Poolsch dorp in de asch gelegd. Een vermetele rooversstreek. De aansla? op den expres Moekden—Peking. Drie Indianen ter dood veroordeeld. De overstroomden in Britsch-Indië. Ds nieuwe spelling. De zaak Onnes van Nijenrode. Spookgeschiedenis te Pietermaritzburg, Waarschuwing aan alle gemeentebesturen en particuliere bezitters van iepenboomen. GROOTE DIEFSTAL TE DEN HAAG. RELLETJES TE ENSCHEDE. Veertien dagen op het ijs. I U'T oe OMGEVING Bende valsche munters ontdekt. Een ongewone gebeurtenis. Overstroomingen in Polen. 340 bewoners dakloos. Warschau. Door een grnoten brand is Maandag het geheele dorp Raszkoetany in Oost Polen in de asch gelegd. Drie en zestig .woonhuizen en honderd ze ven en vijftig schuren, stallen enz, zijn afgebrand. Ook een deel van het vee kon niet meer gered wor den; o.a. zijn driehonderd varkens in de vlammen omgekomen. Driehonderd veertig bewoners zijn dakloos geworden. Spaanscbe student maakt 3SOOO peseta's buit met behulp van de politie. den volgenden dag echter reeds achter slot en grendel. Barcelona. (V.D.). Een 24 jarig student heeft Za terdag jl. met behulp van de politie een banklooper beroofd van 38 duizend peseta's. De jongeman ver voegde zich bij twee agenten in uniform, die voor een van de voornaamste banken te dezer stede op post stonden en deelde hun mede, dat hij agent van de geheime politie was. Hij droeg den beiden man nen op een man te arresleeren, die spoedig naar buiten kwam met het genoemde bedrag bij zich, dat hij volgens den student op frauduleuze wijze in zijn bezit had gekregen. De politie agenten voldeden aan dit bevel, namen het geld in beslag en overhandig den dit aan den veronderstelden detective. Met den arrestant begaven zij zich daarop naar het hoofd bureau van politie, waar de student op slinksche wijze plotseling wist te verdwijnen. De jongeman heeft intusschen niet veel genoegen beleefd van zijn listige daad, daar de politie hem den volgenden dag reeds op het spoor was en hem Maandag achter slot en grendel wist te zetten. Japansche eischen. Peking, 3 Juli. De militaire attaché in Pe king Sibajema heeft de Chineescho regeering in verhand met den aanslag op den expres Moekden Peking, eischen ter hand gesteld betreffende de zui veringsactie tegen die elementen, die zich tot taak gesteld hebben om tot iederen prijs de spoorwegver binding tusschen Moekden en Peking te vernielen. Daar door den aanslag ook Japansche ambtenaren van politie gewond zijn, eischt de Japansche miltai- re attaché schadeloosstelling voor de gezinnen der gewonden. De Chineesche regeering onderzoekt ihans de door de Japansche attaché ingediende eischen. In verband met den moord op een Cana- deescben politie beambte. Ver non. Drie Indianen, broers, die ervan ver dacht. worden, den Canadeeschen politiebeambte Frank Gishorne niet een stuk hout in het Indiaan- sclie reservaat te hebben doodgeslagen, zijn veroor deeld tot den dood door ophanging. De drie veroordeelden zijn Richardson, Alexander, en Eneas Gcorge. De vierde broer, die ook in ver band met deze moord was beschuldigd, is sedert stokdoof geworden en daar hij ook niet kan lezen, was het onmogelijk, hem aan het verstand te bren gen dat hij beschuldigd werd. Het is nog niet zeker, wat men met hem zal aanvangen. In West-Canada heeft de behandeling dezer zaak veel sensatie veroorzaakt en door andere Indianen zijn duizenden Dollars voor de verdediging bijeen gebracht. De vrouwen hebben manden gevlochten, de mannen hebben wol en vee verkocht, alles om het benoodigde geld voor de verdediging bijeen te brengen. Tegelijkertijd met Gishorne is indertijd ook de politie-beambtc Percy Carr naar het Indiaansche reservaat gegaan in verband met een onderzoek, dat zij moesten instellen naar een sluipmoord, waarbij