COUPON-WEEK! Kantoorhouder Kruiil verlaat ien P.T.T.-dieist. BOELHUIS Gebr. KOS 1 i 1 1 1 I fa. Gebr. Rotgans Opening 23 stuks HOORNVEE, 1 1 i S I Algem. Vergadering Openbare Uitvoering de OMGEVING Woensdag 19 December 1934, Schagerbrug Nederl. Spoorwegen SI ^.raisisisrsisisisisisi^j ANNA PAULOWNA krasisrsrsrsrsisjsrsM llw Ogen zijn kostbaar, lis 'I ral 11 behagen, llw brillen te bogen bij RIIIIINS In Scbsgen. IJSCLUB WIEIIHGE1WUID, op Woensdag 19 December, Gymn.-Vereeniging D.O.K.E.V. onzer Kerst-étalage Van Geelen's Landhuren Zitting in de Consistoriekamer Uit W I E R f N O E N Na een eervollen staat van dienst. In ons Zaterdnrrr/timmer vermeldden wij reeds de biografie Van den. lieer Simon liruul, die na een prachtigen 43-janfeen staat van dienst op de meest eervolle wijze \rfhn zijn verzoek, om gezondheidsre denen, ontslag.uit den Staatsdienst heeft ontvangen mot ingang \yCiii heden. Over het afscheid hetwelk autoriteiten 4n notabelen Zaterdagochtend bij ge legenheid daarvan van den heer Bruul als kantoor houder hebben genomen, geven wij hier de volgen de bijiomWheden. Circa l/ilf twaalf was de huiskamer, de halve cor ridor. ca een gedeelte van liet kantoor gevuld met autoriteiten van verschillend gezag, die van hun be- langs/eling bij liet vertrek uit den ambtelijken loop- haai». wilden doen blijken. Daartusschen de schei- dc.yde ambtenaar, een tikje nerveus (hoe kan het an dors) met zijn trouwe ega cn rechterhand Keeltje en verdere familieleden. Be heer llaanschoten als Inspecteur der P.T.T. te Haarlem en vertegenwoordiger van dezen belangrij ken tak van dienst, opent de rij van sprekers inet do mededeeling, dat hij Zaterdagochtend met gemeng de gevoelens de reis van Haarlem naar Wieringcn is aangevangen. Hij was vergezeld van een 4-tal hoofd ambtenaren van zijn dienst die spontaan den wensch te kennen hadden gegeven hern op deze reis naar Si mon Bruul te mogen vergezellen. Met gevoelens van weemoed kom ik hier afscheid van je nemen, aldus spreker, en weet wat dat botcckent, aangezien ik zelf aan den vooravond van mijn afscheid van den dienst hij de P.T.T. sta. Bruul is een van mijn vrienden, zooals Noeltje een vriendin van mij is geworden in den landen tijd welken ik hen heb lecren kennen. Deze uitenmendo ambtenaar deed meer dan zijn plicht. Behalve het dienen van het publiek was Bruul ook buiten het ambtelijke een geziene figuur. Als spre ker het met de hoogste ambtelijke kringen in Den Ha&g over Bruul had, dan ondervond hij daar steeds waardeering voor diens persoon. Met wie spreker ook in contact kwam en liet ging over Bruul, (de toe voeging ..kantoorhouder te den Oever" was daarbij niet noodig). dan waren de meeningen steeds onver deeld gunstig. Spreker heeft hij een bezoek aan Wie- ringen eens do Zuiderzeewerken bezichtigd en werd daarbij rondgeleid door een Ingenieur Ook dien In genieur vroeg spreker naar zijn opinie over Bruul en de wijze waarop het publiek door hem werd be diend. Vlijend voor den kantoorhouder klonk toen 't antwoord: „Wal, men wordt hier heter bediend dan in Den Haag". Dit zegt. zoo niet alles, dan toch vol doende. De Directeur-Generaal der P.T.T., Ir. Dam- me, zoowel als de Directeur-Generaal van Water staat, Ir. Ring* rs en Ir. Bocbroek, van de Wieringer- meerdirectif^, zij allen getuigden steeds van grooten lof voor de wijze waarop Bruul zijn plicht vervulde. Aan de l)&r aanwezige autoriteiten ziet spreker wel dat Bruul the right rnan in the right place is ge weekt.. Bruuts doopceel wordt gelicht hetgeen her haaldelijk tot grooto vroolijkheid aanleiding gaf. Ook de overgang van het oude kantoortje naar het te- gojiwoordige moderne kantoor, noodig geworden door (1,0 uitvoering der Z.Z.W.. wordt