Gidipi. Kraamverzorgster Vernielde vliegtui? van v. d. Leeuw gezien. IJsco-venter door auto gegrepen. Het conflict bij de blikfabriek. Boschbranden onder Ermelo. Hollandsch motorschip in brand geraakt EEN HE1MV/EHR-KAZERNE TE WEENEN BEZET. Middenstands Districtsvergadering te Alkmaar. Zeg het met tomaten! De overwinning van generaal Johnson. Marktberichten. Advertentiën. AAFJE. Neergestort in de iungle. Geen enkel teeken van leven. Reuter seint uit Johannesburg: Naar gemeld wordt, heeft een vliegtuig, dat van Mpika was vertrokken om een onderzoek in te stellen op 50 K.M. van Mpika het vernielde toestel van den Nederlandschen sportvlieger Van der Leeuw waarge nomen. Het lag half verborgen in de dichte jungle. De piloot heeft de overblijfselen echter niet kunnen identificeercn, daar 't niet mogelijk was,inde iungle te landen. De vlieger bleef ecnigen tijd cirkelen boven de wrakstukken, doch eenig sein werd niet gegeven. Intusschen is uit Mpika een afdceling politie, waar bij zich ook een geneesheer heeft aangesloten, naar de plaats vertrokken, waar het vernielde toestel ligt. Doodelijk ongeluk te Tilburg. Het slacht offer enkele tientallen meters mee gesleept. Dinsdagavond omstreeks 7 uur had op den Bre- dasche weg te Tilburg een doodelijk ongeluk plaats De ongeveer 26-jarige ijscovenier J. G., wonende Transvaalstraat aldaar, reed op zijn driewielig ijsco- wagentje. De man hield de rechterzijde van den rij weg. Achter hem naderde een vrachtauto, bestuurd door zekeren B. uit Deurne. Blijkbaar heeft de chauffeur den wielrijder niet of te laat gezien, al thans de vrachtauto greep den man en sleepte hem met zijn fiets enkele tientallen meters mee, waarna de man tegen den weg werd geslingerd. De auto zelf reed toen nog 30 40 meter door. De gevolgen waren vreeselijk. De ijscoventer lag met een zware hersenschudding en een schedelfractuur levenloos naast zijn zwaar gehavend karretje terzij de van den weg. liet frame van de bakfiets werd geheel verwrongen van onder de vrachtauto van daan gehaald. Per auto van den G.G.D. is het lijk van G. naar het lijkenhuisje van het St. Elisabethziekenhuis overgebracht. De politie stelde onmiddellijk ter plaatse een on derzoek in. Zij legde beslag op de vrachtauto en n»-m den bestuurder mee naar het hoofdbureau ou hem te verhooren. Het slachtoffer was ongehuwd. Stakers ontslagen. Het personeel van de Ver. Blikfabrieken te Krom menie heeft de nieuwe voorstellen, welke de directie in de conferentie met den rijksbemiddelaar had ge daan, met groote meerderheid verworpen. Daarop heeft de directie medegedeeld, dat wie gisteren het werk niet hervatte, ontslagen was. Dit ultimatum heeft geen resultaat gehad. Geen enkele staker is gistermorgen aan het werk gegaan, zoodat allen dus zijn ontslagen. Bij het conflict zijn meer dan 500 man betrokken. Kwaadwilligheid in het spel? Gisterenmiddag half vier werd brand ontdekt in het dennenbosch nabij het bebouwde gedeelte „de Dennenkamp" onder Ermelo. Onmiddellijk werd de boschbrandweer gewaarschuwd, die met behulp van politie en vrijwilligers het vuur bestreed. Het bran dende bosch bestond uit hooge dennen, terwijl daar onder veel dood hout lag, hetgeen uitermate brand baar was. Een gedeelte van ongeveer 2 H.A. stond spoedig in lichte laaie en tot ver in den omtrek waren het vuur en de rookwolken te zien. De hui zen van,.De Dennenkamp*' liepen op een gegeven moment gevaar, doch met vereende krachten slaag de men er ten slotte in. den brand te stuiten en zoo verder onheil te voorkomen. Omstreeks half vijf brak op eenige kilometers van het verbrande gedeelte, eveneens onder Ermelo, een tweede boschbrand uit. doch ook hier