De Competitiewedstrijden. SPORT De dood langs den weg. Schager Beker- tournooi. Geheime clausule in het Balkan-Pact? K.F.C. slaat Ajax. Heracles herstelt zich. Racing wint van O.S.V. Een reeks van wedstrijden zonder spanning. PROGRAMMA N.H.V.B DIVERSEN. Soarta verliest van B.K.C. Weer verscheidene verkeersongelukken met doodelijken afloop. Het afgeloopen weck end heeft weer verscheidene ongelukken langs den weg gebracht, waarvan ook nu weer enkele met doodelijken afloop. Bij Leiden een noodlottig motoronge luk. Een doode en een gewonde. Zaterdagavond te kwart over twaalf heeft op den Rijnsburgerweg te Leiden een ernstig motorfietson geluk plaats gehad, waarbij één persoon is gedood en één ernstig gewond. De motorfietsrijder F. B, uit Noordwijk, 25 jaar oud, kwam met op de duo mei. B. B., eveneens uit Noordwijk, uit de richting Leiden en wilde bij de Johan de Wittstraat een vrachtauto passeeren, die in dezelfde richting reed. Op dat moment kwam uit de Johan de Wittstraat een autobus van Stadsver keer, bestuurd door F., van B., die voor de vracht auto heen den Rijnsbergerweg wilde opdraaien. De motorfietsrijder, wiens uitzicht door de vrachtauto werd belemmerd, zag de autobus niet aankomen, zoodat een hevige botsing plaats vond. F. B. en de duorijdster werd over den weg geslingerd en in deer niswekkenden toestand naar het Academisch Zie kenhuis vervoerd. Bij aankomst bleek de man te zijn overleden. De toestand van mej. B. is hoogst ern stig. Den bestuurder van de autobus treft waar schijnlijk geen schuld. De 2(5-jarige mej IL W. uit Amsterdam, die in de vrachtauto was gezeten, kreeg bij het zien van het ongeluk een zenuwtoeval en werd bewusteloos. Zij is eveneens naar het Academisch Ziekenhuis over gebracht. Aanrijding met doodelijken afloop. Zondagmorgen omstreeks elf uur heeft bij de Wa- peningsche Berg een aanrijding plaats gehad met doodelijken afloop. De 22-jarige kappersbediende Frans Budde, geboren te Donke (Duitsehland) en woonachtig te Renkum, reed op zijn motorfiets op den Rijksstraatweg nabij de Belmontelaan, toen een auto, bestuurd door den lieer A. Schmoutziquer de laan in reed. Door tot nu toe onbekende oorzaak botste de auto tegen den wielrijder op. Deze werd op den grond geslingerd en was vrijwel op slag dood. De politie heeft de auto en het motorrijwiel in be slag genomen voor nader onderzoek. Nog een doodelijke aanrijding. Venravr Zaterdagavond js op den weg Venray Horst het achtjarige zoontje van den landbouwer St. door een personenauto van den heer V. uit Eindhoven aangereden en onmiddellijk gedood. Auto in de sloot gereden, vermoedelijk doordat de chauffeur in slaap was ge vallen. Zaterdagnacht te omstreeks half twee ls op den Rijksstraatweg nabij de Schans een vrachtauto van den dienst GroningenRotterdam, vermoedelijk door dat de chauffeur in slaap was gevallen in een langs den weg loopenden ondiepen sloot gereden, na eerst tegen een boom te zijn gebotst. Tengevolge van de botsing werd de voorzijde van den auto ingedrukt. De chauffeur geraakte ernstig bekneld. Het duurde twee uur voordat de man kon worden bevrijd. In zorgwekkenden toestand is hij naar de Rijkskliniek te Utrecht vervoerd. De andere inzittende, die een hoofdwonde bekwam, is ter plaatse .verbonden. Tragisch ongeluk in de hoofdstad. Op het Stadionplein tegenover het Citroen-gebouw te Amsterdam, had Zondagnamiddag een tragisch onge val plaats. De 22-jarige H. Blommestein werd bij het verlaten van het Stadion, terwijl hij den weg overstak, door een gemeentelijke autobus van lijn H. gegrepen. De bus kwam vanaf de Kalfjeslaan en reed in de rich ting van het Station Haarlemmermeer. De ongeluk kige werd ongeveer 10 M. meegesleurd voor de bus tot