Nieuwjaarsgroeten Kantongerecht te Minnaar. Fokvee en gebruiksvee GROOTE SMOKKEL- CENTRALE ONTDEKT. Kees Pruis komt De E S M I, De Fransch-Italiaansche onderhandelingen. Hitier en de NSDAP. Het Hauptmann-proces. Tijdens jachtpartij gestorven. Plaatselijk Nieuws. Stilstaande auto aangereden. Marktberichten. Advertentiën. W.Th. ZWART ZITTING SCHAGEN. „Fermitan" SCHAGER ROOSJES Adverteert in dit blad. Toch nog moeilijkheden? De houding van Zuid-Slavië. Rome, Jan. (V.D.). Er blijft een zekere geheimzin nigheid heerschen rond de Fransch-Italiaansche on derhandelingen over een veiligheidspact voor Oos tenrijk. Terwijl aan den eenen kant bekend werd, dat liet ontwerp-pact in zijn laatsten vorm voor geen der betrokkenen meer moeilijkheden opleverde, aan gezien het niet langer van de onderteekenaars eischte, dat wederkcerig de grenzen tusschen de landen der onderteekenaars zouden worden gewaar borgd, doch er alleen sprake was van de Öosten- rijksche grenzen, verluidt thans weer, dat Zuid-Sla vië aarzelt met het geven van zijn instemming in zake waarborging van de Oostenrijkscne onafhanke lijkheid en voordien zekere toezeggingen van Italië wil ontvangen betreffende de politiek van Rome op de Adriatische zee. Voorts verluidt, dat Italië niet bereid zou zijn de door Zuid-Slavië gevraagde toe zeggingen te doen. De moeilijkheden, waarover voorts door Parijs en Rome nog zal moeten worden onder handeld, aldus wordt verklaard zijn tweeërlei, nl. de tegenzin van Oostenrijk zijn onafhankelijkheid te laten waarborgen door Zuid-Slavië en Tsjecho-Slo- waltije, welke vroeger deel vormden van het Oosten rijlcsch-Hongaarsche keizerrijk, en de kwestie van het toekennen van deelgenootschap aan Italië in den spoorweg tusschen Fransch-Somaliland en Abes- einië. Moeilijkheden in de onderhandelingen. De indruk in Londen. Londen, 1 Jan. (V.D.). De berichten omtrent de ontstane moeilijkheden in de Fransch-Italiaansche onderhandelingen over een pact ter waarborging van de onafhankelijkheid van Oostenrijk hebben te Londen groot opzien gebaard. Men hoopt echter, dat deze moeilijkheden slechts van tijdelijken aard zul len zijn, te meer daar de te Rome en Parijs gegeven verzekeringen, dat de grootste moeilijkheden over wonnen waren, reden geven tot de verwachting, dat de punten van verschil, die zich thans hebben voor gedaan, zullen kunnen worden geregeld. Sir John Simon, die zcoals men weet, thans aan de Fransche Riviera vertoeft, is van den loop der besprekingen op de hoogte gesteld. Berlijn, 1 Januari (V.D.). Adolf Hitier heeft ter gelegenheid van de jaarswisseling een proclamatie uitgevaardigd tot de NSDAP. waarin hij verklaart dat Duitschland en het Duitsche volk in de afgeloo- pen twaalf maanden op alle gebieden van het na tionaal bestaan en zelfbehoud sterker zijn geworden. Na de in den afgeloopen zomer verrichte zuive ring der partij van onwaardige elementen is zij thans meer dan ooit de feitelijke draagster van den poli- tieken wil der natie. De vijanden en fantasten, die zoo juist weer geloo- ven door een vloed van geschreven leugens en ver dachtmakingen in het nationaal-socialistische volk en het Duitsclje rijk tweedracht te kunnen zaaien en 't door het hen gehate ïegiem ten val te kunnen brengen, zal de harde werkelijkheid na twaalf jaren dezelfde weerlegging ten doel doen worden als in het achter ons liggende jaar het geval was. Door de discipline en trouw der nationaal-socialis tische partij en haar aanhang zal iedere poging Duitschland schade te berokkenen, ten slotte ver- geefsch zijn. Onthullingen van Tex Burns over de ontvoering van den kleinen Lindbergh. Londen: