Sparta-nieuws. Dinsdag 10 October 1933. SCHAGER COURANT. Tweede blad. No. 9361 Ajax verslaat Feijenoord. Z.F.C. komt los. Stormvogels herstelt zich. Als Bondsbestuurder bedankt. Schagen III—Wieringerwaard II. 11-3. Schagen —Alkmaar I. „Spel met de golven." Sportberichten uit Den Helder. K,N.V.B.-overzicht van 8 October. Allerwege heeft men gelukkig kunnen voetballen en la de gevallen regen geen beletsel geweest voor het voetbalvolk. Er werd weer een record aan verrassingen geproduceerd, zoodat er gelegenheid genoeg is om be spiegelingen te houden. AFDEELING I. Als grootste verrassing merken we de geweldige overwinning van Ajax over Feijenoord aan. Dat was werkelijk bar, die 7—1. Sparta hield de Rotterdamsche eer hoog door VS.V. met 21 te slaan. Goed weerde Z.F.C. zich dat H-F.C. met 70 in maakte en blijkbaar zichzelf hervindt. A.D.O. won van 't Gooi met 51 en blijft ook in de buurt van de bo venste plaats. Haarlem bracht er ook nu weinig van terecht. Met 42 won Hermes. Ajax V.S.V. Feijenoord 1 18-S 1 11—7 1 10-8 AFDEELING II. Dit is de afdeeling waar heelemaal niet wijs uit is te worden. R.CH. en D.H.C. die den kop hielden, lie ten allebei een veer. R.C.H. tegen Hilversum (33) en D.H-C. speelde tegen D.F.C. gelijk (33). Stormvogels haalde een dunne 10 overwinning op K-F.C. en het staat te bezien of de IJmuidenaren het jnet zoo ver brengen als verleden jaar. Xerxes sloeg Excelsior (21) en de positie van La- gendaal's club is weer wat meer toonbaar geworden. H.B.S. en V.U.C. deelden de punten in den plaatse lijken strijd (3—2). We zullen hier geen stand geven. AFDEELING III. Dat strenge heeren niet lang regeeren heeft En schedé aan den lijve ondervonden. Na de 7—4) zege op Hengelo moet hun de 23 nederlaag tegen P.E.C. en thuis nog wel heel hard vallen. Heracles, dat de ranglijst aanvoerde, speelde tegen Go Ahead gelijk <11)hetgeen bewijst dat Deventer zich nog niet uitgeschakeld wensoht te zien. Hengelo kon het ook nu niet halen, al was de ne derlaag In Wagenlngen maar 10. Dat Vitesse moeten we bepaald ook ln de gaten houden. Na een soortgelijke zege op A.G.O.V.V. volg de th&ns een overwinning op Tubantla in Hengoio. A.G.O.V.V. is zich aan het herstellen. En het werd tijd ool^. Ensohede Boys verloor.met 3—1. Heracles Vitesse Enschedé AFDEELING IV. 0 14—3 1 13—4 1 166 Of de jonge ploeg van P.SV. het dit jaar halen zal, ls aan grooten twijfel onderhevig. In elk geval zullen Van Run en de nieuwelingen hard en hard vmoeten werken. Bleijerheide, dat van 't jaar een sterk efltal heeft, legde den Philips-menschen zooveel problemen voor, dat de stand gelijk bleef (3—2). Willem II ging stiekum door. Thans was 't een 2—0 zege op N.A.C. in Breda. Haar plaatsgenoote N.O.AD. bewees haar een grooten dienst Vooral uit lijfsbehoud hebben de heeren tegen M.V.V. zoo aangepakt, dat ze het niet haalden, die mannen uit Zuid-Limburg en maast een 20 nederlaag moesten ze toezien, hoe hun ongeslagen record gebroken werd. Longa was best op schot tegen BV.V. (80). Mid delburg kon het niet halen tegen Eindhoven en staat muurvast onderaan. Willem H Longa 0 104 1 20—8 AFDEELING V. Velocitas, dat met 71 over Sneek zegevierde, heeft als steeds het rijk alleen in de hoogere regionen van de ranglijst. Want Be Quick, van wie velen zulke goede dingen verwacht hebben, viel Zondag af .door slechts gelijk te spelen met Alcides (2—2). Veendam heeft verder van Frisia gewonnen (6—2). Leeuwarden en G. VA.V. speelden gelijk en Friesland sloeg 't Asser Achilles (4—2). Velocitas Be Quick 4 4 0 0 4 3 10 AFDEELING L 232 8 15—6 7 De gebeurtenis was hier de nederlaag van Eeeburgia in Wormerveer (01). Wést Frisia kon nu even uitloo- pen door O.V.V.O. met 31 te kloppen. Racing's nieu we terrein werd afgekeurd en de ontmoeting tegen Kinheim kon dus geen doorgang vinden. A.F.C. en Z.V.V. speelden gelijk (22). West Frisia 4 2 Z.V.V. 4 2 D.W.S. 3 2 2 0 11—6 2 0 12—8 1 0 0—1 TT, 2 R Hier ging Velox voort met winnen. Haar plaatsge- noote DOS ging er met 4—0 aan. Blauw Wit klopte Hercules met 5—2 in Utrecht en hield zoodoende het tempo bij. Spartaan—T.O.G. werd 41; B.F.C.