De Competitiewedstrijden. SPORT De Langendijker Groentenveilingen. HONIG'S OSSESTAARTSOEP 6 borden voor 20 ets. Ditmaal bracht het echter de politie op een spoor. De politie doet een goede vangst Ajax voorwaarts! Go Ahead bedwingt Heracles. Internat, wedstrijden te Davos. PROGRAMMA N.H.V.B. Inbrekers slaan ban slag ln het llllaal-ge- bouw san de coöperatie „De Tijd geest" te Van Ewijckslnls. (Van onzen correspondent.) VAN EWIJCKSLUIS. In den nacht van Donderdag op Vrijdag hebben in brekers hier danig huisgehouden in het filiaal van de Coöperatie .De Tijdgeest". Blijkbaar hebben zij eerst de plank onder de open slaande deuren van het wagenhuis weten op te lich ten .waarna één hunner zich vermoedelijk onder deze deuren langs toegang tot het wagenhuis heeft weten te verschaffen, waarna de deuren van binnen af ge opend konden worden. De in het wagenhuis staan- de gesloten venterswagen heeft men met een steek beitel weten te openen, waarna een groot deel van den inhoud is ontvreemd. Verschillende kruideniers waren. alsmede beter, spek, zeep en zeepproducten, sigaren, sigaretten en sigarettentabek, een aantal klossbn garen en knotten wol. vermoedelijk tot n be drag van f 70 f 80 is door hen weggenomen. Daar entegen is een partij erwten en boonen en rooktabak door hen ongemoeid gelaten. Uit een op het wagen huis uitkomende gesloten kelderkast is, na openbre king een blik vleesch ontvreemd. Blijkbaar hebben zij een bezoek aan den winkel, eveneens vanuit het wagenhuis bereikbaar, niet aangedurfd, daar deze aan den weg ligt. Van een achter het gebouw staande loods is een ge deelte van een plank uitgebroken. Waarschijnlijk was hier echter niets voor hunne gading te vinden, want deze is verder ongemoeid gelaten. Vlak naast deze loods staat aan den Balgweg nog een houten gebouwtje, als garage in gebruik bij den heer Adr. Woudenberg. Ook dit is opengebroken, doch hier werd niets vermist. De bewoners van het filiaal hebben 's nachts wel iets gehoord, doch men meende, dat door den hevi- gen wind een afhangende gootpijp wat slingerde. Denzelfden nacht is een bij het station Van Ewljck- sluis staanden goederenwagen, waarvan de wielen zijn afgenomen en die thans als magazijn dienst doet, eveneens bezocht. Deze bleek echter ledig. Het blijkt er hier met de veiligheid, die hier vroe ger nooit geweld werd aangedaan, niet beter op te worden. Onze correspondent op Wieringen meldt ons het vol gende Een zevental Inbraken met diefstal opge helderd. De daders ln arrest. Zooals uit onze berichtgeving voldoende bekend is, zijn den laatsten tijd vele Inbraken en diefstallen ge pleegd, in en om onze gemeente. Zeer vele nachten ia gepost en eindelijk is het de politie gelukt de daders in arrest te stellen. Het spoor ging steeds naar een richting en daardoor had de Brig. Rijksveldwachter de heer Bergsma alhier, zich verdekt opgesteld onder een woonwagen, bewoond door de familie H. H. en F. L. te Westerklief. In den nacht van Donderdag op Vrijdag j.1. kwamen die beo* ren in het holst van den nacht thuis, en de heer Bergs ma constateerde dat zij ongeveer ltt uur bezig waren meegebrachte goederen te