beschreven. De naam ÏJrtiul heeft op Wieringcn en daar buiten steeds een goeden klank gehad De vader van Bruul was eens de oudste lornle kracht van het Vaderland. Van Jan Bruul, die zijn vader, voorloopig als waarnemend kantoorhouder, zal opvolgen hoopt spreker, dat hij on zijn toekomstige vrouw de voetsporen v. Simon en Keeltje zal drukken. Keeltje, waarvan spreker zijn wel eens had afgevraagd of de sloopende tclefoonar- beid niet te veel van haar krachten vergde, in den drukken tijd. Zij deelt voor haar volle aandeel in de noden gebrachte hulde. Spreker leest een brief voor, die hij vervolgens in opdracht van den Directeur-Generaal der P.T.T. aan dbn scheidende overhandigt, van Ir. Damme, waarin Bruul wordt dank gezegd voor de belangrijke dien sten het P.T.T.-orgaan bewezen. Met deze brieven, aldus spreker, is de Directeur-Generaal uiterst karig, bewaart hem dus zorgvuldig, Bruul! Ambtelijk schei den thans onze wegen, persoonlijk echter niet. Met luid applaus wordt de uitgesproken rede be antwoord. De heer P. Kaan, bij ontstentenis door ziekte van Burgemeester Kolff, spreekt als loco-burgemeester vervolgens enkele vriendelijke woorden tot den heer Bruul. Velo eervolle ontslagen worden gegeven, waaronder wel eens van twijfelachtigen aard, doch spr. kan getuigen dat dit hier niet het geval is. Hij kent den heer Bruul van jongs of en weet dat Bruul het verdiend heeft zijn ontslag op deze eervolle wijze te ontvangen. Do directeur van het postkantoor te Den Helder looft den lieer Bruul als een goed en trouw ambte naar. die de gelederen thans verlnat. Hij onder schrijft de reeds geuite gevoelens, roemt do ondervon den samenwerking en doelt mede dat het personeel van zijn kantoor hem spontaan had verzocht zijn ge voelens van bewondering hier te willen vertolken. Ir. Gecrs, Eerstaanwezend Ingenieur van de Di rectie der Zuiderzeewerken betuigt, behalve zijn dank voor de ondervonden hartelijke samenwerking tus- srhen het kantoor en zijn dienst, speciaal der fa milie Bruul, dank voor hetgeen het gezin heeft ge daan voor zijn personeel, hetwelk hier al dié jaren een gastvrij tehuis vond. Spreker biedt Simon een map, waarin de 6 tot dusverre van de Zuiderzeewerken van Holdert ver schenen albums aan, onder het uitspreken van den wenseh, dat dit voor hem een aangename herinnering aan de Zuiderzeewerken zou mogen zijn. De heer Van der Mark, Administrateur der M.U.Z. zegt in opdracht van Ir. Lely, den Dirccteur-Hoofd- uiivoerder der M.U.Z. te spreken, als hij getuigt van de groote toewijding waarmede Bruul, gedurende de 7 jaren dat de M.U.Z. te Den Oever was gevestigd, dc postale belangen heeft gediend. Spreker biedt Bruul als herinnering een schetsboek van den Zui derzeewerken van Dirk Kijland, waarin 'n opdracht, aan. Wethouder Tijsen zegt vervolgens dat het hem spijt dat dc heer Bruul weggaat. Over de redenen, welke verhand houden met zijn gezondheid, is spreker te leurgesteld. Bruul heeft veel voor de burgerij gedaan, niemand kwam tevergeefs. Als collega (Bruul heeft 11.1. een machtiging tot het uitoefenen van de schelp- dierenvisscherij, een document waarvan hij echter door drukte nimmer gebruik kon maken) hoopt spre ker tot groote vroolijkheid van de aanwezigen, dat hij van deze visscherij thans „mak" zou kunnen zitten. Dc heer Jansen, opzichter van de Genie, spreekt woorden van erkentelijkheid en dank namens Luite nant Zecvenhoven, die verhinderd was. De heer Noorden van het kantoor te Hippolytus- hoef roemt dc prettige samenwerking, terwijl ten slotte de heer llaanschoten op verzoek van Simon, die het blijkbaar te machtig wordt, woorden van dank spreekt \oor de vertolkte gevoelens. Spreker zal niet nalaten den P.T.T. autoriteiten de hier uit- gesprokeu