Radioprogramma 'LI", OPZIENBARENDE BERICHTEN. WIE DILLINGER VERRIED. Zijn „heldendaden". De overstroomingen op Korea. De toestand in de mijnindustrie. Zware onweders in Polen. Laffe praktijken. Twee trams tegen elkaar gebotst. houden een crnnie meerderheid teeen dat voorstel wn' tèrwil! weten later hetrelfde voorstel wordt eeilaen door de meerderheid van R. en u De heer rtiannm is oM-rtuitrd dat de voorstemmers van vorftr maal andem ronden hebben aestemd als de heer Nannis toen de toehehtine had verstrekt, die nu door den heer Van der Sluus is aeacven. Tint is een font van den heer Nnnnis aeweest. De heer Nannls: Alle feiten rijn toen door B, en W onder de oogen gezien. Pe heer Dfiorn zegt niet van zienswijze te z«n veranderd. Spr. is door de toelichting van den heer Van der Sluijs niet overtuigd. Het is z.i. juist dat de 10 pensioensverhaai van f1900 (als pensioens grondslag wordt eenomen. want de gemeente ont vangt van de veldwachterswoningen 'n niet te hooge huur en het is ook juist dat van de f100 bodeloon 10 wordt verhaald. Als de betrouwbaarheid van de veldwachters met f50 moet worden gekocht. gaat het prestiee van den raad te niet. Als de tijden zich herstellen, zal de raad wel weer met hoogere sala rissen voor den dag komen. De Voorzitter zegt. liever te zien. dat de heer Doorn 'terugneemt de opmerking over het koopen van de betrouwbaarheid met f50. want spr. zegt. dat de betrouwbaarheid der veldwahcters voldoende is. Spr. verklaart zicb daar ten volle verantwoordelijk voor. De beer Doorn zegt dat bet hem genoegen doet. dit van den Voorzitter die de veldwachters beter kent dan spr. te hooren en spr. neemt die woorden dan ook terug. .Spr. heeft niet bedoeld dat dit van toe passing was op deze veldwachters, maar dat het den schijn zou wekken alsof hot 't geval was. De heer Pignnm bad ook willen opmekren. dat de betrouwbaarheid niet moet worden gekocht. maar dat we waardoering moeten hebben voor het politie personeel. Dat de Voorzitter de opmerkimr tegenover den beer Doorn maakte, verheugde spr. dan ook. De heer Van der Sluijs zegt dat waar de meerder heid nu in 't openbaar haar meening beeft kenbaar gemaakt, spr. wel gedwongen is zijn toelichting in 't openbaar te herhalen. Spr. deelt dan mede. dat bil de behandeling van de salarissen der ambtenaren, in 't algemeen, door hem wenschelijk werd geacht de f50 salarisvermindering van de veldwachters te rug te nemen. In de tweede plaats was het spV. ont gaan. dat het pensioensverhaai niet was 10 van f1550 als salaris, maar van f 1900 als zijnde het be drag van den pensioensgrondslag. In de derde plaats is bij de relletjes Ie Amsterdam wel gebleken de groote verantwoordelijkheid van de politiemen- srhen. en dat het noodzakelijk is dat in alle opzich ten valt te rekenen op onze menschen. En in de 'vierde plaats blijken de salarissen der gemeenteveld wachters in andere gemeenten hooger dan hier. Spr. heeft straks al opgemerkt, dat als men de salaris sen met elkaar vergelijkt en zooiets constateert, men voelt, zwak te staan. De heer Smit deelt mede. met net voorstel van B. en W. accoord te gaan, maar spr. vindt één der fcnotieven bepaald onjuist, nl. dat f190 wordt ver- 'haald op een salaris van f 1550. Hoe komt men tot jeen grondslag van f 1900? Door de emolumenten en emolumenten zijn ook salaris. De heer Blom zegt, dat de pensioengrondslag vol doende bekend was. en ook de vergelijking met an- jdere gemeenten. Alleen de relletjes te Amsterdam (waren niet bekend en spr. denkt dat dit voor een groot gedeelte de oorzaak is van de veranderde 'houding