verstoppen. Wat die goederen waren en waarvandaan, kon niet worden gezien. Den morgen volgende op den nacht, dat dit geconstateerd was, werd melding gemaakt, dat te Van Ewijcksluis was ingebroken, bij het filiaal van de Coop. vereen. „De Tijdgeest" Dat deze twee feiten wel met elkaar in ver band zouden staan, werd niet betwijfeld. De politiemannen van Hippolytushoef, Den Oever, Wieringermeer en uit Anna Paulowna hebben daarna j.1. Zaterdag aan het bovenvermeld adres te Wester klief huiszoeking gedaan en het resultaat was verras send. Een groote hoeveelheid goederen zijn in beslag genomen, welke in een schuurtje onder den grond wa ren verstopt, alsmede een breekijzer (een klein model koevoet), waarmee de inbraken zijn gepleegd. Er zijn goederen ln beslag genomen, vermoedelijk van 7 inbraken afkomstig, oa van de inbraak in het Nieu we Bioscoopgebouw van de Haan (waarin een uitver koop werd gehouden door een manufacturenhandel uit Den Helder), van de cantine aan de Terp in de Wie ringermeer; Van Kuut te Westerland, van de dijkmaga- sijnen oliegoederen; van Ulkesluls zeep; van de Nleuwe- sluis (schaatsen), van Van Ewijcksluis (kruidenierswa ren) enz. 2 De gehuwde arbeiders H. H. en F. L., konden de her komst niet van de goederen opgeven. De verklaringen, welke door hen en de overige familieleden zijn afgelegd, waren zoo tegenstrijdig dat zij werden gearresteerd en opgesloten in het arrestantenlokaal achter het gemeen tehuls, om Maandag overgebracht te worden naar Alk maar, om ter beschikking gesteld te worden van den Officier van Justitie aldaar. Ook vermeldenswaardig is dat in de woonwagens een te groote hoeveelheid scha- penvleesch werd aangetroffen, waar men ook de her komst niet van kon opgeven. Vermoedelijk is dit af komstig van de onlangs alhier in de weide geslachte dieren. Zooals gezegd, heeft de politie een goede vangst ge daan en wordt zij door velen hiermede geluk gewenscht omdat het voor vele ingezetenen een geruststelling is. Gistermiddag zijn er twee van de verdachten onder geleide van een drietal rijksveldwachters naar Alk maar overgebracht. Nader uit Wieringen: Zondagavond j.1. te ruim 10 uur zijn ook als verdacht van inbraak en diefstal door rijksveldwachters uit Me- dembllk, alhier gearresteerd en gevangelijk naar Me- dembllk overgebracht de arbeiders J. W. uit de Elft en N. M. uit de ,Kog«rw«*. KN.V.B.-OVERZICHT VAN 14 JANUARI. De K.N.V.B.-wedstrijden. althans voor de eerste klas se, zijn tamelijk vlot doorgegaan. Lagere wedstrijden gingen vaak niet door: 't was eigenlijk ook geen weer om te voetballen. Fraai spel Is er dan ook nergens ge leverd. AFDEEL ING L H.B.S. 13 8 3 2 39—23 19 K.F.C. 12 8 1 3 36—23 17 DEC. 13 8 1 4 36—30 17 Stormvogels 13 8 0 5 21—20 16 ATDEELING IIL De groote strijd HeraclesGo Ahead ia onbetwist ge ëindigd (00) We gelooven dat Heracles hier het meest mee gebaat is. Ondertusschen moet men Enschedé met uitpoetsen .Deze won met 30 van F.E.C. in Zwolle cn is nog maar 2 punten achter bij Heracles. Vitesse ver loor van Tubantla (34). Voor deze laatste net op tijd. want Hengelo won van Wageningen (31). Ensched. Boys moet oppassen. Deze