Doet zoo het moet Ontzettend fabrieks-ongeluk. Besluit van de bioscopen. HEVIGE STRIJD BIJ FOETSJAU. Ernstige overstroonvngen te R:o. Afzatting van een Belgischen burgemeester Vier inbraken te Oss. Nagekomen Berichten. Marktberichten. FORTUIN's KLEEDINGMAGAZIJN beste Zaak Arbeiders tusschen molensteenen vermorzeld Gisterochtend is op de Berghuizer Papierfabriek te Wapenveld een ernstig ongeluk gebeurd, dat een men- 6chenleven heeft geëischt. 52-jarige gehuwde fa brieksarbeider B., wonende te Wapenveld, is door tot heden onopgehelderde oorzaak, terecht gekomen in een zoogenaamde „kollengang". Dit is een groote platte bak, waarin twee ronde molensteenen, elk ongeveer 2000 Kg. wegende, ronddraaien. De ongelukkige werd eenige minuten na het ongeval gevonden, doordat een hand boven den rand van den bak uitstak. Oogenblikkelijk werd de „kollenmolen" stop gezet, waarna men tot de ontzettende ontdekking kwam Bat nagenoeg het geheele lichaam vermorzeld waa, al- iflus de Tel. De politie heeft eenige kleedingstukken, alsmede een Sakmes, dat later uitd en bak was opgevlscht, in beslag genomen, welke voorwerpen door de echtgenoote als •igendom van haar man werden herkend. Het lijk is in beslag genomen en overgebracht naar hot lijkenhuisje op de Algemeene Begraafplaats aldaar. De moeilijkheden tusschen den Ned. Bios coopbond en het B.U.M.A. N.B.B. heelt voorschrift vastgesteld. Amsterdam, 27 December. Naar aanleiding van de moeilijkheden, die ontstaan zijn tusschen den Ne- dcrlandschen Bioscoopbond en het Bureau van Mu- ziekauteursrechten (Buma). als gevolg van de door den Bioscoopbond te hoog geachte tarieven, welke het Buma voor het uitvoeren van muziek in de bios copen in ons land heeft vastgesteld, is gistermiddag in de Industriccle Club een druk bezochte ledenver gadering van den Nederlandschen Bioscoopbond ge houden. Naar wij vernemen is in deze vergadering besloten het navolgend voorschrift vast te stellen: Van een nader door het hoofdbestuur van den N.B.B. vast te stellen tijdstip af zal in de bioscooptheaters in ons land geen muziek door één of meer musici uitgevoerd mogen worden en zullen er geen artisten mogen optreden. De bioscoopprogrammas zullen van dit tijdstip af uitsluitend mogen bestaan uit filmvertooningen, desgewenscht aangevuld met auteursrechtvrlje gramofoonmuziek. Aanvankelijk luidde het voorstel, dit voorschrift te doen ingaan op 1 Januari 1934, doch in verband met de door het Buma tegenover den Nederlandschen Toonkunstenaarsbond aangegane verbintenis, dat de bioscopen, die hun musici en artisten handhaven, niet vervolgd zullen worden, is het tijdstip, waarop ge meld voorschrift in werking zal treden, aan de beslis sing van het, hoofdbestuur van den Nederlandschen Bioscoopbond overgelaten. Maatregelen der mogendheden? Omtrent het bombardement van Foetsjau (zie ook el ders in dit nummer) verneemt V.D. d.d. gister nog het volgende uit Sjanghai: In den loop van heden hebben bij Foetsjau heftige gevechten plaats gehad tusohen de Chl- neesche regeeringstroepen en de Foekientroe- pen. Drie militaire stoomschepen der Foekien- troepen zijn vernietigd. De Chlneesche militaire autoriteiten deelen mede, dat de regeeringstroepen eenige forten bij Taisjoenmin in bezit hebben genomen. De verliezen aan beide zijden zouden zeer groot zijn. In verband met den luchtaanval op Foetsjau hebben de Japansche autoriteiten daar haar consul-generaal om beschermingsmaatregelen verzocht De Japansche con sul-generaal heeft zich op aanwijzing van zijn regeering onmiddellijk in verbinding gesteld met den Amerikaan- schen consul-generaal en andere buitenlandsche