van de meerderheid van B. en W. De heer Bruin: Misschien sympathiseert U met de relletjes te Amsterdam. De heer Blom: Ik niet Het voorstel van B. en W. wordt aangenomen met *10 tegen 1 stem, die van den heer Doorn. Da werkvarschailing. Bij de rondvraag zegt de heer Nannis dat de werkverschaffing stop staat en dat bij de motivee- Ving ervan was gezegd, dat het wel een beetje rond 'zou loopen met het vinden van werk. De werkver schaffing staat nu 3 weken stop en een kleine 50 «menschen zijn in de steunregeling, een steun van 4 0.50 voor man en vrouw en oploopende tot fll k 113, naar gelang van het aantal kinderen, doch een steun van gemiddeld f8 per gezin. Anna Paulowna neemt onze menschen niet. omdat ze zelf genoeg Werkloozen heeft en in Zijpe is er onvoldoende werk. Spr. vraagt niet de uitspraak van den raad om de werkverschaffing weer in te voeren, maar spr. doet een beroep op den raad, dat B. en W. de vrijheid krijgen, in het belang der geheele gemeen schap de werkverschaffing weer open te stellen. De Voorzitter zegt, dat toch wel gebleken is dat B. en W. niet heclemaal hebben misgezien, want voor de werkverschaffing werd stopgezet, waren er 80 in de werkverschaffing en nu een kleine 50 in de steunregeling. De heer Dignum is overtuigd, dat als de nood daar is, B. en W. maatregelen zullen nemen, en dai B. en W. daarbij rekening zullen houden met de belangen van de geheele gemeenschap. Spr. wijst er op, dat altijd de schijn moet worden gewekt, als of het alleen de S.D.A.P.-sche raadsleden zijn, die voor de belangen van de arbeiders opkomen. Die schijn heeft spr. echter nooit gekend, want ook wij hebben 't uiterste, soms meer dan 'l uiterste ge daan voor de arbeiders en werkloozen en wij zul len dat blijven doen. Maar wij zullen daarbij reke ning houden met de belangen van de geheele bur gerij. Spr. zegt. dal men spr. vroeger wel heeft be schouwd als te zijn een arbeidersafgevaardigde, maar als zoodanig heeft spr. zichzelf nooit gezien, doch als vertegenwoordiger voor de geheele ge meente. De heer Nannis zegt, dat als de heer Dignum dan zooveel heeft gedaan voor de arbeiders, en dit wil blijven doen. dan moet hij thans spr. meehelpen om die 50 menschen tewerk gesteld te krijgen. Dat is dan de plicht van den heer Dignum. De heer Dignum zegt, het volle vertrouwen in B. en W. te hebben, dut zo eerst de zaak onderzoeken en daarna met een voorstel komen. En na zelfonder zoek door ons. hebben wij altijd ons best gedaan tot een goede oplossing te komen. De heer Van der Sluijs zegt, dat. de werkver schaffing voor een deel door het rijk zelf werd stop gezet en overbleef de werkverschaffing in de Wie- ringermeer. Het vervoer daarheen zou met bussen moeten plaats vinden en de kosten daarvan zijn voor de gemeente te hoog Het gaat er niet om dat we het den menschen niet gunnen, maar de finan- tien laten het niet toe. Ook spr. wijst op het feit, dat na de stopzetting het aantal werkloozen van 80 terugliep tot 41, de tweede week waren er een paar meer en nu 48. De Voorzitter zegt, dat de werkverschaffing bij Staatsboschbehcer 8 September weer open gesteld wordt en dat het dus wel te billijken is dat de werkverschaffing hier nog niet open gaat. Den heer Nannis is gebleken, dat op 't oogenblik het werkobject te Nicuwesluis is. Daar gaan ook de menschen van Anna Paulowna heen en daar zou den wellicht de menschen uit de NoordZijpe ook te werk gesteld kunnen worden. De menschen willen er per fiets heen. Er blijven dan dus over de men schen uit de Zuid-Zijpe en die zouden dan per bus vervoerd moeten worden. Spr. ziet