C. ROGGEVEEN Cz. - TEXEL C. ROGGEVEEN Cz. Bekendmakingen. AFSLUITING WESTFRIESCHE DIJK BIJ SPOORWEGOVERGANG KEINS. AAN DE AARDAPPETELERS. Hoofziide 1'4 SCHAGEN Nieuw systeem warmwater-installatie. SCHAGEN I—TEXEL L Morgen speelt Schagen I haar laatsten competi tiewedstrijd en wel tegen Texel L 't Zal er ook nu weer aan spanning en verrassingen niet ontbreken. We kennen Texel als een hard werkende ploeg, waarin vele goede spelers worden aangetroffen. Dat Schagen na een zóó goede staat van dienst niet door Texel zal willen worden geslagen, behoeven wc niet te zeggen, 't Zal een strijd worden, 't aanzien meer dan waard. BOND VOOR STAATSPENSIONNEERING. De afdeeling Schagen van den Bond voor Staats pensionnecring hield op Vrijdagavond in de Céres een groote propaganda-avond. De zaal was geheel bezet, toen om even 8 uur de voorzitter der afdeeling, de heer H. Woudenberg de bijeenkomst opende met een welkomstwoord aan de groote schare belangstellenden. In het hijzonder heette spr. welkom den spreker van dezen avond. Ds. Westmijze uit Rotterdam, hoofdbestuurslid van den bond, den humorist Nabarro, aanwezige be stuursleden van de federatie „Het Noorden", en de Schager band De Magnus Follies Voorzitter hoopte dat deze avond zou mogen meewerken om 't ideaal .van den Bond uit te dragen in nog ruimer kring Daarop verkreeg Ds. Westmijze het woord, die in een gloedvolle, rede doel en streven van den Bond voor Staatspensionneering uiteen zette. Als onder werp had Ds. Westmijze gekozen: „Erger dan ooit het spookbeeld Oud en Arm". Spreker jveer er op, dat 't spook der ouderdom ge koppeld aan de armoede met alle ten dienste staan de middelen dient te worden bestreden. Staatspen sioen is een eisch der rechtvaardigheid. En al zou men meenen dat de kommervolle tijden zich niet leonen voor 't streven naar dit doel, spr. denkt er anders over. Men moet zich scharen aan de zijde van de 60.000- strijders. Er moet worden gevormd één macht, die moet hameren op een en 't zelfde aan beeld. Oud en arm de wereld uit! Stilstand is ach teruitgang. De handen ineen geslagen! Ds. Westmijze roept ten slotte allen op om zich aan te sluiten. Vooral op de jongeren doet spr. dit beroep. Ds. Westmijze kreeg een hartelijk applaus .voor zijn met vuur uitgesproken rede. Daarna was 't woord aan den humorist Max Na barro, die met zijn vele liedjes in allerlei genre de talrijke aanwezigen weer zeer heeft doen genieten. Vooral toen hij zich door de zaal begaf, al zingend en déclameerend, was zijn succes groot. Maurice Lopes de Cordoze ontpopte zich als een vaardig pianist niet alleen, maar tevens als een accordeonist, van de bovenste plank. Ook hij kreeg menig open doekje. De Magnus Follies Band uit Schagen gaf in de pauze op zeer verdienstelijke wijze eenige nummers ten beste. Dit bandje heeft zich al aardig populair gemaakt, iets wat het ook ten volle verdient. Vermelden we nog dat een verloting een groot succes werd en 't doel. stijving der kas. werd bereikt. Aan 't einde van het officiecle gedeelte dankte voorzitter alle medewerkenden, de hoop uitsprekend dat deze propagandaavond zou brengen vele nieuwo leden, strijders voor 't ideaal. Toen gingen de stoelen aan den kant en onder pit tige dansmuziek van de Magnus Follies Band amu seerden de danslustigen zich nog menig uurtje. Ook deze avond slaagde opperbest ANTI FASCISTISCHE AVOND. Blijkens advertentie in dit nummer wordt Maan dagavond in „Cérés" een anti fascistische avond ge houden, waar de heer David Wijnkoop het onder werp: 't Gevaar van Mussert en Colijn, zal behandelen ARBEIDSBEMIDDELING EN WERKLOOSHEID. Aan het einde van de maand Februari stonden bij 'de Arbeidsbemiddeling alhier ingeschreven 102 per sonen, t.w. arbeiders 2i. grondwerkers 19, landarbei ders 18, timmerlieden 11, metselaar 1, opperlieden 3, chauffeurs 2, typografen 2, electriciens 2. schilders 3, zuivelarbeider 1, vlechter 1, smid-bankwerker t, loodgieter 1, kapper 1, mach.