Radioprogramma OMGEVING Uit de WIE RINGERWAARD Zaterdagavond hield de Sociëteit „De Eendracht" haar jaarvergadering; onder leiding van den heer K. Zijp. De door den heer Limpers voorgelezen notulen wer den onder dank vastgesteld. De rekening van den penningmeester, nagezien door de heeren H. v. d. Wonde en W. Bron, werd in orde bevonden. Ontvangst met inbegrip van saldo vorig jaar flSUQVé, uitgaaf f30.70. Batig saldo f 153 09%. Naar aanleiding van dit voordeelig saldo werd door den voorzitter de vraag gesteld: Wat moeien we met dat geld? Verschillende ideeën werden naar voren ge bracht, met als uitslag dat maar weer de gewone kolf- en biljartwedstrijden gehouden zullen worden. In verband met het feit dat de Sociëteit 35 jaar heeft bestaan, zal er dan dit jaar 'n souper aan verbonden worden voor rekening van de kas. De datum werd be paald op Zaterdag 27 Januari. Deelnemers s.v.pl. vóór 25 Januari „ven opgave doen aan den heer H. v. d. Woude. Als bestuursleden moesten aftreden de heeren H. K. Koster, K. Zijp en H. Limpers. Laatstgenoemde als secretaris herkiesbaar, wordt herkozen. Gekozen wer den de hoeren J. A. Waiboer en R. Bakker. Rondvraag nihil. Bal masqué Jokt volk, zoo ook Zondagavond in de zaal van den heer H. v. d. Woude. Wat een volle zaal en wat een gezelligheid. Dit laatste was trouwens geen wonder, want de Rythme Kings van Enkhuizen wisten met hun prachtige muziek de stemming er ter dege in te houden. Het geheel stond onder leiding van den heer Jo Wijnands, balletmeester te Enkhuizen. Voor het gemaskerde gedeelte waren 23 deelnemers, waarvoor even zooveel prijzen beschikbaar werden ge steld. Deze prijzen bestonden uit aardige luxe voor werpen. De jury, bestaande uit de dames M. BakkerKaan, S. BakkerVan Twuiver en N. Waiboer Cd., hebben de prijzen toegekend als volgt: le prijs Danseresje; 2e prijs Muziek; 3e prijs Postdienst. Ned. Indië; -ie prijs De verstrooide professor; 5e prijs Klimroos; 6e prijs Voorheen en thans; 7e prijs Madame,de Pompa- docr; 8e prijs De klok; 9e prijs 4 Jaargetijden (4 da mes); 10e prijs Belastingduivel; 11e prijs Ik zoek mijn man;. 12e prijs De keuken; 13e prijs Ranja Rojo; 14e prijs Sprokkelvrouwtje; 15e prijs Taxi chauffeur; 16e prijs Pierette; 17e prijs Tompoes; 18e prijs Gelukspop; 19e prijs Kunstschilder: 20e prijs Inbreker uit den omtrek; 21e prijs Sla met ei; 22o prijs Ranja; 23e prijs Sneeuwbal. Bij monde van den heer H. Jonker Jr. werd dank gebracht aan de dames-jury, den heer v. d. Woude en aan de Rythme Kings, w.o. de leider, voor dezen uitstekend geslaagden feestavond. Het was dan ook zeer gezellig. Uitgaande van ons Nutsdepartement hebben jl Vrijdagavond ongeveer 100 personen een reisje ge maakt, naar Curacao en Surinama met als leider en voorlichter Dr. van cler Sleen van 'Haarlem. Of we genoten hebben? Bijzonder veel. Op buitengewoon prettige en gezellige wijze, af en toe met een geestigen kwinkslag heeft deze geachte spreker ons een en ander over de West verteld. Suriname, Curacao worden dikwijls in één adem genoemd en toch zijn ze zes dagreizen per boot van elkaar verwijderd. Die twee landen verschillen zoo ontzettend