SPORT Sparta-nieuws. Competitie prijsvraag. Dinsdag 24 October 1933. SCHAGER COURANT. Derde blad. No. 9369 PROGRAMMA N.H.V.B. Sportberichten uit Den Helder. Wat zal de eindstand zijn der 4de klasse K.N.V.B., afdeeling IA? PRIJSVRAAG. volgorde Kampioen Hoeveel goals PRIJZEN Vóór 4 November a.s. AJAX WINT VAN V-S.V Z.F.C. ONSTUIMIG. D-H-C. EN VITESSE FALEN. (K.N.V.B.-overzicht van 22 October). Het meerendeel der vereeninigingen heeft zes wed strijden achter den rug Een derde deel van de compe titie hebben we dus alweer gehad. In alle afdeelingen is de kampioenswedstrijd een kwestie van 2 of 3 clubs; alleen in Afd. II staren we nog op een onontwarbare knoop. AFD HELING I. Zooals te verwachten was, was V-S.V. voor Ajax een zware dobber. I>esniettemin wonnen de Ajaxieden met 54, hetgeen van zwaren strijd getuigt. Feyenoord won met 30 van H-F.C., een resultaat, waartoe de Rotterdammers, die een slecht seizoen meemaken, ondanks hun spelersmisère verplicht wa ren. Z.F.C. heeft eenige weken geleden de race inge zet, waarmee ze zich in vroeger jaren al zoo befaamd maakte. Met 70 ging H.D.V S. er aan. De Zaankan- ters zijn weer druk op weg achter Ajax aan te jagen. Hetgeen de spanning sléchts ten goede komt. Sparta won van A.D.O. (42); 't Gooi verloor met dezelfde cijfers van Haarlem, waardoor van deze twee zwakke zu3jes Haarlem de minst zwakke bleek te zijn- Ajax 6 5 O 1 2715 10 Z.F.C. 6 4 O 2 27—e 8 V.S.V. 6 4 O 2 21—14 8 Feyenoord 6 4 0 2 17—13 8 AFDEELLNG II. De kampioen van vorig jaar. Stormvogels, won met moeite van Excelsior (21) en is door 't falen van D. H-C. weer bovenaan gekomen. De Delftenaren n.1. ver loren in Den Haag met 21 van H.B.S. Hilversum verloor met 31 van V.U.C., waardoor de IJmuidena- ren met een kleine voorsprong bovenaan staan. Het Dordtsche D.F.C. staat er ook nog goed voor, mede dank zij de 21 zege over Xerxes. K.F.C. won in Haarlem van R-CH. (0fl). Hetgeen noodig was ook, want de Koogers stonden wel wat laag. Er is in deze afdeeling nog hëelemaal niets te zeggen. Zelfs uit het hernemen van de leiding door Stormvogels hoeft men nog niet af te leiden dat LT- muiden weer kampioen zal worden of althans met vrij groote zekerheid er de hand zal leggen op de eerste plaats. Stormvogels' spel is niet meer dat van vorig jaar. Stormvogels D.F.C. D.H.C. 11—8 13—11 7 16—14 7 AFDEELING IH. 't Is Vitesse niet gelukt om de eerste plaats te hou den. De Enschedesche Boys deden hun heputatie van wisselvallige club weer eer aan en snoepten Vitesse een punt af (22). Heracles troont nu weer boven aan, dank zij de zeer goede 31 overwinning In Enschedé op de Sportclub. Go Ahead wist de lastige opgave op de Wagenlng- eche bei-g niet in haar voordeel op te lossen en ver loor met 21. De Deventenaren zijn nu drie punten achter bij Heracles. Tubantia speelde gelijk tegen Hengelo (1—1). A.G. O.V.V. met 31 van P.E.C. verloren heeft. De stand luidt? Heracles Vitesse Wageningen 186 17—7 10—8 AFDEELING IV- In den plaatselijken wedstrijd EindhovenP-S.V. pleegt eerstgenoemde aan het langste eind te trekken. En dat was ook nu weer het geval (40). Niettegen staande de gunstige beoordeelingen van P.S.V.'s ver jongde ploeg. We kunnen nu heel bezwaarlijk meer gelooven. dat de Philips-club een rol van beteekenis zal gaan spelen. Ze heeft nu al 8 verliespunten uit 5 wed strijden. De strijd tusschen Willem H en Longa ein digde wel onbeslist (1—1), maar hij was voor Willem II toch van het meeste belang, omdat hiermee diens voorsprong in stand bleef. Ondertusschen is Eindhoven door een flinke overwinning naast Willem II komen te staan