stilstaan kwam. Een ijlings ontboden geneesheer kon slechts den dood constateeren. Het lijk is naar 't Wilhelmina-Gasthuis overgebracht. B. was woon achtig in Hoef onder Mijdrecht. Kinderen slachtoffer. Bij het oversteken van den weg is het negenjarig dochtertje van G. de K. te Wilieskop, overreden en gedood. Op den rijksweg onder Castenraay is een achtjarig zoontje van de familie Steegh bij het oversteken door een passeerenden auto gegrepen en gedood. Het kind werd eenige meters meegesleept. Zaterdag reed de negenjarige Van "t V. op den Ugchelscheweg te Apeldoorn per rijwiel achter een met een paard bespannen wagen. Het ventje zat op den bagagedrager. Toen hij den wagen wilde pas- seene, geraakte hij onder een juist van de tegenover gestelde bus, van den autobusdienst Apeldoorn Arnhem. De zware autobus reed den jongen over het hoofd. Het kind was op slag dood. Het lijkje werd overgebracht naar het ziekenhuis aan den Sprengenweg. Den chauffeur treft geen schuld. Op den Sloterstraatweg werd een 6-jarig meisje dat met haar moeder aldaar wandelde, toen zij plot seling den weg overstak, door een auto aangereden. Ernstig gewond is het kind door den G.G.D. naar het Wilheimina Gasthuis overgebracht. Opzienbarende publicatie in Bnlgaarsch blad. Sofia. Het blad „Makedonia" publiceert een stuk, waarvan het beweert, dat het een geheim pro tocol is op het Baikanpact, dat 17 Maart te Belgrado in tegenwoordigheid van de vertegenwoordigers der generale staven der vier landen zou zijn ondertee kend. In het door het blad gepubliceerde stuk staat te lezen, dat de verdragsluitende staten, Yougoslavië, Roemenië, Griekenland en Turkije het erover eens zijn, dat tegen Bulgarije de bepalingen van art. 2 van het Londensche verdrag van 3 en 4 Juli 1933 over de definitie van den aanvaller moeten worden toe gepast, indien de Bulgaarsche regeering na een ver zoek van een der belanghebbende staten weigert, de bewapende organisaties, die voortdurend van Bulgaarsch gebied over de grenzen dringen, te ont binden. In dat geval zullen de partijen binnen 24 uur met de vereischte militaire macht Bulgarije geheel of gedeeltelijk bezetten. Deze bewering van de „Makedonia" heeft in Bul- arije groot opzien gebaard. K.N.V.B.-OVERZICHT VAN 6 MEL Op den stralenden Mei-Zondag is het er weer van langs gegaan. Links en rechts in den lande heeft het gejuich langs de velden geschald en heeft het ge daverd van de beteekenisvolle uitslagen. KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND. K.F.C., het dappere Koogsche elftal, een in ge zindheid en daad trad voor de tweede maal tegen Ajax aan in Neerland's grootste sportarena. F.n on bevreesd heeft het kleine Koog aan de Zaan daar het groofe Amsterdam geklopt met 2—6. Helaas moest de nationale spil, Anderiessen, met een hoofd wonde uitvallen. Jongens van de Zaan, wat een pracht resultaat! De kansen van de Koogcrs zijn heel mooi. Men bedenke dat de vijf behaalde pun ten alle „uit" zijn veroverd. In de schaduw van dit grootc gebeuren herstelde Heracles eigen eer en de reputatie van het Oosten door een flinke 30 zege op Willem II. Het is erg jammer, dat er straks oponthoud in de kampioenscompetitie komt wanneer spelers van Ajax en K.F.C. naar Italië gaan. De stand is: K.F.C 3 2 1 0 7-2 5 Ajax 4 2 1 1 11—4 5 Willem II 2 1 0 1 6-7 2 Heracles 3 1 0 2 5—li Velocitas 2 0 0 2 4—7 0 AFDEELING I. Nog steeds kan 't Gooi in de promotie-degradatie competitie 2e klasse voor do eerste klasse behouden blijven. Zondag speelden de Hilversummers met 1—1 tegen Velos gelijk. DAV.S. 2 110 3-23 Velox 3 111 r>—4 3 't Gooi 3 0 2 1 3— r» 2 Gespeeld moeten nog worden: DAV.S.'t Gooi en Velox—DAV.S. Promotie 3e klasse. Bravo H.R.C.! Kranig geleverd, die 