Schager Beker- touniooi. Geschorst. Gecompliceerd auto-ongeluk. DE NIEUWE SPELLING. Kortsluiting in Parijsche Metro. Oefenwedstrijd N.H.V.B.-Elftal te Anna Paulowna. Brutale aanranding te Arnhem. 80.000 gulden te veeL Polder Heerhugowaard. Kerkdiefstal. Voor de derde maal. Naar ons werd meegedeeld, is de heer Blaeser, direc teur onzer lichtbedrijven, met ingang van Vrijdag 13 April, door 13. en W. onzer gemeente geschorst. Dc heer J. J. de Vries, accountant alhier, is belast geworden niet dc administratio van het bedrijf, terwijl aan den heer Burger, chef-fitter, de technische leiding is opgedragen. Naar wij vernemen is dit nu reeds de derde maal, dat dc heer Blaeser gedurende zijn loopbaan als gas- directeur in Schagen is geschorst geworden. Wij zijn nu alleen nog maar belangstellend, welke motieven sommige autoriteiten in onze gemeente, die steeds als beschermheer van dezen HOOF D-ambtenaar hebben gefungeerd, nu weer zullen weten te bedenken om hem te handhaven. Wij hebben wel geleerd dat met dezen specialen persoon in dat opzicht in Schagen al les mogelijk is. RAADSVERGADERING. Vrijdagavond vergadert onze Gemeenteraad, waar in de schorsing van den Gasdirecteur ongetwijfeld ter sprake zal komen. BOUWEN. Door den lieer H. dc Nijs alhier is een aanvraag ge richt tot het Gemeentebestuur tot aankoop van een perceel bouwterrein aan het Heerenbosch, om aldaar een woonhuis te bouwen. SCHOOLLEVERANTIE. De levering der leermiddelen voor de openbare lagere school en voor de U.L.O.-school alhier is op gedragen aan de N.Y. Boekhandel Trapman en Co., alhier. THEATER ROYAL. „Ik ben geen Engel". „Ik hen geen Engel", de eerste film waarin het Nederlandsche publiek met de nieuwe, groote actrice Mae West kan kennismaken is door Wesley Ruggles in scène gezet naar een door de hoofdrolspeelster zelve geschreven scenario, terwijl zij ook den geesti- gen dialoog voor haar erkening nam. Het idool van Amerika, flat Parijs stormenderhand veroverde, en en passant nog een omwenteling in de mode teweeg bracht, is in de film bijna niet van het. doek ag, een feit. dat wij geenszins betreuren kunnen, want de welgevormde Moe is voortdurend een lust voor het oog. en haar frissche en oorspronkelijke persoonlijk heid blijft niet het minst door haar heerlijken hu mor, levendig en boeiend genoeg om ons nog véél langer bezig te houden dan de vijf kwartier, waarin het verhaal zich afspeelt. l)e geestige en talentvolle Mae beheerscht de ge- heele film, waarvan zij de centrale figuur uitmaakt. Als Tira, dc kennis-danseres, krijgt zij gelegenheid om ons van haar niet geringe talenten als shimmy- virtuoze te overtuigen, waarna zij een staaltje van moed geeft door haar hlondgelokt hoofd in den ga penden muil van een leeuw te steken. „Als het de eerste keer niet lukt, krijg je geen tweede kans!" zegt Mae West. Als circus-koningin trekt zij met haar leeuwen naar New York, waar zij bewonderende millionnairs om haar vinger windt. Een van hen, door Carry Grant met overtuiging gespeeld, wordt verliefd op haar, en ook Tira voelt de liefde in zich ontwaken. Door de praatjes van ..vrienden" bewogen, verbreekt hij ech ter de verloving, en wordt door Mae wegens verbre king van de trouwbelofte aangeklaagd. Het proces, waarin Mae als getuige optreedt, is een feest van dwaze grappen, dat aanleiding geeft tot onbedaar lijke vroolijkheid, en een waardig slot vormt voor deze buitengewoon geestige en in alle opzichten ge slaagde Paramountfilm. MARKTOVERZICHT. De handel in vette koeien was Donderdag jJ. wel goed; de hoogste prijs per pond was 30 ets. en massa f 220. De aanvoer was nu juist niet zoo groot, 45 stuks in "t geheel. Er stonden beste vaarzen tus- schen, deze golden 31 