veel van elkander, zooals men nergens meer ziet. Curacao is enkel rots en cactussen en een onherbergzaam oord en zeer rijk. Suriname is zoo rijk aan natuurschoon als men nergens meer vindt, door en door gezond, en is zeer arm. Zooals gezegd, Curacao is een rijk land met een enorm verkeer en een havenbedrijf, bijna gelijk aan Rotterdam. Het is een centrum van wereldverkeer. Suriname moet geholpen worden. Daar moet elk jaar drie millioen bij, waar nooit iets van terug komt. Het antwoord op de vraag waarom Curacao zoo rijk is, aldus spreker, is een tooverwoord, nl. petro leum. Het was in 1912 toen door een Hollander in Venezuela petroleumbronnen werden ontdekt, wat de belangrijkste zaak is geweest tot den bloei van Curacao. Hier was nu het brandpunt der petroleum industrie. Nadat een en ander door den spreker ons zoo aar dig was verteld, werd het geheel nog eens vertoond door lantaarnplaten en eigen filmopnamen. Na de pauze werd ons verteld, waarom het zoo veel mooier Suriname zoo ontzettend arm was Wer ken staat niet op hun programma. Suriname is 12 maal zoo goed als Nederland met oorspronkelijk 150 duizend menschen, w.o. Indianen, Negerslaven, Britsch-Indiërs, Boschnegers Europeanen en Java ncn. 2 millioen Indianen znij ten gronde gegaan aan den drank. In 1863 zijn er 300 duizend afge schreven; 25000 zijn er weggeloopen, die nu in de bosschen frank en vrij leven. Men had de slavernij nooit moeten afschaffen en hunne positie moeten verbeteren. Dan had men geen hulp uit Britsch-ïn dië behoeven te halen Verder zijn er 25 duizend Boschnegers en 35 duizend Javanen, waaraan men allemaal niets heeft. Van de overgebleven Europea nen en Surinamers wordt door 1 belasting betaald. 80 wordt op 's lands kosten begraven. Nadat hun leefwijze enz. nog werd besproken, kregen we ook van Suriname een serie platen te zien. verduide lijkt ook weer met eigen filmopname op Agfasmal film. Het daverend applaus was zeker een bewijs dat er ontzettend genoten is en iedereen was het zeker wel eens met tien heer J. Koomen als voorzitter, toen hij Dr. v. d. Sleen hulde en dank bracht voor zijn interessante en geestige rede, en hém op zijn ver dere reizen veel succes toewenschte. Ten slotte nog de mededeeling dat de volgende bijeenkomst rriet eigen krachten zou gebeuren. Medewerking der leden werd verzocht, die zich met den heer Sieswerda in verbin ding kunnen stellen. W 1 E R 1 N G E N Zondagavond j.1. gaf het plaatselijk comité van „Her wonnen Levenskracht" een propaganda-feestavond met medewerking van de kleine Harmoniekapel en de too- neelvereeniging St. Hippolytus, op de bovenzaal van den heer Veerdig te Hippolytushoef. Om 7.30 opende de voorz. van H.L.K., de heer Kiela den avond met een toepasselijk spechje, waarna een kleine toespraak gehouden werd over het doel en stre ven van H.L.K. door den heer Kiela. Als propaganda werd daarna een klein tooneelstukje opgevoerd. „De Familie Schelvisch" door A. J. Reider werd voor het voetlicht gebracht, hetgeen mooi ge schiedde. Vooral zij, die voor 't eerst op de planken stonden, vertolkten hun rollen schitterend, evenals de dienstbode. Na het