ie H.A.B.O. Tochten Als onze oudjes uitgaan. Autobus tegen een boom. HET INCIDENT BIJ SAMOS. Drama in Poolsch dorp. De dader van den „koffer-moord" gevat Oorgetuige bij den moord te Lorient Eigenaardig verkeersongeval te Amsterdam. Marktberichten. Barometerstand op Woensdagmorgen 8 uur: 765 m.M. Vooruitzichten: Goed weer. Temperatuur: 20 gr. C. is 68 gr. C. Firma GEBR. ROTGANS HOOGZIJDE. SCHAGEN. Officieel „Kodak"-handeIaar. Vraagt onze DIJO-FILM 2S" 8 opnamen, 50 cent. Het Bestuur van onze afdceling van Staatspen- sionneering, daarbij geholpen door nog enkele andere personen, maakt zich elk jaar hoogst verdienstelijk door de bekende autotocht voor onze ouden van da gen. Met steeds groote animo wordt door deze oudjes daaraan deelgenomen en men heeft a! dagen te voren den mond vol over dezen feestdag. Wel een bewijs hoe populair deze uitgaansdag voor ben is. Dinsdagmorgen bij een heerlijken zonneschijn was liet al vroeg druk voor het Tehuis voor Ouden van Dagen, waar vanaf het vertrek zou plaats vindea Auto's, steeds meer reden aan, totdat er tenslotte een 32-tal present waren. Toen kon met het instappen worden begonnen. En voor al de dames en hceren gezeten waren, vereischte heel wat zorg. Maar ten slotte, even over half tien uur, werd het vertreksein gegeven en ging het door Hegen ten straat, Stationsweg, over Nieuwe Laagzijde, Gedempte Gracht, Noord, richting Schagerbrug. Zonder averij werd Schoorl bereikt en koers ge zet naar Bergen en daar was het halt en kregen allen hun natje en droogje. liet was een echt gezellige verpoozing cn van na tuurschoon, waaraan Bergen zoo rijk is, \#crd volop genoten. Castricum aan Zee was toen het doel van de reis en daar werd een heele poos van duin en strand ge noten. Het was er recht heerlijk om te zijn en van dezen dag „buiten" genoten allen met volle teugen. Beverwijk werd tenslotte opgezocht, liet slot Assum- burg bekeken en het was zeker een buitengewone aardige attentie, toen düar voor onze oudjes door den slotbewaarder eenigc liederen werden gevongen, lie deren die vertelden van hccl-uit-vrocgcr. Ten slotte werd Alkmaar opgezocht en daar werd nog een welkome dronk geoffreerd. Maar er is een tijd van komen en van gaan en werd tenslotte Schagen weer opgezocht. Tegen achten kwam de stoet onze gemeente weer binnen en half Schagen was uitgeloopen om deze oudjes het welkom- thuis toe te roepen. Harmonie was als altijd present en een vroolijke wijs weerklonk spoedig. In Vredelust werden allen ontvangen in een vriendelijk versierde zaal, de M&g- nus Follies waren present, en waarachtig, de oude da mes en lieeren togen nog aan den dans! Het was echte jolijt!» De heer Woudenberg, voorzitter onzer Staatsp.-afd„ sprak nog een gepast woord, wees op den welgeslaag den dag, een dag vol heerlijk genieten voor allen die waren mee geweest. Hij dankte allen die hadden mee gewerkt tot het welslagen. En toen was hot slot van dezen pracht-dag, een prachtdag in allerlei opzicht weer daar! Ons dunkt dat in het volkomen slagen van zoo'n dag-uit, de mooiste satisfactie ligt voor allen die zich er veel moeite en zorgen voor hebben betoond. BEDEVAART NAAR HEILOO. Per extra trein gingen gister ook vele R.K. paro chianen van hier naar Heiloo om. deel te nemen aan de bedevaart naar Heiloo. PER H.A.B.O. Een 180-tal kinderen van de Roomsch katholieke school heeft gister zijn schoolreisje gehad. In zes H.A.B.O.