K.N V.B. MV.B.-UITSLAGEN. Sportberichten uit Den Helder. Alkmaar en Omstreken. OMGEVING Huisvlijttentoonstelling (e Heerhugowaard. Fa. 6EBR. ROTGANS, Gedipl. Drogist, Schagen AFDEELING I: Promotie 3e klasse. Men gelieve voor den uitslag van O.S.V.—Zaandijk 2—0 te lezen inplaats van 02. De stand is dus: o.s.v. H.R.C. Zaandijk 2 0 17—2 1 0 1 2—3 1 0 2 4—8 Promotie 4e klasse. Hoe groot was onze verbazing, toen we Zondag op den terugweg van Heemstede in Alkmaar van jui chende Boys-enthousiasten de 7—1 overwinning op Meervogels vernamen. Het onderschrijft onzo opmer king van verleden week dat men alles in dit soort competities kan verwachten. We weten het nu wer kelijk niet meer. Zullen de Boys toch nog? Alkm. Boys Meervogels Beverwijk 3 1 1 3 1 1 2 1 0 1 11—9 1 6-11 1 8-6 13 MeL 2 E: H.R.C 4—Sparta 2 2—2. 3 D: H.R.C 7—Helder 5 1-5. OVERZICHT. In 2 E zagen de Spartareserves nog kans hun laatsten wedstrijd gelijk te spelen tegen Racing 4. Held. Boys 14 10 0 4 50—18 20 Watervogels 14 10 0 4 37—20 20 Texel 2 14 7 3 4 39-23 17 Sparta 2 14 6 2 6 39-37 li H.R.C 4 14 6 2 6 33-36 14 H.R.C 5 13 6 1 6 3129 13 Dosko 13 2 3 8 21-36 7 Helder 4 14 2 1 11 24-76 5 Derde klasse. Helder 5 won met 5—1 van H.R.C. 7. Ze is nu uit gespeeld en wacht af wat Oudeschild en H.R.C 6 doen. Do Texelaars kunnen nog gelijk komen, de Racers kunnen zelfs twee punten hoven hun plaats- genooten eindigen. Helder 5 16 10 3 3 54-31 23 Kolhorn 15 9 2 4 47—20 10 H.R.C 6 13 9 1 3 52—30 19 Oudeschild 14 8 3 3 42-24 19 Succes 3 15 7 2 6 45-47 16 B.K.C 2 15 7 2 6 39—38 16 D.E.S. 15 6 1 8 39-42 13 H.R.C. 7 10 1 0 9 16—42 2 Sparta 3 15 0 0 15 12—03 0') *)Bovendfen heeft Sparta 3 twee verliespunten. In de vierde klasse K zullen de wedstrijden van Racing 8 en 9 niet meer gespeeld worden wegens 't vergevorderde seizoen. De beslissing is toch al ge tallen. KAMPIOENSCHAP VAN NOORD-HOLLAND. Helder sloeg Sparta (8—5), B.K.C verloor van Texel (45). Als we zoo eens rondkijken naar de animo en de bclanstelling voor dit tournooi, kunnen we weinig anders zeggen dan dat het een sof is. De deelnemende clubs schutteren maar wat met proefopstellingen en de hartslag der competitie zat er niet in. Helder T 0 0 8-3 2 Texel 1 1 0 0 5—4 2 B.K.C 2 1 0 1 7—6 2 Sparta 2 0 0 2 7-13 0 Succes Nieuwe Nledorp H.R.C. 2 uitgeschakeld. Helder slaat Scha gen met 8—3. Het was Zondag weer eens een drukke dag voor de Heldersche voetballers. Op het H.R.C. terrein speelden H.R.C. 2 en Zeemeeuwen (Zandvoort) in de 2o ronde van den Rauchbeker tegen elkaar en dat de Zand- voorters met een 21 zege naar huis gingen is niet zoozeer te wijten aan hun goede spel, maar wel aan de laksheid, waarmee H.R.C. dit partijtje opnam. I-Ielder had bezoek van Schagen voor de na-com petitie om het B-kampioenschap van Noordholland. Ook hier werd zeer laks gespeeld, eerst na rust, die met 22 was ingegaan, ontplooide Helder haar spel een beetje en het einde kwam dan ook met een ver diende 8—3 zege. Volgende week naar Nieuwe Niedorp. Oppassen hee- ren, daar zijn al meer clubs gestruikeld. 