Woudenbergsche melk. De witte jaarmarkt van Carrara. Radioprogramma De uitvinding voldoet geheel aan de gestelde verwachting. Onderaardsch smokkelgewelf ontdekt. Negen dooden in de kali-mijn te Ensisheim. Groote brand in Poolsch dorp. Reusachtig rotsblok te Carrara opgeblazen. Amerika bouwt 2100 marine-vliegtuigen. Vijf Afrikaansche inlanders ter dood veroordeeld. BOERDERIJ. Een Nederlandsche vinding op melk- hygiënisch gebied. - Gesteriliseerde melk, die smaak en kleur be houdt Men schrijft aan de N.R.Crt.: Zooals men weet wordt in da laatste kwarteeuw veel propaganda gemaakt voor de tb.c.-bestrijding bij het rundvee, om langs dezen weg in de toekomst tb.c.-vrije melk in voldoende hoeveelheid voor de consumptie te kunnen verkrijgen. Bovendien wordt aan de verbetering van de melkwinning reeds vele jaren gewerkt door de landbouwkundige voor lichting. Toch komt er nog zeer veel consumptiemelk in den handel, die in rauwen toestand geconsumeerd een gevaar voor de gezondheid kan zijn. De alge- meene raadgeving om de melk vóór het gebruik te koken, berust dan ook op goede gronden. Maar ook na gekookt te zijn blijft de melk bij zomertempe- ratuur slechts korten tijd in goeden staat. Ook ge pasteuriseerde melk stelt in dit opzicht dikwijls te leur. De In melk voorkomende bacteriën zijn uitslui tend onschadelijk te maken door steriliseering van de melk, maar tot voor korten tijd werd bij deze bewerking de samenstelling en smaak van de melk geheel gewijzigd, een gevolg van de hooge tempera tuur, terwijl de kleur geelachtig werd. Thans hebben zich op het gebied van het kiemvrtj maken van melk belangrijke nieuwe perspectieven geopend, waarbij reeds belangrijke resultaten zijn bereikt Om ons hiervan te overtuigen hebben we een be zoek gebracht aan de coöperatieve zuivelfabriek De Vooruitgang te Woudenberg in Utrecht, wier directeur, de heer J. Douma, voor anderhalf Jaar be gonnen is een Nederlandsche vinding op het gebied van 't verduurzamen van melk voor de practijk ge schikt te maken. De heer Douma deelde ons mede, dat de uitvin ders gedurende 20 jaren doende zijn geweest hun vinding om melk zóó te steriliseeren, dat ze haar smaak en kleur behoudt, praktisch toe te passen, maar dat dit hen steeds niet gelukte. Ze hebben toen den heer D. voor hun vinding geïnteresseerd, die aan zijn fabriek gedurende een half jaar tallooze proeven met hun vinding nam, die tensrötte met succes werden bekroond. Hij slaagde er met het zoo- veelste door hem geconstrueerde toestel in van niet- geselccteerde versche melk gesteriliseerde melk te maken, die, zelfs bij bewaring in kamertemperatuur vele weken ln goeden staat blijft en die bovendien den smaak behoudt. Volgens een gonomen proef be vat deze gesteriliseerde melk nog een deel van het C-vitamine. De smaak doet denken aan 'die van gepasteuriseerde melk, maar is naar veler oordeel aangenamer. Dat deze melk goed blijft Is duidelijk gebleken, toen in September 1933 een paar kisten met flesschen gesteriliseerde melk in het ruim van een schip een reis meemaakten naar Zuid-Amerika. Bij terug komst in 't vaderland bleek de melk nog goed te ziin. Men heeft dezelfde flesschen toen nogmaals 'n reis mee doen maken. Ook deze reis doorstond de melk goed en zoo Is het verklaarbaar, dat men ook op andere schepen van deze melk gebruik ging ma ken. We kregen ter inzage een tweetal attesten, waarvan een van de Statendam, welk schip behalve 5000 flesschen melk ook 500 flesschen gesteriliseerde room meegenomen had. Zoowel room als melk vol deden geheel aan de verwachting. Slechts 4 van de 5000 flesschen waren niet steriel gebleven, wat geheel aan de sluiting kan gelegen hebben. Dit