waardeering ter kennis te brengen. Tenslotte ziet de heer Bruul zich toch nog genood zaakt enkele feiten te memorecren uit zijn loopbaan, hetgeen telkens tot groote vroolijkheid aanleiding gaf. Nadat de eerewijn rondgediend was, verzocht de heer Corn. J. Bosker het woord om den heer Bruul namens de pers dank te zeggen voor de steeds on dervonden hartelijke samenwerking en de kopij die Bruul met zijn vele jubilea aan de pers reeds heeft verschaft (groote vreugde). Sproker leest een arti kel voor uit de Schagcr Courant, welke, heet van de persen, zoo juist ten postkantore arriveerde, (zie hiervoor ons Zaterdagnummer), welk artikel grooten bijval ondervond. Het was althans naar aanleiding hiervan dat de Inspecteur llaanschoten nogmaals het woord vroeg en zeide het zeer vereerend te ach ten èn voor het gezin Bruul èn voor den P.T.T. dienst een dergelijk waardecrend oordeel in de Schager Courant te mogen aantreffen. Hieruit blijkt toch wel onomwonden de reputatie van het postverkeer ten plattelande in een plaats als Den Oever. Over dit ver keer op het platteland worden n.1. nog wel eens klachten geuit, doch als er dan inderdaad klachten waren, dan is dit zeker niet het geval geweest te Den Oever, getuige het waardeerend artikel in de Sch. Courant. Vele niet officicele speeches worden tusschen dc wijn door nog gehouden, doch wij zou den in onze plicht tekort schieten indien wij niet even memoreerden wat de heer llaanschoten nog over Antje vertelde. Antje is de trouwe huishoudster van de Fam. Bruul en is daar reeds meer dan 40 ja ren werkzaam geweest. Spr, vond de gelegenheid te mooi om te laten voorbijgaan om den loco-burge meester niet in overweging te geven haar bij voorko mende gelegenheid voor te dragen voor een Oranje Nassau medaille in brons, zooals haar meester die reeds in zilver bezit, een overweging waarmede blij kens het applaus, alle aanwezigen instemden. Dc zoovcclste officicele gebeurtenis binnen de muren van Simon en Keeltjes woning behoorde hiermede tot het verleden. Aan den heer Bruul en zijn vrouw wenschcn wij op deze plaats toe dat zij nog vele jaren in gezond heid en voorspoed van hun welverdiende rust mo gen genieten. BERGEN Het Dokter Dekkerhuis Een instelling van groote cultureele waarde. Van alle cultureele instellingen welke er bestaan op velerlei gebied, is ongetwijfeld wel een sympa thiekste die, welke zich ten doel stelt de opvoedendo ontwikkeling van het volk tegen een prijs, welke een ieder betalen kan. Dit geldt zoowel voor het lichaam alsook voor den geest. En men weet het, ook op dit terrein is er zeer veel verscheidenheid; vooral ook in de wooncentra van ons land Een van die instellingen is de vereeniging „Ons Huis", welke lezingen en cursussen geeft; goede voorstellingen organiseert; clubjes, bibliotheken en leeszaaltjes in het leven roept en vacantiescholen sticht. Voor ouderen zoowel als voor jongeren! Men vindt ze verspreid over het geheele land. Ze verrich ten haar opvoedend werk in tal van grootere cn kleinere plaatsen. Ook in onze gemeente bestaat een dergelijke instelling, zij het dan ook onder een an deren naam. Wij bedoelen hier het z.g. Dokter Dekker-huis in de Raadhuisstraat, ook wel het Dorpshuis genoemd, waarvan do strekking nog veel te weinig tot een ieder is doorgedrongen. Op 29 December 1931 werd overgegaan tot stich ting van het huis, een sympathieke daad van oud patiënten van den overleden geneesheer. Do leiding wérd in handen gelegd van een bestuur, bijgestaan door een Commissie van Advies. Deze commissie bestond uit menschen van allerlei richting en uit verschillende vereenigingen, omdat de stichters van oordeel waren, dat voeling houden met alle groepen uit do bevolking een gebiedende