[onze illustraties! ■1m Vader, moeder en 21 kinderen Is het hulsgezin van de famjlie G van Leur Veggel te Oss. Moeder van Leur met haar een en twintigste kind, dat deze week geboren werd Eerst de stadsbelangen en dan de zieke voet. - Mr. F. J. van Lanschot burgemeester van den Bosch, die onfangs zijn hielpees scheurde, gaat ondanks groote moeite lederen dag naar het raadhuis om zijn ambtsplichten te vervullen. Zooals wij den magistraat nog niet kend De huwelijks-taart, bestemd voor Prins George en Prinses Marina, Is drie meter hoog en heeft een gewicht van 800 pond. Het geheel, dat zeer kunstig Is samenge steld, rust op een voetstuk van massief zilver Lady Hihon Young, de echtgenoote van dan Engelschen minister van Gezondheid, bracht Donderdag met eenige dames van het corps diplomatlque, onder wie mevr. Matsudelra en mevr de Marees van Swinderen, een bezoek aan de seneeringswerken der achterbuurten van hat Paddingtonkwartler te Londen. - Mevr. Hilton Young in gesprek mot de bewoners Groot en klein op de pluimveetentoonstelling welke Vrijdag te Bussum geopend is De vernieuwde Magere Brug over den Amstel voor de Kerkstraat te Amsterdam is weder voor het verkeer opengesteld Een der schilderijen, welke door het comité voor nationale belangen heden te Rotter dam bij de officieele huldiging ten stadhulza aan de K.LM, en de bemanning van de .Ulver" zijn aangeboden Ma Lmi President Lebrun bezichtigt het vliegtuig waarmede Blériot zijn eerste Kanaalvlucht ondernam Dit toestal is geéxposeerd op de tentoonstelling ter gelegenheid der her denking van den 25sten verjaardag dor eerste Kanaalvlucht

Schager Courant | 1934 | | pagina 12