SPORT De Olympische dag. Dinsdag 19 Juni 1934. SCHAGER COURANT. Tweede blad. No. 9500 N.V. Spoor.(Tram-)weg Wieringen=Schagen Staking der exploitatie op 1 Januari a.s TEGEN ONVERLICHTE TOURINGCAR GEBOTST. Laffe overval. SLACHTOFFERS VAN HET WARME WEER. Brand in de Apeldoornsche Radio-Centrale Het Schager Beker=tournooi. Neem n "AKKERTJE" AUTO DOOR DEN TREIN GEGREPEN. De 27e gewone algcmeene vergadering van ven- Booten vond plaats op Maandag 18 Juni 1934, des mor gens half 12 uur, in Hotel „Vredelust" van den heer J. Igesz te Schagen, onder voorzitterschap van den heer H. K. Koster, Wicringcnvaard. De Voorzitter opende met een woord van welkom de vergadering, er op wijzende dat deze opening met weemoed geschiedde, immers dc exploitatie van den spoorweg, die nog geen 25 jaar gevoerd is, zal, in verband met de minder goede resultaten op 1 Januari a.s. gestaakt moeten worden. De notulen van den Secretaris, den heer C. Ha ringhuizen, werden onder dankzegging goedgekeurd Het jaarverslag 1933. In het jaarverslag komt tot uitdrukking de groote spijt, dat de veronderstelling, dat de tramlijn in afwachting van hetere tijdsomstandigheden, nog wel een aantal jaren zou blijven bestaan, onjuist is ge bleken. De regeering dringt in het algemeen aan op ophef fing van niet rendabele spoor- en tramlijnen en dc Hollandsche IJzeren Spoorweg Maatschappij heeft ge meend in overeenstemming met het regeeringsinzicht als gevolg van do slechte financieele resultaten van haar bedrijf, de exploitatie van onzen spoorweg te moeten beëindigen. Bij schrijven van 19 October 1933 zegde de Directie <de met de Vennootschap gesloten overeenkomst op, om de exploitatie te eindigen op 1 Januari 1935. Pogingen om het tijdstip van opheffing te verschui ven, mochten niet slagen. De directie der H.ÏJ.S.M. bleek alleen bereid de exploitatie voort te zetten, in dien een opbrengst van f 60.000 per jaar gegarandeerd wordt. Tot het geven van deze garantie ziet het Be stuur geen kans, wijl over 1933 de opbrengsten slechts rond f21000 bedroegen. Evenmin acht het Bestuur het mogelijk de Vennootschap zelf de lijn verder te laten exploiteeren voor eigen rekening. De opbrengsten bedragen over 1933 pl.m. f5400 min der dan over 1932, vermoedelijk is op deze teruggang dc verslechtering van do dienstregeling wel van in vloed geweest. De totale opbrengst van het vervoer gedurende 1933 was: reizigers f 7643.70, goederen f 13259.56, diversen i 447.51 totaal f21.350.77 of f 3.84 per dag K.M. De winst- en verliesrekening geeft aan een verlies- saldo van f7068.69, en moet geen renteloos voorschot aan het rijk worden gerestitueerd en evenmin is op de overige rentelooze voorschotten terug te betalen. Aangezien geen winst is gemaakt, kan geen divi dend worden uitgekeerd. Onder dankzegging aan den Secretaris, werd het Jaarverslag goedgekeurd. Vastgesteld werd de rekening over 1933. Dc balans Bloot tot een bedrag van f 803.032,30. de winst- en ver liesrekening tot een bedrag van f 10796.22, met zooals hierboven vermeld een verliessaldo van f7068.69. De opheffing van den tramdienst. Door het bestuur werd voorgesteld tot staking der exploitatie van den tramdienst op don spowtramweg .Van EwijcksluisSchagen op 1 Januari 1935. Met dit voorstel ging de vergadering accoord en zal het Bestuur zich heraden wat daarna met de tramlijn moet worden gedaan en of deze nog op een of an dere wijze in het belang der streek zal zijn te be nutten. Aan het Bestuur werd machtiging verleend voor öen verkoop van een gedeelte der haan, ten behoeve van den aanleg van het kanaal en den weg Scha genKolhorn. Het periodiek aftredende bestuurslid, de heer C. !Wijdenes Spaans, Anna Paulowna, werd herbenoemd. De leden der commissie van onderzoek, de heeren G. J. Lovink, Anna Paulowna, P. Visser en