Athletiek te Kolhorn. Uit Alkmaar en Omstreken het oogenblik een heel zware tijd doormaakt, won nen de zwartjes met 71. B.K.C. 3 verloor uit van Callantsoog 2 met 42. B.K.C. a speelde voor den wedstrijd B.K.C. 1An- dijk 1 tegen de hoop van Andijk. De puntjes werden gedeeld (2—2). Nog maar veertien dagen en B.K.C. start in den K.N.V.B. Yronc te St. Pancras zal ze ontvangen. ST. MAARTEN. Zondag jl. had alhier een voetbalwedstrijd plaats tusschen St. Maarten I en Koedijk II. Bij den aanvang leek het of de bezoekers een ge- duchten nederlaag zouden lijden, doch doelpunten bleven bijna geheel uit, zoodat de rust met gelijken stand 1—1 inging. Gedurende den wedstrijd viel echter al dadelijk op, dat de gasten over meer balcontrole enz. be schikten, hetgeen bij St. M. nogal eens iets te wen- schen overliet, temeer daar deze vereeniging tot voor kort is opgericht en geen training plaats vindt Na de rust wist K. nog 3 maal te doelpunten, doch bij St. M. ontbrak de schutter; wel werden mooie aanvallen ondernomen, doch zonder resul taat, waardoor de eindstand werd 4—1 in het voor deel van Koedijk. Na afloop bracht de aanvoerder van St. M. de Koedijkers dank voor den mooicn, vriendschappe- lijken wedstrijd en werd met een wederzijdsche speech de verdiende lauwertak overhandigd. Scheidsrechter Groet leidde goed en kalm. PETTEN. Met 't oog op de komende competitie, plegen diver se vereenigingen een algemeene troepenschouw te houden. Zoo ook de clubs Bergen en Petten, waar van eerstgenoemde met niet minder dan 3 elftallen op bezoek was. Ter inleiding speelden de adspiranten een aardig partijtje, waarin P. domineerde. Vooral P.'s midvoor weerde zich kranig; door onvermoeid zwoegen wist deze vóór de rust P. met 3-0 de leiding te geven. Na de pauze waren de teams meer aan elkaar gewaagd, wat blijkt uit de gescoorde doelpunten. Eindstand 7-3. Petten2—Bergen 2. Met genoegen zagen we het begin van deze match. Er werd aardig gespeeld, met beurtelings beide partijen in den aanval, al kwam B. meestal niet verder dan de P. backs, die met for- schc trappen alles retourneerden. Geleidelijk kwam P. in de meerderheid, doch men hield het spel veel te kort, zoodat zich steeds een kluwen van spelers voor het doel bevond, waar niet door te komen was. Ein delijk waagde de 1. half van vrij grooten afstand een schot, dat over veler hoofden in de touwen beland de. Een blunder van P.'s verdediging verschafte na de rust B. op goedkoope wijze den gelijkmaker. 11. Petten 1Bergen 1. Petten miste ditmaal slechts éón speler, n.1. Bakker, doch in den loop van den Btrijd moesten midvoor en spil verdwijnen, terwijl eenige andere spelers moeizaam meehinkten. Ge steund door den wind was P. het meest in don aan val, hoewel ook Eriks eenige malen handelend moest optreden, wat hem goed afging. Eindelijk wist P.'s 1. binnen den bal vrij te krijgen en voor het eerst tril den de touwen. Na goede combinatie herhaalde zich dit voor de rust nog éénmaal. Rust 20. B. was na de hervatting beduidend sterker en geruimen tijd was P. geheel ingesloten. Een doelpunt kwam echter aan de andere zijde, waar N. Eriks de hattrick verrichtte Een verandering in opstelling bij B. had in zooverre resultaat, dat het den nieuwen midvoor gelukte een welverdiend tegenpunt te scoren. Met dezen stand, 3—1, kwam het einde, dat o.i. iets verhaast scheen door de weinig vriendschappelijke gevoelens die en kele spelers ten opzichte van