[onze illustraties] De Duitsche Rijksminister Rudoll Hess. de plaatsvervanger van Adolf Hitier, heeft de bekende Zugsplzvlucht met rijn vliegtuig ^•wonnen met een gemiddelde snelheid van 189 K.M. per uur. Het 120-jarig bestaan van het 6e regiment infanterie is Maandag te Breda feestelijk her dacht. Bij deze gelegenheid werd een groot défilé gehouden. Gentry van Oxford tijdens hel nummer kogelstooten bij de wedstrijden tusschen Oxford en Cambridge, welke Zaterdag werden gehouden. Mussolfni tijdens een wandelrit, zooals hij re thans In het voorjaar dikwijls Een aantal journalisten bracht Maandag een bezoek aan de fabriek van Werkspoor te Zuilen, ter In de omgeving van Rome maakt bezichtiging van den nieuwen Dleseltrein, waarna een korte proefrit werd gemaakt. Luilekkerland voor de Japansche jeugd. Op 3 Maart j I werd in Japan het traditloneele poppenfeest voor de kinderen gehouden Een kleuter uit het verre Oosten voor een moeilijke keuze. Reveille voor de nattonaal-soelallstische herdenkingsfeesten, die te München gevierd zijn. In een 9-3 overwinning voor ons nationaal elftal eindigde de Zondag in het Amster- damsche stadion gespeelde voetbalwedstrijd Nederland-België. Moment uit de emotievolle match. Prof dr C F. A Koch, oud- hoogleeraar in de heelkunde aan de universiteit te Groningen, vierde Maandag zijn 75sten verjaardag. Het Nederlandsch elftal dat Zon dag in den wedstrijd tegen België zulk een eclatante zege boekte, tijdens het spelen van het volks lied voor den aanvang der match.

Schager Courant | 1934 | | pagina 8