Stadsschouwburg te Arnhem geheel uitgebrand Spanning cn vrees in Duitschland Zeven menschen verdronken SPORT. Marktberichten. Predikbeurten. Advertentiën. Een hevig en moeilijk voor de bevolking geheim te houden conilict. 5 U,T DE OMGEVING SC H 00 RL Tweeden Kerstdag gaf de plaatselijke tooneelver- MMiging Nieuw Leven een uitvoering in de zaal van den heer Schuijt. Do opkomst was zeer goed te noe men. Ten tooneele weed gebracht een blijspel in 3 be drijven, getiteld: „Graaf Loodgieter". Dit blijspel had, in tegenstelling niet menig ander van dit soort, rich ting en inhoud. In. bet kort kwam het hierop neer, dat het leven het gelukkigste za Izijn, als toegenegen beid cn liefde er komen, zonder bijbedoelingen, en dit leven veel liooger staat, dan een schetteren met rang en stand. De spelenden wareA wel zeer gelukkig in hunne creaties. Dit was aanleiding dat de toehoorders zeer voldaan waren over, wat geboden werd. De heer van der Veer was zeer goed als de oude heer Bernardou, terniijl mevr. SpearKlaver, welke in een week tijd plaatsvervanger moest zijn voor mej. Kiehl, buitenge woon goed was. in haar ietwat ondankbare rol van oudste dochter., van den bankier, een vertolking van een meisje ir,ct hooghartigen aanleg. Mej. Sporre als haar jongsta zuster Irma, was zeer goed op dreef; echt een 'persoontje voor deze rol, waar het vrije, vroolijko, ware loven, een eerste wet is. Mej. van Leiien a'Ai de oude zuster van den bankier, mede een rol var;, trotsch cn hooghartigheid bleek als nieuwe ling 'goed te zijn, terwijl de heer Geurts als Graaf- Loo('/gicter een prachtig beeld gaf van den eerlijken jongen, welke ware liefde zocht en vond. J. Speur als loodgieter graaf, P. Hofman als Jean Villet de be drieger en J. Roos als huisknecht, vulden het ge heel goed aan. Regie en tooneel was in orde, dank zij het goede werk van den heer Rossenbackcr. Het was tevens een vijf-jarig bestaan. Bloemen worden aangeboden, natuurlijk begeleid met harte lijke gelukwenschcn, door de voetbalclub S.V.V., door liet fanfarecorps, door Schoorls gemengd koor, door de gymnastiekvereeniging Olympia, door de familie Schuijl en door de dilettantenclub van 'Schoorldam. De voorzitter, de heer Geurts, toonde zich een waardig gastheer, en vergat niet den regisseur en den souffleur in de eer te doen deelen. Het was een goed geslaagde avond, zoowel op het gebied van tooneclspeclkunst als op dat van feestelijk herden ken. Nieuw Leven is na de vijf eerste jaren een ver- eeniging geworden die er zijn mag. ,1 Z IJ PE ST. MAA.RTENSVLOTBRUG. Zondagavond gaf de araateursband „The Fummy Boys" van Schagcrbrug voor een flink bezette zaal een openbare uitvoering in het lokaal van den heer A. Iloman alhier. Het programma word begonnen met het spelen van een pittige marsch, waardoor de goede stemming er reeds dadelijk inkwam. Hierna volgden nog een foxtrot, een tayigo en een walsen-potpourrie. De re- freinzang geschiedde door den heer Jan Meijer, die door zijn prachtige stem zich op uitstekende wijze van die ta^k kweet. Vervolgens kregen we een paar dramatische stukjes te hooren, op goede wijze voor gedragen door den heer Veeter. Daarna werden de lachspieren van dc aanwezigen op danige wijze in beweging gebracht, door een kluchtige voordracht van den heer Sehagen, getiteld: Ka-ka-ka-Trien. In 't laiuste nummer voor dc pauze werden onze gedach ten verplaatst naar 