ets. Op dc kalf- en gckle-koeien-markt was veel aan gevoerd. Dc handel in kalfkoeien was goed, duur; de duurste ging er uit voor f 265, heele prijzen te genwoordig. Kan nog vermeld worden, dat de heeren R. Schoen alhier en H. Kramer te Avenhorn, 12 pui ke beesten hadden aangevoerd, Groninger koeien; het was een pracht ze te zien, nu ze hadden dan ook veel bekijks en waren spoedig verkocht. De heeren .Tb. Bakker en Zoon uit Purmerend hadden ook pracht-diercn aangevoerd. Zoo gezegd, een le vendige handel. Geldekoeien waren in groote getale aangevoerd; deze handel was vlug, duur. Pinken waren er ook veel aangevoerd, deze handel was matig, doch duur. Hoogste noteering f 105. De heer P. Hoek van Winkel had 8 stuks pinken aange voerd. alle met papieren en schets, deze dieren wa ren ook dik aan den prijs. Dus over den handel in rundvee viel lang niet te klagen. Nuchtere kalveren, vlug, duur, hier was weer veel vraag naar, met een grooten aanvoer. Naar paarden was ook wel vraag. Oude slachtschapen 1726 gld., deze handel was stug. een verschil bij weken terug. Overhouders voor de weide tot f 19, handel stug; voor de slacht werd niet gekocht. De handel in vette varkens was trekkend. Hoog ste noteering 18 ets., zelfde noteering bij de vorige week. Bij vorige markten op andere plaatsen verge leken, was dit nog zoo'n slechte noteering niet. De handel in biggen en schrammen was tamelijk. Over kippen, konijnen, enz. valt niets te melden, dat moet beter worden. Over 't geheel was het een opgewekte drukte, met heel veel bezoek. Twee dooden. Gisteravond omstreeks half negen reed op den Jutfaaschen weg in de richting Utrecht een perso nenauto, afkomstig uit Amsterdam. Voor den wa gen uit reden cenige jongelui per rijwiel. Een van hen, de 18-jarige V., week plotseling uit en werd door den wagen gegrepen en weggeslingerd. Met ern stlge verwondingen werd hij opgenomen. Om den jongeman te ontwijken had de bestuurder van de auto het stuur nog naar links gegooid. Door deze manoeuvre kwam hij links van den weg en kwam daardoor in botsing'met een tegenovergestelde rich ting komenden wielrijder, den bekenden Utrecht- schen evangelist, den heer Alarm. Deze geraakte be kneld tusschen de auto en de pui van een langs den weg staand huis. Ook hij werd ernstig gewond. Bei de slachtoffers werden naar de Rijksklinieken over gebracht, waar zij spoedig na aankomst overleden. De auto werd geheel vernield, terwijl ook do pui van het huis ernstige schade had bekomen. De politie stelde het onderzoek in en nam den bestuurder een scherp verhoor af. Vermoedelijk treft dezen geen schuld. Stemmen vóór en tegen Door de afdeeling Amsterdam van het Ned. Onder wijzers Genootschap die gisteravond in huishoudelij- ke vergadering bijeen was, werd de volgende motie aangenomen; De afdeeling Amsterdam van het Ned. Onderwij zers Genootschap, bijeen in huishoudelijke vergade ring op 20 April 1934. gezien de nieuwe spellingrege ling van de Commissie-Marchant acht dpze regeling een bevredigende oplossing van het spellingsvraag stuk, en spreekt de hoop uit dat allerwege dit com promis zal worden aanvaard, opdat eindelijk een heid In onze spelling worde verkregen." Telegram aan den Minister van Onder- wij». Naar aanleiding van de voorgestelde nieuwe spel ling hebben Th. Farla. letterzetter en Herman dc Man, boekenschrijven een telegram aan den Minis ter van Onderwijs gezonden van den volgenden in- houd; Kamergeleerdheid is geen vaste waarde. Als ge leerden ons een nieuwe schrijfwijs mogen opleggen, kan om het andere jaar wijziging noodig zijn. Want geleerden plegen steeds geleerder te worden, ook zijn zij veelal kibbelziek. Laat dus taal en spelling groeien, gelijk zij groei den, in den