Tragische gebeurtenis Bal-Masqué DE STAD AMSTERDAM Raad Oude Niedorp. VRIJ _BAL_ Tafelzeil J. BALK, N.Laagzijde 8 6| TANDARTS ACKEMA, Tegen een boom gereden Randen J. OTSEN, SCHAGER ROOSJES OUDESLUIS' 17 FEBRUARI -Jü Geïllustreerd Weekblad Zm installatie te WINKEL Marktberichten. Auto-ongeluk bij de R.K. Kerk te Heerhugo- waard. - Met doodelijken afloop. HEERHUGOWAARD. Hedennacht te on geveer half één reed een uit de richting van den Oostdijk den Hondenweg afkomende auto bij den hoek bij de R.K. kerk, vermoe delijk door onbekendheid met den weg, te gen een boom. Bij dit ongeluk verloor de heer Van der Laan uit Voorhout, die te Wognum een film avond had gegeven voor de Vereeniging voor Bloembollencultuur, het leven. De chauffeur, die in Sassenheim thuis be hoort, kon daarheen vervoerd worden. De beide politieagenten, die dezen naoht surveilleerden, waren spoedig ter plaatse en stelden oogenblikkelijk den Burgemeester de zer gemeente, zoomede den Officier van Justi tie met het gebeurde in kennis. Het lijk van het ongelukkige slachtoffer staat thans opgebaard in den stal van den heer Twisker. Dit is thans het tweede ongeluk binnen enkele weken daar ter plaatse. LUTJEWINKEL. In het lokaal van den heer K. Zeeman had een bil jartwedstrijd plaats tegen Kolhorn, met het volgende resultaat: le Afdeeling Kolhorn in totaal 296 caram boles, le Afdeeling Lutjewinkel in totaal 500 caram boles; winst voor Lutjewinkel 204 caramboles. 2e Afdeeling Kolhorn in totaal 372 caramboles, 2e Afdeeling Lutjewinkel in totaal 292 carntaboles, winst voorKolhorn 80 caramboles; Lutjewinkel won met 124 caramboles. Revanche-wedstrijd te Kolhorn op 12 Februari a.s. ibij den heer S. Kuiper. 'T ZAND. Donderdagavond had alhier, onder toezicht van rijksveldwachter Overhand, in het lokaal van den lieer G. A. de Wit, de verloting plaats ten bate van de harddraverijvereeniging „De Volharding". Een zeer gelukkige debilant bleek te zijn de heer W. Slik ker van Oudesluis, daar naast verschillende andere prijzen, de eerste drie prijzen in de door hem ver kochte loten vielen. De eerste prijs, een stofzuigen viel op nummer 1031. Zeer veel belangstellenden woonden deze verloting bij. BROEK OP LANGENDIJK. Gemeente-veldwachter R. Nieuwenhuis jubileert. Vrijdag 1 Februari herdacht de gemeente-veldwach ter R. Nieuwenhuis het feit, dat hij. 25 jaren bij de politie werkzaam was, eerstens te Enschedé, later te Rloemendaal en thans juist op den dag af 12Yt jaar in de gemeente Broek op Langcndijk, alzoo een dub bel jubileum. Voor deze gelegenheid werd de jubila- Twee oude lieden vermoedelijk door de duisternis misleid, te water geloo- pen en verdronken. DOKKUM: Te Hantumer Uitburen zijn gisteravond de 76-jarige Durk Borst en zijn 75-jarige echtgenoote levenloos uit de langs hun woning loopende sloot opgehaald. Men vermoedt dat een van de echtelieden door de duisternis misleid, te water is geraakt en dat de ander te hulp is gekomen, met bo venvermeld noodlottig gevolg. Zaal BUISMAN met als prijzen traaie kunstvoorwerpen Onze nieuwe bezorger is ris met familie des middags officieel gehuldigd, op het gemeentehuis, opgewacht door een cordon van gemeente- en rijksveldwachters der afdeeling Noordholland van den Alg. Ned Pol. Bond. Aanwezig waren B. en W., en raad der gemeente, benevens de verschillende gemeente-ambtenaren, de heer C. Ha genaar, directeur der Boerenleenbank en verdere ge- noodigden. Door verschillende vooraanstaande personen werd het woord gevoerd. Namens de gemeente werd den jubilaris een bloem stuk en een enveloppe