was in De cember 1933. Ongeveer een maand geleden nam dc Volcndam op reis naar Zuid-Amerika, 3000 fles schen mee. en de Rotterdam 5000 flesschen. Ook voor 't binncnlandsch gebruik begint de melk aftrek te vinden. Zoo werden voor de onlangs gehou den vierdaagsche afstandsmarschen niet minder dan 10.000 flesschen geleverd, terwijl in verschillende ste den deze melk reeds gebruikt wordt, zij het dan on der bepaalde namen. De Woudenbergsche fabriek kan zoolang ze nog over slechts één toestel beschikt, niet aan de vraag naar gesteriliseerde melk voldoen. Eerstdaags zal een tweede toestel geplaatst worden. Voor deze nieuwe uitbreidingswijze Is reeds oc trooi aangevraagd door een consortium, dat zich te Rotterdam gevormd heeft. De prijs der melk is tot heden gelijk aan die van gepasteuriseerde melk. De Ingang In een garage, Gangen van middeleeuwsche vestingwerken. Aken. 14 Aug. (V.D.). Het douane-bureau te Aken is er wederom in geslaagd een groote smok- m?I w Lre op ^et 8P°or te komen. Reeds geruimen tijd had men waargenomen dat regelmatig een uit Nederland komende auto naar een bepaalde garage reed. waar de wagen klaarblijkelijk werd uitgeladen, in de garage werden echter nooit smokkelwaren gevonden. Bij een nauwkeurige huiszoeking in de garage ontdekte men echter een gang, die op een diepte van 20 20 Meter onder den grond doorliep Wtkwym in een gewelf onder een huis, dat onge veer 50 Meter van de garage verwijderd was. Bij na der onderzoek vond men verscheidene onderaard- scne gangen, die afkomstig zijn van middeleeuwsche vestingwerken. De smokkelaars gebruiken deze gan- oÏÏ. n sm°kkelwaren op te slaan. Men vond er o-a. 2100 kg. koffie, en 200 pond thee. i-e smokke laar en zijn medeplichtigen werden gearresteerd. Parijs, 14 Aug. Het ernstige mijn-ongeluk, in de kalimijn van Ensisheim in den Elzas heeft vol gens de laatste berichten negen dooden geëischt. Drie zwaargewonden verkeeren in het ziekenhuis van Muehlhausen nog in levensgevaar. Het ongeluk geschiedde in de schacht St. The- resia, Maandagmiddag tegen één uur op een diepte van 860 meter, waar gewoonlijk 150 arbeiders drie dagen per week werken. Maandag waren echter slechts 12 man afgedaald om een kabel van de lift kooi te repareeren. Vermoedelijk tengevolge van kortsluiting ontstond een vreeselijke ontploffing, die buiten de schacht in een kring van verscheidene kilometers gehoord werd. In een oogwenk stond de schacht in volle vlam. Slechts vier arbeiders slaagden erin zich uit de vlammenzee te redden Korten tijd later werden zij door een der reddingsbrigades met levensge vaarlijke brandwonden naar het ziekenhuis overge- bracht, waardoor voorman Weber reeds gestorven is. Ondanks alle inspanning slaagde de reddings brigade er echter niet ln, tot de andere ingesloten kameraden door te dringen, zoodat deze allen in de vlammen omkwamen Pas Maandagavond laat slaag de men erin de lijken van drie hunner te bergen. UITBREIDING VAN DE DROOGTE IN CHINA. Sjanghai. De droogte, die de vier provincies in het beneden-Jangtse-gebied reeds geruimen tijd teistert, breidt zich thans ook uit in de provincies Hoepei en Hoenan, waar men verwacht, dat slechts de helft van den normalen rijstoogst, gered zal kunnen worden. De prijzen van de rijst stijgen voortdurend en men vreest dat aankoop van rijst- voorraden in het buitenland onvermijdelijk zal zijn. Te Koeling in de provincie Kiangsi is een bespre king van hooge regeeringsautoriteiten gehouden, ten einde hulpmaatregelen te overwegen. POOLSCHE TREINROOVERS AAN HET WERK. Warschau. Op het raject Zyrardow—Warschau is het postrijtuig van een trein beroofd. De daders maakten 150.000 Zloty buit en konden zonder spo ren achter te laten, uit de voeten komen. 