H. DEKKER De tol aan bet verkeer. Vlammenzee in Poppenrolh. DE BRANDSTICHTING TE AMSTELVEEN Kantoor voor Boekhouden en Belastingzaken. Mislukte roofoverval. Avontuur van den vlieger Ulm. Weer eens een Oceaanvlucht. De moordaanslag in Den Haag. De ontvoering van bankier Gettle. Acht dooden. Autobotsing. Engelsche vliegtuigmotoren naar Duitschland. Plaatselijk Nieuws. Marktberichten. Zestien woonhuizen en 22 scharen ver» brand. In de gemeente Poppenroth, zoo wordt uit Bad Kissingen geseind, heeft een groote brand gewoed die in een schuur uitbrak, en, aangewakkerd door den feilen wind, zich met groote snelheid uitbreidde en een heele rij huizen aantastte. Het blusschingswerk was door gebrek aan water 7.00 goed als onmogelijk en pas toen de brandweren uit Bad Kissingen, Ham- meiburg Schwcinfurt en twee andere plaatsen met motorspuiten arriveerden, slaagde men erin, den brand tot staan te brengen. Zestien woonhuizen en 22 schuren werden een prooi der vlammen. Door den brand zijn meer dan 100 bewoners dak loos geworden. Velen hunner werden door neerstor tend gesteente en houtwerk gewond, zoodat de genees kundige dienst in dertig gevallen hulp moest ver- leenen. TWEE DIAMANTEN TE AMSTERDAM OPGESPOORD. Afkomstig van den diefstal van sieraden in hel Cullinan-House. De politie te Amsterdam heeft een tweetal diaman ten opgespoord, afkomstig van den diefstal uit het „Cullinan-House", in de Kalverstraat, waar een aan tal sieraden uit de etalage werden gestolen door ver breking van de spiegelruit. Zij werden gevonden bij een onderzoek in een café bij een buffetjuffrouw. Zij had de steenen gekregen van een Duitsch sprekende bezoeker. Naar dezen be zoeker wordt thans gezocht. Men vermoedt dat hij ons land reeds heeft verlaten. Onthullingen van den veroordeelden melk knecht; op aandringen van den baas ge handeld. Een fluitketel met ben zine op de kachel. Amsterdam. 14 Mei Op den Zondag vóór Kerst mis van het vorige jaar brak onder zeer verdachte omstandigheden brand uit in de woning van een melkhandelaar te Amstelveen. De brand werd tamelijk snel gebluscht, zoodat het vuur beperkt bleef tot één kamer. Het bleek, dat op den kachel een fluitketel met benzine ge vuld had gestaan. De eigenaar was dien Zondag afwezig geweest en had per schaats een tochtje gemaakt. De knecht echter was 's middags thuis geweest om zich te ver- kleeden. Kort na zijn vertrek uit de woning was de brand uitgebroken; verschillende personen, w.o. een agent van politie, hadden hem het huis zien verla ten. ook had hij aan een buurjongen nog melk ge leverd. Deze had aan de achterdeur gekopt en lang moeten wachten vóór er open werd gedaan. Den nacht, volgende op den brand, was de knecht niet in de woning komen slapen, hij had gelogeerd bij een vriend in het dorp. Onder verdenking dezen brand te hebben ge sticht om zich ongestraft in het bezit van een trom meltje met geld te kunnen stellen, werd de melk knecht gearresteerd. Eenige maanden geleden stond hij terecht voor de rechtbank te Amsterdam, verdacht van brandstich ting en diefstal. Conform den eisch van he» O.M werd hij veroor deeld tot tweejaar gevangenisstraf. Onthullingen; zijn patroon beschuldigd. Naar wij thans vernemen, heeft de melkknecht, die onmiddellijk van het vonnis in hooger beroep is gegaan, een brief aan den procureur generaal ge schreven, waarin hij meedeelt, dat de brand is ge sticht op aandrang van zijn baas. Het misdrijf zou zijn gepleegd door een derden persoon, die zich dien Zondagmiddag tegelijk met den melkknecht in de woning bevond. Deze zou even na hem de woning hebben verlaten na het vuur te hebben aangestoken. Hiermede