elkaar aan den dag leg den. Zondag ƒ.1. hield onze gymvereeniging „U.D.I." haar jaarlijksche wedstrijden. Voor dezen dag was uitge- noodigd de gymver. „Sparta" van Winkel, welke met haar dames-, heeren-, veteranen- en adspiranten- afdeelingcn deelnamen. Begunstigd door mooi weer werd om 1 uur vanaf café Kuiper afgemarcheerd, voor een rondgang door het dorp naar het voetbalterrein. Deze optocht, werd voorafgegaan door onze Harmonie, welke de gang er flink in hield en ook tijdens de wedstrijden eenige nummers ten gehoore bracht, welke het geheel op- vroolijkten. Direct, nadat men op het terrein was aangekomen stelden de leden van U.D.I. zich allen op voor het uitvoeren van twee vrije oefeningen, welke begeleid werden door de Harmonie. Deze oefeningen werden goed uitgevoerd, al was het jammer dat nog niet meer publick aanwezig was. Hierna streden de jongste adspiranten van U.D.I. haar onderlinge wedstrijden welke altijd met veel animo door deze jonge leden worden volbracht. De uitslagen hiervan luiden als volgt: Raamspringen 2e afd. jongens: 1. U. Venema, 2. P. Blaauboer. na lotingr. beiden 20 c.M.: 3. P. Visser 4. G. Geertsema, 5. C. Damen, na loting, allen 25 cM.; 6. J. v. Eeten, 7. L. Strijder, na loting, beiden 30 cM.; 8. J. de Graaf, 9. A. Kossen, na loting, beiden 35 cM.; 10. II. Grubbe, 40 cM.: 11. S. Burger, 12 A. Bremer, na loting, beiden 45 cM. Meisjes 3e afd. Knotsenplaatsen: 1. G. Klare, tijd 30.2 sec.; 2. G. Schreuder, 30.6 sec.: 3. M. Vethman 31.6 sec; 4. T. Pool, 31.9 sec.; 5. B. Bakker 32.1 sec.; 6. M. Weststrate 37 sec.: 7. A. Kaner 40.3 sec. Hindernisbaan 2e afd. meisjes: 1. B. Klare, tijd 18.6 sec.; 2. M. Winter. 3. C. Glerum. na loting, hei den 23 sec.; 4. A. Kaan 23.8 sec.; 5. G. de Graaf 25.4 sec.; 6. A. Middelkoon 29.2 sec.; 7. P. de Rooij 32 sec. 8. A. v. d. Klooster 32.8 sec.; 9. T. Breed 33.8 sec De prijzen der adspiranten bestonden uit kunst voorwerpen, en diegenen, die niets hadden gewon nen. ontvingen als troostprijs een reep chocolade, zoodat allen weer met een verheugd gezicht naar huis toe gingen. Nu volgden de andere wedstrijden tusschen de leden van Sparta en U.D.I. De oudste adsniranten. zoowel jongens als meisjes kwamen tegen elkaar uit op 60 M. hardloopen en hoogspringen. De dames hekampten elkaar op 80 M. hardloopen, verspringen en hoogspringen, de heeren op 100 M. hardloopen. hoogspringen en hink-stap-sprong en ten slotte de veteranen, die met kogelstooten en trouw- trekken elkaar de overwinning Drobecrden af te snoepen. De prijzen der adspiranten hestonden uit draag- medailles, de overige prijzen hestonden uit vereeni- gingsmedailles. De vereeniging welke het beste re sultaat had behaald met haar 4 beste leden, had den prijs gewonnen. Jammer was dat niet meer dames van Snarta aan de wedstrijden deelnamen, daar nu het totaal werd gerekend van de twee besten. De uitslagen o»er deze wedstrijden luiden: Meisfes 60 M.: 1. C. van Daten. Snarta. 92 sec.; 2. A. Govers. idem 9.5 ser.; 3. G. Bakker, U.D.Ï.. 9.6. Meisjes hoogspringen: 1. C. Groen, Snarta. 2. T. Venema, U.D.T.. 3. K. Leijen. Snarta. allen 1.10 M., na loting volgorde prijzen vastgesteld. Jongen* 60 M.: 1. C. Koster, U.D.I., 8.3 sec.: 2. K. de Wit. Snarta. 3. T. van Essen. Idem, na loting met A. Vogelzang en C. Snee's. heiden Snarta. allen 8.4. Jongens honn^nripgon: 1. K. de Wit, Sparta 1.30 M. 2. G. Visser, U.D.T., 3. C. Koster, idem, na loting, bei den jJB M. Dames 80 M.: 1. U.D.T.. 23 5 sec.: 2. Snarta 24.7 sec. B«s»p prestatie G. Slot. T'D.T.. 11.4 see. Dame* verspringen: 1. T'D.T.. $3? M.. 2. Sparta 7.