1—0 overwin- ning te Oostzaan op O.S.V. Er is weer hoop: ja zelfs zooveel hoop dat men kan zeggen: de papieren van alle drie staan gelijk. O.S.V. 2 1 0 1 5—2 2 H.R.C. 2 1 0 1 2-3 2 Zaandijk 2 1 0 1 4—6 2 AFDEELING IL Promotie 2e klasse. Dat zat Hilversum niet glad, Zondag te Rotter dam. Algemeen was de verwachting, dat de men- schen uit de Radio-stad op hun slofjes het eerste klasseschap zouden behouden. Men heeft blijkbaar de krachten van de Maasstad-club Overmaas onder schat. Met een 41 nederlaag althans gingen de eerste klassers naar huis. Overmaas 2 2 0 Hilversum 2 10 R.F.C 2 0 0 AFDEELING III De knoop is Zondag doorgehakt: Z.A.C. heeft In de te Deventer gehouden beslissingswedstrijd tegen Borne met 20 gewonnen én het staat nu dus vast dat Hengelo als nummer laatst van de eerste klas zich te verdedigen zal hebben tegen Z.A.C en N.F..C. We hebben zoo'n idee dat Z.A.C. het sterkst zal blij ken en dat Hengelo dus gewipt zal worden. Watervogels II behaalt de overwinning van den dag. Begunstigd oor fraai voetbal weer werden Zondag de wedstrijden voortgezet van het Schager Beker tournooi. In die zes uren, waarin vrijwel onafgebro ken de bal over het Schagenveld heeft gerold is ons weinig moois geboden. Geen der ontmoetingen kon die animo onder de toeschouwers brengen, welke we maar al te vaak vinden in wedstrijden als deze. Tenslotte behaalde Watervogels II uit den Helder <1. overwinning van den dag, zich daardoor een plant veroverend in de tweede ronde van het tournooi. Ki hoe verheugd de Niemvediepcrs ook zijn, we moete. hun, gezien het vertoonde spel, een vroegen doe' voorspellen in de ronde, waarin zij zich zullen moe ten meten met de 2e klassers. Hun prestaties van dezen dag bleven niet onbeloond. Met de uitgeloofd! lauwertak voor den overwinnaar en een medaille voor de hoogste score konden ze naar de marinestad terugkeeren. Geven we nu een overzicht van de ge speelde wedstrijden. Om ongeveer 11 uur traden in 't veld KolhornSucces 3. Nauwelijks heeft scheidsrechter Wit 't sein tot beginnen gegeven, of Kolhorn zet een tempo in. dir veel goeds doet verwachten. Succes 3 laat zich ook niet onbetuigd en al spoedig ontwikkelt zich een vlug op en neergaand spel met beurtelings de par tijen in den aanval. Er wordt hard gewerkt, doch met weinig overleg. De bal gaat zeer zelden langs den grond, maar hoog spelen schijnt het parool te zijn. Van rustig plaatsen is van weerszijden geen sprake. Wc zien een stug verdedigen en hard zwoe gende halflinies. Vooral de Succes halflinie weet van opruimen. Op vrij onverwachte wijze opent dan Kol horn do score. Wederom gaat t spel gelijk op. Als de rust wordt aangekondigd, is de stand 1—0 voor Kol horn gebleven. De tweede speelhelft wordt ingezet met een snellen aanval der Wieringer voorhoede. De rechtsbinnen beëindigt deze met een hard schot, dat juist over snort. Weer gaat Succes ten aanval, doch de Kol- horn-keeper is op zijn plaats en redt eenige malen subliem. Dan brengt een toegestane penalty Succes een welverdiend tegen punt Via de paal verdwijnt het leer in de doelmond 11. Schijnbaar is een en ander niet naar genoegen van enkele Kolhornspe- Iers. Ze plegen lijdelijk verzet en het spel wordt er AFDEELING IV. Promotie 2e klasse. Hier zijn de kemphanen Zondag gestart: Juliana dat voor de derde achtereenvolgende maal de Zuid- Limburgsche afdeeling vertegenwoordigt, begon in Breda met een 43 overwinning op Do Baronie. AFDEELING V. Meppel heeft een eerste klasser gehad Alci- des. Zondag is dit lot bezegeld. De jeugdige horden uit Joure, de mannen van de Kooi. wonnen met 62 van de Meppelaars en de wedstrijd Il.S.C. De Kooi zal de uitslag brengen wie volgend jaar de eerste klasse completeert De Kooi 3.2 1 0 10—5 5 H.S.C. 2 10 1 10-3 2 Alcides 3 0 1 2 4—16 1 Hemelvaartsdag. Geen wedstrijden. Zondag 13 Mei. Vierbondenwedstrijden, terrein R.C.H., Heem stede: II.V.B.