wel degelijk de gemeente-finantien. maar ook de 50 menschen die anders onherroeplijk te gronde gaan ten koste van den middenstand en de geheele gemeente. De heer Doorn zegt, dal die toelichting anders klinkt. Spr. dacht, dat 11. en W. voldoende voeling met elkaar hielden. Als de menschen te Nieuwc- aluis tewerk gesteld kunnen worden, met weinig meer kosten voor de gemeente, is dat beter en dat zullen ook B. en W. wel willen. De Voorzitter zegt, dat het hem genoegen doet van den heer Dignum te vernemen, dat hij vol doende vertrouwen heeft in B. en W. en spr. durft ook zeggen, dat II. en W. do werkverschaffing zoo goed mogelijk blijken regelen, én voor de menschen én voor de gemeente Met is altijd aan B. en W. overgelaten en de raad zal wel geen bezwaar heb ben. dat zoo te laten. De heer Nannis moet niet ver geten, dat we steeds zullen moeten zien niet één groep, maar de geheele gemeente. Den heer Smit wil het voorkomen, dat er iets ha pert in het college van B. en W. Mijnheer Nannis had zijn mededeeling niet moeten doen in openbare vergadering, maar in het college van B. en W. De heer Nannis: Dat heb ik gedaan. L' is te voor- harig, mijnheer Smit. De heer Smit: Die indruk geeft het toch, mijnheer Nannis. De Voorzitter sluit de discussiën. De heer Nannis zegt, dankbaar te zijn, dat de geest van de vergadering toch zóó is. dat indien het mo gelijk is de werkverschaffing weer opengesteld dient te worden. Hierna sluiting. DONDERDAG 26 JULI 1934. HILVERSUM (1875 M.) A.V.R.O.T 8.00 Populaire gramofoonmzuiek: 10.00 Morgenwijding: 10.15 Gewijde muziek: 10.30 Kamer muziek: 11.00 Voordracht door Julia de Gruytcr; 11.30 Voort zetting Kamermuziek; 12.00 Lunchconcert door de Nieuwe Amsterdamsche Orkcstvereeniging o.l.v. Nico van der Linden, met tusschenspel van Accor- deonmuziek door „The Hollandia Three"; 2.30 Voor dracht door Willem Hunsche: 3.00 Gramofoonmuziek 3.15 Overschakeling zender; 4.00 Dr. J. H. Gunning JHzn. leest, voor zieken en ouden van dagen: 4.30 Pianorecital; 5.00 Voor grootere kinderen: 5.30 Kovacs Lajos en zijn orkest: 6.30 Sportpraatje door Han Hol lander: 7.00 Gramofoonmuziek: 7.35 Causerie: 8.00 Vaz Dias: 8.05 Concert door het ensemble Pali: 8.30 Zang door „The Kentucky Singcrs"; 8.45 Radiotoo- neel: 9.15 Zang door „The Kerituckv Singers" 9.30 Orgelconcert door Piet Palla: 10.00 Kovacs Lafos en zijn orkest: in de pauze: Gino Bordin en zijn Ha- waiian-orkost: 11.00 Vaz Dias: 11.10 Concert door het Orkest Bob White; 12.00 Sluiting. HUIZEN (301.5 M.) K.R.O.! 8.00 Morgenconcert: N.C.R.V.: 10.00 Gramo foonmuziek: 10.15 Morgendienst; 10.45 Leger des Heils-kwartiertje; K.R.O.: 11.00 Gramofoonmuziek: 11.30 Godsdienstig halfuurtje: 12.00 Politieberichten: 12.15 Het K.R.O.-Orkest: N.C.R.V.: 2.00 Cursus fraaie handwerken: 3.00 Vrouwenhalfuurtje: 3.30 Gramofoor muziek: 3.45 Verzorging van den zender: 4.00 Bijbel lezing; 5.00 Cursus Handenarbeid voor de feugd: 5.3é Liederenrecital: 6.45 Causerie: 7.00 Politieberichten: 7.15 Gramofonnmu/iek: 7.30 Weekoverzicht; 8.00 Gra- mnfoonmuziek: 3.13 Bach-concert; 9.30 Lezing! 