P. J. Blaau- boer, Wieringerwaard, werden herkozen, terwijl nis plaatsvervangend lid werd herkozen de heer C. D. «ezelman en in de plaats van den heer K. Brcebaart Dz. werd gekozen dc heer G. G. Loggers, burge meester van Barsingcrhorn. Eén doode, twee zwaar gewonden. Zondagnacht tegen één uur heeft op den Rijksweg lusschen Den Bosch en Tilburg, ter hoogte van het Groot Seminairie, een ernstig auto-ongeluk plaats ge had, waarbij één persoon het leven verloor en twee andere personen zeer ernstig werden gewond. Een personenauto, komende uit de richting Tilburg, botste tegen een touringcar, welke onverlicht langs den weg stond. In den personenauto waren gezeten de gebroeders K. Viguur en J. Viguur, en hun neef G. Viguur, alle drie bekende veekooplui uit Den Bosch. Zij haddon zich nog laat naar Tilburg begeven voor het regelen van zaken. Op het geluid van dc botsing kwamen spoedig om wonenden toegesneld. Eén van de drie inzittenden, de heer G. Viguur overleed ecnige oogenblikken na het ongeluk. De bei de anderen werden in levensgevaarlijken toestand naar het Groot Ziekengasthuis te Den Bosch vervoerd. Zij waren Zondagmiddag nog niet tot het bewust zijn teruggekeerd. De personenauto is zwaar beschadigd. De touringcar, waarin niemand gezeten was, werd nauwelijks beschadigd. Een 75-jaige zendeling gedood. De Amerikaansche zendeling dr. J. H. Ingram is in zijn zomerhuisje op 15 mijlen buiten Peking in den nacht van Donderdag op Vrijdag gedood, terwijl hij trachtte zijn vrouw en verscheidene kleine meisjes te beschermen tegen gewapende bandieten, die een over val pleegden. Ondanks zijn hooge leeftijd, dr. Ingram was 75 jaar, verzette hij zich krachtig en raakte zelfs in een worsteling gewikkeld met een van de bandie ten, die echter twee schoten loste, waardoor de zen deling onmiddellijk gedood werd. Na den moord plunderden de roovers het huis doch vonden slechts weinig van hun gading. De Amerikaansche legatie heeft stappen gedaan bij de Chineesche autoriteiten, die beloofd hebben een nauwkeurig onderzoek in te stellen, teneinde de schul digen te vinden en de vreemdelingen te beschermen. Dr. Ingram was reeds 46 jaar in China. VELE PERSONEN VERDRONKEN. Nauwelijks is het in de natuur warmer geworden, of er worden slachtoffers gemeld. Vele Jongeren heb ben hun waaghalzerij of onkundigheid met den ver drinkingsdood moeten bekoopen. l'it Gravc wordt gemeld, dat Zaterdagmiddag het 12-jarig zoontje van den heer van T. bij het zwem men in de Maas is verdronken. Zaterdagmorgen te ruim 9 uur viel te Amster dam een 0-jarige jongen van dc brug bij het Mariniers- plein in het water. Toen dc brandweer van de post Kattenburg hem op het droge bracht, waren de levens geesten reeds geweken en kunstmatige ademhaling mocht niet meer baten. Dienzelfden dag is in de Waal tusschen Nijme gen en Erlekom de 17-jarige J. A. bij bet zwemmen verdronken. Zijn broertje zag hem in de diepte ver dwijnen, zonder hem te kunnen helpen. Een achttienjarige jongeman, K. genaamd en wo nende te Ter Apel, is aldaar bij het zwemmen in het Nieuwe Kanaal verdronken. Uit Oisterwijk wordt gemeld, dat Zondag bij het zwemmen in een ven de 17-jarige M Hendriks is ver dronken. Zondagmiddag om 5 uur is te Bergen op Zoom do 21-jarige A. Landa, wonende te Bergen op Zoom, bij het kanovaren verdronken. De kano is omgesla gen, waardoor L. te water is geraakt en in de diepte verdween. Toegeschotonen trachtten door duiken den drenkeling nog te redden, doch tevergeefs. Dc heer L. kon niet zwemmen. Het lijk is nog niet gevonden. Zondagmiddag is te Zwolle dc 9-jarige H. van Wijk, terwijl hij in de Emmawijk uit de Willemsvaart een stokjo wilde halen, te water geraakt en verdron ken. Het lijkje werd vrij spoedig opgehaald en naar de ouderlijke woning overgebracht. Te Lange Ruige Weide