ONZE ILLUSTRATIES Tr v. Op den wapenstilstanddag 11 November 1918, (du* Zondag 11 November 16 jaar geleden), trokken de Duitsche troepen voor het eerst over de Nederlandsche gren* bij Roosteren; echter met dien verstande, dat zij wapenen, kanonnen, geweren, bajonetten en munitie op de weilanden bij de douane van de grenswacht moesten deponeeren. Bovenstaande foto dte nog niet werd gepubliceerd, geeft een kijkje tijdens die roerige dagen Koning Gustaaf van Zweden, die ondanks zijn ouderdom van 76 jaren nog een uit stekend schutter Is, tijdens een jachtpartij welke deze week In de nabijheid van het kasteel Karlsholm in Zuid Zweden werd gehouden De Australische avieteur Ulm is in eïn speciaal daarvoor gabouwd vliegtuig een tocht van 8000 mijl van Canada naar Australië te maken Flandin, de nieuwe Fransche minister-president, oo*i graven, nadat hem door den president de vorming opgedragen door journalisten en foto van het nieuwe kabinet was Kostbare prijswinnaars op de Internationale hondententoonstefling welke Donderdag In Crystal Palace te Londen is geopend De kunstijsbaan nabij het sport- fondsenbad te Amsterdam nadert haar voltooiing en zal binnenkort officieel worden geopend v,/ De normalisatie der Panheelderbeek in Midden-Limburg, waarvoor de minister van Sociale Zaken onlangs de eerste spade zette, is begonnen De minister van Economische Zaken heeft bepaald dat met Ingang van 11 November geen haringschepen meer mogen uitvaren. - Dat de Vlsschers dan hun arbeid aan den wal zullen moeten verrichten, bewijst wel dit plaatje van de kade te Scheveningen waar eenige duizenden i— tlinn.n voor Polen, die eerstdaaas verscheept zullen worden

Schager Courant | 1934 | | pagina 12