—N.H.V.B., half twaalf; A.V.B.-I..V.B.. half twaalf. Dienzclfden middag ook finale en ver liezersfinale. 2 F.: H.R.C. 4—Sparta 2. 3 D: H.R.C. 7-Helder 5. 4 K: H.R.C 8—H.R.C. 0 (12 Mei, 4 uur). Adsp.r H.R.C. b-ïhR.C. a Rauchbeker. Gouden Kruis en Kampioenschap van Noord-Holland worden per convocatie bericht. (Waarschijnlijk" kunnen wij ze Zaterdag geven Sp.rcd. S. C) Anderiessen vervanqen. Wegens een oogblessure, opgeloopen tijdens den wedstrijd K.F.C.—Ajax, zal onze nationale spil An deriessen Donderdag rust houden. De spil van Ne derland B. dc N.O.A.D.-speler Oprinsen zal voor hem invallen. Ras Pa uwe van Fcijcnoord completeert nu het B-elftal, dat Donderdag te Rijsscl tegen Frankrijk B uitkomt De nitverkorenenl De K.N.V.B. heeft de volgende achttien spelers uitgenoodigd om naar Milaan te gaan. Pas vlak voor den wedstrijd wordt het elftal gekozen. De wedstrijd Zwitserland—Nederland valt op Zondag 27 Mei en 22 Mei vertrekken onze spelers al. Keizer, Van Male. doel verdedigers: Wcber. Van Run en Van Diepenbeek, backs: Pcllikaan. Ande riessen, Van Heel. Oprinsen en Graafland, midden spelers; Wels. Vente, Bakhuys, Smit, Mijnders, La- gendaal. Mol en Schoenmaker, voor-spelers. De prijzen. De Sportkroniek meldt dat de Wereldkampioen 1034 een door Mussolini geschonken beker ontvangt. Nummer twee krijgt een beker van het Itaüa&nsch Olympisch Comité. Straffen. Het Alg. Sportblad vermeldde de volgende bonds- straf. Naar aanleiding van Kolhorn 2—J.V.C. 3. 21 Janu ari 1034, wordt W. v. d. Sluis, lid van Kolhorn. ge schorst voor drie maanden, omdat hij, bestuurslid van de vereeniging en aanvoerder van het elftal zijnde, ten eerste niet voldoende meegewerkt heeft om een toeschouwer van het terrein verwijderd te krijgen: ten tweede geen medewerking verleend heeft aan den scheidsrechter, toen deze door het publiek werd bedreigd: wordt de ver. Kolhorn op gedragen een jaar lang J. Pool den toegang tot het terrein te weigeren. niet zachtzinniger op. Men speelt nu niet meer den bal, doch de man is 't lijdend voorwerp. Juist als de vuisten worden gebald, kondigt de heer Wit, die correct leidde, 't einde aan. Met 't nemen van strafschoppen zal nu een eind resultaat verkregen moeten worden. Succes, zoowel als Kolhorn benutten de 3 kansen. Nogmaals worden de doelwachters op de proef gesteld. Scoort Succes nu 2 x, de schutter van Kolhorn faalt niet en jaagt 3 keer den bal in de touwen. Zoo werden de Kol- horners tenslotte met 43 winnaar. Dosko 2—Watervogels 2. Direct daarop stellen Dosko 2 en Watervogels 2 zich op. Weer heiast de heer K. Wit zich met de lei ding. Dosko steekt direct van wal en stelt den W.-keeper op den proef. Deze redt op goede wijze* den eersten aanval. Dan komen ook de vogels meer opzetten en goed comhineerend gaat het eenige ma len op de veste der Oudesluizers af. De vleugels der Hcldersehe vogels worden onvoldoende bewaakt en 't is van deze kanten dat menigmaal gevaar dreigt Het beslissende schot is er echter niet en 't te ver doorgevoerde samenspel brengt menig goed opgezet te aanval om zeep. Bij een plotselinge uitval van Dosko, redt do W.-doelmnn al vallende een vliegend schot. Meer en meer raken de Watervogels inge speeld en er zijn momenten waarin we perfect com binatiespel aanschouwen. De midvoor der Ilelder- schcn is een voortdurend gevaar en de D.