TE SCHAGEN WEG Hoornsche Crediet- en Effectenbank NI Verricht alle bankzaken Een Pracht K voor de zesdaagsche Letters Lijst der deelnemers: „HET GROENE KRUIS" Technisch Bureau A* Keesman Schagen met het spook der Crisis! met alle zwartkijkerij „Zesdaagsche" Brand» en inbraak» vrije Kluis o/h/ootu Ch. H. Th. Schmalz Perkament en Kamerlampen FIRMA W. SCHAAFSMA J. H. VRIELINK gelegenheid Noord J J Om nu te koopen bij het De Nieuwste PHILIPS RADIO-TOESTELLEN B ij voegsel van de Schager Courant van Woensdag 17 October 1934. No. 9576. Schagcn's winkelstand zal toonen, dat zij niet yan plan is, bij de pakken te gaan neerzitten. Zij heeft zich opgemaakt om de eigen inwo ners zoowel als die der omgeving te bewijzen, dat zij méékan, dat zij haar zaken heeft gemoderniseerd en dat haar prijzen zijn aangepast aan de lagere le- .vensstandaard. Schagen's middenstand wil demonstreeren, dat zij, trots de slechte tijden en de zich nog steeds toe spitsende nood, de moed niet heeft verloren en vol vertrouwen de toekomst tegemoet gaat. En daarom blaast zij aanstaande Vrijdag het spook der crisis met één slag weg. Alsof de zaken door de staf eener goede fee zijn aangeraakt, zal straks een opgewekt zakenleven in Schagen gaan heerschen. Ieder, die iets noodig heeft, ieder die maar even iets te missen heeft zal straks de zilverlingen op de toonbank der winkeliers doen klinken. Want op 10 dezer begint de en dan geven de winkeliers hun klanten een kans op kostbare prijzen en op een geldprijs van 350 gulden. Er zal een ware jacht ontstaan op letters! Men zal ze eischen bij den bakker, bij den slager, bij den kruidenier, ja zelfs bij den kapper en den auto mobielhandelaar. O, gelukkige, die nu een auto koopt. Hij heeft een reuzekans op den hoofdprijs!! Maar gelukkig! Fortuna is grillig en juist de eigenaar van één simpel nummertje kan het geluk te beurt vallen. En dan de buitengemeenten. Denkt U dat die zich onbetuigd zullen laten? Geen sprake van! Met drommen zal men naar het vlaggend Schagen trekken om mede te profiteeren van de kansen die geboden worden. Van Wieringen tot Callantsoog, en vanaf den Helder tot onder de rook van Alkmaar zal men spreken van dit groote gebeuren en van de kan sen, die in Schagen geboden worden. Laat ons hopen, dat Schagcn's winkeliers in een verhoogde omzet een vergoeding vinden voor de groote geldelijke offers, die zij zich in deze weken getroosten en wenschen wij dat het welslagen van deze .Zesdaagsche" het hernieuwde bewijs moge leveren, dat de centrumpositie van Schagen onaan getast is. Naast de leuze: „Koopt in Schagen" zij de leuze: „Schagen zij en blijve het middelpunt van Noord- Holland-Noord". Alkmaar Hoorn - Schagen Verhuurt Loketten In hare Bij onderstaande firma's zijn let ters voor de Zesdaagsche te ver krijgen. Auto's: Firma Blaauboer en Kossen, Nieuwe Laagzijde. Brood- en Banketbakkers; Th. Keet. Molenstraat, K. Leguit, Hoep. Pannekeet, Loet. J. Roggeveen, Iloogzijde. C. Rol, Hoogzijde. Firma Rus, Markt. A. Schager, Loet. C. Straat, Regentenstraat. Wed. C. v. Stralen, Ged. Gracht. Bloemeft, Planten; Firma Kruit, Laagzijde. M. Nuijens, Heerenstraat. Boekhandel: Wed. G. Plukker, Laagzijde. Firma Trapman Co., Laan. Café's: J. K. Boontjes, Markt. P. Baars, Markt. C. Dekker, Markt. J. Peetoom Markt. G. Plevier, Laan. K. Snaas, Laan. J. D. Schenk, Hoogzijde. Drogist: Gebr. Rotgans, Hoogzijde. J. Vrielink, Hoogzijde. Diversen: J. A. van Ketel. Fruit en Groenten: Firma Wed. A. Deutekom, Noord. P. Hoogland. Landbouwstraat'. D. TLeijen, v.h. Hoep, Laagzijde. Galanteriën: Firma König. Firma Wed. M. J. Ranke. S. de Vries. Lutjeharms. Hoeden: Firma Heddes, Lips en Co., Laagzijde. De Vos—Roep, Hoogzijde. Horloges en Uurwerken: Fa. Wed. D. Koning, Heerenstr. Kaas, Melkproducten; N. Slikker, I.aan. De Vries, E.S.M.I. Kapperszaken: Jb. Holtz, Laagzijde. M. NiestadtSmit, Laagzijde 24, C. Pronk, Noord. N. Spierdijk, Molenstraat. Kruidenierswaren: J. B. Brammer. A. de Boer. A. M. Kossen. Gebr. Silfhout. S. Stam C. Tuinman. J. Wardenaar. J. de Wit. G. de Boer, Firma Hartland. Kunsthandel; W. van Geelen, Laagzijde. J. Klerk. Laapzijde. H. van Weelde, Hoogzijde. Mannfactnren: L. Bolte. K. Burgman. G. Knuwer. Joh. Franzen. Firma R. de Moei. V. J. Molenaar. J. H. Schene. Ch. H. Th. Schmalz. Wed. P. Stammes. C. Schouten. Firma De Waard. Mej. Weinreich. Meubelen: K. Blaauboer, Laan. F. Poorter, Laagzijde. C. Roggeveen, Hoogzijde. Photografen: Fa. W. D. Niestadt en Zn., Laagzijde 24. Radio-artikelen; J. Groot, Laan. A. Keesman, Noord. W. Schaafsma, Molenstraat. Rijwielen: M. Beersen, Laagzijde. G, Artneveldt. Oudeslotstraat. K; ;Mtddelbeek, Loet. NliSnaas, Molenstraat. Schoenen: C. ;Bcers. P. Berkvens®, D.'Mulder. M. v. Rijswijk. Sigaren: F.! dé Graaf. C. Molenaar. W. Plukker. Firma Wed. J. Roggeveen. J. Roggeveen Lz. S. Rentenaar. Firma Slikker. A. Tuijn. Slagers: Baars en Oosterma C. Berkhouwer. Jac. Kuiper. Gebr. Kweldam. N. Ploeger. D. Raat. J. de Ruiter. Verfwaren: D. Wit Wijnen, Likeuren; Firma J. de Vries. Ijzerhandel; P. Dekker. De Jong en Roos. Firma G. Ranke. L. v. Rijswijk. J. Tijsma. Zadelmaker en Tonw: C. Breet, Noord. WCATMERPROOF De meest doeltreffende Regenkleeding voor Dames, Heeren en Kin deren. Alleen-verkoop SCHAGEN wasch. en zonecht. Prijs f 3.50 met garantiezegeL RODO en andere Kamerlampen nergens mooier en goedkooper dan bij ons. met en zonder veeren. GRACIcTTA BANDEN. RECHTHOUDERS. SUSPENSOIRS. 't Best en biUijkst bij: Centraal Drogist Hoogzijde Schagen Alle practische artikelen, die Li niet langer in Uw huishou- den kunt ontberen. RODO LAMPEN.

Schager Courant | 1934 | | pagina 9