met inhoud aangeboden. Door den heer C. Wagenaar werd namens de Boe renleenbank een prachtige vulpen aangeboden. Zichtbaar bewogen dankte de jubilaris voor de vele hartelijke woorden en de geschenken. Na het officieele gedeelte bleef men thuis nog een poos gezellig met collega's bijeen, waarbij namens den Alg. Ned. Politiebond nog een pracht pendule en een rooktafel werd aangeboden. NIEUWE NIEDORP. Donderdag jl. is de laatste Nutsavond alhier gehou den ten huize van Jo v. d. Molen. Dezen avond was matig bezocht en het programma werd als volgt af gewerkt. Opening door den voorzitter, waarna de no tulen door mevr. Vethman gevolgd door een lezing genaamd „Reidje". Vervolgens door de tooneelver- eeniging een drama, heel goed gespeeld onder leiding van den heer Mienis. Een liedje uit den bundel werd gevolgd door een éénacter, uitgevoerd ook door de tooncelvereeniging, die de lachspieren deed werken. Na vvat accordeon- en paniomuziek van de heeron Brommer, kregen we „Mie en Ko, terug uit het Rijksmuseum" door mevr. v d. Molen en N. Heims. De heer G. Smit vervolgde met „Een nachtelijk avontuur" en nadat wij van de dames v. d. Molen en Bood hoorden „Tooneel in de Keuken", werd het programma besloten met „Kermisfeest", door een club. Het afwisselend programma werd vlot afge werkt. Had de tooneelverccniging succes, niet min der ook de lezing en de overige bijdragen. Er is veel genoten door de aanwezigen., hetgeen wel bleek uit het applaus. Het was een recht gezelligen avond en de thuisblijvers hebben wel wat gemist. Na het zin gen van een liedje sloot de voorzitter. De groote avond wordt nader bekend gemaakt. WIERINGEN. Tot tijdelijk onderwijzer aan de O. L. School te Hippolytushoef, is ter vervanging van den heer J. J. R., aan wien ziekteverlof is verleend, benoemd de heer H. Smit alhier, die aan deze school reeds als kweekeling met akte was verbonden. ANNA PAULOWNA. De wedstrijd van. den Biljartbond Hollands Noor derkwartier tusschen De Graaf (4öj' en Sleutel" (40), had tot resultaat, dat Sleutel won in 15 beurten. Zijri hoogste serie was 11. De Graaf maakten im-15-beurten 19; hoogste serie 7. Bezoekt met de van den Burgemeester de danszaal van de Bruijn Vanaf 4 uur: 115 breed, 35 ct. per eL 30 breed, 10 ct. per el, bij KOLHORN Nassaulaan 25 ALKMAAR Tel. 1229. Houdt spreekuur te Oudkarspel in „'t Huis de Brederode" Dinsdags van 5-7 uur (Voor ziekenfondsleden geheel gebit f50.) Bewijs huis-arts niet noodig, al leen contributiekaart. Te koop: Een aardappel-erkenningskaart te bevragen J. j. Buschman, Schorweg 23, Breezand. Friesche Boerenknecht 25 j. beste melker v. g. g. v. Verder met alle boerenwerk bekend. Brieven letter D.H. Postkantoor. Breezand. TE KOOP! een stuit Koemest, gelegen aan vaarwater, bij S. WIT> A 30, Barsingerhorn. TE KOOP: Bruin Merriepaard, klein model, goed mak en vlugge gang» Koopprijs f 135.Te bevragen bij C. DOBMA, Groene weg, Schagen. TE KOOP: 4 wagens hooi I stuitje mest, Kettetuig en een groen ten en fruitkaart wegens gebrek aan geld, moet weg. Te bevr. Ietter A.B.R, Bur. v. d. blad.' Gevraagd: Flinke nette Dienstbode, bij K. KAAN, Barsingerweg, Wierii* gerwaard. Net Meisje, 18 jaar, vraagt Werkhuizen, 2a 3 dagen per week. Adres Iett. aan Peereboom's Advertentie-Bureau Wieringerwaard. Wie heeft ruimte om 60.000 Koolplanten te telen onder glas. Op nader overeen te komen condities. Brieven letter A* Postkantoor Dirkshorn. WARMENHUIZEN. Tot voorzitter van het Bannebestuur Warmenhui- zen,._ is in de plaats van den heer Jb. Swan Sr., wegens den