eisch was; dat men diendo te weten, waaraan behoefte bestond, wat er in het volk leefde! Het huis werd opengesteld voor alle inwoners van Bergen, zonder dat daarbij gelet werd op politieke- of godsdienstige richting. Een absoluut „neutraal tehuis" derhalve. De grondgedachte bij de oprichting was, dat men tot iets beters moest geraken, indien den menschen het besef werd bijgebracht, dat het zooveel meer ge luk brengt to geven, dan te nemen, en een ieder wat kon doen. Leiders stelden zich geheel belangeloos ter be schikking; een hoofdleidster werd gevonden, die al spoedig toonde het klappen van de zweep te ken nen en die met haar volle kracht zich aan het werk kon geven. De inrichting door jeugdige werkloozen. Zoodra het plan wa3 gerijpt en de stichting een voldongen feit was geworden, lag het allereerst in de bedoeling de jeugdige werkloozen van de straat to halen, om ze te zetten aan de inrichting van het huis. En zij hebben dit gedaan met lofwaardige» ijver cn met groot enthousiasme onder bekwame en deskundige leiding. Tevens werden alle moge lijke leveranciers aangespoord iets te geven voor het goede doel en ook deze opzet gelukte volkomen. Het huis kwam in het be it van vele noodige en nuttige zaken, welke de winkeliers afstonden tegen inkoopsprijs, dus zonder eenigen winst te maken. Een geste, welke buitengewoon werd gewaardeerd. Zoo werd door ééndrachtige samenwerking een te huis gesticht, dat volkomen aan het gestelde doel beantwoordde. Verflauwt de belangstelling voor het doel? Maar zooals het helaas zoo dikwerf gaat, "in den beginne was het een nieuwtje en wilden allen gaar ne wat doen. Nu is die belangstelling aanmerkelijk verflauwd en zijn de winkeliers blijkbaar vergeten, dat er een Dokter Dekkerhuis bestaat en dat, even- hls voorheen, deze nuttige instelling steun en hulp, in welken vorm oqk, gaarne zal aanvaarden. De gemeente heeft intusschen het nut van het Dorpshuis erkend, schonk eerst 35. later 50 gulden en het bestuur hoopt nu maar, dat er elk jaar een subsidie voor de instelling op de begrooting zal wor den uitgetrokken. Aan de hoofdleidster, aan do leidsters en aan de leiders ligt het intusschen niet, zij verrichten hun taak met ijver en animo. En ook de belangstelling voor de verschillende clubs vooral van de zijde der jongeren is zeer bevredigend. Maar waar vroeger de werklooze jeugd overdag en ook 's avonds de in timiteit zocht tusschen de muren van de gezellig in gerichte vertekken, blijven ze thans helaas weg. En dat kan zoo heel anders, als de animo er maar is en de lust om te helpen Immer9. wanneer tot het jonge geslacht het besef gaat doordringen, dat de mensch niet alleen op de wereld is gezet om te ne men. doch ook om te geven, kunnen we geraken tot een betere en mooiere maatschappij. De verschillende cursussen. Momenteel zijn er zes clubs voor de jeugd, tellen- do totaal ongeveer 150 jongens en meisjes. Er zijn dan een speelclub (58 jaar); een knutselclub (G8 j.); een zangclub (8li jaar); mcisjesclub (9—14 j., 14—18 j. cn 18 j. en ouder); een fieuurzaatr- club (912 j. en 12—16 j) en een teekenclub (12—16 jaar). Voorts zijn er voor ouderen cursussen in algemccne ontwikkeling (10 j. en ouder); Ecrsto hulp bij Onge lukken; Levende Natuur, ook met wandelingen (8 tot 14 jaar); Duitsch en Engelsch. De Kleuterklasso eiken Dinsdag. Donderdag en Za terdag wordt door dertien kleintjes bezocht. We noemen tenslotte nog dc uitgebreide bibliotheek voor kinderen en volwassenen, bevattende ruim 2000 dcclen, welke is geopend Woensdagsmiddags van 22.30 uur en Vrijdagsavonds van half acht tot half negen en het gezellige kinderleeszaaltje, waar eiken Vrijdagmiddag na schooltijd de kinderen rustig kun nen zitten lezen. Per