-bussen werd een bezoek gebracht aan Ber gen, Eg-mond aan Zee en aan de Apenkooi te Alk maar. Het heerlijke zomerweer werkte schitterend mee om het uitstapje in alle opzichten te doen sla gen. Vooral het strandhezoek te Egmond aan Zee gaf een ongekend genot aan de kinderen. Alles was tot in de puntjes verzorgd cn hulde kon worden ge bracht, voor de uitstekende wijze waarop de N.V. H.A.B.O. voor het vervoer zorg droeg. Morgen, Donderdag, gaat de zevende klas naar Amsterdam. Bestuurder ernstig, enkele passagiers licht gewond. Te Appingcdam heeft gisterenmiddag een autobus ongeval plaats gevonden, dat gelukkig: nog tamelijk goed is afgeloopen. Door onbekende oorzaak de eenige verklaring, welke men er momenteel aan weet te geven is, dat de man door de warmte werd bevangen, doch zulks staal nog geenszins vast verloor de chauffeur R. uit Appingedam eensklaps de macht over het stuur van een autobus der N.V. D. A. M. De wagon begon te slingeren cn reed dan met een smak tegen een hoorn. Dc consternatie on der de. passagiers was groot. Gegil en gekerm klon ken uit den wagen op, doch toen men de gevolgen van de hotsing kon overzien, bleek het dat enkele* van do passagiers weliswaar gewond waren, doch hun kwetsuren waren gelukkigerwijs niet van ern- stigen aard. Nadat zij verhonden waren, konden de menschen naar huis tcrugkeeren. Erger was de bestuurder van den wagen er aan toe. De man was buiten kennis cn de te hulp geroe pen geneesheer achtte het noodig den zwaar ge kwetsten man naar het Academisch ziekenhuis 4e doen overbrengen. Daar heeft men hem ter verple ging opgenomen. IETS APARTS OP HET GEBIED VAN ATTRACTIES. „La nuit féeriquo de Paris". Het Sprookjesachtige NachtfecsL Zaterdagavond 21 Juli a.s„ om 9.00 uur, als de eer ste sterren beginnen te flonkeren boven* Amsterdams Stadion, dan vangf daar binnen de steenen muren het meest grandiooze feest aan, dat Nederland ooit binnen haar grenzen zag. Voor één avond wordt Parijs, de lichtstad, naar Amsterdam overgebracht. De beroemde Nachtfees ten, die jaarlijks tienduizenden Parijzeuaars, dui zenden vreemdelingen uit alle oorden der wereld naar de lichtende fonteinen van Versallles trek ken, zullen den 21sten Juli in volle praal en ioutre ling op Amsterdamschen grond herschapen worden Hier is een evenement dat het Initiatief Comité Am sterdam terecht als de lichtende kroon der komende zomerfeesten beschouwt, hier is een feest van licht fonteinen en vuurwerken van wereldberoemde bal letten en van Eerste Sterren uit de danswerld. dat niemand mag missen! Amsterdammers, en overige Noord-Hollanders, houdt Zaterdagavond 21 Juli a.s. vrij. En gij. die buiten Amsterdam woont, komt den 2istcn Juli a.s. naar de hoofdstad!!!! Dien avond ligt het sprookjesachtige Versailles aan den Amstelveenschen Weg! Leest de aanplakbil jetten! Een keur van festijnen voor het oog stelt U voor, hoe het zal zijn, ais het licht van kleurige fonteinen dc dansen der wereldberoemde Ambrosi- nettes? Als dc ranke lichamen der baUeteuses van het Théatre Royal de la Monnaie de Bruxelles schij nen te zweven in rie fantastische ïichtstroomen, die alleen een Yedivelli weet te ontketenen en Europa's incest gevierd ballet, het ballet Loïe Fuller, U voert naar de hoogste toppen van den dans! Ten slotte een vuurwerk als nog nooit in Nederland vertoond, speciaal vervaardigd door den beroemden Parijschen pyro-technicus Rugglerie. Dit vuurwerk alleen zal den gang naar het Stadion ten volle waard blijken. Komt allen 21 Juli a.s. 9.00 n.m. naar het Stadion. (Zie advertentie H.A.B.O.) Engelsche vloot valt zonder voor afgaande aankondiging de haven binnen. A tliene: Te Tigani, op het eiland Sanios, zijn zonder voorafgaande aankondiging verscheidene Brit- srhe oorlogsbodems binnengeloopen. Woensdag wordt nog het slagschip Quecn Elisabeth met admiraal Fisher aan boord verwacht. Het binnenvallen der oorlogsschepen