Nieuwe Rouwauto, Tuinbouwvereeniging Adveiteert in dit blad. Meubellabriek „EIK EN LINDEN", Lindegracht 10-16, AUtmaar A. AHDRIHGA-Wagenmaker Polder Valkkoog. r a.s. Berkhouwer Kokkelkoren, Toch een auto-racehaan bij Arnhem? „Sint Maarten" KOE- EN PAilENDEKKEN. K. BURGMAN, Plaatselijk Nieuws. Na de groote textielstaking in Amerika. Komische vergissing bij de politie. De geheimzinnige klok. Marktberichten. W E R 1 N O E N HET WITTE KRUIS, AFD. WIERINGEN. Vergadering van de N.H. vereen. Het Witte Kruis, afd. Wieringen, op j.1. Dinsdagavond, in hotel Cen traal van den heer S. Kaan te Hippolytushoef. Aanwezig 45 leden. De voorzitter, de heer P. Kaan Cz. heet de aanwe zigen welkom. Het doet spr. genoegen dat zoo velen aanwezig zijn. Dat er meer leden aanwezig zijn al3 gewoonlijk op onze vergadering, doet spr. vermoeden dat dit is doordat een secretaris moet worden be noemd in de plaats van den heer L. Noorden. Spr. hoopt dat de besprekingen van aangenamen en za kclijken aard mogen zijn. De notulen worden daarna door Ds. v. Beek gele zen en zijn onveranderd goedgekeurd. Tot leden voor het nazien van de rekening in het volgend voorjaar, worden benoemd de heeren J. H. J. v. 't Hof, Jb. Lont en D. D. Lont. Allen nemen hunne benoeming aan. Bij bespreking beschrijvingsbrief der algemeeno vergadering komt in behandeling candidaatstelling leden hoofdbestuur. Na eenige bespreking wordt be sloten den candidaat v. Leersum te steunen en ver der de afgevaardigden vrij mandaat te geven. Volgt benoeming van twee afgevaardigden naar de algemeene vergadering. Gekozen worden mevr. de Haan—Bosker en de heer J. C. de Haan, en nemen hunne benoeming aan. Als plaatsvervangende afgevaardigden worden be noemd de heeren P. C. Kaan en C. J. Bosker. Volgt benoeming van een bestuurslid wegens be danken van den heer L. Noorden. Gekozen wordt Dr. Beeker, welke zijn benoeming aanneemt. De ziekenauto. De heer C. J. Bosker vraagt een en ander over het aanschaffen van de ziekenauto. Spr. zegt dat het bestuur volgens het reglement wel gemachtigd is, materialen aan te schaffen, doch een uitgave van drie duizend gulden voor een ziekenauto had wel in een algemeene vergadering ter sprake gebracht kun nen worden. Spr. wil niet zeggen, dat de aanschaf fing niet noodig is, maar dat hem is ter oore geko men, dat lang niet alle bestuursleden er voor waren en 1 zelf om deze kwestie als bestuurslid heeft be dankt. De verantwoording in deze was zeer groot. De tijdsomstandigheden zijn thans zoo, dat elk dub beltje moet worden omgekeerd alvorens uitge geven. Uit de notulen hebben we kunnen opmerken dat in de vorige vergadering reeds werd voorgesteld de contributie te verlagen. Spr. is van meening dal de algemeene vergadering in deze gehoord had moe ten worden. De Voorzitter antwoordt hierop, dat wat de con tributie betreft, deze hier laag is bij elders vergele ken. En Voorzitter zegt verder, als we de aanschaffing van een ziekenauto in een algemeene vergadering ter sprake zouden hebben gebracht, we zeker een Babv- lonischc spraakverwarring zouden hebben gehad. Het bestuur heeft gemeend, dat aanschaffing van een ziekenauto noodzakelijk was. Wanneer één menschenlevcn wordt gered, is de auto rendabel. We moeten rekening houden met ernstige zieken. De heer Bosker antwoordt dan, dat de ziekenauto een heilzaam vervoermiddel is, maar of het den financieelen draagkracht niet te boven gaat, is de vraag. En daarbij komt dat het bestuur in deze nog lang niet eensgezind was en betwijfelt zeer of het geheele bestuur er van doordrongen was, om tot aan schaffing over te gaan. Spr. zegt nogmaals, het ware beter geweest, do