tooneelspel dankte de heer Kiela de tooneel- vereen. uit naam der aanwezigen. Men bleef daarna nog een tijdlang gezellig bijeen. Een schilderij werd verloot, de gelukkige winnaar was de heer Wim Krommeteun, welke het wederom aan H.L.K, schonk, die het schilderij bij opbod verkocht; do hoogste bieder was v. Dongen voor f 5.75. Ook een grab belton was aanwezig. Terwijl de kleine kapel zorgde dat men zich niet verveelde. H.L.K. mag dan ook op een goed geslaagden avond terugzien. Onze vroegere plaatsgenoot de heer D. Luijt Nz., elec- tricien aan de Rijkscentrale te LJmuiden, wordt met Februari a.s. overgeplaatst naar Wieringen, als machl- nist-electricien aan gemaal Leemans, nabij Den Oever. Scheepshelling. Hier aan Den Oever gaan geruchten dat een firma zal overgaan tot het stichten van een scheepshelling Bevatten deze geruchten waarheid, dan zal hier zeker in een dringende behoefte worden voorzien. Bevesti ging omtrent een en ander konden wij tot dusver niet verkrijgen. Het rijden der melk van hier naar C. Z. West Fries land te Lutjewinkel is thans opgedragen aan den heer C. Everts alhier. Wegens overcompleet is Mej. E. Bakker, onderwijzeres aan de R.K. school alhier als zoodanig bedankt, ingaan de heden. Da STAVENGA. In den ouderdom van 71 jaar is onze vroegere plaat- genoot ds. H. Stavenga emeritus-predikant van de Bel gische Zendingskerk te Schiedam, plotseling overleden. Ds. Stavenga arbeidde eerst als hulpprediker te Lollum en werd vervolgens predikant bij de Belgische zendings kerk te Bousselaere. In Nederland teruggekeerd, stoud hij achtereenvolgens te Pekela, Wieringen en Bergen (N.H.). Sinds 1928 woonde de overledene te Schiedam, waar hij bij de gemeente der Ned. Herv. Kerk hulp diensten verrichtte. KOEGRAS JULIANADORP. VEREEN. VEEVERLOSKUNDE TE KOEGRAS Bovengenoemde vereer.iging hield Maandagmorgen hare jaarlijksche algemeene vergadering in het café 't Cen trum van den heer H. Veul. Van de 118 leden waren er slechs 9 aanwezig. De Voorzitter, de heer S. Eriks Jz., heette de aanwe zigen met enkele woorden welkom, en verklaarde de vergadering voor geopend. De notulen werden door den secretaris, den heer A. Schoorl gelezen en onveranderd en met dank, goed gekeurd. Daarna doet de secretaris de volgende me- dedeelingen ook wat de finantiën betreft. De ontvang st enbedroegen aan contributie f 54425 de verloskun dige was 91 maal gehaald is f 91, saldo vorig jaar f 330.91, rente Boerenleenbank f 21.33. terug ontvangen van de L O. f 3,30, totaal ontvangsten f 995.79. Uitgegeven was in totaal f 978.61, zoodat er een batig sildo is groot f 17.18. Na het afsluiten van de reke ning is nog binnengekomen f 18 voor 18 maal inroepen van de hulp van den verloskundige, zoodat deze in totaal 109 maal gehaald is. De subsidie van het Gemeentebestuur is nog niet ontvangen. Eén lid bedankte. De verloskundige heeft dit jaar weer tot groote tevredenheid, zijn niet altijd lichte taak vervuld waarvoor hem een woord van dank toekomt Met den wensch dat het ledental zich nog zal uitbreiden, hetwelk als vanzelfsprekend de inkomsten ten goede komt worden de mededeelingen besloten. De Voorzitter voegt er nog aan toe, dat de subsidie eerst niet maar later wel is toegestaan, maar tot heden nog niet is ontvangen. De rekening was door de heeren J. Hoogschagen Az. en C. Maters Johz. nagezien en in volmaakte orde be vonden en wordt voorgesteld deze goed te keuren. De vergadering vereenigt zich met dit advies en de secr.