houdt, naar men vermoedt, verband met het doodschieten van een Hngclschen officier door de Turksclic kustwacht. Simons geeft in het Lagerhuis ontwijkend antwoord. Sir John Simon legde in het Engelsche Lagerhuis een verklaring af over het gebeurde op Samos. waar dc Turkschc kustwacht op drie Engelsche officieren schoot en één hunner doodde. Hij gaf zijn leedwezen te kennen over het gebeurde, doch gaf geen recht streeks antwoord op de vraag, of de boot van den kruiser Devonsliire zich al dan niet in verboden wa teren bevond. Hij zeide dat hij het niet wenschelijk achtte een verklaring af te Joggen, „die kpu worden betwist". Uit Istanboel wordt gemeld, dat de Turksche over heid het incident, als gesloten beschouwt. Anderzijds vertrekt heden de Britsche gezant naar Ankara, om met den Turkschen minister van buitenlandsche za ken het voorval te bespreken. Eischt Engeland deelname aan het on derzoek? Istanboel. In verband met het incident bij Sa- neds verluidt, dat langs diplomatieken weg op ver langen van de Engelsche admiraliteit door de regee ring de eisch is gesteld, dat aan het onderzoek der Turksche autoriteiten een vertegenwoordiger van de Engelsche marine deelneemt. De houding der Turk sche regeering dienaangaande is nog niet bekend. Naar de Br. draadlooze dienst meldt, heeft de com mandant van den kruiser Devonshire, waartoe de be trokken zee-officieren behoorden, gisteren een on derhoud gehad met de plaatselijke Turksche auto riteiten. die medewerking verleenen bij het zoeken naar het vermiste lijk van den over boord gevallen officier. Volgens de door de Engelsche Admiraliteit ont vangen mededeelingen was de boot van de „Devon shire" tot op 100 meter afstand van de Turksche kust gekomen, toen ongeveer 10 soldaten verschenen en zij seinen kreeg om terug te varen. De boot wendde onmiddellijk, doch de soldaten openden het vuur. WATERSLANG IN DE MAAS. Te Andenne gevangen en weer ontsnapt. Uit liet water van de Maas, nabij Andenne, is door een visscher een levende waterslang opgehaald die meer dan 1 meter lang was. De visscher dacht eerst met een reuzenpaling tc doen te hebben. Toen hij echter zag, dat het een slang was, schrow hij zoo geweldig, dat hij bijna in de rivier terecht kwam en bet dier liet ontsnappen. Vóór den oorlog werd, nagenoeg op dezelfde plaats, een waterslang van 70 cM. gedood. PORTEFEUILLE MET GROOT BEDRAG VERMIST Een handelsman te Amsterdam vermiste dezer dagen, op weg van de Kasvereentging naar het Hoofdpostkantoor, een zwart leeren portefeuille, welke een bedrag aan bankpapier bevatte van f 4440, alsmede een notitieboekje met stempels van de be treffende firma en een recu van de Kasvereeniging. Van deze vermissing is aangifte gedaan bij de poli tie van het bureau Warmoesstraat, die een onder zoek instelt. Men vermoedt, aangezien de vinder zich niet heeft aangemeld, dat een misdaad in het spel is. Niet onmogelijk is, dat de portefeuille aan den eigenaar is ontrold. Vier dooden door kolendampvergiftiging. Kattowitz. in een klein dorpje bij Olkoesj is een ernstig ongeluk gebeurd, dat aan vier menschen het leven heeft gekost. De vier kinderen van den boer Boranek, die van 13 tot 17 jaar oud waren, hadden zich in de keuken ter rust begeven, terwijl de boerin in diezelfde keuken vuur aanmaakte. Zij hee^t het deurtje van dc kachel open gelaten en zich eveneens ter ruste begeven in een ander vertrek. Toen zij eenige uren later ontwaakte en in de keuken ging kijken, vond zij haar vier kinderen bewusteloos. Dc dokter moest constateeren, dat bij alle vier reeds de dood door kolendampvergiftiging was inge treden. Reuter meldt uit Londen, dat