is dus de verdachte teruggekomen op zijn houding ter terechtzitting. Hier immers wei gerde hij steeds den naam van den werkelijken da der te noemen, terwijl hij volhield zelf volkomen on schuldig te zijn aan brandstichting en diefstal. Met klem, doch tevergeefs, hebben toen de verde diger Mr. M. Schorlesheim en de president aange drongen bij verd. de waarheid te openbaren. De behandeling in hooger beroep voor het Hof is vastgesteld op 7 Juni a.s. te 10 uur. Landbouwstraat SCHAGEN Memoiies voor Snccessie, Boedelscheidingen, Koop- actes. Acten van rolling, Hnnrcontracten, enz. Billijk tarief. Verstrekt gratis inlichtingen op elk gebied. HET BRANDT NOG IN ROEMENIë. Groote brand in het dorp Bessarabië. 65 huizen in asch gelegd. Boekarest: In het dorp Mandace (Bessarabië) heeft een groote brand 65 woonhuizen in de asch ge legd. Het blusschingswerk is nog in vollen gang. Kantoorbediende neergeslagen. Dader gegrepen. De heer W., kantoorbediende van de aannemers firma, Den Breejen onder den Bout is Zaterdag te Sittard, toen hij zich met een aanzienlijk bedrag aan geld naar het werk wilde begeven, voor uitbetaling van loonen, aangevallen door een 19-jarigen arbei der, die,aan het Julianakanaal werkzaam is. De heer W. werd met een ijzeren voorwerp op het hoofd ge slagen. In de daarop volgende worsteling kon de aanrander de portefeuille met het geld niet bemach tigen. Op het hulpgeroep kwamen twee personen toe snellen, waarop de aanrander op Ue vlucht sloeg met achterlating van zijn rijwiel. De politie heeft den man eenige uren later gear resteerd. LÜCHTVAART Een stak electrische kabel aan het staart- wiel. De bekende Australische vlieger Charles Ulm, die Vrijdag zijn zevenden tocht over de Tasman Zee was begonnen, heeft Zaterdag, naar Reuter uit Sydney meldt, radiografisch medegedeeld, dat zijn geringe snelheid was toe te schrijven aan een lang stuk elec- trischen kabel, dat aan zijn staart-wiel vast zat en dat hij op zijn vlucht niet kon verwijderen. Dit stuk kabel was bij het vertrek aan zijn toestel gekomen, hij raakte met zijn toestel de bovengrond- sche electrische leiding van het vliegveld, dat in don ker werd gezet. Later op den dag is hij te New Plymouth op Nieuw Zeeland gedaald, nog steeds met den kabel aan zijn wiel. Hij brengt een vriendschapsboodschap over van Lyons, den Australischen premier aan Forbes, den minister-president van Nieuw-Zeeland. Van New-York naar Rome. -7 Voor U uur benzine aan boord. New York: De beide Italiaansche vlieger-officieren, die gister middag met hun vliegtuig van het Bennett-vliegveld voor een non-stopvlucht over den Oceaan naar Rome startten, zijn ter hoogte van New-Foundland in een dichten nevel geraakt. Er waait een tamelijk sterke wind uit Oostelijke richting. De Oceaan vliegers hebben slechts broodjes, kippen- vleosch, tien liter water en geconcentreerd groenten- sap hij zich als mondvoorraad. Zij hebben voor 44 uur brandstof aan boord. Zij hopen de vlucht in 38 uur te volbrengen. Zij hebben een draadloos apparaat, dat wel kan opvangen, maar niet zenden. Ook de tweede verdachte aangehouden. Het spreekt vanzelf, dat de ITaagsche politie niet stil heeft gezeten om te trachten, klaarheid te brengen in het drama, dat zich Zaterdagavond op den Rijswijkschen weg heeft afgespeeld en waarbij de heer B. levensgevaarlijk werd verwond, zooals uit een bericht elders in dit nummer blijkt. Hoewel de verdachte, welke men ter plaatse kon arresteeren, in geen enkel opzicht wenschto mede te werken, kreeg de politie in den loop van den nacht een spoor van den tweeden dader. De aanwijzingen, welke men kreeg, maakten het