10.00 Vaz Dias; 10.10 Geedeelten uit het Oratorium „Elias" LUXEMBURG (1301 MA 7.00 Accordeon muziek: 7.20 Idem: 8.20 Gevarieerd concert: 8.10 Idem; 9.35 Zangrecital; 10.05 Sympho- nieconcert. BRUSSEL (481 M.) '12.15 Orkest: 5.15 Idem; 9.35 Idem; 10.40 Gevraagde gramofoonmuziek. BRUSSEL (322 M.) 12.15 Gramofoonmuziek: 8.20 Concert; 10.30 Gramo foonmuziek. KALUNDBORG (1261 M.) 3.50 Omroeporkest: 8.10 Vrooliike avond: 9.20 Moder ne muziek uit klankfilms: 10.05 Moderne Amerikaan- sche melodiën; 11.15 Dansmuziek. BERLIJN (357 M.) 4.20 Omroeporkest; 10.05 Concert; 11.10 Schrammeï- muziek. HAMBURG (332 M.) 1.20 Gramofoonmuziek: 7.20 „Frohe Heimat", zang spel; 11.20 Dansmuziek; 12.35 Omroepkoor. KEULEN (456 MA 1220 Het Wostduitsche Kamerorkest; 7.20 Verdi- concert; 10.50 Kamermuziek. DAVENTRY (1500 M.) 2.20 Orkest; 7.20 Idem; 11.05 Dansmuziek, PARIJS (Poste ParUlen) (313 M.) 7.00 Gramofoonmuziek; 8.05 Idem. PARIJS RADIO (1648 M.) 12.50 Orkest; 8.20 Kamermuziek; 10.50 Dansmuziek. MILAAN (369 M.) 5.30 Dansmuziek; 0.05 „Iris", opera van Pietro Mas- cagni. ROME (421 M.) 5.20 Kamermuziek; 8.30 Gramofoonmuziek; 9.05 Con cert; daarna populaire en dansmuziek. WEENEN (507 M.) 6.05 Kamermuziek; 8.35 Gevarieerd programma; 12.20 Dansmuziek. WARSCHAU (1345 M.) 4.20 Populair concert; 7.35 Idem; 9.30 Symphonie- orkeat; 10.35 Dansmuziek. BEROMUNSTER (540 M.) 7.25 Populair concert; 8.20 Zang; 9.20 Orgelconcert Samenwerking tusschen nazi's en socia listen in Oostenrijk? Groote belangstelling is te Weenen gewekt door de in krachtige termen gestelde waarschuwingen van de Italiaansche Giornale d'Italia en de Fransche Teraps, gericht tot de verantwoordelijke instanties voor den thans in Oostenrijk hecrschende terreur. Men is van meening, dat daarin gezien moet worden een bewijs van de" bezorgdheid, die thans zoowel te 'lome als te Parijs heerscht hetgeen aanleiding zal unnen geven tot definitieve stappen. Men wijst er lier nadrukkelijk op, dat door een enkel woord uit Muenchen de terreur gemakkelijk kan worden onder drukt, gelijk reeds is gebleken in Februari j.1., toen Habicht zijn wapenstilstand afkondigde. De ondersecretaris voor openbare veiligheid, Karwinsky, heeft Maandagavond een verklaring afgelegd, waarin hij meedeelde, dat hij van mee ning was, dat de communisten of socialisten die kort geleden zich hebben gemengd in de terreur, hun explosieven, hevelen en belooningen hebben ontvangen van de nationaal socialistische orga nisatie. Karwinsky is er van overtuigd, dat men hier met één enkele campagne te doen heeft, die moreel en materieel geinspireerd wordt van uit Muenchen. Vervolgens deelde Karwinsky hetgeen inmid dels reeds geseind is, mede, hoeveel ontplofbare stoffen ingeleverd waren. Twee oud-tuchthuisboeven en Mn vrouw, wier namen altijd geheim zullen blijven. NewYork. Het schijnt thans al vast te staan, dat de politie op het spoor gekomen is van John Üillinger door verraad van ttvce oud-tuchthuisboe ven en oen vrouw. De politie weigert iedere nadere mededeeling over deze personen. Lr verluidt echter, dat de aanbrengers,den prijs van 15 duizend dollar zullen krijgen, die op het hoofd van Üillinger was gesteld. Dillinger schijnt in financieelc moeilijkheden ver keerd te hebben ten tijde van zijn dood, althans in zijn zakken werd slechts zeer weinig contant geld gevonden. De leiders der door Dillinger beroofde banken heb ben zich naar Chicago begaven teneinde aldaar hun rechten te doen gelden voor het geval mocht blijken, dat de Federale politie nog gelden van Dillinger op het spoor komt. Da „heldendaden" van Dillinger. Met alle kracht is thans de achtervolging opgeno men van de overlevenden van de bende van John Dillinger, namelijk John Hamilten, George Baby, Face Nelson en Homcr van Meter. Nu Dillinger eindelijk dood is. worden tal van zijn heldendaden weer in herinnering geroepen. Zoo wordt verteld, dat Dillinger eens zich had uitgegeven voor bankier en als zoodanig er zelfs in geslaagd was een uitnoodiging te krijgen voor een banket tijdens hetwelk hij erin slaagde inlichtingen