was de bosch brandweer er snel bij en kon men het vuur in den aanvang meester worden. Zoowel bij „De Dennenkamp" als op het tweede gedeelte beeft men bij een ingesteld onderzoek lon ten gevonden, zoodat men aanneemt met kwaadwil ligheid te doen te hebben. Een onderzoek dienaan gaande wordt ingesteld. VECHTPARTIJ TE MAASTRICHT. Maandagnacht is op Belgisch Smeernaes een ern stige vechtpartij ontstaan tusschen zes Maastrichte naren. waarbij zekere de Groof ecnigo messteken op liep aan hoofd en linkerzijde Zwaai- gewond is hij te voet naar Maastricht gcloopen. Uitgeput door bloedverlies is hij nabij het Rassum door de politie gevonden. Bewusteloos is hij naar het ziekenhuis Calvaricnberg gebracht, waar operatief ingrijpen noodzakelijk was, daar een messteek in den linker- long was gedrongen. Later heeft de politie 3 mannen aangehouden. Op een ervan, zekeren Kortenmav. werd een met bloed bevlekt mes gevonden. De schipper en zijn knecht door een Bel gisch stoomschip opgepikt en naar Ant werpen gebracht. In den nacht van Maandag op Dinsdag bemerkten de loods ou de officier van do wacht van het s.s. „Gcrolstein", dat komende van New York op weg was naar Antwerpen, ter hoogte van Rorsselen (Zeeland) op do Westerschclde een brandend motorscheepje. On middellijk werd een reddingboot uitgezet. Naderbij ge komen, bleek het te zijn dc „Nachtvelde N.Z. 10b" uit Terneuzen, dat aan het uitbranden was. Hot. schoepje kwam van Vlissingen en was geladen met vlas en aardappelen. De schipper en eigenaar, de 31-jarige M. ten Iloevo en zijn knecht de 15-jarige P. Kiel, die niet zwemmen konden, klampten zich aan het roer vast en wisten zich zoodoende boven water te houden. Zij werden beide aan boord van de „Gerolstein" gebracht die hen naar Antwerpen medenamen, waar zij ter ver pleging opgenomen zijn. De schipper had brandwon den aan de linkerhand bekomen. De motorboot is waarschijnlijk uitgebrand en later gezonken. Vechtpartij In de kazerne wegens ontevre denheid over de houding van den com mandant; de politie moet de orde herstellen. In het vroegere Arbeiterheïm in de Angerer-gasse te Floridsdorf, de voorstad van Weenen, waar thans een Heimwchrkazerne gevestigd is, zijn gisteren ernstige ongeregeldheden voorgevallen. In de kazerne is door twee groepen Hcimwehrlie- den gevochten en aan deze vechtpartij waarbij ook van vuurwapenen gebruik gemaakt moet zijn, kon slechts een eind gemaakt worden door het gewapen derhand ingrijpen van dc politie, die de kazerne en alle strategische punten in de buurt bezet heeft. De oorzaak van de incidenten moet zijn, dat een deel van de meest nog jonge Heimwchrtroepcn, die hier gelegerd zijn, ontevreden waren over het optre den van een onlangs aangestelden commandant, wien zij verweten dat hij zijn arbeid niet ten dienste van de Heimwehr verrichtte. Een andere groep koos de zijde van den commandant. Volgens Reuter had den de ontevredenen dezen reeds afgezet en gevan gen genomen; het kwam tot een vechtpartij met ba jonetten cn gummistokken en zooals gezegd naar verluidt ook tot schieten. Daarop is de politie ge alarmeerd, die met twee overval-auto's ter plaatse verscheen. Met de bajonet op de karabijn drong ze de kazerne binnen en wist na een kort gevecht de ru- Gisteravond werd in het gebouw „De Unie" te Alkmaar een vergadering gehouden van alle bij den Kon. Ned. Middenstandsbond aangesloten vereeni- gingen in Noordholland boven het IJ. De vergadering werd opuitnemende wijze geleid door het lid van het Hoofdbestuur, den heer Spaan- dor uit Hoorn. Nadat do Voorzitter der Alkmaarsche vereeni- ging in een korte, maar keurige speech een wel komstwoord had geuit, opende de Voorzitter de ver gadering en gaf het woord aan den heer Van de Leeuw, den adj.