- penn. en comm. worden dank gezegd voor beheer en hunne moeite. Bij de bestuursverkiezing zijn aftredend en direct her kiesbaar de heeren P. Plulster en G. Bijvoet. De heer G. W Jimmink Mz stelt voor dit bij acclamatie te doen benoemd. De heer G. Bijvoet neemt dat aan terwijl de heer Plulster hiervan in kennis zal worden gesteld. Volgt vaststelling salaris van den verloskundige en omslag der koeien. Het salaris blijft bepaald op f 850 en de omslag op 25 cent per koe Tot verloskundige wordt herbenoemd de heer A. de Hoop. Tot lid commis sie nazien rekening wordt In de plaats van het aftre dende lid de heer C. Maters, benoemd de heer J. van der Vlies welke dit accepteert- Bij de rondvraag vraagt de heer P. Veldman naar de resultaten opgedaan met den doorsteker Verder niets meer aan de orde zijnde zegt de Voor zitter dank aan de aanwezigen, hoopt dat 1934 een goed Jaar voor vereen, en leden mag zijn en sluit deze bijeen komst. NIEUWE N E DO R V Nutsavond Naar wij vernemen, zal op Vrijdag 12 Januari a.s. voor bet Nut optreden de bekende voo; drachtkun stenaar Gerard Pilger. liet is hekend, dat deze heer prachtige avonden geeft, zoodat een druk bezoek mag worden verwacht. Zie advertentie. OUDE NIE DO R P ZIJDEWIND. De 5 zitdagen der R.K. Coöperatieve Boerenleen bank alhier, voor cont>oleering der boekhouding, als mede voor vereffening van diverse rente'oedragon, behooren wederom tot het verleden. Met voldoening mag door bestuur en leden worden getuigd, dat behoudens niet noemenswaardige uit zonderingsgevallen. die men tenslotte in gunstiger lijden ook niet ontloopt, de renten van circa f250.000 wederom zijn binnengekomen. Hieruit moge blijken, wat goeden wil, ijver en so bere levenswijze naast eendrachtige samenwerking vermogen. Gedurende de zitdagen werd aan spaargeld inge legd f5905.28. terugbetaald f9357,45. Op voorschotten afgelost f5552.94 en aan voorschotten verstrekt f 383.92. Aan rente werd ontvangen f 10197.60. Een schip, dat door den iaatcten storm netjes op de Ec-gelsche kast bij York was „neergezet". MOEST STAANDE ETEN. Wekon lang ischias. Met zijn ervaring helpt hij nu anderen. Hier volgt een ongewoon sterke aanbeveling van een middel tegen iscaias van iemand, die zelf in he vige mate aan eteze kwaal geleden heeft. Indien U ooit de pijnen van ischias gevoelt hebt, moet U 't stel lig lezen. En als IJ iemand kent, die aan ischias lijdt, zoudt U hem hiervan moeten verteilen. De aanbeveling komt van Mr. 1'. P. R. Hij schrijft: „Ik leed ongeveer zes weken lang aan ischias. Lr waren tijden, dat ik niet meer kon zitten of liggen, maar steeds moest ik blijven doorioopen. Ik kon zelfs niet gaan zitten om te eten. Len buurman zei me jvruscüen Salts te probeeren, wat ik ook deed; ik nam eiken morgen een theelepel vol in een glas warm wa ter. Toen ik