IJswedstrijden. NIEUWJAARSGROETEN a 50 cent De Twuijverweg en het Statenlid Zeeman. Arrondissements Rechtbank te Alkmaar. aan Begunstigers, Familie, Vrienden, worden wederom in de SCHAGER COURANT geplaatst voor hoogstens 5 regels. Elke regel meer 10 cent. Opgaven s.v.pl. spoedig aan ons bureau of aan H.H. Kantoorhouders en Boek handelaars. De Uitgevers. V B. en W. stellen voor bovenvermelde verzoeken ba te ■willigen, met dien verstande, dat het bedrag der tege moetkoming wordt bepaald als volgt: voor M. Schrleken op f 63.48 per jaar. Ingaande 17 October 1933, zijnde den dag waarop het adres is Inge komen; voor S. Abblnk op f 63.48 per jaar, ingaande 17 Octo ber 1933, zijnde den dag waarop het adres la ingeko men; voor N. Snip op f 135 per jaar, zulks met ingang van 9 October 1933, zijnde den dag waarop de tram Schagcn .—Warm en hulzen is stopgezet In verband met de omstandigheid, dat Snip een vaat inkomen geniet (hij is brugkneoht in dienst van het Rijk) en mede in verband met het feit, dat de kinderen bü vervoer per autobus minder slijtage aan schoeisel zul len hebben, meenen B. en W. dat de gemeente in dit geval niet de volle kosten van vervoer dient te vergo9- edn, doch dat het billijk is, dat een bedrag van f 15 per kind per jaar (voor 3 kinderen alzoo f 45 per jaar) ten laste van adressant blijft. De heer Blom weet dat het niet geeft, maar spr. zal tegen stemmen. Het moet ons dan maar van hooger- hand worden opgelegd. De heer Doorn zegt dat de reden genoegzaam bekend is, maar spr. zal ook niet voor stemmen. Met 6 tegen 5 stemmen wordt conform het voorstel van B. en W. besloten, tegen stemden de heeren Blom, Rens, Smit, De Boer en Doorn. Het le suppletoir kohier hondenbelasting wordt vast gesteld op f 17. In verband met de nieuwe veldwachtersverordening worden de pensioensgrondslagen van de beide gemeen teveldwachters nader vastgesteld. In verband nog met de vereeniging der gemeenten Zijpe en Petten wordt opnieuw vastgesteld de verorde ning op de heffing en Invordering van een belasting op tooneelvertoonlngen en andere vermakelijkheden. De rondvraag. Bij de rondvraag zegt de heer Dignum dat de verstrek king van vlees oh ln blik in de verschillende gemeenten anders plaats vindt De circulaire van den Minister heeft apr. anders gelezen dan ln de advertentie in de plaatselijke bladen tot uitdrukking komt De Voorzitter zegt dat het woord armlastig wel eens verkeerd -wordt opgevat Velen meenen dat daaronder alleen vallen zij, die een bedeeling van de armbesturen ontvangen. Spr. licht toe dat ook zij die onder de steun regeling vallen en ln werkverschaffing zijn voor de uit reiking van vleesch in blik in aanmerking komen. De heer Dignum wijst op de menschen met kleine bedrijfjes en die soms ook armoede lijden. De Voorzitter zegt dat ook die kunnen aanvragen. Het gaat reeds ln de richting die de heer Dignum wenscht en de verstrekking wordt iedere week grooter, in de eerste week 168 kilo, thans tot 300 kilo. De heer Dignum vraagt opnieuw hoe het staat met de tewerkstelling van werkloozen in particuliere be drijven. Er ls werk genoeg in de gemeente, maar het geld ontbreekt. De Voorzitter deelt mede, dat waar B. en W. een poos geleden nogal optimistisch gestemd waren, tot heden verkeeren wij in hetzelfde stadium en spr. vreest dat er niets van komt. De heer Dignum wil dan contact zoeken met meerdere plattelandsgemeenten, wat B en W. zullen