de doovc Indiaan. Joseph George een rol ,7ou hebben gespeeld. Ook Carr is, naar men aan neemt, door de Indianen vermoord. Bij den ingang van het reservaat waren haren en oen deel van een scalp met bloedspatten gevonden, terwijl de auto, waarmede de beambten waren ge komen, verlaten werd gevonden. Gisborne's liik werd oen paar dagen later gevonden in de Nirola rivier, maar van Caar ontbreekt nog steeds elk spoor. Het water begint te zakken. Calcutta. De overstroomingen in Assam en Oost-Bongalen beginnen thans te zakken. Het zal nog wel eenigen tijd duren alvorens men den volledigcn omvang van de schade kan vaststellen, doch zoo veel is reeds zeker, dat de dorpen, de oogsten, wegen, spoorlijnen, bruggen en telegraafverbindingen bui tengewoon grnote schade hebben ondervonden. Officiceie modedeelingen melden, dat een opper vlakte van 200 tot 300 vierkante mijlen verwoest is, waarbij het vee. de oogsten en de paddie-voorraden vernietigd zijn. Een inspecteur van politie in het district Nowgong schatte dat de overstroomingen al daar een oppervlakte besloegen van duizend vier kante mijlen. De regeering heeft instructies gegeven om met alle middelen de bevolking bij te staan. Het ernstigst is de toestand langs de Kapili en Kalangrivieren. hoewel ook de overstroomingen van de Brahmaputra buitengewoon veel schade hebben aangericht. VRACHTAUTO OVER DEN KOP GESLAGEN. Van een der inzittenden werd de arm ver brijzeld, zoodat deze in het ziekenhuis ge amputeerd moest worden. Af :B iet veld (bij Woerden): Maandagmiddag ge haakte een vrachtauto, afkomstig uit Den Haag, waar in behalve de bestuurder, nog de gebrs. Malsen, even eens uit Den Haag gezeten waren in „de Krom" onder deze gemeente in de sloot. De auto sloeg hierbij over den kop. De bestuurder bekwam geen letsel. De beide gebroeders M. kwamen het ergste er af. Een hunner werd ernstig aan het hoofd getroffen en bewusteloos opgenomen. Zijn broeder werd een arm verbrijzeld. Beiden werden op genomen in het Algemeen Ziekenhuis te Woerden, alwaar de arm van het cenc slachtoffer geamputeerd werd. Het vraagstuk in den ministerraad. In de gisteren gehouden vergadering van den mi nisterraad heeft het spcllingsvraagstuk een onder werp van bespreking uitgemaakt. Een beslissing daaromtrent is echter aangehou den tot een volgende vergadering van den Raad van Ministers. DOOR VALLEND GESTEENTE GETROFFEN EN GEDOOD. Heerlen: Maandagavond is de 26-jarige hou wer J. Housen, in de ondergrondsche werken van Staatsmijn „Wilhelmina" onder plotseI ng afvallend gesteente geraakt en aan de bekomen inwendige ver wondingen overleden. Housen was gehuwd en woonachtig te Kerkrade. De particuliere detective Johanknegt we gens schuldheling voorwaardelijk veroor deeld. De langdurige bemoeiingen van de Vijfde Kamer der Rechtbank te Amsterdam, met de strafzaak On nes van Nijenrode, zijn gister geëindigd met de uit- .'«rraak in de strafzaak tegen den particulieren detec- tieve Johanknegt. De rechtbank heeft onder sub a, aan verdachte ten laste gelegd, n.1. schuldheling, wettig en overtuigend bewezen verklaard en hem deswege drie maanden voorwaardelijke gevangenisstraf opgelegd, met een proeftijd van drie jaren. De schuldheling achtte de rechtbank bewezen door het feit, dat Johanknegt in het tijdvak tusschen Sep tember 1932 tot Januari 1933 een veertigtal minaturen afkomstig van het kasteel Nijenrode en hem ter hand gesteld door den leider van het inbrekersgilde, Mees Gerritsen, heeft bewaard, terwijl hij had moeten be grijpen, dat die miniaturen door verduistering waren verkregen. HALSSTARRIGE AUTOMOBILIST. Trachtte 2 agenten omver te rijden. De politie te Utrecht kreeg in den nacht van Zon dag op Maandag het verzoek van de Biltsche politie om een automobilist, die zonder