Een momenteel in Engeland ver toevend Amerikaan, Tex Burns, heeft aan een mede werker van het Zondagsblad „The Pople" mededee- lingen gedaan, die wanneer zij juist zijn, van groote betcekenis zijn voor het juist dezer dagen beginnende proces tegen Bruno Hauptmann, die beschuldigd wordt van ontvoering van en moord op Baby Lind bergh. Tex Burns beweert, dat de beschuldiging juist is en zou de man zijn geweest, die aan een Ameri- kaansch consul in Engeland de medcdeelingen zou hebben gedaan, welke leidden tot arrestatie van Bru- 110 Hauptmann te New York. Volgens Burns was het kind per ongeluk gedood. Hauptmann had het met behulp van een ladder uit de slaapkamer ontvoerd, doch was met het kind in zijn arm van den ladder gevallen. Het kind liep daarbij een schedelbreuk op en was bijna onmiddellijk dood, terwijl Hauptmann zelf een been brak. Twee medeplichtigen, wier na men Rodriguez en Mueller zouden zijn, die beneden hadden staan wachten, droegen Hauptmann en het doode kind in een wachtende auto en brachten hem in veiligheid. Spelende kinderen vinden een lijk. Kinderen, die in do omgeving van Oosterhout aan het spelen waren, vonden daar een man „slapende" op den weg liggen, met een geweer naast zich. Zij riepen er ouderen oij, die constateerden, dat de man niet meer in leven was. Een geneesheer stelde vast, dat hij door een plot selinge beroerte was gestorven. Het stoffelijk overschot werd naar het ziekenhuis overgebracht, waar men het identificeerde als dat van den ongeveer vijftigjarigen heer T. Broekhoven. Hij was met enkele vrienden gaan jagen. Tijdens de jachtpartij was hij wat van zijn gezelschap afgeraakt en op dat moment vond hij den dood. (Vsbl.) VAN DE DERDE VERDIEPING NAAR BENEDEN GEVALLEN EN GEDOOD. Amsterdam., 31 December. Maandagmiddag is een jongeman, die in een perceel aan de St. Willi- brordusstraat te Amsterdam een antennne. plaatste, Van de derde verdieping naar beneden gevallen. De ongelukkige was bijna op slag dood. Zijn stoffelijk overschot is naar bet Onze Lieve Vrouwe Gasthuis vervoerd. ONTIJDIG EINDE VAN EEN NIEUWJAARSFEEST. P a r ijs. In een aan een der groote boulevards gelegen restaurants is door onvoorzichtigheid van een filmoperateur, die eenige opnamen wilde maken brand uitgebroken. Er ontstond een sauve-qui-peut. 24 personen liepen In het gedrang tamelijk ernstige kwetsuren op De meesten hunner moesten naar het ziekenhuis worden overgebracht. De brandweer is er na korten tijd in ge slaagd het vuur te blusschen. Zij werden bij hun werk geassisteerd door eenige kordate gasten Heerlensche recherche neemt meer dan 400 K.G. in beslag tot een waarde van ruim f 1300. De Heerlensche politie is er in geslaagd een smok kel affaire op het spoor te komen, waardoor een zeer gevoelige slag aan den sluikhandel in Belgische mar garine is toegebracht. Deze slag is zoo gevoelig aangekomen, dat ver wacht mag worden, dat deze smokkelhandel voorloo- pig wel geheel, of althans voor een zeer groot deel zal zijn stopgezet. De smokkelaars hadden de zaak grootsch opgezet. Zij haalden per tractor met een negen meter lange aanhangwagen de boter uit België, brachten ze van daar, om de politie om den tuin te leiden, naar Duitschland en zoo via De Locht naar Heerlen. Nochtans had de politie lont geroken. Dc motor brigade vatte Zaterdag post aan de grens en toen de vrachtwagen met een lading hout arriveerde, was het een klein kuifje om deze te achtervolgen. De vracht wagen stopte bij zekeren D. aan de Eikcnerwcg, waar dc politie natuurlijk meteen de boel in beslag nam. Niet minder dan ruim 4000 K.G. margarine wer den daarbij buit