mond en uit dc handen van volk en kunstenaar. Naar 't oordeel dezer betrokkenen ver gat U te vragen. Acht gewonden. Parijs: In het Métrostation Père-Lachaise ont stond hedenmiddag kortsluiting. Do vlammen en het geknal wekten een paniek onder het publiek. Bij het gedrang, dat volgde, werden acht perponcn gewond. Voetbal. Donderdagavond had in Hotel Boobol de loting plaats voor de le ronde van het tournooi om den zilveren Schager Beker. De uitslag was, dat a.s. Zondag, 22 April spelen op het Sparta-terrein te Schagen: A. 10—11 uur: Held. Boys II—Watervogels II. Scheidsrechter J. Anneveldt. B. 11V4—12^4 uur: J.V.C.II—Petten II. Scheids rechter K. S. Leguit. C. 12^—1% uur: J.V.C. Ill-St Maarten I. Scheids rechter A. Bijlsma. D. 1%—2% uur: Winnaar A—Dlrkshorn I. Scheidsrechter K. Wit. E. 3—4 uur: Winnaar BWinnaar C Scheidsrech ter J. Anneveldt. F. 4*4—5^4 uur: Finale, Winnaar D—Winnaar E. Scheidsrechter K. Wit. De winnaar van deze ronde ontvangt een fraaie lauwertak; 2e prijs een medaille. Extra prijs voor de hoogste score, een eere-kruis, beschikbaar gesteld door de Fa. van Geelen te Schagen. De eltfallen worden verzocht s.v.p. beslist op tijd op het terrein aanwezig te zijn. Gisteravond werden we in het bezit gesteld van de N.H.V.B.-elftallen, zooals die Zondagmiddag om half drie in Anna Paulowna tegen elkaar zullen spelen. We hebben bij aanschouwing perplex gestaan. In de eerste plaats: wat is er van de door verschillen de gezaghebbendo menschen verkondigde stelling overgebleven dat er „aan dc Zaan" beter gevoetbald wordt als er 15 van de 22 spelers uit het district van 1 D.. komen? En waar zijn de menschen van M.F.C., Nieuwe Nicdorp, Assendelft 2, Monnikendam? Allemaal ge wogen en te licht bevonden? Of soms bedankt? We willen niet vooruit loopen op de dingen: we zullen morgenmiddag toezien en ons licht bij de vqprmannen opsteken en Dinsdag uitvoeriger uitwij den over het wel en wee van ons provinciaal elftal, dat niet alleen de beste krachten van onzen provin cialen bond moet bezitten, maar ook de belangrijke moreelen steun van voetbalminnend Noord-Holland mee moet hebben naar het toernooi om den Moor man-beker dat medio Moi zal worden gespeeld! De elftallen zijn: Elftal A: doel A. Stadt (K.F.C. 3; achter J. Vries man (Petten) en S. Bakker (Z F.C. 4); midden: Kuilman (H.R.C. 4), M. Schenk Pz. (Wieringer- waard) en J. Sanders H.R.C. 4); voor: Wolthuis (M.L.D.); Roomeijer (H.R.C. 3); Dane (O.S.V. 3); Kuiper (Held. Boys); en Rem O.S.V. 3). B.-elftaJ: doel: C. de Schipper (B.K.C.); achter: Goudswaard (M.L.D.) en M. van Teulingen Hz. (B. K.C.); midden: J. Steenvoorde (B.K.C.), R. Snaar- man fBeemster) en Tauber (B.K.C.): voor: .T. Rak ker (C.S.V.), P. Vriesman (Petten), Ewald (Water vogels), Molenkamp (C.S.V.) en C. Lont (Succes 2). PROGRAMMA N.H.V.B. Uitgesteld: 2 E: H.R.C 4—Texel 2. Gouden Kruis. Ingelascht: N. Niedorn-Oudendijk; Strandvogels—M.F.C. (Alg. Sportblad). PROGRAMMA K.N.V.B. Kampioenschap van Nederland: AfaxK.F.C., terrein Stadion: Willem IIVelocitas. Afd. I: Promotie 2e klasse: Velox't Gooi. Promotie 3e klasse: H.R.C.—Zaandijk. 3 A: Assendelft—D.W.V.; Meteoor-V.V.V. Promotie 4e klasse: Meervogels—Alkm. Boys. Promotie reserve 2e klasse: K.F.C 2Vrienden schaar 2. Afd. II: Promotie 2e klasse: R.F.C.Overmaas. Afd. III. 2 A: R.O.D.A.—Borne; Z.A.C.—Rigters- hleek. (De beslissing kan hier bijna vallen; als Z.A. C. en Rigtershleek gelijk spelen is Borne zoo goed als kampioen). Afd. V. Promotie 2e klasse: H.S.CAlcides. K.N.V.B.