't Bergland. Deze muziek, cor rect, vlot en in goede harmonie uitgevoerd, gepaard ,4aan bijpassende aankleeding der musici, de warm- aandoende stoffeering van het tooneel, alsmede de aardige lichteffecten, vrmde wel 't glansnummer van den geheelcn avond. Na de pauze traden de „The Funny Girls" voor 't voetlicht, die eenieg goedgozon- gen liederen ten beste gaven. Nadat de heer Sehagen nog een leuke voordracht had gegeven, welke zeer in den smaak viel, werd de avond besloten met een gezamenlijk optreden van de „bovs" en de „girls" in eenigc populaire nummers. Als met al had dit clubje, onder de goede leiding van den heer P. Hooij. den aanwezigen een genotvol len avond verschaft cn 't daverend applaus, dat tel kens uit de zaal opklonk zal voor de dames en heeren wel voldoende bewijs zijn geweest, dat hun optreden don? 't publiek ten zeerst werd gewaardeerd. Wij got/K>vcn dan ook wel namens allen te spreken, wan neer wij „The Funny Boys" een hartelijk tot weer ziens toeroepen. Een gezellig bal, waarvoor de muziek Boor eenigc leden van de band werd geleverd, vorm- de 't slot van den goed geslaagden avond. 'ANNA PAULOWNA Morgen herdenkt burgemeester G. J. Lovink den dag waarop hij voor 12jaar tot directeur van den Boerenleenbank werd benoemd Kerstfeest Ger. Kerk. Het Kerstfeest van de kinderen der Ger. Zondags school, bijgewoond door vele ouderen, werd geopend door heer J. Ilooimeijer, die ook het kerstverhaal deed. Hij, zoowel als mej. Campagne, die het ver haal „Op de Heide" vertelde, hadden volle aandacht van groot en klein. De versnaperingen, uitgedeeld aan allo aanwezigen, de zang der kinderen, onder lei ding van mej. M. Sas, en niet het minst de kerst- presentjes voor de kinderen, die met groote blijdschap in ontvangst werden genomen, deed ieder, na een slotwoord van den heer Hooimeyer en sluiting door den heer B. Jeninga, voldaan huiswaarts keeren. NA.S.B. voetbal. R.R IZaandam L R.R. T kwam volledig uit tegen Zaandam I van don Arbeiders Sportbond. De Zaandammers toonden den heclcn wedstrijd door veel geroutineerd er te zijn dan de A. P. menschen, vooral met het schieten cn het plaatsen van den bal. Zaandam won met 3—0. RR IIZaandam IL Het tweede elftal van de R.R. verscheen slechts met 7 man en moest dus met andere spelers aan gevuld worden, eer hot den strijd tegen Zaandam kon aanbinden. Niet minder dan 9 maal werd de R.R.- keeper gepasseerd. In de tweede helft werd de eer gered, door een tegenpuntje. Eindstand dus 9—1 voor Zaandam II. Kerstfeest Ned. Herv. Gcm. De catchisantcn van Ds. Vorstman vierden met de velen die hen vergezelden, het Kerstfeest in de Ned. Herv. Kerk. Ds. Vorstman opende met gebed, meester 't Hart liet de kinderen „Vriendelijke lichtjes" zingen. Het zangkoor „Omhoog", onder dezelfde leiding, zong daarop iieel goed het „Stille nacht, heilige nacht" en „Gebed". I)e heer 't Hart vertelde van Het Kerstklok je, en had aller aandacht, evenals de kinderen, die zoo mooi een vijftal liedjes zongen. Zij kregen, be halve ecnige versnaperingen, nog een boek mee naar huia. Kerst verg adering SJD.A.P. Velen zingen het „Vrede op aarde", maar schijnen daar, gezien do bewapeningswoede allerwege, iets anders onder te verstaan dan de sociaal-democrati- ftche arbeidersbeweging, merkte de heer Raven o.a. in zijn openingswoord op en gaf, nadat „De stem des Volks' eenige liederen had gezongen, het woord