Sportberichten nit Den Helder. K.N.V.B. Radio-genot N.H.V.B.=uitslagen AFDEELING L Ajax is Zondag bovenaan gekomen. De Amsterdam- sche club zelf won van D.H.C. (30), en Feijenoord werd door haar plaatsgenoot Xerxes met 31 gesla gen. V.U.C. sloeg R.C.H., met 21, waardoor do Ra cers erg leelijk komen te staan. V.S.V.—A.D.O. gaf Ajax 14 11 1 2 54—11 23 Feijenoord 13 10 1 2 37—21 21 D.H.C. 14 8 3 3 42—39 19 en onderaan: Overmaas 13 4 0 9 31—53 8 R.C.H. 14 2 3 9 23-43 7 AFDEELING TL Hier gingen slechts twee wedstrijden door. Maar die gaven dan ook stof tot bespreking! Haarlem bleef in gebreke om Stormvogels op het beslissende oogenblik te kloppen (11) en verspeelde dus eigen lijk een punt. H.B.S. klopte Sparta met 42, waar door ze wederom blijk gaven van de zeer heilige wil Haarlem II.D..V.S. K.F.C. en onderaan Stormvogels Sparta H.B.S. AFDEELING III Alles afgekeurd. AFDEELING IV. P.S.V. klopte Eindhoven in plaatselijken strijd met 40 en N.O.A.D. sloeg Willem II met 20. Deze laat ste match nagelde de kampioenen van vorig jaar vrij vast op de onderste plaats. 14 8 2 4 41—29 18 13 6 4 3 19—13 16 12 5 4 3 18-16 14 14 3 6 5 14—19 12 13 4 2 7 22—27 10 14 4 1 9 28—33 9 P.S.V. 13 10 3 0 36-12 23 N.A.C. 13 8 4 1 42—22 20 en onder aan: N.O.A.D. 13 4 2 7 25—31 10 Bleijerheide 13 3 3 7 14—25 9 Willem II 14 2 3 9 15—30 7 AFDEELIN V. De eerste kampioen is binnen! Velocitas sloeg haar „concurrent", G.V.A.V. over tuigend met 50. Velocitas 16 14 2 0 92-20 30 G.V.A.V. 15 10 2 3 55—27 22 Be Quick 14 8 3 3 40—24 19 De kans is groot dat de Groninger kampioenen de 100 doelpunten nog halen. Dat gebeurt in de eerste klasse niet alle dagen! 13 Januari. 1 D: H.R.C. 3—Succes 2 4-0; Helder 3M.L.D. 40; Schoor!Watervogels 22. Adsp- R: H.R.C. aSucces a 91; H.R.C. bHel der b 3—2. Adsp. S.: H.R.C. cSucces b 70. Verder zijn alle wedstrijden afgelast wegens ter- rei naf keuringen. OVERZICHT. Gelukkig was 1 D nu eens niet heelemaal de dupe van den regen. Van de drie uitslagen is er geen ver rassend. Van Schoorl zijn de verwachtingen wel zeer getemperd na de geweldige 4—9 nederlaag van vorige week. Racing 3 en Helder 3 zijn nu beide flinke ploegen en wonnen dienovereenkomstig met behoorlijke cij fers. De stand is: H.R.C. 3 12 6 4 2 31—19 16 Petten 12 6 4 2 32—23 16 Held. Boys 3 6 3 4 38—29 15 Watervogels 14 5 5 4 29—20 15 Schoorl ...13 6 2 5 34—33 14 Helder 3 13 6 1 6 33-39 13 Wieringerwaard 12 b 2 5 23—24 12 Succes 2 12 5 2 5 29-30 12 J.V.C. 11 2 6 3 22—29 10 M.L.D. 12 0 1 11 21—39 0 Bovendien heeft M.L.D. een verliespunt. Adspiranten. Racing a heeft in de morgenuren nog even kans gezien om Succes a een lesje te geven (91). Van Racing b en Helder b bleek H.R.C. de sterkste (3—2). B.K.C. a en Helder c zijn één minuut in het veld geweest en toen vond de scheidsrechter 't geen weer voor de jongens. Enkele jongens Hadden kans ge zien in die minuut een bal aan te raken. Anderen gingen zonder een enkele sport-handeling naar de kleedkamer. In de laagste afdeeling was het met Succes b ook al mis. Met 70 verloren ze van H.R.C. c. Vooruit Wieringer jeugd, daar moet verbetering in komen hoor. WAT NOG KOMT! We geven hier nog even het programma in 1D voor de kampioencandidaten. H.R.C. 3, thuis: J.V.C., Helder 3; uit: Held. Boys, Petten, M.L.D. en Schoorl. Held. Boys, thuis; H.R.C. 3, Succes 2, Helder 3, J.V.C., M.L.D. Petten, thuis: H.R.C. 3. J.V.C., Heldr 3, Schoorl; uit: Succes 2, Wieringerwaard. Watervogels, thuis: Succes 2, J.V.C., Wieringer waard, M.L.D.; uit: alles afgewerkt. Wierngerwaard, thuis: J.V.C. Helder 3, Petten, uit: Succes 2, M.L.D., Watervogels. Schoorl, thuis: H.R.C. 3. M L.D. uit: Succes 2, J.V.C., Petten. Helder 3. thuis: uitgespeeld; uit: H.R.C. 3, Held. Boys, Succes 2, Wieringerwaard, Petten. Men ziet dat de onderscheidende partijen er nog lang niet zijn. 