-bankwerker 1, winkel bediende 1. Vorig jaar bedroeg dit aantal in dezelfde maand 80 personen. Het zal waarschijnlijk velen opgevallen zijn, dat men in verband met dit hooge cijfer, zoo weinig werkloo- zen langs de straat ziet, doch dit is verklaarbaar, daar in de werkverschaffing in de Wieringermeer De Burgemeester van SCHAGEN brengt ter algemecne kennis, dat de Westfriescho dijk bij spoorwegovergang Keins voor alle rijverkcer zal zijn afgesloten van Dinsdag 6 Maart 1934, des voormiddags 7 uur, tot en met Donderdag 8 Maart 1934, des namiddags 6 uur. SCHAGEN, 2 Maart 1934. De burgemeester voornoemd, J. Cornelissen. Tot 15 Maart aanmelding voor teeltvergunning. De Burgemeester van Schagen maakt bekend, dat bij hem bericht is ingekomen van de Gewestelijke Aardappel-Organisatie dezer Provincie, gevestigd te 's-Gravenhage, dat alleen zij in 1934 aardappelen zullen mogen verbouwen, die lid zijn der G.A.O. en een teeltvergunning bezitten, door of namens Z.Ex. den Minister van Economische Zaken uitgereikt. Vrijgesteld zijn zij, die ieder jaar en zoo ook in 19:14 uitsluitend voor eigen gezin en voor eigen rekening en risico aardappelen verbouwen tot een oppervlakte beneden 5 Are. Telers, die hun in 1933 verbouwde aardappelen geheel bij de tuinbouw-telling hebben opgegeven, welke in Aug—Sept. 1933 via de vei lingen is gehouden, en met hun aardappelen van 1933 onder den tuinbouwsteun gevallen zijn, vallen buiten de regeling der G.A.O. en zullen hun teelt vergunning via de veilingen moeten aanvragen. De G.A.O. deelt mede, dat zooveel mogelijk zitdagen zullen worden gehouden, waarop de telers een aan vraagformulier kunnen invullen. De termijn van aangifte wordt 13 Maart a.s. gesloten. De aardap peltelers, voorzoover geen tuinder zijnde als boven bedoeld, worden ten zeerste aangeraden bij kan toorhouders, controleurs en vertrouwensmannen der G.A.O. naar deze zitdagen te informeeren. SCHAGEN, 2 Maart 1934. De burgemeester voornoemd, J. Cornelissen. ongeveer 40 personen en in de bagger- en slootwerken bij particulieren een 30-tal personen zijn te werk ge steld. De bagger- en slootregeling nadert evenwel het einde. Niet dat zij wordt opgeheven, doch het wordt te laat in den tijd voor dit werk. Dan komen deze arbeiders vrij en kunnen dan weer naar do werkverschaffing in de Wieringerpieer. Dit is wel jammer. De vraag naar werkkrachten in particuliere bedrijven is zeer gering. In de bouwbedrijven is dit wel zeer merkbaar. Er wordt op 't oogenblik in de gemeente weinig gebouwd en bouwplannen zijn er zoo goed als niet. Maar laten we den toestand nog niet te duister inzien. Als straks het tweede gedeelte van het Kanaal wordt aanbesteed en Schagen een behoorlijk percentage krijgt toegewezen, om hieraan arbeiders te leveren, zal het werkloozen-aantal aan merkelijk inkrimpen. WEER IN FUNCTIE. Donderdag 1 Maart is Mevr Sombroek—De Vries weer als directrice van de school voor Voorbereidend Openbaar Lager Onderwijs in functie getreden. Zij vond voor deze gelegenheid haar klas versierd met door de kleintjes gemaakte slingers en onder leiding van mej. Poezc werd Mevr. Sombróek een liedje toe gezongen. Noodwendig was aan deze infuctic-treding verbon den een afscheid, n.1. van Mej. Poeze. die gedurende een half jaar op zulk een uitmuntende wijze de tijde lijke functie had waargenomen en in dit tijdsbestel: de harten van de ieugdige scholiertjes had weten te veroveren. Ook Meej. Poezc had ongetwijfeld haar taak in