—V.V.A. Velox Blauw Wit B.F.C, 4 4 0 4 3 1 4 2 1 0 18-4 8 0 15—5 7 1 9—9 5 Uit de 4—1 overwinning op Purmersteijn in Purmer^ end kunnen we eindelijk een getuigenis aflezen van vruchtdragende training bij Helder. Gaat zoo voort! Hollandia, dat zich verleden week vergaloppeerde te gen Purmersteijn, deed het nu beter en klopte D.W.V. Sa„Meteoor—Meerv°gels 6—6 en Kennemers— O.S.V. 3—2 sluiten de rij. -pp,..., t Reserve-klassen. Z.F.C. 2 het de eerste steek nog niet vallen. Met 1—0 won zij in 't Gooi van Hilversum 2. H.R.C. 2 en Alc- maria 2 (8 October-feesten in het hoofd?) verloren bei- den, resp. van Blauw Wit 3 (0—3), en K.F.C. 2 (1—5) s^fld0 teSen &W.S. 2 gelijk. Alcmarla 3 woa van Hollandia 2 (42), MET 6—0 WINT B-K.C. TE WIERINGERWAARD. (Van onzen Sportredacteur). De Poldersche voetbalclub was goed gestart en ging toch met angst en vreeze naar Wieringerwaard. Waar om? Omdat ze er op het sportpark aldaar noch voor been op het bekende heuvelland naast het kerkhof nooit iets van terecht bracht. Immers bleken in dezen half plaatselijken strijd van Polderschen kant de wa penen verlamd en alle successen uitgesloten. 't Ging Zondag van een leien dakje. Na rust dan altijd. Want voor rust is een harde strijd gevoerd om de meerderheid in het veld en de doelwisseling ging in met een 10 voorsprong voor B.K.C. Maar na de rust, toen een nieuwe strijd om de macht ingezet werd, is langzaam maar zeker het weerstands vermogen van Wieringerwaard gaan tanen. En toen De Schipper, kalm als immer, een feilloos goal had gemaakt uit een even feillooze voorzet van Post. is Wieringerwaard in haar hart. de rol van geslagene gaan spelen. Het heeft een tijdlang nog geschenen of het den roodbroeken ernst was om door heilig willen het hechte verdedigingsblok van geelzwart te doorbre ken. Maar bij de meerderheid was de kracht hiervoor niet meer aanwezig. Daarop heeft zich een proces af gespeeld, wat voor B.K.C. een vreugderoes is geweest en wat de Wieringerwaarders als een pijnlijk drama moten hebben gevoeld. Een ontembare strijdlust was er nog bij B.K.C. aanwezig en die heeft zich volop uit geleefd. 't Is 30, 40, 50 geworden en tenslotte zelfs 60, zonder dat 't den roodbroeken vermocht den stormloop te beknotten. Over spel en spelers. Verwacht van B.K.C. geen demonstratie van mooi voetbal. Zoek in haar geen gelijkenis met de Succes- ploeg van verleden jaar, maar waardeer haar presta ties naar de groote innerlijke kracht die er thans van uitstraalt. B.K.C. heeft een achterhoede, die zoo safe is en zoo goed als geheel, dat we niet gaarne een uitblinker zouden noemen. En een halflinie, waarin Tauber met glans zijn ge bied bestreek en waarin B. Wiggers, die toch werke lijk al tot de oudere garde behoort, tot het eind toe beer en meester over zijn werkje bleef. De voorhoede is nog niet ideaal en vooral de linker vleugel heeft tegen Racing 3 een voornamere rol ge speeld er werd nu te veel alleen gedaan maar een belangrijk feit is dat de midvoorplaats door De Schipper goed bezet wordt Hoewel iets te langzaam, plaatst hij goed en heeft een goed oog in doelpunten maken. De drie goals die hij Zondag maakte, waren van puik gehalte. De rechtervleugel heeft na rust, toen de eenigszins geblesseerde v. d. Burg door Jac. Wiggers werd ver vangen, een flink aandeel in de zege gehad. Vooral vonden we de verdienste van de voorhoede, dat er aardig open werd gespeeld en dat daardoor de Wie- ringerwaard-achterhoede uiteen werd gerukt Wieringerwaard had ee invallers. Van Ham ver ving Hazeloop en Rob suad in de plaats voor Bakker, waarin we nu niet, direct een verzwakking kunnen zien Wat ons bevreemdde was dat Saai spil en M. Schenk rechtsback speelde. Waarschijnlijk had men gemeend in aansluiting met de opstelling vfin K. Schenk als midvoor om zoodoende een bovenal „krachtige" wig in het B.K.C. lichaam te dry ven, maar dat is niet gelukt met een taai B-K.C, als dat van Zondag. Die W.