[onze illustraties] Hel inspectievaartuig Hr. Ms. „Gruno", dat op het oogenblik te Amsterdam ligt, Voor hel "rrt 'edert 1923 d* Big Ben' d" o'00" Wok hel H«' -Konlng Wiiiemshui," i„ d« Egeiaoti.r. krijgt 66n Yerfje gebouw te Londen in reparatie. Dat dit werk geen sinecure is toont de foto straat te Amsterdam bestaat heden 70 jaar Adolf Hitier, de Dultsche Rijkskanselier en dr. Schacht, de president der Dultsche Rijksbank, waren tegenwoordig bij de plechtigheden ter gelegen heid der eerste steenlegging van de uitbreiding der Duitsche Rijksbank te Berlijn. Een aardig snapshot Matrozen van de Japansche schepen, die te Marseille voor anker gegaan waren, brachten dezer dagen een bezoek aan Parijs waar zij ten «tadhuizo ontvangen werden. De matrozen verlaten het gebouw na de oHicieele ontvangst Mussolini tijdens zijn openingsrede van het wereldzuivelcongres, dat dezer dagen in Rome werd gehouden Nederlandsche deelnemers aan het wereld zuivelcongres, dat dezer dagen te Rome werd gehouden, maakten een excursie door de Italiaansche hoofdstad A. G. J. de Bruyn verbeterde het Ned. record kogel» stooten tijdens de nationale atletiekwedstrijden welke Zondag door A V.A C. op de Amsterdamsche sintel- baan werden gehouden Een schermutseling tijdens den voetbalwedstrijd K.F.C.-Ajax om het kampioen schap van Nederland, welke Zondag In het stadion te Amsterdam voor een .uitverkocht huis" door Ajax werd verloren met 2 0 De Engelsche rugby-finale, In het Wembley stadion te Londen gespeeld, werd Zondag door het Hunslet-team gewonnen. Na afloop werd de Hunslet-captain door zijn enthousiaste clubgenooten op de schouders rondgedragen

Schager Courant | 1934 | | pagina 8