AUTO IN VOLLE VAART TE WATER. WEER MASSA-PROCES IN DUITSCHLAND. Gering spreekt en dreigt. De gevolgen van de typhoon op de Philippijnen. Prinses Juliana. Vier woningen ingestort Een wispelturige rivier veroorzaakt internationale moeilijkheden. Heeft U cua/n stechie 't éa/rid? (r/cuats uw cvrvnonce i/n dom kca/nt. De luchtvloot van de wereld. Firma GEBR. ROTGANS De chauffeur vergiste zich in de stoplamp - Ben doode en twee gewonden. Gisteravond omstreeks half zes Is een auto uit Zoelst, komende van Utrecht, te 's-Hertogenbosch in de Haven gereden. De wagen is aan dep ingang van de stad langs een verkeersgeleider gegaan en heeft toen een verkeerde richting gevolgd. Toen de auto door middel van een hefkraan was opgetakeld, bleken daarin te zijn gezeten J. M. Ver aart, 20 jaar, fabrieksarbeider; P. A. de Bont, 19 jaar, bakker, en II. Kuiper, 32 jaar, sigarenmaker, allen uit Zeelst. Het bleek, dat Veraart reeds was over leden. Nog langen tijd heeft dr. van Erp, die met personeel van de eerste hulp bij ongelukken en de reddingsbrigade onmiddellijk ter plaatse was geko men, getracht, me.t zuurstofapparaten de levens geesten op te wekken, maar het heeft niet mogen haten. De beide andere personen hadden lichte snij- wonden. De materiaalauto van dc brandweer, die eveneens was uitgerukt, heeft geen dienst gedaan. De schijn werpers van de brandweer hebben tijdens het ber gen van den wagen de plaats der onheils verlicht. Hi t slachtoffer is per politie-raderbrancard naar het zlekengasthuis gebracht, dc licht gewonden zijn aan In t hoofdbureau van politie verbonden. Chauffeur de Bont verklaarde met zijn passagiers van Utrecht op weg naar huis te zijn. De roode en brandende stoplamp aan den rand van de Haven had hij aangezien voor het signaal van een vlucht heuvel, hij was daarvoor enkele meters terzijde uit geweken en daarna recht doorgegaan, met het ver melde noodlottige gevolg. Onder leiding van inspecteur van Keulen stelt de recherche een onderzoek in. Enkele jaren geleden is op dezelfde plaats een ongeluk met een reizigersauto gebeurd, waarna de stoplamp is aangebracht. UIT DE AUTO GESLINGERD. Hevige botstag tegen een hek. Twee inzittenden ernstig gewond. Zaterdagavond om elf uur is op den Rijksstraat weg nabij het Groene Kerkje te Oegstgeest de 21-ja- rige S. S. uit Delft met een auto, waarmede hij een vaart had van 80 K.M., tegen een hek gereden. Hij en nog twee inzittenden, n.1. de 23-jarige H. v. M. uit Delft, en de 24-jarige E. S. uit Den Haag werden uit de auto geslingerd. De beide lnatsten zijn met zware verwondingen naar het diaconessenhuis te Leiden overgebracht. De bestuurder kreeg een schouderfractuur. De auto werd geheel vernield. Tegen leden der vroegere soc. arbeiderspartij. V.D. verneemt uit Berlijn: net volksgerecht heeft uitspraak gedaan in het proces tegen de 24 leden der socialistische arbeiders partij, die wegens hoogverraad terecht stonden. Drie beklaagden, die leidende functies in de S.A.P. hebben bekleed, Max Köhler, Klaus Zwciling en Edith Baumann, werden veroordeeld tot drie jaar gevangenisstraf, de andere beklaagden, vijf uitgezon derd, waaronder een 16-jarige jongen, tot gevange nisstraffen van ten hoogste een jaar en drie maan den. Genoemde vijf jongere beklaagden werden vrij gesproken. Namens de Engelsche vrouwenliga voor vrede en vrijheid was tijdens den duur van het proces een F.ngelsch advocaat Wilson te Berlijn aanwezig, die weliswaar in het proces niet als verdediger mocht optreden, doch een bespreking had met den presi dent van het volksgerecht en ook een deel der zit tingen zou hebben bijgewoond. De behandeling van de zaak tegen den uit Neder land uiteezettcn te Laren gearresteerden beklaagde Kuit I.Wiermann is uitgesteld, aangezien een der rechters bii een vorige gelegenheid