verdronk bij het zwem men de 16-jarige A. P. de Wit Eergisteravond is een 26-jarig Duitsch dienst meisje, dat te Breda in een lunchroom werkzaam is, in de badinrichting „De Princenplassen," te Princen- hage verdronken. Het bedrijf vernield. Tn den nacht van Zaterdag op Zondag is het ge bouw der Apeldoornsche Radio-Centrale grootendeels verwoest. Vermoedelijk Is de brand ontstaan door kortsluiting. De beide lokalen, waar de toestellen voor distribu eering der radio waren gesteld, brandden geheel uit Van de inventaris kon niets worden gered. De Apeldoornsche vrijwillige brandweer verrichtte het blusschingswerk. De schade wordt door verzekering gedekt. Succes wederom winnaar van den beker. - Voetbal in de brandende zon. Zondag werden demifinalcs en finale gespeeld van het Schager Bekertournooi, welk tournooi tot einduitslag had. dat Succes wederom den beker in bezit mocht nemen voor een jaar. En deze eind over winning voor Succes was verdiend. De jongens van Wieringen vonden in de Watervogels geen gemakke lijke tegenstanders. Zoolang de krachten het toelie ten hebben de Jutters zich verdedigd, doch 't twee maal kort achter elkaar spelen in deze tropische temperatuur-was oorzaak, dat de Vogels na halven wedstrijdtijd niet meer konden voetballen en uitge put en afgemat ten slotte het hoofd moesten buigen. Toen was 't voor Succes tijd om snel achtereen vele malen tc scoren en zich winnaar te maken van den grooten zilveren beker. De cijfers van dezen dag geven wel aan, dat 't wei nig spanning-vol is geweest. In de 3# uur, waarin werd gevoetbald, werden er 22 goals gescoord in 3 wedstrijden. In de finale zelfs 10! Wat gehalte van spel betreft, leek 't niet op een finale-dag, doch veeleer vaak op een vriendschappe lijk partijtje voetbal, waarbij men zoo af en toe uit z'n slof schoot. Succes en Watervogels plaatsten zich uit de demi finales in de finale, ten koste van resp. Helder II en Schagen 1 met de veelzeggende cijfers 5—0 en 61. Vooral de overwinning der Watervogels op Scha gen kan zeer veel zeggen. En we mogen hier open lijk de vraag stellen: Spartanen, waar moet dat heen? Er werd treurig spel vertoond, dat op geen stukken na de 4e klasse benaderde. Dat Watervogels, welk elftal lager speelt in de competitie, er in ge slaagd is met 6—1 te winnen zegt al genoeg. Scha gen mist goede reserves, drijft momenteel op een 45-tal goede krachten. Als deze er niet zijn, is Schagen er niet. We staan hierbij wat lang stil, om dat 't ons een punt van belang lijkt. Noch bestuur, noch elftalcommissie is dit aan te rekenen. Maar 't moet den spelers zooveel zeggen, dat ze ter wille van hun vereeniging eens alle vooroordeelen op zij zet ten en waarlijk zich voetballer toonen. Ernstig trai nen, waartoe alle gelegenheid wordt geboden, niet eerst in de lucht kijken of 't wel „weer'' is, enz., enz. Neen, mannen, 't gaat zóó niet goed. We zouden er nog wel meer van kunnen zeggen, doch willen 't hierbij laten. Schagen sloeg al een heel droevig fi guur binnen de lijnen, wat des te jammer is, waar de organisatie van dit tournooi niets te wenschen over liet. Na deze inleiding overgaande tot het geven van Men vergete ook niet, dat het publiek betaalt en eischen mag 100 inspanning en althans ernstig po gen. De geluiden welke we langs de lijnen moesten vernemen, rechtvaardigen volkomen om thans tot de spelers te roepen: „Tot hier, maar geen stap verder." korte overzichten der gespeelde wedstrijden, vangen we aan met uil zoo'n nieuw handig zakdoosje bij Vrouwenpijn, Onbehaaglijkheid. Eén doode, drie gewonden. Zondagmorgen te ongeveer kwart voor elf is op den onbewaakten spoorwegovergang in den Lan gen Amerikaweg tc Apeldoorn, een auto, waarin zich vier personen bevonden, door den trein, die om 10.37 uur uit Apeldoorn naar Dieren was ver