dc lichaamsdeelen, welke in verschillende koffers te Brighton zijn ge vonden, vermoedelijk afkomstig zijn van «Ie dan seres Violette Kaye, die eenigen tijd te Brighton heeft gewoond. In verband met dezen moord is een zekere Toni Mancini op het politiebureau te Lee nabij Black head Ingesloten, waar hem een verhoor zal worden afgenomen. Deze Toni Manchini, is onder tal van namen bekend. Hij noemde zich Cecil Lois England, Tony England, Tony English, Antoni Pi ril li, Antoni Luigi Mancini, Manseni of Jack Noytre. De naam, die het beste voor hem geschikt is, is echter Don Juan, want in dc paar maanden van zijn verblijf in de bad plaats, had hij zooveel harten gebroken, dat hij be kend stond als „de Romeo der zeekust." In zes weken tijd heeft hij zich zesmaal verloofd en even zooveel malen heeft hij liet meisje verlaten. In een geval had hij zelfs al afgesproken, dat hij in September in het huwelijk zou treden. Over zijn vroeger leven is niet zoo heel veel bekend. Ander half jaar geleden heeft hij eenige dagen met een vrouw in Soho gewoond, waar hij ingeschreven stond als Antoni Mancini cn de vrouw als Sallv Mancini. Het slachtoffer van den moord. Violette Kave, heet van haar eigen naam Violet Watts en stamt uit een gezin van 16 kinderen, AI jong toonde zij haar groote liefde voor het dansen en reeds als schoolkind won zij een eersten prijs op een dans- uitvoering. Op li-jarigen leeftijd begon zij met een revue-gezelschap doer het land tc trekken. Een jaar later kwam zij in Wales, ontmoette daar een mijn werker. Saunders genaamd, werd verliefd op hem en trouwde. Maar voor dit dansvlindertje was het hui selijk leven niet weggelegd, haar ongedurige natuur dwong haar weer weg te trekken en zoo danste zij door het leven heen, met goede tijden, dat zij dui zend pond per jaar verdiende cn slechte dagen, dat zij niet wist hoe rond te komen. Haar ouders hoorden weinig van haar; een keer per jaar, met Kerstmis, een Ansichtkaart, en soms een vluchtig bezoek. Er moet ook nog een zoon van ongeveer twintig jaar zijn, die jarenlang met zijn moeder heeft meegetrokken, maar men weet niet waar hij zich thans bevindt Mancini officieel beschnldigd. Reuter meldt uit Londen, dat Mancini officieel is beschuldigd van den moord op Vilef Kaye, onder zijn waren naam van Jack Nofvre. Hij zou de mis daad te Brighton, waarheen hij is overgebracht, gepleegd hebben. Schoten en kreten klonken door de telefoon. Reuter meldt uit Parijs: Een beambte van de telefoon-centrale van Lorient heef» voor den rechter \erklaard, dat hij de kreten en dc schoten heeft gehoord bij den moord oj> ma dame Henriet, die lOOalfl l" kcud in Mei V8D dit jaar door haar echtgenoot is vennoord. Mevrouw Henriot werd gevonden, liggend op een telefoontoestel. Zij werd blijkbaar door de doodende kogels getroffen op het moment dat zij om hulp wilde telefoneercn. Dc beambte, die haar oproep beantwoordde, boorde de schoten en kreten, doch dacht dat de zilvervossen van Henriot's farm ontsnapt waren en dat op deze dieren werd geschoten. Het schijnt, dat Henriot thans zijn misdaad heeft bêkerfd." - •*- Anto zonder chaniienr er vandoor Kort na half tien is gisteravond op den Munt tc Amsterdam een eigenaardig verkeersongeval ge schied, dat nog betrekkelijk goed is afgeloopen. De chauffeur van een blokhand-taxi die zijn avond standplaats bad ingenomen, ter hoogte van de zaak van Schravendijk wilde zijn wagon starten, nadat twee dames als passagiers waren ingestapt. Dc star ter werkte echter niet zooals het behoorde, als ge volg waarvan hij met een paar collega's de auto van achteren ging opduwen. Plotseling sloeg de motor aan en daar