Raad Barsingerhoin. De Zesdaagsche te Schagen. Schagen-nieuws. 3 UlT de OMGEVING Wat men moet weten Arrondissements Rechtbank te Alkmaar. Vergadering: van den Raad op Dinsdag 16 October 1934, des middags 2 uur. Voorzitter de heer G. G. Loggers, burgemeester, tevens secretaris. Afwezig is de heer Blaauboer, die na eenige minu ten ter vergadering komt. I)e Voorzitter opent de vergadering, waarna de notulen onveranderd worden goedgekeurd. Ingekomen stokken. Mededeelingen worden gedaan van de ingekomen stukken. O.a. is ingekomen een verzoek van K. de Rooij, Kolhorn, om een tegemoetkoming ingevolge art. 13 lager onderwijswet ten bedrage van f 62.50 per jaar en een verzoek van H. Overzet, Barsinger- horn een verzoek van gelijke strekking, een tege moetkoming van f 38.40 per jaar. B. en W. stellen voor beide verzoeken in te willi gen. De heer Vries informeert naar de oorzaak van het groote verschil van de buskosten. Dit ontstaat door het verschil in afstand. De zaak Heres. Ingekomen is een schrijven van Ged. Staten dat zij, In verband met het Koninklijk besluit van 18 Juli 1934 (geval Heres) meenen B. en W. in de ge legenheid te moeten stellen te bevorderen, dat het besluit van den rand van 29 Nov. 1933, waarbij op een tweede, ingevolge van gewijzigde omstandighe den, ingediend verzoek van Heres, afwijzend werd beschikt, worde herzien met inachtneming van be doeld K. B., ter voorkoming dat de beslissing van den raad door Ged. Staten zou moeten worden ver nietigd. B. en W. stellen voor hierop afwijzend te beschik ken. Zij hebben de overtuiging en het bowijs, dat plaatsing van de kinderen van Heres op de bijzon dere school te Schagen, niet geschiedde uit overwe gingen van principicelen aard, doch tengevolge van een conflict tusschen ouders en onderwijzend perso neel. Op dien grond meenen zij onder geen voor waarde te mogen medewerken aan het verleenen van een tegemoetkoming als bedoeld in art. 13 L o.- wet Door Voorzitter wordt dit voorstel nog even toe gelicht. De kinderen van Heres bezochten eerst de school te Barsingerhorn. Heres wilde z'n kinderen toen naar de bijzondere school te Schagen zenden en vroeg om een bijdrage. Hierop werd afwijzend be schikt om de bekende redenen. Heres verhuisde naar Kolhorn en herbaalde z'n verzoek, en kreeg we derom nul op het recpiest. De Kroon stelde Heres in t gelijk en Ged. Staten adviseeren nu het verzoek alsnog in te willigen, omdat Heres wederom in het gelijk zal worden gesteld. Ken vraag van den heer Kater vermelden we bij het volgende agenda-punt. Het voorstel van B. en W. wordt met algemeene stemmen aangenomen. Ingekomen is een schrijven van G. Heres te Kol horn, houdende verzoek hem voor zijn leerplichtig geworden dochtertje Ëngelina Dirkina een tegemoet koming ex art. 13 l.o. wet te willen verleenen, ten bedrage van f 62.50 per jaar. B. en W. stellen voor dit verzoek in te willigen. Op een desbetreffende, vraag van den heer Kater, antwoordt Voorzitter, dat Ileres hier vrij staat Het kind heeft nog geen school bezocht en dus kunnen principieele redenen aanwezig zijn. I)o heer Vries trekt dit sterk in twijfel (hij zal tegen stemmen), terwijl de heer Schenk van een doordrijverij spreekt. Conform het voorstel wordt besloten. Tegen stemde do heer Vries. Niet aangenomen. Van den heer C. Smit Gz. is een schrijven ingeko men, houdende mededeeling dat hij zijn benoeming lot ambtenaar van den burgerlijken stand niet aan neemt In verband hiermede stellen B. en W. voor: a. bet voorstel aan Ged. Staten tot wijziging van de jaarwedden van de ambtenaren van den burger lijke stand, vastgesteld bij raadsbesluit van 6 Sep tember 1934, in dier voege te