als advocaat te- gr-u dezen beklaagde was opgetreden. Uit Leipzig wordt thans gemeld, dat binnenkort ecu nieuw massa proces tegen leden der S.A.P. zal plaats vinden, en wel tegen een honderdtal perso nen, die ervan beschuldigd worden de springstof- en wapenwetten te hebben overtreden en pogingen te hebben gedaan het werk der partij illegaal voort te zetten. De meeste beklaagden in dit nieuwe proces zijn nrbeiders uit het Ertsgebergte dio zich grootendeels reeds anderhalf Jaar in voorarrest bevinden. „Wie tegen den leider ophitst, hitst op tegen Duitschland". Minister president Goering heeft Zondagochtend te Bheinhausen een redevoering gehouden, waarin hij. nadat hij het winterhulp werk een plicht had genoemd, de buitenlandsehe politiek besprak. Goering arde, dat men den Franschen oud-strijders, die vier laren lang tegenover de Duitschers hebben gestaan, niet kan vertellen, dat de „boches" laffe honden zijn. De frontstrijder weet, dat men met dit volk tot overeenstemming kan en moot komen. Enkele weken geleden heb ik, aldus Goering. ge legenheid gehad met den grijzen maarschalk Pétain te spreken. Dat is een soldaat en daarom een man van eer, die ook den Duitscher respecteert. Met zulke mannen kan men zich verstaan. Wij willen geen oorlog, doch wij willen onze eer en daarover discusseeren wij met niemand ter we reld, zij staat vast. Slechts wie een scherp zwaard aan zijn zijde heeft, heeft rust, heeft vrede. Hitier kent slechts het geluk van zijn Duitsche volk. Gelooft mij. wanneer ik zeg: wie het vertrou wen in den leider probeert te schokken, wie pro beert. het gcloove in het volk te ondermijnen, wie het geloof van het volk in den leider probeert te vernietigen, die Is een verrader, want hij vernietigt niet alleen de verhouding van het volk tot den lei der, neen. hij verwoest daarmede zijn eigen volk. Wie tegen den leider ophitst, hitst op tegen Duitsch land. Achttien dood en en zeventig vermisten. Manilla. Do hervatting van het verkeer maakt het mogelijk een juist overzicht te geven van de schade, die de typhoon van Donderdagavond in drie provincies van de Philippijnen heeft aangericht. Kr werden achttien personen gedood, terwijl ze ventig nog vermist worden. Er zijn vijftienduizend personen dakloos en de schado aan den oogst be draagt verscheideno millioenen dollars. Sedert Sep tember zijn de Philippijnen door 5 cyclonen geteis terd, waarhij 301 personen werden gedood. Het mo torschip „Pulapan" verging, waarbij 20 leden van de uit 31 koppen bestaande bemanning verdronken. Van het eiland Luzon wordt gemeld ,dat reeds weer een nieuwe cycloon in aantocht ia Hedenavond terug naar Nederland. Naar gemeld wordt, zal H. K. H. Prinses Juliana heden (Dinsdag)avond met de Batavierboot uit En geland naar Nederland vertrekken. H. K. H. wordt dan Woensdagmorgen omstreeks half zeven aan Hoek van Holland verwacht. Bij een storm over Dieren. Door den zwaren storm, die Zondagnacht boven Dieren heeft gewoed, zijn van een blok van vijf hui zen aan den Molenweg vier Ingestort. De vier huizen waren reeds onbewoonbaar verklaard en onbewoond. Het vijfde huis, het eenige dat is blijven staan, was nog bewoond. NOG STEEDS VERSCHE AARDBEIEN. Een tuinder te Heemstede heeft nog vier groote sloffen (tezamen 14 K.G. wegende) versche aardbeien geplukt. De kwaliteit was, naar men meldt, zeer goed. Instanboel (Turkije): Dc rivier de Arda, welke de grens vormt tusschen Turkije en Grieken land. heeft tot internationale verwikkelingen aan leiding gegeven. De rivier is namelijk bezig van bed ding te veranderen en dit is een zeer lastige kwestie voor do grensbewoners. Op een bepaald moment kun nen deze zich middon in dc rivier op een eiland be vinden fcn eenigen tijd later aan de andere zijde daarvan. Ze weten dan niet of ze in Turkije of