'i Valt ook op, hoe onregelmatig het programma wordt afgewerkt. De eene club moet alleen nog maar 5 uitwedstrijden spelen en een andere krijgt alleen nog 4 thuiswedstrijden. TEXEL—ALKMAAR 1—2. (Vierde klasse) CLUBS UIT 1D OPGELET! We lezen in het Alg. Sportblad de elftalopgaven van den N.H.V.B. We zien dan bij H.R.C. 3: P. C. Schut en A. de Best vervangen door H. de Wijn en II. Marsman. We hebben de stellige wetenschap dat deze laatste twee spelers vaste spelers van H.R.C. 2 zijn, althans tot nu too de meeste wedstrijden voor het succesvolle H.R.C. 2 hebben gespeeld. De Helder dersche Racing Club betichte ons niet van laster praat of schendpraat, maar tegenover ondere clubs die ook met groote begeerigheid om het kampioen schap vechten in 1D, lijkt ons dit niet fair. Ook Helder gaat met Helder 3 niet vrij uit. Is Helder niet gesteld op een eventueele promotie van H.R.C. 3? Bravo Bravo Alkmaar! Dat was Zondagmiddag onze uitroep, toen Vas Diaz de uitslag van den wed strijd TexelAlkmaar niet afriep. Want we weten toch allen dat Texel alleen overwinningen en gelijke spelen laat uitzenden?! Welnu we hebben er 'n uitdrukking van spijt aan toegevoegd, dat we niet heen zijn geweest, daar naar Den Burg om die match te zien. Want het bloote cijferrcsultaat plaatst een overzichtschrijver voor moeilijkheden, vooral als het een uitslag is, die, zoo als in dit geval, niet verwacht werd. We hebben in Go Ahead (Alkmaar) steeds gezien een zonnekind, wandelend aan Fortuna's hand door 4 A. Nimmer struikelde Alkmaar daar, waar 't aan Texel en Suc ces zoo bar lastig werd gemaakt en waar deze pun ten hebben moeten laten zitten. We hebben diverse verslaggevers naar Alkmaar laten kijken. En geregeld kregen we de mededeeling „ze spelen wel aardig en weten te winnen ook, maar, tegen Texel en Succes maken ze niets klaar." Daar bij kwam ons competitierooster ons in nuchtere cij fers herinneren aan een 20 nederlaag tegen Texel en een 40 dito tegen Succes. En... waar de bovengemelde „mazzeltheorie" bij geen onzer zegslieden op weerspraak stuitte hebben wc haar gelanceerd. Met het gevolg het noodlot achterhaalt alle theo rieën van krantenschrijvers - dat jujis.it jnu Alkmaar doorbeet en... Texel in eigen home klop gaf. We hebben vernomen dat Texel door een penalty den achterstand heeft verkleind. De Alkmaarders zelf waren van meening dat Texel wel ontzettend onstuimig speelt maar dat het -spel der eilanders diepte mist en duidelijk de noodzaak van training openbaart. Helaas hebben we Alkmaar nog niet zien spelen. We hopen haar spel Zondag tegen N. Niedorp onder de loep te nemen. Mogen we dan in staat zijn met eigen oogen de motieven te ontdekken om de ..mazzeltheorie" te weerleggen en zoo het noodig blijkt aan de Go Ahead ploeg de verdiende lof toe te zwaaien. De Alkmaarders hebben de heele kopgroep in hun voordeel ontwricht. Waneer ze nu Zondag ook eens van de geelkragen uit N. Niedorp wisten te winnen, dan zouden ze werkelijk een stuk op streek zijn. Zou dit wel gebeuren? Maar men verlieze, hij alle bespiegelingen, niet uit het oog. dat. er tusschen le 4 leiders onderling een verschil is dat zoo goed als miniem is en de komende wedstrijden in 4 A hebben niets aan hun belangrijkheid ingeboet. Ja. we durven zelfs zegen, de verrichtingen van de leidende clubs mogen met recht met dubbele be langstelling worden gevolgd. De andere wedstrijden werden afgelast. Alkmaar Texel Succes N. Niedorp Andiik Sparta D.T.S. B.K.C. Vrone K.N.V.B.