auto riteiten. Talrijke dooden, vele vermisten. Een Reuterbericht uit Rlo de Janelro vermeldt dat stortregens aldaar ernstige overstroomingen hebben ver oorzaakt Er zijn talrijke dooden en gewonden, vele per sonen worden vermist 2000 ztfn dakloos. NOODLOTTIGE AANRIJDING. Met doodelijhen afloop. Gisteravond vond te Stadskanaal een ernstige aanrij ding plaats, waarbij een slachtoffer te betreuren viel. De bejaarde landbouwer A. Brouwer wilde bij het Hoofd station den weg oversteken dooh bemerkte blijkbaar biet dat een auto in snelle vaart naderde. De bestuurder sas het gevaar en remde uit alle macht doch kon niet veriilnderen, dat B. gegrepen werd en tegen den grond gesmakt werd. Ernstig verwond werd 't slachtoffer op genomen en naa zijn woning vervoerd. Daa is B. zonder tot bewustzijn te komen aan de gevolgen van de beko men verwondingen overleden. Door de bevolking een ovatie gebracht De Brusselsche corr. van de N.R.Ct meldt: Naar aanleiding van de zitting, door de Belgische re geering, van den min of meer Vlaamseh-nationaalge- zinden burgemeester van de groote Oost-Vlaamsche grensgemeente Maldegem, hebben zich aldaar relletjes voorgedaan. Verscheidene honderden personen verzamel den zich achter een spandoek met de woorden: „Eere zij gebracht aan Jozef Delille, afgezet omdat hij werkt? voor den Vrede!" Een muziekvereeniging sloot zich bij de betoogers aan en ging, vóór het huis van den gewezen burgemeester, het lied van den Vlaamschen Leeuw spe len. Delille sprak het volk toe en maande aan tot kalmte. Later werd, in den Volksschouwburg, een protestver gadering gehouden. Na afloop kwam het op straat tot relletjes met leden van de Staatskatholieke partij. Ver- scneidene personen liepen, bij deze ongeregeldheden, kneuzingen op. Er is te Maldegem een sterke afdeeling gendarmerie aangekomen, welke opdracht heeft alle nieuwe onlusten te beteugelen, en de woningen der vooiv naamste Staatskatholieke ingezetenen te beschermen. De misdadige elementen gedurende de Kerstdagen weer eens „aan het werk" geweest. Slechts geringe bnit. Geen spoor van de daders, De misdadige elementen te Oss hebben de reeks misdrijven gedurende de Kerstdagen in den nacht van Dinsdag op Woensdag aangevuld met vier in braken. Zij zijn op bijzonder drieste wijze te werk gegaan, doch zij waren niet fortuinlijk, daar de buit zeer gering was. De bevolking van Oss, bevreesd voor diefstal, deponeert haar geldswaarden op veiliger plaatsen. De eerste inbraak vond plaats Dinsdagavond 10 uur bij den landbouwer van Ballegoi in de Ganzen- steeg. De man ontdekte bij zijn thuiskomst dat hem een veertig kippen waren ontstolen. Hij deed onmid dellijk aangifte bil de gemeentepolitie. Het ingestelde onderzoek bleef echter zonder resultaat Eenige uren later werd de politie opnieuw gewaar schuwd, dat een inbraak was gepleegd ten huize van den caféhouder De Groot aan de Lithsenweg. Daar hebben de indringers niet de noodige voorzichtig heid betracht en teveel gerucht gemaakt De bewoner ontwaakte en ging kijken wat er aan de hand was. Bij zijn nadering kozen de onbekenden het hazen pad. De inbreker vluchtte door een opgeschoven raam aan de achterzijde van het huis en wist te ontkomen. In de woning wordt niets vermist Voorts is in denzelfden nacht ongeveer 2 uur een soortgelijke poging tot diefstal geschied ten huize van den landbouwer Nederkorn aan de Middeldonk- schestraat De vrouw des huizes werd door gestommel in het woonvertrek gewekt en dacht onmiddellijk aan in brekers, waarop zij zich onversaagd naar de huiska mer begaf. Bij haar komst vluchtte een man door het openstaande raam naar buiten. De