te verkrijgen over de gemakkelijkste wijze om overvallen te ple gen op verschillende groote banken. Verder schijnt Üillinger zich eenige malen te hebben uitgegeven voor journalist en zoodoende in de politiebureaux van de staten van het Midden-Westen tal van bij zonderheden te weten te zijn gekomen omtrent de op hem georganiseerde drijfjacht. Zijn sluwheid en on verschrokkenheid gelijk die thans in de dagbladen breedvoerig besproken worden, beginnen reeds een legendair tintje aan te riemen. Zijn bekendste heldenfeiten zijn: tweemaal heeft hij een overval gepleegd op politiebureaux, waar hij een groote buit maakte bestaande uit munitie, ko gelvrije vesten en machinegeweren. Te Auburn VVar- saw en te Greencastlo in Indiana pleegde hij overval len op de politiebureaux en verdween met medene ming vun 55 duizend dollar. Hij een andere bank overval maakte hij 28 duizend dollar buit. Driedui zend dollar verdiende hij bij een bezoek aan een bank in Üaloville in Indiana, 20 duizend dollar bij een vi site aan ,de First National in Chicago, 28 duizend verwierf hij uit de kas van een bank in Indianapolis. Zijn korte boevenbestaan wordt geillustreerd door oen vrijwel onafzienbare reeks bankovervallen, moorden en stoutmoedige ontsnappingen.. Bij zijn dood was hij vrijwel onherkenbaar, hij droeg een snor en had zijn gelaat door operaties vrijwel ge heel veranderd Men zoekt thans naar den chirurg die den bandiet de buitengewoon geslaagde me- tamorphose heeft doen ondergaan. DE „MONTE ROSA" WEER VLOT. Ruim honderd duizend personen door het water in het nauw gedreven. Tokio: De overstroomingen in Zuid-Korea zijn nog steeds niet tot staan gekomen. Gistermorgen is wederom een rivier huiten haar oevers getreden. Ruim honderduizend personen zijn thans door het hooge water in het nauw gedreven. Vier honderd huizen zijn totaal weggespoeld, terwijl vele duizenden andere wo ningen onder water staan. Vele duizenden bewoners der geteisterde streken hebben de wijk genomen naar de nabijliggende heuvelen. Tot dusverre is bekend, dat 29 personen verdronken zijn, 21 anderen verwon dingen hebben opgeloopen, terwijl 18 personen wor den vermist. Uiteraard zijn deze berichten niet vol ledig en verkeert men over het totaal aantal slacht offers voorloopig nog geheel in het onzekere. 350 mijnwerkers op straat? Heerlen: Naar wij vernemen heeft de directie van de Oranje Nassau Mijnen in verband met den aandrang, uitgeoefend om te komen tot een werk week van vijf dagen, het voornemen om met ingang van le September a.s. 350 mijnwerkers op de Oranje Nassau Mijn IV te ontslaan. Tevens ligt het in de be doeling van genoemde directie om de salarissen der beambten met ingang van 1 September a.s. met drie procent te verlagen. Het conflict op de Domanlale mijn en de Wlllem-Sophla. Heerlen; Na gezamenlijk overleg hebben de vier mijnwerkers-organisaties den directies van de Domaniale Mijn en de Willem-Spohia bericht, dat door geen der mijnwerkersbonden een afzonderlijke loon- overeenkomst voor één of meer mijnondernemingen kan worden aangenomen. Hamburg. De pogingen van het Duitsche toe ristenschip „Montc Rosa" om op eigen kracht weer vlot te komen, hebben gistermorgen tegen 7 uur suc ces gehad. Het regeeringsstoomschip „Arcus" heeft daarbij groote hulp verleend. De „Montc Rosa" blijft vooreerst in de nabijheid van Thorshavn liggen. Duikers zullen dan vaststellen of en welke schade het schip bij het aan den grond loopen heeft beko men. Zoo mogelijk zal do „Monte Rosa" dan de reis .voortzetten. Twee dooden. Warschau! Zwaar onweer Is in het