Grie kenland wonen. Een GrieksehTurksche commissie van geologen zullen het probleem bestudeeren. IN DE ZITTING VAN DEN VOLKEN BOND IS DE ONTWAPENINGSKWES TIE WEDEROM TER SPRAKE GE KOMEN. De vliegmachine is hèt wapen van een toekomstige oorlog. En daarom is men in de kringen der experts de mccning toegedaan, dat de oorlogssterkte van 'n natie zoo niet uitsluitend, dan toch voornamelijk naar de grootte van de luchtvloot beoordeeld moet worden. Bowapeningsstatistieken zijn betrekkelijk geloof waardig. Bovendien zijn de cijfers, die betrekking hebben op de militaire aviatiek van de groote mo gendheden, om diverse redenen onbetrouwbaar: ten cer9te is de vraag nog niet opgehelderd hoeveel han delsvliegtuigen voor militaire doeleinden gebruikt kunnen worden en ten tweede bestaan tusschen de verschillende vliegmachinetypes wat snelheid en draagvermogen aangaat voor bommenmateriaal, zul ke groote verschillen, dat het aantal niet den door slag geeft. Do cijfers die hekend zijn bieden echter ccnigo interessante aanknoopingspunten. Sovjet-Rusland: 1800 eenheden. De Roode luchtvloot is ongetwijfeld wat grootte en techniek aangaat, de machtigste van de wereld. De geweldige uitgestrektheid van het Sovjet-gebied heeft de ontwikkeling van een sterke militaire en burgerlijke luchtvloot noodzakelijk gemaakt. De Rus sische militaire aviatiek, dio over uitstekend ge schoold menschenmateriaal beschikt, heeft 1800 vliegeenheden, 350 zwaro bommenwerpers, die bij een uursnelheid van 150 4 180 kilometer 800 kilogr. bommen kunnen vervoeren en een actieradius van 1000 kilometer bezitten, en 350 lichte bommenwer pers, waarvan de getallen resp. 200, 500 en 800 zijn. 500 jachtvliegtuigen hebben een radius van 8000 ki lometer bij een gemiddelde snelheid van 300 kilo meter. Voor de observatie dienen 650 machines. U.S.A. en Japan resp. 1400 en 450 een heden. De Vereenigde Staten hebben een buitengewoon goede luchtvloot. Materiaal en bemanning zijn pri ma. In den laatsten tijd zijn nieuwe orders geplaatst, zoodat de volgende getallen thans misschien niet meer geheel juist zijn: 300 bommenwerpers, 500 ge vechtsvliegtuigen met een snelheid van 350 kilome ter per uur; 400 observatiemachines. De overige ma chines zijn bommenwerpers-watervliegtuigen voor de bescherming der kusten en der overzecschc bezit tingen. Vergelijkt men met deze getallen de offici eel© statistiek van de Japansche militaire lucht vaart. dan schijnt deze vrij ongevaarlijk: 200 ge vechtsvliegtuigen, 100 bommenwerpers, 150 obser vatiemachines. De Amerikanen hebben waarschijnlijk andere getallen van de Japansche militaire aviatiek want anders zouden zij niet wederom 500 moderne watervliegtuigen besteld hebben, die speciaal be stemd zijn voor verdediging tegen Jnpansrhe aan vallen. Aangezien Japan op het oogenblik in bijna i u't de OMG E VING WARMENHUIZEN Bridge-wedstrijd. In het veilingskoffiehuis alhier had Zaterdagavond een bridgewedstrijd plaats, waaraan door 36 spelers werd deelgenomen. De leiding was in handen van den heer Wit en alvorens met het spel werd begon nen, hield voorneomde heer een geestige speech en hoopte op een goed welslagen. Ge speeld werd in 2 groepen, A en B, resp. 5 en 4 tafels. De uitslag was als volgt: Klasse A, oneven nummers: 1ste prijs de heeren Jn. Kuiper en A. Ligthart, 10 punten; 2e prijs de hee ren K. Wit en K. Faber 14 p.; Klasse A, even nummers: le prijs de heeren P. J. Pronk en A. Kroon 13 p.; 2e pr. T. Pronk en P. Quant 15 punten. Klasse B, oneven nummers: le pr. P. Put en Jb. Bleeker, 8 p.; 2e pr. J. Hoogcboom en D. Sikking; 9 punten. Klasse B, even nummers: le pr. W. Vlam en Jn. Westin, 6 p.; 2c pr. Jb. Latenstein en A. Hopman, 10 punten. Door de stilte, die er heerschte had de wedstrijd een schitterend verloop en was de wedstrijd ongev. 