verloor van A.G.O.V.V. Heracles 13 10 2 1 44—11 22 Enschedé 13 9 2 2 45—15 20 Go Ahead 13 7 4 2 42—15 18 Stemmingsbeeld vaag en somber. - Omzet veilingen bewijst moeilijk heden der tuinders. - Het Dnitsch- Nederlandsche handelsverdrag geeft nog weinig resultaten. - Mi nimumprijzen voor binnen- en bnitenlandsche kool. - De teeltbe perking. - Wordt hier niet veel van verwacht. - Bevredigende aanvor van roode kool. - Geen bevredi gende prijzen. - Lustelooze stem ming voor gele kool. - Op het laatst der week iets in prijs dalen de. - De Deensche witte kool loopt ook in prijs achteruit. - Uien, vrij groote aanvoer. - Iets oploopende prijs. - Peen bevredigend. - Bieten laag. Het stemmingsbeeld op onze Langendijker Groen- tenveilingen was deze week vaag en somber en te meer kwam dit uit, omdat er een paar weken waren geweest, waarin van eenige opleving sprake was. Na zoo'n langen tijd van de hevigste depressie deed zoo'n opleving goed en wekte als van zelf verwachtingen op, die men zoo graag in vervulling had zien gaan, doch waarvan de zekerheid zoo wisselvallig en dubieus moet worden geacht, dat het in dezen tijd vooral, ge boden is maar niet al te veel op een verbetering, die oenigszins blijvend is, te hopen. Als men verneemt, dat de omzet der veilingen in het afgeloopen jaar maar slechts het. vierde gedeelte bedraagt van wat die in normale jaren was, dan is het begrijpelijk, hoe velen in de grootste moeilijkheden verkeeren en vurig ho pen, dat er eindelijk toch eens verbetering zal komen. Het pas tot stand gekomen Duitsch-Nederlandsche handelsverdrag had aan die hoop voedsel gegeven, doch het is wel gebleken, dat de resultaten van dit verdrag niet zullen worden, wat men er zich aanvan kelijk van had voorgesteld. De gemengde commissie had nog een en ander te regelen, en in verband daar mee moesten nog eenige besprekingen worden ge houden over de hoeveelheden kool, welke in bepaalde tijdvakken in Duitschland mochten worden ingevoerd, nader te bepalen. Zoo zal in deze maand van roode en gele kool niet meer dan 15 procent en van witte kool niet meer dan 10 procent van het in hot verdrag vast gestelde contingent uit Nederland naar Duitschland mogen worden ingevoerd. Dat zou ongeveer 300 spoor wagens in totaal worden. Als die in werkelijkheid werden afgenomen, zou dit de markt al eenigszins ver lichten, doch niet in die mate. dat de vraag, die uit AFDEELING IV. Willem II en Longa zijn nu samen bovenaan. Wri een succes voor Tilburg! De anderen zijn ver achter. M.V.V. viel nu af door van Longa te verliezen (26). En Willem II klopte Eindhoven (08) B.V.V. schakel de Bleijerheide uit (30). WUlom n 12 8 3 1 28—18 19 Longa 13 9 1 3 43—24 19 M.V.V. 13 7 2 4 36—32 16 P.S.V. 12 6 2 4 35—26 14 AFDEELING V. Eindelijk haalde Alcldes een punt binnen (21) tegen Friesland. Achilles verloor van Be Qulck (0—6). Be Qulck 13 11 2 0 50—16 24 Velocitas 11 10 0 1 53—10 20 De gepasseerde Zondag ls in plaats van een dag vol sport, e«n geworden van afgekeurde terreinen en verre gende wedstrijden. 