gemaakt, alsmede liet voertuig. Tevoren had de recherche nog drie auto's aange houden, die elk 250 a 300 K.G. margarine vervoerden en die van de centrale ie Heerlen werden verzon den naar Kerkrade, Heerlerhcide en Nieuwenhagen. De in beslag genomen margarine vertegenwoordigde een waarde van ruim f 1.300. HUIS VERNIELD DOOR GASEXPLOSIE. Oudejaarslag is tengevolge van een gasexplosie een woonhuis te Chicago geheel vernield. Minstens vier personen bekwamen zoodanige verwondingen, dat opneming in een ziekenhuis noodzakelijk was. De politie en de brandweer zijn nog bezig met het opruimen van de puinen, daar men vreest, dat ver scheidene personen gedood zijn en zich onder de overblijfselen bevinden. De vier naar het ziekenhuis overgebrachte slachtoffers waren kinderen. GEMEENTE SCHAGEN. Burgerlijke stand. Geboren: Gerarda Elisabeth, dochter van Jacob Huijberts en van Catharina Agnes Geerturida Entius. Geboren: Marie, dochter van lede Wiersma en van Hendrika Domper. Overleden: Grietje Kooij, oud 67 jaar, echtgenoote van Cornelis Dekker; Johanna Maria van Bragt, oud 77 jaar, weduwe van Adrianus Timmermans. Getrouwd: Jan de Wijn en Jansje Hofland. Politie. Gevonden; Een armbandje. Gevonden: een sleuteltje en een dameshandschoen, een rijwielbelastingplaatje. Verloren: 2 entreekaar- ten. Nagekomen berichten 'ANNA P AU 10 W N A VAN EWÏJCKSLUIS. Ongeluk op den afsluitdijk. Zaterdagavond blijkt op den afsluitdijk naar Wie- ringen een ernstige auto-aanrijding te hebben plaats gehad. Een wegens benzinenood aan de zijde van den weg staande luxe-auto werd door een van de zijde van Wieringen komende auto aangereden, juist op het oogenblik, dat een auto van Van Ewijck- sluis komende, daar gelijlctijding passeerde. De aan rijding schijnt te zijn veroorzaakt, doordien een da me uit de stilstaande auto trachtte, door met een zakdoek te wuiven, andere auto's aan te houden en zich daarvoor midden op den weg begaf. De chauf feur der van Wieringen komende auto merkte, dat hij, indien hij den weg hield, gevaar liep deze dame aan te rijden en trachtte dus rechts van haar langs te gaan. Daar de stilstaande auto onverlicht was, zag hij deze te laat en liep er met flinke vaart van ach teren op. Eén der inzittenden botste bij den schok met het hoofd door het voorruit, waarbij hij tal van verwondingen opliep. De aangereden' auto kon, na van benzine te zijn voorzien, zijn weg vervolgen, de aanrijdende auto is echter per kraanwagen moeten worden wegge sleept. KOEGRAS JULIANADORP. Oudejaarsavondstemming. Den middag van den Oudejaarsdag wilde blijkbaar Moeder Natuur ,het menschdom nog wat milder stemmen. Het wolkengordijn trok weg en 't zonnetje overgoot op dezen winternamiddag het landschap met zijn zilveren stralen, gevolgd door een in goud en purperkleurigcn zonsondergang. Het was dan ook een prachtige middag om er in het oude jaar nog eens een rondje fietsen aan te wagen. Des avonds na den avonddienst in de Ned. Herv. Kerk alhier beklommen een viertal leden van de Harmonie „Kunstzin" den toren, en deden van die plaats hun klanken uit de koperen monden over het dorp galmen. Gespeeld werden „Wilt heden nu tre den", de bekende oudejaarsavondzang uit Gezang 160, „Uren, dagen, maanden, jaren", enz. Toen trokken de ouderen naar huis. Niet alzoo vele jongeren. Die baden nog wat kattckwaad op het program staan, maar van vandalisme is ons niets gebleken. N1 EUWE N I EDORP Kolfrecord gebroken. Gedurende den 50 slagen-wedstrijd in de Prins Maurits alhier is de heer Jn. Goet te Alkmaar er in geslaagd 503 punten te slaan, waarmede hij het record aantal punten, die in deze baan zijn