[onze illustraties] De heer J. J. v. d Leeuw heeft Vrijdag In gezelschap van den heer A. Vlruly, vlieger-schrijver, met zijn Havll- land Leopard Moth vliegtuig zijn vliegtocht naar Kaapstad aangevangen. De heer v. d. Leeuw zal In Zuld-Afrika een serie lezingen houden. De heer Vlruly maakt den tocht mede tot Athene De Fransche marine-manoeuvres worden thans op groote schaal gehouden in de baai Susciano. Een snapshot aan boord van een der kruisers De Algemeene Zuld-Hollandsche Hengelaarsbond heeft Vrijdag het hengelseizoen geopend aan de plassen en karpervijver» te Zevenhulzen (Z.-H.) De filmster Uane Haid Is Vrijdag te den Haag aangekomen, waar zij door den heer Leipziger, direc teur van het Rembrandt Theater werd verwelkomd Raymond Poincaré verlaat aan den arm van mr. Wittgugel het universiteitsgebouw te Straatsburg, na er de vergadering van de commissie van toezicht op de universiteit te hebben gepresideerd De Skagerrak-herdenking te Berlijn. Een overzicht tijdens de plechtigheid, georgani seerd door de martne-vereenlglngen voor het gedenkteeken Unter den Linden, welke Donderdaa door velen werd bilaewoond Anton Averkamp, de bekende *M»gl eeraar en musicus, Is In den ouderdom van 73 jaar Een vrachtauto reed Vrijdagmorgen bij het uitwijken tegen de Maas en Waalbrug bij Nijmegen. - De wagen vloog in brand, waarbij de chauffeur In de vlammen omkwam. De auto na het ongeluk Jhr. H. L M. van Nispen tot Sevenaer, burgemeester van Laren, vierde Vrijdag zijn zilveren ambtsjubileum) Voor het raadhuis werd hem des morgens door de kinderen een aubade gebracht

Schager Courant | 1934 | | pagina 12