's Morgens in de vroegte goot het pijpeatelen, terwijl de wind bulderde en gierde. Al tijdig kwamen de be lichten dat de vastgestelde wedstrijden van de adepiran ten waren uitgesteld, terwijl ook Schagen II en III vrij af kregen. De ontmoeting Schagen I—Uitgeest I bleef langen tijd vaststaan. Om half twee in den middag kwa men de spelers van Uitgeest op de Loet aan. terwijl ook de Schagen-speler» den weg naar de kleedkamers vonden. De scheidsrechter kon echter niet besluiten op T veld. dat ook inderdaad voor voetbal ongeschikt was, te laten spelen. Zoo werd dan ook hier door regen en wind roet in 't eten gegooid. Arm Uitgeestf 20 lichter voor reiskosten en een Zondagmiddag verloren. Maar wie doet er wat tegen? andere landen en het binnenland zou komen het aan bod nog geenszins zou overtreffen. Volgens de ontvan gen berichten mag binnen- en buitenlandsche kool voorloopig niet onder den prijs worden geleverd van 4.50 mark of ongeveer f2.70 voor witte en van 5.50 mark of f3.30 voor roode en gele kool. De kool moet van eerste kwaliteit zijn en het gewicht moet liggen tusschen 1 en 2% K.G. Men verwacht, dat door deze regeling een regelmatige marktaanvoer en een con stante prijsontwikkeling is gewaarborgd. Van die con stante prijsontwikkeling wordt hier al bijzonder wei nig bemerkt: immers, daaronder mag toch verstaan worden een ontwikkeling in dezen zin, dat, naarmate de kool in gewicht afneemt, of de hoeveelheid eerste kwaliteit vermindert, de prijzen regelmatig zullen stijgen. Het tegendeel is nu het geval geweest, of schoon mag worden toegegeven, dat hier ook nog an dere invloeden hebben gewerkt. Hoe dit dan ook zij. de tuinders ontvangen nog altijd te weinig voor hun pro ducten en zij vreezen, dat de saneering, door de in te voeren teeltbeperking, weinig tastbaar resultaat zal opleveren. Veel bedrijven aan Langendijk zijn kleiner dan 2 H.A. Voor deze komt de teeltbeperking dus niet in aanmerking. De bedrijven tusschtfh 2 en 3 H.A., die er nog al wat zijn, zullen van 5 tot 10 procent, gemid deld alzoo 7Vfc procent moeten inkrimpen. Iemand met 100 snees tuinbouwbedrijf zal ongeveer 8 snees min der met tuinbouwproducten mogen verbouwen. Wat hij met die 8 snees zal moeten aanvangen, zal moeilijk te bepalen zijn. Voor zoover het gehuurd land is, zal de eigenaar het wel terugkrijgen, die dan kan trach ten het voor een ander doel te verhuren. Ook dat zal niet meevallen. Uit alles blijkt wel, hoe moeilijk de situatie van den Langendijker tuinbouw is en hoe onzeker zijn toekomst. De minste roode kool werd ook deze week weer aan gevoerd aan de veiling van de Langendijker Groenten- centrale. „Om de Noord" zit verreweg de meeste van deze kool, wat uit den veel grooteren aanvoer aan de veilin? van den Noordermarktbond wel is gebleken. Te Noordscharwoude werden rond 50 spoorwagens verhandeld en te Broek op Langendijk slechts 18. Ge lukkig is „verhandeld" hier het goede woord, omdat al deze spoorwagens niet slechts werden aangevoerd maar ook verkocht Op de belt kwam niets meer te recht en alles was voor menschelijk voedsel bestemd. Het doorschot, dat aanvankelijk, voor wat het mooiste kleingoed betrof, voor f2.90—f3.30 verkocht, bracht later f 3.40 tot f3.70 op, alzoo een kleine verbetering. De grootere soorten bleven echter op ongeveer het zelfde peil staan, n.1. op fl.60f2.100 K.G. Ver liepen de prijzen van de eerste kwaliteit niet uiteen met die van de tweede Het was bij groote uitzonde ring, dat een partijtje van het mooiste kleingoed, eer ste kwaliteit, f4 50 opbracht Zoowel aan de Broeker veiling als aan die te Noordscharwoude is het maar één keer voorgekomen. Overigens bracht de kool van ongeveer 3 pond gemiddeld f 4.