[ONZE ILLUSTRATIES] Het s.s. .Europa" van den Noord Dultschen Uoyd In miniatuur werd In drie Jaar tijd door den heer J. Voorn te Amsterdam vervaardigd. Een knap stukje huisvlijt Het congres der International Air Trafflc Associatlon Is Dinsdag In de Ridderzaal te den Haag door minster J. A. Kalft officieel geopend. Een overzicht tijdens de openings rede van den minister Het Oostenrijksche kampioenschap wiel rennen op den weg over het bekende bergtraject Schott- wlen Semmerlng (980 meter hoog), Is door Schnaderer (link») gewonnen Willy den Ouden Is behalve een uitstekend zwemster ook een enthousiast liefhebster van zeilen. Wllly met haar broer tijdens een tochtje op de Kralingsche Plassen Rle Mastenbroek, die bij de zwemwedstrijden te Maagdenburg fraaie successen boekt^ geniet van een welverdiende vacantie, welke zij bij mevr. Phillpsen Braun doorbrengt. Rle Mastenbroek wandelend In den tuin met mevr. Phillpsen en haar kind Ter gelegenheid van het 700-jarig bestaan van Harlingen zijn verschillende oude grachten in de stad versierd en oude poorten opgericht Dekschrobben aan boord van de .Pollux". - De commandeur, de heer A. Kamp (boven), die 30 Augustus zijn gouden jubileum viert In Rijksdienst, houdt toezicht tijdens deze dagelijksche bezigheid op het opleidingsschip te Amsterdam Lord Nuffield, de Engelsche motormagnaat, ontving Maandag van de Engelsche unie van rijwiel- en motorhandelaren een fiets cadeau als erkenning van Lord Nuffields parool, dat er geen betere en aangenamere wijze is, waarop men zijn land kan leeren kennen dan juist per flets De heer J. J. van der Leeuw der van Nelle-fabrleken te Rotterdan^ die met zijn toestel een vlucht naar Zuid Afrika ondernam en neer gestort Is

Schager Courant | 1934 | | pagina 8