-ach- terhoede nu vonden we niet zoo bijster best en waar Rezelman niet met de gewone zekerheid keepte, zijn de goals deswege niet uitgebleven. Alle elf hebben er hard voor gewerkt, tot ze ten slotte voor de meerderheid moesten buigen. De linkervleugel was lang niet tegen de B.-verdedi- ging opgewassen en K. Schenk genoot pen dusdanige ..beschaduwing", dat hij er ditmaal niet op eigen houtje door kon rennen. Verder toonde de W.-voor- hoede te weinig spirit om De Schipper te kunnen pas- seeren. We willen van de W.-spelers graag nog even wijzen op het spel van Verblauw, die met het élan speelde van een 20-jarige. B-K.C. miste voor rust een strafschop. Scheidsrechter leidde deze stevige wedstrijd goed. Er was veel publiek. De halve Anna Paulownapol- der was opgekomen! De opstellingèn tenslotte waren: Wieringerwaard: Rezelman; M. Schenk en Blom; Slikker, Saai en Verblauw; v. d. Veen, v. d. Brink, K. Schenk. Rob en Van Ham. B.KC.: C. de Schipper; M. v. Teulingen Jz.. M van Teulingen Hz.; J. Steen voorde, B. Wiggers en Tauber; v. d. Burg (na rust J. Wiggers), K. Steenvoorde, J. de Schipper, Huisman en Pos.t NIEUWE NIEDORP. Nieuwe Niedorp IHollandia 3, 41. Sybekarspel 1—N.V.V. 2, 2—0. Ook den vierden competitiewedstrijd bracht N.V.V. een overwinning, nu was het Hollandia 3. dat met 41 de vlag moest strijken. N.V.V. 1 prijkt hierdoor aan het hoofd harer afdeeling ongeslagen, met 24 voor en zes tegen. Ongetwijfeld een hoopvol begin, wat zal het ein de brengen? Het heeft anders dezen wedstrijd wel ge spannen en lang liet N.V.V. haar steeds grooter wor dende aanhang in het onzekere, het was dan ook een ware opluchting, toen Grootes met een fraaie kopbal den stand op 21 bracht. Wel was N.V.V. den geheel en wedstrijd de sterkste, maar Hollandia speelde zoo en- De heer W. D. Niestadt te Schagen, sinds jaren bestuurslid van den N.H.V.B., heeft als zoodanig bedankt. Gedurende de vele jaren, welke de heer Niestadt deel uitmaakte van het Bondsbestuur heeft hij zeer veel gedaan in 't belang van de voetbalsport in Noord Holland, en in dat van de voetbalsport in West-Friesland In het bijzonder. WAV. lydt een verpletterende nederlaag. Om 12 uur werd bovengenoemde wedstrijd aangevan gen. Het terrein was in goede conditie en de regen, wel ke dreigde spelbreker te zullen worden, bleef weg. Schagen toonde al direct na den aanvang, dat 't hen ernst was, en dat alles zou worden aangewend om met een overwinning uit den strijd te komen. En dit is won derwel gelukt. Een factor van belang was het, dat Wie ringerwaard met eenige invallers den strijd moest aan binden, maar zelf een volledig W.W. 2 zou het niet zijn gelukt de vurig spelende Spartanen te houden. Direct na 't aanvangssignaal wordt er flink aange pakt en is 't in de eerste minuten een wederzijdsch ter rein verkennen. Al spoedig komt Schagen in de meer derheid om deze tot 't einde toe te handhaven. We zullen niet een beschrijving geven op welke wijze de 14, in deze partij gemaakte doelpunten werden ge boren. maar kunnen volstaan met in groote trekken 't spelverloop weer te geven. De watervlugge voorhoede der Spartanen begon al direct in snel tempo tot den aanval over te gaan, waartegen de W.