-beker: West-Frisia—O.D.S.; Succes—Hel der (Sportkroniek). Wandelaar beroofd en mishandeld. Drie verdachten In arrest. Donderdagavond is op den Dalweg te Arnhem een overval met berooving gepleegd op een heer die in een café had vertoefd en daar eenige rondjes had ge geven. Hij werd door een surveilleerende agent lig gende op den grond gevonden, terwijl hij een bloe dende wonde aan het hoofd had. Het bleek, dat hij door een drietal personen, die eveneens in het café waren geweest, was achtervolgd, tegen den grond geslagen en beroofd van een bedrag van f60.— f70.—, een gouden horloge en eenige gouden ringen. De gewonde moest naar het Gemeente ziekenhuis overgebracht worden. De recherche is er gistermorgen in geslaagd de hand te leggen op de drie daders, personen tusschen 22 en 25 jaar. waarvan er reeds twee bekend hebben den overval te hebben gepleegd. Een groot gedeelte van de buit is in beslag genomen. De daders zullen ter beschikking van de justitie worden gesteld. Voor ccn nieuwo ambtswoning voor den commissaris der Koningin la Noord-Hol land. Thans een gebouw aangekocht naast het gouvernementsgebouw. Op de staatsbegrooting voor 1934 was, zooals men zich herinneren zal, een bedrag van f 80.000 gebracht voor een nieuwe ambtswoning voor den Commis saris der Koningin in Noord-Holland. De woning aan de Nieuwe Gracht te Haarlem werd niet meer geschikt geacht en ook werd het wenschelijker ge vonden, dat de Commissaris dichter bij het gouver nementsgebouw komt te wonen, dan nu het geval is. De post van f 80.000 is echter door den minister teruggenomen, toen in de afdeelingen bezwaren ge maakt werden tegen deze uitgave. Nu verneemt de Haarlemsche corr. van hot „lïsbl." dat de rijksgebouwendienst het huis aan de Pavil joenslaan te Haarlem, grenzende aan het gouverne mentsgebouw, met toestemming van den minister heeft aangekocht, behoudens goedkeuring van de Staten-Generaal. Dit huis kost belangrijk minder dan.f 80.000, maar er zal nog veel aan verbeterd moeten worden. Intusschen zou de tegenwoordige commissaris te kennen hebben gegeven gedurende zijn nog te ver vullen ambtstijd het huis aan de Nieuwe Gracht te willen blijven bewonen, waarmee de minister zich zou hebben vereenigd. Nagekomen berichten A S SA PA V l. O IV S A Vergadering Begrafenisfonds. In het lokaal van den heer W. Kossen hield het Begrafenisfonds „Algemeen Belang" een algemeene vergadering, die geleid werd door den heer C. Tijsen. Uit het jaarverslag van den heer Kossen bleek, dat het ledental door overlijden (5) en royement (6), waar tegenover slechts inschrijving van 1 nieuw lid stond, to rijn verminderd met 10. Er zijn thans nog 415 lo den. De goedgekeurde rekening vermeldde aan ontvang sten f757.44, aan uitgaven f542.13. Het voordeelig sal do van f215.31, deed de reserve stijgen tot f 9498.9916. De Verzekeringskamer had bezwaar tegen het oor spronkelijk plan van belegging; f2500.— van de re serve is nu op de Rijkspostspaarbank geplaatst (het pl*n was f 2000.—); f*2000.— op de Twentsche Bank, arrest bij de Boerenleenbank. De heeren Llgtendag en J. van Zandwijk werden aangewezen om de bescheiden van den penning meester to controleeren en de aftredende bestuursle den, de heeren C. Tijsen en A. Kooiman werden her kozen. Rest ons nog te vermelden, dat de heer Kossen be dankte voor de functie van bode van het fonds -»n dat in zijn plaats de heer Van Zandwijk werd be noemd. Ontheffing Winkelsluiting. B. en W. hebben den aanstaanden Zondag aange merkt als z.g. bollen-Zondag. Voor de daarvoor in aan merking komende winkeliers is daarmee de verplichte winkelsluiting voor dien dag vervallen. II E E H II V OPWAART) VEENHUIZEN. De Veenhuizer school opgeheven, zooals elders in dit blad vermeld. Ons bereikte telefonisch het verbijsterende bericht, dat onze openbare school bij Koninklijk besluit is op geheven. De verslagenheid en verbittering der ouders is groot. Dc