gemaakt, en vanaf 17 October 1894 dus gedurende ruim 40 jaar, met 498 punten op naam heeft gestaan van den heer J. B. Wilkcn, heeft gebroken. Voorwaar een reuze prestatie, waartoe alleen een Goet in staat is. De zoon van dc nieuwe Prins Mauritsbaan record- J houder, de heer C. Goet, alhier sloeg in dezen wed strijd 496 punten. BARSINGERHOR* Bij een gehouden stemming voor bestuursleden van de Banne Haringhuizen werd, in de plaats van den heer K. Jonker, die als voorzitter had bedankt, om gezondheidsredenen, benoemd de heer W. Kooij man Jr. te Haringhuizen. Als bestuurslid werd benoemd de heer D. P. Tim merman te Schagen. WIERINGEN Bij het aanslaan van zijn scheepsmotor werd de heer J. Kaptein alhier door het terugslaan van den aanzetslinger zoodanig getroffen, dat zijn rech ter middelvinger werd verbrijzeld. Hoewel eerst werd gedacht, dat het lichaamsdeel moest worden geam puteerd, is dit toch niet het geval. De heer Jb. Gorter alhier zal in het nieuwe win kelhuis van de heeren J. C. Klein e.a. aan de Hoofd straat alhier een filiaal beginnen voor de fa. C. Ja- min. WINKEL Op Zondag 30 December jl. werd in de tooneelzaal van den heer D. A de Bruijn een filmavond gegeven, door de Centrale Bioscoop. Niettegenstaande het zeer ongunstige weer was zoowel de avondvoorstelling als de kindervoorstel ling des middags vrij goed bezet. Gegeven werden als hoofdfilm „Pas op val niet" met Harold Loyd en „Balcy" met Anny Ondra in de hoofdrol met enkele bijfilmpjes, Dit vormde een aantrekkelijk program ma en bezorgde het publiek spannende en geestige momenten. Spannend vooral met Harold Lloyd als gevelacrobaat, die bij het beklimmen van een hoog warenhuis met zijn gevaarlijke momenten do span ning er inhield, terwijl in .Baby" het vooral de gees tige ontknoopingen waren die het publiek in stem ming bracht. Hoe amusant het programma ook was, toch waren er teleurgestelden, die gekomen waren om de aan gekondigde film „Die Blume von Hawaii" te zien en nu iets heel anders te zien kregen. AMSTERDAM, 30 Dec. 4 wagons geslachte runderen uit Denemarken; 416 vette koeien: le kw. 5762 ct., 2e kw. 4855 et., 3e kw. 3846 ct. per Kg., slachtgewicht; 68 melk- en kalfkoeien f 150190 per stuk; 145 vette kalveren: le kw. 4452 ct.., 3e kw. 3442 ct. per Kg. levend gewicht; 54 nuchtere kalveren f 47.50, 60 schapen f 1518, 497 varkens: vleeschvarkens 90110 Kg. 38 —39 ct., zware 37—38 ct., vette 3637 ct. per Kg. slachtgewicht; 26 paarden f 60100 per stuk. Overzicht: Runderen gewone aanvoer, handel goed en prijshoudend, vette kalveren behoorlijke aanvoer handel vlug, en vaste prijzen, varkens behoorlijke aanvoer, handel stug en prijshoudend. WARMENHUIZEN. 30 December 1934. Roode kool, le kw. f 1—2.20, 2e kw. f 1—1.20, gele kool, le kw. fl1.30, D. witte kool, le kw. fl.20, 2c kw. f0.700.90. Aanvoer; 13100 Kg. roode kool, 2350 Kg. gele kool, 1150 Kg. D. witte. NOORDSCHARWOUDE, 2 Januari. 1900 Kg. uien f 2.40, grpve f 2.60, 15500 Kg. roode kool f 1.20—2.20, doorschot f 1—1.10, 5000 Kg. gele kool f 1, 28400 Kg. D. witte kool f 0.70—1.10, doorschot f 0.70—0.80. Strafzitting van Vrijdag 28 Dec. 1934. Heerhugowaard. SLORDIGE VERKEERS-ALLURES. De laatste zitting van 1934 kenmerkte zich door bijzondere slapte en veel aanrijdingen als gevolg van des Hoogeraads wijsheid. Rechts gaat voor. De eerste zondaar tegen dit „rechts voor" decreet was de heer G. v. d. St„ een 21-jarig chauffeur, al thans autobestuurder uit H.H.Waard, die op den Kruisweg rijdende, plots zonder eenig merkbaar tee- ken te geven, met zijn oudbakken en verwaarloosd vrachtvehikel, het stoplicht werkte niet en de rich