kordate vrouw snelde den vluchteling na en slaagde erin hem bij den arm te grijpen. De indringer wist zich echter los te rukken en te ontkomen. Hij had nog geen gelegen heid gehad iets ie stelen. Opnieuw is verder getracht een slag te slaan in het winkelpand van den manufacturier J. van Gruns- ven in de Verengde Torenstraat. Door ooschuiving van een raam aan de achterzijde verschafte men zich toegang tot de woning. Het geheele huis werd over hoop gehaald. Alle kasten en laden werden doorzocht en den inhoud over den vloer verspreid. Het kasregis ter in den winkel werd opengebroken. Daarin was echter geen geld. De spaarpotten -van de kinderen zijn gestolen. Verder was in het perceel geen geld aanwezig. De inbrekers hebben zich te goed gedaan aan een respectabele hoeveelheid lekkernijen uit keu ken en kelder. De heer van G. ontdekte de inbraak nog denzelfden nacht >n deed onmiddellijk aangifto bij de politie. Deze stelde een uitgebreid onderzoek in. Tot nu toe bleven de nasporingen vruchteloos. SCHEEPSRAMP BIJ NEW FOUNDLAND. Negen slachtoffers Uit MontreaJ: In e«n hevigen sneeuwstorm Is de New Foundlandsche schoener Monica Hartry nabij de kust van New Foundland vergaan. De uit negen koppen be staande bemanning kwam om het leven. ERNSTIGE GASONTPLOFFING TE HEILBRON. Te Heilbron ln Dultschland heeft een hevige gasont ploffing plaatsgead tengevolge waarvn een gebouw ten deele werd verwoest en e«n groot aantal ruiten der omligende huizen werd vernield. Eén persoon liep ern stige brandwonden op in het gelaat en aan de handen. De brand werd spoedig gebluscht GEMEENTE SCHAGEN. Overleden: Johanna Josephina Groot, oud 7 maan den, dochter van C. Groot en P. M. H. Peters. POLITIE. Gevonden: eenige handschoenen; een rijwiel; een kettinkje. Achtergebleven: een schaap. Verloren: een doosje met stukken; een vulpen. SCKAGEN, 28 December 1933. 2 Paarden f 100—200; 60 geldekoeien, magere f 85 145; 30 Idem vette f 150—210; 5 pinken f 50—90 8 gras- kalveren f 2510; 17 nuchtere kalveren f 613 60 scha pen, vette f 18'17; 87 overhouders f 812; 50 varkens magere f 917; 56 Idem vette per Kg 3436 ct 19 big gen f 610; 16 konijnen f 0.66—2: 20 kippen f 0.50i- EIERVEILING SCHAGEN. 28 Dec. Aang evoerd zijn 89 partijen 45000 kipeleren, eend eieren niet aangevoerd. Prijs voor kipeieren f 3.204. De veiling duurt voort. Zie voor volledig bericht ons nummer van Zaterdag a.s. BROEK OP LANGENDLJK, 27 Dec. Aangevoerd: 32900 Kg. roode kool f 2.303.25, 30700 Kg. gele kool f 1.60—2.25, 56800 Kg. D. witte kool f 2.50 —3.50, 5900 krop andijvie f 1.25—2. 1100 Kg. uien 1 2.80 —3. NOORDSCHARWOUDE. 27 Dec. Aangevoerd: 575 Kg. uien f 2.70, 17600 Kg. roode kool f 1.40—3.60, 5800 Kg. gele kool t 1.90—2.90, 9150 Kg. D. witte kool f 3—3.60. AMSTERDAM, 27 December 1933. Op de heden gehouden veemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt: 350 vette koeten, le kw 57—61 ct; 2e kw 48—54 cent; 3e kw 4246 cent per Kg. slachtgewlcht; 43 melk- en kalfkoeien f 155200; 330 vette kalveren 1® kw. 4856 cent: 2 kw 4046 cent; 3e kw 30—36 cent per Kg levend gewicht; 34 nuchtere kalveren f 5>10; 607 varkens, vleeschvarkens 4445 cent per Kg., slaehtge- wloht; zware 4344 cent, vette 4243 cent; 7 paarden, waarvan de prijzen niet genoteerd. WARMENHUIZEN, 27 December 1933. Roode kool, le kw f 3.20—3.30, 2e kw f 2.30—2-60; gele kool. le kw f 2.10—2.60, 2e kw f 1.70—2.20; D. witte kool t 3.50. Aanvoer. 3175 Kg. roode kool, 5600 Kg. gele kool, 1500 Kg. Deensche witte kool PURMTTREND, 27 December 1933. Coop. Centrale Eïervelling. Aanvoer: 35000 eende!eren f 3.30355; 70000 kipeleren 70—80 Kg f 5.50—5.90; 65—66 Kg f 4 50—4.80; 63—61 Kg f 4,40—4,70; 60—62 Kg f 3.90—4.40 58—59 Kg f 3 86- 4.10; 56—57 Kg f 3.60—3,80 53—55 Kg f 3.30-8.70; 50— 52 Kg f 2,50—3 FURMERSND 27 December 1933. 