en als we het staatje opgemaakt hebben, zien we zelfs dat de Eindhovenaren door betere doelcijfers bovenaan staan. De Limburgsche strijd tusschen M.V. V. en Bleijerheide eindigde in een gelijk spel flCL), zoodat Zuid-Limburg nog in onzekerheid voortleeft. Middelburg heeft een goede beurt gemaakt. Met 30 kloote zij B.V.V. in Den Bosah. N.A.C. sloeg 't zwakke N.O.A.D. met 3—1. De stand: Eindhoven Willem H Longa 5 5 5 AFDEELING V. 0 1 146 8 2 0 11—5 8 1 1 21—9 7 Het was met de mooie plaats van Be Quick bijna ge daan geweest. Want Frisia, blijkbaar gedachtig aan de historische beteekenis dezer match, legde de Gronin gers het vuur zoo aan de schenen dat Be Quick zich met een 3—2 overwinning tevreden moest stellen. Velocitas ondertusschen sloeg Leeuwarden met 4—2 en bleek volstrekt niet terneergeslagen. Friesland deed goed door tegen Veendam gelijk te spelen (33). Het Asser Achilles verliet de gevaarlijke zone voorloopig door een 3—1 zege over het zwakke Sneek. De andere Drentenaar, Alcides, verloor met 51 van G.V.A.V. En we vreezen wel dat óf Alcides met 1 punt uit 6 wedstrij den of Sneek met 2 punten uit evenveel wedstrijden voorbeschikt zijn om de roode lantaarn te dragen. Of de constellatie moest onverwachts wijzigen! Be Quick Velocitas G.V.A.V. 1 0 29—9 0 1 28—6 1 1 21—8 29 October., 1 B: SchoorlW.F.C. 5; Z.F.C. 5—Bergen 1; 1 C: Succes 2Pettenl; Helder 3Wieringerwaard 1* B.K.C. 1M.L.D. 1 D: Hollandia 3—Hollandia 4; M.F.C.—Berkhout; Strandvogels—N. Niedorp; West Frisia 3Andijk 2. 2 E: H.R.C. 5—Helder 4; Sparta 2—Texel 2; Water vogels—Dosko. 2 F: Twisk—West Frisia 4; Aartswoud—M.V.K.; Sii- bekarspel—M.F.C. 2. 3 B: Koedijk 1—Schoorl 2; Vrone 2—Bergen 2; C.SV 2—Ursem. 3 C; Berkhout2—West Frisia 5; M.F.C. 3-Hem. 3 D: Wieringerwaard 2—Oudeschild; Kolhorn—H.R.C. 7; Sparta 3—H.R.C. 6; D.E.S.—Succes 3; Helder 5— B.K.C. 2. 4 D: A.S.V.—Ursem 2; Akersloot 1—Schoorl 3; Alk. Boya 4Koedijk 2. 4 E: C.S.V. 3—Koedijk 3. 4 Iv: Oudeschild 2—Helder 6; Held. Boys 2—Cal- lantsoog 1; J.V.C. 2—Texel 3: Watervogels 2—H.R.C. 9. 4 L: Dosko 2—Held. Boys 3; Succes 4—Petten 2; Cal- lantsoog 2—B.K.C. 3. Junioren: Hollandia b—Z.F.C. a; K.F.C. a—Alkm. Boy3 a. Adspiranten: Alkm. Boys a—Koedijk a; Vrone a— Alcmaria b; Alcmaria d— Alkm. Boys c; Hollandia a— Berkhout a; Helder aHelder b; H.R.C. bJ.V.C. a; Oudeschild a—Helder c: Helder d—Succes a; Held. Boys a H.R.C. d; D.E.S. aSucces b; Helder f H.R.C. e. (Alg. Sportblad). -Gepasseerde Zondag Iraden slechts twee Schapen elftallen in het strijdperk. Schapen 1 had rust 011 kon afwachten, wat rle anderen derlcn. Het tweede elftal trok naar den Helder en speelde daar een magnifieke partij tegen de leidende cluh ha- rer afdeeling, Heldcrschc Boys; het derde elftal hond den strijd aan tegen Kolhorn I op het terrein aan de Loet, terwijl de beide adspiranten-teams vrij af had den. Zoo blijft ons over het geven van beschrijvin gen van 2 en 3. Nog Zondagmorgen moesten dc elftallen danig worden gewijzigd, en 't is ook nu weer goed gebie- ken, dat er eenige Algerneenc reserves op de lijst staan, die hulp kunnen bieden waar zulks noodig is. HELDERSCHE BOYS I—SCHAGEN II De leiders geslagen op verdiende wijze. Om half drie bond een verzwakt Schagen II den strijd aan tegen Heldersche Boys I, die ongeslagen aan den kop preikten. We schrijven verzwakt; immers Blaauboer en Mo lenaar mankeerden. Maar we moeten er eerlijkheids halve direct aan toevoegen, dat-de invallers hebben gespeeld als hoorden ze in deze ploeg reeds lang thuis en ze hebben met de anderen samen de over winning opgebouwd. Zoo is 't gebeurd, dat