12 uur geëindigd. POLITIE. Gevonden: 1 rijwielbelastingplaatjc; 1 sjaal. Inl. gcm. secr. 7. IJ PE BURGERBRUG. St. Nicolaasleest Gisteravond had onder zeer groote belangstelling in de zaal van den heer Langcdijk het jaarlijksch St. Nicolaasfeest plaats voor de kinderen der O. L. school alhier. Er waren zeker een 150 kinderen aan wezig. Met de ouders en verdere belangstellenden, was de zaal tjokvol. Dc opening van dit feets ge schiedde door het hoofd der O. L. school, den heer Smelik, welke den wensch uitsprak, dat het evenals vorige jaren een avond vol genot mocht schenken. Weldra openden de kinderen hun liederenbundel en zongen uit vollen borst toepasselijke liederen. Toen de Sint gearriveerd was. kon je de rakkers we! in hun keej kijken, zooals ze jubelden en zongen. Het was een lieve lust om aan te hooren, 't daverde er van. Al spoedig nam do Sint de leiding, wat hem best vertrouwd was, en onderhield het jonge volkje met enkele korte verhalen en vertelde hun de avon turen van zijn lange reizen en trekken met Zwartp Piet. Hij vertelde o.a., waar zijn schimmel wat oud werd en moei was, hij besloten was dit jaar voor 't eerst per vliegmachine te komen. Met open mond en ooren zaten ze te luisteren. Hierna kregen we in drie bedrijven een opvoering te zien van t jonge grut, nl. „Kinder-Kerstsprookje", Om kort te gaan, 't was schitterend. De kleuters komt lof toe voor hun keurige en lieftallige wijze van opvoering en vertolking. Ook de leiders, welke dezo opvoering mogelijk hebben gemaakt, evenals dc muzikale begeleiding, komt een woord van lof toe. Daarna kregen we do uitreiking der geschenken, wat een leuk gezicht was om te zien. In één woord, prachtig die glundere oogjes en lachende gezichten. Wij willen besluiten met een woord van dank te richten aan allen voor hunne milde gaven en hulp, dit feest betoond. KOEG R AS JULANADORP. Algemeene vergadering Harmonie Kunst zin. Maandagavond hield bovengenoemde vereeniging hare jaarvergadering in het café „Prins Hendrik" van den heer A. Kossen. Volgens de presentielijst waren ongeveer 30 per sonen ter vergadering present. De voorzitter de heer C. W. de Graaf heet allen welkom, memoreert in het kort eenige voorname alle Europeesche staten groote orders geplaatst heeft, kan de officieele statistiek over enkele maan den zeer veranderd zijn. Duitschland 2500 eenheden? De Duitsche militaire luchtvloot is een mysterie. In de Engelsche pers verschijnen in den laatsten tijd berichten die beweren, dat Duitschland 2500 oorlogs- vliegtuigcn bezit: 90 gevechtseskaders, ieder van 12 machines, 70 bommenwerperseskaders 4 9 machines, 70 observatie-eskaders eveneens 4 9 machines. Deze getallen zijn echter zeer onwaarschijnlijk. Houdt men rekening met de burgerlijke machines, dan zou Duitschland kunnen beschikken over 300 bommen werpers mot snelheden van 200 tot 350 kilometer per uur. Deze machines zouden dus vanaf de grens in één uur Parijs kunnen bereiken. Aan gevechtsvlieg tuigen en ohservatietoestellen zullen er tezamen on geveer 600 stuks zijn, zoodat Duitschland momenteel over 900 4 1000 machines zou kunnen beschikken. Frankrijk: 1500 eenheden. Het schijnt, dat de Fransche luchtvloot gemoder niseerd moet worden. De minister van luchtvaart Denain heeft het vorige jaar een vijfjarenplan voor de vernieuwing van het materiaal uitgewerkt. Fran sche experts, die voor studie-doeleinden naar Rus land gestuurd waren, moesten erkennen, dat Frank rijk achter Rusland aan kwam. Desniettemin ls Frankrijk wat het aantal van zijn machines aan gaat, en dc prachtig geschoolde manschappen, een sterke luchtmacht. In totaal beschikt Frankrijk over 110 escadrilles van ongeveer 12 machines: 24 esca drilles bommenwerpers, 34 escadrilles jachtvliegtui gen. 52 escadrilles observatievliegtuigen. 