leden te hooren. Het is zeer de vraag of de vereeniging zich een dergelijke uitgave kan permitteeren. Voorzitter zegt dat in het bestuur geen groote te genspraak is geweest over deze zaak. De heer C. J. Bosker zegt alle waardeering voor het bestuur te hebben, maar drieduizend gulden is een niet geringe uitgave. De Voorzitter meent dat de verantwoording niet zoo groot is. Dr. Beeker vraagt of de leden kennis mogen nemen van den inhoud van den brief, welke het hoofdbe stuur zond over deze kwestie. Voorzitter zegt dat het hoofdbestuur zich niet heeft uitgesproken, om den auto wel aan te schaffen, doch verwees het bestuur in dit schrijven .naar de mogelijkheid,om een ziekenauto te laten komen uit de naburige gemeenten als Den Helder, Anna Pau- lowna of Schagen, in geval het vervoer van een zie ke met een ziekenauto noodig was. De heer Van Kalsbeek haalt in deze aan, het ge val van wel of niet aanschaffen van een zuurstof apparaat. Verschillenden waren hier ook niet voor en het bleek toch dat het apparaat vele malen na aanschaffing is noodig geweest. Den heer v. Kalsbeek wordt door door verschillende aanwezigen geantwoordt, met het gezegde, dat dit niet zoo'n financieel offer vroeg als het aanschaffen van een auto, en daar gaat het nu juist om. Wan neer het aanschaffen van een auto in een ledenver gadering was behandeld, had een stemming het geval kunnen uitmaken. De Voorzitter belooft, dat als er weer groote uit gaven gedaan moeten worden, de vergadering zal worden gehoord. Dr. Beeker vraagt den Voorzitter of de vergade ring nu nog niet een uitspraak In deze kan doen. De Voorzitter zegt dat het bestuur volgens het reglement heeft gehandeld. Mevr. Siesling—Bontes vraagt of er naast zuige lingenzorg (consultatie-bureau) ook kleuterzorg kan komen. Dus een consultatiebureau voor kleuters. Het bestuur zal dit in behandeling nemen. De heer J. J. Bosker vraagt hoe het bestuur aan de financiën komt voor den ziekenauto. De Voorzitter zegt dat dit in de voorjaarsvergade ring bij het behandelen van de rekening wel naar voren zal worden gebracht. Spr. is van meening, dat het bestuur geheimzinnig is en brengt het be stuur verwijten. De heer J. de Wit is van meening, dat het regle ment veranderd moet worden, zoodat de leden meer zeggenschap hebben. De heer D. Minnes antwoordt hierop, dat we hier handelen in 't belang van de zieke leden in hoofd zaak. De heer Schardam vraagt of het bestaande regle ment van kracht is, hij heeft zich n.1. na 1 Sept aangemeld als lid en werd verzocht contributie te betalen over dit jaar, terwijl in 't reglement staat, dat wanneer men lid wordt na 1 Sept.. geen contri butie verschuldigd is over dat jaar. Voorzitter antwoordt dat de heer Schardam ook eerder in de gelegenheid was lid te worden, doch als men zoo lang wacht om lid te worden, totdat men hulp noodig heeft, dan is het toch ook billijk dat men over dat jaar contributie betaald. Wanneer U niet in staat is, contributie te betalen, wordt U gratis geholpen. Ds. van Beek zegt dat er hulp is verleend. Over het wel of niet betalen van de contributie is ge aproken in 't bestuur. De heer J. C. de Haan had verwacht dat het be Stuur had gekomen met de tarieven van de nieuwe auto. Voorzitter zegt dat dit in de bestuursvergadering dadelijk na deze vergadering zal worden behandeld. De heer R. Post heeft enkele menschen gesproken, welke van meening zijn, dat van de auto gratis ge- Van do qoedkoonste tot de duurste soorten. Onze groote monsterza len zijn vrij te bezoeken tusschen 9—12 en lH— 5H uur, Zaterdags van 9—1 en 2^—5 uur. bezit de grootste collectie in Meubelen. Onze clien tèle krijgen