118 gebouwen in vlammen opgegaan. Warschau. Het dorp Mokre in het Wojwodeschap Lodz is geteisterd door een reusachtigen brand, waardoor 118 woonhuizen en landbouwgebouwen in de asch werden gelegd. 160 bewoners werden dak loos en ook een deel van de veestapel kon niet ge red worden, hoewel 17 brandweren aan het blus- schingsweg deelnamen. Een blok van 80 meter hoog en 200 meter breed. Milaan. Ter exploitatie van de wereldberoem de marmergroeven van Carrara is het af en toe noo- dig groote rotsmassa's op te ruimen. Dezer dagen heeft men op dat gebied het grootste werk verricht, dat tot nog toe ooit te Carrara is gedaan. Verschillen de boringen werden verricht om mijngangen te graven rondom het te verwijderen blok, dat ongeveer 80 M. hoog en ruim 200 M. breed was. In de gegraven mijn gangen werd in totaal twee ton springstoffen neer gelegd. Het voorbereidende werk heeft eenige maan den geduurd. Eerst liet men twee kleinere mijnen springen, om daardoor te verkrijgen, dat het blok na de groote explosie in een bepaalde richting, n.1. van de Ravaccione-vallei zou vallen. Nadat de val lei voor zoover noodig ontruimd was, werd op ver scheidene meters afstand de hoofdlading electrisch ontstoken. De knal van de explosie echode nog langs de bergwanden toen het donderend geraas van het neerstortend gesteente klonk. Even zag men een lichtflits, toen zag men de rots wankelen en onmid dellijk daarna steeg een reusachtige witte stofwolk omhoog. Washington. De voorzitter van de marine-com missie van het Huis van Afgevaardigden, Vinson, die in samenwerking met het departement van mari ne het program voor den bouw van nieuwe marine vliegtuigen heeft uitgewerkt, deelde mede, dat men voornemens is 2100 nieuwe vliegtuigen ten behoeve van de vloot te bouwen. Van de ongeveer 1000 vlieg tuigen, die de marino momenteel bezit, zijn slechts ongeveer 400 voor oorlogsdoeleinden, geschikt. De beruchte lulpaard-menschen. Be schuldigd van een veertigtal moorden. Brussel (V.D.) Te Stanleyville ln den Belgi schen Congo stonden voor de rechtbank een 20-tal leden van de secte der Anioto's terecht, die van een veertigtal moorden beschuldigd werden. De leden van deze secte, die een religieus karakter draagt, zijn inlanders, die, gehuld in huiden van luipaarden, waarom de andere inlanders hen dan ook met bij- geloovigo vrees „luipaard-menschen" noemen, moor den begaan, die een zeker ritueel karakter zouden dragen. Vijf hunner werden ter dood veroordeeld en vijf tien tot gevangenisstraffen en dwangarbeid, vari- eerend van 20 jaar tot levenslang. SPAANSCH STIERENVECHTER OVERLEDEN. Madrid. Een der bekendste Snaansche stieren vechters. Ignaclo Sanchez Mejias. die na een rust van vijf jaar korten tijd ereleden weer in de arena tenurkeerde, werd Zaterdag tijdens een stierengevecht te Manzanares vrij ernstig gewond. Hij had weinig vertrouwen in de hem behandelende plaatselijke ge- neesheeren en drong er op aan, naar Madrid te wor den vervoerd, waar operatief zou worden ingegre- pen. Inmiddels kreeg hij echter een infectie, met het gevolg. dat hij korten tijd na aankomst te Madrid is overleden. ARRONDISSEMENTSRECHTBANK TE ALKMAAR. VOOR DEN POLITIERECHTER. Strafzitting van Maandag 13 Augustus. WIE TEGEN WIND SPOUWT. MAAKT ZIJN BAERDT VUYL. Vader Cats zegt: Al wie dat oyt bestaet, om tegen wint te spouwen. Die vindt dc vuile guyl omtrent sijn eigen mouwen. Of op sijn aensigt selfs, of in sijn netten baert. Des vriendenl wie gij sijt en doet nooyt tegen aert Een dergelijke kunstenmaker in den wind is ook de jeugdige heer Frans B., van beroep, zoo hij zegt, kelner, doch dien wij nog