-achterhoede in den beginne weerstand wist te bieden. In 't bijzonder verrichtte de keeper der roodbroeken veel en goed werk De roode voorhoede vond bij eiken uitval Slikker en Tump, alsmede Broer op hun post en in laatste instan tie greep Bijpost resoluut in. Al ras bleek het, dat de W.-verdediging te kort schoot bij 't fanatiek aanvals- spel der geelzwarten, en ondanks alle lofwaardige po gingen werd de doelman der Wieringerwaarders voor rust 5 x gepasseerd. Op goede wijze werd de eer gered, zoodat de eerste drie kwartier *indigden met een 5—1 voorsprong der Schagenaars. In de tweede speelhelft kwam S. nog sterker opzetten en de verdere strijd speelde zioh grootendeels af op de speelheft der roodbroeken. Geregeld weer zweefde het bruine monster voor het doel van W.W. en dat nog zes maal werd gedoelpunt, was, gezien 't goede spel der geel-zwarte voorhoede geen wonder. De S.-achterhoede permitteerde zich ten slotte de luxe aan den aanval te gaan deelnemen, iets wat werd gestraft met twee goede doelpunten der Waard-bewoners Zoo kwam het einde van dezen competitiewedstrijd met een 113 zege voor Schagen's derde elftal. Wierin gerwaard heeft zich dapper verdedigd en deze neder laag behoeft haar niet te ontmoedigen. Waar een wil is, is een weg en dat de goede wil er is, werd ten duidelijk ste bewezen. Schagen moet op den ingeslagen weg voortgaan, waar is gebleken, dat de noodige capacitei ten aanwezig zijn. Alkmaar met 32 geslagen. Een span ning tot het eindsignaal. Een penalty brengt de overwinning. De met zooveel spanning tegemoet geziene competi tiewedstrijd SchagenAlkmaar is geëindigd in een zwaar bevochten 32 zege voor de Schagenaars. We moeten direct toegeven, dat Schagen is gekropen door het oog van een naald, maar dat is bij sport nu een maal^ vaak voorkomend. Voordat de rust aanbrak, leek 't er op. dat Alkmaar een groote overwinning zou behalen en menig hart klopte onrustig langs de lijnen. Maar na de rust lieten de Spartanen zien, wat ze waard waren en een 21 achterstand werd omgezet in een 3—2 overwinning, iets waarmee 2 punten in de wacht werden gesleept. Ze zijn met moeite verkregen, maar hoe 't ook zy. ze zijn er, en dat is 't voornaamste. Over den wedstrijd liet volgende: .Om even 2 uur Toept scheidsrechter Wesselink de ploegen binnen de krijtlijnen. De toss wijst uit, dat Alkmaar de eerste speelhelft het windvoordeel zal hebben. Direct na den aftrap krijgt Boontjes 't leer te pakken. Hij weet eenige spelers te passeeren, maar moet dan den bal afstaan aan den linksback, die zijn voorhoede aan het werk zet. Alkmaar trekt ten aanval, welke de linksbuiten be sluit met een vliegend laag schot, dat Prins tef nau- wernood kan redden. Snel gaat 't spel van doel tot doel, maar meer en meer winnen de Alkmaarders terrein. Vooral de linkervleugel der groen-witten is zeer actief en steeds weer dreigt er van deze zijde gevaar. Plak- raan bewaakte den buitenman niet voldoende, waar door deze regenmatig tot 't scheppen van gevaarvolle momenten kan komen. Na 6 minuten profiteert de rechtsbinnen der Alkmaarders van zoo'n kans en jaagt, zij 't in buitenspelpositie onhoudbaar het leer in de touwen (01), Dan breken voor Schagen vele benauwde momenten aan. In haar voorhoede wil 't niet vlotten en den keeper wordt geen moment last veroorzaakt. An ders is het bij Prins gesteld. Deze is geregeld in touw en vliegt en springt dat 't een lust is. Vlottes en Boon doen goed werk, maar kunnen niet verhinderen dat ten tweede male Prins 't nakijken wordt gegeven (02). Dat wordt Schagen te bar. Onstuimig vallen de geel zwarten aan en waarlijk er komt meer teekening in hun spel. Er wordt dan beter gecombineerd en de aanvallen, al zijn ze weinig in getal, zijn niet van gevaar ontbloot. We noteeren achtereenvolgens schoten van Rempt, Dekker en Boontjes, die juist langs of over snorren. Als de Vries