wijzigen, dat de da tum van ingang van de nieuwe regeling, wordt be paald op 1 November 1934, en de wedde van den 2den ambtenaar van den burgerlijken stand wordt vastgesteld op f 50 's jaars; b. over te gaan tot benoeming van een ambtenaar van den burgerlijken stand in de vacature Engel en Breebanrt. Aanbevolen worden: 1. K. Burger; 2. Jb. Kistemaker. Het is de beer Smit, die naar aanleiding van deze kwestie bet eerst het woord krijgt. Hij zegt, dat men niet weet, wat men aan hem heeft; eerst een ambt aanvaarden en later weer bedanken. Een goed jaar geleden, aldus de heer Sinit, stelde de heer Kater in een raadsvergadering de vraag of hot niet mogelijk zou zijn den waarnemenden burgemeester een ver goeding too to kennen. Dit was zeer naar den zin van den lieer Smit; liet viel hem moeilijk dit ambt zonder vergoeding uit te oefenen. Verder werd er toen niet over gesproken. Toen werd de heer Loggers burgemeester en werd de vol gende regeling getroffen: de lsto ambtenaar der Burgerlijke stand werd f 50 toegekend; den 2en f 200, terwijl do betrekking van 3e ambtenaar een ongesali- eerde was. Het zou toch niet ontkend worden, het was de bedoeling juist, in dc vergoeding van den 2den ambtenaar tevens een belooning voor z'n diensten als loco-burgemeester vaat to leggen. De raad vond f 200 te hoog en kneep er f 100 af. In de vergadering van B. en NV. had de heer Smit er nog eens speciaal de aandacht op gevestigd, dat hij voor t 100 dit ambt niet zou aanvaarden. Het betreffende punt werd van de agenda ge schrapt. In de daaropvolgende raadsvergadering werd een en ander besproken; niemand der loden had toen op- of aanmerkingen gemaakt: de heer Smit had als 't ware reeds een officieuse toezegging Spr. herinnert zich do opmerking van den heer Vrics: Laat het hem daarvoor maar probeeren. In de vorige vergadering werd den heer Smit be noemd, even later kwam, zooals do Voorzitter het uitdrukte, dc verrassing en wel een pijnlijke verras sing voor den heer Smit. „Misschien is het nu duidelijk, waarom ik bedankt hen'zoo besloot de heer Smit. Ook den heer Blaauboer was de houding van den raad niet sympathiek, vooral als men weet, hoe de heer Smit altijd z'n best heeft gedaan. De heer Schenk vindt de manier, waarop men den heer Smit behandeld heeft, niet goed, en spr. biedt den heer Smit z'n verontschuldigingen dan ook aan. Hij blijft echter op z'n standpunt staan, dat f 200 te hoog is en zegt, dat do vraag van den heer Kater indertijd heel anders bedoeld was. De lieer Vries knoopte, zooals hij het uitdrukte, de eene verrassing aan de andere. Gaan de andere ambtenaren achteruit, dan moest ook deze vergoe ding maar naar beneden. Met deze woorden moti veerde spr. z'n stemmer) voor de f 100. Do Voorzitter brengt de leden nog even speciaal onder 't oog dat de vergadering waarin de heer Smit toezegging kreeg (dit dacht althans) geen comité- vergadering was, maar meer een gemoedelijk praatje Het voorstel wordt tenslotte aangenomen. Tot amb tenaar van den burgerlijken stand wordt benoemd do heer K. Burger met algemeene stommen. De Voorzitter feliciteert den heer Burger met deze benoeming en spreekt den wensch uit, dat hij nog vele paartjes gelukkig mag maken. Kosten werkverschaffing. Nog is ingekomen een schrijven van den minister van sociale zaken, waarin medegedeeld wordt dat de kosten der werkverschaffing f 1861 bedragen en het voorschot op Bijkssubsidie f 800 bedraagt. Galdleenlno VleeschkenrlngsdiensL B. cn W. stellen voor: de leening primitief groot f 125000.per resto f 108.332, rente 5 pcL te conver- teeren bij de Bank voor Nederlandsche Gemeenten tegen een rente van VA pcL, een en ander overeen