leeftijdgrens, gekozen de heer Jn. de Groot Jacz. Tevens is laatstgenoemde gekozen tot hoofdinge land van het Geestmerambacht, Oosterdijk en Molen- geerzen. Eurgerl. Stand over de maand Jan. 1935. Geboren: Adrianus Mattheus, zoon van Johannes van den Berg en IJda Jonker. Catharina, dochter van Dirk Berkhout en Elizabeth de Moei. Antonius Pe trus, zoon van Cornelis Bommer en Anna Maria Scheid. Petrus, zoon van Antonius Spaansen en Anna Elisabeth Kramer. Ondertrouwd: Cornelis Stet, 58 jaar, tuinbouwer ep Martha Apolonia WeSècjg, 48 jaar, z. b. Overleden: Geertje de Moor, 50 jaar, z. b. te War- manhuizen. Klaas Dekker, 68 jaar, echtgenoot van Griet Bood, tuinbouwer te Warmenhuizen. Vergadering van den Raad op Vrijdag 1 Februari 1935, des namiddags 4 uur. Voorzitter de lieer C. G. M. van Baar, burgemeester, tevens secretaris. i Nieuwjaarsrede. Voorzitter opend de vergadering met woorden van welkom en wenschte de leden een gelukkig en zalig Nieuwjaar toe. De toestand der gemeente is nog niet van dien aard, dat men optimisme mag hebben. We zouden gaarne een opleving zien. Het jaar 1934 is niet gunstig geweest voor de gemeente. Het aantal inwoners is met 19 teruggeloopcn, dat nog wel nooit is voorgekomen. Hoofdzakelijk is dit gekomen door vertrek naar elders. Spr. geloofde, dat het meer schijn dan werkelijkheid is, dat het in de stad beter is dan op het platteland. De steun is daar wel hoo- ger, doch ook het levensonderhoud is in de stad veel duurder. Spr. hoopte dat deze uittocht geen voort gang mag vinden, en dat de samenwerking, welke er steeds geweest is. in het gemeentebestuur mag blijven bestaan. De moeilijkheden zijn niet gering, doch door samenwerking moet de gemeente weer uit het moeras worden geholpen. Als de tijdsom standigheden echter niet beter worden, zal dit niet gelukken. Die hoop heeft spr. opgegeven. Wij moeten niet vergeten, dat het geld. dat men van het Rijk ontvangt, weer terug moet worden betaald .Voorzit ter hoopte, dat de opleving spoedig mag komen en er een einde zal komen aan de verdwazing op han delsgebied, waardoor men hier lijdt. Spr. wenschte de raadsleden en hune gezinnen veel geluk en voor spoed. De notulen werden onveranderd vastgesteld. I Ingekomen stnkken en mededeelingen. Van de mededeelingen vermelden we, dat Ged. Sta ten het beroep, vanwege de Vereeniging tot oprich ting en instandhouding van een Neutraal Bijzondere School aan de Langereis ingesteld, tegen het besluit van den Raad dezer gemeente, ongegrond hebben verklaard. Ged. Staten hebben verdaagd hunne beslissing ten aanzien van de begrooting der gemeente, dienst 1935. De heer J. Rootjes berichtte aanneming van zijn benoeming tot bestuurslid van de Protcstantsche Armvoogdij. Van den Minister van Financiën kwam een schrij ven in, waarbij aan deze gemeente een voorschot wordt verleend uit 's Rijks kas, tot een maximum van f1350 ter uitbetaling van het door P. van der Fluit bcnoodigd bedrag voor de verkrijging van een plaatsje ingevolge de landarbeiderswet. De gemeenterekening, dienst 1932, werd door Ged. Staten goedgekeurd. In beroep. B. en W. stellen voor tegen de beslissing van Ged. Staten, omtrent het vaststellen van het bedrag, in art. 42 voorgesteld terzake de financieele verhou ding tusschen Rijk en gemeenten, voor deze gemeen te voor het rekeningsjaar 1932, in beroep te gaan. Naar hunne meening is bij de vaststelling der uit gaven voor onderwijs een bedrag van f2493.43 ten onrechte niet in aanmerking genomen. Dit bedrag heeft betrekking op rente van kasgeld, doch in dit geval kan moeilijk