winterseizoen zijn er zes middagen, waarop verteld wordt aan de hand van lantaarnplaten, ter wijl in Mei een groot lentefeest gehouden wordt op het landgoed „De Vinkenkrocht", zulks tot sluiting van het cursusjaar. Doel van dit artikeltje was belangstelling to wek ken voor het werk van het Dokter Dekkerhuis. Mis schien volgen andere gemeenten het goede voorbeeld van Bergen na. Gemeenteraad Do raad dezer gemeente is in openbare zitting bijeen geroepen op Dinsdag a.s., des morgens om tien uur; voortzetting des middags 2 uur. ter be handeling van de ondervolgendo agenda-punten. 1. Vaststelling der notulen van de vergaderingen van 5 October en 23 November j.1. 2. Ingekomen stukken. 3. Benoeming van een lid der Commissie voor Plaatselijk Toezicht op het Lager Onderwijs, we gens periodieke aftreding van den heer J. E. Martin. 4. Verzoekschriften inzake wegverbetering van Groeneweg, Groenedijk en Guurtjeslaan. 5. Voorstel van B. en W. tot het verbeteren van de Berger ringvaart van de Wimmenummervaart af, langs de West-, Noord- en Oostzijde van de Berger- meer tot aan het Noordhollandsch Kanaal bij Alk maar en dit in werkverschaffing to doen uitvoeren G. Voorstel van B. en W. om het subsidie aan hef Burgerlijk Armbestuur van f 22.700 te verhoogen tot f24.700 en voorts tot vaststelling van de le supple- toire begroot ing voor 1934. 7. Voorstel van B. en W. om de huishuur van dc gemeentewoningen, gelegen aan den Verlengden Gcestweg te verlagen en te brengen van f3.70 op f3.G0 per weck, ingaande 15 Sept. i.L, die der wo ningen aan den Kogendijk te brengen van f 4.50 op f 4.20 per week. ingaande 22 Januari 1034 en goed te keuren, dat de huishuur der woningen aan de Zake- dijk van dc R.K. Woningbouwvereniging „Room- sche Actie" wordt verlaagd van f 4.25 op f 3.00 per week, ingaande 22 December a.s. 8. Schrijven van het bestuur van het Dokter Dekkerhuis, houdende verzoek om het op de ge meen tebegroot ing uitgetrokken bedrag voor nuttige- cn aangename verpoozing voor jeugdige werkloo zen te bestemmen voor het verrichte jeugdwerk. 9. Voorstel van B. en W. om steun te verleenen aan noodlijdende kunstenaars, zulks naar aanlei ding van een circulaire van den Minister van Soc. Zaken. 10. Verzoekschrift van de afd. Bergen van den Alg. Ned. Bouwvakarbcidersbond, houdende verzoek om de werkloozen in dc premie-betaling voor hun zie kenfonds tegemoet te komen, met dien verstande, dat deze tegemoetkoming niet in mindering wordt ge bracht van den steun of het loon in werkverschaf fing verdiend. 11. Voorstel van B. en W. om aan de Berger Sportvereeniging tegemoet te komen in de kosten van extra watergebruik en om de verplaatsing van de waterkraan voor rekening der gemeente te nemen. 12. Voorstel van B. en W. tot onderhandsche verpachting voor het Jaar 1935 van eenige lande rijen. dijken cn wegen. 13. Voorstel van B. en W., om onder intrekking van het Raadsbesluit d.d. 5 Oct. j.1. te besluiten met het II.K. Kerkbestuur om niet in eigendom en on derhoud over te nemen een strook grond ter grootte van ongeveer 106 M2. ten behoeve van den aanlog van een trottoir langs de Dorpsstraat voor de B.K. Kerk en de woning in gebruik bij den heer P. Ros» kam, onder de voorwaarden vermeld in het Raads besluit van 5 Oct. j.1., met dien verstande, dat het trottoir wordt aangelegd over een diepte van 2.50 M. tot 1.30 M. van West naar Oost. 14. Voorstel van B. en W. tot onderhandschcn aan koop van eenigo perceelen weiland ten behoeve van de strekking een vernieuwing van den Bergerweg. 15. Voorstel van B. cn W. om in erfpacht uit te geven aan do Ver. „Bergen's Harraonio" voor den tijd van 50 jaren, tegen een jaarlijksche canon van f 10, een gedeelte van een perceel tusschen de spoor baan en de aan de Karei de Grootelaan gelegen wo ningen, ter grootte van pl.m. 400 M2. voor den bouw van een repetitielokaal. 