-dirceteur van het Bondsbureau, die daarna op klare en duidelijke wijze het urgentiepro gram van de drie Middenstandsbonden en het be ginselprogram van de Koninklijke behandelde. Vrije ruilhandel, een gezonde monetaire politiek en verbetering der internationale verhoudingen zijn de beginselen van den Middenstandsbond. Spreker verklaarde zich zeer nadrukkelijk tegen een algemeen vestigingsverbod, omdat dezen vorm van overheidsbescherming een zwakke middenstand zou kweeken, die bij het minste stormpje zou kun nen worden weggevaagd. Ook overheidsbescherming tegen grootwinkelbedrijf en coöperatie achtte hij om dezelfde reden uit den booze. Wel meende hij dat veel zou kunnen worden ver beterd als bij vestiging eischen van vakbekwaam heid en ontwikkeling, ia zelfs, zij het bescheiden, finantieele eischen werden gesteld. Met het oog op de reorganisatie van den hond, waardoor verschillendo districten zouden worden gevormd, deelde de spreker mede. dat bij het bonds- bestuur een amendement was binnengekomen van verschillende vereenigingen in Noord-Holland Noord, die liever Schagen dan Alkmaar als zetel van het nieuwe district zagen aangewezen. Aanvankelijk scheen het alsof deze zaak een bagatelle zou worden behandeld, doch toen de heer Schmalz uit Schagen mededeelde, dat dit amendement een gevolg was van het feit, dat de plattelandsgemeenten zich meer voelden aangetrokken tot Schagen dan tot Alkmaar, omdat de laatste gemeente zich aan het platteland niet zooveel gelegen liet liggen, kwamen de Alkmaar sche hccren in het geweer en dreigde een conflict, dat echter op tactvolle wijze door den Voorzitter werd bezworen. Een ecnigszins scherpe repliek gaf de spreker op een verwijt van den heer G. Cloeck, dat de Midden standsbond niets zou doen voor den kleinen midden stander, welk verwijt ook werd weerlegd door den vertegenwoordiger uit de Wieringermeer, die het Bondsbestuur juist dank bracht voor haar spontane hulp aan de plattelandsvereenigingen. Nadat nog oen afgevaardigde uit Koedijk zeer sterk gepleit had voor ouderdomspensioneering door den eigen bond en uitvoerig was behandeld de kwes tie of het goed zou zijn dat de Middcnstandsraad verordenende bevoegdheid zou krijgen, verleende de Voorzitter het woord aan den populairen heer Krop veld, die een korte, maar vlotte beschou wing hield over de Jeugdorganisatie en de taak der ouderen. Na nog eenige minder belangrijke besprekingen sloot de Voorzitter deze vergadering, en sprak er zijn vreugde over uit dat deze eerste districtsver gadering zoo goed was bezocht en zulk een aan genaam verloop had gehad, terwijl hij de vereeni ging te Warmcnhuizcn hartelijk dank bracht voor het nemen van het initiatief om tot deze vergadering te komen. Hoe Basklsche nationalisten hun opinie ver tolkten. Burgemeester kreeg een tomaat in zijn oog. Madrid: Tijdens dc jongste vergadering van den gemeenteraad van Toledo nnhij San Sebastian werd een tomaat geworpen in het oog van den burge meester. Deze „bandgranaat" werd geworpen door een Bas- kisch nationalist die niet tevreden was met den bur gemeester, die de door de regecring onwettig verklaar de verkiezing niet had doen houden. De burgemeester gelastte hierop twee nationalisten te arresteeren, waarop de nationalisten een volledig offensief met tomaten inzetten. De civiele garde moest ten slotte met het plat van de sabel de orde herstellen. Nader wordt nog uit Madrid gemeld, dat de mi nisterraad besloten heeft, bij haar krachtige houding tegenover de Baskische beweging te volharden. JAPANSCH ROODE KRUIS VLIEGTUIG VERONGELUKT. De drie inzittenden