aan den voet van de Hel dersche duinen een kleine schare getrouwen de Hel dersche Boys heeft zien sneven tegen een zóó en thousiast spelend Schagen II, dat men er daar ho peloos onder werd. Met beider goedvinden fluit de heer W. Gouds waard, daar de aangewezen arbiter niet aanwe zig is. Heldersche Boys is vollejig, Schagen telt twee invallers. Rempt wint den toss en verkiest het eerst met den wind als bongenoot te spelen. Nauwelijks is du bal aan t rollen of Heldersche Boys moet alle zeifen bijzetten om den snellen aan val der Schagenaars 't hoofd te bieden. Direct inoet de achterhoede der gastheeren eenige malen resoluut ingrijpen als G. Paulusma en De Moor op den doel man afstevenen. Zijn de eerste aanvallen voor Geel zwart, al gauw herstellen de Boys zich. Er komt meer teekening in hun spel. Toch wordt de oude vorm niet gevonden. Zoo gaat het spel eenigen tijd gelijk op met beur telings de ploegen in' den aanval. Vooral de backs van Heldersche Boys weren zich en door flink en doortastend optreden voorkomen ze menigmaal een doorbraak. Aan de andere zijde staan Broer en Slikker eveneens hun man, terwijl de half- linie Rempt, Breebaart, Weeland prachtig werkt. Jammer is het, dat de harde wind en het kleine, on effen terrein factoren zijn, die balcontrolc uitsluiten. Plots breekt de rechter wing der Helderschen door, waarfta een belegering van het S. doel het gevolg is. Juist is de bal weggewerkt als een nieuwe aanval wordt opgezet. Ondanks het fraaie werk van Arnoldus wordt de druk te groot en heeft Held. Boys succes met een schot van korten afstand. (1—0). Dat is voor Schagen niet een reden om te verslap pen; integendeel. Nauwelijks is dc bal weer aan het rollen, of den Helderschen doelman wordt het. zóó lastig gemaakt, dat hij den bal laat glippen. G. Pau lusma is er als de kippen bij en jaagt het leer in de touwen (11). 't Is een strijd met wisselende kansen. Beurteling zijn de ploegen in de meerderheid, maar tot doelpunten zal het niet meer komen. Met gelijken stand breekt de rust aan. De tweede speelhelit vangt aan met een snellen aanval van links door de Schagenaars. Kossen zet onberispelijk voor, maar De Moor kogelt naast. De achterhoede van de Boys kijgt het nu zwaar te verantwoorden. Steeds groo- ter wordt de druk, meenigvuldiger de aanvallen der fanatiek spelende Schagenaars. De geel-zwarte half- linie kwijt zich schitterend van haar taak. Wordt de voorhoede bij eiken aanval flink gesteund, ook het verdedigend werk is Af. We willen, hoewel allen fraai werk deden, toch even het schitterend spel noe men van den invaller rechtshalf Weeland. Onver moeid, taai, maar toch ook tactisch en zuiver was hij overal en brak eiken aanval aan zijn zijde. Als Breebaart naar Kossen speelt, rent deze langs den lijn en na een kleine zwenking kogelt hij van grooten afstand de bal in den uitersten bovenhoek (12). Een schitterende goal! Dat is 't sein voor Heldersche Boys om er wat meer spel in te leggen, 't Tempo wordt nog meer op gevoerd, maar Schagen sluit zich er bij aan. Dan komt er een donkere wolk, want een opspringende bal komt binnen het beruchte gebied tegen een Scha- ger-arm. Penalty 1 Zuiver en rustig wordt deze be nut (22). Is t even een teleurstelling, spoedig her stellen de geel-zwarten zich. Nauwelijks zijn 5 minu ten verstreken, of Schagen wordt een penalty toege dacht voor een gelijken hal. Rempt aarzelt geen moment (2—3(. Nu wordt er gestreden om eiken duim gronds. De achterhoeden werken voor 100 de voorhoeden ko men steeds weer terug, 't Is een mooie strijd. Alles stellen de Helderschen in het