trokken, gegrepen. Het is bijna onmogelijk, dat dc auto den trein niet heeft zien aankomen, daar het uitzicht ter plaatse uitstekend is. De auto werd eenige meters meege sleurd. De 24-jarige F. Peters werd op slag gedood. De bestuurder, R. de Graaf, werd levensgevaarlijk gewond, terwijl de 19-jarige G. Peters, een broer van F. Peters, en de 16-jarige R. Kars slechts geringe ver wondingen aan het gekt t en aan de handen opliepen Alle vier personen wa ^i te Apeldoorn woonachtig. Zij hadden een auto gcïrd om een tochtje te gaan maken. De auto werd t y «1 versplinterd. Ook den lo comotief werd eenige s. iiade toegebracht. Na een kort oponthoud kon de trein de reis vervolgen. Het lijk van Peters is in beslag genomen. De zwaargewonde is naar het ziekenhuis aan den Sprengenweg te Apeldoorn vervoerd. De twee lichtgewonden konden naar huis tcrugkee- ren. GEVOLGEN VAN ZWAREN REGENVAL. Groote overstroomingen in Chili. Dc omgeving van Santiago dc Chili wordt op het oogenblik geteisterd door hevige overstroomingen, die haar ontstaan vinden in aanhoudenden krachtig en regenval. Verscheidene personen zijn verdronken. De materleele schade in aanzienlijk. In de straat Magalhaes woedde Zaterdag een zware storm, waardoor groote vertraging in de scheepvaart is ontstaan. COCAINE-HANDELAAR GEARRESTEERD. Handig werk der recherche. Door de Amsterdamsche politie is een inwoner van Arnhem gearresteerd, die in cocaïne handelde. Een der rechercheurs van dit bureau had hier ter stede een tusschenhandelaar ontdekt van deze verdoo- .vende middelen. Deze rechercheur heeft het zoover we ten te krijgen, dat de handelaar van Arnhem met 2 K.G. cocaïne ter aflevering naar Amsterdam kwam. Hij is toen door de politie in arrest genomen. SUCCES I—HELDER n, S—0. Om 11 uur des morgens traden de Successers aan tegen Helder II. Succes is vrijwel volledig. Helder II komt uit met 4 spelers van dat elftal en 7 van. t derde. De Wieringers zetten al van stond af aan er een sneltreinvaartje in, waar de Helderschen zich bij aanpassen, 't Gaat in den aanvang van doel tot doel, zonder dat van overwicht aan deze of gene zijde valt te spreken. De Wieringer verdediging is in haar he kenden vorm, waarop de Vogels geregeld doodloo- pen. Doch ook de Succes-aanval vindt voor 't heilig dom van Helder een paar tactische backs. Zoo zien we 't mooiste spel op het middenveld. Snel gaat het van den een naar den ander. Als voor vermeend hands de scheidsrechter dan aan Succes een pe nalty toekent, komen de Wieringers al heel gemak kelijk aan een doelpunt. Zuiver wordt van de gele genheid gebruik gemaakt (1—0). Kort daarna krijgt ook Helder de gelegenheid uit een penalty te sco ren, doch deze gelegenheid wordt niet benut. Dan komt Succes opzetten. De Helder-verdediging kan de snelle Succesaanval niet langer in bedwang houden. In den resteerenden tijd van deze ontmoeting wordt do score opgevoerd tot 5—0, door welken welver dienden uitslag Succes zich in de finale plaatste. De leiding was onvoldoende. Was er voor 't toeken nen van de beide bovengenoemde penalty's geen re den, daar bleef 't niet bij. Dc arbiter wees twee Hel- derspelers naar de kleedkamer, omdat ze appelleer den, doch 't aanvallen van den keeper op een zóó danige wijze, dat het publiek er van rilde en beefde bleef ongestraft. Het lijkt ons beter in dergelijke ge vallen een bondsscheidsrechter te nemen, die gere geld leidt. SCHAGEN I—WATERVOGELS L 1—6. De tweede wedstrijd werd een droeve vertooning, met als eindresulaat een Watervogels-overwinning op Schagen I. Watervogels kwam volledig uit, terwijl Schagen eenige invallers had. Direct nadat de heer Anneveldt het sein tot begin nen heeft gegeven, trekt Watervogels er op los. doch Vlottes en Slikker roepen ze een halt toe. Toch zijn het de Helderschen die na eenige