anderhalven flacon gebruikt had, ver dween de ischias, en nadien heb ik het nooit meer gevoeld. Ik blijf doorgaan met eiken ochtend wat Kruschen te nemen, omdat ik iast heb van consti patie en ik er van overtuigd ben, dat tvruschen Salts het beste middel ter wereld is tegen ischias en rlieu- inatiek. Iedereen, die aan deze kwalen lydt raad ik het dringend aan. ik ben Kruschen Salts veel dank verschuldigd." T. P. R. De pijnen van ischias zijn een symptoom van die per kwaad hetzelfde euvel dat rheumatiek, spit en jicht kan veroorzaken Zij zijn het toeken, dat er iets aan Uw stofwisseling hapert en onzuiverheden in het bloed gekomen zijn. Kruschen Salts is een combinatie van zes natuur lijke zouten, welke Uw inwendige organen tot gere gelde werking aansporen. Kruschen verschaft U daarom een inwendige schoonheid en gezonden bloedsomloop. En wanneer de „kleine dagelijksche dosis" Uw stofwisseling in orde blijft houden, dan zullen ischias en rheumatiek voortaan Uw deur voorbijgaan. Kruschen Salts is uitsluitend verkrijgbaar bij alle apothekers en drogisten a f 0.90 en fT.60 per flacon, omzetbelasting inbegrepen. Stralende gezondheid voor één cent per dag. Let op dat op het etiket op de flcsch, zoowel als op de buitenverpakking de naam Kowntree Hialels Mij., Amsterdam, voorkomt. HARENKARSPEL DIRKSHORN. Gevonden: een kosteloos rijwielbelastingmerk. Inlich tingen bij de politie. WARM EN RH 1 ZE X SGHOORLDAM. VERGADERING BOERENOOMÏTé. Dezer dagen vergaderde in café Spaan het Boeren- comlté. Voozltter Halff sprak In zijn openingswoord over het moeilijke jaar dat achter ons ligt en dat ver moedelijk 1934 nog veel meer moeite en zorgen zal brengen. Allereerst Is behandeld het punt. verkooplng van huis en land van A. Groot te Schoorldam. welke 11 dezer zal plaats hebben. Bij vorige verkooplngen ln den om trek was het meestal voldoende dat wij verzochten om niet te bieden. Nu zal dit waarschijnlijk anders worden. Bij deze verkooplng zal den nadruk worden gelegd op de boycot Als de tegenwoordige bewoner zijn huls en land niet geschikt kan Inhuren, zal op dit alles de boycot worden toegepast. De geheele bevolking van Schoorl dam staat hier achter. Vervolgens werd punt 2 behandeld. Dit was het te houden congres van het Nederl. Boerencomité, dat ge houden zal worden op Zaterdag 27 Januari te Alkmaar, In het Gulden Vlies. De punten die op dit congres aan de orde komen, zijn hier besproken Duidelijk is hieruit gebleken, dat de kleine tuinders, boeren en kippenhou ders met de tegenwoordige steunmaatregelen niet ge baat zijn. Dat het fascisme een gevaar Is vcor de klei ne land- en tuinbouwers is door allen ingezien. Een ge animeerde bespreking volgde over allo punten die op het congres aan de orde komen. Verder is besloten om met een groep personen te gaan colporteeren In Koedijk. Schoorl en Bergen, met Ons Landbouwblad", orgaan van het Ned. Boerencomi té. Alle moeite zal worden gedaan om zooveel mogelijk personen uit andere organisaties te bewegen, het a.s. congres te bezoeken. Ook de vrouwen moeten dit con gres bezoeken, De Voorzitter wekte de leden op tot medewerking. Daarna sluiting