werk om het verloren terrein te herwinnen, terwijl de bezoekers, ziende dat de gelegenheid er is, niets onbeproefd laten. Meer en meer komen de Schagenaars in de meer derheid. Beide vleugelspelers rennen iangs den lijn en bieden door onberispelijke voorzetten steeds meer gelegenheid. Met man en macht verdedigen de Boys, zeker tot opluchting der S. verdediging. Bij een der vele scrimages loopt de S. voorhoede in haar geheel in en De Moor en Paulusma werken eendrachtig den bal over den lijn (24). Nog 3 minuten is er dan te spelen. Met een neder laag voor oogen wagen de Boys alles. Zelfs de achter hoede gaat mee ten aanval. Rustig verdedigt Schagen haar heiligdom. Nog 1 minuut is er te strijden. En juist in dezen korten t'jd ziet Heldersche Boys haar hard werken beloond. Een te aarzelend optreden van de S. achterhoede schept de gelegenheid Arnoldus te laten visschen (3-4). Nauwelijks rolt dan de bal weer, of het einde wordt aangekondigd. Van beide zijden is er fair en goed gespeeld. Zelfs in die periode, waarin de Heldersche Boys zich de overwinning zag ontgaan bleven ze sportlef, iets waarvoor we ze gaarne hulde brengen. De heer Goudswaard leidde correct en zéér onpar tijdig. SCHAGEN ÜL-KOLHORN I, 1—2. Twee uitersten in 't veld. Een danig gehandicapt Schagen III trok ten strijde tegen Kolhorn I en moest met den oneven goal de eer aan Kolhorn laten. Van dezen wedstrijd is feitelijk weinig te zeggen. Twee uitersten hebben elkaar bestreden en ware de uitslag juist andersom geweest, dan zou dat heel nor maal zijn geweest. Twee uitersten zoowel in spel als in persoon. Scha gen, een team van kleine lichte spelers, Kolhorn een ploeg bestaande uit stevige vierkante Boys. Voorts Schagen een ploeg dat een systeem volgt, dat naar vaste lijnen speelt; Kolhorn een elftal dat speelt zoo als 't uitkomt. Regelmatig zagen we de kleinere Schagenaars uit den weg gaan voor de Kolhorners en daardoor kon den dezen meer druk uitoefenen op 't S. doel dan wel noodig was. Wel riepen Slikker en Tump den be zoekers meestentijds een gebiedend halt toe, ze moes ten echter ook angstvallig het doel bewaken, welke werd verdedigd door een debutant, die nog niet eer der als doelman optrad. Al met al is de 12 neder laag dan ook niet om te wanhopen. We zijn er van overtuigd, dat een volledig derde het zoover niet zou hebben laten komen. Maar 't is te begrijpen, dat een Schagen adspirant niet de aangewezen man is om de forsche Kolhorners 't zóó lastig te maken, dat ze in 't nauw geraken. Zoo kon Kolhorn, ondanks haar systeemloos spel, dat verder zeer reglementair was, het tot een kleine overwinning brengen van 21. Scheidsrechter Stam leidde dezen wedstrijd naar aller genoegen De rust stand was 1—1, terwijl Beers op fraaie wijze voor Schagen scoorde. Prachtig werk van Helder. In een door de witjakken uitstekend gespeelden wedstrijd, is Helder er in geslaagd Assendelft met een 8—2 nederlaag naar huis te sturen. Deze overwinning is niet te wijten aan het slechte spel der Assendelft achterhoede, maar deze konden geen vat krijgen op het weldoordachte samenspel, waarop de Helder voor hoede ons na rust tracteerde. Keeper Kossen had naast heele goede oogenblikken, ook zwakke mo menten, maar door zwak schieten van de Assendelft voorhoede gingen deze kansen voor hun verloren. Onmiddellijk na het begin zet Helder er een straf tempo in; uitstekend gesteund door hun middenlinie, weet Helder eenige gevaarlijke oogenblikken voor het A.