16. Voorstel van B. en W. tot vaststelling van den pensioensgrondslag voor 29 gemeente ambtenaren. 17. Bespreking van dc al dan niet wenschelijkheid om van de door eigenaren geboden gelegenheid tot behoud van het tusschen do Eeuwigclaan cn don. Bucrwcg gelegen boschpad, gebruik te niaken en eventueel te besluiten tot het in eigendom en onder houd overnemen van dit pad, gedeeltelijk door bij aanvanrdig om niet, en gedeeltelijk door aankoop. 18. Rondvraag. 19. Behandeling van bezwaarschriften tegen den aanslag schoolgeld 1933, Hondenbelasting en Riool belasting 1934. 20. Wat verder in comité-vergadering ter tafel zal worden gebracht Volksuitvoering. Dinsdagavond 18 Dec. a.s. des avonds 8 uur wordt er in de groote zaal van Dc Rustende Jager een volksuitvocring gehouden, waaraan medewerking verleenen: Bergen's Harmonie, dir. P. Pranger; Ber gen's Mannenkoor, dir. K. Böhne; Tooneclvereeni- ging Kunst na Arbeid en de Sonny Band onder lei ding van den heer Sombroek. Na afloop is er bal. LANGEND UK NOORDSCHARWOUDE. Sjoel wedstrijden, 2de klas. E. Bos Sr.D. Peetoom, 19—10. E. Bos Jr.J. Peetoom, 315—2. J. de LaatP. Veeen, 1331. P. Nieman—P. Visser, 5—15. J. Ootjers— D. v. Twuljver, 5—13—2. H. Oudshoorn—P. Pool, 3—15—2. Eenigé en algemeene kennis geving. Heden overleed onze innig ge liefde Dochter en Zusje ANNIE, in den ouderdom van 18 jaar cn 9 maanden. Haar diepbedroefde Ouders en Zusje, C. DEKKER. A. DEKKER-Liefhebber. CORRIE. Schagen, 15 Dec. 1934. Mede namens mijne kinderen zeg ik allen hartelijk dank voor de vele blijken van deelneming, betoond tijdens de ziekte en het overlijden van mijn innig geliefde Man den Heer S. KOORN Pzn. Wed. S. KOORN-Schoen. Twisk, Dec. 1934. Notaris H. J. VAN VEEN te Zijpe zal op des middags om 12 uur ten hu: en ten verzoeke van den heer KEIJZER to in de Zijpe, hoeve „Nimmer do wijk E no. 157, houden van: als: 14 melkkoeien (12 kalfkoeien, 1 afgekalfd en 1 gelde), 5 vaarzen (waarvan 4 drachtig) en 4 graskal veren met schets. 2 Paarden (1 aft bruine merrie) en 1 zwarte merrie (C jaar). 2 Varkens, 1 Beer. En EVENTUEEL: 12 stuks hoornvee (melk. en kalf koeien). Met ingang van 1 Januari 1935 wordt de exploitatie van den tramweg SCHAGENVAN EWIJCKSLU1S beëindigd. Voor vervoer van vracht- en snelstukgoed van en naar Wieringerwaard en Van Ewijcksluis zal per A.T.O.- vrachtautodienst gelegenheid blijven bestaan. Aanbrengkantorente Wieringerwaard bij C. van Zandwijk, Grootebuurt A 103, te Van Ewijcksluis bij J. Keuris, Amsteldijk 1, Tel. 50. AnnaPaulowna houden vanaf hedenHi^H REUZEKOOPJES inJapon- en Mantelstoffen. Vilrage's, Gordijnstolfen, Manchester, Flanel, Graslinnen enz. Restanten Linoleum en Balatum. Wij kochten met onze combinatie een partij fabrieksrestanten, als: Lakens, Sloopen, Tafellakens, Baddoeken. Hand- en Theedoeken, enz. welke wij aanbieden voor prijzen ver beneden normaal. Beleefd aanbevelend, h contant. Gedipl. Drogist-Opticien SCHAGEN om 7 uur bij VAN DER WOUDE, HET BESTUUR, Anna Paulowna. op Woensdag 26 Dec. a s., (2en Kerstdag), in de zaal van den heer Jb. BORST te BREEZAND. Aanvang half acht. Entrée f 0.50, plus belasting. Donateurs vrije toegang. Bal na. Schager Roosjes. Kost en inwonen aangeboden voor Heeren of Dames In den kom van AnnaPaulowna. Brieven onder letter R. Boekhandel SLIKKER. MAANDAGAVOND 6 UUR Komt U eens kUken Beleefd aanbevelend. Kunsthandel SCHAGEN TE KOOP: 23 tweejarige Texelsche Oonschapen bij tb. KOOil, t Zand Voor het ontvangen der houden de Besturen van Kerk, Wees huis en Diaconie te SCHAGEN, op Donderdag 20 Dec.

Schager Courant | 1934 | | pagina 3