dc wagen op dc derde versnelling stond, ging hij er zonder chauffeur vandoor in de richtine van den Singel. De bestuurder trachtte nog op zijn wagen te sprin gen, doch hij viel er weer af. Van de inzittende dames die. uiteraard zeer ontdaan waren, sprong er een uit de auto, waarbij zij kwam te vallen en een buil aan het hoofd opliep. De andere, die was blij ven zitten, kwam met den schrik vrij, toon de wa gen op het gedeelte van den Singel bij den Munt te gen een boom botste, waarbij hij danig werd bescha digd. In den nasleep van dit drama zal ook dc po litie nog wel een woordje meespreken. STRENG OPTREDEN DER OOSTENRIJKSCHE REGEERING. Comunist en Nationaal-Socialist doodge schoten. Aanslagen duren voort. We en en. Een communist, die aan een ge heime bijeenkomst in het Prater had deelgenomen en niet onmiddellijk gehoor gaf aan het bevel om stil te staan van een politieman, is door dezen dood geschoten. Op dezelfde wijze is bij het Noorder Sta tion een nationnal-socialist door de politie gedood. Uit Wolfsberg in Karnten, uit Innsbruck en uit Sankt Kathrein, eveneens in Karnten, worden nieu we dynamiet-aanslagen gemeld. De aanslag in Wolfs berg is dc vijftigste in korten tijd. Nagekomen berichten ANNA PAÜLOXVN Ai Schoorsteenbrandje. De felle vlam van een paar vliegenvangers, die in het vuur werden geworpen, deed Dinsdagavond ten huize van den heer D. Smits in den Kleiweg een schoorsteenbrandje ontstaan. Dc brandweer wist, door het wegnemen van brandbaar materiaal uit do omgeving van den schoorsteen en het uithalen van dezen, erger te voorkomen. Strooklamp in brand. Doordat ecu vijfjarig jongetje met lucifers speelde geraakte een strooklamp van den heer Noppen in den Grasweg in brand. De brandweer was spoedig ter plaatse en was genoodzaakt het stroo geheel oni te zetten. Het ging vrijwel geheel verloren. De klei ne baas, die bet onheil gesticht had, was van het vuur zoo gcsclirokken, dat hij ver het land op ge vlucht was en zich schuil hield. Toen men hem miste en maar niet kon vinden, begon men zelfs al aan het ergste te denkon en het was natuurlijk een heele geruststelling toen hij eindelijk ongedeerd, te recht was. Bus ta water. Uitwijkend voor een achterop rijdende auto kwam een liabo bus te ver op den smallen berm van den Middenvliet en reed te water. Cchauffeur en passa giers konden zonder letsel op het droge komen. Het was echter een heel karwei, om de bus weer op het goede pad te brengen. Een kraanwagen en heel wat. hulpvaardige handen moesten er aan tc pas komen. WINKET. Onze plaatsgenoot. F.. Bakker Kz. werd bevorderd van de 3de naar de. ide klas der Middelbare Han delsschool te Alkmaar, terwijl onze vroegere plaats genoot R. Jensma. die na zijn vertrek, in de 1ste klasse der H.B.S. te Leeuwarden werd geplaatst, werd bevorderd naar de ?dc klasse dier II.B S. 7 IJ P E SCHAGERBRUG. Aan de R.ILB.S. te Alkmaar zijn bevorderd: van de 2e naar de 3e klasse: Lijda van Veen: van dc 4e naar de 5e klasse: C Nap. PÜRMEREND, 17 Juli. 29 part. kleine boerenkaas f 20 per 50 Kg., handel matig; 2 partijen conunissiekaas f 17 per 50 Kg., 2403 Kg. boter f 1.15—1.40, weiboter f 1.051.25 per Kg.: 475 runderen: w.o. 460 vette f 0.54—0.62 per Kg., handel vlug, 110 gelde koeien f 80135. handel stug, 45 melkkoeien f 120220. handel stug. 60 stieren f 0,320.45 per Kg., haudcl stug, 19 paarden f liO— 140, handel matig: 135 vette kalveren f 30—50, han« «lel matig. 