nimmer met een presen teerblad in de hand hebben aangetroffen. GEORGANISEERD DOOR DE ACADEMIE DER SCHOONE KUNSTEN. Interessante tentoonstelling. Te Carrara wordt een Jaar- markt gehouden, waaraan tevens een tentoonstelling verbonden is. Deze marmertentoonstel ling, welke van 28 Juli— 28 Augustus duurt, blijkt een groot succes te zijn. Het aantal bezoekers is kolossaal. De tentoonstel ling geeft een overzicht van antieke en moderne, gewijde en profane mar meren kunstwerken, als mede van de toepassing van marmer in den moest uitgebreiden zin. Carrara, dat sedert 20 eeuwen beeldhouwers en architecten van de beschaafde wereld marmer ver schaften waar de huizen grooten- deels gebouwd zijn uit dit kostbare materiaal, houdt thans een jaar markt,waaraan tevens een tentoon stelling verbonden is, die de bezoe kers een indruk moet geven van de hooge ontwikkeling der marmer industrie en de veelvuldige toepas sing van de steen; naast de artistie ke taak zal deze witte show pro- gaganda voor het marmer als bouw steen maken. Het lijkt overbodig een materiaal te prijzen, dat zooveel honderden jaren gewaardeerd wordt om zijn schoonheid en duurzaamheid. Reeds 200 jaar v. Chr. begon men met de exploitatie der marnier groeven en toen in het begin van den keizertijd het artistieke gevoel en de behoefte aan luxe der Romei nen steeds overdadiger werd, stuur de Rome slaven voor het uithou wen en vervoeren der geweldige blokken naar de groeven van Car rara; Augustus streefde er naar de tegel- en steenen bouwwerken der eeuwige stad te vervangen door marmeren. De economische crisis heeft ook de Italiaansche marmerindustrie niet gespaard. De witte steen is een luxe artikel en wanneer men hem niet missen kan, dan beperkt men het gebruik toch zooveel mogelijk. Het gevolg is natuurlijk een da ling van de productie en van den omzet. De uitvoer van het Carrari- sche marmer bedroeg tientallen jaren lang 260.000 ton per jaar; thans is dit cijfer gedaald tot 124.000 ton. Nog erger staat het met den prijs, die een staag dalen den lijn vertoont; ten opzichte van 1929 zijn de prijzen met 50 ge daald. De geringe vraag is voor de 18.000 kop groote bevolking van Carrara onaangenaam merkbaar. De bevolking leeft bijna uitsluitend van de groeven en de bewerking van het product. Van de 1600 man, die in de groeven werkten, is thans nog slechts de helft over. De ma chines, die den handenarbeid bijna overbodig maakten, hebben het hunne er toe bijgedragen den toestand voor de arbeiders ongun stiger te maken. Toch schijnt het thans dat het laagste punt weer achter den rug ligt. Veel verwach ting koestert men van de Jaar markt. Men tracht het Carrarlsche marmer een ander afzetgebied te verschaffen en beveelt het thans wegens de schoonheid en duur zaamheid aan voor hygiënische in- richtingon, die dagelijks gebruikt worden. De aanzienlijk verlaagde prijzen openen breede perspectie ven voor de practische toepassing van dit gesteente. Maar desalnietemin blijft dit marmer verbonden met de kunst. Daarom is de organisatie van de jnarmnrkt ook in handen van de Academie der Schoone Kunsten, die sedert zijn stichting in 1766 toe zicht houdt op de verwerking van het product Het publiek kan zich hier per soonlijk overtuigen, welk een op leiding de leerlingen van de beeld- houwersschool ontvangen, hoe zij eerst leeren de steen „toe te berei den" voordat zij aan 't scheppings werk beginnen. Tevens zal het paleis Malasplna ingewijd worden, de nieuwe zetel van de academie, dat nu een werk van tien Jaar en ten koste van twee millioen lire tot stand geko men Is. Hier zullen de verschillen de tentoonstellingen gehouden worden. Reproducties en origineele