komstig het advies van de Commissie van Uitvoe ring van den dienst. Aldus wordt besloten. Het ln cultuur brengen van het droog- geloopen kanaal in den Waardpolder. B. en W. deelen mede: De mogelijkheid bestaat, dat, wanneer waterschap pen werkzaamheden willen laten uitvoeren, welke niet ingevolge de schouw en soortgelijke verplichtin gen behoeven te worden uitgevoerd, vanwege de overheid subside wordt verleend. In verband hiermede heeft de Polder Waard en Groot, na voorafgaand overleg met B. en W. besloten, aan het gemeentebestuur te verzoeken, over te willen gaan tot het in cultuur brengen van het droogge- loopcn kanaal in den Waardpolder. De kosten hier van worden begroot op pl.m. f 10500.De polder wil in deze kosten een bijdrage verleeenen van 25 pet. der arbeidsloonen, tot een maximum van f2500, benevens de kosten van het toezicht en van die der materialen. De overblijvende kosten zullen gedragen moeten worden door Rijk en Gemeente, een en ander volgens de geldende subsidie-regelingen. B. en W. zijn van oordcel, dat dit werkverschaf fingsobject dient te worden uitgevoerd. In de eerste plaats omdat, de werkverschaffingsloonen eindelijk eens ten goede komen aan in de gemeente gelegen werken, en in de tweede plaats omdat het ook een finantieel voordeeltje voor de gemeente beteekent De gemeente moet n.1. een zeker percentage betalen in 85 pet. van de kosten van werkverschaffing ln de Wieringermeer. Bij de thans voorgestelde wer ken behoeft datzelfde percentage slechts betaald te worden in 75 pet. «Ier kosten. Zij stellen mitsdien voor genoemde werken, be houdens goedkeuring door den Minister van Sociale Zaken, te doen uitvoeren. Voorzitter zegt nog dat hieraan 30 arbeiders 20 weken werk zullen vinden. De heer Burger vindt het voorstel zeer sympathiek Hij vraagt of het werk een onderdeel vormt van de plannen van het Werkfonds. Wedstrijden voor Zondag a.s. D.O.S.K.O.Schagen II. Aanvang 2 uur. Vertrek per? Dirkshorn ISchagen 8. Aanvang 2 uur. Vertrek per? Wij meenen dat de wedstrijd DirkshornSchagen 3 reeds heeft plaats gevonden. Eenige verdere opgave kregen wij van het secreta riaat niet. Aan de adsptranten. De A. C verwacht jullie Zaterdagmiddag allemaal om 3Y2 uur op het terrein. Schagen a: Slikker, Molenaar, de Wit, Veenstra, Timmerman, Geurts, de Jager, Starreveld» Anneveldt, v. Haren, Schoort. Res.: v. d. Pijl. Schagen b: Slikker, J. Blaauboer, Slikker, Roos, Dekker, N. Blaauboer, Hofland, Prins, Sdiouten, Bos, J. P. Wit. Reserves: Schram en Holema. Getrouwd. Donderdag 1.1. is de aanvoerder van Schagen I in het huwelijksbootje gestapt met mej. N. Lütjeharms. Dat hij als stuurman precies zoo zal doen als dat hij voetballen kan, dan is alles kits. Onze felicitatie! Schagen II: T. Bij Post. M. Slikker, P. Boon. P. Kroonenburg, S. Breebaart, Jc. Molenaar. G. de Moor, D. Ruig, G. Paulusma, H. Veenstra, S. Paulusma. Res.: J. L, Lütjeharms. Schagen IIL J. Franzen. S. Grootes, C. Tump. v. Dijk, P. Boontjes, H. Faber. C. v. Haren, W. Quax, J. Gelder, J. Boontjes, H. Naber. Res. C. Neefkes. ATTENTIE! Willen de diverse commissies er even om denken, dat de copie beslist Dinsdagsavonds voor 10 uur in de Molenstraat moet zijn, LANGEND IJK De uitvoer van bloembollen heeft In de laatste maand bedragen 20931 ton, tor waarde van f 10.553.000 togen 22702 ton tor waarde van f 10.358.000 ln de over eenkomstige maand van 1933. Gunstig is ook de ver gelijking over de eerste 3 kwartalen van beide ja ren: in 1934 n.1. 