-ERS IN NOORDHOLLAND. Blauw Wit geslagen, De Amsterdammers ziin er dus nog niet! Ze ver loren onverwacht ln Velzen van Kinheim .0-2). A. F.C. dat 40 jaar bestaat heeft Hercules ge klopt (5-2). Blauw Wit 14 9 2 3 35—23 20 Hilversum 13 7 1 5 3430 15 Alcmaria 13 6 2 5 3224 14 O.V.V.O. 13 6 2 5 25—19 14 Kinheim 14 5 4 5 3715 14 O.S.V. 13 5 3 5 30—39 13 A.F.C. 14 6 1 7 38—34 13 D.O.S. 12 4 3 5 27—28 11 B.F.C. 13 5 0 8 27—33 10 Hercules 13 3 2 8 2434 8 2 B. Alle matches door slechte terreinen afgelast. Derde klasse. Volewiickers won met slechts 32 van Zaandijk, terwijl Helder met 41 van Meteoor won. 12 7 3 2 28—20 17 13 7 3 3 37—19 17 11 6 2 3 40lf> 14 10 6 1 3 24—16 13 12 6 0 6 34—39 12 12 5 2 5 32—32 12 12. 3 3 6 2135 9 10 3 1 6 16-27 7 10 0 1 9 14—44 1 Volewijckers Alkm. Boys 12 12 40-20 20 34-30 17 Wieringer Wielerbaan. Grondwerk gereed. (Van onzen Sportredacteur.) Zaterdagmiddag hebben we op uitnoodiging van den heer J. J. Bosker de stand van zaken van de to bouwen wielerbaan te Hippolytushoef bekeken. Het grondwerk was gereed gekomen, zoodat men zich al eenigszins vorm en gestalte van de baan kon voorstellen. Als bijzonderheid geldt dat geen wagen grond hoef de te worden vervoerd. Een graafmachine haalde de aarde uit het midden weg en bouwde meteen de ronding van de bochten op. Die bochten zijn vijf meter hoog en het is schit terend om te zien hoe keurig de aarde houdt ondanks de steilheid. De baan is 220 meter in het rond. Het rijveld wordt van beton en 5 meter breed. Het zal door stucadoors worden afgewerkt, om het toch vooral glad te krij gen. Einde Maart zal het betonwerk in vollen gang zijn, daar men den winter eerst wil laten voorbijgaan. Moderne cabines voor de renners komen in de uit gegraven middenkom van de baan. Aan de beide rechte zijden komen overdekte tri bunes, in de bochten staanplaatsen. Bestrating rondom, een aangebouwd theehuis en een parkeerterrein zullen de accomodatie vervolma ken. Deze wielerbaan wordt de grootste van Noordhol land (buiten Amsterdam)! Vrijdag hebben de voorzitter en de secretaris van de Nederlandsche Wielren-Unie, resp. de heeren Jhr. van den Bergh van Heemstede en Jhr. Bosch van Drakensteijn een bezoek gebracht aan de baan in aanbouw. Ze hebben tegenover den heer Bosker hun goedkeuring met de uitvoering van de zaak betuigd en alle medewerking toegezegd. Het ligt in df bedoeling op 1 Mei a.s. de openings wedstrijd te houden. De heeren bestuurders van de N.W.U. voornoemd, zegden toe de wedstrijdleiding op zich te nemen. Dat is een niet geringe steun voor de Wieringer-voormannen! Wie zijn eigenlijk de menschen, die er „acher" zitten. Welnu uit de boezem van de wielerclub te Wieringen die ongelogen reeds 54 leden telt, is bij monde van de heeren L. Noorden en J. J. Bosker, het idéé geopperd. Genoemde heeren hebben toen de financiële zijde behartigd. Zij zijn er in geslaagd het benoodigde kapitaal bij elkaar te krijgen en nu er eenmaal al gestalte aan de baan komt, nu blijken er nog meer menschen te zijn, die mee hadden willen doen. De heeren voormannen hebben gezegd: als men wat doet, dan moet men het goed doen! En zoo komt er geen tweede rangs-baan, maar een volwaardige eerste-klasse-baan, die ook bereden .kan worden met Üchte motoren! Wieringen ligt op het knooppunt tusschen Holland en Friesland; Wieringen bezit een omgeving waar sportieve menschen wonen, en een bevolking die wat aandurft, getuige deze prachtige wielerbaan en alle andere belanghebbende dingen die er steeds op Wieringen zijn gewaagd en