°8 M Rrtsto Prestatie G Stnt. T'DT.. 4 92 M. Dames hoogspringen: 1. T'D.T.. ?.»0 xt. 2. Snarta 2.10 M. Bes»e Prestatie G. IT.D T 1 or» M. TT<»efrn h'-^'-stpn-sneong- 1 Sr»Prtfl 44.9^ \f O T' o.I.. 43.02 M. Beste prestatie P. Bart. Sparta,, 11.92 M. Bij de Jaarlijksche algemeene vergade ring van den N.H.V.B. in „de Unie". Evenals voor ruim een week geleden in de verga dering van den K.N.V.B., vermeldde de agenda van den N.H.V.B. geen buitengewone bijzonderheden. Somtijds zelfs zakte het peil van deze bijeenkomst nog beneden dat van vele „vriendschappelijke" voet balwedstrijden, om het met de juiste term uit te drukken. Zooals gewoonlijk we zouden bijna gevoegelijk kunnen zeggen „traditioneel", hield men er voor de vergadering een half uurtje van gezellige causerie op na voor velen ongetwijfeld wel het prettigste deel. Begon derhalve de vergadering dan ook pas om half twaalf, alles wees er op, dat men reeds dade lijk een flink tempo in zou zetten, om zoo spoedig mogelijk gereed te kunnen zijn en had de be stuursverkiezing niet zooveel stof doen opwaaien en was de scheidsrechterscomissie nog wat in haar schulp gebleven, stellig had men een record tijd be haald. Met de welbekende eigenschap liep de bondsvoor zitter. de heer Delvaux, met zijn openingsspeech van stapel, gaf een relaas van het afgeloopen jaar, zegde dank aan alle personen en instanties, herdacht de ontvallenen, bracht felicitaties uit aan kampioenen Z.F.C. 2. K.F.C. 2, O.D.V., Zaandijk en Alkmaarsche Boys en niet in het minst de groote K.F.C., voor haar prestatie als eerste benoorden het IJ en stak het gedegradeerde H.R.C. en „Meervogels" een riem onder het hart. Ook werden de kampioenen in den N.H.V.B., Nieu we Niedorp, B.K.C., Assendelft 2 en O.D.V. 3, niet vergeten, evenals de vereeniging „Helder", in de hoe danigheid als kampioen van Noord-Holland. De adspirantendag was ook thans weer een groot succes, doch over het junioren-kader was spreker nog lang niet tevreden. Men diende aan dit verecni- gingsdeel veel meer zorg to besteden, tot heil van de voetbalsport en niet in het minst in Noord-Hol land. De notulen van de vorige „Algemeene" werden zonder meer goedgekeurd, evenals de jaarverslagen van de diverse functionarissen en commissies, al hoewel de vertegenwoordiger van Alcmaria een be merking maakte op het werk van den secretaris in diens verslag, en de vertegenwoordiger van „Vrone" het over den post N.H.V.B.-elftal had. Beide geval len werden echter vrij spoedig opgelost Ook de „Strafcommissie" werd even onder de loupe genomen, doch doorstond deze „onderzoekings- kuur" en blijft nog een onderdeel van het bestuur uitmaken. Over de plaats van vaststelling „volgende alge meene vergadering" van Alkmaar begint natuur lijk de victorie was men het vrij spoedig eens, doch de tijd van plaats vinden, maakte nog al een punt van bespreking uit. Om de verdere discussies te bekorten, kreeg de voorzitter het recht een en- quete in te stellen, of de mogelijkheid bestaat met het oog op de afgevaardigden een volgend maal op Zaterdagmiddag-avond te vergaderen. Het punt. bestuursverkiezingen gaf meer stof dan aanvankelijk verwacht kon worden. Ter elfder ure had de vereeniging Twisk een nieuwe candidaat ge steld, in den persoon van burgemeester Teer. Hoe