handig eenige spelers passeert, meent men een doelpunt te zien geboren worden, maar zijn schot gaat juist naast. W. Rus denkt er anders over en hard en zuiver jaagt hij het bruine monster langs den ont hutsten doelman (1—2). Dan is 't weer Alkmaar, die zich gaat roeren. Aanval op aanval volgt nu, maar dank zij het goede werk van achterhoede en halflinie blijft de stand onveranderd totdat de rust wordt aangekon digd. De tweede 45 minuten. Na de zoo noodige rust is 't of de Schagenaars met nieuw vuur bezield zijn. Al direct wordt er een snel tempo ingezet en goed open spel wordt gedemonstreerd Dekker is razend snel en zijn goede voorzetten volgen elkaar geregeld op. Aanval op aanval volgt op de Alk- maarveste en hard krijgt de doelman 't te verantwoor den. Maar hij is uit het goede hout gesneden en duikt steeds op, daar, waar gevaar dreigt. Schagen is in de meerderheid en schoten vliegen over en langs. Er hangt een doelpunt in de lucht, dat is merkbaar. Hard zwoe gen de kaasstadbewoners om het spel te verplaatsen, maar steeds weer komen de geelzwarten terug. Als Rens Rus met een lange pass naar Dekker speelt, zwenkt deze snel naar binnen en onder oorverdoovend gejubel scoort hij de gelijkmaker (22. Meer en meer verstrijkt ,4e tijd. Aan beide zijden wordt het tempo ten top gevoerd en de spanning stijgt bij de minuut. Alk maar valt onstuimig aan en, alle zeilen moeten worden bijgezet om den kaasstadbewoners het hoofd te bieden. Prachtig werk verrichten Vlottes en Boon. die zioh niet ontziend in den strijd werpen. Dan wordt Vlottes bij een heftige scrimage geblesseerd en moet zijn plaats aan Rempt afstaan, terwijl hij in de voorhoede plaats neemt. Prins redt eenige malen schitterend, evenals de kleine Alkmaar-doelman, die het zwaar krijgt te verdu ren. Schagen's voorhoede zwoegt en doet veel goed werk. Boontjes speelt met zijn liniegenooten een prach tig en sluitend combinatiespel en gevaar dreigt regel matig. Penalty! Bij een der vele Schagen-aanvallen maakt de rechts back der bezoekers hands binnen het beruchte gebied. Penalty! Onder doodsche stilte plaatst aanvoerder Rus zich achter den bal en laag en zuiver verdwijnt ten derde male den baJ achter den vallenden doelman. Schagen heeft de leiding en weet deze te handhaven tot het eindsignaal klinkt. Zoo won Sparta dezen competitiewedstrijd, die aan spanning niets te wenschen overliet. De arbiter leidde dezen vlug gespeelden wedstrijd rustig en naar behoor en. De publieke belangstelling waa groot Een fraaie plastiek van den Duitschen beeld houwer Richard W. Lange, voorstellende: „Spel met de golven." thousiast, dat het geen gemakkelijke taak voor N.V.V» was om dit elftal te slaan. Na tien minuten spelen is het Faus, die uit moeilijke positie den Hollandiakeeper passeert 10. Wie nu ge- daoht had dat er nu wel meer zouden volgen, had het mis, het zou een uur duren, voordat N.V.V. weer zou scoren. Er scheen iets aan het elftal te haperen, maar wat het was? Eendeels door het ontactische spel der, kanthalfs, ten tweede wilde het samenspel van het ge- heele team speciaal in de voorhoede niet vlotten, zoo het behoorde. En lukte het eens een keer wel, dan was er de Hollandiadoelman, die zioh verdienstelijk maakte. Twee schoten van Sepers hield hij er keurig uit. Faus doelpuntte, jhaar het doelpunt werd geannuleerd we gens buitenspel. Een andere maal kopte Faus keurig op doel, de keeper was reeds gepasseerd, maar één der backs wist den bal er met de handen uit te slaan, hoe wel zulks achter de lijn geschiedde, gaf de scheidsrech ter toch een penalty, en het wonder geschiedde: Faus miste. Al met al had N.V.V. geen geluk, de spanning bereikte haar hoogtepunt, als Hollandia na een goede aanval gelijk wist te maken. Hoewel beide partijen zich inspanden