overwegen. De heer Bruin verzocht de straatverlichting in den Kerstnacht te doen branden. Zal aan het P.E.N. gevraagd worden. De heer Blom brengt de wenschelijkheld naar voren om te trachten voor Petten 3 onderwijskrachten te be houden, desnoods door het overhevelen van leerlingen van Burgerbrug, waar een voldoend aantal leerlingen is. B. en W. zullen een oogje In zeil houden. Over de hoegrootheid van de kerstgave zullen B. en W. met het armbestuur overleg plegen. De heer Nannls vraagt of de ijsclubs, waar noodlg, meer dan 50 pet gemeentelijke subsidie zullen kunnen krijgen. E en W zullen dit onder de oogen zien, de Voorzit ter denkt van niet Hierna sluiting. WARMENHUIZEN. NATIONALE WEDSTRIJDEN IN HET HARDRIJDEN. Op de banen van de ijsclub S.Ï.S. alhier werden he den de edstrijden verreden om den Warmenhuizener S LS.-wisselbeker. 'Er stond nogal eenig water op het ijs, dooh de hoe danigheid van het ijs was goed. 21 Rijders verschenen aan de start In de 500 M. was Keetman de snelste voor Kos, Kaan en Akerboom. Jammer was dat Langend ijk met het ingajin van de laatste booht kwam te vallen, en hier door zijn stand in het klassement verloor. Na de 500 M. werd ln het clubgebouw van de erw tensoep genoten, nadat devoorzitter, de heer Rijs de rijders had toegesproken en hen dankte voor de opkomst Daarna werd oen foto van rijders en bestuur gemaakt en vervolgens de 1500 M. verreden. De baan wordt zwaarder, wat met de 3000 M. nog meer merkbaar is en wel van Invloed is op het rijden: Lan- gendljk en Keetman gaven in dezen afstand een span nende, en een voor het talrijke opgekomen publiek, in teressante race te zien, welke door Langendijk met een t\jd van 5.42.4 werd gewonnen. Ook tusschen Molenaar en Llgthart was een spannende rit. De prijsuitreiking had plaats in het clubgebouw De voorzitter van SJ.S. dankte de aanwezigheid van den vertegenwoordiger van den KN.S.B. en Mr. Eecen. de verzorgers van de verschillende functies, als tijdop nemers, starter enz. Vervolgens reikt de heer Rijs deD beker en de medailles aan de winnaars uit, dan brengt de voorzitter nog een woord van dank aan de rijders en hoopt dat een volgende maal weer op de heeren kan worden gerekend. S.I.S. kan op een goed geslaagden wedstrijd terugzien. De uitslagen van de diverse afstanden laten we hier volgen: 500 M 1 W. Keetman 50 sec., 2 C. Kos 52.6 sec., 3 K Kaan 53.4, 4 Akerboom 54, 5 Th. Leek 55.6, 6 J. v. Zijl 56.6, 7 W. Keizer 57.2, 8 K. Keetman 57.2, 9 A. Ligthart 57.2, 10 Van Balen Blanken 57.4; 11 G. Molenaar 57 4 12 J. J. de Koning 58, 13 W. Pronk 5&8, 14 Jansen 59.6, 15 Tol 59.6. 16 C. Glas 60.6, 17 M. StriJbis 60.6, 18 Quant 60.8, 19 H Walboer 61, 20 J. Kostelijk 62.4, 21 J. Lange- dyk 63.8, (gevallen). 1500 M: 1 W. Keetman 2.42.4; 2 J. Langedljk 2.47.4; 3 Akersloot 2.49.2; 4 C. Kos 2.51; 5 K. Kaan 2 53 6 J. v. Zijl 2.57.6; 7 G. Molenaar 2.58.4; 8 A. Ligthart 2.59.8; 9 Th. Leek 3 10 J. J. de Koning 3.2.4; 11 W. Keizer 3.4.4; 12 W. Pronk 3.5.8; 13 Van Balen Blanken 3.6.4; 14 M. Strijbls 3.6.6; 15 Tol 3.7; 16 K. Keetman 3.7; 17 J Jansen 3.7.2; 18 J. Kostelijk 8.10.8; 19 C. Glas 3.12.8; 20 uantQ 3 9.6; 21 H. Waiboer (opgegeven). 