wel vele meening8verschillen werden geuit, waaruit bleek, dat de overgroote meerderheid zich nauw aan het huidige regiem verbond, bleef de candidaat- steller op zijn standpunt staan, zoodat een schrifte lijke stemming moest vallen, die veel werk, doch weinig verandering gaf. Het resultaat was, dat Oden Heeren 100 M.: 1. Sparta, 50.2 sec.: 2. U.D.I.. 50.5 sec. Beste prestaties P. Bart, Sparta cn C. Herman, U.D.I., beiden 12.2 sec. Heeren hoogspringen: 1. Sparta, 5.50 M.; 2. U.D.I., 5.40 M. Beste prestaties P. Bart, Sparta en C. Her man, U.D.I., beiden 1.45 M. Veteranen, kogelstooten: 1. U.D.T.. 29.84 M.; 2 Spar ta, 29.08 M. Beste prestaties J. de Graaf, Sparta 7.97 M. Veteranen touwtrekken was een geweldig mooi nummer. Beide vereenigingen hadden 2 ploegen van 4 man. Daar nu van beide kanten 1 ploeg had ge wonnen werd besloten nu met z'n allen om den prijs te trekken. De eerste maal werd gewonnen door U.D.I.. maar met de tweede rnaal kwam de sensatie daar er nu zoo getrokken werd dat het touw 't be gaf. Het bestuur heeft daarna gemeend den prijs aan haar gasten te moeten toekennen, zoodat hier Sparta no. 1 werd. De gemengde estafette, met keerpunten, liepen eerst 2 dames 80 M. en daarna 2 heeren 100 M. Deze werd gewonnen door U.D.I. in een mooie tiid van 50.1 sec., voor Sparta was de tijd 52 sec. De dames van U.D.I. hadden hierbij best geloopen, daar de heeren met een flinken voorsprong konden starten. Het allerlaatste nummer was voor Snarta. Dit was het hoofdnummer en wel Zweedsche estafette voor Heeren (400, 300. 200 en 100 M.) Dit nummer werd op een ronde baan geloopen. De heeren Koetman. Butter. Bart en Bregman be haalden de overwining in 2 min. 29 sec.: voor U.D.I. met Kistemaker. Boelsoms. v. d. Klooster en Her man, die er 2 min. 32.6 sec. voor noodig hadden. Zooals de uitslagen te zien geven, kan er worden gesproken van een goed geslaagden athletiekmid- dag met spannende wedstrijden, waarin beide ver eenigen de prijzen deelden. Na afloop reikte de heer N. Keesman, voorz. van U.D.I., in café Kuiper de prijzen uit. Allereerst dank te hij onze Harmonie voor bare medewerking op dezen dag en verder de juryleden, die zoo bereidwil lig zijn geweest U.D.I. dezen middag weer van dienst te zijn. De wedstrijden werden door veel publiek bijge woond. A.s. Zondag gaat U.D.I. naar Julianadorp, om deel te nemen aan de atletiekwedstrijden uit geschreven door Hollands Noorderkwartier. Door de beste leden is hiervoor ingeschreven en het is te hopen dat voor hen daar eenig succes mag worden behaald. üt de OMGEVING CALLANTSOOG De kermis. Zondag JJ. werd de jaarlijksche kermis geopend met een voetbalwedstrijd tusschen Callantsoog 2 en B.K.C. 3 uit Anna Paulowna. De Callantsoogers wisten met 5—2 te zegevieren. Dadelijk na afloop van dezen wedstrijd was er al een gezellige drukte op het kermisterrein en in de cafés. De bioscooptent van de heeren Kok en de Ruiter welke een kindervoorstelling gaf. was goed bezet, evenals des avonds, toen eenige spannende films werden afgedraaid. Het beeld was zeer goed en we kunnen dan ook ieder aanraden om eens een kijkje te nemen. Ook in de café's was het 's avonds druk. De Maandag werd geopend met de gebruikelijke kinderspelen, bestaande uit snel- en behendigheids spelen. De jeugd, die rijkelijk onthaald werd. be twistte elkaar in soms spannende ritten de prijzen. Hoewel het weer niet ideaal genoemd kon wor den. behoefden de spelen