tingaanwijzer souffreerdc aan paralysis generalis (al- gemeene verlamming), van rechts naar links den rijweg overstak, teneinde een boerenerf op te rijden. Zulks tot groot nadeel van den postbode Willem Boots uit Spanbroek, die met zijn 50 procent op de duo, per motor achter Gerrit aantufte en op a manoeuvre geheel niet had gerekend, zoodat i. werd geraakt en met vrouw en motor tegen de vlak te werd geslingerd. Zijn vrouw kwam er niet slecht af, maar Boots brak 'n sleutelbeen en was nu na 6 weken nog niet capabel om met de rechterhand cle voorgeschreven eed af te leggen. Voorts bekwamen de motor en Boots broek een schade in totaal van f 19.15. Wat de dokter zou rekenen, was den post bode nog niet bekend, maar die zal ook t.z.t. wel „opperdan" komen. De verdachte erkende het tenlaste gelegde feit en gaf een loffelijk staaltje van zelfkennis door te ver klaren: het was stom van me; een zelfcritiek, die de ambtenaar volkomen onderschreef en aandikte door den eisch f 12 boete of 12 dagen, plus toewijzing der civiele vordering ad f 19.15. Mr. Small, die de eer genoot heden het rechters- ambt te mogen bekleeden, veroordeelde het jonge mensch tot f 8 boete of 8 dagen, benevens toewijzing der vordering hierboven gemeld. O u d o r p. EEN „LINKS DE BOCHT" AFKNIJPER. De jeugdige van gezondheid blakende en blozende veehouder, Lambert V. uit Oudorp neemt het ver moedelijk niet altijd te nauw met de verkeersrege len, althans kneep hij op 11 November, toen hij in Alkmaar was gearriveerd, om het St. Maartensfeest te komen vieren in gezelschap ven eenige lieftallige dames, op het niet overmatig ruime kruispunt Pe perstraatHouttilKoningstraat en Pieterstraat, bij 't inrijden vanuit de Peperstraat in de Houttil dc linker bocht zoozeer af, dat een botsing met een rechts in de Houttil rijdende taxi niet kon uitblijven. Het onbevredigend verloop der schaderegeling, was denkelijk wel het voornaamste motief voor het feit, dat de heeren op den Geestersingel bijeenkwamen en ook voor den kantonrechter waren vee-en taxi- houder het nog lang niet eens, maar eindelijk hakte de kantonrechter den gordiaanschen knoop door en veroordeelde den veehouder tot f 8 boete, subsidiair 8 dagen en betaling van de schade, vastgesteld op 5 gulden. Schermerhorn. NACHTELIJK BAKKERSDRAMA. Bakker Joh. v. d. M. te Schermerhorn heeft een zwager, de 20-jarige Hendr. Bakker als bakkersas sistent in dienst en bevond deze zich in den avond van 28 November in de bakkerij. Terwijl zijn zwager zich onledig hield met het fabriceercn van taai-taai voor de a.s. St. Nicolaas, assisteerde Henk door do prachtige figuren zoo'n beetje te modelleeren. Het was echter verboden tijd en dit werd opgemerkt door den veldwachter.en brigadier Talsma en Waterdrin ker, die door een onbedekt raamnje in de bakkerij het goede werk aflocrden en zich on een gegeven oogenblik toegang wisten te verschaffen. De klap was raak ook en werd nog verzwaard, door de om standigheid. dat de bakker ook niet toonen kon een arbeidskaart en arbeidsregister. Het droevig gevolg was nu dat de bakker zich heden moest verantwoorden voor hetgeen hij wel, zijn zwager, en voor hetgeen hij niet, kaart en regis ter. in de bakkerij aanwezig bad. De goede man zat er danig mee in en trachtte zich' er zoo'n beetje onderuit te wurmen, maar ook daar van had hij de goede slag niet geleerd en maakte bet geval nog erger. Niettemin kwam hii er nog tamelijk goed af, hoewel de opgelegde boefc 3x3 gulden wel een groot deel van zijn taai-taai-winst zal verslin den. Alkmaar. MIDDENSTANDS CRISIS-GENOEGENS. De heer Jan B., de winkelier uit de bekende „Groe ne