— op. Nog geringer was liet verschil in prijs van groote eerste en tweede kwa liteit. Voor de mooiste, eerste kwaliteit groote, werd van f 1.70—f2 betaald, voor doorschot 11.50—I 1.90 SCHAATSENRIJDEN. Hardrijden op 500, 1500 en 5000 M. De prestatie* der Nederlander*. Zaterdag zijn te Davos de internationale schaatswed strijden in hardrijden aangevangen over de 500 en 1500 Meter en Zondag voortgezet De weersomstandigheden waren slecht er stond een harde wind. De 500 M. De Noor Pedersen won de 500 Meter in 42.8 sec: 8e werd K Koops (Nederland), tijd 46.7 sec.; 12e werd Heiden. (47.7 sec.); 17e S. de Boer (48.5 sec.); 19c K. de Koning (493 sec.); 22e J. Langedijk (54.9 sec.); 23e J. J. Akerboom (58.4 sec.). Resultaten op de 1500 Meter. De 1500 Meter werd op prachtige wijze gewonnen door Thunberg. die er 2 min. 203 sec. voor noodlg had. Koops was de snelste Nederlander met een tijd van 2 min. 25.6 sec. Met den Noor Evensen deelde hij de 6e en 7e plaats. Dc volgende Nederlanders plaatsten Uc'n voorts: Langedijk werd 10e (2 min. 28.1 sec.), terwijl met 1/10 sec. verschil Heiden, de 11e plaats innam. Blaixa deelde met Sandtner (Duitschland) de 14e en 15 plaats, tijd 2 min. 29.1 sec.; S. de Boer werd 17e, tijd 2 min. 30.8 sec.; K. Koning en Akerboom werden resp. 20 en 21 met de tijden 2 min. 32.6 en 2 min. 33.7 sec. De deel nemende Nederlanders sloegen dus geen slecht figuur. De 5000 Meter. Op de 5000 Meter, welke werd gewonnen door Ma- thlsen met een tijd van 8 min. 313 sec. boekten .-el* Nederlandscbe rijders successen. 4 en 5 Langendijk en SUepl (Oostenrijk) beiden 8 min. 38.7 sec.. 6. Helden 8 min. 41.1 sec., 7. Koops 8 min. 44.1 sec. Akerboom be zette de 15e plaats, tijd 9 min. 4.7 sec., terwijl K. ds Koning met een tijd van 9 min. 10.9 sec. 18e werd. Re- naud en B. Blaise werden 19e en 20ste, met tijden resp. van 9 min. 15.2 sec. en 9 min. 193 sec. Algemeen klassement. In 't algemeen klassement bezet Koops de 7e plaAts; Helden de 10e. St. de Boer. 13; B. Blaise de 15e; J. Re- naud 18e; K. de Koning 19e, en Langendijk de 20e plaats Akerboom staat als no. 23 vermeld. INTERN. WEDSTRIJDEN TE ENGELBERG. Nedertandsche deelnemers. Negen Nederlandsche rijders zullen deel nemen aan de Internationale wedstrijden ln het hardrijden op Don derdag 18. Zaterdag 20 en Zondag 21 Januari te Engel berg, n.l. Akerboom. SL de Boer, Van Zijl. Stoker, De Jager. Scholten. H. S. Blaise B. Blaise en Mr. J. Blaissc Donderdag wordt gereden om den Twcnthe-beker cn Zaterdag en Zondag daaraanvolgende om den Holland- beker. ANNA PAULOWNA. Zondagmiddag konden we achter de ruiten blijven kijken en zeer toepasselijk „Stormey Weather" fluiten en> £een fuifje