1 stapel kleine boerenkaas f 22 wegende 1725 Kg. handel goed; 618 Kg. boter f 1,601-70; weiboter 145 165; 229 runderen waaronder 120 vette 54)62 cent P®r Kg. matig; 85 melkkoeien 70130 per stuk matig; 30 geldekoeien 110220 per stuk matig; 5 stieren 3244 p. Kg. stug; 5 paarden 60120 per stuk, matig; 46 vette kalveren 40—60 per Kg stug: 102 nuchtere kalveren: slach- 0—16 per stuk, matig; fck- 818 per stuk, matig; 245 zouterijvarkens 3538 per Kg. matig. Magere varkens f 7—18, 113 biggen f 7—12, 333 scha pen f 622, 7 bokken f S9. aller per stuk; kipeieren f 3.504.25. eendeieren f 3.50. oude kippen en hanen 5060 cent, konijnen f 0.252.50, eenden f 0.301, duiven per paar 40 cent. piepkuikens 4555 cent. Op de gemeentelijke kaasbeurs waren heden aange voerd: 21 partijen kaas, wegende 37100 Kg„ handel goed Hoogste prijs 21 gulden. W RR I NGE V Woonwagen verbrand. Zondagavond was de woonwagenbewoner L. even de deur uitgegaan en bemerkte bij zijn thuiskomst tot zijn grooten schrik, dat zijn wagen in brand stond. Men trachtte nog een en ander te blusschen, doch de brand had reeds zoo'n omvang genomen dat niets meer te redden viel. De brandspuit die spoedig ter plaatse was, behoefde dan ook niet in werking te wor den gesteld. De wagen die aan den Gesterweg stond, is dan ook geheel verbrand. Een en ander beteekent voor den heer L. een vrij belangrijke schadepost, daar het hier een mooie wagen betrof en zijn wagen en in boedel slechts laag verzekerd was. Ook voor zijn vrouw die uit logeeren was, is het een minder prettige thuiskomst. Omtrent de oorzaak van den brand tast men in het duister. Z IJ P E ST. MAARTENSBRUG. Den 2den Kerstdag vierden de kinderen van de Zon dagsschool, onder leiding van mej. Kuilman en den heer Adama van Burgerbrug, hun Kerstfeest, in het kerkgebouw alhier. De dienst werd op voortreffelijke wijze geleid door den heer Adama. Achter in de kerk stond een rijk versierde en mooi verlichte kerstboom. Er was zeer veel belangstelling. Na het gebed en het openingswoord werd door de gemeente gezongen Gez. 229. Vervolgens zongen de kinderen Kerstliederen, welke afgewisseld werden door het Geboorteverhaal en een zeer mooie kerstver telling, waarnaar de kinderen zoowel als de ouderen met de meeste aandacht luisterden. Het glanspunt van den avond was wel het uitdee- len der geschenken. Ieder kind ontving een mooi en passend cadeau, dat met bewondering werd betast en bekeken en natuurlijk dankbaar in ontvangst werd genomen. Na den slotzang bracht de heer Adama hartelijk dank aan allen die aan het welslagen en de voorbe reiding van dit feest hadden medegewerkt, in het bijzonder ook aan den heer en mej. Kuiper den heer Veuger en de organiste mej. A. Grin. Wij van onzen kant kunnen niet nalaten een woord van hartelijken dank te brengen aan zuster Kuilman en den heer Adama, die alles in het werk hebben gesteld dit mooie kinderfeest zoo uitstekend te doen slagen. BURGERBRUG. Onder flinke belangstelling gaf 2den Kerstdag de gymnastiekvereeniging „Zijper Sportclub" onder lei ding van den heer W. Keesman uit Schagen eene openbare uitvoering in het lokaal van den heer P. I.angedijk alhier. Na een toepasselijk openingswoord van den voorzitter, den heer A. Nottelman, werd een aanvang gemaakt met de afwerking van het goed voorziene programma Het werk wat we van onze jongens en meisjes te zien hebben gekregen, stelde onze verwachtingen ten zeerste te vreden. Het too- neelstukie dat door eigen krachten werd opgevoerd had veel succes, Een gezellig bal besloot dezen spor- tieven avond. K O E O n A s JULIAN ADORP. T.B.C.