licht reed en niet op bevel van de politie gestopt had, aan te houden. Toen de Utrechtsche politie den man wilde aan houden, reed hij door en dreigde zelfs later twee an dere agenten, die hét stopsein gaven, omver te rij den. Des nachts is de man in zijn woning in de Menno van Coehoornstraat te Utrecht gearresteerd. De geest van een overleden spoorweg beambte manifesteert zich. Twee electriciens, werkzaam op het electrische krachtstation van de Spoorwegen te Pietermaritz burg in Zuid-Afrika, houden hardnekkig vol, dat dit station wordt bezocht door den geest van een anderen beambte, die onlangs is overleden. Het was een dag of tien na de begrafenis van dezen man, dat een der electriciens geheel alleen aan het werk was, toen hij verdachte geluiden hoorde. Daar hij vermoedde, dat deze door ratten werden ver oorzaakt, wierp hij een stuk ijzer in de richting van het geluid. Toen hij opzag, bemerkte hij, hoe zijn overleden collega door het venster hem aanstaarde. Hij begaf zich ijlings naar buiten, waar hij echter niets meer ontdekte. De andere electricien beweert, dat hij het spook op een avond naast zich zag staan. De beide mannen blijven bij hun beweringen, on danks het scepticisme van hun collega's. Door den Directeur van het Staatsfcoschbeheer te Utrecht en den Inspecteur, Hoofd van den Planten- ziektenkundigen dienst- te Wageningen, is aan ver schillende bladen en aan verschillende ambtenaren van die diensten een rondschrijven gezonden be treffende de iepenziekte. Daarin wordt erop gewezen, dat het van zeer veel belang is, dat die iepen, die op het oogenblik duide lijk de verschijnselen dier ziekte vertoonen (plotse ling verdorren van een groot deel van de bladeren, alsof de boomen geschroeid zijn en alsof de bliksem erin geslagen is), spoedig gerooid worden. Volgens de nieuwere inzichten in de iepenziekte wordt het zeer nuttig geacht, die boomen voor de helft van deze maand te rooien en te ontschorsen. De schors moet door verbranden onschadelijk wor den gemaakt. Dit dient om het besmettingsgevaar zoo klein mogelijk te maken. Zooals men weet, wordt de besmetting van die ziekte overgebracht door de iepenspintkevers en van die kevers wordt tegen dien tijd een nieuwe generatie verwacht. In verhand hiermede zal, in den loop van de eerst volgende weken, door ondergeteekende een rondreis door Noord-Holland gemaakt worden om na te gaan, waar zooal zieke iepen staan. Het zal hem echter niet mogelijk zijn, juist alle hoornen te bezichtigen en daarom kan deze aectie, ter bestrijding van deze gevreesde ziekte niet slagen, zonder de medewer king van alle gemeentebesturen en particulieren. Van zieke boomen behoeft dus geen opgave gedaan te worden; hoofdzaak is. dat die boomen ten spoe digste worden opgeruimd en onschadelijk gemaakt. Voor hulp bij het aanwijzen van zieke exemplaren behoeft men slééhts een briefkaart te zenden en dan zal hij zooveel mogelijk gegevens verstrekken of per soonlijk komen. Aangezien de iep, vooral voor Noord-Holland een onmisbare boom is en ook, omdat de boomen in onze contreien toen al schaarsch zijn, is het behoud van onze iepen voor ieder van belang. Wetende tevens, dat de meeste gemeentebesturen, en met recht, trotsch zijn op hun mooie laan- en straathoomen, vertrouwt hij dan ook, dat met alle mogelijke middelen getracht zal worden, door het tijdig opruimen, de ziekte zooveel mogelijk te keeren. Door de gemeentebesturen kan bij particulieren soms veel bereikt worden, als door hen gewezen wordt op het groote gevaar van een zieken hoorn en dan kan met zachten drang de opruiming bevorderd worden. Men late het niet zoover komen, dat de Iepen- ziektewet ter hulp geroepen moet worden. Voor inlichtingen wende men zich tot onderge teekende. De Ambtenaar b d Plantenz.k. Dienst, VAN HERWIJNEN. St.