkzaam is bij de N.V. Van Oerle's band- en damastweverij te Boxtel, tusschen een drijfriem bekneld geraakt. De man werd ongeveer tien keeren rondgeslingerd. Behalve verschil lende verwondingen had hij een arm en heide enkels gebroken. Hij is naar het St. Lidwina ziekenhuis ver voerd.

Schager Courant | 1933 | | pagina 7