oogenblikken spelen van dichtbij scoren voor de le maal. Dat schudt Scha gen wakker en na fraai combinceren brengt De Moor dc partijen weer op gelijken voet. (1—1). Het ram melt echter geducht in de S. gelederen. Vooral de middenlinie is heel, heel zwak. Broer en Wecland kun nen de Helderschen niet houden en ondanks hot harde cn goede werken van Rempt, Vlottes en Slik ker, verkeert 't S. doel vele malen in gevaar. Als na een corner Lutjeharms den bal laat glippen is 't 2—1. Al gauw is een schot den S. doelman weer te mach tig. (3—1). Dan zien we Lutjeharms uitvallen en Wec land gaat onder dc lat. G. Paulusma brengt weer wat meer leven in de brouwerij, doch Weeland ervaart, dat keepen niet ieders werk is. Het wordt 4—1, 5—1 en tenslotte t51 voor dc Watervogels, die zich plaatsten tegenover de. Wieringers voor de laatste partij. De heer Anneveldt had geen zware taak, maar leidde niettemin rustig en goed. FINALE. SUCCES I—WATERVOGELS L 9—1. Onder leiding van scheidsrechter K. Wit, vingen Succes en Watervogels den eindstrijd aan, welke al (Van onzen Sportredacteur.) De man die op het lumineuze en toch simpele idëe kwam door middel van een Olympischen dag in het Stadion de duiten bijeen te brengen voor de afvaar diging van Nederlanders naar de Olympische Spelen, verdient een woord van dank van alle Hollanders die iets voor sport voelen. We hebben een gcnotvollen middag in het Stadion gesleten. We hebben de keur van onze nationale sportlui zien werken en het. was alleen maar jammer dat we in de hitte Willv den Ouden niet konden zien rondplassen in een desnoods daartoe speciaal onder water gezet Stadion. Er was veel publiek, tegen den aanvang van den voetbalwedstrijd was er geen plaatsje onbezet. Officieele persoonlijkheden waren er bij bosjes, om ongeveer kwart voor drie kwam ook minister Mar- chant een kijkje nemen. Als er eerst wat gefietst is, toonen Berger en mej. Schuurman ons op hun 100 M. hardloopnummor, dat hun suppromntie nog niet ten einde is. Berger die 10.7 maakte, was echter maar even voor op de aankomende looper Ossendorp. Mej. Schuur man had geen strijd en maakte 12.1 sec. De 800 M. hardloopcn brengt ons twee kemphanen, Bouwman en Dop, die bijna gelijktijdig over de streep gaan. Tijd 1.59.4, hetgeen aardig werk is. Dc finale sprintwedstrijden wielrennen over 1000 meter, wint ondertusschcn Van der Lnden uit Am sterdam. Roma wint (51). De voetbalwedstrijd, de lokvogel van den Olym pischen dag, is feitelijk een tam partijtje gewrorden. De hitte en het seizoeneinde deden zich blijkbaar nogal bij de onzen gevoelen De Italianen wonnen met 51. Hetgeen zeer gJ- flatteerd is. De vcldverhouding en aanvallen in aanmerking genomen had een 4—3*fcege voor Roma ons het billijkst toegeschenen. De mannen uit Roma bezaten een reuze keeper! Wat een zeldzaam opstellen en wat een buitenge woon kalm vangen was dat. Halle deed wel aardige dingen, maar een keer of wat was hij toch nergens; of het hem nu in Diepen beek zat of in Halle, maar het verbluffende gemak waar de Italianen zoo maar een rijtje goals maakten, leek toch een geval van een lek in onze verdedi ging. De ruststand was 21. Het tegengoal scoorde Smit door handig inloopen. Na den wedstrijd kregen we achtervolgingswielren- nen, waarbij vier ploegen van vier (uit Oost, Noord, Zuid en West elk een ploeg) elkaar bekampten. West won hier overtuigend. Het nummer 4 maal 100 M. estafette was voor A.V. 1923 in 42 seconden. De dames estafettes voor de Nationale ploeg in 48 sec. Beide estafetteprestaties waren recordverbeteringen. De 110 M. hordenloop heeft W. Kaan van Haar lem op prachtige wijze gewonnen (15,1). De ruiterdemonstratie was een waardig slot. Hoogst voldaan gingen dan ook de duizenden om zes uur huiswaarts. zeer sensationeel aanving. Nauwelijks rolt de