-Pancras. Geld en effecten tot een bedrag van f45000 buitgemaakt. Een bewoner van de Mesdagstraat te \s-Gravenhage heeft bij de politie aangifte gedaan van diefstal van ongeveer f 13000 aan effecten en van L2G00 aan baar geid, uit zijn woning gepleegd. Naar men meldt, is de hier bedoelde bewoner de huis- en decoratieschilder M. II. Z„ wiens bedrijf is gevestigd aan de Kerkstraat; zijn woning heeft hij aan de Mesdagstraat 35. De effecten en het geld zijn volgens den aangever gestolen tijdens zijn afwezigheid en wel uit een schrijfbureau. Sporen van inbraak zijn tot nu toe niet gevonden. Vermoedelijk is gebruik gemaakt van valschc sleutels. Het onderzoek der politic is in vollen gang; het geschiedt onder leiding van den heer Paré, commis sarisvan politie, afdeeiing B. Vechtpartijen tusschen N.S.B.-ers en communisten.Eenige gewonden. Maandagavond en in den afgeloopon nacht is het te Enschede tot verschillende min of meer ernstige onregelmatigheden gekomen tusschen politieke te genstanders. Op den Braker werd een N.S.B.-er door een communist met een bijl bedreigd. In Glanerbrug zagen II. en zijn echtgenoote zich plotseling omringd door communisten en O.S.P.-ers. die II. tegen den grond wierpen en hem trapten en schopten, zoo- dat de man zich onder geneeskundige behandeling moest stellen. Ilij bleek een kaakfractuur te hebben opgeloopen. terwijl zijn gezicht was opengehaald. De vrouw van II. werd eveneens mishandeld en haar kleeren vernield. Bij dezelfde vechtpartij kneusde zekere K. eenige ribben en werd zekere V. door politieke tegenstan ders over een hek gegooid. Ook in den volgenden nacht kwamen op meerdere plaatsen opstootjes voor, doch de politie, onder per soonlijke leiding van den commissaris, wist een her haling van de ernstige onregelmatigheden in den vooravond te voorkomen. Tegen verschillende personen werd proces verbaal opgemaakt wegens bedreiging en mishandeling. Een vreeselijke tocht. Gister maakten we melding van de avonturen, welke leden van de Lcna-poolcxpcditie beleefden op het ijs. In een nader telegram van Lawrof, den leider van de Lena-expeditie, treffen we nog eenige bijzonder heden aan omtrent den tocht, dien hij met den pi loot Lindelj heeft moeten maken, nadat hun vlieg tuig verongelukt was. Het was bij de noodlanding in diepe sneeuw terecht gekomen. Twee dagen was men bezig, om te trachten, het op het droge te trekken, maar de snelle dooi van de sneeuw, de regens en tenslotte een sneeuwstorm dwongen hen deze poging op te geven. Hulp was er niet te verwachten, zoodat de beide schipbreukelingen van het dak van de ca bine van het vliegtuig een slede maakten, daarop alle levensmiddelen, het kompas en eenige andere nuttige voorwerpen laadden en zich op weg begaven, om de 150 K.M. af te leggen, die hen van Kamenef- 77 A 7? E K K A R SP E T Het R.K. fanfarecorps „St. Hildegardus" te Tuit- jenhorn behaalde op het Zondag 1 Juli gehouden bondsconcours te Bovenkarspcl in den concertwed strijd een eersten prijs met 3;ks punten. En 's avonds in den eerewedstrijd wederom den eersten prijs met 167 punten, zijnde het hoogst bchaaide aantal pun ten in den geheelen eerewedstrijd over beide con- coursdagen. Voorwaar een mooie prestatie. Aange zien het corps voor twee jaar ook reeds oen len prijs heeft behaald, zal het voortaan in de afdee iing uitmuntendheid mededingen. Bij de op Maandag jl. gehouden rekening van het Onderlinge Paardenfonds alhier over het 2e kwar taal 1934, bleek dat over dat kwartaal verzekerd wa ren 270 stuks paarden. 