geslaagd. We zijn belangstellend over de verdere vorderingen van het werk. Onnoodig te zeggen, dat het bij de firma O. J. Bosker in goede en toegewijde handen is. MOTORRIJTUIGENBELASTING. Houders van wegenbelastingkaarten, afgegeven voor een tijdvak eindigende met 30 April 1935, wor den er aan herinnerd, dat vóór 1 Februari 1935 ten kantore van den Ontvanger behoort te worden bij betaald het verschil tusschen de volgens de Motor rijtuigenbelastingwet verschuldigde en volgens de Wegenbelastingwet geheven belasting. De belasting- kaart behoort te worden overgelegd. Kaarten, waarop vóór of op 31 Januari 1935 niet is bijbetaald, verliezen hun geldigheid! Men wordt aangeraden niet tot den laatsten dag te wachten. Op 1 Februari 1935 kan de ontvanger de kaarten niet meer geldig maken. TABAKSBELASTING. Verkoopers van tabaksfabrikaten worden er aan herinnerd, dat 20 Januari de vervolging aanvangt voor niet betaald vergunningsrecht. Van het Heldersche N.H.V.B.-front: Geen nieuws, Helder slaat Meteoor (41). H.R.C. 2 laat een veer. De stroom van verrassingen, die steeds in de le kl. N.H.V.B. sechijnt rond te warei, is ditmaal ach terwege gebleven. Er waren ditmaal vrij normale uitslagen ie noteeren. Een Helder 3, dat M.L.D. spe lenderwijs aankon, een H.R.C. 3, dat evenmin moei te had met Succes 2, hoewel deze vrij sterk opge komen waren. 40 werd het in beide ontmoetingen en we kunnen niet anders zeggen, het was een zich prepareeren voor de a.s. groote derby H.R.C. 3— Helder 3, die op het oogenblik, nu noch H.R.C. 1, noch Helder 1 ook maar eenige rol spelen, in hot volle daglicht der belangstelling staat. Helder 3 bof te bovendien nog, dat M.L.D. slechts met 9 man ver scheen, waardoor ze het extra gemakkelijk hadden. Met de regimaat van een klok is er gescoord gewor den; 2 voor de rust en 2 daarna. Het is wel jammer, dat de witjakken zoo laat met hun eindspurt begon nen zijn, want meer dan een theoretische kans kun nen we hen desondanks niet geven. Het komt er al leen maar op aan welke club er in zal slagen de witjes de punten afhandig te maken, om ze defini tief uit te schakelen. Anders is dit met Racing 3, dat het heele seizoen een serieuze kans heeft gehad en deze ook poogt te behouden. Vandaar ook dat er Zondagmorgen nog vrij zenuwachtig door hen ge speeld is geworden. Aanvankelijk was Succes daar door ook iets weer in den aanval, maar allengs her stelden zich de Racers en toen kwamen ook de doelpunten. Dit elftal is bovendien nog versterkt door de opname van de 2e elftalspelers De Wijn en Marsman. De Watervogels waren naar Schoorl toegetuft om te probeeren het kunstje van Heldersche Boys, om de Duinbewoners met lifst 9—4 te slaan, eens na te doen. Dit heeft hen «chter niet zoo glad gezeten. Ze zijn er anders na aan toe geweest; de Schoorl-menschen. 1 minuut voor tijd stond het nog 2—1 voor de Heldersche Vogels, maar toen kwam een prachtig genomen corner, die even mooi werd ingekopt, de reeds ten top gestegen vreugde der zwarthemden verstoren. Zoodoende eindigde de strijd in een gelijk spel, waarmee Schoorl meer kreeg dan haar toekwam! De blauw- hemden vielen zeer tegen en het is de vraag of ze nog een ernstige rol in deze interessante afdeeling zullen spelen. Helder heeft het laatste greintje gevaar, dat er nog aan hun positie, die wel wat verzwakt was, door 3 ach tereenvolgende nederlagen, kleefde, van zich afge wenteld door een fiksche 41 overwinning op de Meteoor, daarmee tevens revanche nemend op de overdiende 43 nederlaag in 't begn van dit sei zoen te Amsterdam geleden. De Amsterdammers hadden een uiterst jonge ploeg, die iets voor