dood gevonden. Tokio. Officieel wordt uit Tokio medegedeeld, 'at een Japansrh Roode Kruisvliegtuig on weg van :ins>an naar Charlrin is verongelukt. In het vlieg tuig bevuilden zieh 2 gewonde officie die bij hc ongeluk met den bestuurder den dood vonden. ziemakers te overmeesteren en te ontwapenen en de raddraaiers gevangen te nemen. United Press meldt nog de volgende bzijonderhe- den: In den afgeloopen nacht werd door de politie een eerste razia gehouden in een Heimwehr-kazerne te Floridsdorf. Verscheiden Heimwchrmannen werden daarbij gearresteerd en weggevoerd. Een tweede razzia had gistermiddag plaats. Twin tig onruststokers werden daarbij gearresteerd. De politiemannen moesten van den gummiknuppel ge bruik maken alvorens zij er in slaagden den toestand meester te worden. In tegenstelling met andersluidende berichten wordt medegedeeld, dat de Heimwehnnannen niet van de wapens gebruik gemaakt hebben. De spanningen tusschen de afzonderlijke Heim- wehrgrocpen dateeren eerst van kortgeleden. Zij con- centreeren zich rond de door majoor Fev geleide landsgroep Weenen en rond de door majoor Baar geleide Neder-Oostenrijksche landsgroep. Gisteren bereikten de oneenigheden een graad, welke tot een hevigen strijd moest leiden. Een deel der Heimwehr beschuldigt een vooraan staand Heimwehrman ervan, Heimwehrgelden voor zich zelf gebruikt te hebben en hoogverraderliike re laties onderhouden te hebben met personen, die met de Juli-revolutie in verbinding stonden. De oorzaak van de oneenigheden in de Heim- wehrkazerne te Floridsdorf moet echter in bepaalde organisatorische maatregelen van Starhemberg ge zocht worden. Starhemberg is namelijk van plan de organisatie van de landsgroep Weenen met die van Neder-Oostenrijk te vereenigen onder leiding van majoor Baar, waardoor majoor Fev natuurlijk een deel van zijn macht zou moeten inboeten. Een officieel démenti. Weenen (V.D.) De officieele persinstantie de menteert dc overal in het buitenland verspreide ge ruchten van botsingen tusschen Heimwehr en po litie. In Weenen is alles rustig. Zijn salaris meer dan verdubbeld. Gisteren werd te Washington bekend dat het salaris van generaal Johnson, den leider van de N.R.A., die zooals gemeld, bij de kwestie van de reorganisatie van dat lichaam juist een overwinning heeft behaald op zijn tegenstanders, met ingang van 1 Juli j.1. van 6 op 15.000 dollar is gebracht. Roosevelt heeft deze beslis sing genomen, teneinde Johnson een salaris te ge ven dat meer in overeenstemming is met de waarde van de diensten, welke hij presteert en in verband met de groote uitgaven die hij uit hoofde van zijn functie gedwongen is te maken. OOIEVAARTS HEBBEN BULGARIJE REEDS VERLATEN. Dus komt er een strenge winter, zeggen de boeren. De boeren in Bulgarije voorspellen een strengen winter niet hevige sneeuwstormen. Als reden hier voor geven zij aan, dat de ooievaarts Bulgarije reeds verlaten hebben, om naar warmere streken te trek ken en als de ooievaars zoo vroeg het land verlaten is dat volgens hen een zeker teeken, dat de winter buitengewoon koud zal worden. DE OVERSTROOMING IN BRITSCH INDIë. Ook Benares en Allahabad onder water Tengevolge van de overstrooming van de Ganges staan thans de steden Benares en Allahabad bijna geheel onder water. Tal van dorpen zijn eveneens overstroomd en de oogst is zoo goed als geheel ver nield. Vliegtuigen zijn naar dc overstroomde gebie den gezonden om hulp te verleenen. LOONSVERLAGING VOOR BELGISCHE MIJNWERKERS. De Brusselsche correspondent van het Hdbld. seint: Uit de steenkolenmijnen van de Borinago is thans bericht ontvangen, dat met ingang van Maandag 17 September de loorien met 6 procent