[onze illustraties] De molen In de bloelende Betuwe. Een rustiek plekje In dit hartje van Nederland, dat om zijn jaarlijks weerkeerende kleurenschoonheid wereldberoemd is Vuur II! Ml»t M. lyon, een veelbelovend deelneemster aan de groot* schietwedstrijden, die In Alexandra Palace te Londen zijn gehouden en waaraan vele schutters ven naam deelnamen Na de bloembollen velden vraagt de bloeiende Betuwe de aandacht De boomgaarden zijn in vollen bloei gekomen en duizenden kunnen van de bloesempracht genieten. Een Idyllisch hoekje van een boerderij nabij Eist De hockeywedstrijd Duitschland - Nederland, Zondag te Dusseldorl gespeeld, leverde een nederlaag voor de Nederlandsche ploeg op. Een moment tijdens de match Waar men door het racket de spelers niet ziet Een niet alledaagsche opname tijdens de jongste eerste klasse com petitiewedstrijden Festina-D D V., op de .Festina'-banen In het Vondelpark te Amsterdam gespeeld Om het voetbalkampioenschap van Nederland. In het Amsterdamsche stadion vond Zondag de wedstrijd Ajax-K.F.C. plaats, welke in gelijk spel (1-1) eindigde. Een spelmoment Door do Koninklijke Begeer wordt ter ge legenheid van den 25sten verjaardag van H K H Prinses Jul'ane een Prinses Juhana gedenkpenning uitgegeven Het portret model werd vervaardigd door den medall- leur Jae. J. van Goor te Utrecht „Zonne Huls", de nieuwe van Rijkswege aangekochte ambtswoning voor den com missaris der Koningin in Noord Holland. Het huls staat in de onmiddellijke nabijheid van het Gouvernementsgebouw te Haarlem aan de Paviljoenslaan Koning Leopold III van België Inspecteert de eerewaeht bij gelegenheid der onthulling van het monument te Steenstraete ter nagedachtenis aan de grena diers, die In den wereldoorlog vielen bij den eersten Duitschen gasaanval op 22 April 1915

Schager Courant | 1934 | | pagina 8