's Morgens speelde Helder 5 haar laatste competitie wedstrijd tegenH.R.C. 7 en won met 51, zoodat ze met de volgende cijfers geëindigd is. Helder 5 16 11 2 3 24 Het wachten is nu nog op H.R.C. 6, dat haar achter stand hard aan het inhalen is en op het oogenblik op de 3e plaats staat met de volgende cijfers: H.R.C. 6 12 8 1 3 17 Zooals men ziet is de beslissing hier nog ver af. Maandag, 2en Pinksterdag, moet H.R.C. r.aar Zaan dijk, dat, aangezien ze Zondag met 2—0 van O.S.V. ver loren heeft, voor haar laatste kans vecht. Dit is een tegenvaller voor de Racers. We hadden liever hier eerst O.S.V. gehad. Enfin de Racers hebben het nog in eigen hand. ALKMAARSCHE BOTS—MEERVOGELS, 7—1. Na de nederlaag van vorigen Zondag tegen „Bever wijk" was de kans op promotie voor de Alkmaarsche Boys buitengewoon in het gedrang gekomen. Edoch de kans was er nog, maar bij een nieuwe nederlaag waren de kaasmenschen geheel uitgeschakeld. Ook dit feit zagen de Boys volko men in en de wijze waarop deze groote overwinning werd behaald, dwong ongetwijfeld respect af., In dit treffen lieten de Westerweg-bewoners overduidelijk zien, dat zij vorige week een totale off day hadden een depressie, waar inmiddels de Beverwijkers de zoete vruchten van hadden geplukt. Welk een enorm verschil tusschen de verdediging van toen en van nu. Nu geen zweem van zenuw achtigheid, geen grljntje onzekerheid, maar een back-linie vaak gesteund door het midden-drie manschap, die een ondoordringbaren muur vorm den. De omzetting van v. d. Hilst op de spilplaats bleek een zeer goede te zijn, want er ging thans veel meer kracht van de halflinie uit. En de voorhoede? Ook nu kon men nog niet de beschikking over do Grand krijgen. Men had zijn plaats van een invaller voorzien en het resteeren- de deel van de voorhoede intact gelaten, in tegen stelling met de beide vorige ontmoetingen. Ook nu weer bleek de aanvalslinie uiterst gevaarlijk te zijn. De Zaansche defensie kreeg het zwaar tc verant woorden en bezweek dan ook tot zevenmaal. Bracht de ontmoeting van vorige week die op zulk een jammerlijke nederlaag is uitgeloopen alom teleurstelling, het treffen van thans was weer eens zoo'n echte ouderwetsche Boys-partij. De Zaandamers beschikten evenals bij het eer ste treffen te Zaandam, ook nu weer over heel wat tekortkomingen. Het schieten en plaatsen was ta melijk slecht en enkele Meervogels trachtten door dik en door dun het spel te forceeren en hun spel grensde vaak aan de factor „gemeenheid". Vooral de immer fair spelende rechtsbinnen Brouwer, moest het geducht ontgelden en ten slotte was hij genood zaakt, flink gekraakt het veld te moaten verlaten. De wedstrijd. Als Kwadijk den bal aan 't rollen brengt, zien we de volgende opstelling in het veld: Alkm. Boys. F. Keesen. Slikker. Michels. Weel, v. d. Hilst. Koster. Indrl, Brouwer. Kwadijk, Boots, v. Eerden. Scheidsrechter Kühne. Ramakers. Hollebeek, de Wit Korver, de Boer. Onrust. Schuurman, Zeeman. Gelderman. Winter. Es wij le. Meervogels. Reeds dadelijk nemen de Zaandammers het leder over en een benauwd moment breekt voor het Boys- doel aan, doch het gevaar wordt bezworen. Dan komen de Boys wat los en als Brouwer goed naar Indri doorzet, zet deze goed voor, doch Kwadijk schiet juist naast. Wederzijdsche aanvallen volgen, waarbij Keesen eenmaal zeer goed redt. totdat plot seling Kwadijk goed naar Indri afgeeft, deze even opbrengt en voorzet, waarna Boots onberispelijk in schiet. 