aan den heer P. S. v. d. Vaart van Den Helder. In het begin van zijn rede sprak de heer Van der Vaart over den twijfel die bij hem en anderen op rees, of er voor de arbeiders nog reden was het kerst feest te vieren, zooals de sociaal-democratie dat al tijd had gedaan, n.1. als zonnewendcfeest, het feest van vernieuwing. Toch, niettegenstaande dezen twij- AANGIFTEN VAN GEBOORTEN EN VAN OVERLIJDEN. Wij brengen onder de aandacht van onze lezers, dat met ingang van 1 Januari a^. de volgende wij zigingen zijn gebracht in de voorschriften betreffende den burgerlijken stand. Vervallen is het voorschrift, dat de aangiften van geboorten worden gedaan in tegenwoordigheid van twee getuigen. De aangever doet dus voortaan alleen de geboorte-aangifte. Vervallen is de bepaling, dat de aangifte van over lijden geschiedt op de verklaring van twee getuigen. De aangifte van overlijden wordt in het vervolg ge daan door één persoon. Dit moet iemand zijn, die van het overlijden uit eigen wolenschap kennis draagt fel, was er reden, meende spreker, bijeen te komen en feest te vieren. Er is af te spreken wat er moet gedaan worden om te zorgen, dat de jeugd den strijd voor „Vrede op aarde" kan voortzetten, er is vreug de om het feit, gehoord o.a. eenige uitlatingen van r.k. leiders, ook bij anderen de meening veld wint, dat er een andere maatschappelijke orde moet ko men, vreugde ook, omdat men den strijd voor z'n idealen tegen twee fronten, tegen reactie en commu nisme, heeft kunnen volhouden. Spreker besloot met den wensch, dat het k erst- feest voor de leden van de s.d.a.p. mocht zijn het feest van vernieuwing van de strijdkracht cn de solida riteit, het feest waarop de helofte werd gedaan zich geheel te geven voor het ideaal. De heer Itaven sloot, nadat „De Stem des Volks" zich wederom had laten hooren, met de opwekking de gelederen te komen versterken. BREEZAND. Kerstfeest R.K. Volksbond. De R.K. Volksbond hield het Kerstfeest met de katholieke schooljeugd in de zaal van den heer Borst. Behalve de tractatie op den middag en een ver snapering die de kinderen mee naar huis kregen, werd hun door kapelaan Van Ginkel uit Den Helder een film vertoond, waarbijhet bijbehoorend kerstver haal werd verteld. Uitvoering D.O.KR.V. Een pittige opmarsch van alle medewerkenden, een kort openingswoord van den voorzitter, den heer IL Waiboer, toen ving de afwerking van het uit gewerkte programma aan. In sneltreinvaartje volg den, vooral voor de pauze, de nummers elkaar op: een non-stopuitvoering! Na de pauze ging het iets kalmer aan, maar ook toen zat er gang in. Die vlugge afwerking verblufte het publiek, het genoot er zicht baar van. Maar de onverdeelde belangstelling werd natuurlijk niet alleen door de snelheid van afwerking, doch zeer zeker ook door het correcte werken vast gehouden. Om de komische jongensgroep werd on bedaarlijk gelachen. Kerstfeest Evangelisatie. Het Kerstfeest in het Evangelisaticgebouw voor de kinderen van de Zondagsschool, werd na het zingen van een Psalm en gebed, geopend door den heer Boon. Het kerstverhaal van den heer Witte en het verhaal van den heer Boon, geillustreerd met lichtbeelden, hielden de aandacht van allen geboeid en werden af gewisseld met samenzang en het uitdeelen van ver snaperingen. Aan het eind van het feest kregen de kinderen nog mooie cadeaux mee naar huis. W 1 E R1 N G E N Met ingang van 2 