Zondagmiddag had ln het Kerkgebouw de verkie- zin plaats van twee notabelen. Hiervoor zijn gekozen de heeren P. Vlam. te Schoorl dam en Jb. Swan Jz., alhier. DEN HFIDFR Binnenbrand. In den nacht van Zondag op Maandag urak brand uit in de slagerij van den heer T. Slikker in de Kroonstraat. L)e brand was van een dergelijken om vang dat de bewoners in het holst van den nacht ijlings een goed heenkomen moesten zoeken. De brandweer, die met volledig materiaal ter plaatse kwam, is er in geslaagd den brand tot het slagers perceel te beperken en het vuur meester te worden. ZIJDE T ZAND. Jl. Vrijdagavond heeft in ong dorp een aanrijding plaats gehad tusschen een 2-tal doorlrekende auto's. De eene vrachtauto, geladen met spruitjes, kreeg nogal veel materieele schade. Daar partijen de zaak niet eens waren, volgde aangifte en zal de politie de schuld vraag uitzoeken. LANGEND IJ K BROEK OP LANGENDIJK. Maandagmorgen kwam het personeel der gasfabriek tot de ontdekking dat de wagen met gereedschappen, staande aan de Sluiskade alhier, was verdwenen. Na eenig zoeken kwam men tot de ontdeking dat deze in de ringsloot lag. Vermoed wordt dat hier baldadigheid ln het spel Is. De politie doet onderzoek Loop der bevolking over het jaar 133: Geboren 26 (17) jongens en 23 (26) meisjes. Overleden: 11 (9) manen en 14 (10) vrouwen. Totaal 25 (19). Levenloos aangegeven geene (2); Huwelijken 15 (12); Echtsceidingen 1 (2); Erkenningen 0 (0). Ingekomen prsonen 32 (31) mannen en 40 (55) vrou wen; totaal 72 (86). Vertroken prsonen 51 (51) mannen en 47 58) vrouwen; totaal 88 (103. Op 1 Januari 1934 bestond de bevolking uit 1134 (1158) mannen en 1204 (1021) vrouwen; totaal 2358 (2360) personen. De tusschen haakjes geplaatste cijfers hebben be trekking op het vorig jaar. NOORDSCHARWOUDE. Uitslag sjoel wedstrijd. Beteekenis der cijfers resp. gesp., gew., verl., gelijk punten, getallen; I G. van Rijn 320 242 68 10 247 23225; P. Koeman 320 -99 104 17 20714 22372; A. Visser 320 188 123 9 192«4 22018 A. Beet 320 164 137 19 174 20365; J. Bullooper 320 163 '30 1 5 17314 20254; K. Heidsma 320 163 145 12 169 20407 J. Blcen 320 143 164 8 1"2 187C6 J. Dcutefcm 320 143 "84 13 149',4 203C2; J. Ootjsrs 320 138 171 13 142'i 18282; D. van Twu' ver 320 138 174 10 141 rc?2; E. Bos 320 110 194 16 118 20 834 J. Schuit 320 32 264 4 54 16314. Een opname nit St Morltz in Zwitserland, waar da wintersport op het oogenblik hoogtij viert HEERHUGO WAARD Zaterdagmiddag kwam de arbeider Dekker met een koolwagen van den heer Hartigh, welke hij aan de vel ling te Broek gelost had, huiswaarts gereden. BU de gevaarlijke bocht, Juist ln de kluft van de Broekerbrug. verloor hij het beheer over den dlsselwgen met gevolg dat hij van het kret geslingerd werd en de wagen hem over belde beene reed. Met kneuzingen aan belde Ucbaamsdeelen werd D. opge nomen. De verwondingen waren niet van dien aard, dat opname ln een ziekenhuis noodzakelijk was. OMZETBELASTING. De Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Hol lands Noorderkwartier maakt belanghebbenden erop op merkzaam. dat alle afleveringen van goederen door handelaren en winkeliers, die