zullen worden ver laagd. We hadden reeds medegedeeld, dat door de mijn- werkersvereenigingen een nieuw onderzoek der loon- kwestie is gevraagd. Van communistische zijde is echter een actie begon nen, om de arbeiders aan te sporen dc loonsverlaging niet te aanvaarden. Nagekomen berichten LANOENDIJK BROEK OP LANGENDIJK. Door een daartoe opgericht comité uit de burgerij vond gisteravond in het bollcngebouw de vaandel- uitreiking plaats aan dc Broeker muziekvereeniging A.D.V.E.N.D.O. Voor deze plechtigheid waren o.m. uitgenoodigd B. en W., de finantieele commissie van het corps en het vaandel-comité, terwijl daarnaast een groote schare van belangstellenden aan dezen avond luister bijzette. Bij ontstentenis van den heer Romeijn, voorzitter van het vaandelcomité, was de leiding opgedragen aan den heer v. d. Graaff. hoofd der o. 1. s. Spr. deed uitkomen hoe de eeuwen door het vaandel steeds was een symbool van trouw en dat niet al leen, maar het wekt op tot het inspannen van alle krachten. Spreker stemt het daarom tot blijdschap, dit vaandel als een symbaol van begeerde eenheid te mogen aanbieden van de Broeker burgerij. Door den heer Schelhaas werd namens de finan tieele commissie van het corps, een bijpassend fou- draal aangeboden. Burgemeester Slot werd hierna als beschermheer van het corps aangeboden de reeds verdiende lau weren aan het vaandel te hechten, waarbij hulde werd gebracht aan bet comité. Door den heer Vinke, voorzitter van het corps, werd hierna comité, finantieele commissie en be schermheer hartelijk dank gebracht voor hetgeen werd aangeboden en verricht, waarna tenslotte door het corps nog enkele nummers ten gehoore werden gebracht, welke bijzonder bij het publiek in den smaak vielen. Door het bestuur van de Oranjevcrceniging is be sloten op Koninginnedag des avonds een uitvoering te geven van zang en muziek. De plaatselijke ver eenigingen zijn gevraagd medewerking te verleenen, welke bereids toezegging in deze hebben gedaan. WINKEL Tn de gisteravond gehouden vergadering van de Floraliacommissie werd mededeeling gedaan van een ingekomen schrijven van den heer en mevrouw Koster die als gevolg v. langdurige ongesteldheid zich renoodzaakt zag. als lid der commissie en penning •ueester te moeten bedanken, terwijl mevr. Koster eveneens n!d lid der commissie bedankte. De voorzitter sprak er zijn leedwezen over uit, dat ongesteldheid de oorzaak moest zijn van dit bedan ken. Als tolk der vergadering sprak hij woorden van dank, voor het vele dat zij voor Floralia hadden ge daan en sprak de hoop uit dat de heer Koster een vollledig herstel moge vinden. Vooral nu, nu vóór de tentoonstelling geen lid kan worden gemist werd besloten het aantal leden aan te vullen en benoemd werden de heer en me vrouw Schenk. Tot penningmeester werd benoemd de heer W, Keetman. I PURMEREND. 28 Augustus 1934. Gemeentelijke Kaasbeurs. Verhandeld 19 partijen, wegende 47.000 K.G. Handel goed Hoogste prijs f22. 19 partijen kleine Boerenkaas, f 21 per 100 kilo met rijksmerk; 2 partijen Goudsche kaas f 19 per 100 kilo met rijksmerk; volvette kaas per 100 kilo met rijks- merk f 21.50; 1945 Kg. boter f 1.25—1.45 per kilo; weiboter f 1.201.35 per kilo: Runderen, totaal 785 stuks: 360 vette koeien 5560 ct. per kilo. handel stug: 202 geldekoeien 110145 per stuk. handel matig; 125 meikoeien f 120230 per stuk, handel stug; 98 stieren f 32—46 ct. per kilo, handel stug; 20 paarden f 70130 per stuk, handel stug: 153 vette kalveren 3050 ct. per kilo. handel niatig: 289 nuch tere kalveren, voor de slacht f 31G per stuk, 232 vette varkens voor de slacht 2S32 ct. per kilo, han del matig; 47 magere varkens f 1220 per stuk. han del matig; 200 biggen f 711 per stuk, handel stug? 697 schapen f 10—22 per stuk. handel matig; 35 bok ken f 3—11 per stuk. handel matig; 630 lammeren f 511 per stuk. handel matig; kipeiren f 3—3.50 per 100 stuks, eendeieren f 2.25 per 100 stuks, piepkuikens 421/4—47^. ct. per kilo. oude kippen en lianen 40— 45 et. per kilo. konijnen f 0.301.50 per stuk. eenden f 0.251.40 per stuk. duiven 40 ct. per paar, 1080 eendeieren A 2.102.15. 