Klok" merkt ook wel dat hij niet meer voor ple zier in de zakenwereld leeft en stond heden terecht, wegens overtreding der crisisspijsvetwet op grond van het feit dat in zijn winkel een aantal pakjes spijsvet waren aangetroffen, niet voorzien van het vereischte zegel. Bedoelde pakjes waren nog versierd met een zegel van 17y2 ct. en dit had moeten zijn 12Vè ct* Ergo stond de heer B. terecht voor het gek ke feit dat hij 5 ct. per pakje méér aan het Rijk had betaald dan het ministerieel besluit later voorschreef Het was inderdaad een mal geval, maar de heer B. had zich op de hoogte moeten houden van het geen er in de Haagsche spijsvetwetswercld afspeel de. Volgens den ambtenaar kon verdachte, indien hij daarvan het verlangen te kennen gaf, zich steeds van de nieuwste snufjes dienaangaande voorzien. Nu zat er niets anders op dan een veroordeeling en deze moest volgens bijzondere ministerieele aan schrijving streng zijn. Gevorderd werd alzoo f 12 boete of 12 dagen, met verbeurdverklaring van de 18 kilo vet, ter waarde van f 18. De kantonrechter hield echter de wrekende arm der aardsche gerechtigheid een weinig tegen en veroordeelde den verontwaar digde groene-klokluider tot f4 boete of 4 dagen. De 18 kilo spijsvet ging echter onherroepelijk verloren. wenscht allen een Gelukkig 1935 en voor allen een goede gezondheid. Dit zult U zeker genieten alsU ESMI producten steeds en uit sluitend gebruikt. 0 R. Band, Mach. Schoenmakerij, wensoht zijn geachte Cliëntèle, Vrienden en Kennissen een geluk kig Nieuwjaar. Schagen, 1 Jan. 1935. A. Braaf. N. BraafSmit, Schilder, wenschen Familie, Vrienden en Begunstigers een voorspoedig jaar. Wieringerwaard, Nieuwesluis, 1 Jan. 1935. BOND VAN OUDL. VAN DE HUISH. SCHOOL, TE SCHAGEN. Vrijdag 4 Jan. '35 Bijeenkomst in de Huishd. School om 2 unr precies Daarna Lezing in de zaal van den heer IGESZ, door den Wel.Ed. Heer G. LIENESCH. Rijkslandbouw-Con sulent te Schagen. Onderwerp; „Zwitserland als Boerenland" mot projectie-lantaarn. Entrée f 0.15. Ook niet-leden zijn welkom. Aanvang 3 uur. Ondergeteekende wenscht zijn ge achte Clientèle, Vrienden en Familie een gelukkig Nieuwjaar. A. ST00KER en Echtgenoote, Mr. Schoenmaker. Julianadorp, 1 Jan. 1935. Maarten Smit en Echtgenoote. Aan allen een gelukkig Nieuw jaar toege wenscht Koegras. 1 Jan. 1935. A. Doorn en Echtgenoote. Julianadorp. 1 Jan. 1935. m.g. Heilgroet aan Vrienden, Begunsti gers en Familie door C. van ROSSEM en Echtgenoote. Landbouwstraat 9, julianadorp. K. VORMER en Echtgenoote, Oude Niedorp, 1 Jan. 1935. m. Commissionair en Adviseur bij aan koop van LEEUWARDEN, MARSSUMERSTRAAT 14. Telef. 6710. houdt Donderdag 3 Jannari a.s. vanaf half elf, in hotel C. BOONTJES te Dit blijft goedkoop. Paardenvleesch 25 cent per pond. Biefstuk 45 en 50 cent per pond. Karbonade 3 pond voor 1 gulden Koevleesch 3 pond voor 1 gulden Aanbevelend: S. HOUTKOOPER. TE KOOP: Riool- en Draineerbuizen en tevens alle voorkomende BOUWMATERIALEN, Groote omzet kjeine winst, bij Ml. SCHOEN LOET E 156, SCHAGEN. Wortelboer's Wormpoe ders genaamd bezitten een bijzondere vindingrijke samenstel ling, smaken lekker zoet en verdrijven zeker: Spoel-, made-, maag- en andere ingewandswor men, zoowel bij volwas senen als bij kinderen. 85 cent per doos. 3 doozen f 2.40. Overal verkrijg baar Gevraagd: Een Vast arbeider geen woning beschikbaar, S. Breebaart Kolhorn. AMERIKAANSCHE OLIE 5 cent BENZINE 11 ct. pei L. per vat. Aanbevelend. C. BRUGMAN, Schagerbrng. Gevraagd met 1 Maart voor Waiings- weg Vast arbeider, beste bouwer en met Mach. oqigaan, C. WAIBOER, Wieringerwaard.

Schager Courant | 1935 | | pagina 3