3 stuks waren afgekeurd en de omslag werd bepaald op f 1 per f 100 verzekerde waarde. Z JJ P E ST. MAARTENSBRUG. Meu deelde ons mede, dat het bouwen van een molenaarswoning met veestalling voor rekening van den polder O. N. is opgedragen aan den heer de Leeuw, aannemer alhier. OUDE N J E DO R P Installatie nieuwe Burgemeester. De installatie van den nieuw benoemden burge meester zal plaats vinden op Zaterdag 7 Juli a.s. De nieuwbenoemde zul zijn intocht in de gemeen te beginnen bij Zijdewind pl.m. 3 uur in den na middag. Vervolgens gaat het naar het Veld voorbij de R.K. wordt omgekeerd, om daarna Oude Niedorp te bezoeken, waar de installatie zal plaats hebben. LANG ENT) UK De Commissie van Vijf, vormende het bestuur der Vereeniging van 50 Westfricsche gemeenten, heeft zich tot den Minister van Sociale Zaken gewend met het verzoek de proef met tewerkstelling van arbeiders met steun van de overheid, zooals die te Broek op Langendijk wordt genomen, voor geheel Westfriesland uit te breiden en wel op grond van de gunstige erva ringen, in de genoemde gemeente opgedaan, daar de werkloosheid er practisch is opgeheven. BROEK OP LANGENDIJK. Burgerlijke stand over de maand Juni 1934. Geboren: Arend, zoon van J. Huibers en G. Kamp; Nelly, dochter van J. Kruk en van C. J. Schneit- horst; Catharina, dochter van J. Balder en van A. C Booij. Getrouwde: Geene. Overleden: Jan Blom, oud 80 jaar, weduwnaar van Jannetje Jonker; Trijntje Huigen, oud 83 jaar, wed. van Pietcr Noordwest; Maart je Smit, oud 2 jaar, dochter van E. Smit en van G. Leijcn. NOORDSCHARWOUDE. Proefgemeenten. In aansluiting op het raadsverslag van de verga dering van Maandagavond, waarin werd medege deeld. dat door B. en W. pogingen in het werk zijn gesteld om ook deze gemeente als proefgemeertc te doen fungeeren voor de te werkstelling van arbei ders in het vrije bedrijf met steun van de overheid, kunnen wij berichten, dat Dinsdagmiddag bij den eiland scheidden. Dikwijls moesten zij daarbij tot aan hun middel door sneeuw en water waden. Het mistte en de dooi veranderde de taiga in een moeras. Er waren dagen, waarop zij slechts 10 K.M. vorder den, hoewel zij tien uur onafgebroken onderweg wa ren geweest. Succes voor de Wurtembergsche lands- politie. De afdeeiing valsch geld van de Wurtembergsche landspolitie heeft te Stuttgart en te Hannover een bende valsche munters ontdekt en gearresteerd. De bende bestond uit 12 menschen, van wie er 5 valschc 10 en 12 mark biljetten vervaardigden: do anderen gaven dc biljetten uit. Dit dateerde reeds van 1920. De arrestatie van de lithograaf, die te Stuttgart de platen had vervaardigd, le'dde tot de ontdekking van de valsche munters, die allen in familiebetrek king tot elkaar staan De „vertegenwoordigers" reis den heel Duitschland af en brachten de valsche bil jetten op de gewone manier in omloop. Voor één valsch biljet van 10 mark kregen zij een „provisie" van 1 mark. De vervalsching zelf was vrij gebrekkig. Vast staat, dat ten minste ruim 800 biljetten van 20 mark zijn uitgegeven Het aantal biljetten van 10 mark moet met 20.000 niet te hoog zijn geschat. Het aanwezige valsche geld kon in beslag wor den genomen. De leden der bende zijn in den loop van de vorige week gearresteerd. Kudde wilde zwijnen zwemt over den Bosporus. Is tan boel: Een ongewone gebeurtenis heeft plaats gevonden, toen dezer dagen een kudde van 7 wilde zwijnen den Bosporus heeft overgezwommen. De dieren gingen in het water aan dc Kuropccscho zijde en landden aan de Aziatische kust bij het dorpje Paslia-Bagtsje. De-dorpsbewoners, die waren gewaar schuwd, voorzagen zich van wapens en in samenwer king met de gendarmerie leverden zij een roemrijk gevecht tegen dc wilde zwijnen. Door vijftig geweer- en revolverschoten werden drie der dieren gedood; do andere verdwenen. BOMEXPLOSIE VOOR HET DUITSCHE CONSULAAT TE VA LEN CIA. Madrid: Naar uit Valencia wordt gemeld, is daar Maandagavond tegen 11 uur voor het Duitsche consulaat