Januari is tot candidaat ten kan tore van notaris Obreen aangesteld do heer Hommes te Enkhuizen. Om kort te zijn, kunnen we vermelden dat alle hier gehouden Kerstfeestvieringen goed geslaagd zijn. Uitgaande van de Ned. Herv. Evangelisatie alhier werd reeds jl. Vrijdag met dc kinderen der Zondag school te Westerland Kerstfeest gevierd in de Herv. Kerkte Westerland. De kinderen werden getractcerd er werd gezongen nn mej. G. de Krijger deed eeu Kerstvertelling. Maandagavond had de Kerstfeestviering plaats vanwege de Herv. Zusterkring te Hippolytushoef en op Eersten Kerstdag was het Kerstfeest voor de kin deren der Zondagschool te Hippolytushoef. Het kerk gebouw was geheel gevuld. Ds. v Beek deed een Kerstvertelling, nadat de kinderen enkele Kerstlie deren allerliefst hadden gezongen. Mej. B. Dekker werd dank gebracht voor haar vele werkzaamheden. Aan drie meisjes der Zondagschool, nl. Miek Kort, Miek Snooij en Doortje Oudt. werd het diploma uit gereikt. Tot slot ontvingen alle kinderen der Zondag school hun Kerstcadeautje, zoodat allen welvoldaan huiswaarts keerden. In het kerkgebouw te Westerland werd het Kerst feest op 2en Kerstdag gevierd, onder leiding van Ds. Meihuizen. NIEUWE N1E DO RP De verloting van Excelsior is een gezellige avond geworden. Ter afwisseling werden enkele nummers door Excelsior ten beste gegeven. Het succes van den avond was wel, dat de eerste prijs,.de fiets, op No. 1214 werd gewonnen door Jn. Dekker Az. Dat het Jan van harte werd gegund bewees wel het daverend aplaus. Als Zuiderzee arbeider komt hem het karretje al bijzonder goed van pas. Nadat de ongeveer honderd prijzen waren uitge loot, hield de dansmuziek van enkele leden van Excelsior de aanwezigen nog tot twaalf uur bijeen. Mej. J. Roossloot alhier behaalde te Utrecht het diploma machineschrijven. KOEORAS JULLANADORP. Kerstfeestwijding. Zooals reeds algemeen bekend gemaakt was, heeft Maandagavond de wijding op den vooravond van het Kerstfeest plaats gehtd, waarbij onze Harinoniever- eeniging „Kunstzin" hare welwillende medewerking verleende onder leiding van haar directeur, den heer J. van Glabbeek. Ds. van Wichen las een gedeelte van het Kerst evangelie uit Lukas 2, op uitstekende wijze werden de muzieknummers uitgevoerd. Na het uitspreken van een kort slotwoord door ds. van Wichen, behoorde deze Kerstwijding weer tot het verleden. Volgens ons inzicht werd de wijding, die van den verlichten kerstboom in het portaal der kerk moest uitgaan, geducht geschaad doordat het portaal voor een groot gedeelte met publiek was gevuld, waardoor de eigenlijke sfeer grooiendeels te niet werd gedaan. Overigens kan van zulk een wijding veel goeds uit gaan. Van hier werd naar Huisduinen gereden, waar om half tien hetzelfde programma zou worden alge- werkt. Voor men hier kwam, was men eerst te Cal- lantsoog geweest, zoodat voor „Kunstzin" dit een drukke avond is geweest, die naar wij hopen door een behoorlijke tegenprestatie zal beloond worden. Zij verdiend dat ten volle. HAREN K ARSPRT Herbenoemd tot lid van den polder Koetenburg de heer J. C Bolkenstein te Oudkarspel. Jubileum „Onder Ons" De 3e Januari e.k. viert de muziekver. „Onder Ons" te Dirkshom haar 35-jarig bestaan. Opgericht onder leiding van den heer Kos met een klein aantal leden is het thans een vcrceniging met 40 leden cn onder leiding van den heer Blaauw opgeklommen tot dc hoogste