10 escadril les zorgen voor de bescherming van de koloniën in Indo-China, West-Afrika, Centraal-Afrika en Mada gaskar. De marine beschikt over 12 escadrilles. De grootste handicap is wel de geringe snelheid van de vele ouderwetsche machines. Toch beschikt Frank rijk over eenige viermotorige bommenwerpers, die uitgerust zijn met 9 mitrailleurs en 13 bommen en die bij een radius van 1000 kilometer een snelheid tot 250 K.M per uur kunnen ontwikkelen. Dit zijn dus wel uiterst gevaarlijke toestellen. Engeland: 844 eenheden. In totaal bestaat de Engelsche luchtvloot uit 90 eskaders: 42 landvliegtuigen, 18 watervliegtuigen, 30 voor de koloniën (Egypte, Irak, Indië). Voor de verdediging van Londen wordt door speciaal gecon strueerde jagers gezorgd; zij hebben een kleine actie radius .maar ontwikkelen een buitengewone snel heid. Zij kunnen 4000 meter stijgen en op deze hoogte een snelheid van 320 kilometer per uur halen. Het ligt echter in de bedoeling voor de verdediging van loonden nog snellere machines te gebruiken, die een snelheid van 400 kilometer per uur kunnen berei ken. Tengevolge van het besluit van 19 Juli 1934 wordt dc Engelsche luchtvloot in den loop van de aanstaande vijf jaar met de volgende eenheden uit gebreid: .'13 eskaders landvliegtuigen en S voor wa tervliegtuigen. Italië: 1060 eenheden. Men beweert, dat de Italiaansche militaire aviatiek thans de modernste van Europa is. Italië beschikt over 300 bommenwerpers. 200 landvliegtuigen. en 100 watervliegtuigen. 350 jagers en 410 observatiemachi nes. Merkwaarditr zijn de iachteskaders die op een hoogte van 4000 M. een snelheid van 350 K.M. pe» uur kunnen ontwikkelen. Barometerstand op Dinsdagmorgen 8 u.: 759 m.M., Wind: West. Temperatuur: 11 gr. C. is 52 gr. F. Vooruitzichten: Goed weer, behoudens kans op regen Warm waterzakken f 1.25 Gummi-Handschoenen, per paar 50 ct. Irrigatoren, geheel compleet f 1.60 Gedlpl. Drogist-Opticien. - SCHAGEN. punten, die in het afgeloopen jaar gepasseerd zijn, wijst vooral op het hooger niveau gekomen vereni gingsleven, en roemt de samenwerking tusschen le den, donateurs, bestuur en directeur en verklaart de vergadering geopend. De secretaris de heer A. van Kempen leest do no tulen, welke worden goedgevonden. De secr. leest vervolgens zijn uitgebreid jaarverslag voor, en laat daarin alle wederwaardigheden de revue passeeren, en wordt onder instemming der vergadering, voor de samenstelling daarvan, door den voorzitter dank ge zegd. De rekening en verantwoording van den penning meester, den heer C. Purmer, was door de heeren H. J. Pit en F. van der Woude nagezien en in orde bevonden. De ontvangsten bedroegen f 1015.12, de uitgaven f 995.72, kassaldo f 19.40. Er is nog een schuldbedrag groot f 355, zoodat het nadeelig saldo bedraagt f 335.60. Den penné. en comm. worden dank gezegd voor beheer en controle. Bij de bestuursverkiezing waren aftredend de hee ren C. Bregman Pz. en A. van Kempen. Laatstgenoem de wenschte echter niet meer in aanmerking te ko men. Ge- en herkozen werden de heeren S. Groot en C. Bregman Pz., die hunne benoeming aanvaarden. Den afgetreden secretaris werd dank gebracht voor alles wat hij voor „Kunstzin" deed. Tot commissie nazien boeken worden bij acclama tie benoemd de heeren K. Baanders en J. C. Oost. Daarna volgde de rondvraag, waarvan nogal ge bruik gemaakt werd. Hierbij werd gewezen op het aanwerven van donateurs,, het verstrekken van re glementen, een aparte, avond voor gehuwden bij uitvoeringen, ernstige repetitie der leden als men een concours denkt te bezoeken, of de tegenprestaties in verhouding zijn tot het gebodene door „Kunstzin" bij verschillende gelegenheden, enz., enz. Het Bestuur nam van dit alles nota. De directeur, de heer J. van Glabbeek prees ook de goede samenwerking en