38961 ton ter waarde van f 19.490.000 tegen 35J284 ton ter waarde van f 16.067.000 in 1933. De landen, die het meest afnamen in de afgeloo- pen maand waren: Groot-Brittannië met 9052 ton, DuJtsdhland met 4747 ton, de V.S. van Noord-Ame- rika met 2787 ton, Denemarken 830, Zweden 802, Ca nada 725, Frankrijk 622, België 310 ton. Reeds eonigen tijd geleden maakten wij melding van het groot aantal abuizen, dat door de Bloembol lenkweekers Centrale is gemaakt met het berekenen van teeltbewijzen en het in te leveren kwantum bloembollen. Hoe erg het toen was, kon niet wor den medegedeeld; thans is echter een commissie be zig deze fouten te onderzoeken, voor welk doel op ver schillende plaatsen zitting wordt gehouden, waar de kweekers hun abuizen kunnen opgeven. De secretaris-penningmeester van het district Noordholland van den Ned. Tuindershond, die deel uitmaakt van deze commissie, doet in het orgaan van dezen hond eenige mededeelingen omtrent het aantal abuizen wat men wel eens ontdekt. Men stond er versteld van, zooveel abuizen er waren ge maakt. Als een voorbeeld van het grootste aantal abuizen wordt Bovenkarspel genoemd; daar wonen 220 bollen- kweekers en de commissie heeft ongeveer 140 fouten ingeboekt. Dus bijna twee derde gedeelte. Dit wa ren niet enkel abuizen door de Kweekers-Centrale gemaakt, daar men aldaar meet met de Drechter- landsche roe, volgens plaatselijk gebruik. Ten op zichte van de daar meer verbouwde bollen heeft de commissie gedaan weten te krijgen, dat er van het te veel verbouwde niet 19 K.G. vroege cn 24 K.G. late tulpen per roe moeten worden ingeleverd, doch resp. 3Vfc en 9 K.G., evenals verleden jaar. Voorzitter antwoordt, dat het werk" wordt uitge voerd in zuivere werkverschaffing. De minister be paalt het loon. Den polder is het toezicht toever trouwd. Algcheele leiding heeft de Heide Maatschap- pij. Voorzitter gelooft dat hij naam van den raad spreekt als hij dijkgraaf en bestuur van den polder met dit besluit complimenteert. Het geld wordt nu eens binnen de gemeente verwerkt, terwijl de arheiders niet meer zulke groote afstanden be hoeven te fietsen. Het voorstel wordt met algemeen stemmen aan genomen. Rondvraag. De heer Burger wil Voorzitter 3 vragen stellen en wel deze: le. Is het waar, dat van eenige oudjes de ondersteuning per 1 Januari zal worden ingehouden, waarna de betrokkenen dus op het Huis van Ouden van Dagen zuilen zijn aangewezen; 2e. Welke zijn de motieven hiervoor?; 3e. Is er in de Armenwet een be paling, die recht geeft op deze handelwijze? Voorzitter behandelt dergelijke zaken liever in co mité, hij zal antwoorden, doch laat geen discussie toe. Het antwoord hierop luidt: Ja, motieven zijn do ongunstige finantieele toestand van het Burger lijk Armbestuur en de wcnschelijkheid van bezuini ging; hot gaat niet van weelde, en met tegenzin en volgens de Armenwet heeft men volkomen het recht aldus te handelen. De *jer Burger zegt nog hoe gehecht de oudjes aan hun spulletjes zijn en het een zware gang voor hen zal wezen. Deze maatregel is nog nooit eerder toegepast en de publieke meening is dan ook sterk tegen deze gedwongen verhuizing. Voorzitter zegt nog, dat de bezuiniging f 500 be draagt, wat de heer Burger de moeite niet waard vindt t.o.v. het leed. Meer kan er over deze kwestie in T openbaar niet gezegd worden. Een tragi-komisch punt roert de heer Burger ver der aan, als hij spreekt over de slechte zorg voor de kachels der gemeente. Bij zekeren smid heeft er één |eruimen tijd onder water gestaan, zoodat hier gold: rust roest; een andere diendo alsb ergplaats van een partijtje suikerbieten; hoewel handig gevonden, toch zeker niet in 't belang der gemeente. Ook Voorzitter keurde deze handelswijze af en oor deelt het heter dat de gemeente zelf de kachels maar onderhoudt. De heer Blaauboer zou graag lantaarns geplaatst