van kasgeldrente gesproken wor den, aangezien het hier feitelijk betreft financiering van kapitaalsuitgaven door middel van een bij het Rijk gesloten kasgeldleening, waarvoor tijdelijk geen vaste leening kon worden gesloten. Voorzitter las het concept-besluit voor en lichtte het nader toe. Ook voor 1933 en 1934 is het van be lang, dus.is een beroep wel gewenscht. Het besluit werd aldus aangenomen. Ingekomen is een schrijven van den R.K. Land- arbeidersbond, houdende verzoek er voor te willen zorgdragen, dat het schaftlokaal voor de arbeiders werkzaam bij de werkverschaffing in den Wierin- germeerpolder, hetwelk aan één kant open is, wordt dichtgemaakt. B. en W. hebben zich te dezer zake gewend naar de Directie van den Wieringermeerpolder, doch hiervan werd bericht ontvangen, dat deze om prin- cipieele redenen niet bereid is om aan de schuil- keeten veranderingen aan te brengen. B. en W. zijn echter van meening, dat het evenmin op den weg der gemeente ligt, om deze verbeteringen aan te brengen. De arbeiders moeten zich maar via hun organisa ties tot den minister wenden, meende Voorzitter. Dit zal hun worden bericht. De straatverlichting. Zal verbeterd worden. Een schrijven van het Bestuur van de vereeni ging Plaatselijk Belang, waarbij verschillende aan merkingen worden gemaakt op de wijze, waarop in deze gemeente op de straatverlichting wordt bezui nigd, en waarbij wordt verzocht, dat hieraan een einde wordt gemaakt werd later ingetrokken. Naderhand is een ander schrijven er voor in de plaats gekomen. Hierin werd medegedeeld dat de bevolking ontsticht is over het wegnemen der lam pen. Gevraagd wordt op de gevaarlijke plaatsen lan taarns te plaatsen en rekening te houden met de schijngestalten van de maan ter bezuiniging op de kosten der verlichting. Voorzitter merkte op, dat dit laatste geen belang rijke invloed zou uitoefenen op de kosten. Verder werd nog medegedeeld dat de tarieven van het P.E.N. belangrijk zifllen worden verlaagd, de maximale belasting van f 140 op f 100, terwijl ook de kosten der lichtpunten verlaagd worden. B. en W. zijn van meening dat als aanstonds blijkt uit de rekening de resultaten van de verlaging der maximale belasting, men allicht weer eenige licht punten er bij zal kunnen nemen. De heer De Heer dacht, dat in de raadsvergadering was besloten alleen buiten de kom uit te schakelen. Er zijn er ook in de kom weggenomen. Verder wees de heer De Heer nog op de lantaarns bij Verlaat,- waar het zeer donker was geworden. Voorzitter: Als met alles rekening was gehouden, moesten er wel een drietal meer hebben laten blij ven. Doch dan kwam men met de begrooting niet uit. Aanstonds zal met dezelfde kosten wel meer licht kunnen worden gegeven. Er zijn 22 van de 63 licht punten uitgeschakeld, op het oogenblik. Na nog eenige besprekingen werd besloten in dezen geest aan Plaatselijk Belang te schrijven. Verkiezingen. Voor de verkiezing van een lid van het Burgerlijk Armbestuur, vac. P. Broersen, bevelen B. en W. aan: 1. P. Broersen, 2. P. Klaver Gekozen werd met algemeene stemmen de heer P. Broersen. Mej. W. H. Schneiders en de heer W. T. J. Bu- dendorf worden herbenoemd als leden van de com missie tot wering van schoolverzuim. Gemeentebegrooting 1934, Er zal toch een rijksbijdrage van t 19.500 noodig zijn. Bij schrijven van 16 Januari 1935 werd van Ged. Staten van Noordholland de begrooting 1934 ter wij ziging terugontvangen. B. en W. stellen voor de door de regeering ter bekoming van de rijksbijdrage over 1934 gestelde voorwaarden, voor zoover thans nog