wij alt geheel Nederland en het aantal nit Amsterdam is zeer groot. Een bowijs, dat onze prijzen billijk zijn en d8 kenze onovertrefbaar. Be halve de 33K prijsverschil, geniet U thans nog 5 kortino voor directe betaling. EKZ9 bruik gemaakt kan worden. Het reglement zegt toch dat het materiaal der vereeniging gratis voor de leden disponibel is. De voorzitter zegt dat dit niet de bedoeling is. De heer D. Oden zegt dat het dan toch wel blijkt, dat reglementswijziging noodig is, en vindt het be stuur nalatig, omdat de tarieven nog niet bekend zijn. De auto is hier al enkele weken, 't had al lang kunnen gebeuren, dat het gebruik noodig was. Voorzitter zegt toe dat de tarieven volgende week bekend gemaakt zullen worden. De heer Oden wil dit dadelijk uitgemaakt zien en is niet tevreden met voorzitters antwoord. Spr. meent dat er geheimzinnigheid is. De heer J. de Jong vindt het bestuur bij het aan schaffen van de auto ook voorbarig cn zou willen dat het bestuur de auto maar voor eigen rekening nam en deze dan maar verhuren. Ds. v. Beek zegt dat het bestuur werkelijk het be lang der vereeniging voor heeft, en vraagt de mede werking. Verder is niets meer aan de orde, waarna de voor zitter, de leden van het stembureau dank zegt voor hun werk en sluit de vergadering. Aanbesteding. Dinsdag Is door architect B. G. Zanstra al hier aanbesteed namens den heer A. Russclman te Westerland. het bouwen van een woon- en winkel huis met garage aan den Koningsweg. De uitslag was als volgt: N de Boer f 6062.50, J. D Kooij f5309. M. Mulder f5300, P. Doves f5300, S. Blaauboer f5275. J. Smit f 4994. S. Dekker en H Lont 14842. J C. Klein f4550, P. Portegijs f4485, P. de Vries f4250. Het werk is opgedragen aan P. de Vries, zijnde de laagste inschrijver. Begrooting was f4290. ïïEFRffvnnwaard Bij de gehouden verkiezing voor twee hoofdinge landen voor het polderbestuur werden gekozen de heeren G. Kooij Az., Hassclaarsweg en J P. Sinnige Westdijk. De vacatures waren ontstaan door de benoeming van den heer P. Kostelijk Pz. tot Dijkgraaf en be danken van den heer J. van Stralen Sr. wegens in werking treden van het nieuwe reglement op de wa terschappen. Z IJ PE oöcöcxjcioaocoaoao Den 30sten September a.8. Q 8 hopen onze geliefde Ouders, n jb. AHDRIHGA g :8 8 den dag te herdenken van U hunne 25-jarige Echtverecni Q ging. n Hunne dankbare Kinderen. Rijksweg 52, De Kooi, q Den Helder, Sept. 1934. Receptie 's avonds na 7 uur. ÓOOOOOCOOOOOOOCX) PETTEN. De uitslag der onderhands gehouden aanbeste ding van het bouwen van een woonhuis voor den heer P. Kramer alhier is: D. Nieuwland, Schoorl f2944. W. Hartog, Schoorl f2785. C. Roozing, Petten f2692. C. Vriesman. Petten f2545, K. Bouwes, Bur gervlotbrug f2384. Het is aan den laagste gegund. Bekendmaking. Donderdag 27 September 1934. tusschen 7H9H uur staat te be zichtigen bij Café BORST, B3EE- ZAND, de geheel geruischloos, voor Anna Paulowna, Breczand en Omstreken. Aanbevelend, H. W. van WILSUM Aanspreker, Agent ln Grafsteenea en Kransen. MEERWEG 54, BREEZAND Het Bestuur van voornoemden Polder brengt ter kennis van be langhebbenden, dat de KROOS- SCHOUW zal worden gehouden op Het Bestuur voornoemd, Th. RENS Az., Voorzitter. G. C SLOOF, Secretaris. 5 pond doorr. Paardenlappen 5 pond Varkens, en Paardengehakt 5 pond gemalen Spek l pond doorr. Lamsvleesch 4 pond Saucijsjes 11. 11. f 1. IL pond Carbonaden f 1.— 2K- pond doorr. Ossenlappen 11.— SCHAGEN. 