de toekomst beloofd, doch op het oogen blik nog te zwak is om veel goede resultaten in deze zware afdeeling te boeken. Helder verscheen met een 4-tal invallers en nam tevens prof met een nieuwen speler, Backhaus geheeten, een Duitscher, die zeer goed voldeed. Voorloopig zal deze speler nog wel het 3e elftal der witjakken blijven versterken (d laatste 4 wedstrijden speld hij daar ook al in), omdat het eerste toch volmaakt kansloos is. In het veld waren de witjakken voor deze maal in het groen wit geblokt shirt spelend, lang niet zoo goed als an ders, maar de voorhoede had door de opname van Backhaus .veel aan gevaarlijkheid gewonnen en bo vendien was Godschalk als middenvoor veel bewege- lijker, dus gevaarlijker dan Burger, die ditmaal links back speelde. Zoo zag de toch al niet zeer hechte ver dediging der Amsterdammers zich voor de moeilijke taak gesteld een hrboren witte voorhoede in be dwang te houden, een taak die hen tenslotte dan ook boven hun pet ging. Backhaus wist meteen na het begin na een keurigen aanval den bal keihard in te schieten en en even later schoot Spigt de 2e goal in 't net, na een 3-tal spelers gepasseerd te hebben. En tenslotte maakte Godschalk aan alle onzekerheid een einde door van dichtbij de uitstekende Meteoor-kee per geen schijn van kans te geven. Even voor rust 6coorden de gasten tegen. Na de pauze maakte Backhaus onmiddellijk 41, waarna hot spelpeil zeer afzakte, zoodat de zoo vlot begonnen wedstrifd tenslotte uit ging als de bekende nachtkaars. H.R.C. 2 stelde hevig teleur door met 21 van K.F.C. 2 te ver liezen. Nu waren de Koogers wel met een zeer sterk elftal verschenen, aangezien hun le elftal niet speel de, maar ook de Racers waren geheel volledig. Zoo moeten jullie niet doorgaan, Racers, nog hebben jul lie een prachtkans, maar jullie kunt hem nog ver gokken ook. W.F.C. 2, V.S.V. 2 en ook K.F.C. 2 lig gen op de loer. Voor de rust hadden de Zaandam mers een nuttige 10 voorsprong behaald en hoewel de Racers na de pauze het windvoordeel kregen, was het voor de toeschouwers wel aan te zien, dat dit voor deel geheel te niet zou gaan door de sterke verdedi gingsmethode, die K.F.C. toepaste. Langzaam maar zeker trokken de binncnspelers zich ver terug, een achterlinie van 5 spelers, met een keeper in het doel, die haast niet te passeeren bleek. En al zwoegden de Racers nog zoo, het K.F.C. systeem deed in al zijn glorie haar plicht en zelfs slaagden de gasten er in uit één van hun weinige aanvallen Prins voor de 2e maal te verschalken. Toen was het heelemaal on begonnen werk. Eerst 1 minuut voor het einde wisten de roodjes op rugby-achtige manier een vrije schon in het strafschopgebied gezamenlijk in het doel te werken, maar daar bleef het ook bij. Paps, waarom schreeuwt die man zoo? Die man, die man; weet je wel die dat is? Ken me niks schele, as et Sinterklaas was dan zou ik nog niet bang zijn, ik ken niet slape van dat geschreeuw. Moet je maar even wakker blijven; paps wil nog een oogenblikje naar meneer Hitier luisteren. Wat hè je daar nou an, je verstaat er toch geen snars van. Wat ken mij nou die meneer Hitier schele! Stil nou jongen; mij wel. Hij is schor van 't schreeuwe; 't lijkt wel zoo'n koopman op de markt in Alkmaar. Moest hij eens hooren; werd je een kopje kleiner gemaakt. Reken maar! Me zorg; hij ken me toch lekker niet krijge. Wat wil d'ie nou? Hoor 'm es! Hij wil wat hebben; iets wat hij niet heeft. Krijgt ie dat dan, as 't ie zoo hard schreeuwt? Misschien wel, hij probeert het net zooals jij het wel eens probeert als je wat hebben wilt. Dan krijg ik het toch niet. Maar goed