mogelijk te aanvaarden en bieden de begrooting voor den kap. dienst 1934 en de suppl. begrooting voor den gewonen dienst 1934, welke stukken ter secretarie ter inzage .liggen, ter vaststelling aan. Hierin zijn alle vorige supp. begrootingen opgeno men. Wat betreft de posten, welke niet kunnen wor den aanvaard, hebben B. en W. een uitvoerig schrij ven opgesteld. Volgens de berekening van hoogerhand zou men de bcgrooting met een rijkssteun van f 4000 sluitend kunnen maken. Van de 230 posten der begrooting zijn er 149 gewijzigd, merkte voorzitter op. De totaal geraamde meerdere ontvangst dezer suppl. begroo ting is f 46000, de mindere ontvangst f 25000. De meerdere uitgave f 31000, de mindere uitgave f 10.000 Ten slotte komen B. en W. in deze suppl. begrooting tot een benoodigde bijdrage van het Rijk van f 10562.57. Het verschil tusschen B. en W. en de hoogere instantie is, dat B. en W. de aflossing van f 5000 van een leening er bij hebben gerekend, ter wijl de rijksaccountant daarmee geen rekening heeft gehouden. Een salarisverlaging van 5 pet. voor het gemeente- personeel kan niet worden aanvaard door B. en W. De salarissen zijn té laag om er nog meer af te doen. De pensioenkorting is er nog pas afgegaan. Het-jaar is trouwens al om en zou deze korting over al het personeel slechts f 70 per jaar opleveren. Volgens schrijven van Ged. Staten moest door de gemeente f 3045.44 worden bezuinigd. Er is f 3293 bezuinigd,, dus heeft men zich nog goed gehouden. De werkloosheidslasten zijn f 700 lager geweest dan geraamd. Het hiervoor uitgetrokken bedrag is daardoor te ruggebracht op f5975. Ged. Staten wenschen de sala rissen van de wethouders van f150 op f 100 te verla gen. Daarop wil men niet ingaan, daar het tijdverlies niet meer wordt betaald met f 100. De subsidie aan het Witte Kruis kan niet worden verlaagd zonder de volksgezondheid te schaden en in gevaar te brenzen. Verhooging van hondenbelas ting en vermakelijkheidsbelasting zou geen voordeel "brengen. 4 Honden minder en men is de heele ver hooging kwijt. De raad ging volkomen met deze door B. en W. op gemaakte opmerkingen accoord. Daarna werd de begrooting 1934 voor den kapitaal- dienst vastgesteld. Verkoop land. Vervolgens was aan de orde een schrijven, waarin voor een perceel land, genaamd Hopmansweidje, ten behoeve van den nieuwen Prov. weg f 2500 per H.A. werd geboden. Het perceel is 4500 M2. groot. Ter besproking van deze zaak ging de raad in co mité. Na heropening besloot men te verkoopen op deze voorwaarden, dat voor het overgebleven ge deelte een uitgang op den weg wordt gemaakt. Als het "heele stuk wordt overgenomen wil de raad het laten voor f 2500 per H.A. Het fgevraagde alleen voor f 3500 per H.A. Bij de rondvraag vroeg de heer De Heer of een oproeping was gedaan, van gegadigden voor goed- koope margarine. Voorzitter antwoorde ontkennend. Degenen, die er voor in aanmerking kunnen komen, hebben er van gehad. Voorts informeerde de heer De Heer naar de goedkoope kaas. Voorzitter: Waren we er maar af. Er zal een cedcelte der kaas op de secretarie blij- ven, terwijl de rest der 40-plusjes naar den heer Schiebroek, den corr. der arbeidsbemiddeling, zal worden getransporteerd. Sluiting. WARMENHUIZEN. Aan onze veiling werd verhandeld: Januari 1935 Januari 1934 Roode kool 1.391.475 Kg. 1.336.775 Kg, Gele kool 268.150 Kg. 401.675 Kg, Deensche witte kool 434.875 Kg. 516.125 Kg, Gewone Uien '173.600 Kg. 80.050 Kg, Peen 10.025 Kg. 7.025 Kg, Nep 5.350 Kg. 950 Kg* Bieten 1.150 Kg. 1.000 lig, Andijvie 3.000 st. Spruitkool 70 Kg, Bloemkool 169 st. De omzet bedroeg in Januari 1935 f49.830.88 tegen f66.959.28 in Januari 1934. ZUIDSCHARWOUDE. Bij den gehouden nederlaagwedstrijd tusschen de damclubs O.N.D. te Obdam en Damlust te Zuid« scharwoude, was de uitslag 1032 in het voordeel van Daffilüfct. CORRESPONDENTIE. H. V., St.