scherpe, gerechtvaardigde actie van het comité heeft dus niets gebaat. De ouders zijn bijeen geroepen, teneinde te beraadslagen wat hun nu te doen staat. Vergadering van het Polderbestuur op Vrijdag 20 April 's avonds 7 uur, ten raoadhuizc onder voor zitterschap van den dijkgraaf, den heer W. van Slooten. Aanwezig alle leden. Voorzitter opent met een hartelijk welkom en ver klaart dat deze vergadering belegd was om voorbe reidende maatregelen te treffen, om de openvallen de plaats van dijkgraaf zoo spoedig mogelijk te vul len, mede in verband met den gezondheidstoestand van spr. en verzoekt den secretaris de notulen te le zen der vorige vergadering. Na eenige bespreking aangaande een opmerking van den heer Poland inzake de vergoeding voor brandstof ten behoeve van het kantoor van den secretaris worden de notulen onveranderd vastgesteld Voordracht voor dijkgraaL Hierna komt aan de orde de voordracht voor dijk- Ciaf. liet dag. bestuur stelt voor de heeren K. v. ngen. P. Tromp en P. Kostelijk. De heer Wonder vindt het wat vaag en meent dat de voordracht moet worden opgemaakt door het college ¥van Hoofdingelanden. Voorzitter zegt dat het Dag. bestuur dezelfde rech ten heeft als de Hoofdingelanden en gelijk stemrecht heeft als H. L Hierover ontspint zich een heele discussie, waar in vergadering van Hoofdingelanden en collego van Hoofdingelanden danig dooreengewarreld wor den, totdat Voorzitter tenslotte opmerkt dat wan neer Hoofdingelanden vergadering hebben, het Dag. Bestuur natuurlijk ook aanwezig is en dientenge volge dezelfde rechten hebben, waarna tot stem ming wordt overgegaan. De heer Wonder verklaart nog. dat door enkele Hoofdingelanden wordt voorgesteld om te stemmen op de heeren C. van Langen, P. Konijn en J. Goot jes. De uitslag der stemming wees aan als no. 1 K. v. Langen, no. 2 C. van Langen en no. 3 J. Gootjes. Op de vraag van Voorzitter of de heeren hiermede accoord gaan, wordt door allen bevestigend geant woord, zoodat deze voordracht zal worden ingezon den. Hierna deelt de voorzitter mede, dat er een bespre king is geweest niet Prof. Thierens, don heer v. Steenis en Prof. Theunis over de bemaling, waarop in comité wordt gegaan om deze besprekingen te behandelen. Na deze besprekingen wordt nog over de bngeerreceling gesproken, waarna de vergade ring onder dank wordt gesloten. Barometerstand op Zaterdagmo-gen 8 uur: 763 m.M. Vooruitzichten- Waarschijnlijk droog weer. Temperatuur: 9 gr. C. is 48 gr. F. ONZE BRIL PAST.., DE PRIJS OOK Firma GKbR. ROTGANS SCHAÜLN 1. A V (i E N b IJ K BROEK OP LANGENDIJK. Vergadering van ue Broeder Zwennereenlging, op Vrijdag 1934, 's avonds 8 uur, in de zaal van den hoer 5. Borst.. V oorzitter Jb. Balder, opende met een welkom. Uit hot jaarverslag bleek, dat het ledental 187 be- draagt. Enkele wedstrijden zij» gehouden, terwijl 'n veelvuldig gebruik van het pad is gemankt. De rekening van den penningmeester gaf een ont vangst van i 77ï.Oi% en een uttgaaf van 1 tki5.tft»Va, batig saldo 1 106.9Ï. In de ontvangsten u» begrepen 1 00O, geleend geld ten behoeve der bouwkosten, ter wijl in de uilgaven is begrepen een bedrog van 1 zijnde ae aannccmsoui van de zweminrich ting. Vervolgens geschiedde voorlezing en vaststelling der statuien. In liet bestuur werd dc heer Jb. Balder herkozen. Er zal een pierebak gebouwd worden, kosten f 90.50 en kleedkamertjes voor pl.m. t 172. Een dou che zal belangeloos worden gemaakt door den heer Van der Pol. In verband hiermede is de aanname van nieuwe leden nog verlengd tot Zaterdag 28 April, terwijl na dien ccn hoogere contributie zal geheven worden. Een ieder werd opgewekt, propaganda te maken voor de vereeniglng. Bij monde van den heer Giltes werd medegedeeld