Schagen met groote voldoening vervuld en nam noode afscheid van «lezen werkkring. Ter herin nering aan dezen prettigen tijd verraste het jonge volkje haar met een handtasch, die dankbaar en met erkentelijkheid werd aanvaard. Het oudste en beste adres voor aanschaffing van Tuigen en aan verwante artikelen. Vakkundige reparaties tegen lage prijzen. Voor repareeren aan huis te ont bieden. Prima tweedehands Kartuig voor billijken prijs. Aanbevelend, Zadelmakerij. HOOGZIJDE 114 - SCHAGEN. MARKTOVERZICHT. De handel in vette koeien was Donderdag j.1. trek kend. Heele zware koeien waren niet aangevoerd. De duurste koe kwam op f 200. kon hoogstens gelden 30 ets. per pond. Er waren beste kalfkoeicn aangevoerd. De heer Jb. Bakker uit Purmerend had ook heel mooie beesten. Een ervan ging er uit voor f 240. De handel in geldekeien was iets vlugger, er was wel aardig drukte op die markt. Met de pinken ging het niet te vlug, dat was best bij te houden. Graskalve ren niet aangevoerd. Nuchtere kalveren waren er weer veel aangevoerd, die handel was goed. Notee ring voor de slacht 3—12; gewone gang. Enkelingen zijn er verkocht voor 19—20 gld. maar dat waren dan ook uitzonderingen, deze werden gekocht door Gebr. Kweldam. Oudo slachtschapen, duur, vlug, 1628 gld. Jonge vette schapen niet aangevoerd. In de overhouders was de handel vlug. Dus met de schapen gaat het do laatste weken best vooruit. De vette varkens prijshoudend, voor 18*£ werd de duurste verkocht. De handel was anders zeer trek kend. De biggen en schrammen waren niet zoo in trek als de vorige weken; deze handel was matig. Op de kippenmarkt was weer aangevoerd, er kan veel meer komen. Prijzen niet slecht. Paarden waren er weer aardig aangevoerd en ook Russische hitten; deze konden verkocht worden voor 100—200 gld. Paarden tot f 350. Deze handel was heel goed. Er komt weer zoo zoetjes aan gebrek aan paar den. Over 't geheel was er aardig drukte en beweging op onze markt. üt de OMGEVING Z 11 P F SCHAGERBRUG. Bij den heer H. v. d. Sluijs aan den Ruigeweg werd een kalf geboren met zes pooten, waarvan twee op den rug. Alle pooten waren normaal gevormd. Het beestje kwam levend ter wereld. Hulsvlijttentoonstelling. Blijkens een advertentie in dit nummer zal de in zending van huisvlijt en floraliapl^ntjes en goederen ter opluistering, voor de a.s. huisvlijttentoonstelling moeten plaats hebben op a.s. Donderdag tus9chen 8 uur v.m. en 3 uur n.m. De waarde der in te zenden goederen moet worden opgegeven, daar de goederen tegen brand zullen worden verzekerd. Het bestuur van ..Algemeen Belang" zal gaarne cadeautjes voor verloting en grahbelmand in ontvangst nemen op Donderdag. Deze cadeautjes behoeven niet uitsluitend huisvlijt te zijn. ook geschenken in anderen vorm zul len gaarne worden aanvaard. Voor nadere bijzonderheden omtrent de tentoonstel ling zie men de advertentie. 'T ZAND. Door het comité tot het organiseeren van een huis vlijttentoonstelling in het najaar van 1934 alhier te 'louden, is thans besloten aan deze huisvlijttentoon- telling tevens to verbinden een floraliatcntoonstel- 'ing. We twijfelen niet of van deze afdeeling zal ook een zeer druk gebruik worden gemaakt. Voor nadere bijzonderheden verwijzen we naar de advertentie in dit nummer, Op hol. Woensdagmiddag geraakte de heer S. alhier met een paard, bespannen voor een ledige driewielde kar met losse strengen op hot. S., die van het ver- tuig gerankte, probeen''1 tot het laatst hef beest ii> toom te houden, doch had niet voldoende steun hiervoor op het gladde asphalt wegdek. Na aan een ZONDAG A.S.: Laatste competitie-wedstrijd 4e kl. Kon. Ned. Voetbalbond. Terrein Loet. Aanvang 2 nar. brugleuning te zijn vasfgeloopen