slechts eenmaal wegens regen onderbroken te worden. en Schregardus niet minder dan 216 stemmen in casseerden. terwijl Onrust er 213 kreeg, Brussel en v. Ketel er 206 en 188 verwierven en de nieuwe candi daat Teer er 60 bekwam, zoodat alle aftredenden werden herkozen. De verkiezingen van de protest-commissie cn finan- cieele commissie liepen vlugger van stapel, daar de voorzitter slechts het touwtje had door te hameren. Misschien kwam dit ook wel. daordat de eetlust in middels was opgewekt. Zooals dit bij menigen voetbalwedstrijd gebeurd, liep men ook hier dadelijk na de „thee" geducht van stapel. Vaststelling contributie leden, ondervond geen enkel woord van tegenstand, doch bij den tweeden aanval: Reglementswijziging ingediend door de scheidsrechters-commissie, werd er net zoolang gcar- biterd, totdat het op een arbitrage uitliep. De arbi trage leverde het volgende resultaat op: voor stemden 121 en tegen 79, restant blanco. Daar geen tweederde meerderheid verkregen werd, ging deze scheidsrech terlijke „stemrechtspraak" niet door. Als een verrassende toespijs die het dessert nog vooraf ging, werd de heer Brussel door het eerelid Hoorn uit-de-tent gelokt, waarna de voorzitter de ge legenheid kreeg, bedoelde functionaris in verband met zijn groote verdienste ten aanzien van den bond en zijn scheiding als s.-p. en competitie-leider, hem als eerelid uit te roepen. Onder applaus betrad de bonds- secretaris de arena, om deze onderscheiding in ont vangst te nemen en woorden van dank te mogen uiten. Nog kon Z.F.C. de Rauchbeker in ontvangst nemen en werd K.V.V. houder van het Gouden Kruis, waarna de rondvraag volgde. Een dertiental vereenigingen gaven zich op en een merkwaardig verschijnsel was dat het grootste deel met de letter c. eindigde, zoodat de derde letter van het alphabet troef was. Erg veel belangrijke dinpen vielen niet te verhandelen. Z.F.C. gaf te kennen bijna tot het houden van een eigen blad te zijn overgegaan, wat voor 't Groentje een niet al te sterke levensdraad zou hebben ingehouden. Een nieuwe sterke actie ten gunste van het A. D. zou zeker op z'n plaats zijn. H.R.C. raakt nog even de niet erkenning van een schcidsrechtersvereeniging in het Noorden aan. waar op de voorzitter gewaagd van de mindere medewer king bij schoolwedstrijden, waardoorr de erkenning werd ontnomen. Bedoelde vereeniging pleitte zeer sterk voor de promotie van „Watervogels", waarbij tenslotte werd besloten, dat het bondsbestuur dit als nog in overweging zou nemen. Op een vraag van K.F.C., werd in principe besloten den aanvang van de competitie op 23 September te bepalen. Nog wordt de recette van den Rauchbeker door „Uit geest" opgediend en heeft Q.S.C. het over de declara ties van de scheidsrechters en het afloopende contract van de federatie in verband met de promotie-degrada tie uit en naar de erkende bonden. Ten dien aan gaande kon men nog geen beslissing mededeclen. Een poging om de strafrechtpleging ook hier los van het bestuur te maken, ging ook hier niet op. B.K.C. heeft het over dispensatie van adspiranten, waarbij de voorzitter te kennen geeft, dat voor adspi ranten van 16 jaar geen dispensatie wordt verleend» en voor elfjarigen, slechts op een doktersverklaring, vermits zij nog in het huidige seizoen den leeftijd van 12 jaar bereiken. Het verder samenstellen van het programma is ten eene male onmogelijk. Een vraag van Nieuwe Niedorp voor eerdere be stelling