dat de boeken en bescheiden in orde waren bevon den. Medegedeeld werd dat de toegang naar het bad nu in eigen beheer Is van de vereenlging. Tot badmeester werd de hoer G. Biersteker weder om aangesteld. De contributie wordt na Zaterdag 28 April voor ge zinnen gesteld op 1 3, leden f 2 en adspiranten 1 1. Het lesgeld op resp. f 1.50, f 1 en f 0.75. De lessen zullen in het vervolg gegeven worden 1 uur voor het openen van het bad. Verzocht werd om 'savonds gelegenheid te geven aan dames om te zwemmen. Hieraan zal nHe aan dacht geschonken worden. Hierna sluiting. Voor Motorreparatie uitsluitend bij NIC. KAMP. SCHAGEN. Ar I E V U' E V E DO H P Woensdagmiddag ontdekte de koster van de Ned. Herv. Kerk alhier, dat ongewenschte bezoekers in het kerkgebouw hadden huisgehouden. Hij gaf hiervan kennis aan den Burgemeester en al ras werd een onderzoek ingesteld. Het onderzoek maakte uit dat de offerhakjes waren geforceerd, wat echter niet op vakkundige wijze is ge daan, dit geleek meer op vernielzucht. Dc stukken waren er afgeslagen om den inhoud te bemachtigen, terwijl de dader niet eens kans heeft gezien alle of ferhakjes kapot te krijgen. Van een ervan was wel oen stuk afgeslagen, maar men heeft don inhoud niet machtig kunnen worden. De inhoud der anderen zal intusschen nog niet eens zijn meegevallen, want meer dan 25 cent in totaal zal de buit niet zijn geweest. Een houten kistje, dat op het orgel stond is meege nomen. Hierin hebben waarschijnlijk wat oude dui ten gezeten. Het kistje is later door de politie in <vn der landslooten nabij het Paadje opengebroken terug gevonden. Na kennisname van den minderwaardigen inhoud is het kistie van kwaadheid over de misluk king wel in de sloot gekwakt. Alle lokalen van het kerkgebouw, waarvan de bin nendeuren los waren, zijn doorsnuffeld. De deuren die vast waren zijn niet opengemaakt. Al 't doen en la ten der daders wijst op geen beroepswerk, maar eer der op het werk van kwajongens. Allereerst is getracht een der ramen in de consisto riekamer vanaf het kerkhof to openen. Dit is echter niet mogen gelukken. Zoor waarschijnlijk is men toen Zondagavond onder kerkdienst, welke gehouden werd in een der bovenlokalen, het kerkgebouw binnen geslopen en heeft men de sleutel van de groote voor deur (welke hier steeds aan den binnenkant in bluft staan) weggenomen. Waar deze deur zelden open- komt, is de sleutel niet eerder vermist Of de dader zich heeft laten insluiten of er direct weer met den sleutel vandoor is gegaan, is moeilijk uit te maken. Maar vrij zeker is het, dat hij Maan dag- of Dinsdagnacht van bedoelden sleutel gebruik heeft gemaakt. De sleutel is niet teruggevonden. Een tweetal brandkasten, waar men wel bij geweest is, zijn met rust gelaten. Zooals gezegd, heeft de onderneming niet veel vooi> deel opgeleverd, er is niets noemenswaardig vermist Niettemin hoopt de politie den dader dezer onvak kundige insluiperij en brekerij te vinden. H A fl E N K A RSPF.T Politie. Gevonden te Kalverdijk een geldig belastingmerk. Te Dirkshorn weggeloopen een kort zwartharige trekhond. Z IJ V E SCHAGERBRUG. Vrijdagavond ongeveer kwart voor 8 kwam onze plaatsgenoot S. v. d. O. bij het probeeren van een racefiets voor hot postkantoor te vallen met het fatale gevolg, dat hij zijn sleutelbeen brak. Hij werd bin nengedragen in de woning van den heer Baaijens. Dr. Schmidt van St Maartensbrug verleende genees kundige hulp. ZONDAG 22 APRIL. VRIJ EVANGELISCHE C-EMEENTE. Winkel (t. o. 't Raadhuis), voorin. 10.15 Ds. Ruijs. Nam. geen dienst. Woensdagmiddag 3.30 uur Kindersa men komst door Zr. G. J. Meijer. Schngerbrug (Groote Sloot, bij den heer Doll), nam. 7.45 uur Ds. Ruijs.

Schager Courant | 1934 | | pagina 6