3000 M.: 1 J. Langedljk 5.42.4; 2 W. Keetman 5.43.6; 3 Akerboom 5.50.4; 4 K. Kaan 5.59.4; 5 C. Kos 5^9.8: 6 G. Molenaar 6.8; 7 A. Ligthart 6.8.4; 8 J. v. Zijl 6.13.2; 9 J. J. de Koning 6.24; 10 W. Pronk 6.24.6; 11 Th. Leek 6.25; 12 J. Jansen 6.26.2; 13 Tol 6.27; 14 M. Strijbis 6.28.6 (gevallen); 15 W. Keizer 6.34; 16 J. Kostelijk 6.35.2; 17 C. Glas 6.35.2; 18 Quant 6.38; 19 K. Keetman 6.39.2; 20 Van Balen Blanken 6.50.6 WINKEL, Zondagmiddag was door de ijsclub Winkel een wed strijd in schoonrijden voor paren georganiseerd en voor dames en heeren afzonderlijk. Er was veel deelname en veel spanning. De uitslag was als volgt: Paren-: 1ste prijs mej. M. Reetman en de heer C. Kcetman; 2e mej. A. Honlngh en de heer C. Honingh. Dames: 1ste prijs mej. M. Keetman; 2e prijs Mevr. M. KeijzerDruif. Heeren: lste prijs de heer C. Keetman 2e de heer Jb. Kistemaker KIz. Zondagavond was de baan verlicht en trok met dit mooie winterweer veel bezoek. Een wedstrijd werd geor ganiseerd voor paren ni. hlndenisrijden met een bran dende lampion. 32 paren namen er aan deel en na een zwaren strijd werden de prijzen die uit kunstvoorwer pen bestond gewonnen door: le mej. M. Keetman en de heer A. Vethman; 2e mej. A. Honigh en de heer F. FerweTde; 3e prijs mej. N. Kistemaker en de heer K. Butter; 4e prijs mej. T. Langereis en de heer C. Breg- man. In de consumptietent van den heer Zeeman op de baan werden de prijzen door den Voorzitter met een geestige toespraak uitgereikt waarbij tevens hulde werd gebracht aan mej. M. Keetman voor haar keurige prestatie op den Bondsdag te Avenhorn waarbij zq den 2en prijs behaalde met f 50 voor de vereeniging een meevallertje dat ook zeer welkom is. (Deze brief is ongeveer 12 uur te laat aan ons bu reau gekomen, waardoor dit bericht eerst heden ge plaatst wordt BURGERBRUG. Zondag had een wedstrijd plaats in schoontijd-en op de schaats voor paren, waaraan helaas slechts door 5 paren werd deelgenomen. De gelukkige winnaars wa ren: lo prijs mej. N. Wezel cn J. Veuger 2e Mej. W. v. Schalk en Pé de Leeuw 3e Mej G Kuiper en P Visser 1 U'T de OMGEVING t j n n f, ,v n i.i k Men schrijft ons uit Langendijk: De Twuijverwogkwestie werd ln dit blad in een kort artikel belicht, waarduit wel ls gebleken, welk een lij densgeschiedenis men aan Langendijk met dezen weg heeft doorgemaakt en waarschijnlijk nog wel doorma ken zal. Intuaschen ls ook dezer dagen in e«en der zittingen van Provinciale Staten de wegenkwestie ter sprake ge komen en als onderdeel daarvan de Twuijverweg. Voor zoover we hebben kunnen nagaan is het alleen het s.d. Statenlid, de heer P. Zeeman te Alkmaar geweest, die deze kwestie heeft aangesneden en ook zijn oordeel heeft gezegd over den maatregel van Ged. Staten ten aanzien van het inhouden van de bijdrage uit het We genfonds. Wat de heer Zeeman daaromtrent zei, ontlee- nen we aan het s. d. Volksblad en luidt aldus: .Zee man zegt de houding, die Ged. Staten hebben aange nomen tegenover het gemeentebestuur van Langendijk met sympathie te hebben begroet. Aan deze kwestie moest nu maar eens een eind komen." Dat de houding van dit Statenlid hier diepe teleur stelling en bittere verontwaardiging heeft gewekt, is duidelijk voor ieder, die de TVuijverweg-gesohiedenis heeft gevolgd. Als raadslid van Zuidscharwoude is bij indertijd de groote drijver geweest voor meebetalen aan de overname en het onderhoud van den Twuijverweg, die destijds in eigendom en onderhoud aan Alkmaar be hoorde. Gesteun# door de parlementaire instanties van de 8. d. a. p. in Noordholland ls het ten slotte zoover gekomen, dat de Langendijker gemeenten wel moes ten meebetalen. We zijn nu eenige jaren