afd. en heeft een groot aantal lauweren bo- De schade bedraagt eenige tonnen. I De brand hedenmorgen om half zeven uitgebroken. Arnhem, 27 December. Hedenmorgen omstreeks half zeven is brand uitgebroken in den Arhemschen Stadsschouwburg, gelegen aan den Velperbinnensin- gel. De brand werd ontdekt doordat groote vlammen uitsloten boven het dak van den schouwburg aan de achterzijde, ter plaatse, waar de tooneelruimte gelegen is. Brandweer en politie gealarmeerd, waren spoedig ter plaatse. De brandweer tastte het vuur direct met al haar beschikbaar materiaal aan. Gelukkig staat de schouwburg geheel apart Het vuur, dat blijkbaar op de eerste verdieping is ontstaan, nam direct een groote omvang aan. Het vond gretig voedsel in de aanwezige requisie- ten, cn in het bekleedsel van stoelen, en gordijnen. De brandweer kon dan ook niet verhinderen, dat in een tijdsverloop van enkele uren, zoowel de too neelruimte als «ie zaal geheel uitbrandde. De brand werd met eenige tientallen stralen be streden. De brandweer slaagde er In slechts een gedeelte van de hal en eenige tooneelkamers voor het vernie lend vuur te vrijwaren. De muren staao nog overeind. Omstreeks half ne gen was de brandweer het vuur meester. Schade wordt door verzekering gedekt Auto te water gereden. Bij het ter perse gaan van dit nummer, bereikt ons het ontstellende bericht, dat teEmmer-Compas- cum in de provincie Drente een auto te water is gereden, waarbij zeven menschen om het leven zijn gekomen. Nadere bijzonderheden ontbreken nog. haald. Vermeld mag wel worden dat nog een tweetal leden, n.1. de heeren Dam en Klerk van de oprichting af nog altijd werkend lid zijn. De 3e Januari zal in de jaarvergadering het feit worden herdacht, doch eenig feest zal, gezien de fi- nantieele omstandigheden, achterwege worden gela ten. Brand. Dinsdagavond ongeveer 9 uur brak brand uit in het woonhuis en timmerwerkplaats van den heer H. de Vries te Kalverdijk. Alles is totd en grond toe afge brand; een houtloods, waarin de auto stond, is be waard gebleven. Ook het naaststaande woonhuis van den heer J. Baas wat moeilijk was te houden, is tot den grond afgebrand. Uit dit percoel is de inboedel nog gered kunnen worden. De oorzaak van den brand is onbekend. ANNA PAULOWNA. Tweede Kerstdag heeft B.K.C. onder slechte weers omstandigheden met 6—0 van Wieringerwaard ver loren. WIERINGERWAARD. Het bestuur van dc V.V. Wieringerwaard, ontving bericht van den N.H.V.B. dat ingelascht is voor Zon dag 30 December: WieringerwaardPetten voor 1 D; de wedstrijd PettenHelder 3 is dus blijkbaar ver vallen. UITZENDING SCHAATSENRIJDERS. In schaatsenrijderskringen verluidt dat op kosten van den K.N.S.B. uitgezonden worden: Langedijk, Heiden, Van der Scheer of Dijkstra en Stelling de Boer. Verder zullen een tiental rijders waaronder Blaisse, de reis op eigen kosten meemaken. KUNSTIJSBAAN. Onder auspiciën van de Ned. Ver. tot het bevorde ren van hardrijden op de schaats oefenen niet min der dan 70 rijders op de kunstijsbaan te Amsterdam. Eenige rijders toonen zoo'n buitengewone vorm o.a. Van der Ruit dat het succes zeker niet zal uitblijven als we straks werkelijk ijs in Holland krijgen. KOLFWEDSTRIJDEN AAN DEN LANGENDIJK. De altslagen. De uitslag van den bij J. de Bakker gehouden 25- slagen kolf wedstrijd: le klasse: 1. P. Molenaar, Zuidscharwoude 252 p., 2. P. Helder, Oudkarspel 249 p., 8. F. Muileboom, Noordse ha rwouiie 244 p., Scrieprijs C. Langcdijk Pz. 49 punten. 