-M. Uw ingezonden stuk kan alleen' dan geplaatst, als 't gezuiverd wordt van alles watj buiten de kwestie staat. RED. BEVORDERD. Onze vroegere plaatsgenoot, do heer P. N. Rogge veen, Inspecteur bij de Registratie en Domeinen, met; standplaats Leeuwarden, werd van de tweede afdee* ling naar de eerste afdeeling bevorderd. POLITIE. Gevonden: een rijwielplaatje. E1ERVEILING SCHAGEN, 31 Januari 1935. Aangevoerd: 42.000 kipeieren: 5456 Kg f2.402.50, 56—58 Kg f2.50—2.70, 58-60 Kg f2.60—2.70, 60-62 Kg. f2.70—2.80, 62—65 Kg. f2.80—3.10, klein f2.10— 2.30, 700 eendeieren f2.10—2.30. HELUERSGHE E1ERVEIL1NG, 31 Januari 1935. Aangevoerd: 24476 kipeieren: 4851 Kg f22.30, 52 —54 K* f2.30—2.40, 5Ö-57 Kg f 2.30-2.70, 58-60 Kg f 2.30-^2.80, 61—63 Kg f2.60—3, eendeieren f2.20—2,4Q alles per 10 stuks. HOORN, 31 Januari 1935. 4 stapels kleine Fabriekskaas f17, 1 stapel Boeren' Comm. Kaas f 18. Aanvoer: 5 stapels, wegende 293Q Kg. aLKMAAR, 1 Februari 1935. Kaas. Aangevoerd: 39 stapels, zijnde 57.000 K.G& Fabriekskaas kleine f 17 per 50 Kg., Boerenkaas klei ne f 16.50 per 50 K.G. Handel matig. ALKMAAR, 1 Febr. Aardappelen f 2.80, bieten f 1.20, gele kool f 11.90^ koolrapen f 1.30, roode kool f 1—4.10, uien f 1.90—3.10, tomaten f 1—1.70, wortelen f 4—11.50, per 100 Kg., andijvie f 0.903.80, Bloemendaler kool f 47, boeren kool f 0.703.10, groene kool f 1.504.50, knolselde- rie f 1.904.50, per 100 stuks, appelen f 412.50, peren f 4—7, spruiten f 2—6, witlof 1 f 3—5, II f 1.5(5 —2.50 per 100 pond, prei f 2.507.50, peterselie f 1.50 3, rabarber f 79, selderie f 1.505.20, per 100 bos, spinazie f 1.44—1.62 per bak. WARMENHUIZEN, 1 Febr. Aangevoerd: 8300 Kg. roode kool le kw. f 2.304.40^ 2e kw. f 1.604.10, 2400 Kg. gele kool le kw. f 1— 1.10, 2e kw. f 1, 3000 Kg. D. witte kool le kw. f 1.10, 2e kw. f 0.70—0.80, 5700 Kg. uien f 2.10—2.70, grovei f 2.50—2.80, drielingen f 0.60—0.80. ALKMAAR, 1 Februari 1935. Op de heden gehouden veemarkt waren in totaal 343 H.L.'s aangevoerd, waarvan soort en prijzen als volgt: 33 H.L. voertarwe f4.50; 78 H.L. gerst f5.50 —5.75, gerst chev. f66.10; 40 H.L. haver f7—7.50J 53 H.L. boonen, w.o.: bruine f10—13, citroen- f14— 14.50, duiven- f9—10 en witte boonen f 1719; 11 H.L. mosterdzaad, prijs niet genoteerd; 21 H.L. ltar- wijzaad f 17.50; 8 H.L. blauwmaanzaad f 14; 108 H.L. erwten, w.o.: kleine groene f610, groote groe ne f10—12, grauwe f14—24, vale f 13—17. Alles peï 100 K.G. Handel stug. AMSTERDAM, 1 Februari 1935 Aardappelen: Zeeuwsche bonten f3.20—3.40, id. bL f3.50—3.G0, id. Eigenheimers f2—2.50, id. blauwen, poters f2.702.80, id. Bonten poters f2.702.80, IJ- polder Bevelanders f2.402.50; Anna Paulownai zand f2.803, Hillegommer zandaardappelen f2.80 3, per 70 Kg.; Drentsche eigenheimers f3.20—4.80, per 100 Kg.; Flakkeesche eigenheimers f22.50, Spuische eigenheimers f22.50, Friesche borgers f22.80. Limbugsche Industrie f22.10 per 70 Kg, BROEK OP LANGENDIJK, 2 Febr. 450 Kg. aardappelen bl. eigenh. f 2.40—2.90, 25000' Kg. uien f 1.902.40, drielingen f 11.20, grove f 2.60 —2.80, nep f 1.80, 1350 Kg. peen f 1.20. Bieten 0.901.10, roode kool 24.60, doorschot 1.7(5 —3.90, gele kool 1—1.30, doorschot 1—1.10, Deenscho witte kool f 0.70—1.10.

Schager Courant | 1935 | | pagina 2