verder en wie de actie en agitatie van de s. d. a. p. ln pers, vergaderingen en ver tegenwoordigende lichamen volgt, weet hoe het daar davert tegen dictatuur en aantasting van de gemeente lijke autonomie. Hier nu wordt de autonomie der ge meenten op ruwe wijze aangetast daar hun het recht wordt ontnomen zelf te bepalen of een weg, die een meer dan voldoende breedte heeft voor het verkeer, al of niet breeder moet worden gemaakt. En wat is het anders dan dictatuur om de eens toegezegde bijdrage uit het Wegenfonds, verleend ter gedeeltelijke tege moetkoming in de lasten, door dwang aan de gemeen ten opgelegd in te trekken, als die gemeenten niet nog zwaardere lasten op zich wensohen te nemen. De Langendijker gemeenten behooren tot de zwaarst getroffenen door de crisis. In tal van tuindersgezinnen heerscht groote armoe. Een groot percentage der aihei ders moet met loonen van f10 tot f 12 per week rond komen. De gemeenten kunnen haar begrootlng niet slui tend maken. Armbesturen ontbreken de noodlge mid del om den nood te lenigen. En ander al die omstan digheden begroet een sociaal-democraat met sympathie de daad van Ged. Staten, die nog enkele honderden guldens onthouden aan gemeenten, waarvan tal van in gezetenen reeds armoe lijden; keurt een- s. d. statenlid goed, dat de autonomie der gemeenten met voeten wordt getreden en er van zelfbeschikkingsrecht der ge meenten geen sprake mee is, terwijl deze in geen enkel opzicht in hun plicht, i. c. een goed onderhoud van den weg, te kort zijn geschoten! BROEK OP LANGENDIJK. Tijden het schaatsenrijden kwam de 50-jarlge Mej. AarsenNoordwest zoodanig op het ijs te vallen, dat zij daarbij haar rechterpols brak. Door het plotseling stoppen der auto van de W., ge raakte het paard van den groentehandelaar Schoon er met zijn kop tegen op, waardoor het zoodanig schrok, dat het met de groentewagen achter zich op hol sloeg De 16-jarige A. Schoon viel van den wagen, doordat deze in een hek terechtkwam, en verwondde zich aan handen en gezicht. De juist ter plaatse zijnde rijks- en gemeen tepolitie wisten het hollende paard tot staan te bren gen, zoodat 'verdere ongelukken werden voorkomen. 1 Van een en ander werd proces-verbaal opgemaakt. De. 21-jarige Mej. E. Wagenaar, werkzaam zijnde ln den winkel van bakker Vreeken, geraakte tijdens dien arbeid na hevlgen hoofdpijn in bewusteloozen toestand. Na geneeskundig onderzoek bleek dat het ongeval te wijten was aan kolendampvergiftiging, veroorzaakt door een komfoor met vuur. De patiënt maakt het naar om standigheden redelijk wel. OUDKARSPEL. De heer P. K. zou gisteren de luxe auto van den heer Eecen uit de garage rijden, toen deze plotseling in brand vloog. K. wist zich gelukkig te redden terwijl de brandende auto met een bluschapparaat werd gebluscht WIERINGERMEER MIDDENMEER. Massa-ontslag. Vanwege den nog steeds hardnekkig aanhoudenden winter, beeft de directie der Cult Mij. aan alle ai-beiders zoowel binnen als buiten den polder woonachtig per in gang van Woensdag a,s. ontslag aangezegd. Al mag het waar heeten dat de werkzaamheden lang zijn gerekt ge weest, niettemin zal evenwel deze mededeeling voor ve len zeer tragisch aanvoelen. Het overgroote deel der be woners zal zeer zeker .Koning Winter" volgaarne een hartelijk vaarwel toewenschen. HEF. RH U 00 WAART) Maandagavond vergaderde de zangvereer.dging Ons Genoegen in het lokaal va nden heer Rus. De vergade