-achter- hoede kan hem geen moment los laten. Als hij een maal aan zijn bewakers ontglipt scoort hij via de paal voor zijn club (1—0 voor Watervogels). Na nog wat heen cn weer getrap breekt de rust aan. De tweede helft brengt ons een gclijkopgaanden strijd met beurtelings de doelen in gevaar. Er is weinig spanning. De achterhoeden zijn de aanvallen regel matig de baas. Men probeert het nu eens met scho ten van verren afstand, welke of over gaan, of be landen in de veilige handen der doelwachters. Na dat dc rechtsbinnen van Dosko 't staande houtwerk op den proef heeft gesteld, zien we 't spel snel ver plaatst. De rechtsbuiten van Watervogels breekt plotseling door. om dan van vlakbij hard te scoren, iangs den vluchtenden doelman (2—0). Even voor 't eindsignaal klinkt, weet Dosko uit een vrijen schop de eer te redden. 21. Met dezen stand breekt 't einde aan. De leiding was wederom zeer correct. Moest nu Schagen 3 tegen D.E.S. in 't veld treden. De Barsingerhorners schitterden door afwezigheid. Onder leiding van den heer K. S. Leguit speelde Schagen 3 een afmattingswedstrijd tegen Succes 3 Geen van beide partijen had bij dezen wedstrijd ecnig belang, weshalve het een genoeglijk partijtje voetbal werd. Schagen wist in de tweede speelhelft door middel van Quax de winnende goal te scoren. Zij nog vermeld, dat Succes zeer vriendschappelijk een toegewezen penalty niet wenschte te benutten. Watervogels II—Schagen m. Schagen Til betrad met de Watervogels thans het strijdperk. De heer Leguit belastte zich wederom met de leiding. In do eerste oogenbiikken waren we Qel^ckciandsche'jandftasta I DOOS 20 CT- TUBE 40 en 60 CT. IN DE EEUW DER SNELHEID. Tante Pos Is traaq. Vrijdagmorgen kwart voor elf hebben wc in Den Helder eqn briefkaart gepost (bus hij de H.B.S. op den Knnanlweg) voor onzen Alkmaarschen sport- corrcspondent, met de bedoeling deze voor ons blad te doen informeeren naar de samenstelling van het N.H.Y.B.-elftal. dat te Hoorn uit moest komen. Onze correspondent ontving deze briefkaart hij woont in de Nieuwpoortslaan eerst Zaterdag morgen 9 nnr! Reden waarom wij niet in staat waren het elftal Zaterdag af te drukken. NEDERLAND—FRANKRIJK. Wijziging ln het Nederlandsch Elftal. Amsterdam, 6 Mei In het Nederlandsch elf tal. dat a.s. Donderdag tegen Frankrijk speelt, is Anderiessen. die hedenmiddag in den kampioens wedstrijd K.F.C.Ajax geblesseerd is, vervangen door Oprinsen (N.O.A.D.). Als reserves zijn in de plaats van Pienter en Paauwe door de Keuze-Commisie van den K.N.V.B. aangewezen Van Diepenbeek (Ajax) en Blev (K.F. C) en is voorts als reserve toegevoegd Broeken (Longa). ANNA PAULOWNA. Voor het zoogenaamde kampioenschap van Noord- Holland B speelde B.K.C.. Zondag thuis tegen Sparta uit Schagen. De Spartanen kwamen volledig uit; B.K.C daarentegen ontbeerde Taubor. die in Hoorn voor den N.H.Y ,B. speelde en bovendien was men aan het experimenteeren in de voorhoede. B.K.C. begon voor den wind, en Post wist er al spoedig 1(i van te maken. Sparta's voorhoede kon tegen de sterke B.K.C.-hacks niet inkomen. Post moet even later uitvallen wegens een knietje en de Schip 'per, de gepasseerde midvoor betreedt het veld. Hij neemt zijn oude plaats in: de debutant Keizer ver huisde naar de rechtsbinnenplaats, terwijl Steen voorde buiten kwam. De linkervleugel Van Wees —Huisman bleet zoo. De Schipper wettigde al gauw zijn wederopneming, want een voorzei van Van Wees zette hij ineens in (2—0). Ook na do rust kwam Schagen niet los. Vierde klas-peil werd niet bereikt. Toen Van Wees van «Ie lijn af nummer drie maakte was het met Sparta gedaan en ook met de span- ninf. die toch al bijna niet aanwezig geweest was. B.K.C. won ongetwijfeld verdiend: het verschil in productiviteit was duidelijk. Schagen viel zooals ge zegd. erg tegen. Lutjeharms, die weer onder de Sparta-lat stond, had aan de doelpunten geen schuld. De spil was nog de beste der