-doel te scheppen, die voorloopig geen doelpun ten opleveren. Als de A. rechtshalf Godschalk echter een moment vrij laat, passeert deze de heele achter hoede en knalt met een schitterend schot de bal in het net (1—0). Nu zakt Helder een beetje af en Assendelft weet dan eenige aanvallen op touw te zetten, waarvan er 44n een goede goal oplevert (1—1). Het spel golft nu op en neer, doch goals blijven voorloopig nog uit. Als Burger een goede voorzet van Bijl net. overgekopt heeft, doet hij het even later beter, Helder wederom de leiding gevende (2—1). Even later breekt de rust aan. Het spel is nog geen 5 min. oud of Bijl vergroot met een enorm hard schot de voorsprong (31). Er -is-nu nog maar één ploeg, die voetbal speelt en in deze periode vallen Kiesowetter en B. de Boer op door hun goed kopwerk. Wanneer Godschalk de bal dan vrij krijgt, schiet hij tegen den paal en Burger legt de terugspringende bal netjes in het doel (41). Er breekt, nu een ware doelpuntenregen los,. Kiese- wetter benut een vrije schop 1) en Bijl schiet een voorzet van Smit ineens in (61). De voorhoede van Helder speelt werkelijk le klas voetbal en de A. ach terhoede heeft, er absoluut geen vat op. Godschalk fa briceert de 7e goal en de Se goal op zijn bekende wijze. (8—1). I-Iclder vindt het. nu genoeg, zoodat Assendelft wat meer in den aanval komt. Ze weet zelfs 1 minuut voor tijd den achterstand nog te verkleinen door haar links buiten (82). Als de scheidsrechter einde fluit, zijn de witjakken weer 2 puntjes rijker. Helder 2 verloor in Oost zaan met 51 van O.S.V. 2, wat ons bitter tegenvalt van haar. H.R.C. 2 liet het ook leelijk liggen en kon ternau wernood een gelijk spel in de wacht sleepen tegen Alcmaria 2. En tenslotte verloor H.R.C. 1 haar 4en wedstrijd, nu tegen het toch lang niet sterke H.F.C. en dat nog wel met 63. Het is treurig! Wc weten niet wat er van H.R.C. moet worden, als het zoo blijft. 4 Pun ten achter op no. 9 is toch wel heel erg. Nieuwe Niedorp I—West-Frisia III. <—2. Na zes wedstri'den is N.V.V. I nog steeds ongesla gen; de zesde overwinning werd behaald op het sterk spelende West-Frisia III. Dit was wel de zwaarst bevochten overwinning tot nog toe. W.-Frisia verrastte N.V.V. door een vlug open spel. De overwinning werd beslist in vijf minuten, een half uur voor het einde, toen de stand 21 voor N.V.V. was en W.-F. gelijk maakte, doch vlak daarop Faus 32 maakte en kort daarop Kaaij 42 maakte. Dat waren de vijf minuten van hoogspanning. Reeds in de eerste minuten van den wedstrijd kreeg de W.-Frisia keeper de gelegen heid te laten zien dat hij niet gemakkelijk te pas- seeren was, trouwens ^V.-Frisia heeft het aan haar doelman te danken dat de score niet hooger is ge worden. Harde schoten van Sepers en Faus maakte hij op fraaie wijze onschadelijk. Het was tenslotte Sepers die na 20 minuten spelens de score opende, echter maakte W.-F. na korten tijd gelijk. N.V.V. dat voor den wind speelde, was gedurig voor het W.-F. doel, maar doelpunten bleven uit. Even voor de rust kreeg Deugd een corner te nemen; hij deed dat zoo danig, dat de W.-F. keeper van schrik naast den bal sloeg. 21. Na de rust kwam W.-Frisia geweldig op zetten en moest de N.V.V. verdediging dan ook alle zeilen bijspannen om erger te voorkomen, het spel ging vlug van doel tot doel, zoo mee nog vlugger als voor de rust; dit spelletje duurde tot ongeveer een half uur voor het einde. De vijf minuten van voetbal sensatie zette in met het gelijk maken van W.-Frisia. 22. Vlak na Jen a-trap gaat de N.V.V.-voorhoede er van door en het is Visser die de bal keurig aan Faus afgeeft en het is Faus die de bal keurig achter den W.