waarschijnlijk, dat de tweede dader de 27-jarige electricien en groen- tenventer J. A. O. zou zijn, die meestentijds in een logement verblijf hield. O. kende den eersten ver dachte goed en verrichtte af en toe wel eens een karweitje voor hem. Toen de politic verder uitzocht waar O. zich thans bevond, kreeg zij al spoedig een tip, welke in de richting Hoek v. Holland wees. Zondagmiddag is een auto met eenige rechercheurs van Den Haag naar Hoek van Holland vertrokken en inderdaad troffen zij O. daar aan en wel op het station, juist op het oogenblik, dat hij aan het loket een kaartje voor den trein wilde nemen. O. werd gearresteerd en dadelijk naar Den Haag overgebracht. Reeds bij zijn eerste verhoor heeft hij een volledige bekentenis afgelegd. Hij had een an der pak aan dan Zaterdag. In het logement, waar hij zich had verkleed, is een pak, dat veel bloed sporen vertoonde, in beslag genomen. Ook de twee de verdachte heeft toen bekend den moordaanslag gepleegd te hebben. Het vermiste goudgeld is grootendeels op O. terug gevonden. Slechts een klein gedeelte had hij voor zijn verteringen uitgegeven. De toestand van den heer B. is op het oogenblik naar omstandigheden goed. De heide verdachten zouden gister naar het huis van bewaring worden overgebracht De losprijs-betaling mislukt Opzienba rende omstandigheden. Een politie-ulti- matnm. Een poging van een familielid van den ontvoer den Amerikaanschen bankier Gettle. aldus wordt uit Los Angeles gemeld, om met de ontvoerders in con tact te komen en een losgeld van 60.000 dollar te betalen, is op sensationeele wijze mislukt. Toen het fairiilie-lid, na ontvangst van verscheide ne, naar het scheen van de ontvoerders afkomstige briefjes, welke aanwijzingen bevatten over de uit betaling van het losgeld, zich naar de opgegeven plaats begaf, bemerkte hij een aantal auto's, die hein poogden in te sluiten. Overtuigd dat de inzit- Ernstig auto-ongeval bij Ootmarsum. Burgemeester van Denekamp gedood. Ootmarsum: Gisteravond heeft op den straat weg OotmarsumDenekamp een ernstig auto-onge luk plaats gehad, tengevolge waarvan de burge meester van Denekamp de heer J. Wynia is gedood. De heer Wynia reed met zijn auto van Ootmarsum naar Denekamp. Ter hoogte van den z.g. overlaat, in de buurtschap Tilligte, schijnt door tot nu toe onbe kende oorzaak de burgemecscr, die zelf den wagen be stuurde, de macht over het stuur kwijt te zijn geraakt. In volle vaart is de wagen in botsing gekomen mol een langs den weg staanden boom. De auto werd vrij wel in elkaar gedrukt en geraakte in brand. De heer Wynia werd door den schok der botsing uit den wa gen geslingerd. Toen voorbijgangers het zwaar ge wonde slachtoffer ontdekten, werd ijlings medische hulp ingeroepen. Men vervoerde den heer W. naar oen in de nabijheid gelegen boerderij. Kort na het onge val is het slachtoffer overleden. Dr. Wortelboer uit Ootmarsum constateerde een dubbele schedelbreuk. De politie van Denekamp stelt een onderzoek naar het ongeval in. In de nabijheid van de plek, waar het ongeval geschied is, moest de auto ecu brug passee- ren. Het wegdek ter plaatse is bol. De auto schijnt door de snelheid gewipt te zijn en tengevolge hiervan moet de bestuurder de macht over het stuur verlo ren hebben. De auto is totaal vernield. Het zoo droevig verscheiden van den burgemeester van Denekamp de heer Wynia is 46 jaar oud ge worden en was sedert acht jaar burgemeester heeft ter plaatse diepen indruk gemaakt "T ZAND. Twee der inzittenden door het verbrij zelde glas ernstig gewond. Zondagmorgen zijn door het gelijktijdig op de brug in den Rijksweg te Kolksluis elkaar