ring had ten doel de mogelijkheid te onderzoeken of de vereeniging, die sinds eenigen tijd eer. latent bestaan heeft gevoerd, waar aan het werk zal kunnen gaan. De voorzitter de heer P. Blauw, opende de vergade ring met een woord van welkom en sprak er zijn teleur stelling over uit, dat niet meer menschen opgekomen waren om deze vergadering bij te wonen. Hierna werden de notulen voorgelezen, die onveran derd werden goedgekeurd. Ingekomen was een schrijven van den heer S. Fluis ter uit Obdam, waarin deze zich opgeeft als dirigent voor eer eventueel op te richten koor. Voorzitter deelt mede, dat het bestuur al eerder met den heer Pluister gesproken had, maar men weet nog niets van de capaciteiten van den heer Pluister als di rigent Verder is het bestuur nog aan het onderhandelen, met den heer Saai uit Bergen, Na diverse besprekingen wordt besloten, dat het be stuur .de onderhandlingen met- den hr Saai ten einde zal brengen. Bij het vaststellen van den dag waarop gerepeteerd zal worden, reezec moeilijkheden. Het. bleek dat de eenige avond die hier geschikt, voor is. Donderdagavond is. Op Donderdagavond dirigeert de heer Saai echter een koor in Stompetoren. Ht was echter onmogelijk om een anderen avond te vinden daarom zal onderzocht worden of de vereeniging te Stompetoren genegen is op een anderen avond te repeteeren. Bij de rondvraag wees de heer Schenk er op dat er neg vele oudleden zijn bij wie geprobeerd kan worden of ze weer lid willen worden. Daarna sluiting. Bij de politie werd aangifte gedaan door den heer N. Blauw Pz. alhier, dat Zondagavond voor het café Rus zijn rijwiel is ontvreemd. Eveneens kwamen meerdere personen hun beklag doen, dat gedurende het ijsfeest op de Draai, terwijl hun rijwielen onbeheerd langs den dijk lagen, men diverse onderdeelen als lantaarns, bellen enz. ontvreemd had. Gevonden voorwerpen: Twee paar handschoenen. Verloren: Een kniesteun van een motorfiets Z IJ P E BURGERBRUG. Nntsavond Onder flinke belangstelling gaf ons Nutadepartement in de zaal van den heer Langedljk haar eerste gezelll- gen avond, in dit seizoen. Na de opening door den voorzitter, den heer P. Visser, kregen we een bijdrage te hooren van den heer C. Kok, getiteld: „Een dag uit hooien", welke in goeden smaak viel en ook niet min der goed werd voorgedragen. Hierna kwam een West- friesch tooneelstukje aan de beurt, waar met alle aan dacht naar geluisterd werd. Den spelers komt voor de wijze, waarop 't voorgedragen werd een pluimpje toe en voor de opoffering van het instudeeren zeker een woord van wannen dank. Voorts kregen we viool-solo's ten ge- hoore van Mej. M. Boontjes, welke ons konden bekoren Verder nog een tooneelstukje „Oude bekenden", wat zelfs zeer vermakelijk genoemd kon worden. „Tonegido" de Mandolineclub, heeft haar beste beentje ook dezen keer voorgezet, en ons een uurtje van genot bezorgd. Tenslotte nog „Volksdansen", wat zeer aardig was, en hierna sluiting. W ÏERJN mtv Vergadering van den Raad der gemeente Wierlngen op Donderdag 21 December 1933. des namiddag 2 uur. Agenda: 1. Notulen. 2. Mededeeling en ingekomen stukken. 3. Voordacht tot het aangaan eener geldleening. 4. Voordracht betreffende verlenging der tijdelijke aanstelling van de keurmeesters van 't zeegras. 5. Voordacht tot herziening der belooning van het personeel der brandweer. 6. Voordracht tot het vaststellen van een grensrege ling aan het Zuideinde van den Poelweg. 