een bom ontploft. De ruiten van het go- bouw werden vernield, doch er hadden geen persoon lijke ongevallen plaats. Na een langdurige droogte. Warschau: Uit Lwow wordt gemeld, dat in Zuid-Polen na langdurige droogte onweders zijn los gebarsten, waarbij zooveel regen is gevallen, dat daar door talrijke overstroomingen zijn ontstaan. burgemeester van Noordscharwoude bericht is inge komen, dat zoowel Noord- als Zuidscharwoudo als proefgemeente zijn aangewezen. Door deze maatregel zijn dus thans vier der ge meenten aan den Langendijk in de gelegenheid hun ne werkloozcn in de tuinbouwbedrijven te plaatsen. Wij gelooven dat de tuinders er een goed gebruik van zullen maken, waardoor de arbeiders iets meer kunnen verdienen dan ze in de werkverschaffing kunnen behalen. Het loon is op het oogenblik voor de arbeiders te Broek op Langendijk en Sint Pan- cras f 18. Dit loon zal hier dus ook wel worden be taald. Alleen Oudkarspel is tot nog toe niet bij dc proef gemeenten gevoegd. OUDKARSPEL. In de laatstgehouden raadsvergadering heeft de gemeenteraad besloten een bedrag beschikbaar te stellen om het oude huis van den heer A. de Jong te amoveeren. Thans is men begonnen het huis af te breken. Ongetwijfeld zal hierdoor een verbetering worden verkregen voor het verkeer, daar het nieuw te bouwen perceel een aantal meters achteruit wordt gezet. B4RSJNOERHORN Burgerlijke Stand over de maand Juni 1934. Geboren: Jacob, zoon van Maarten IToogesteger en Trijntje Alida Molenaar; Annie, dochter van Evert van der Berg en Grietje Meijer: Maria Alida, doch ter van Pleter Johannes Enkt en Klazina Anna Droog. Ondertrouwd: Elzo Fennema. oud 26 jaar. machi nist, won. te Velzen en Manrtje Strijder, oud 20 ja ren, zonder beroep, won. te Barsingerhorn; Karl Tenne, oud 26 jaar, timmerman en Dieuwertfo Kees man. oud 25 jaar, zonder beroep, heiden won. te Barsingerhorn; Klaas Booij. oud 35 jaren, arbeider en Eke van Houten, oud 44 jaar, caféhoudster, hei den won. te Barsingerhorn: Getrouwd: Wietze Oppenhuis en Engeltje Vcen- stra; Elzo Fennema en Maartje Strijder. Overleden: Jacob Fluister, oud 65 jaar, echtgenoot van Anna Maria de Boer. Loop der bevolking: Ingekomen personen: J. Blom van Genernuiden naar A 27; Echtgenoote P. Buisman van Alkmaar naar in A 1: R. Polsma van Hoogwoud naar A 16; Mej. C. G. Eisenea van Schagen naar Nieuwe Streek, Kolhorn. E 3: Mej. M. Paalman van Win schoten naar Waardpolder G 15: TL Poede van O- doorn naar Oude Streek E 3; Echtgenoote J. Bou- wes van Zijpe (N.-TT.) naar Poolland C 30; P. Kwan- tes van TJsselmuiden naar Keern. Kolhorn. F 106; Mej. C. Waij van Schagen naar Hoogehieren A 113. De volgende personen hebben zich gevestigd iu het .Toodsche Werkkamp. Nieuwesluis: Mej. K. S. Vorchheimer. B. Tsnac, K. Katzenstein uit Duitsch land: TI. T. Hnftenbach uit. Amsterdam; Mej. K. Brot- zen. Mei. G. Wolhmnn, F. Dalberg, K. Lazarus, uit Duitschland: E. Kaufrruyi uit Brussel: Mei. S. Neu- haus. W. Nathan, H. Jacoebus. R. Reich (Mei.), E. J. Freundlich, B. Orthal, W. Goldmann, L. J. M. Lask, II. T. IJnna, H. Buttenwieser, .T. Tennenbnum. uit Duitschland; Mei. L. S. Arndf uit Amsterdam. G. W. Zwillenberg, B. Friedlander. Mej. I. Grumhneher. A. Baphael. W. Setrauss, D. M. Maij, M. Gcrschlowitz uit Duitsrhland. Vertrokken personen: Joh. de Boorder naar Alk maar, .Spanjaardstraat 9a; J. Groot naar Uitgeest, Markenbinnen 11; A. Boone naar Nieuwe Niedorp, Moerbeek: A. Nïesse en gezin naar Amsterdam. Ge- rard Poustraat. 871: W. Poede naar Medemblik. Mid- deumaer. Brugstraat 20: F.. Kaufmann naar Pamier. end;. J. J. F.ngel en gezin naar Winkel. Sluis; T. T.Tzer en ge-;n naar MedemMik. Middenmeer. Bmg- sferaat 24: TL Poede naar Medemblik, Middenmeer. Brugstraat 26.

Schager Courant | 1934 | | pagina 6