10. Er is dan bijna een kwartier gespeeld. Om beurten zijn de ploegen in den aanval, de Alkmaarsche verdediging blijkt in prima conditie te zijn, doch ook de Zaandammers kunnen verder gevaar voorkomen, al kon F.swijle eenmaal met moeite weg werken. Bij een zeer goed opgezetten Boys-aanval breekt Brouwer door, doch schiet te gen den uitgeloopen Eswijle aan Het terugstuiten- de leder wordt echter door hem ingezet, 2—0, zoodat de gastheeren na een half uur reeds een nuttigen voorsprong hebben. Nog eenige malen wordt aan beide zijden nieuw gevaar bezworen en zoo breekt de rust zonder verandering aan. Ook nu weer wordt de tweede helft met een flink Boys-offensief ingezet. Goed werk van Kwadijk en Indri blijft onbeloond, evenals een hard schot van Boots. Nog voor dat twee minuten zijn verstreken, dringt v. d. Hilst even op en met een keihard en onhoudbaar schot is de stand 30. Het offensief duurt voort en slechts sporadisch wordt Keeser in het spel betrokken. Na 8 minuten volgt een voorzet van v. Eesdcn en met een kopbal van Indri is het 40. Geen twee minuten later geeft v. d.. Hilst een goede pass en Boots maakt er met een goed schot 50 van. Dan gaat het spel iets meer over en weer zonder dat er gedoelpunt wordt. Bij een benauwd moment voor het Boys-doel gaat tenslotte het leder over. De Alkmaar sche verdediging is goed op dreef en weet van geen wijken. Aan den anderen kant gaat het beter. Als nu weer eens Kwadijk bewerkt wordt, krijgen de Boys opnieuw een vrijen trap te verwerken. Met een kei- harden schuiver brengt v. d. Hilst den stand op 60. Dan eindelijk hebben de gasten succes als van links wordt voorgezet en van rechts wordt ingeschoten. 6—1. Brouwer moet inmiddels geblesseerd het veld verlaten en wordt vervangen door Schcnke. Als Indri hard via den paal inschiet, komt de eindstand op 71 te staan. Door bovenvermelden uitslag is de stand thans als volgt geworden: Alkm. Boys 3 111 11—10 3 Meervogels 3 111 6—11 3 Beverwijk 2 1 1 9—5 2 ANNA PAULOWNA. Eerst Vrijdagavond werd bekend, dat B.K.C. Zon dag voor het z.g. kampioenschap van Noord-Holland tegen Texel moest uitkomen. B.K.C. beschikte uit den aard der zaak niet over Tauber en Post, die naar Heemstede waren, terwijl de Zaterdag gepubliceerde proefopstelling in het veld kwam. Texel evenwel bracht een met 10 man waaron der zeker wel 5 invallers spelende ploeg in het veld. Dat do eilandbewoners desondanks wonnen, is deels te verklaren uit het weinige wat er van B.K. C. uitging, deels uit de productiviteit van den Texe laar Winter, die al bijzonder op schot was. Verder mogen we den rechtsback noemen en het niet on elegant werkende keepertje. Van Wees was de eenige in de B.K C.-voorhoede, die op gewone kracht speelde. Het experiment-Keizer leverde nog geen direct perspectief. De uitslag was 54 voor Texel. Scheidsrechter was de heer Anneveldt, in plaats van den heer Visser. De leiding was goed. ANNA PAULOWNA, NA.S.B.elftal. De beide elftallen van de Rooie Rakkers togen naar Alkmaar voor het spelen van selectiewedstrijden in het gemeentelijk sportpark. Het eerst kwamen Hoorn I en A. P. II in het veld, welke wedstrijd door Hoorn met 40 werd gewonnen, wat voor het A. P.