4 pond Schapenvet 2H p< Waar de baan precies komt weet men nog niet, doch de datum van den eer sten wedstrijd is reeds vastgesteld. Arnhem. De plannen voor de stichting van een auto-racebaan bij Arnhem zijn nog geenszins van de baan. Weliswaar heeft de K.N.A.C. haar goedkeuring ge hecht aan een auto-renbaan bij Heerlen, zoodat de reeds ontworpen race-baan op het landgoed Johanna Hoeve bij Arnhem niet doorging. Maar thans heeft zich een nieuwe combinatie gevormd, die andermaal zal trachten tot een renbaan te komen. De combinatie, die zich van het bcnoodigde kapi taal verzekerd heeft, heeft het oog laten vallen op een drietal terreinen bij Arnhem en Ede. Een beslissing is echter nog niet genomen. Het ligt in de bedoeling de baan in den zomer van 1935 te openen. Als datum van den wedstrijd is reeds vastgesteld Zaterdag 17 Augustus. Als dan zal een in te stellen Groot en Prijs van Gelderland verreden worden. Voorts ligt het in het voornemen bij do auto-baan een speciale baan voor paarden-races aan te leggen. te Valkkoog. Zij die den te houden AMERIKAANSCHE OLIE 5 cent BENZINE 11 et pez L. per rat. Aanbevelend. C. BRUGMAN. Schagerbrng. DAT IS GOEDKOOP! Ie kwaL Koevleesch, 3 pd. v. f L— Faardenvleesch, 4 p. lappen f 1.— Carbonaden, 3 pond voor f L— Lamsvleesch, 4 p. doorr. v. f L— Aanbevelend, S. HOUTKOOPER. JE ADRES voor prima zware TOUWWERK au GEREEDSCHAP, enz. ADR. VOS, CaUantsoog. Donderdags met den stal op de markt. Schager Roosjes. (onderwijzer de heer Donia) wen- schcn te volgen, gelieven zich hier voor aan te melden voor 29 Sept. bij P. GOOTJES, Groenveld, Sint Maarten. Wij hebben voor keuze in U een groote Dames-Pullovers. Beleefd aanbevelend, N. LAAGZIJDE B 91 SCHAGEN. ZAAITARWE te koop. De in Groningen met groot succes verbouwde Invicta (Pjabjerg 188, wit) k 114.50 per 100 Kg. De Invicta stond bij de in N.H, dit jaar gecontroleerde proefvelden gelijk met Juliana en Imperia). Te bevragen bij K. SCHENK, Lot* weg, Anna Paulowna. Te koop: 50 stuks 2V». en jarige DRACHTIGE RUNDEREN, met stamboek en fokver. afstam* ming, tb.c.-vrij. Kalftijd Oct.-Dec. Billijke prijzen. H. v. HOORN, Wie* ringerwaard. Wegens beëindiging werkzaamhe den te koop: TWEE BESTE WERKPAARDEN, Belg. ras, gegarandeerd mak vool alles. H. v. HOORN, Wieringer- waard. Opgepast. 48 PERSONEN GEARRESTEERD. Warschau. 25 Sept. (V.D.). De politie heeft ln den afgeloopen nacht 48 personen gearresteerd, die in het bezit waren gebleken van illegale geschriften en bij wie 2 handgranaten en 2 revolvers werden gevonden. Nog steeds spanning tusschen vers en arbeiders. werkge- Na drie weken te hebben geduurd is de grootste en gevaarlijkste staking in de geschiedenis der Ame- rikaansche industrie officieel beëindigd. Voorname lijk is het einde er van te danken aan het tactisch ingrijpen van RoosevelL De textielarbeiders hebben het bcmiddclingsvooivfel van den President aan vaard en hun leidende organisatie heeft den leden order gegeven het werk te hervatten. Ondanks alle verzoenende voorwaarden heerscht er echter nog groote spanning tusschen de werkge vers en textielarbeiders. De werkgevers hebben nog steeds niet duidelijk ge maakt, welke houding zij zullen aannemen ten aan zien van de enquête-commissie, en men vreest, dat zij ondanks de gesloten overeenkomst toch rancune- en uitzonderingsmaatregelen zullen toepassen tegen de leden der vakbonden, vooral in het Zuiden. Uit New York wordt gemeld, dat in de nieuwe commissie, die toezicht zal houden op do uitvoering van de N.R.A. waarschijnlijk zitting hebben Baruch, Moley en Swipe. Het zou echter nog niet bekend zijn, of ook Johnson in deze commissie zitting zal hebben. Uit Hyde Park wordt gemeld, dat president Roo- sevelt met het oog op de werkzaamheden, welke hem wachten in verband met de reorganisatie van het herstelprogram, besloten heeft, aan