van het „Groentje" leverde eveneens geen re sultaat op. De Heldersche Boys verweren zich over de hoedanigheden van de scheidsrechters. Van het een en ander werd notie genomen. Na nog eenige minder belangrijke debatten, sloot do voorzitter de vergadering om kwart over 4 en zette een ieder tot goede prestaties aan. Hieronder laten we de uitslagen volgen. Groep I, meisjes van 68 jaar: 1. Jannio Vries man, 2. Gerrie Zeeman, 3. Iet je Breed, 4. Guusje de Wit. 5. Jansje Baken. Groep II, jongens van 68 jaar: 1. Piet Daalder, 2. Jan Roos, 3. Jan van Iperen, 4. Piet Bakker. Groep III, meisjes van 9—11 jaar: 1. Trien Vries, 2. Rina Hollander, 3. Annie Baken, 4. Jaantie Kater. Groep IV, jongens van 911 jaar: 1. Alje Breed. 2. Jan Prins, 3. Adriaan de Wit, 4. Jan van Honschoo- ten. Groep V, meisjes van 1213 jaar: 1. Diet Mooii. 2. Grietje de Vries, 3. Maartje Ambuul. 4. Jannie Hol lander. Ondanks het slechte weer, kan de kermiscommls- sie, bestaande uit de heeren J. Brouwer, J. Koegel- berg, D. Prins, A. Thomasz, Jb. de Waal, A. W. H. de Wit. A. C. Brussaard en H. J. Schut, op een zeer goed geslaagden middag terugzien. We zullen hopen, dat. Pluvius ons vandaag (Dins dag) de laatste kermismiddag beter gezind is. SJ NT M A NT EN STROET. Vergezeld van regen en onweer trok Zondagmor gen de hengelclub „In eigen kring" cr op uit'om het geluk weer eens te beproeven. De vangst was ditmaal wel bijzonder groot, daar in totaal 428 baarsjes werden verschalkt. De prijswinnaars waren resp.: C. Blokker (grootste baars), A. Keetman (meeste maatbaars), G. C. Sloof «56 stuks), K. Wit (44 stuks), H. de Pee, A. Sijbrands D. Brommer. W. Brommer, Jn. Prosper, G. Keetman en W. Wit. Zondagmorgen sloeg het onweer op de woning van P. Blankman te Stroet en vernielde een gedeelte van de dakpannen. Dit is binnen enkele dagen reeds de tweede maal. daar Vrijdag een pink is getrof fen, eveneens aldaar, toebehoorende aan R. Struijf te Zijpe. HOOGWOUD Een persoon uit Opmeer was Vrijdag pl. aan het visschen in den Lagehoek. Toen de rijksveldwachter uit Hoogwoud kwam controleeren, bleek hij niet in het bezit te zijn van een vischvergunning. Hij was evenwel zoo slim geweest om. toen hij den rijksveldwachter zag naderen, de haak van zijn snoer te snijden, zoodat hij niet bekeurd kon worden om het feit, dat hij vischte zonder vergunning. Het mocht hem echter weinig haten, omdat hij boven dien nog op verboden grond liep, zoodat hij toch nog met een bonnetje naar huis kon gaan. De veehouder D. uit Aartswoud liet Vrijdag J.l. terwijl hij zijn koeien ging melken, de melkwagen aan den kant van den weg staan, echter zoodanig, dat het verkeer gemakkelijk kon passeeren. Een autobus met Zuiderzeewerken» dacht er evenwel anders over en raakte den wagen zoodanig, dat deze tegen een aantal melkbussen geschoven werd. die ondersteboven gingen, waardoor de melk daarin ver loren ging. Hoewel het nummer niet bekend is. zal de politie de schuldige wel spoedig opgespoord heb ben TVIERINGEN Gecompliceerd auto-ongeval op den af sluitdijk. Gisterenmiddag vond op den afsluitdijk nabij de Friesche kust een auto-ongeval plaats, hetwelk nogal consternatie veroorzaakte en waarbij zekeren W. v. G. uit Hallum (Fr.) vrij ernstig werd gewond. Tusschen Kornwerderzand en de Friesche kust is men bezig de voegvulling in den betonweg te voor zien, waardoor op een bepaald punt het verkeer slechts over de helft van den weg kan passeeren. Toen