bal of twee spelers botsen met de hoofden tegen elkaar bij een hoogen bal. Een Watervogels-speler loopt «laarbij een gat in 't hoofd op, terwijl Rijkers van Succes zijn neus leelijk beschadigt. Speelt de eerste verder, Rij kers moet het medespelen staken. In den aanvang is het een vrijwel gelijk opgannden strijd, met de Succes-uitvallen iets gevaarlijker. Maar meer en meer komen de Wieringers er in cn als de S. spil op fraaie wijze de score heeft geopend, is het ijs gebroken. Dc Watervogels verzetten zich tot het uiterste, doch moeten meer cn meer terrein verlie zen. Het kort na elkaar spelen van deze twee wed strijden laat zich, vooral bij deze temperatuur, Bevoe len. Lustig knallen dan de Wieringers nog 8 maal den bal in de touwen, terwijl Watervogels nog de eer kan redden. Het laatste half uur van den wedstrijd was het aanzien ternauwernood waard. Watervogels was op, schoon op. Wieringen ging door en Succes heeft la ten zien, hoe men dient te voetballen. Goed combinee rend, nadenkend en snel handelend, ziedaar eenige eigenschappen van de Wieringer ploeg, welke tot uiting kwamen. Zoo kwam dan het einde van het Schager Bekertournooi met korfbal-uitslagen en zon der spanning. De heer Wit leidde naar genoegen. Direct na het eindsignaal overhandigde dc heer Van Geelen den beker aan den Succes-aanvoerder, alsmede de prijs voor de hoogste score. Watervogels ontving den tweeden prijs, een groote verguld-zilveren me daille. De heer Van Geelen dankte allen die hadden mede gewerkt om het tournooi te doen slagen, wenschte Succes geluk met de overwinning en bracht hulde aan Watervogels, die zich tot de finale hadden weten te handhaven. De voorzitter van Succes, de heer D. Oden, dankte den heer Van Geelen voor zijn gelukwcnsch en roem de de goede organisatie van het tournooi. Zoo kreeg Succes ten tweeden male de beker in be zit en zal het dezen wederom moeten verdedigen in 1935. NIEUWE NIEDORP. Nieuwe Niedorp I—Assendelft II, 2—2. Was aanvankelijk vastgesteld de wedstrijd N.V.V. ISucces I, ter elfder ure werd dit veranderd in een wedstrijd voor het N.H.V.B-kampioenschap: N.V.V. I—Assendelft II. Wat de N.H.V.B. er toch mee voor heeft, om alle wedstrijden tegenwoordig zoo laat aan te kondigen, is ons een groot raadsel en zien het nut er ook niet van in. N.V.V. had invallers voor keeper Blokker, Barten en Visser. Blokker en Visser met redenen, maar over het wegblijven van Barten zijn we het lang niet eens, 't is niet dc eerste maal trouwens dat Barten niet komt opdagen, er worden in de vereeniging wel straffen uitgedeeld, welke minder verdiend zijn als een bestraffing hiervoor. Maar dat zijn zaken voor de Elftalcommisie. Bart bewaakte nu het N.V.V.-doel en heeft dat op waardige wijze volbracht, het uitschieten van Bart verwekt steeds weer verwondering, ook zijn uit do lucht opvangen is goed te noemen. De twee goals welke hij Het gaan waren onhoudbaar. De adsp. Floor heeft eveneens als invaller een goeden wed strijd gespeeld, jammer was het. dat Floor reeds een wedstrijd gespeeld had, niettemin was hij actief en en was de minste lang niet in de voorhoede. Voor de rust slaagden geen «Ier partijen er in te scoren, hoewel er wel kansen daartoe geboden werden. Zoo kreeg Deugd een paar kansen, maar faalde met zijn schot; ook Kaaij kreeg een kans als hij mooi is doorgebroken, het publiek juichte reeds, maar op wonderlijke wijze wordt de bal op het nippertje door den A.-keeper corner gewerkt. Het was de eerste corner niet, ook dc laatste niet, maar geen van alle genomen corners was eenigszins gevaar lijk, de meeste waren bepaald slecht genomen. Bij Oen finaal missen van Klaver heeft A. dc kans tot scoren, maar door den schrik weten zijn hier van geen profijt te trekken, en het is Grootes die

Schager Courant | 1934 | | pagina 5