.[onze illustraties] |p j>.CnCi Het vliegtuig .Snip" wordt op Waalhaven in gereedheid gebracht voor de aanstaande Kerstvlucht naar West-lndiê. Zoo wel in de cabine als in de vleugels worden extra benzinetanks ingebouwd zoodat de machine een afstand van 5000 K.M. in een stuk kan afleggen Bondstreet Londen In hot toeken ven hot vorstelijk huwe lijk. Langs heel de straat zijn smaakvolle versleringen aengebraoht Een der postzegels van de nieuwe .Tsjel- Joeskin-serie", welke door de Russlche posterijen wordt uitgegeven Prins Karei Jr. van Zweden, die te Londen vertoeft In verband met het huwelijk van den Hertog van Kent en Prinses Marlna van Grieken land, woonde Maandag den voetbalwedstrijd bij tusschen Westham United en A.l K. uit Stockholm. Prins Karei laat zich de spelers van A.I.K. voorstellen Cor Wals, de bekende zesdagenrenner, is Dinsdag te Tilburg in het huwelijk getreden met mej. A. van Geloven De geweldige drukte voor de Westminster Abbey te Londen voor de repetitie Een uit Amstelveen komende auto garaakte van het huwelijk tusschen den Hertog van Kent en Prinses Marina van Griaken- nabij dan tweeden Zuidelijken wandelweg land te Amsterdam in de ter zijde van het weg gedeelte loopende sloot De Inzittenden kwamen met den schrik vrij Dr. Richard Strauss, die de opvoering van zijn Opus „Arabella" In den Stadsschouw burg te Amsterdam zal leiden, tijdens de repetitie met het Concertgebouworkest in den .bak' De brugbouw over de Waal bij Nijmegen maakt goede vord' 3o,,ölu. werk aan een der pijlers -verzicht van het

Schager Courant | 1934 | | pagina 8