zien bij het kruispunt Nieuwe weg te Kolhorn en bij de Polderbrug te Kolhorn. B. en W. zullen volgende vergadering met „ver- lichtingsvoorstellen" komen, zoodat afwachten de zaak is. De heer Schenk wil verbetering en goed onderhoud van de Gouw. De aannemer der kanalisatiewerken zal ook langs dezen wegm aterialen moeten vervoe ren, zoodat samenwerking wel eens een nuttig re sultaat kon hebben. Hierna volgt sluiting. ZUIDSCHARWOUDE. Het plaatselijk crisiscomité vergaderde gisteravond ten raadhuize. Voorzitter was de heer H. Metselaar. Deze vergadering was speciaal belegd voor de pogin gen, welke het comité in het werk stelt, om de kas middelen te stijven. Het bestuur stelde voor, twee propaganda-avonden te houden, evenals verleden jaar met succes is geschied. De tooneelvereeniging O.K.K. heeft zich bereid verklaard, geheel belange loos een tooneelstuk op te voeren, de klucht: De Ba ron van Haberniks. Dit aanbod werd dankbaar aan vaard. Medegedeeld werd dat de speldjesdag f44 had op geleverd. Na eenige besprekingen over deze avonden werd het practische werk van het comité besproken. Het kassaldo is nog van weinig beteekenis. Gehoopt wordt-op het Hoofdcomité, de recette van de avonden en de offergezindheid der burgerij. Nadat de vorige week een aantal arbeiders, werk zaam op de zuurkoolfabrieken, wegens slapte waren ontslagen, zijn er deze week weer een deel te werk gesteld, gevolg van den grooteren aanvoer van witte kool. Overigens kunnen alle werklooze arbeiders ge plaatst worden in de baggerregeling of in de werk verschaffing van het Staatsboschbeheer. Z IJ PE Burgemeester en Wethouders dezer gemeente heb ben aan den heer G. Fijma te Pettemerkluft, inge volge de bepalingen der Hinderwet,, vergunning ver- elend tot het uitbreiden van zijn brood-, koek- en banketbakkerij, door het plaatsen van één electromo- tor van 2 P.K. Naar wij vernemen is de Commissaris der Ko ningin in deze provincie voornemens Maandag a.s. een ambtelijk bezoek aan deze gemeente te bren gen. PETTEN. Tijdens de kermisdagen zullen we hier ook eens van extra filmwerken kunnen genieten. De Centraal Bioöcoop van Noordscharwoude komt Zondag en Maandag met het wereldberoemde film werk „De Twee Weezen", en Dinsdag met het bui tengewone filmwerk „Die Blume von Hawaii", Zondagmiddag en Dinsdagmiddag heeft er een kin- der- en familievoorstelling plaats. Gezien het groote succes dat de directie met deze films overal beeft, zal de komst hier in Petten zeer zeker gewaardeerd worden. Zie verder adv. OUDE N1EDO RP ZIJDEWIND. Ongeluk. Een luxe auto met 4 jonge menschen uit Waar land, die zich huiswaarts begaven van de kermis te 't Zand, reed 's nachts ongeveer 2 uur tegen een boom. Het ongeluk geschiedde bij de woning van P. Tessclaar, met als gevolg, dat een der inzittenden J. B., een val maakte door het voorruit en op straat terecht kwam. De inmiddels ontboden Dr. Postma heeft den gewonde, die bewusteloos was, verbonden en hem naar zijn woning vervoerd. Hij maakt het goed. Do wonden zijn niot ernstig. Brand. De hooischelf van den heer Jb. Z. is na het dor- schen totaal verbrand. Naar de oorzaak van dezen brand tast men geheel in het duister. Naar wij vernemen zal de brood- en banketbak kerij van G. Heemskerk per 1 November a.s. in eigendom overgaan aan Ant Oud, broodbakkers knecht alhier. 'T VELD. Banneverkiezing. De heer M. Smit heeft naar wij vernemen zijn can- didatuur voor hoofdingeland der banne Oude Nie- dorp aangenomen. HAREN K ARSPE7 DIRKSHORN. Maandagavond had in de zaal van don heer Pijper plaats de verloting, gehouden in verband met de Huisvlijttentoonstelling alhier. Een talrijk publiek woonde de verloting bij en gaf herhaaldelijk goed hoorbaar blijk van belangstelling. 