kwam het geval tot stilstand. Daarna bleek dat slechts een weinig kapotte leuning alsmede een geknapte spoorstok, als schade viel te boeken, zoodat een en ander dus buitengewoon goed afliep. Floria-Hnisvlijttentoonstelling. In een daartoe gehouden vergadering is een co mité samengesteld om dit jaar weer een gecombi neerde Floralia-huisvlijttentoonstelling te houden Daarvoor hebben zich bereid verklaard bijna allen, die ook in de commissie 1927 voor de toen gehouden dergelijke tentoonstelling zitting hadden. Wo vernamen dat het in de bedoeling ligt een en ander pijn. Sept. a.s. to doen plaats vinden. Voetbal voor a.s. Zondag. Het le en 2e elftal van Geel Zwart geen wedstrijd. Het 3e elftal op eigen terrein tegen Hollandia 3. W A R M K N H V I Z F. N Donderdagavond bad in de zaal van den heer Slikker een nutsavond plaats van het Nut van Al gemeen, waar als spreekster optrad Mevr. van der Veen—'Wilson uit Alkmaar. Tengevolge van verschillende omstandigheden was het bezoek zeer gering, iets wat werkelijk te betreu ren viel, aangezien de geachte spreekster door haar boeiende voordrachten het publiek den gcheelen avond door in spanning wist te houden. De heer Swan Sr. opende deze bijeenkomst met een kort woord allen welkom heetende en in t bijzonder genoemde spreekster. Allereerst werd ge geven: „Het Triomflied der Beschaving" en vervol gens „De Jonge Koning" van Oscas Wilde. Na de pauze volgden nog eenige voordrachten van vroolijken aard. Het dankwoord van den vorziter aan mevr. van der Veen—Wilson gebracht, was ten- volle verdiend en werd de verzekering gegeven, dat haar voor een volgend seizoen wel weer een uitnoo- diging onzerzijds zal bereiken, opdat de nu afwezi gen ook dan van haar boeiende kunst kunnen ge- nieten. Wij kunnen dan ook deze begaafde kunst* nares ten volle bij de diverse departcmentsbestureii aanbevelen. Burgerlijke Stand over de maand Februari 1934. Geboren: Anna Cornelfa Maria, dochter van Adrl- anus de Nijs en Clasina S'Hkerman: Martha Agetha Vfnrgaret>»e. doc^'ed ven Franc'«cus Anton'us Leg- deur en Maria Bes: Maria Catharina. dochter ven Wilhelmus L'f^crt en Cntharira Maria Mosch: Wil- 'em, zoon van Petrus Latons'ciin en Johan^a Mek ken; Johanna. dochter van Petrus Put en ftvnel'a Bruin: Mattheus, zoon van Klaas Molenaar en Knier tje Jonker. Ondertrouwd en getrouwd: goonp. Overleden: Elisebeth van der Molen, oud 47 laar, cchtgenoo'e van Jacob Grin; Anna Maria Kraak man, oud 28 jaar. K'eaerslHst. Het aantal kiezers on de Hez.ersMist voo- 19°4*35 bedraagt voor: de Kokers 1119, Provinciale Staten 1107, Gemeenteraad 1080. XV I V K P. Donderdagavond gaf de vereeniglng Nut en Genoe gen haar laatste avond in dit seizoen, waarvoor nog al veel belangstelling bestond. Evenals voorgaande avonden ontbrak het ook thans niet aan krachten, die iets ten beste gaven en zij. die gewoonlijk hun aandeel leveren, waren ook thans weer present, met de opvoering van een tooneclstukje en het geven van muziek en voordracht. Het is niet do bedoeling allen afzonderlijk te vermelden, doch een uitzondering dient te worden gemaakt voor den heer D. Hoek, die dezen winter een belangrijk aandeel heeft gehad in het leveren van bijdragen en telkens weer zijn publiek weet te boeien. Het afgeloopen seizoen heeft Nut en Genoegen re denen om tevreden te zijn, aan belangstelling heeft het niet ontbroken en vooral de 2de avond, met het optreden van Daan Pool, was het vol. en dcz.c avond kwam de kas zeer ten goede, terwijl tut de opbrengst van een verloting, de bibliotheek kon worden aangge- vuld. GEMEENTE WINKEL Burgerlijke stand over de maand Februari 1934. Geltoren: Geene. Huwelijken: Geene Overleden: Pieter Keetman. oud 12 dagen, zoon