op het vrij gedeelte van den weg een personenauto uit Friesland voorrang had om te passeeren stond een uit Den Haag afkomstige vrachtauto van de fa. W. reeds te wachten, totdat de personenauto zou zijn gepasseerd. Een uit IJmuiden komende visch- auto reed in verband met slecht functioncerende remmen pardoes op de vrachtauto in, welke daar door in beweging kwam en .met een vaart op de juist passeerende personenauto terechtkwam. De personenauto werd hierbij nagenoeg vernield, terwijl de inzittende W. v. G. uit Hallum ernstige hoofd en handwonden opliep, welke door Pr. v. d. Hem uit Makkum werden verbonden. De vischauto kon - zijn weg eveneens in verband met belangrijke scha de aan de voorzijde niet meer vervolgen en moest dc lading visch op een andere auto overladen. Dc vrachtauto kwam aan voor- en achterzijde met aan zienlijke schade uit het strijdperk. Door de mare chaussee werd proces-verbaal opgemaakt. Overwerk. Voor het maken van een wegbnnn door het lage gedeelte van den Stroeörkoogweg is aan de Fa. O. J. Bosker alhier overwerkvergunning verleend voor 60 man, van 3 t.m. 13 October 1934. Inleveren van rijksgoederen. Het Inleveren van Rijksgoederen vindt dit jaar plaats te Hippolytushocf, Koningstraat 23, voor de dienstplichtigen van de lichting 1919. Onderwijzend personeel. In de plaats van den heer J. H. Eden, die voor herhalingsoefeningen onder de wapenen moet ko men is tot tijdelijk onderwijzer aan de O.L. school te Hippolytushoef benoemd de heer K. Groen te Jisp. LANGEND IJ K Den laatsten tijd werd er wel door de transport arbeiders geklaagd over de toepassing van de werk en loonregeling, welke er bestaat tusschen de trans portarbeiders cn de vereen. Dc Koophandel. In een gehouden conferentie heeft men thans be sloten dat aan de werkzaamheden van de kooplui zelf en hun vast personeel paal en perk wordt ge steld, zoodat deze niet meer dan voor een zeker be drag per persoon verwerken mogen. Een en ander geldt ook voor dc schippers. NOORDSCHARWOUDE. Op het te Halfweg gehouden concours heeft de harmonie „Excelsior" onder leiding van den heer P. Pranger een eersten prijs behaald met 300 punten Het corps kwam uit in dc eere-afdeeling. In den 's avonds gehouden ccro-wcdstrijd werden 170 van de 180 punten behaald. Voorwaar een mooi succes. Dit laatste aantal punten waarborgt de har monie reeds den tweeden cere-prijs. 466e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 4e Klasse, 1ste LUst Trekking van Maandag 3 September 1934 Hooge Prijzen f 25000.— 11922 f 2000.— 1582 t f 1500.— 23878 f 400.— 21899 23909 f 200.— 734 7847 f 100.— 7834 8014 9310 10289 10830 14053 20847 Pril zen Ti m f65 38 41 63 92 120 156 195 196 206 292 413 449 460 526 563 662 1037 665 715 739 823 971 973 1010 1041 1065 1108 1130 1145 1222 1283 1349 1351 1355 1375 1376 1404 1459 1482 1520 1526 1596 1702 1786 1790 1807 1815 1822 1905 2016 2039 2053 2115 2146 2152 2160 2171 2176 2211 2238 2249 2256 2281 2368 2420 2454 2473 2536 2559 2566 2592 2692 2707 2767 2783 2871 2874 2906 2909 2924 2965 2973 2985 2993 3011 3061 3067 3099 3183 3184 3207 3212 3221 3225 3261 3279 3289 3292 3295 3305 3384 3430 3486 3489 3494 3530 3576 3646 3813 3864 3866 3914 3990 3992 3995 4046 4195 4199 4213 4238 4287 4309 4351 4353 4358 4388 4439 4554 4556 4625 4665 4004 4716 4729 4807 4824 4856 4890 4924 4925 4940 4953 4956 4960 4997 4999 5015 5097 5111 5148 5187 5193 6218 5230 5283 5296 5341 6354 