zijn zomerverblijf te Hyde Park een einde te maken cn naar Was hington terug to keeren, waar hij Woensdag zal ar- ri voeren. Oplichterstruc bij geldwisselen. Een onzer winkelzaken is gister de dupe geworden van een oplichterstruc met geldwisselen. Een man komt reepen chocolade koopen en vraagt meteen een tientje te wisselen. Het tientje wordt op do toonbank gelegd en geld terug betaald, en al pratendo koopt de onbekendee weer reepen chocolade, betaalt met een dubbeltje, strijkt ongemerkt met het gewisselde kasgeld, ook het tientje op en verdwijnt uit den winkel. Kort daarna wordt het tientje gemist, maar de vo gel is gevlogen, onderzoek tevergeefs natuurlijk! Gealarmeerd om hun eigen collega's te arresteeren. Montreal Canada): Onlangs werd de politie alhier gewaarschuwd,( omdat men 's avonds laat in de straten van Montreal een kar vol fietsen aange troffen had, waarbij zich een aantal verdachte indi viduen bevonden. Het bleek toen dat zij gealarmeerd was om haar eigen collega's te arresteeren. Het volgende was gebeurd. Detectives waren een bende fietsendieven op het spoor gekomen, die de omgeving van Vincent St. Paul opereerden en hadden veertig gestolen fietsen gevonden. Deze werden op een grooten wagen geladen en naar Montreal vervoerd, onderweg bezweek de wa gen echter onder het gewicht van de rijwielen. De detectives, die vanwege hun vermomming versleten kleeren droegen, trokken de aandacht van een surveil- leerenden agent, welke onmiddellijk het hoofdbureau opbelde. Toen de agenten op de bewuste plek verschenen, ontdekten zij wie eigenlijk de verdachte individuen waren. DEZE DWAZE WERELD. Op de Synode van de Congregatieonalistische kerk te Londen heeft bisschop T. James gisteren een be roep gedaan op predikanten en gemeenteleden om te willen helpen bij de bestrijding en verandering van opvattingen „van deze dwaze wereld, die nu zoover gekomen is. dat zij het leven in een kruitmagazijn met de lucifers bij de hand. de eenige doeltreffende methode acht om don onderlinge vrede Ie bewaren." Deze woorden lokten minutenlang applaus uit. Een achtdaagsch uurwerk, dat nu eenige maanden geregeld doorloopt. Toronto (Canada): In Sandwich in Ontario heeft men een geheimzinnige klok gevonden, welke door brandweerlieden uit een brandend huis is ge haald. De klok, welke een achtdaagsch uurwerk be vat, loopt nu al eenige maanden geregeld door, zon der dat ze opgewonden behoeft te worden. Het afgebrande huis was vroeger een herberg, maar werd sinds eenigen tijd slechts als woonhuis gebruikt De laatste bewoonster was mra. Clark, een oude dame, die drie maanden geleden stierf. Toen nam de gemeente het huis over en werd het geheele meu bilair. op enkele waardelooze stukken en de bewuste acht-daagscl>e klok, eruit verwijderd. Toert de brandweerlieden de klok uit het huis haalden, liep ze nog en tot op heden is ze niet stil blijven staan. Men is er nog niet achter wat de oor zaak hiervan is. EEN RIJK MEISJE. Om wie gevochten wordt. Gister Is voor het Hoog-Gcrechtshof te New Yortf de strijd begonnen om de voogdij over de tien-jarige Gloria voor deze functie is, in de eerste plaats, haar moeder, terwijl ook een tante en een grootmoeder van het meisje aanspraak op deze positie meonen te mo gen maken. Gloria's vader is in 1925 op zee verdwenen. Haar moeder was toen nog minderjnrig en kon dus niet de voogdij over haar kind op zich nemen. Sinds 1925 heeft Gloria bij verschillende familieleden gewoond. Lenigen tijd geloden heeft de moeder voor een of ander hof een verzoek ingediend om met de voog dij te worden belast. Eenige familieleden schijnen de inwilliging van dit verzoek