werken der beste scholieren van de Academie vanaf 1766 tot op heden kan men er zien, als ook kerkelijke kunst en particuliere verzamelin gen uit de provincies. Een keur arbeiders demonstreert de verschillende bewerkingsme thoden. In de groote zaal werken de gevorderde leerlingen geregeld aan hun werk. Men zal hen zoowel bijtel zien hanteeren als de fijne clectrische apparaten. Zoo zal de leek een blik kunnen slaan in den ontwikkelingsgang van steen tot kunstwerk en mis schien zal hij Michael Angelo's woorden begrijpen: het beeld ligt zichtbaar voor het oog van den kunstenaar in 't blok steen; de kunst bestaat slechts daarin het uit den steen te houwen. Integendeel is hij geregeld te vinden op het trot toir van de Alkmaarsche Langestraat. met geen an der doel dan nu en dan de kachel eens aan te ma ken en de politie op stang te jagen, wat gewoonlijk' wordt opgelost in de uitreiking van een bonnetje of een verzoek eens op het bureau te komen bij ..me neertje". Ook buiten Alkmaar's poorten laat Frans echter wel eens van zich spreken en stond hii on langs ook terecht voor het Hoornsche kantongerecht ter zake dat hij zich te Ursem op een fiets door een auto had laten voorttrekken en werd hii aldaar, na dat twee maal de zaak werd voorgebracht, veroor deeld tot f 10 boete of 5 dagen, mede op grond van zijn onhebbelijke houding. Het scheen echter wel, dat het dorp Ursem bii hem een bijzondere attractie genoot en had die connectie zelf het minder aangename gevolg, dat hij ter zake diefstal van een damesrijwiel aldaar, werd veroor deeld tot 3 maanden gevangenisstraf. Ook nu had Frans overeenkomstig zijn gewoonte weer in den wind gespuwd en verspeelde hij zelfs een kans op een voorwaardelijke straf, door op de zitting zonder een enkel gegeven levensteeken af wezig te blijven. Maar de politierechter wist wel raad, hem uit ziin tent te lokken en de ernstige straf had dan ook het gevolg, dat Frans met bekwamen spoed in verzet kwam. welk verzet heden werd behandeld. Als Politierechter fungeerde heden mr Krabbe en werd het O.M. vertegenwoordigd door mr. E. Hijmans. Volgens de thans aanwezig zijnde verdachte had de zaak zich als volgt toegedragen. Hij was dien dag met zijn vriend Baars met een vrachtauto naar Hoorn gegaan. Daarmede zouden zij 's avonds ook weer naar Alkmaar terugkeeren, doch al wat er kwam, geen auto en derhalve ondernamen zij per pedes apostolerum den terugtocht. Omstreeks 3 uur in den nacht arriveerden zij te Ursem in niet al te beste conditie en kwam Frans op het idéé den tocht voort te zetten op een damesfiets door hen in een schuur aan den Walingdijk ontdekt. De reis werd toen aldus vervolgd, om de beurt trapte men of nam op het achterspatbord als passagier plaats. Inplaats echter er voor te zorgen, dat het rijwiel weer behoorlijk in Ursem terug kwam. ontdeed Frans de fiets van het naamkaartje der rechtmatige eigenares en bracht het rijwiel naar zekeren D. P. te Alkmaar, alwaar het door de politie in beslag werd genomen. De weder rechtelijke handelingen met het naamkaartje en het deponeeren van de fiets bij een scharrelaar in rijwie len werden echter ten zeerste in het nadeel van ver dachte uitgespeeld en wekten een gewettigden twij fel aan zijn verweer, dat hij nimmer het oogmerk had gehad, zich dat rijwiel wederrechtelijk toe te eigenen. Het moet dan ook gezegd worden, dat Frans in den officier allerminst steun vond in zijn benarde positie. Mr. Hijmans toonde met bijzonderheden uit de handelingen van den opposant aan. dat hier van goede trouw geen sprake was, terwijl bovendien de persoon van verdachte, al stond hij tot dusver niet terecht ter zake vermogensdelicten, geen sympathie