van W. Keetman en G. NL Silver. Ingekomen personen: Hendrik van der Wal van Hensbroek; Sipkje van der Wal van Workum; Cle mentie Kager van Schagen; Jan Mink en gezin van Barsingerhorn; Jan van der Bij en gezin van Scha gen. Vertrokken personen: Kornelis van der Kooi naar Tietjerksteradeel; Cornelis Jac. A. Groen n. Oudorp Jacob Kuiper naar Wognum; Edumondus de Betun naar Zijpe: Maria Jeanctte van Dijk naar Wagenin gen; Neeltje Kossen naar Zaandam; Gerrit Jacoii Hollander en echtg. naar Barsingerhorn; André Ja cob Marie Berkhout naar Jisp; Aricn Braai naar Wieringerwaard. LANGEND JJ K We vernemen dat de Vleeschkeuringsdienst voor de keuring van vee en vleesch in den keuringskring Oudkarspel, omvattende de 4 Langendijker gemeenten cn Harenkarspel, in het afgeloopen jaar een verlies heeft opge'everd van ruim f330.—, bij een uitgaaf van ruim f3900.—. De Twuljverweg. De gemeente St. Pancras, als belast met het on derhoud van den Twuijverweg, waarvan de kosten voor twee derde gedeelte gedragen worden door do Langendijker gemeenten, is er. nadat vast was komen *e staan, dat de overeenkomst voor overname door het Hoogheemraadschap niet tot stand kwam, toe overge gaan den weg weer geheel in orde te brengen, met welk werk men nu zoo goed als geheel klaar is. Toch zullen, naar we vernamen, deze kosten nog min der bedragen dan jaarlijks aan het Hoogheemraad schap betaald had moeten worden. De weg is nu weer in goede conditie en ongetwijfeld zal ieder onbevoor oordeelde erkennen, dat er voor verbreeding van dien weg geen aanleiding was. We mogen nu wel aannemen, dat in afzienbaren tiid geen nieuwe strubbelingen meer met dezen weg zijn te verwachten. De laatste moeilijkheden hebben voor de betrokken gemeenten met dat al tot gevolg gehad, dat de bijdrage uit het Wegenfonds is verloren gegaan. ZUIDSHHARWOUDE. Bij den gehouden biljartwedstrijd tusschen de clubs O.K.K. alh'or en De Driesprong te St Pancras, was de uitslag 750657 car, in het voordeel van De Drie sprong. NOORDSCHARWOUDE. Door de Gercf. Jongelingsverecniging „Timotheus" 'verd samen met de Geref. Meisjesvercenigjng een ^•es^tfthe inp.rvo'"»adcring gehouden in de Geref. *r°r'". De leiding beruste bij den Eere-voorzitter Dr. Dragt. Een gedeelte van den auto-weg tusschen Berlifn en Hamburg werd als proef met natrium-lampen ver licht Deze proef heeft uitstekend voldaan. Op dit oogenblik demonstreert de heer L. v. d. Leedo uit Bergen in de kolfbaan van café ..Central-* met een door hem zelf uitgevonden nieuw systeem warmwater-installatie, aldus de Alkm. Ct. Op zeer vernuftige wijze heeft «Ie heer v. d. Loede gezocht naar oen goedkoope methode, om met gebruikmaking van de kacbclwarmte, voordeeiig warm water te verkrij gen. Na een tijd van bestudeering heeft genoemde heer een apparaat uitgevonden, waarop bij inmiddels ook patent heeft verkregen. Het apparaat is oogen- r.chijnlijk zeer eenvoudig. Om dat gedeelte van de kachelpijp, dat zich in den schoorsteen bevindt, is een koker bevestigd, gevuld met water en in verbin ding gesteld met een waterreservoir. In dit reservoir, dat aangesloten is op de waterleiding, bevindt ztch oven'n «'o watertank en daaronder 'n lank, bevatten de het water, dat door den voor-warmer om den schoorsteen, op een bepaalde temperatuur kan wor den gebracht. Uit deze tank kan men dan warm wa ter tanpen, zonder dat dit extra kosten met zich mede brengt. Het lijkt ons zeer practisch. om 1 it in nieuw aan te bouwen huizen aan te brengen. De de monstratie is interessant en verdient ten zeerste aan beveling. De beer v. d. I.eede is van plan. met zijn nieuw warmwater-systeem door Noordhnlland te «reu ken en zoo mogelijk een in nog grootcr rayon te demonstree