Schagenaars. De proefneming met den jeugdigen Keizer op de midvoorplaats was een geduchte proef van de B.K.G- elftalcommissie. Duidelijk bleek echter dat hij te licht is en dat de halcontrole onvoldoende is. Voorts is de eenhenigheid een nadeel tegenover de Schip per. Met enkele jaren lijkt ons Keizer evenwel te prefereeren, want de hoop dat de Schipper bewege lijker zou worden en harder zou leeren loopen. blijkt nog steeds niet in vervulling te zijn gegaan. Post heeft in den korten tijd. dat hij meespeelde, buiten zijn doelpunt weinig laten zien. Pingelen was troel. Scheidsrechter Snijders floot uitstekend. In de morgenuren zijn de R.K.C-ndspiranten be zig geweest. B.K.C. a klopte Wioringerwnard a met 4—3. Weheling. Van der Goes. Rlok, Paardekoper... wat een materiaal om opgefokt te worden voor B.K.C. I van over vier of vijf jaar! In het b-elftal, dat J.V.C. a met 41 sloeg, viert Cor Muntjewerf triomfen. Goed zoo jongens! van mening een aardigen, gelijk opgaanden strijd te mogen verwachten. Van beide zijdon werd flink aangepakt en 't snel verplaatste spel bracht menig goed moment. Als de Schagen-doelman een ge makkelijke bal laat glippen, komt Watervogels al zeer goedkoop aan een doelpunt De ïïelderschen hebben nu tevens de zwakste plek der Schngennars ontdekt. Al spoedig is 't 2—6, terwijl voor do rust de Watervogels met een vliegend schot er 3—0 van maken. In de tweede speelhelft lijkt de fut wel geheel uit de S.-voorhoede geweken. Er wordt van die zijde weinig verricht en zelfs 't loopen naar een hal schijnt te veel moeite te kosten. Hoe dan ook de Schngen-achterhoede zich weert, niet voorkomen kan worden, dat Ruig nog tweemaal moot visschen. Met een 50 overwining komen de Vogels tilt 't strijdperk. De leiding was bij den heer Leguit in goede handen. Door deze overwinning legden de Watervogels beslag op de uitgeloofde medaille voor de hoogste score. DAG-FINALE. Voor de finale van dezen voetbal-Zondag kwamen om half 5 in 't veld Kolhorn—Watervogels IL De heer K. Wit leidt dezen wedstrijd. In den aan vang wegen de partijen gelijk tegen elkaar op. Wel is een groot verschil te noteeren in speltype. Ge ven de Watervogels een kort, laag spel, de Kolhor- ners spelen lang en hoog. 't Gaat snel heen en weer. Al direct is merkbaar dat van een doelpun- ten-regen hier geen sprake zal zijn. De verdedi gingen blijven baas. Wel is merkbaar, dat de ïïel derschen vermoeid zijn, door den juist beëindigden wedstrijd tegen Schagen III. Kolhorn is onver moeid. Flink wordt er steeds weer op los getrokken en vooral 't zwoegen van de Kolhorner-halflinie is te vermelden. Om beurten verkeeren de doelen in gevaar, doch beide doelwachters zijn in vorm. Geen der beide aanvallen kan 't net vinden. Op bijzonder gelukkige wijze komt Watervogels aan een doelpunt, waarmee ze zich veilig stellen. Een toegestane pe nalty wordt zuiver benut. Zoo komt na een span- ninglooze finale 't einde van dezen sportdag. Watervogels heeft zich, zij het met moeite, kun nen handhaven en heeft zich een plaatsje veroverd in de volgende ronde. Zoo we reeds schreven, een lang leven kunnen we hun niet toedenken. Na afloop der wedstrijden reikte de heer S. Brce- baart aan Watervogels de uitgeloofde tak uit voor den overwinnaar en tevens een medaille, toegekend voor de hoogste score, op dezen dag behaald De Kolhorn-spelers vielen nog even uit hun rol en maakten zeer ten onrechte aanmerking op do regeling en de leiding. Wo willen dit toeschrijven aan 't feit, dat met de haven in zicht gestrand we»-d. Om ruim half zes gingen de bezoekers huiswn° De tweede ronde zal thans aanvangen. Dn' meer spanning moge brengen en beter voetbnU 0 9-6 4 1 6-4 2 2 4-9

Schager Courant | 1934 | | pagina 6