om de leiding te nemen, slaagde géén daar voor de rust in. Tijdens de rust kwam de kalmte weer terug, die ver loren dreigde te gaan, dat was maar goed ook. Na de rust neemt N.V.V. het spel geleidelijk aa<n weer in handen; Hollandia, dat met drie man in de voorhoede speelt, heeft de rest voor doel teruggetrokken. Het is dan ook voor N.V.V. niet gemakkelijk, hier door te ko men. Totdat Kaay een corner goed voor doel plaatsta en Grootes er nog mooier zijn hoofd onder zet, 21. Nu was het ijs gebroken en begon N.V.V. nog feller als daarvoor^ aan te vallen; het is Sepers, die een voor zet van links opvangt en den stand op 3—1 brengt. En kele minuten later was het weer Sepers, die na fraai spel der voorhoede er met een geweldig schot 41 van maakt. Hiermee was de strijd gestreden, althans doel punten bleven verder uit. Zondag a.s. ontvangt N.V.V. I Hollandia IV; dat kan gewonnen worden mannen, maar onderschat uw tegen standera. niet. ANNA PAULOWNA. Als men van de week een B.K.C.-supporter tegen komt, dan zal hij geen leelyk gezicht zien. Want in de eerste plaats is hij mee geweest naar Wieringerwaard daar was nou letterlijk iedereen! en in de tweede plaats... laten we hierover niet uitwijden: de 60 over winning op Wieringerwaard, waarop we nooit hadden durven hopen, heeft hen bar goed gedaan. Gaat zoo voort, geelzwarten. Volhouden kunnen jullie, dat heb ben jullie Zondag getoond. Speelt met dezelfde animo, wedstrijd op wedstrijd. Wat er Zondag komt? Petten zou volgens program ma op bezoek komen, maar rekent hier niet op, want de Petteners hebben een thuiswedstrijd, aangevraagd, wegens de aldaar op handen zijnde kermis. Het tweede elftal deed 't weer niet goed. Met 7—2 verloren ze van Helder 5. En wat we in het verslag van verleden week uit Barsingerhorn lazen. n.1. dat men het bijltje er bij neer wenschte te leggen, dat vinden we zeer laakbaar. Een schitterende overwinning van Helder. Tot groote teleurstelling van de talrijke sportliefheb bers kon hier Zondag geen wedstrijd doorgang vinden, zoodat wij dus van voetbal verstoken waren. Alleen Hel der 1 en H.R.C. 2, die uit moesten spelen, en beide wed strijden leverden een groote verrassing op. Helder 1 behaalde een schitterende 41 zege op Pur mersteijn, dat j.1. Zondag Hollandia op eigen terrein een nederlaag had toegebracht. De E.C. had een klei ne verandering in het elftal gebraoht. Kiesewetter ba- zette de spilplaats, terwijl B. de Boer als linksbinnen debuteerde. Voorts was Kenter vervangen door Kossen, die zich een verdienstelijk plaatsvervanger toonde. Het geheel was nu wel beter als vorigen Zondag, vooral d« spilplaats was sterker bezet. Nadat Kiesewetter met een enorm hard schot in de uiterste bovenhoek de score had geopend, wist God schalk de voorsprong te vergrooten, zoodat de rust met een verdiende 20 voorsprong inging. Na rust wist Purmersteijn door hun verdienstelijk spelenden links buiten den aohterstand te verkleinen (21), maar de heel goed spelende Godschalk wist den keeper met een listig schot te verschalken en Burger maakte de zege tot een feit door één van zijn bekende „melk-doelpua- ten." Het was overigens een heel goeden dag voor Helder, want ook het 3e, 5e en 6e elftal wonnen. H.R.C. 2 verloor, ondanks een goed gespeelden wed strijd met 30 van Blauw Wit 3. Dit elftal heeft een gebrek aan schutters, wat nu wel heel sterk voor den dag treedt, want BI. Wit 3 is tooh heusoh zoo sterk niet Zondag gaat Helder 1 opnieuw uit, nu naar het sterke O.S.V., dat momenteel op de 2e plaats staat, terwijl Helder de 3e bezet. Als er zoo gespeeld wordt als Zon dag kan er gewonnen worden. H.R.C. zal wederdienende Zondag dan zijn lsten thuis wedstrijd spelen, yVe zullen et: het beste maar yaa ho- pea» r V

Schager Courant | 1933 | | pagina 5