te willen verhinderen. VERDWIJNENDE LANDGOEDEREN. Mlddeleeuwsch kasteel onder den hamer Gisteren is de inzet gehouden voor den verkoop van het landgoed „Kasteel het Nijenhuis" bestaande o.m. uit het van 1437 dateerend kasteel met rent meesterswoning. arbeiderswoningen, park. bosschen en dertien boerderijen onder Wijhc en Raaltc. De bezitting, welke in totaal 263.24.58 H.A. groot is, is eigendom van baron van Palnndt van het Nijenhuis. Er was zeer veel belangstelling voorat uit land- Hbomvkringcn. Het kasteel werd inge»ct op f 23.000 door den heer Korting, makelaar te 7rist De geheele bezitting werd ingezet op 221.235. NOORDSCHARWOUDE. 26 Sept. 4800 Kg. aardappelen: Bevelanders f 1.80—2.50: R. Duken f 1.60; bl. eigenh. f 2.90—3; 21700 Kg. uien f 1.20—2, drie!, f 1—1.20, grove f 2—2.20, nep f 1.80 2, 2400 Kg. peen f 0.60; 15000 Kg. slahoonen f 3— 7.90; 135 Kg. snijboonen f 3.90; 650 Kg. kroten f 1— 1.10; 8700 Kg. roode kool f 1—1.90; 92500 Kg. witte kool f 0.601.20; 4100 Kg. gele kool f 1.70—2.30. BROEK OP LANGENDIJK, 26 Sept. 1934. 5000 Kg. aardappelen: Bevel. 13—3.20, eigenhef-t mers f3.30, bl. dito f3503.60. bl. aardappelen f 4, Bravo's 12.20, 15000 Kg. uien f2—250, drielingen 11—150, grove f2.40, gele nep f 1.69—1.80. 4000 Kg. peen f 0.60—0.90. 3000 Kg. spercieboonen f 3.60—8.10, 160 Kg. snijboonen f3.40—5.10, 5000 Kg. bieten f0.4O— 2, 20.000 Kg. roode kool f 1—3.10, 125.000 Kg. witte kool fO.GO—154, 15000 Kg. gele kool f 1.90-2.70. 5000 Kg. D. witte kool f 1.70—2.10, 3000 st bloemkool 17— 10.60, lichte f 2.30-4. MEDEMBLIK, 25 Sept. Bonte aardappelen f 1.30—1.40, Bevelanders f 1.20 —1.25, uien f 0.90—0.95, gele nep f 0.75—0.90 per 50 Kg., roode kool f 1.40—2.10, bloemkool f 5.50—6.40 per 100; slaboonen f 0.60—0.75 per 15 Kg. PURMEREND, 25 Sept. Kaasbeurs: 20 partijen, wegende 43.000 Kg. Han* del matig. Hoogste prijs f 21. Artikelen: 11 part. kleine boerenkaas f 22, volvette kaas f21; handel goed. 1670 Kg. boter f 1.40-156, weiboter f 1.35—1.50 per Kg. Runderen, totaal 742 stuks: 375 vette koeien 54—60 ct. per Kg., matig; 172 gelde koeien f 110—145, matig, 135 melkkoeien 1 110—220, stug; 60 stieren f 052— 0.46 per Kg., matig; 17 paarden f 65—130, stug; 145 vette kalveren f 050050 per Kg., matig; nuchtere kalveren (slacht) 332 stuks i 3—16, stug; 207 vette varkens 3032 ct, per Kg.; matig; 52 magere var kens f 11—1750, matig; 14G biggen f 8—11, matig; 578 schapen f 10—22, stug; 53 bokken f 3—9, matig; 938 lammeren f 5—12, matig; Kipcieren f 3.40—3.90, eendeieren f 2 per 100 stuks. Piepkuikens 4M2% ct. per kilo; oude kippen en hanen 30—40 ct. per kilo; konijnen f 0.30—2 per stuk, eenden 2560 ct. per stuk. duiven 40 ct per paar, ganzen f 2J25—250 per stuk, handel stug: 474 eend eieren f 2.05, 2807 kipeieren f 350—4. 440 idem B f 2.10-3.10. Coop. Centrale Eierveiling Purmerend G A. Aanvoer: 230.000 eendeieren f 155—2.15. 65.000 kip- eieren: 70—80 Kg. f 44.50. 65—66 Kg f 3.70—3 80. 63 -64 Kg. f 3.60—3.80. 60—62 Kg. 1 3.40—3 70. 58—59 Kg. f 3503.70, 56—57 Kg. f 3.20—3.40. 53—55 Kg. f 3— 3.20. 50—52 Kg. f 2.80-3. 45-49 Kg. f 1 50—2.80. WARMENHUIZEN. 25 September 1934. Eigenheimers f 3.10—3.50. blauwe aardappelen f3.60—3.80. Bevelanders f 2.40—2.80. gele nep f 1.50— 1.80, uien f 1.70—2.10. idem drielingen f 0.700.80, -oode kool f 1.20—3. gele kool f 1.20—2 20. witte kool f O.GO—1.40. slaboonen f4.508.30. snijboonen f3.90, n'en f 0.6O1.50. Aanvoer: 8506 Ke aardappelen, '225 Ke. ge'e nep. 2850 Kg. uien. 10*00 Kg. roode '•ooi. 1990 Kg. gelp kool. 73700 Kg. witte kool. 4800 Kg. slaboonen, 1350 Kg. bieten. HO Kg. snijboonen.

Schager Courant | 1934 | | pagina 3