ren. AANBESTEDINGSNIEUWS. Naar wij vernemen zal binnenkort door de Neder» landsche Spoorwegen te Utrecht in het openbaar won den aanbesteed het afbreken van de dienstwoning no. 36 bij K.M. 44.438 van den spoorweg HoornEnk- huize a. I Jw 7pntlWPn komen tot rust, kal- KJW Lenuwen meeren en worden daarbij tevens gesterkt door het gebruik van M;:nhardt's Zenuwtabletten. Glazen Buisje 75 cL Bij Apoth. en Drogisten. Precies 7 uur opende Dr. Dragt met bet lezen van Ps. 93. waarna hij voorging in gebed. Hierna werd de vergadering verrast door een prachtig welkomst- tableau van de mcisjesvereen ijzing. vijf achteieen volgende groepen, voorstellende hot embleem ..Bon wen en Bewaren". Afgevaardigden van verschillen de vcreenigingen brengen hierna hun beste wenschen over. Do jaarverslagen van «le beide verecnigingen vermelden een overzicht van het werk en bet leden tal. Als afwisseling was een reciteerwedstrijd uitge schreven, waarbij door den leider alle aanwezigen als Jury worden aangewezen. Het programma be vatte een twaalftal voordrachten, zoowel ernst als luim en drie onderwerpen, n.1. gew. geschiedenis, vaderlandsche geschiedenis en antirev. beginselen. Do prijswinnaars waren van de heeren -Inc. Jong, C. Rustenburg en A. Rustenburg. Van de dames: A. Reek, A. Heeringa en G. Barten. Het rijk voorziene programma was te ruim 2 uur afgehandeld en kon men op 'n goedgeslaagden avond terug zien. Na alle medewerkers dank gezegd te hebben, sloot de voorzitter dezen feestavond, waarbij nog gezongen werd het „Dankt nu allen God", waarbij de G. Ilce- ringa in gebed vooraf ging. N1 EUIVE NIEDORP MOERBEEK. Alhier is in het café van den lieer v. d. Molen de 'natste Nutsavond gehouden, welke avond bijzonder "eslaagd mag heeten. Om 8 uur opende de voorzitter, ''o heer Buis. met een kort woord van welkom eri ging zonder lezing der notulen over tot de afwerking van het groote en varieerende programma. Allereerst was het de heer Winkel, die een mooie lezing b'eid. Hierna volgde goede accordeonmuziok door den beer 'Toogestegen. waarna de club een éónneter ten beste taf: „Geknepen citroen", waarmee «leze club een ver diend Annlaus verwierf. Dan waren bet «te drie darres v. d. Molen, Heines en Rens. die voor het voetlicht 'wannen met: Stakende dienstboden. Door P. Groot es, Mej. Doorn, Groet en de heeren Weij en Groet werd "en éénacter opgevoerd, getite'd: Pom. Pom, waar ook ''artelijk om werd gelechen. Daarna Mevr. v. d. Mo- '"n en de heer F. ter Poorten met een boercnliefdes- •"-''larin.tr. wat ook zeer in den smaak viel. Dan is de beurt aan de dames-gvmnastiekvereenl- ~'ng Hébé van N. Niedorp. Deze dames hebben />ch oed van haar taak gekweten en eenige nrach'lgo 'nnsen. alsmede een ba'let on heel «mede wiize uitge roerd. Ook de heeren Arts en De Weert, leden van *Tercules te N. Niedorp, gaven keurige vrije oefenin gen te zien. Als felicitatie werden aan de iuhtleerende vereeni- "•ng b'oemen aangeboden door bet zoontje van len ^eer Van der Molen en sprak de laatste een woord ven denk aen de dames en heeren der vereonieme. De heer de Weert dankte den heer v d. Molen voor zijn attentie en sprak den wensch uit. bii een volgende uitvoering van de gvmnasMokvereen'ging ook de dames en heeren uit de Moerbeek, als leden te zien optreden. Iedereen kan geen lid ziin. zoo zegt. spr., maar in dat geval, wordt dan donn'" --. De voorz'tter neemt dan bet woord, dan'-' -de genen. d'e hebben medegewerkt om de nutsc onden van dit se'zoen weer te doen slagen. Toen volgde er goede dansmuziek en nog eenige gezellige uurtjes. TV 1 F. R 1 V C, E N n.T.g T—Succes T. "nthm-n TT—S'-ece* TV. Succes II—Helder III, 10 uur. Sportnieuw»

Schager Courant | 1934 | | pagina 16