312 nuchtere kalveren (aterht) 138. (fok) f 613, handel matig; 310 vette varkens (slacht) f 029-031 per Kg., handel vlug. 52 magere varkens f 1218, handel stug, 196 biggen f 712. handel vlug, 284 schapen f 920, handel stug, 251 lamineren f 5 10, handel stug, 1!) bukken f 2t-7. handel matig, kippeneieren f 2.252.75, eendeieren f 2.10 j>er 100 st., Piepkuikens 52!460 ct. per Kg., handel vlug. 3871 kipeleren A 2—250, 198 idem B f 1.60-1 80. 1773 eendeieren f 2.102.25, per 100 stuks: oude kippen en hanen 35—421,» ct. per stuk, handel matig: k«v nijneu f 0251.80. handel stug; eenden f 025—1.80 per stok, duiven f QJ0 per paar. Op de gemeentelijke kaasheurs waren heden aan gevoerd: 20 partijen kaas. wegende 54000 Kg. Han del matig, hoogste prijs 1 19. Eierveiling „Paradijs". Aanvoer: 120.000 eend- eieren f 1.90—2.40; 80.000 kipeiren: 70-80 Kg. f 2.90 a>-6r> Kg. f 2.50—2.70. 63-64 Kg. f 2.40-2.70, 60 62 Kg. f 2.10—2.60. 58-59 Kg. f 2.10—2.30, 56-57 Kg. f 2—230, 5355 Kg. f 1.90—2.10. 50-52 Kg. f 1.80—2. WARMENHUIZEN, 17 Juli. Aangevoerd: 65568 Kg. aardappelen: Schotsche muizen f 44.80, export f 1.80, grove id. f 4. export f 2.40—2.80. drielingen id. f 2.60—650. eigenheimers f 4—5.60, drielingen f 2.10—2.30, 4050 Kg. zi Kennen nep f 7.408.10, drielingen f 3.10330, uien f 1502. AMSTERDAM. 17 Juli 1934. Aardappelen: Zeeuwschc hl. eigenheimers f 6—6.40, id. lionte star f 66.40. id. oigenh. f 5.606, id. eigen heimer poters f 3.604, id. hl. poters f 3.004. idem roode poters f 44.40. IJ polder eigenheimers f 5.60 6, id. hl. eigenh. f 6—6.40, id. eigenh. poters f 3.604. Andijker muizen f 5.606. idem kleine muizen f 3.60 4. Langedijker muizen f 550—6. Rijper muizen f 5.60—6, nieuwe Malta f 6—7. Koord-Holl. eigenhei- uiers f 5.60—6, id. hl. eigenh. f G6.40 per 100 Kg. MEDEMBL1K, 17 Juli 1934. Aardappelen: Schotsche muizen f 2.102.15, kleine muizen f 1.101.15, ronde aardappelen f 3, borgers 235—255, alles per .">0 Kg. NOORDSCHARWOUDE, 18 Juli. Aangevoerd: 150.000 Aardappelen, Schotsche mui zen f 44.60, export f 1.20—2.70, eigenheimers f 430, hl. dito f 4—4.70, drielingen f 2—3.10, drielingen f 23.10, 4800 Kg. zilvcruien f 1, drielingen f 3.70— 4.50, zilvernep f 8—8.50, 825 Kg. spercieboonen f 7— 8.40, 75 Kg. tuinboonen 1 130, 300 Kg. witte kool f 2.20. BROEK OP LANGENDIJK. 18 Juli 1934. Aanvoer: 80.000 Kg. aardappelen: Schotsche muizen 44.90. schoolmeesters 330—3.40, eigenheimers 4 4.70, hl. dito 4—4.70. drielingen 230—2.70. 1000 Kg. zilveruien: drielingen 4. zilvernep 8309.40. 800 Kg. slaboonen f 7.80—10.50. ">0000 Kg. roode kool f 1 1.90, 400 Kg. witte kool f 2, 2500 Kg. gele kool f 3.10 —4, 1000 Kg. bos wortelen f 150—1.70, 3000 stuks bloemkool f 7—12.10, II f 2.40-3.60. IN PLAATS VAN KAARTEN. Geboren: GERRIT, Zoon van J. MOLENAAR L. MOLENAARPerras. St. Maartensvlotbrug, 17 Juli 1934 Getrouwd: C. BIESHEUVEL en T. v. HERWERDEN, die, mede namens wederzijdsche familie hartelijk dank zeggen voor dc vele blijken van belangstelling bij hun Huwelijk ondervonden. Nieuwe Niedorp, 14 Juli 1934. Aan allen di<' tijdens de ziekte en na het overlijden van onzen geliefden Man. Vader, Behuwd- cn Grootvader, den Heer A. A. A„ KRAAN, hun hulp en deelneming hebben betoond, onzen hartelijkeu dank. Uit aller naam, W. C. KRAAN—Lenghaus Valkoog, 18 Juli 1934. ZATERDAG 21 JULI a.s. naar het sprookjesachtige Parijsche Nachtfeest in het Stadion te Amsterdam. Vertrek 17.30 uur. Prijs 11.50. ZONDAG 22 Juli a.s., naar Amsterdam—SchipholGroenendaal 't Kopje. Vertrek 12.30 uur. Prijs f 2.—. Beide tochten vertrekken vanaf Garage SCHAGEN. Opgave en inlichtingen hij de H.A.B.O. Ga rage, Molenstraat, Tel. 2, Schagen. Biedt zich aan als dienstbode: EEN MEISJE van 15 jaar. liefst in klein gezin. Adres: D. BERKHOUT, te Zuid- scharwoude. MANGELWORTELPLANTEN te koop, bij 11. SMIT, DirksUorn.

Schager Courant | 1934 | | pagina 2