Wojwo- deschap Lodz losgebarsten en heeft groote schade ver oorzaakt. In het plaatsje Sulmirschltz is de bliksem in een kerk ingeslagen, welke ondanks de inspanning van de brandweer geheel afbrandde. Ook in de ge meente Jasna heeft de bliksem brand veroorzaakt. Twaalf nederzettingen werden daar een prooi der vlammen. Bij het blusschingswerk zijn twee men schen om het leven gekomen. DE ONTPLOFFING BIJ EEN PICNICPARTIJ TE BLARICUM. Trouwlustige meisjes opgelicht. De vacantie-Kamor der rechtbank te Amsterdam veroordeelde vandaag een 22-jarigen oloctro-techni- cus en een 39-jarigen handelsreiziger conform den eisch van den officier van justitie, resp. tot acht maanden en een jaar en zes maanden gevangenis straf, wegens oplichting meermalen gepleegd. Het tweetal had geheel onafhankelijk van elkaar, kennis gemaakt met verschillende meisjes. De han delsreiziger had o.a. een eerzame weduwe tot het slachtoffer van zijn oplichterspraktijken gemaakt. Hij had door middel van een huwelijksadvertentie kennis met haar gemaakt en gaf voor met haar te willen trouwen. Op geraffineerde wijze had hij haar f 1500 ontfutseld. Do electrotechnicus had zich uitgegeven voor in genieur bij Werkspoor. Hij lichtte een trouwlustige dienstbode op voor f 60. KWAAL, DIE OVER DE GANSCHE WERELD VERBREID IS. Ook de New-Yorksche brandweer last van de straatjeugd. heeft New-York. Het schiint een onverbeterlijke kwaal te zijn van dc straatjeugd over de jreheele wereld om de brandweer noodeloos te laten uitruk ken door loos alarm. In New-York hebben dit jaar reeds vier brand weerlieden tengevolge van dereelijkc onverantwoor delijke „Krapjes" het leven gelaten. Dezer dagen wederom rukte de brandweer tengevolge van een loos alarm uit. raakte in botsing met een taxi, met het gevolg, dat een der brandweerlieden op slag gedood werd. Waarvan dc een vol bezet met kinderen. Milaan: In een bocht waar zeer weinig uit zicht is, in Pallanza aan het I.ago Magiorc zijn twee trams in volle vaart met elkaar in botsing gekomen. De eene tram was vol bezet met kinderen, die met vacantie gingen. Een en twintig personen moesten voor een deel met ernstige verwondingen naar het ziekenhuis worden overgebracht. Negen personen be kwamen lichte kwetsuren. De oorzaak van het onge luk is dat de conducteur van een der beide trams een halte-signaal niet had gezien. De gewonde jongen overleden. Zondagmiddag is te Blaricum, toen daar een Am- erdamsche familie aan het, picniccen was, het toe- loï, waarop do maaltijd werd bereid, uit elkander ge- prongen, waarbii een 8-jarige jongen ernstige brand- 1 wonden opliep. Wij vernemen thans dat het kind in liet Wilhelmina Gasthuis aan de bekomen verwondin gen is overleden. 466e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) lstc klasse, 2de Ujst Trekking van Dinsdag 24 Juli 1934 Hooge Prijzen 20 000.— 23614 1.500.— 12134 1.000.— 115 1606 9422 400.— 11284 22168 200427 1820 18140 20494 100— 321 4152 6807 20327 20993 Prijzen van f20. 25 44 88 94 100 312 360 375 426 437 439 457 529 530 533 568 571 607 690 726 917 931 985 988 1021 1106 1113 1175 1183 1215 1240 1246 1288 1306 1458 1464 1470 1474 1487 1527 1537 1503 1598 1618 1622 1651 1667 1680 1689 1698 1700 1713 1828 1844 1855 1856 1885 1896 1936 1951 1997 2028 2089 2106 2118 2248 2268 2270 2313 2389 2425 2446 2484 2526 2530 2545 2596 2645 2648 2753 2768 2785 2803 2955 3020 3072 3100 3325 3420 3429 3467 3506 3507 3593 3595 3617 3674 3681 3711 3807 3830 3840 3859 3863 3881 3967 3975 3981 4016 4052 4062 4100 4135 4163 4190 4255 4256 4291 4324 4344 4457 4474 4527 4559 4573 4582 