-elftal, gezien de vroeger tegen Hoorn geleden groote nederlagen, geen slecht resul taat was. Vervolgens speelden Helder I—A. P. I, in welkpn wedstrijd Den Helder bijna voortdurend in de meer derheid was, doch die door fraai doelverdedigen van Cornelissen. eindigde met den stand 00. Na een wedstrijd Alkmaar tegen een combinatie Hoorn, Helder en A. P., werden twee spelers van A. P. aangewezen voor het proefelftal van kring Hoorn, dat moet uitkomen in den districtswedstrijd tegen hot proefelftal van kring Amsterdam. AARTSWOUD. Zondag kregen we D.E.S. van Sljbecarpel op be zoek voor het spelen van een vriendschappelijken wedstrijd tegen het le elftal. Al dadelijk kon men zien dat de gasten in de meerderheid waren, doch onze jongens hielden zich taai. Einduitslag 0—2 wel verdiend. Na afloop bood onze aanvoerder aan D.E.S. een mooie bloemruiker aan, wegens het behalen van den kampioenstitel. Het was een mooie middag. JULIANADORP. J.V.C.-nieuws. Zondagmiddag speelde J.V.C. II haar eersten ne derlaagwedstrijd en ontving daarvoor bezoek van Kolhorn I. Kolhorn won den toss en koos het wind- voordeel. J.V.C. was onmiddellijk in den aanval en had al spoedig succes, toen de linksbuiten onhoud baar inschoot. Even later maakte Kolhorn uit een penalty, teogestaan doordat een der J.V.C.-spelers hands maakt in het strafschopgebied, gelijk. Voor do rust wisten beide partijen elk nog eenmaal te doel punten, zoodat de rust intrad met 2—2. Na de rust was Kolhorn gelukkiger met doelpun ten. Ze wist nog twee doelpunten aan de score toe te voegen, terwijl J.V.C., hoewel dikwijls het meest in den aanval geen enkel doelpunt meer ziet te ma ken. Het einde kwam dus met 53. omdat de begin: stand 11 was. 's Morgens speelden de J.V.C. a adsp. tegen B.K.C. b en wisten revanche te nemen van hun den vorigen Zondag geleden nederlaag door met 2—0 te winnen. WIERINGEN. DE GROOTE SUCCESDAG VAN „SUCCES" Daan op grootsche wijze gehuldigd. Zaterdagavond kon men reeds vroeg merken, dat er iets gaande was te Hippolytushoef. Tegen acht uur stroomden vele menschen naar „Concordia", om dat „Succes" daar haar 10-jarig jubileumfeest vier de. Allereerst valt ons bij de entree de goede orga nisatie op. Geen gedrang of plaatsen zockenj, zoo als het hier veelal gaat, doch wij en iedereen wor den netjes op een plaats gebracht, met de feestbloem in het knoopsgat De voorzitter der feestcommissie, de heer C. Met selaar, is de eerste spreker en opent de feestelijke vergadering. Do voorzitter van „Succes" volgt hem al ras op en houdt een toepasselijke rede, waarna gelegenheid wordt geboden te complimenteeren. Vele deputaties maken daarvan gebruik. Wij merken o.a. op vertegenwoordigers van de voetbalverenigingen „Helder", M.L.D., Held. Boys en van Schagen. Dan de afgevaardigden van den N.H. Voetbalbond, en die van de scheidsrerhlersver. Helder en omstreken. Bij de felicitaties zijn even zoovele bloemstukken ver gezeld. De heer Jonker uit A. Paulowna, de bekende sport redacteur der Schager Courant, spreekt dan enkele woorden namens de aanwezige verslaggevers uit, waarna de heer Gorter van Harmonie aan de beurt is. Onze „Daan" (Nieuwbuurt), zooals beland gebles seerd bij een dor laatste wedstrijden, hooïï men toch op dezen avond laten