2e klasse: 1. L. Dekker, Oudkarspel 245 p., 2e. J. Bakker, Noordscharwoude bij loting, 235 p., 3. K. Dekker, Barsingehorn, 235 p., Scrieprijs Jb. Zijp, Zidscharwoude 52 p. 3e klasc: 1. J. Leeuwrik, Zuidscharwoude 210 p., 2. C. Plakman, Oudkarspel 199 p. SCHAGEN, 27 December 1934. 8 Paarden f 100225. 8 geldekqeien Cmagere) f 100 140. 37 idem vette f 150—252, 2 kalfkoeien f 130-170, 77 vaarzen f 65—125, 23 graskalvcren f 3848 17 nuch tem kalveren f 6—14. 90 schapen, vette, f 1318. 187 overhouders f8—12. 9 varkens, mag. f 12—16, 44 idem. vette per kg. f 0.30— 0.32, 49 biggen f710. 9 konijnen f0.501, kippen 10.80—0.60. haantjes f0.25-O.70. EIF.RVEILING SCHAGEN, 27 Dcc. Aanvoer: 60 part. 32000 kipeieren, 3 part. 500 eend eieren. Prijzen kipeieren f 2.302.90, eendeieren f 2. De veiling duurt voort Zie voor volledig bericht in het nr. van Zaterdag a.s. RROFK OP LANGENDIJK, 27 Dec. 2200 Kg. uien f 2.10, drie!, f 1.30, grove f 2.80-2.90, 1000 Kg. peen f 1.10. 575 Kg. bieten f 0.701.70. Roode kool 1.10—2.20, doorschot 1—1.40, groene kool 0.901.30. gele kool 1—1.30, d. witte 0.70—1.50; bloem kool f 7.50 2e soort 2.50. NOORDSCHARWOT T>F. 27 Dec. 1000 Kg. peen f 0.80. 8400 Kg. roode kool f 1.60—1.80, doorschot f 1—1.20, 1806 Kg. gele kool 1 1.16-1-80. WAR MEN HUIZEN. 24 December 1934. Roode kool. le k\v. fl. 2e kw. fl. gele kool. le kw. f 1—1.50, 2e kw. fl. Aanvoer: 10200 Kg. roode kool, 6450 Kg. gele kool. Reuter seint uit Parijs: Voor zoover niet geheel in beslag genomen door ar tikelen en beschouwingen over de feesten van Kerst mis wijden de Fransche bladen hun aandacht aan Duitschland, over welk land zij. onder sprekende koppen als, „wat gebeurt er in Duitschland" tal van sensationeels berichten of geruchten pubüceeren. De „Pctit Journal' gewaagt van een hevig en moeilijk voor de bevolking geheim te houden con- flinct tusschen de Reichswebr en de zg para-mili taire organisaties en van een ondergrondschen strijd tusschen de extremisle in de nazi-partij en de con servatieve elementen. „Niemand zal ontkennen", zegt het blad, „dat er onophoudelijk geintrigeerd wordt in de Duitsche ro- geeringskringen en het valt niet te zeggen, wie van de verschillende „unterfuehrer" zijn wil bij llitler zal weten door te zetten. Niets wijst weliswaar op een to verwachten plotselinge oplossing of een plotseling ingrijpen van den rijkskanselier, om aan deze riva liteiten een einde te maken., maar de mogelijkheid van ernstige gebeurtenissen »s in geen geval uitge sloten. Of deze zal bestaan in een formidabele raz zia in de partij-rangen roet daaraan verbonden exe« cuties.e naar het genre van die, welke op :<0 Juni jl. de wereld deden opschrikken, valt moeilijk te voor spellen. Zal de Reichswchr, nog slechts het eenige element van stabiliteit in Duitschland. de dreigende dingen in haar mi acht hebben? Ln zal een ingrijpen dor Reichswchr aan de spanning een einde maken??" vraagt het blad. Bovendien zou zich Vrijdagnacht in do Bcndlcr- strasse een incident hebben voorgedaan, waarvan men in regeeringskringen alle mogelijke moeite doet om er de publieke opinie onkundig van te laten. De steeds talrijker wordende arrestaties in de hoofdstad dragen er niet weinig toe bij, de spanning voortdurend hooger op te voeren. De razzia's worden, zooals men weet, ondernomen om dc partij te zuive ren van immorecle elementen Reeds zouden ongc-« veer 1500 dier elementen in Berlijn gevonden en ge arresteerd zijn. PURMEREND, 24 December 1934. Verhandeld 17 partijen kaas, wegende 27.400 K.G. handel vlug. Hoogste prijs f 16. 