passeeren een tweetal luxe auto's in botsing gekomen. Een groote Auburn» waarin gezeten de heer Simons met vrouw en zoon en diens chauffeur, allen uit Amster dam, werd daarbij aan het linker achterwiel gegre pen door de Dodge-wagen van den heer W. H. Vlig uit Schiedam, in welke wagen nog een 3-tal andere heeren waren gezeten. Van de Auburn werd het ach terwie] algerukt en een 50-tal meters weggeslingerd De chauffeur wist evenwel den wagen in zijn macht te houden, zoodat deze pasagiers er alle 4 met den schrik en een wat ontwrichte wagen afkwamen. On gelukkiger trof het den heer Vlig en de zijnen: deze wagen sloeg n.1. een 4-fal malen over den kop en kwain toen met een slag in het N.H. Kanaal terecht. Gelukkig hadden alle 4 heeren nog het besef di rect uit den wagen te kruipen, hoewel hierna bleek dat 2 der inzittenden ernstig waren gewond door verbrijzeld glas. De 2 anderen waren er goed afge komen. De 2 slachtoffers, overgebracht naar Dr. Oterdoom alhier, werden daar verbonden, waarbij bleek dat de een ernstig aan beencn en een arm en de ander aan het hoofd was gewond. Diegene die er het ergst aan toe was, heeft de nacht dan ook hier doorgebracht. We vernamen later dat zijn toestand bevredigend genoemd mocht worden. De wagen, welke te water lag, is heden door mid del van den kraanwagen van C. Johannes alhier geborgen, waarna bleek dat hij totaal gekraakt was! tenden van deze auto's niet de ontvoerders maar an dere bandieten waren, die hem het losgeld afhandig wilden maken, ging hij er, onder het afgeven van revolverschoten vandoor. Na een levendig vuurge vecht met de bandieten, die hem achtervolgden, wist hij te ontkomen. De politie heeft den gelieelen om trek afgezet en reeds twee verdachten gearresteerd. Do politie heeft den ontvoerders Zondag een ulti matum gesteld, dat men Zondagnacht te 7 uur een drijfjacht zou openen, indien Gettle gevangen zou worden gehouden. De familie van het slachtoffer heeft erhter de po litie dringend verzocht, het ultimitum 24 uur uit te stellen, om in de gelegenheid te worden gesteld nog een dag langer rustig met de bandieten te onderhan delen over het losgeld. Momenteel eischen de ont voerders een losgeld van 75.000 dollar. VECHTPARTIJ TUSSCHEN HINDOES EN MAHOMEDANEN. Drie dooden en twintig gewonden. Calcutta. Zondagavond zijn in het gebied van Bararckpore, op 25 mijl afstands van Calcutta, bij een vechtpartij, drie Mohamedanen gedood en en 20 Mohamedanen en Hindoes Rewond. Een honderdtal personen werd gearresteerd. De gewonden werden naar het ziekenhuis gebracht. Mededeeling van Simon in het Engelsche Lagerhuis. Londen. In antwoord op een vraag betreffende den uitvoer van vliegtuigmotoren naar Duitschland deelde Sir John Simon in het Lagerhuis mede, dat Duitschland zich bij art. 19S van het Verdrag van Vorsailles en de overeenkomst van 22 Mei 1926 heeft verplicht den invoer van vliegtuigen te verhinde ren, welke op eenige wijze bewapend of gepantserd zijn of op andere wijze voor oorlogsdoeleinden kun nen worden uitgerust. Deze verplichting verbiedt evenwel niet den Duitschen invoer van vliegtuig onderdeelen in het algemeen. Een lid vroeg hierop, of met het oog op de be zorgdheid der Fransche regeering over don grooten omvang van vliegtuigmateriaal. dat naar Duitsch land gaat, stappen worden gedaan om te verhinde ren, dat het ingevoerde materiaal voor militaire vliegtuigen wordt gebruikt. Op een verdere vraag met betrekking tot eon Duit- sche order in Engeland voor de levering van 80 Am- strong-Siddeley-viiegtulgmotorcn, bevestigde Simon de juistheid ervan. Hij verklaarde, dat de Fransche am bassadeur onlangs de