verschijnen en daar zit hij op twee stoelen ten tooneele. Dit is grootendecls z ij n avond. Daan, de oude Jutter, heeft het leeuwenaan deel aan de oprichting van Succes. En daarbij, hij was 10 jaar de trouwe en actieve secretaris dier ver- ceniging. En hoe hij deze moeilijke functie vervulde, mag zeker wel blijken uit de woorden van den afge vaardigde van den N.H. voetbalhond. De vereen, gal blijk van waardeering door hem een prachtig bureau- ministro te schenken. En Daan was wel een weinig onder den indruk bij al deze genegenheid. De bescheidenheid altijd zelve, nooit willende weten van bedankjes of iets derge lijks is Daan de patente kerel van Succes geworden en gebleven. Velo sportverslagen komen eveneens van zijn hand. Het feestlied komt dan aan de orde en de heer M. Koov doet even de zaal brullen. Daar heeft hij slag van, hoor. Die moeten we meer hebben. Het blijspel ..7.e krijgen mekaar" vormt een be langrijk deel van den prarht-nvond en oogst veel applaus. Geen wonder, want de acteurs en actrices waren subliem. Dan de korte revue-schets van mevr. Asjes Maars en Jb. Pakker, die geweldig ko mische herinneringen uit de loopbaan der vereeni- 5 Uit DE Zaterdag 12 en Zondag 13 Mei hield de Vereenlging ter bevordering der Huisvlijt alhier haar 5e tentoon stelling in de kolfbaan van den heer A. Rus. Nadat het bekende strijkje „Onder Ons", waar van de heer P. de Geus de leiding heeft, een num mertje muziek ten beste had gegeven, nam de voor zitter der vereeniging het woord en memoreerde het eerste 5-jarig bestaan. Met een hartelijk woord van welkom aan allen, en in 't bijzonder aan den heer J. B. F. Sutman Meijer, welke voor 't eerst als Bur gemeester de tentoonstelling bezocht, verAiaardo hij de tentoonstelling voor geopend. Het strijkje viel op door het keurige decor, wat door de leden zelf was ontworpen en gemaakt. Tevens werd de aandacht geschonken aan het duhbelmnnnenkwartet onder leiding van den heer H. Hoogland, welke mooie zang te genieten gaf. De theetuin van de firma H. W. Holsmuller was mede aanwezig, waar elke bezoeker(ster) een kop thee met e^n gebakje kon bekomen. Op de tentoonstelling merkten wij heele mooie In zendingen op. De kwantiteit leek wel minder dan vorige jaren, maar dit werd door de kwaliteit ruim schoots vergoed, want ons inziens wordt het inge- zondere ieder jaar mooier en betuigt van veel ge duld en werkelijk goed inzicht van de meeste inzen ders. De Jury. bestaande uit Mevr. Huijservan Beenen, Mej. de Glee. Mei. Brumse en den heer Harder ken de de volgende bekroningen toe. Groen I, 810 laar. Fraaie Handwerken: le prijs Gerit Schouten. 2e prijs Marietje Berkhout, eerv. verm. Marietje Kuil- hoer. Figuurzaag en Houtsnijwerk: le prijs Corrie Glas, 2e prijs Nico Kuil boer. Groep II, 1114 laar. Fraaie Handwerken: le prijs Geerie Appelman, 2e nriis Christien Hartog. Nuttige handwerken: le prijs Trien Volkers; 2e prijs Annie Berkhout. Houtsnijden: le prijs Piet Kuilboer, 2e prijs Jan Kuilboer. eerv. verm. Klaas Kokkes. Figuurzagen: le prijs Nan Beors, 2e prijs Dirk Stam, 3e prijs Klaas Olv, 4e prijs Piet Kuilboer, troostprijs Piet de Boorder, eerv. verm. Piet Kreb, Jacob Zwemmer en Arie Kwantes. Groep III 1518 Jaar. Nuttige handwerken: lep