was, daarvoor dankbaar. Daarna sloot de voorzitter na eenige gepaste woorden de vergadering. NIEUWE N1E DO RP Zondagavond jl. werd in de Prins Maurits alhier een openbare uitvoering gegeven door de dames en de meisjes- en jongensklasse van de Gymnastiek vereniging Hercules-Hébé. Voor een tamelijk goed opgekomen publiek werd op verzoek van de vereeniging dezen avond geopend door den Eerevoorzitter, den heer J. B. Wilken. wel ke zegt met genoegen hieraan gevolg te willen ge ven, omdat de vereeniging zijn volle sympathie heeft. Tevens zegt spr., dat door hem nog een plicht is te vervullen, n.1. het aanbieden van een nieuwe vlag aan Hébé, welke ter gelegenheid van het 30-jarig bestaan van Hébé was verkregen met medewerking van oud-leden, donateurs en andere gemeentenaren. De vlag is thans gereed gekomen en kan officieel worden overgedragen. Na een hartelijk welkomst woord. gaat de Eerevoorzitter tot deze plechtigheid over. Hoewel zijn leerwezen uitsprekende over het geheel verdwijnen van het tooneel van Hercules, reikte voorzitter onder het uitspreken van een har telijke en enthousiaste rede tot de dames van Hébé en de andere afdeelingen de prachtige wit-blauwe vlag aan Hébé over, hieraan toevoegende zijn harte lijke felicitatie met den wensch, dat Hébé nog eens mag worden een vereeniging waarop Nieuwe Niedorp trots kan zijn. Door een daverend applaus gaf het publiek blijk van instemming met de woorden van den heer Wilken. Na het zingen van het Turnlied door alle gymnas ten vanaf het tooneel, werd begonnen met de af werking van het programma. En al hebben wij Her cules langzaam aan zien kwijnen, totdat het helaas zoover is gekomen, dat van optreden der heeren geen sprake meer kan zijn .hebben wij met groot ge noegen het werk van de dames en de verschillende meisjes- en jongensklassen kunnen aanschouwen, waaruit blijkt dat de jongelieden gymnastiek in on ze gemeente nog bloeiende is. Het is nog een groote schare deze afdeelingen te zamen en wij spreken de hartewensch uit, dat hieruit nog weer eens een krachtig Hercules zooals uit vroeger dagen mag ge boren worden, welke zich zelfs door het voetbalspel niet laat verdringen. Het trempl.-hoogspringen der meisjes 2e afd. was een succesnummer, terwijl de Boerendans eveneens door deze afd. en de gemaskerde brug-oefeningen (met een fantasiedans tot slot) door de Dames een mooie afwisseling was en zeer in den smaak van het publiek viel. Hoewel het druk en bewegelijk was en echt te zien, dat een dergelijke avond voor de jon gelui bestemd is. is het over het geheel genomen een goedgeslaagde avond geworden, en zullen de ouders ongetwijfeld een zeer gunstigen indruk heb ben medegekregen van het gymnastiekonderwijs, dat door Mej. Scpers en den heer Loos aan de kin deren wordt gegeven. Tot slot werd een verloting gehouden en bracht de heer Wiken de aanwezigen dank voor de belang stelling. ANNA PAVLOWNA N.A.S.B.-voetbaL De R.R. troffen het slecht met het weer voor hun vriendschappelijke wedstrijden tegen Eendracht I cn II. Maar voor de Eendracht-spelers, die er een reis van Amsterdam voor maakten was het toch nog er ger en daarom was het jammer, dat niet alle R.R. op het appèl verschenen. Eerst zouden de tweede elftallen spelen. Het on volledige elftal van A.P. werd aangevuld met Een dracht-spelers en zoo ging het den regen in. Na een kwartier had men er echter genoeg van en werd maar gestaakt Ook het eerste elftal van dc R.R. moest aangevuld worden, om tegen Eendracht I den strijd aan te hinden. Het werd meer een val- en glijpartij dan een voetbalwedstrijd. Toen na een uur allen doorweekt waren, werd ook deze wedstrijd afgebroken. De stand was toen 42 voor Eendracht. Zondag a.s. spelen de R.R. I en II voor de compe titie tegen elkaar.

Schager Courant | 1934 | | pagina 8