aandacht der Britsche regecring heeft gevestigd op deze bestellingen, welke evenwel niet in strijd zijn met de voorwaarden der desbetref fende internationale wapen-overconkomsten. Het ligt in het voornemen van den Franschcn ambassadeur op dit feit te wijzen. Een ongeval dus, dat, gezien de omstandigheden, nog best is afgeloopen. Slachtoffer van zijn onoplettendheid. Zondagavond is de 8 jarige J. Siersema, wonende even buiten Mcppel, aan den Rijksweg naar Zwolle, toen hij, zonder acht te geven, per fiets van het erf op den drukken verkeersweg reed, onder een auto bestuurd door jhr. mr. T. H. .v Kinschot, burgcinees ter der gem. Zandvoort, geraakt.De wielen gingen den jongen over het hoofd, zoodat de dood onmiddellijk intrad. Auto tegen een boom gebotst; 3 gewonden. Zondagavond half twaalf reed de familie C uit Velden, op den rijksstraatweg tusschcn Venlo en Velden. Verblind door de lichten van een tegemoet komende auto, raakte de heer C. het stuur kwijt en botslc in volle vaart tegen een boom. Een 12-jarig dochtertje liep een zware hersenschudding op en werd ernstig aan het hoofd gewond. Een tweede dochtertje kreeg een gecompliceerde armfractuur. De andere inzittenden kregen schrammen door glas scherven. Kindje stak den weg over. Het 114 jarig zoontj'e van den landbouwer S. uit Panningen is in een onbewaakt oogenblik den druk ken straatweg opgeloopen en onder een kar van den voerman T. terechtgekomen. Het kindje werd op slag gedood. De voerman, die niets had gemerkt, was doorgereden Ernstig verkeersongeval te Heiloo. Gistermiddag is te Heiloo een wielrijder de 20- jarige Westra uit Sloterdijk die zonder teeken te geven, den weg overstak, door een motor gegrepen, en een eind langs den weg meegesleurd. Bewusteloos werd de jongeman opgenomen en op advies van een arts uit Heiloo overgebracht, naar het Neutraal Zie kenhuis te Alkmaar, waar een zware hersenschud ding werd geconstateerd. Bij informatie hedenmorgen bleek zijn toestand nog zeer zorgelijk. Naar de politie te Heiloo mee deelde, treft den motorrijder geen schuld. Doodelijk ongeval te Maastricht Gistermorgen is in de Boschstraat te Maastricht de ir.-jarige Meutjens uit Smeermaas (België) onder een kermiswagen geraakt en op slag gedood. De jon gen was op een fiets gezeten en wilde uitwijken voor een passeerende auto, waardoor hij kwam te valen en onder den wagen terecht kwam. Wielrijder door auto gerepen en gedood. Maandagmiddag is de 18-iarige H.B.S.-er S. te Nij megen het slachtoffer geworden van een aanrijding. De jongeman wilde de Stieltiesstraat uitfietsen, den Kronenburgersingel af. Tegelijk kwam er een auto den singel afzetten. De iongen dacht blijkbaar de auto nog voor te kunnen komen, maar had zich misrekend. Op het snijpunt van de wegen werd hij door de auto gegrepen en tegen den grond gesmakt. S. kwam 7.00 ongelukkig met zijn hoofd op de straatsteenen terecht, dat hij dood werd opgenomen. Door tram aangereden. Gisterochtend is te 's Gravenhage on den hoek Vnïllantlaan en Hoefkade een aanrijding geschied ♦usschen een tramrijtuig van lijn 13 en een rijwiel, bestuurd oor den 24-iarigcn H .B. P. De wielrijder liep eon schedelbasisfractuur op en overleed vrij spoedig. Het door de politie ingestelde onderzoek heeft uitgewezen, dat het ongeluk aan onvoorzich tigheid van den wielrijder te wijten is geweest. Orde dame te Bnssnm aan de gevolgen van een auto-ongelnk overleden. Mevrouw Houwink, de 65-jarige schoonmoeder van den heer Lasonder, wiens auto Zaterdagavond •nabij de Oooische Boer de noodlottige buiteling heeft remaakt, is nog dienzelfden avond in de Majella- «tichling overleden. De