rijs T. Bommezij, 2e pr. Tr Kolf, eerv. verm. idem. Fraaie handwerken: le prijs Annie Kostelijk, 2e prijs Trien Bommezij, 3c prijs Annie Bas, eerv. verm. Annie Bol. Raffiawerk: le prijs Trien Beers Tcekenwerk: le prijs Cor Koning, 2e pr. T.oo Kamp. Kunstschilderen: 2e prijs Annie Kostelijk, Figuurzaagwerk le prijs Piet Vader. Houtsnijden le prijs Dirk Leegwater. Tarsowerk 2e prijs: Annie Kostelijk, le prijs niet toegekend Groen TV. Onderen: Nuttige handwerken: 1e prijs J. M. Brouwer, 2e prijs J. BeersPool. 3e prijs S. Kuilhoer, eerv. verm. Mevr. Reiinevan Slooten. Fraaie handwerken: 1e prijs Dames Brouwer, 2e prijs Annie Wagcnaar. 3e prijs idem. 4o prijs Mevr. SnijderHartenberc. eerv. verm. Gr4 Kamp. Kantklossen: ?e prijs Mevr. BeijneVan Slooten. Raffiawerk: 1e prijs Co Beets. Handteekenen 2 x een 1e prijs Gerrit Does. Kunstsehilderen: 1e priis D. P. Dirkmaat Figuurzagen: le prijs W. .Toon. Houtsnijden: 1e priis C. Kuilboer; 2e prijs S. Bak ker. eerv. verm. D. de Boorder. Groep V was ter opluistering, waaronder zeer mooie inzendingen waren te bewonderen, terwijl de leerlingen van de B.K. school 't Kruis een collectie kleiwerk collectief hadden ingezonden, dus al met al een goed geslaagde tentoonstelling. TANC F V T) 1.1 K Het is buitengewoon erg met den last, dien de nnrdvlooien veroorzaken aan de koolplanten. Er zijn al heel wat plantenbanen. die waardeloos zijn. Het gevolg hiervan zal wel zijn. dat de voorraad planten niet groot zal zijn en dus duur. Dat dit den meesten bouwers niet gelegen komt, is duidelijk. Van de zijde der transportarbeiders deelt men ons mee dat in de gemeente Zuidscharwoude een ver ging ophalen en derhalve aanleiding geven tot lach partijen. Dan volgt het bal en daarbij de vele attracties on der leiding van den heer Noorden. Tot ver in den nacht wordt gefuifd en daarna kunnen wij pas recht constateeren, dat Succes inderdaad haar naam waar dig is. Ook dezen avond was weer als altijd een „succes". PETTEN. Petten 2—St. Maarten. Een weinig bcteekende ontmoeting was dit, daar St. Maarten slechts met een deel van het elftal was opgekomen en voor 't andere deel Pettemcrs invielen, zoodat het geheel meer had van een cluhoefening, die nog niet eens altijd vooral door P.'s achterhoede niet serieus werd opgevat. Wij onthouden ons dan ook van een bespreking en vermelden slechts dat het einde een 6—3 overwinning voor P. bracht. Ruststand 3—L GYMNASTIEK. G. Ens naar Budapest. Voor de op 1 en 2 Juni a.s. te houden wereldkam pioenschappen Gymnastiek zijn door het K.N.G.V. 8 turners aangewezen om ons land te Budapest te vertegenwoordigen. Hieronder bevindt zich de be kende Langendijker gymnost G. Ens. MOTORSPORT. De Alkmaarsche Grasbaan. Maandag, tweeden Pinksterdag, krijgen wc schitte rende races te Alkmaar. Want nu er een oplossing is gekomen in het conflict van den Rennersbond en de Grasbaandirectic hebben de renners blijkens hun officieel orgaan zichzelf beloofd, een race te ver- toonen zooals ze nog nooit hebben geleverd. Men lette' op de verschijnende advertenties. Norton komt met nlenws. „De Maandagmorgen" vernam dat dit innr te As sen op de T. T„ die tegelijk de Groote Prijs van Europa tot inzet heeft, aan den start zal verschij nen een gloednieuw type Norton. De ingenieurs van 's werelds snelste motorrij wiel hebben er den geheelen winter aan gewerkt. De motor moet minimaal 15 K.M. sneller zijn dan het T.T.