op eenlgerlei wijze fabri kant zijn ln den zin van de Omzetbelastlngwet aan de heffing van de omzetbelasting zijn onderworpen. Indien deze goederen deel uitmaakten van hun handelsvoor raad op 1 Januari 1934. Art. 18 eerste lid ten 2e, is op deze goederen niet van toepassing. Met het vaststellen der verkoopsprijzen dient hiermede derhalve rekening te worden gehouden. Een winkelier ln damesconfectie b.v. die tevens een atelier heeft, moet voor zfjn geheele voorraad op t Januari j.J. na aflevering nog omzetbelasting voldoen. Deze handelsvoorraden zijn echter niet belast indien de fabrikant, overeenkomstig art. 4 vergunning he-;ft tot scheiding van zijn bedrijf ln een fabrieks- en han- delsafdeellng Inlichtingen worden verstrekt ten kantore der Ka mer voornoemd. WOENSDAG 10 JANUARI. HILVERSUM 0875 M.) VARA.: 8.00 Gramofoonmuziek; 9.30 Onze Keuken deor P. J. Kers Jr.; VPRO: 10.00 Morgenwijding; VARA: 10.15 Uitzending voor de arbeiders ln de continubedrij ven; 12.00 De Notenkrakers; 2.00 Gramofoonmuziek; 2.15 Knipcursus; 3.00 Voor de kinderen; 5.30 De Fllere- Flulters; 6.15 Gramofoonmuziek; 7.00 Causerie over Boksrport; 7.20 Orgelspel door Cor Steljn; 8.00 Herha ling S.O.S-berlchten, Vaz Dlas en Varia: 8.15 Orkest; 9.00 Zang en piano; 9.40 Orkest: 10.30 Gramofoonmu ziek; 10.45 VAiRA-Orkest; 11.15 Gram.muziek. HUIZEN (296 M.) N.C.R.V.: 8.00 Schriftlezing en meditatie: 8.15 Gramo foonmuziek; 10.30 Morgendienst 11.00 Orgelspel 12.00 Po litieberichten; 12.15 Gramofoonmuziek; 12.30 Middag concert; 2.00 Gramofoonmuziek; 2.30 Huishoudelijke raad jevlngen3.00 Lezen van Chr. lectuur; 3.80 Gramofoon muziek; 3.45 Verzorging zender; 4.00 Llederenrecltal; 3.00 Kinderuurtje; 6.00 Landbouwhalfuurtje; 6.30 Onder wijsfonds voor de Binnenvaart; 7 00 Politieberichten; 7.15 Ned. Chr. Persbureau; 7.30 Weekoverzicht; 8.00 Or gelspel; 9.00 Causerie; 9.30 Mandoline-ensemble; 10.30 Gramofoonmuziek; 11.30 Sluiting. BRUSSEL (509 M.) 12.20 Radio-orkest; 1-30 Idem; 5.20 Idem; 6.35 Kamermu ziek; 7.20 Gramofoonmuziek; 8.20 Planorecital; 9.20 Concert; 10.30 Pop. concert. KALUXDBORG (1153 M.) 11.20 Stijkorkest; 2.20 Gramofoonmuziek; 2.50 Omroep orkest; 7.20 Bachkwartet; BERLIJN (419 M.) I.95 Gramofoonmuziek; 4.40 Pianospel; HAMBURG (372 M) 9.20 Gramofoonmuziek; 10.50 Orkest: 11.40 Vervolg concert; 1.55 Gramofoonmuziek; 5.45 Idem, 8.20 Orkest; 9.50 Dansmuziek. I LANGENBERG (472 M.) II.20 Gramofoonmuziek; 12.55 Omroeporkest; 3.20 Oi* keet; 10.05 Gramofoonmuziek; 10.20 Strijkkwartet I DAVENTRY (1554 M.) 12.20 Orgelconcert; 1.05 Orkest! 2.20 Idem; 2.35 Idem; ■05 Gramofoonmuziek; 8.20 Jack Halton en zijn orkest; 11.15 RayFox en zijn Band. PARIJS RADIO (1725 M.) 8.05 Gramofoonmuziek; 12.50 Orgelconcert; 1.25 Gram.- rnuzlek; 9.05 Concert MII.AAN (331 RL) 5.15 Gramofoonmuziek; 7.30 Idem; 8.00 Blijspel. ROME (441 M.) 5.15 Gramofoonmuziek; 8.20 Opera-uitzending. WEENEN (517 M 4.45 Concert; 7.25 Idem; 9.50 Populair concert. WARSCHAU (1411 M.) 4.15 Vocaal concert; 4.40 Cello-recital; 7.20 Omroeporkest 3.35 Vioolrecital; 9.40 Dansmuziek. 7.10 Zwitsersche muziek. BEROMUNSTKR (460 M.)

Schager Courant | 1934 | | pagina 8