92 kleine en grootero prijzen kwamen uit de bus. De hoofdprijs, een fiets, viel op het lot van den heer S. P. Cutter te Alkmaar. WAARLAND. Tegen den grond geslagen. Het echtpaar K., dat zich Zondagavond na een vi site bij een familie te Slootgaard huiswaarts spoed de. werd tijdens het onweer, dat dien nacht hoven deze gemeente woedde, tengevolge van de bliksem op den NVaarlandcrweg tegen den grond geslagen. Zij kwamen met de schrik vrij. OH IN AANMERKING TE KOMEN VOOR ééN DER PRACHTIGE „ZES- DAAGSCHE"-PRIJZEN. Verlangt vanaf Vrijdag a.s., den 19den October voor iedere 50 cent, welke door n worden besteed bij de deelnemers aan de Zesdaagsche te Schagen, wier namen U ln de bijgaande „Zesdaagsche-Cou- rant" vermeld vindt, een letterbon. In dien n een grooter bedrag besteedt, b.v. f 2.50, HEEFT U RECHT OP VIJF LET TERBONS. Tracht 11 letters bijeen te krijgen, sa men vormende het woord: ZESDAAGSCHE. Dubbele letters, die ge niet kant ge bruiken, mogen worden ingeruild met andere verzamelaars. U kunt ze vinden in de RUILBEURS, de garage van den heer J. K. Boontjes op de Laagzijde. Plakt deze letters op een stak papter en levert ze in bij het inlevertngsbnreau van de Zesdaagsche het bureau van de Schager Conrant N.V. Trapman Co op de Laan. U ontvangt aan dit bureau tn de plaats van het opgeplakte woord een ontvangbewijs, dat kans geeft op een prijs. Geelt tevens aan dit burean duide lijk op uw naam en adres. Verzamelt zooveel mogelijk letters, want voor ieder nieuw woord ontvangt u een nieuw ontvangbewijs, dat weder om kans geeft op een prijs. Des avonds op nog nader te bepalen nur en plaats heeft door het rad van avontnnr de aanwijzing der prijzen plaats. Alle gedurende dien dag uitge reikte ontvangbewijzen spelen daaraan mee. Indien blijkt, dat u met het dien dag ontvangen ontvangbewijs niets heeit ge wonnen, GOOI HET DAN NIET WEG, DOCH BEWAAR HETI Want U hebt er nog een kans meel Op den laatsten avond toch heeft een laatste prijsaanwijzing plaats om den grooten prijs van 1350.—, waaraan ALLE ontvangbewijzen, die gedurende de ver- koopweek zijn uitgereikt, deelnemen. Dus: VERZAMELT LETTERSI RUILT ZE MET ANDEREN I ZESTIEN MILMOEN PESETA'S TE OV1EDO VERMIST. Madrid. Na de herovering van Oviedo door de regeeringstroepen op de opstandelingen werd ont dekt, dat uit het filiaal van de Bank van Spanje te Oviedo een bedrag van 16 miilioen peseta's wordt vermist. MEERVOUDIGE STRAFKAMER. Zitting van Dinsdag 16 Oct. Uitspraken vorige zitting Jan M., Anna Paulowna, gedetineerd zedenmisdr. 10 Maanden gevangenisstraf. Jan V., Klaaske S., huivr. C. M. en Jan B., allen te Uitgeest, opruiing. Vrijgesproken. Nic. Th. Kos, machinist te Broek op Langendijk, openbare schennis der eerbaarheid, 4 maanden gev. voorw. met 3 proefjaren. Anthonie Kr., schoenmaker Enkhuizen, poging tof zware mishandeling. Vrijgesproken. Pieter VI., werkman, Andijk, diefstal van planten. Vrijgesproken. Hugo Sm., varensgezel, Helder, ln voorarrest dief stal onder verzwarende omstandigheden. 8 Maanden gevangenisstraf. Alhertus K., Heiloo, zwaar lichamelijk letsel door schuld. 1 Maand hechtenis. Uitspraak Politierechter: De vuurwerker Jan V. te Helder werd ter zAke eenvoudige belccdiging van den getuige J. W. ThiJ- sen veroordeeld tot f 7 boete suhs. 5 dagen hechtenis De telaste gelegde smaad werd door den P.R. ver worpen. HEFRHUOQWAARD Rij den Zondag j.1. door de plaatselijke hengelaars- vereeniging D.V.S. georganiseerden hengclwedstrijd aan de Langereis, word de eerste prijs gewonnen door A. Merlijn, de tweede door G. Jak.

Schager Courant | 1934 | | pagina 2