-model 1933. Als grootste bijzonderheid wordt ervan verteld, dat de cvlinder een rechte stalen huis zou ziin. om geven door een koker van aluminium koelribhen. Inderdaad wekt dit groote nieuwsgierigheid. Nor ton beschikt niet meer over Woods en Hunt cn heeft geduchte concurentie van Husgrama en Velocette. We wachten met ongeduld! Barometerstand op Dinsdagmorgen 8 uur: 761 m.M. Vooruitzichten: Waarschijnlijk regen. Temperatuur: 7 gr. C. is 45 gr. F. Het aangewezen adres voor: BREUKBANDEN - BUIKBANDEN. ELASTIEKEN KOUSEN, etc. verzoek om het instellen van een steunregeling is van de hand gewezen op grond van de overweging, dat daar een werkverschaffing bestaat. Aangezien het werk in de werkverschaffing (modderen) niet door alle arbeiders kan worden verricht, zijn deze daardoor ten zeerste gedupeerd en zijn zij op het Burgerlijk Armbestuur aangewezen. We vernemen, nu, dat opnieuw pogingen in het werk zullen worden gesteld, een steunregeling te krijgen, to meer nood zakelijk, nu begin Juni de werkverschaffing wordt stopgezet BROEK OP LANGENDIJK. Door hot Chr. fanfarecorps A.D.V.E.N.D.O. werd Zaterdag 12 Mei op het gehouden concours te Krom menie, een le prijs behaald in de 2e afdeeling met 358 punten. Den heer Van Kalken, dirigent van het corps, werd namens de jury een bijzonder compli ment overgebracht voor directie en uitvoering der nummers. NOORDSCHARWOUDE. Naar wij vernemen heeft onze plaatsgenoot, de heer H. Timmerman, een zaak in motoren enz. ge opend te Schoten, bij Haarlem. In verband met een eventueele steunverleening aan den tuinbouw in 1934, zal het noodzakelijk zijn, dat ieder, die eenigen tuinbouw uitoefent, lid wordt van de Groenten en Fruit Centrale te Den liaag. Bin nenkort zullen lijsten ter teekening worden neerge legd. 465e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 8de klasse, 1ste lijst Trekking van Maandag 14 Mei 1934 Hooge Prijrcn iOCO.— 6299 6197 8121 15-38 400.— 15901 200— 18811 100— 2362 3981 4768 5139 5G22 5714 5338 8561 13250 16529 20S72 Prijzen van 70.— 91 93 116 324 402 501 817 616 696 712 865 1000 1163 1210 13-10 1135 1630 1810 1823 1860 18C5 1975 2163 2200 2253 2269 2289 2404 2566 2779 2787 3014 3092 3173 31S8 3234 3-127 3502 3649 3765 4027 4110 4401 4448 4567 4636 4719 4743 4768 5023 5154 5434 5512 5545 5555 5833 5835 6007 6087 6127 6343 6419 6424 6535 6549 6550 6557 6723 6731 6822 6813 6934 6093 7312 74S9 7625 7666 7683 7705 7788 8030 8118 8149 8296 8532 8587 8721 &741 8311 8942 8953 6374 8747 9752 9703 9798 9333 9373 0918 9947 9097 10005 10314 10765 10847 11020 11030 11132 11133 11222 11280 11G06 11537 11706 11838 12128 12168 12363 12455 12547 12520 12629 12691 12969 12983 13080 13230 13248 13*00 13425 13674 13777 13S88 14064 140G6 14219 14434 14527 14804 14944 15219 15376 15G29 15C96 16104 16344 16490 16554 16593 16008 17035 17079 1.339 17440 17465 17662 17879 18182 18318 18335 13339 18420 1E423 16442 185C6 ie536 15731 18348 10009 19164 10403 19442 10161 19522 19731 1C349 19911 20053 20172 20217 20408 20470 20504 20551

Schager Courant | 1934 | | pagina 7