vanwege B.K.C.'s kampioenschap! t Was regen en wind, kortom alleronaangenaamst weer en 't was achteraf maar goed ook dat er van voet- bal niets kwam. Dus: Zondag tegen J.V.C. het groote feit? Als *t dra. gelijk weer is natuurlijk en w« raden ieder voetbalge- tr ouwel lag uit den Polder aan aanwezig te zijn. Jon gons van BK.C. vooruit! Nu is er de kans Strijdt flink en zorgt behalve voor een overwinning, voor goed spel! B.K.C. 2 krijgt om 12 uur Sparta 2. B.K.C. 3 gaat naar Petten 2. Houdt je goed jongens! Veel eerste kwaliteit komt er inlusschen nog niet, daar er de laatste dagen nog al wat moet worden door geschoten Met de gele kool wou het deze week ook nog niet te best vlotten. Of het was door den grooteren aan voer, is moeilijk te zeggen, doch dit is zeker, dat er geen wilde vraag naar dit product bestaat: de stem ming was vrij lusteloos en als gevolg daarvan bicven de prijzen beneden het middelmatige en dus bevredi- gxd. Aanvankelijk kon voor eerste kwaliteit, dric- ponds gewicht, nog f2.90 worden gemaakt, later kon nog nauwelijks f'2.70 worden bedongen. De groote gele kool, eerste soort, bracht ln het begin der week van f 1.60—f 1.80 op, doch later werd nog slechts f 1.40 betaald. Ook bij deze koolsoort liepen de prijzen van eerste en tweede kwaliteit niet bijzonder ver uit el kaar. Zoo werd voor groot doorschot de laatste dagen ook f 1.40 betaald. Voor het mooiste kleingoed, bc- hoorendo tot de tweede soort, werd van f2—f2.50 be steed. Het is over het algemeen geen bewijs van oen vluggen en opgewekten handel, als bij lage prijzen er zoo n gering verschil is tusschen de noteeringen van goede en minder goede producten. Aangevoerd wer den te Noordscharwoude ongeveer 25 spoorwagens en te Broek op Langendijk 26 spoorwagens van 10.000 K.G., die allen werden verkocht Voor de tuinders, die een beduidenden voorraad Deensche witte kool hebben, was de week nog do beste, ofschoon de prijzen helaas ook al achteruit loo- pen. Doch de gemiddelde prijs, per spoorwagen ge nomen, was voor de Denen nog het hoogst. Kwam het de vorige week nog voor. dat fó per 100 K.G. voor mooie, groote, eerste kwaliteit werd gemaakt, deze week bleef men daar een bedenkelijk percent ace bo neden. In het begin der week kon nog nauv.ijks f4 voor dat soort en qualiteit worden gemaakt, titer echter zakte die prijs tot f3 80 in. Kleinere Deense witte, die in den beginne nog f3 opbraent, liep tut f2.60 terug. Voor de mooiste, van de meest gewensch- te grootte, tweede kwaliteit, werd do heele week door f 3.40f 3.60 betaald, dc kleine soorten werden met ongeveer f3 btaald. De verminderd* prijzen waren het gevolg van mindere vraag, ook vau de zijde der inmaakfabrieken. De aanvoer beliep in totaal aan beide veilingen 37 spoorwagens. De aanvoer van uien was aanmerkelijk grooter dan de vorige weken en ondanks dien grooteren aan voer waren de prijzen beter, gevolg van de meer dere vraag naar dit product. Men deelde ons mee, dat in andere, uien verbouwende streken, al v el is geruimd. Voor gele uien werd aanvankelijk 1 3 be taald voor de mooiste, f2.50—f2.70 voor eumgszins afwijkende kwaliteit. Later werd