-bestrading onder het rundvee. Vergadering ter bestrijding van t.b.c. gehouden ten lokale van den heer A Kossen te Julianadorp, uitgaande van de. Zuivelfabriek „De Vooruitgang", in combinatie met do Melkveehouders van Den Helder. Voorzitter, de heer D. Vries opent deze vergadering en heet in 't bijzonder welkom den heer 't Hooft, Inspec teur van den Veeartsenijkundlgen Dienst te 'sGraven- hage, welkom, welke zoo bereidwillig was, de t.b.c. be strijding uiteen te komen zetten. De heer 't Hooft het woord verkrijgende, zet dan het groote nut van de t.b.c.-bestrijding uiteen. Ook in ver band met den uitvoer van ons vee. Spr. behandelt den open en gesloten vorm der ziekte en licht verder de be staande rijksregeling voor de bestrijding toe, om ver volgens een uiteenzetting te geven over den t.b.c.-vrijen opfok. Daarna Is er gelegenheid tot het stellen van vragen. De heer P. Veldman dankt den geachten spreker voor zijn duidelijke uiteenzetting en hoopt dat straks allen zullen aansluiten bij de nieuwe vereeniging. De heer Terra vraagt of een open lijder is te herken nen door den veehouder. Het komt voor dat de open lij der niet is aan te wijzen, een koe die het heel slecht doet, kan. in overleg met de veearts toch worden ge slacht Of van het Hoofdbestuur een veearts wordt aan gewezen, daarin blijft men vrij, mits deze naar den zin van het Hoofdbestuur werkt De heer Kistemaker zegt dat het voorkomt, dat een koe reageert en later weer niet Dit kan alleen bij huidinspuiting voorkomen. De heer M. Vries zegt dat het hem erg spijt, dat dit niet gezamenlijk met beide fabrieken op touw is gezet. De heer D. Vries antwoordt hierop dat een en ander heel kort opkwam en meende dat het beter zou zijn per fabriek. De heer P. P. Sinnlge vraagt nog eens naar de kosten, deze zullen niet hooger dan 10 cent per rund zijn. Da heer S. Tesselaar noemt nog een geval van een gekochte koe, die tb.c. was. De heer Van der Velde vraagt of elke boer vrij la in het nemen van een veearts. De heer Verfallle vraagt of de subsidie voor alle vee hetzelfde is. Deze vragen worden bevestigend beant woord. Uit de vergadering komt nog de vraag dat bij de con sumptiemelkers door hen nogal eens aankoopen van vee, mee risico zit. Naar aanleiding hiervan deelt ds heer Veldman mede, dat voor de melkveehouders zal worden vastgesteld, dat bij aankoop de koeien reactie- vrij moeten zijn. Hierna neemt de voorzitter het woord, om leder per soonlijk te vragen lid van deze vereeniging te worden. Allen antwoorden bevestigend, zoodat met 44 leden deze vereenig'ng is opgericht. Met woorden van dank volgt sluiting. SINT MAARTEN len Kerstdag werd in de N.D.H. kerk het Kerstfeest gevierd. Voor dit doel had het Hoofd der school aan zijn leerlingen eenige, voor deze gelegenheid passen de versjes geleerd, welke door hen in het kerkge bouw bij den sierlijk verlichten Kerstboom werden gezongen. Een groot getal aanwezigen was hierbij aanwezig en heeft beslist genoten van dezen kinder zang. Door den predikant werd een heel aardig ver haal vertelt van een arm Zwitsersch knaapje, dewel ke, evenals in alle verhaaltjes, vanuit een ongunstige burgerlijke positie zich na veel zwerven in een betere omgeving ziet geplaatst Met aandacht werd deze vertelling door de aanwezigen aangehoord. Na be ëindiging dankte de predikant een elk die hun gave geofferd hadden en hierdoor dit feest kon doen plaats vinden. In de pauze was aan de kinderen een versnapering aangeboden en bij het uitgaan der kerk