4596 4611 4621 4638 4693 4767 4771 4828 4840 4849 4858 4906 4961 4968 4983 5018 5109 5118 5125 5260 5280 5289 5306 5310 5485 5486 5529 5536 5543 5571 5590 5651 5662 5791 6792 6796 5807 5818 5821 5876 5906 5914 6936 6961 6050 6100 6117 6187 6197 6214 6215 6224 6225 6281 6295 6307 6339 6363 6368 6376 6392 6435 6478 6481 6490 6583 6607 6628 6666 6667 6685 6818 6822 6832 6923 6969 7022 7033 7034 7088 7107 7224 7248 7309 7373 7381 7386 7475 7485 7504 7532 7534 7593 7619 7628 7704 7706 7813 7861 7871 7923 7933 7957 7973 7997 8016 8032 8058 8082 8140 8165 8218 8230 8247 8270 8298 8327 8359 8383 8419 8441 8468 8509 8597 8616 8706 8741 8758 8776 8783 8872 8875 8901 8903 8911 8942 8987 9012 9041 9043 9110 9151 9183 9231 9239 9258 0268 9306 9315 9326 9334 9338 9347 9353 9380 9448 9513 9536 9638 9652 9668 9672 9674 9700 9778 9782 9793 9795 9843 9911 9950 10004 10008 10030 10058 10076 10083 10085 10112 10154 10183 10213 10264 10303 10376 10438 10451 10545 10578 10599 10619 10640 10641 10654 10695 10708 10713 10723 10744 10759 10858 10926 10962 10985 11007 11010 11148 11230 11236 11256 11265 11277 11329 11353 11402 11469 11518 11535 11558 11589 11610 11634 11683 11699 11725 11732 11734 11781 11834 11838 11853 11863 11875 11931 11944 11946 11974 12004 12021 12035 12143 12173 12189 12218 12242 12252 12278 12337 12344 12465 12483 12487 12549 12551 12554 12555 12568 12573 12583 12657 12664 12725 12823 12833 12896 12934 13026 13044 13062 13068 13103 13178 13179 13193 13227 13250 13295 13342 13347 13359 13429 13439 13461 13478 13502 13505 13537 13555 13566 13569 13654 13664 13674 13705 13724 13760 13766 13849 13871 13881 13924 13929 13956 14012 14026 14034 14038 14095 14163 14166 14180 14191 14193 14265 14301 14315 14360 14366 14378 14407 14437 14448 14463 14476 14554 14589 14684 14704 14731 14734 14745 14788 14797 14815 14846 14921 14931 14999 15005 15066 15075 15097 15196 15204 15226 15233 15259 15261 15266 15268 15299 15354 15361 15395 15539 15544 15559 15583 15586 15593 15636 15644 15656 15659 15721 15732 15780 15853 15884 15896 15917 15983 16042 16060 16118 16182 16304 16322 16395 16402 16445 16474 16497 16607 16695 16698 16724 16801 16810 16811 16909 16930 17004 17007 17031 17034 17041 17180 17208 17218 17316 17410 17422 17472 17510 17518 17569 17594 17704 17708 17717 17724 17727 17735 17774 17843 17895 18002 18013 18123 18148 18159 18185 18200 18274 18283 18291 18297 18308 18328 18343 18390 18424 18450 18456 18498 18525 18557 18622 18684 18693 18694 18858 18873 18887 18928 18941 18945 18997 19042 19082 19117 19130 19137 19156 19161 19182 19183 19216 19265 19286 19297 19342 19345 19422 19441 19487 19493 19549 19560 19570 19585 19594 19631 19643 19647 19724 19763 19767 19782 19790 19805 19838 19876 19916 19922 20015 20035 20072 20111 20122 20124 20134 20216 20219 20227 20236 20335 20339 20345 20406 20512 20513 20625 20659 20704 20739 20789 20853 20885 20945 20948 20958 20968 20981 21063 21066 21079 21125 21189 21195 21282 21311 21387 21443 21463 21488 21496 21508 21526 21534 21543 21548 21635 21643 21693 21697 21823 21830 21848 21850 21883 21960 21972 22058 22083 22115 22145 22149 22209 22211 22227 22284 22383 22427 22429 22456 22465 22483 22486 22534 22536 22544 22561 22563 22600 22616 22645 22656 22675 22696 22705 22774 22779 22823 22826 22883 23010 23032 23110 23112 23149 23196 23262 23420 23449 23465 23478 23511 23559 23561 23567 23611 23642 23352 23SC4 23688 23807 23821 23828 23834 23876 23892 23903 23970 23972 23975 23976 Xcfbek.ie iyst.le-klafise^.3934 m. z. 3974.

Schager Courant | 1934 | | pagina 7