ook en toch denk je altijd maar weer, dat je met schreeuwen je zin krijgt. Doet die meneer toch zeker ook! Ja, maar hij krijgt het dikwijls, dat is het ver schil. Ga ik ook nog wat harder schreeuwe! Moet je probeeren; geven je moeder en ik niks om, luisteren we niet eens. Waarom luister je dan wel naar die vent; ik ken d'er niet van slape. Wat wil ie dan? Hij wil een stuk land hebben; de menschen die in dat land wonen moeten Duitschers worden meent hij. Maar as ze nou niet wille? Daar gaan ze nu over stemmen morgen, be grijp je. Meeste stemme gelde, da's eerlijk. Juist; dat zegt die meneer Hitier ook en daar om probeert hij de menschen die nog niet weten hoe of ze moeten stemmen, te vertellen dat ze eigen lijk Duitschers zijn. Wete ze dat dan geen eens; ik weet toch zeker wel dat ik Hollander bent Ik spreek toch zeker Hol- landsch. Zij weten het niet. Stom! Spreke ze dan geenDuitsch? De meesten wel. Nou dan! Jongen; jij begrijpt dat nog niet. Er zijn er een massa ook die niet willen. Nou, die moete dan maar geen Duitschers worde. Dat wil nu juist meneer Hitier niet. Het ie niks over te zegge; motte ze zelf wete. Je bent nog te jong om dat te snappen. As ik te jong ben, laat ie dan ophouwe met dat schreeuwe. Hij schreeuwt ook niet voor jou! Voor jou zeker; je heb er toch niks mee te make? Natuurlijk niet wijsneus, maar toch wil ik graag hooren wat die meneer zegt. Je moet je d'er dus weer mee bemoeie; doe je toch altijd. Laat die man nou ophoue, ik ken niet slape. Luister er dan niet naar. Moet ik toch zeker; hij schreeuwt zoo, dat het heele huis het moet hoore. Als je nu maar probeert te slapen; op zoo'n manier kan ik die meneer niet meer verstaan. Hoeft ook niet; as 't ie niet ophoudt, ga ik ook schreeuwe. Ik ken 't harder dan hij. Aap van een jongen, je bederft m'n pleizier. Nog al een lolletje; zoo'n heesche schreeuwbek! Noem je dat plezier? Wil je je mond wel eens houden kwajongen! Niet voor hem; wat denk je! Je bent een brutale jongen; ik vertel het aan Sinterklaas. Ook een ramp! Sinterklaas is toch al lang dood. Hoor ze nou es brulle, 't lijke de tijgers in Artis wel. Het is afgeloopen; door jouw schuld heb ik er niets van gehoord. Net goed; waar bemoei je je mee. Ga nou maar weg; ik wil slape. Nacht paps! Slaap lekker, kwajongen. C. t B. AANBESTEDINGSNIEUWS. Alkmaar, bouw van een winkelhuis met boven woning. Architect P. J. v. d. List, Aannemer: P. Oostwouden, te Koedijk, voor f5396. Heiloo, dubbel woonhuis voor rekening van den heer G. Koning. Aannemer M. v. Steeg, te Heiloo. Alkmaar, het maken van een trottoir en rioleering bij den Friescheweg, met aanverwante werken. Laagste inschrijver J. Klompmaker te Alkmaar, be stek a. f2240, bestek b. f2140. Te verwachten aanbestedingen te Callantsoog: P. C. Noordstrand, het zetten van een schuur. P. J. Kruisveld, het zetten van een houtopslagi plaats. J. Opmeer, het zetten van twee zomerhuisjes. M. C. Tuinman, het zetten van een landhuisje. DE KERSTCOLLECTE VAN HET BIO- VACANTIEOORD. Het bestuur van de Stichting Bio-Vacantieoord deelt ons mee, dat de Kerstcollecte, welke in de Ne derlandsche bioscopen, ten bate van het Bio-Vacan tieoord, de Stichting van het Nederlandsche film- en bioscoopbedrijf is gehouden, in totaal heeft opgebracht f 40.430.83. Het bestuur is het bioscoopbezoekend publiek voor deze gaven ongetwijfeld dankbaar, daar door aller medewerking ook dit jaar weer mogelijk is gemaakt, dat een groot aantal kinderen van de meest behoef- tigen in ons land naar het Bio-Vacantieoord „Rus senduin" te Bergen aan Zee uitgezonden wordt.

Schager Courant | 1935 | | pagina 6