ken indruk maakte. De Officier vermeende dus allo redenen te hebben bekrachtiging van het vonnis te moeten requireeren. Verdachte, die thans vertoeft te 's-Gravenhage, Bierkade 22, verklaarde thans aldaar werkzaam te zijn als glazenwasscher (inplaats van glazenspoe- ler). Mr. Krabbe, hierop uitspraak doende, verklaarde in de herhaalde behandeling geen motieven te heb ben kunnen putten een wijziging in de opgelegde straf te overwegen en werd het bij verstek gewezen vonnis mitsdien bekrachtigd. De veroordeelde zal vermoedelijk tegen dit vonnis hooger beroep aanteekenen. DONDERDAG 16 AUGUSTUS. HILVERSUM (1875 M.) A.V.R.O.r 8.00 Gramofoonmuziek; 10.00 Morgen wijding; 10.15 Gramofoonmuziek; 10.30 Concert door het Omroeporkest; 11.05 en 11.50 Pianospel door Egbert Veen; 12U30 Gramofoonmuziek; 1.30 Accor- deonmuziek door Van Dijk's Origineele Volendam- mers; 2.30 Causerie; 3.00 Kamermuziek door het Haagsche Trio; 3.45 Overschakelen zender: 4.00 Rie Beyer leest voor zieken en ouden van dagen: 4.30 Gramofoonmuziek; 5.00 Halfuur voor grootere kinde ren; 5.30 Aansluiting met „Palermo". Scheveningen. Het Walter Schacht-orkest. Ensemble Henk Stuurop. 6.30 Sportpraatje door Han Hollander; 7.00 Orgelcon cert door Jan Nieland; 7.30 Pianorecital door Johan Wilderbeek; 8.00 Vaz Dias; 8.05 Omroeporkest: 9.00 ..The Song Singers"; 9.15 Operamuziek; 9.45 Lou Bandv zingt liedjes uit de revue „Dat zou ie wel willen"; 10.00 Omroeporkest; 11.00 Vaz Dias; 11.10 Vroolijke gramofoonmuziek; 12.00 Sluiting. HUIZEN (301.5 M.) K.R.O.: 8.00 Morgenconcert; N.C.R.V.: 10 00 Leger des Heils-kwartiertje; 10.15 Morgendienst: 10.45 Gramo foonmuziek; K.R.O.: 11.00 Gramofoonmuziek: 11.30 Godsdienstig halfuurtje; 12.00 Politieberichten: 12.15 Orkest o.l.v. Marinus van 't Woud: N.C.R.V.: 2.00 Liederenrecital; 3.00 Populaire gramofoonmuziek: 3.45 Verzorging van den zender; 4.00 Bijbellezing: 5.00 Cursus Handenarbeid voor de ieugd; 5.30 Concert door het Amstcrdamsch Salonorkest: 7.00 Politie berichten: 7.15 Gramofoonmuziek: 7.30 Weekover zicht: 8.00 Concert door H. Hermann. viool. L. Blaauw, studio-orgel; 9.00 Lezing: 9.30 Amster- damsch Duhbelmannenkwartet: 10.30 Gramofoon muziek; 11.30 Sluiting. LUXEMBURG (1304 M.) 6.30 Gevarieerd concert; 7.35 Accordconmuziek: 8.20 Gramofoonmuziek; 8.40 Idem: 9.00 Zangrecital: 9.30 Symphonieconcert; 10.15 Dansmuziek. BRUSSEL (484 M.) 12.15 Operette-fragmenten: 1.30 Idem: 5.15 Concert; 6.35 Vioolrecital; 7.20 Gramofoonmuziek: 8.20 Idem. BRUSSEL (322 M-V 12.15 Gramofoonmuziek: 5.15 Wagnermuziek; 8.20 Symphonieconcert; 10.30 Dansmuziek. KALUNDBORG (1261 M.) 8.50 Morgenwijding: 2.45 Pianorecital: 3.05 Omroep orkest; 8.20 Weensche muziek; 10.00 Liedjes. BERLIJN (357 M.) 4.20 Omroeporkest; 7.20 Viool- en pianoconcert: 11.10 Serenademuziek; 12.20 Populair concert HAMBURG (332 M.) 6.05 Concert: 8.20 Gramofoonmuziek: 11.50 Concert; 2.35 Gramofoonmuziek; 11.50 Omroeporkest. KEULEN (456 M.) 5.50 Gramofoonmuziek; 6.45 Ochtendconcert; 10.30 Liederen bij de luit; 12.20 Bioscooporgelmuziek; 1.20 Gramofoonmuziek; 4.20 Kamerorkest. DAVENTRY (1500 M.) 12.20 Concert: 4.10 Idem: 4.35 Idem; 6.50 Arfredo Campoli en zijn orkest; 7.35 Concert; 9.20 Trio; 10.40 Dansmuziek. PARIJS POSTE PARISIEN (313 M.) 7.10 Gramofoonmuziek; 7.50 Idem; 9.15 Concert; 10.10 Oude liedjes. PARIJS RADIO (1648 M.) 7.20 Gramofoonmuziek; 8.20 Idem; 10.35 Populair concert; 12.50 Idem; 7.05 Gramofoonmuziek; 10.50 Dansmuziek. t.MILAAN (389 M.) 5.30 Dansmuziek; 8.20 Gramofoonmuziek; 9.05 Opera- uitzending. WEENEN (507 M.) 5.00 Solistenconcert: 6.10 Gramofoonmuziek; 10.03 Vioolduo's; 11.20 Populair concert.

Schager Courant | 1934 | | pagina 7