2 stapels kleine Boerenkaas f 17. 257 K.G. boter f 1.551.70, wciboter f 1.40—1.50 per K.G., 128 runderen totaal. 40 vette koeien 54—60 ct. per Kg., handel stug; 50 geldckoeien f 80—130 per st., handel stug; 34 melkkoeien f 110190 per stuk, han del stug; 4 stieren 3246 ct. per Kg., handel stug; 11 paarden f 40120 per stuk, hnndel matig; 18 vette kalveren 30—50 ct. per Kg., 87 nuchtere kalveren voor de slacht f39 per stuk, handel inatig; nuchte re kalveren voor de fok f 10—20 per stuk, handel stug; 49 vette varkens: voor de slacht 3134 ct. per Kg., 24 magere varkens f 13—18 per stuk, handel ma tig; 62 biggen f7—10 per stuk. handel matig; 238 schapen f 619 per stuk, handel stug; 8 hokken f 3 9 per stuk, handel matig; kipciercn f 2.75-3.50, eend eieren f2 per 100 stuks; piepkuikens 4600 ct. per Kg., oude kippen en hanen 25—47% ct. per Kg., ko nijnen f 0.30 tot 2.40 per stuk; eenden 2560 ct. per stuk; duiven 40 cent per paar; 9 eendeicren A f 1.90, 1865 kipeieren A f 2.60—3.10. Coop. Centrale Eierveiling Purmerend G.A. Aanvoer: 120.000 eendeieren f 1.602.10, 50.000 kip- eieren :7080 Kg 420 tot 4.70, 65-66 Kg 3.60 tot 3.80, 6364 Kg 3.50 tot 3.70, 60-62 Kg. f3 tot 3.80, 68---50 Kg. 2.80 tot 3.10, 56—57 Kg 2.60 lot 2.90, 53-55 Kg. 2.40 tot 2.80, 50-52 Kg. 2.30 tot 2.50, 45—49 Kg. 2.10 tot 2.30. DONDERDAG 27 DECEMBER. NED. HERV. GEMEENTE. Callantsoog, nam. 7 uur, Kerstfecstviering. ZONDAG 30 DECEMBER NED. HERV. GEMEENTE. Sehagen, voorin. 10 uur, Ds. Enklaar. (Vrijdagavond 28 Dec., 7.30 uur. Kerstspel). Barsingerhorn, voorm. 10 uur, Ds. Van Wichen. Petten, voorm. 10 uur, Ds. Eikema. Winkel, geen dienst. Callantsoog, nam. 7% uur, Ds Van Wichen. Zang. Godsd. besluit van het jaar. Valkkoog, voorm. 9% uur, Ds. Tinholt Burgerbrug, geen dienst. SL Maartensbrug, geen dienst. Oudesluis, voorm. 10 uur, Ds. Witkop. Extra colU Schagerbrug, zie Oudesluis. Obstcrland, voorm. 10 uur. Ds. Van Beek. Westerland, nam. 7Vz uur, Ds. Van Beek. Oude- jaarsherdenking. Collecte. Heerbugowaard. geen dienst Anna Paulownn. voorm. 10 uur, Ds. Vorstman. DOOPSGEZINDE GEMEENTE. Barsingerhorn. geen dienst. Oudesluis. voorm. 10 uur, Ds. v. d. Veen. Hippolytushocfc geen dienst Nieuwe Niedorp, geen dienst. EVANGELISATIE. R ree zand, voorm. 10 uur. de heer Boon. Nam. 3% uur, de heer Boon. Hippolytushoef, voorm. 10 uur, de heer O. Deen. THE STAR OF HOPE MISSION. Jullanadorp, geen dienst. VRIJ EVANGELISCHE GEMEENTE. Alkmaar (v. d. Mei jsf raat 16), voorm. 10-30 en nam. 7 uur Ds. Ruijs. Onderwerp: „Vrede op Aarde". Nam. 2 uur Zondagsschool. Winkel (in de Wcere, bij den heer Bras), nam. 3 uur Ds. Ruijs. Oudejaarsprediking. Woensdagmiddag 3 uur Kindersamenkomst. Mej. Bras. De Heer en Mevrouw LANGEDIJK— De Waal geven met blijdschap kennis van de geboorte van hunne Dochter Anna Maria. Alkmaar, 26 December 1934. Kenncmerstraatweg 51. W. KAAN Kz. en A. KAAN-Veerdig geven U kennis van de geboorte van hun levenloos Zoontje. Anna Paulowna, 25 Dec. 1934. Vecrweg 14. Gevraagd: een nette Hulp, In dc huishouding bij man en vrouw. Leeftijd ongeveer 30 jaar. Br. onder letter K. bureau van dit blad.

Schager Courant | 1934 | | pagina 3