3578 kipeieren A f 2.903.50, 425 kipeieren B f 1.60—2.20. Coop. Centrale eierveiling: Aanvoer: 175000 eend- eieren f 1552.30, 70.000 kipeieren: 70—80 Kg. f 3.70 —4.30, 65-66 Kg. f 3.30-3.50, "63—64 Kg. f 3.10-3.40, 60-62 Kg. f .2.70-3.10. 58—59 Kg. f 2.70—2.90, 50-57 Kg. f 2.60—2.80, 53-55 Kg. f 2 50-2.70, 50-52 Kg. f 2.40—2.60. 40—59 Kg. f 1.30—2.30. AMSTERDAM. 28 Aug. Zeeuvvsche bonten f 5.606. id. Blauwen f 5.606, id. eigenh. f 5.205.60, TJpolder eigenh. f 5.205.60, id. hl. eigenheimers f 5.60—6; Anna Paulowna zand f 5—6.r,0, Hillegommer zandaardanpelen f 5—6.50, Drentsche eigenheimers f 55.50, Noordholl. eigenh, f 5.20—5.60. id. hl. eigenh. f 5.60-6 per 100 Kg. WARMENHUIZEN, 28 Aug. Aangevoerd: 11200 Kg. aardappelen Schotsche mui- zon f 3.50, eigenh. f 3.50—4.80, hl. aardappelen f 4.30, 8575 Kg. gele nen f 1.70—2.20, 10200 Kg. uien f 1.90- 2.50. drielingen f 1.70—1.90. grove f 2.90. 3300 Kg. roo de kool f 1 60—2.40, 1000 Kg. gele kool f 2.70-2.80, 1700 Kg. witte kool f 1.30—1.40, 3705 Kg. Maboonen f 10.30—13.70. 340 Kg. snijboonen f 5.50—9.90. MEDEMBLTK, 28 Aug. Witvl. aardanpelen f 1105, uien f 1.101.20, gele nep f 1.151.20 per 50 Kg., slahooncn f 1.301.70, snij boonen f 1.25—1.70 per 15 Kg. NOORDSCHARWOIDE, 29 Aug. Aangevoerd: 9200 Kg. aardappelen: R. Duken f 7 —2.30. eigenh. f 4.60. hl. dito f 4.30—4.70, bl. aard appelen f 4.80, 14300 Kg. uien f 1.80-2 30. drielingen f 2—2.10, grove f 2.80—2.90. nen f 2.40—2.70, 7000 Kg. spercieboonen f 914.10. 100 Kg. sniiboo- nen f 3.80-650. 2400 Kg. roode kool 1—1.04. 16200 Kg. witte kool 0.901.60. 1850 Kg. gele kool 2.302.4. BROEK OP L 4NGENDTJK. 29 Augustus 1934. Aangevoerd: 7500 Kg. aardappelen: Schotsche mui zen f 4.20, r. Duken f 2.10. eigenheimers f 4.20—4.70, bl. dito f 4.10—4.50. hl. aardappelen f 4.90, 21000 Kg. uien f 2.20-2.70, driel. f 1.80^1.90, gele nep f 2.20-2.40 spercieboonen 813.4, snijboonen 5,60—9.10. wor telen 1.0. roode kool 1.202.50. witte kool 0.80 1.50, gele kool 3.104.20. 1250 stuks bloemkool 11.10 —15.60. 2e soort 2.50—3. 2100 Kg. bleten 0.80—2. Met droefheid geven wij ken nis van het overlijden van on ze geliefde Moeder, C0RNELIA WIT, Wed. van G. Kleen, in den ouderdom van 73 jaar en 7 dagen. Haar bedroefde Kinderen, A. BOS—Kleen. JAC. BOS. Winkel. 28 Aug. 1934 De teraardebestelling zal plaats hebben te Winkel op Zaterdag 1 Sept. a.s., des na middags 2 uur. N. KEESMAN en A. P. KEESMANFrankenhout geven met blijdschap kennis van de geboorte van hunne Dochter, Burgerbrug, 28 Aug. 1934. Getrouwd: CORNELIS GROEN (wedn. van N. Stam) en TRIJNTJE BRUIN (Wed. van Jn. Peetoom). Alkmaar, 29 Aug. 1934. Westerweg 114. Diedt zich aan A f2 p. d. Adres: G. BRIEFJES, Doorntjes 17, Bergen, WH. Prima Paardenvleesch, 25 ct. p. p. Baklappen 30 ct. p. p. Biefstuk 40 sn 45 ct. p. p. Koevleesch 35 ct. p. p., 3 p. voor 1 gulden. Varkex»-t- vleesch 35 en 40 ct. p. p. Aanbevelend, S. HOUTKOOPER. Schager Roosjes. STROO TE KOOP. Tarwestroo f7.50, Haverstroo f 12.50 p. 1000 Kg. af boerderij. Tarwe- en Haverdoppen voor het weghalen. POORTERMANS, Groetpolder, Winkel. Terstond gevraagd: Een BOERENKNECHT, ^oct kunnende melken. Adres: P. VAN 'T VEER, 't Woud, Egmoud lan de Hoef.

Schager Courant | 1934 | | pagina 3