-Frisia doelman deponeert. Een mooi staaltje voet bal. 32. Twee minuten later zorgde Kaaij voor een 4—2 voorsprong, door vanaf de linksbinnen plaats een ploffer zuiver in den hoek te plaatsen. Het laat ste half uur deden zich geen meldenswaardige fei ten voor, of het moest zijn dat Faus nogmaals scoor de, maar wegens vermeend buitenspel geanuleerd werd. Rest ons te melden, dat N.V.V. een nieuwe op stelling beproefde met de Weerd op de rechtshalf plaats, in de plaats van Barten, die de rij van aan- schouwers rnet één vermeerderde. Zondag krijgt N.V.V. I 'n zwaren uitwedstrijd dan toch wordt de strijd aangebonden tegen het sterke Strandvogels-elftal in Broekerhaven. v0ont ons N.V.V. dat het ernst is en speelt voor wat jullie waard zijn, als dat geleurtd, zijn wij voor den uitslag niet bang meer. Play up, mannen! Gezien de groote belangstelling, die onze Sport- rubriek op het oogenblik heeft en steeds weer ons Dinsdagnummer met spanning wordt tegemoet ge zien, waarin de sportverslagen en -uitslagen volledig zijn opgenomen, heeft ons er toe gebracht de popu- lairiteit van deze rubriek door een nog meer te vergrooten. De aandacht gaat voor dit sport-seizoen in hoofdzaak uit naar de voetbalsport en hierop zal de prijsvraag dan ook slaan, in het bijzonder op de Vierde Klasse K.N.V.B. afdeeling I A. In deze klasse toch spelen de voornaamste 1ste elftallen uit onze omgeving tusschen Uitgeest en Texel mee. Hier laten we de namen der vereenigingen a 1 p h a- betisch "volgen welke in de bedoelde I A 4c klas K.N.V.B. uitkomen. Alkmaar Alkmaarsche Boys Andijk D.T.S. Schagen Succes Texel Uitgeest Vrone Wat wordt nu de Prijsvraag van de Schager Cou rant? waarin de 9 clubs eindigen??? II. Wie wordt van de Vierde Klasse K.N.V.B. afd. 1 A??? III. worden er in totaal in deze competitie-afd. ge scoord??? voor de goede oplossingen van deze vragen zijn: I. VIJFTIEN GULDEN. II. ZEVEN GULDEN VIJFTIG. III. TWEE GULDEN VIJFTIG. Bij meerdere goede oplossingen beslist het lot. moeten de oplossingen in ons bezit zijn. Zij die naar de prijzen meedingen moeten hun antwoorden elk afzonderlijk op papier, duidelijk voorzien van naam en adres, inzenden. Is hier niet aan voldaan, dan worden ze onherroepelijk terzijde ge legd, evenals die, welke na 4 November binnenkomen. En vergeet vooral niet op de enveloppe te schrijven: Competitie-Prijsvraag Schager Courant. t Ook wanneer dit niet gebeurd, bestaat er groote kans, dat uw oplossing niet daar komt, waar ze be hoort te zijn. En nu is de beurt aan onze sportvrienden om hier op hun kunnen eens tc richten. Er zijn er immers steeds een heeleboel, die reeds dadelijk den afloop van een competitie weten te voorspellen! Welnu, deze prijsvraag zal laten zien, hoeveel er van die voorspellingen uitkomen. Ter juiste oriënteering geven wc hieronder nog eens den stand van deze week: gesp. gew. gel. verl. v.—t. tot. Alkm. Boy 6 6 0 0 30—7 12 Uitgeest 5 3 2 0 14—9 8 Succes 5 3 1 1 18—11 7 D.T.S. 6 2 2 2 12—14 6 Schagen 5 2 1 2 13—16 5 Alkmaar 5 1 2 0 3 10-10 4 Andijk 5 1 0 4 11—15 2 Vrone 6 1 0 5 10—26 2 Texel 6 0 0 6 7—26 0 Zoo is te constateeren, moet elke verecniging 16 wedstrijden spelen (8 uit, 8 thuis). We naderen zoo zoetjes aan de helft, het midden der competitie dus. Maar nu komen ook de verrassingen. Dc laatste loodjes wegen 't zwaarst! En ook, een kat die in het nauw zit, doet vaak rare sprongen! Dit laatste be wees ons juist Vrone, dat als no. laatst wist te win nen met 42 van het lang niet misse Alkmaar, zoodat nu Texel als hekkesluiter fungeert. Het zal een raadsel blijven tot vrijwel dat dc laat ste strijd.gestreden is!.

Schager Courant | 1933 | | pagina 9