5369 5378 6482 5487 5504 5552 5601 5608 5671 5680 5720 5757 5767 5768 5820 5828 5848 6003 6110 6151 6198 6210 6292 6331 6418 6432 6452 6465 6486 6488 6495 6534 6538 6588 6590 6611 6612 6637 6665 6690 6696 6713 6744 6745 6852 6864 6889 6927 7038 7052 7111 7133 7165 7176 7189 7200 7218 7322 7354 7362 7368 7418 7425 7473 7495 7500 7514 7544 7545 7546 7558 7560 7591 7638 7682 7708 7723 7725 7845 7919 7945 7953 7967 8051 8052 8090 8114 8130 8155 8220 8239 8261 8299 8341 8455 8465 8581 8568 8567 8583 8628 8653 8666 8694 8696 8701 8730 8764 8770 8791 8815 8833 8862 8918 8945 8986 9050 9075 9089 9105 9174 9224 9232 9277 9299 9318 9350 8399 9493 9532 9584 9587 9633 9656 9685 9738 9898 9903 9915 9916 9955 10000 10044 10046 10072 10075 10097 10099 10108 10118 10147 10164 10214 10218 10226 10389 10246 10258 10305 10317 10339 10358 10370 10407 10425 10427 10496 10508 10531 10541 10548 10591 10595 10611 10617 10659 10703 10715 10749 10779 10784 10848 10904 10923 10969 10981 10983 10989 11037 11047 11133 11171 11178 11197 11199 11216 11232 11272 11406 11466 11499 11606 11615 11685 11688 11696 11722 11728 11755 11801 11815 11865 11917 12017 12047 12154 12191 12228 12258 12272 12320 12332 12412 1245'. 12456 12562 12599 12658 12689 12701 12760 12795 12807 12907 12945 13019 13104 13159 13192 13344 13553 13558 13619 13636 13643 13693 13730 13756 13761 13798 13815 13831 13915 13972 13973 13982 14046 14080 14128 14131 14147 14255 14305 14306 14313 14319 14323 14346 14370 14423 14480 14512 14513 14521 14568 14586 14690 14737 14750 14782 14825 14858 14962 14990 15032 15059 15068 15112 15146 15216 15220 15288 15320 15342 15358 15396 15416 15453 15485 15514 15524 15527 15588 15637 15676 15677 15712 15774 15790 15825 15887 15894 15974 16140 16146 16196 16200 16205 16246 16253 16311 16365 16378 16386 16394 16399 16430 16598 16630 16656 16680 16734 16765 16807 16829 16851 16877 16911 16924 16940 16967 16987 17037 17043 17045 17123 17131 17136 17190 17294 17301 17338 17352 17370 17433 17443 17480 17556 17655 17662 17664 17698 17703 17728 17729 17743 17779 17848 17855 17951 17968 17971 18053 18085 18095 18124 18126 18178 18179 18204 18213 18222 18224 18249 18251 18252 18264 18314 18361 18385 18388 18405 18406 18410 18417 18435 18440 18455 18593 18603 18682 18698 18705 18800 18862 18937 18946 18963 18998 19069 19071 19090 19106 19167 19170 19284 19328 19350 19363 19394 19448 19503 19515 19516 19536 19527 19550 19619 19652 19692 19705 19727 19754 19803 19849 19889 19957 19958 19962 19983 20028 20032 20046 20065 20092 20103 20140 20157 20164 20217 20240 20301 20355 20377 20389 20441 20442 20459 20460 20463 20625 20527 20529 20534 20559 20613 20631 20732 20754 20824 20860 20894 20897 20920 20921 20953 21015 21053 21072 21103 21136 21142 21182 21232 21252 21288 21298 21305 21314 21323 21384 21432 21447 21450 21465 21562 21679 21700 21766 21773 21901 21913 21936 21943 21981 22029 22055 22112 22118 22174 22194 22274 22276 22297 22323 22334 22381 22393 22400 22401 22419 22437 22447 22480 22525 22531 22533 22545 22554 22568 22573 22583 22639 22641 22715 22773 22794 22845 22871 22877 22906 22987 22996 23022 23101 23105 23116 23137 23145 23157 23161 23168 23205 23211 23221 23231 23270 23299 23312 23317 23337 23349 23400 23542 23544 22564 23582 23608 23529 23645 23666 23801 23881 23896 23930 23932 23965 23988 yerbetering 3c kl. 3e lijst: 17583 m. z. 17522,

Schager Courant | 1934 | | pagina 7