7. Voordracht betreffende voorziening in de behoefte aan kasgeld. 8. Voordracht tot vaststelling der vergoeding wegens kosten van instandhouding der school voor Ohr. Nat. Onderwijs te Den Oever. 9. Voordracht naar aanleiding van verzoeken om ontheffing an reinigingsrechten. 10. Vaststelling der begrooting van de Zeeegras-exploi tatie dienst 1933—0.934. 11. Vaststelling der gemeentebegrooting dienst 1934. C A r.T. 4 NT non 0 Vrijdagavond wordt met bovengenoemden cursus be gonnen in een der lokalen der lagere school. Het aantal deelnemers bedraagt 22. Zooals men zich zal herinneren gaat deze cursus uit van het Comité ter ontspanning en onderricht van jeugdige werkloozen. Do leider va de houtsnij- en figuurzagvonden is de •heer P. Vos Jbz. secretaris van het comité, BARSTNGERHORN De heer G. G. Loggers 6laagde heden voor do akte Staathuishoudkunde en Statistiek M.O. WINKET De arbeiders-zangvereeniging Pieter Jelles gaf Zaterdag avond een uitvoering in de tooneelzaal van den heer D. A. de Bruijn alhier, onder leiding van den heer J. Kos te Schagen. De" ijssport is oorzaak dat er voor avond uitvoeringen niet die belangstelling bestaat die men gaarne zou zien en dit is ook wel mede oorzaak geweest dat het bezoek niet zoo groot was. Naatt het groote koor werkte thans ook voor het eerst mede het Kinderkoor en zong enkele aardige lied jes terwijl zeer ten genoege der aanwezigen werd opge voerd het kinderzangspel Jantje in de Modderstad. B AREN K ARSPET DIRKSHORN. Politie. Alhier gevonden: een fototoestel en een gel dig belastlngmerk. Aan komen loopen. een fox-terrier. Inlichtingen bij de Politie. MEERVOUDIGE STRAFKAMER. Zitting van Dinsdag 19 Dec. Uitspraken van 12 Dec. Leendert Pr. visscher te Eg-mond aan Zee. Thana In voorarrest, voorgezet misdrijf van diefstal vonnis gewezen. Alsnog zal worden gehoord Pastoor van Kleef en de heer Wiggers. Hervatting op 22 Dec, Floris L. timmerman te Oude Niedorp. Hooger beroep vonnis kantongerecht Hoorn betreffende overtreding mo tor- en rijwielwet. Vonnis vernietigd vrijspraak. M. D. G. J. Abbekerk. mishandeling en poging tot zware mishandeling. 3 maanden gev H. E. zonder beroep, voorheen te Helder, onjuiste aan gifte inkomstenbelasting (elsch f 200 boete of 60 dagen.) Uitspraak f 200 boete of 30 dagen. Abr. v. P. predikant te Castricum. eenvoudige belee- diging bij geschrifte (eisoh f 1 boete of 1 dag) Uitspraak conform. Mart Petr. K. te Egond aan Zee. oplichting (eisoh 5 maanden gev.) 3 maanden gev. 464e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 3e Klasse, 2de UJst Trekking van Dinsdag 19 December 1933 Hooge Prijzen 25000.— 3108 2000— 19520 1500.— 2939 1000— 2661 9121 200.— 325 11840 100.— 2835 14317 14845 15994 17688 PrUzen van f 45.—. 9 84 100 117 148 154 177 183 208 227 260 262 270 293 301 343 355 390 446 463 479 522 535 536 538 549 581 598 613 637 681 721 759 848 853 858 «04 941 970 936 990 1057 1203 1208 12*2 1256 1282 1267 990 1057 1200 1203 1208 1222 1256 1262 1267 1466 1542 1602 1621 1654 1676 1738 1739 1746 1761 1866 1872 1944 1983 1991 20U5 2052 2077 2110 2125 2172 2229 2294 2322 2354 2376 2390 2391 2414 2420 2440 2453 2473 2489 2539 2546 2595 2607 2610 2d25 2626 2672 2681 2720 2736 2775 2784 2856 2886 2919 2934 2969 2996 2998 3067 3W3 3150 3153 3211 3280 3347 3367 3369 3416 3418 3445 3500 3512 3529 3543 3553 3656 3G81 3688 3694 3756 3766 3805 3872 3909 3933 3951 3985 