werd aan elk kind een aardig en- degelijk cadeau verstrekt. NIEUWE N I ERORP Omtrent het door den Raad in zijn vergadering van 20 Dec. j.1. genomen besluit tot aankoop van een perceel grond van de erven van Mevr. RezelmanNieuwland, vetnemen wij het volgende: Het terrein is ls breed 65 M., de sloot langs het per ceel Rezelman zal worden gedempt; de gemeente koopt een diepte van 55 M. Achter het perceel zal een breede sloot worden ge graven. Met den vrij komenden grond zal het geheele terrein ongeveer M. worden opgehoogd. Voor de nieuwe woning van het schoolhoofd zal onge veer 15 M,. noodig zijn; de gemeente houdt dan nog de beschikking over 50 M. terrein Deze bouwrijpe grond zal onder bepaalde voorwaar den ter beschikking worden gesteld aan particuliere bouwers. Het ligt ln de bedoeling door een brug, het terrein met den openbaren weg te verbinden. Wann-er alles klaar is zal er, gelet op den lust tot bouwen alhier, vrij zeker wel animo tot koopen van deze btf uitstek gunstig gelegen bouwterreinen bestaan, welke tegen een zeer billijke prijs kunnen worden verkocht. UEERHUGOWAARD Auto geslipt. Woensdagavond geraakte de grossier Postma uit Bergen, die met zijn auto uit den Kruisweg den Mid denweg in wilde rijden door de gladheid aan het glijden, waardoor de auto tegoD een wegboom ge raakte. In beschadigden toestand werd zij door den kraanwagen der garage De Groot opgehaald. Hedenmorgen werd de heer De Groot opgebeld uit de Schermer, waar de vrachtrijder Hittema uit onzo gemeente met zijn met melkbussen geladen auto te water is geraakt Koopt FORTUIN's Kleeding En U doet het goed. Groote Opruimings*K oo pj esl LANGESTRAAT hoek Houttll ALKMAAR Heden overleed, tot onze diepe droefheid, onze geliefde Vader, Behuwd- en Groot vader, de Heer GERHARD RUD0LF AUGUST MEIJER, Weduwnaar van Mevr. Elisabeth Bood, In den ouderdom van 81 jaren. Enschede, 26 Dec. 1933. Wilhelrainastraat 2. Enschede: M. C. A AVENAR1US— Meijer. H. A. AVENARIUS. Amsterdam: J. B MEIJER. M. MEIJERBecks. De Rijp: G R A. MEIJER. H. MEIJER— Morsink. en Kleinkinderen. De begrafenis zal plaats hebben Zaterdag 30 Dcc n.m 1*4 uur vanaf Wilhelminastr. 2 op de algemeene begraaf plaats Gronauschestr.weg. Gevraagd: Een flinke JONGEN. Brouwerij VAN ERP, Schagen. Heden overleed in Huize „Avondlicht", onze geliefde Moeder, Behuwd- en Groot moeder, Mevr. Reinoutje Wonder, Weduwe van den heer C. Pijper, in den ouderdom van 76 jaar. Uit aller naam, K. PIJPER. Zwaag, 27 December 1933. Huize „Avondlicht". De teraardebestelling zal plaats hebben op Zaterdag 30 December a.s., 's namiddags 2 uur, op de Algemeene Begraaf plaats te Hoogwoud. in Aardappelen, Groenten en F ruit met vergunning. Br. of persoonlijk P. ZEILMAKER, Frans Naerebout- straat 5, IJmuiden. O. Schager Roosjes. Ongeveer 3000 kilo HOOI te koop. Ook genegen 'te ruilen voor koemest. P. VAN DUIN, Schor- weg 38, Breezand N.H. VOERHAVER. te koop. contant. P. BRUGMAN, Groetpolder. Winkel. Te koop: EEN KET, bruine merrie, zeer mak en vlug in tuig. Adres: A. POOL, Schorweg 25, Breezand. Te hum een flink onderhouden WOON. en WINKELHUIS, op eersten stand te Bussuni, met grooten kelder, zeer gesrhikt voor groenten- en aardappelzaak en grossierderij. Adres en condities te bevr. bij C. BLOM, Kruisweg 40, Bergen. Te huur op Schagerbrug: NETTE BURGERWONING, tegen zeer billijken prijs. Te bevra gen bij C. DE MOOR, Schagerbrug. LUXE AUTO te huur, met of zonder chauffeur, voor billijk tarief. Bij W. TUIN. Westerklief, Wieringen (N -H.). Wordt terstond gevraagd: FLINKE DIENSTBODE. voor den dag. Jn. DISSEL, Noord, Schagen.

Schager Courant | 1933 | | pagina 3