tot f 3.iX> vuur de puike partijen cn f2.90f3.20 voor minder mooie ge geven. Drielingen weken weinig in prijs af van dien der vorige week: ze brachten f 1—1 40 op. Voor nep werd 12.60 betaald. Grove uien lagen tusschen da f2.70 en f3. De «aanvoer aan heide veilingen bedroeg in totaal ruim 12 spoorwagens Evenals de laatste weken werden slechts weinig wortelen aangevoerd. Wat ter markt kwam, bracht 'n bevredigende prijs op, nl. f3.10—f4 voor groote en f 1.60 voor kleine. Bieten kwamen er ook maar wein:g aan de vei lingen. Al naar grootte cn kwaliteit bx-achten ze f O.GO -f 2.20 op. Men kan het kampioenschap van Ajax wel binnen niet al te langen tijd verwachten. De zege van Zondag op Haarlem (32) was wel mager, maar zij telt mee. Voorzoover men ze nog mee wilde tellen zijn Spartn en Z.F.C. er nu absoluut uit! Sparta verloor met 3--C op Spangen van H.F.C. en Z.F.C. kreeg thuis van A.D.O. klop (4—5). Jammer was 't dat FeijenoordV.S.V. niet doorging, want met een uitslag van dezen wedstrijd hoe dan ook waren we heel wat wijzer geworden, 't Gooi won warempel! Hermes was 't slachtoffer van de eer ste Gooische noodsprong. Zal 't baten? 't Hangt van Haarlem af. Diens eervolle nederlaag tegen Ajax wijst er niet op dat de roodbroeken moedeloos zijn. De stand ls nu: Ajax 13 12 0 1 50—21 24 V.S.V. 12 8 0 4 34—27 16 de anderen zijn ver achter; onderaan: A.D.O.: 13 5 1 7 38—39 11 Haarlem 13 3 1 9 24—40 7 1 Gooi 13 2 1 10 23—45 5 AFDEELING IL 't Is een merkwaardige afdeeling! Zij wordt wel het meest gekenmerkt door de verschuiving van D.F.C. Zóó lang ls 't nog niet geleden, dat de Dordtenaren sa men met DJ3.C. en HB.S. begeerlge blikken wierpen naar de bovenste plaats. Zondag j.1. nu verloor V.U.C. van Excelsior met 4— 5 maar anders had D.F.C...onderaan gestaan! D.H.C. verloor geheel in de lijn dezer afdeeling van R.CH., juist op 't oogenblik dat Delft's doorbijten werd verwacht! (01). Stormvogels won van Xerxes met 10. H.B.S. was de eenige die op een goeden Zondag kan terugzien van de kampioenscandidaten. Zij wonnen n.L van Hilversum (3—2) D.F.C.—K.F.C. ging helaas niet door. tl JANUARI. 1 B: Zaandijk 2—Bergen 1; Z-V.V. 3—Schoort 1. 1* C: ILR.C. 3M1.D. 1; Wleringerwaard 1Succes 2; B-K.C.J.V.C. 1 D: Berkhout 1M.F-C. 1; Hollandla 4—Strandvogels Heiland la 3—N. Nledorp. 2 D: D.TB. 9—Alcmarla 4; CS.V.-Alkm. Boys 3 2 E: Texel 2Helder 4; Watervogels—Held, Boys. 2 F: N. Nledorp 2Aartswoud 1; W.-Frlsia 4Twisk. 3 B: Egm. Boys 1—Koedijk 1; Vrone 2CSV. 2; Schoorl 2Urscm 1; Bergen 2Alkmaar 3. 3 C: V.C.L. 1-O.K B. 1. 3 D: Helder 5—Sparta 3: Oudeechild 11-LR.C. 6; Suc ces 3Kolhorn 1: BK.C. 2—D.E.S. 1. 4 E: Koedijk 8AS.V. 3. 4 F: V.C.L. 2—Hem 8. 4 G: Aartswoud 2Hem 2. 4 K: Helder 9—Callantsoog 1; Watervogels 2—Held. Boys 2; Oudeschild 2-H R.C. 9. 4 L: Kolhorn 2—J.V.C. 3; DOSKO 8-€ucces 4; Pet ten 2B.K.C. 3. Junioren: Hollandla bAlkm. Boys a. Adspiranten: D.T.S. aAlcmarla a; Allan. Boys— Schoorl: Koedijk a—Bergen a; Vrone ar-C.S.V. a; H R. C. aHelder a; Helder bJ.V-C. a; Succes a—«Helder c; Helder d—H.R.C. d; Suoces bSchagen b. Alg. Sportblad). SCHAGEN-NIEUWS.

Schager Courant | 1934 | | pagina 6