4004 4051 4109 4139 4167 4181 4195 4196 4214 4272 4293 4305 4348 4375 4424 4475 4492 4499 4521 4535 4559 4578 4611 4629 4647 4662 4703 4739 4747 4770 4795 4850 48S5 4904 4909 4957 4983 4991 5007 5051 5054 50ö6 5074 5075 5080 5084 5109 5166 5177 5249 5281 5283 5298 5305 5309 5316 5358 5371 5374 5388 5416 5487 5508 5576 5599 5608 5685 5702 5703 5731 6743 5757 5799 5835 5838 5340 5845 588-i 5897 6908 5916 6952 5970 5976 6055 6057 6078 6150 6157 6178 6226 6228 6247 6289 6304 6355 6366 6439 6460 6567 6643 6645 6659 6678 6702 6794 6815 6821 6831 6839 6854 6857 6871 6897 6915 6938 6945 6985 7006 7107 7117 7154 7161 7176 7197 7288 7302 7310 7358 7393 7417 7439 7485 7488 7489 7537 7540 7547 7579 7582 7614 7648 7682 7723 7768 7787 7800 7807 7855 7865 7879 7894 7958 7997 8051 8074 8079 8139 8148 8161 8208 8222 8228 8232 8255 8302 8304 8338 8330 8394 8399 8416 8420 8421 8472 8475 8485 8493 8513 8515 8603 8606 8623 8714 8783 8785 8806 8839 8o40 8858 8894 8944 8979 8990 8992 9033 9034 9061 9075 9085 9097 9124 9171 9172 9179 9187 9219 9301 9309 9311 9356 9357 9407 9419 9422 9430 9433 9485 9498 9537 9566 9609 9630 9708 9712 9862 9863 9951 9984 10003 10034 10038 10125 10119 10248 10326 10329 10332 10344 10373 10376 10391 10423 10431 10505 10597 10606 10608 10634 10653 10684 10719 10758 10802 10828 10837 10838 10859 10874 10877 10916 11029 11035 11047 11000 11066 11095 11097 11116 11125 11155 11186 11296 11320 11335 11399 11477 11480 11487 11506 11513 11584 11593 11616 11628 11649 11730 11759 11770 11826 11842 11849 11857 11878 11913 11937 11953 120o9 12080 12096 12118 12121 12154 12237 12286 12357 12382 12387 12403 12416 12458 12510 12532 12530 12506 12620 12707 12710 12721 12739 12755 127b2 12819 12937 12967 13003 13070 13078 13105 13151 13154 13182 13216 13226 13247 13272 13322 13349 13401 13422 13467 13508 13553 13580 13598 13616 13618 13645 13757 13841 13851 13868 13873 13909 13968 14034 14040 14100 14146 14164 14201 14301 14335 14378 14388 14409 14447 14465 14486 14495 14504 14506 14514 14550 14606 14651 14672 14691 14733 14744 14763 14769 14771 14793 14839 14861 14905 14942 14946 14963 14991 15001 15065 15118 15179 15186 15189 15201 15206 15288 15305 15345 15347 15350 15369 15381 15389 15402 15413 15424 15460 15492 15516 15548 15602 15702 15705 15715 15724 15729 15740 15748 15761 15821 15838 18891 15907 15926 15946 15972 15987 16020 16057 16070 16076 16101 16129 16138 16157 16206 16218 1622d 16217 16309 16311 16317 16348 16387 16391 16449 165o5 16662 16728 16733 16738 16740 16761 16708 16802 16813 16868 16893 16904 16964 16967 17015 17051 17109 17114 17131 17137 17198 17247 17253 17285 17334 17335 17406 17410 17500 17520 17564 17565 17593 17618 17639 17658 17661 17720 1/739 17781 17851 17932 17937 17967 17988 18022 18033 18057 18074 18096 18116 18146 18187 18211 18230 18263 18276 18323 18341 18353 18392 18437 18442 18630 18694 18735 18762 18799 18801 189'.6 18936 18973 18082 18994 19033 19044 19070 19077 19080 19092 19162 19175 19193 19201 19235 19270 19295 19299 19315 19350 19393 19401 19442 19454 19459 19471 19486 10488 19550 19567 19598 19673 19681 19713 19811 10812 1S820 19321 19852 19861 19908 19946 1U9J3 20019 20021 20044 20080 20164 20201 20204 20227 20249 20258 20271 20273 20309 20402 20447 20ó 0 20506 20510 20548 20552 20561 20565 20568 205.i 20609 20624 20663 20674 20689 20728 20754 2Q7öd 20835 20990

Schager Courant | 1933 | | pagina 7