heer Lasonder verkeert nog -'rods in zorgwekkend en toesland: mevrouw Lason der die den wagen bii het ongeval bestuurde, en eveneens in de Maiellastichting verpleegd wordt, is buiten levensgevaar. TIJDELIJK GEDETACHEERD. Met ingang van 14 Mei 1934 is de Ontvanger der Registratie en Domeinen J. D. Schouten te Schapen, tijdelijk gedetacheerd aan het Departement van Fi nanciën, afdeeling Domeinen. GEMEENTE SCHAGEN. Geboren: Martinus Frederik. zoon van Marinus Frederik de Nooij en van Antje Smit. POLITIE. Gevonden: 2 portenionuuies; een vulpenhouder. Verloren: een sierspeld. AMSTERDAM, 14 MeL 3 Wagons geslachte runderen uit Denemarken; 727 vette koeien, le kw. 60—62 ct., 2e kw. 5258 ct., 3e kw. 4250 ct. per Kg. alachtgewicht; 73 melk- en kalfkoeien f 170—230, 266 vette kalv. le kw. 40— 50 ct., 2e kw. 30—38 ct., 3e kw. 22—28 cL per Kg. lovend gewicht; 112 nuchtere kalveren 1 36; 63 schapen f 1822, 100 lammeren f O12, 820 varkens: vleesch- varkens 90110 Kg. 4041 ct., zware 3940 ct., vette 3b39 cL per Kg., 37 paarden t 60110. ALKMAAR, 12 MeL Veemarkt: 12 paarden f 100—250, 49 koeien: melk f 140—240, gelde 1 120160, pinken f 70-90, 82 nuch tere kalv. fslacht) f 414, 242 overhouders f 1120, 679 lammeren f 7—11, slacht f 11—14, 04 biggen (10 weken) f 812, 12 bokken en geiten 1 8—16.50, kl. bokjes 1 0.25—0.50. Handel redelijk. ALKMAAR, 12 MeL Eierveiling: Op de gehouden eiermarkt werd voor kipeieren f 2—2.30 en voor eendeieren 1 2.80 betaald. Boter 67V2~72y2 cent SCHAGER MEIPAARDENMARKT. 14 Mei 1934. Aangevoerd 80 stuks: lVfe-jarige paarden f 140— 1S3, 21/2'jariKe paarden f 150—230, rijtuigpaarden f 280400, werkpaarden t 140—300, slachtpaardcn f 110—230, hitten I 120-240. Handel goed. ALKMAAR. 12 Mei 1934. N.V. Eeierveiling voor Hollands Noorderkarticr. Aanvoer: 260.000 kipeieren: 5658 Kg. f 1.90—2, 58-60 Kg. f 2—2.30, 60-62 Kg. f 2.20—2.40. 62—64 Kg. f 2.202.50, 64-66 Kg. f 2.50—2.70; 25.000 eend- eieren f 2.50—2.00, alles per 100 stuks. ALKMAAR, 14 Mei 1034. Qp de heden gehouden veemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt: 91 vette koeien f 120—260; 11 vette kalveren f 26—62.50 per Kg. 6080 cent; 114 nuchtere kalveren (slacht) f 4—14; 497 vette var kens per Kg. 30—34 cent. Handel matig. AMSTERDAM. 14 Mei 1931. Binnenlandsche Granen. (Boerennoteeringen). Rogge f 7.257.85, wintergerst f 4.25—4.75. chevalier gerst f 5—5.50 haver f 5.50—6, erwten f 7—7.50, per 100 Kg., karwijzaad f 10—10.75, blauwniaanzaad f 8 8.25 per 50 Kg. NOORDSCHARWOUDE. 15 Mei 1934. Aanvoer: 3500 Kg. uien f 2.40—2.90, drielingen f 1— 1.20, grove f 2.70—3, 18800 Kg. roodc kool i 1—1.70, 5700 Kg. gele kool f 11.80, 24300 Kg. Deensche witte kool f 2.10—4. BROEK OP LANGENDIJK, 15 Mei 1934. Aangevoerd: 5800 bos rabarber f 0.75—1.20, 3300 Kg. roode kool f 1—1.20, 2300 Kg. gele kool f L20, 5500 Kg. D. witte kool 1 1.70-2.40. WARMENHUIZEN. 15 Mei 1934. Aanvoer: 1700 Kg. uien f 1. Nagekomen berichten BARS1N O ETiHORN KOLHORN. Wederom is ons muziekgezelschap „De Eendracht" met lauweren uit den strijd te voorschijn getreden. Op het gehouden concours te Andijk wist het een eersten prijs in den middagwedstrijd te veroveren en in den daarop volgenden eerewedstrijd een der den eereprijs. Als men weet, dat „Do Eendracht" in de afdeeling Uitmuntendheid uitkomt, is dit succes voor directeur en leden bijzonder mooi. W I N KEI WINKEL. Zondag j.1. is de 15-jarige L. van der Loo te Lutje- winkel. terwijl hij stoeide met hun eigen jachthond, plotseling door het dier aangevallen en aan arm en hoofd bloedend verwond. De hond is direct onschadelijk gemaakt.

Schager Courant | 1934 | | pagina 2