C. Roggeveen C* STEEKPENNINGEN AANGENOMEN. Ernstige autobotsing te Zaltbommel. Fngelsch schip vermist. De toestand in Chicago. VLIEGRAMP IN DUITSCHLAND. Elf dooden. Hoogzijde 114, Telefoon 73, Schagen Meubelmagazijn Slaapkamer* K Ameublement k f 38.50 - C. ROGGEVEEN Cz. Petroleum in een brandende kachel. De brand in de Waldorpstraat te 's-Gravenhage. Uit OMGEVING UW Zenuwen meeren en worden daarbij tevens gesterkt door het gebruik van Mijnhardt's Zenuwtabletten. ARRESTATIE VAN TWEE GEMEENTEAMBTE NAREN EN EEN SLAGER TE AMSTERDAM. Dc Centrale Recherche te Amsterdam heeft Woens dagochtend met het parket, een huiszoeking gedaan bij de G.'s Slagerijen, scheepsleverancier, varkens- slachter en grossier, die zijn hoofdkantoor heeft aar. den Zeedijk, nr. 32. De man werd er van verdacht steekpenningen te hebben gegeven aan ambtenaren ,van de Gemeente, waaraan hij vlecsch leverde. Een groot deel van de boekhouding is in beslag geno men en bedoelde slager is gearresteerd. Woensdag zijn aan het hoofdbureau den geheelen dag verhooren gehouden in deze zaak. De slager heeft toegegoven gedurende een reeks van jaren steekpen ningen te hebben gegeven. Sedert eenige maanden echter is hij de leverantie aan de gemeente kwijt. Donderdagmorgen vroeg zijn naar aanleiding hier van de twee betrokken gemeenteambtenaren gear resteerd. Een ervan was werkzaam bij de gemeen telijke kindervoeding. Hij is korten tijd geleden ge- pensionneerd. De tweede bekleedt een leidende func tie bij do Inkoopcentralo voor Vleesch en is op het oogenblik met ziekteverlof. Beide ambtenaren zouden aanvankelijk kleine be dragen hebben aangenomen, later zouden deze som- imon zijn opgeloopen tot ongeveer f 100 per maand. De beide ambtenaren werden Donderdagmorgen aan een uitvoerig verhoor ondorworpen. Nadere bijzonderheden. Naar aanleiding van deze arrestaties verneemt V.D. van bevoegde zijde het volgende: Voorop dient te worden gesteld dat de corruptie is gepleegd voor de reorganisatie van den Centralen Dienst voor de Levensmiddelen en voor het optreden van den huldigen directeur hiervan. Reeds geruimen tijd verdacht men den Chef van de Centrale Slagerijen handelingen te plegen, die in strijd waren met zijn ambt en in strijd met de be langen van de gemeente. Zoo reed hij bijv. gedurende conigen tijd met een auto, wat niet overeenstemde met zijn salaris. De politie stelde tenslotte een onderzoek in en deed, zooals we meldden, een inval in het kantoor van den slager De Gruijter aan den Zeedijk. Het boekenonderzoek wees al zeer spoedig uit dat er steqekpenningen werden gegeven aan een tweetal ambtenaren. Belangrijke posten kwamen in de boe ken voor, welke niet op normale wijze konden wor den verantwoord Het gevolg was de arrestatie van dc twee ambtenaren. De chef van de Centrale Sla gerijen is al geruimen tijd ziek en dit kwam de niouwo directie van den Centralen Dienst voor de Levensmiddelen goed te pas, daar men hem liever niet dan wel in de slagerijen zag. Tenslotte is een ge- hcele reorganisatie aangebracht, waardoor de be doelde chef volkomen overbodig werd, zoodat hij voor ontslag uit den gemeentedienst werd voorgedragen wat met 1 Maart a.s. zou gebeuren. Wat P., de chef van de Keuken voor Kindervoe ding betreft, het volgende: Ook tegen hem was verdenking gerezen en ook deze dienst werd op zeer ingrijpende wijze gereor ganiseerd, wat al weer tot gevolg had dat ook hij voor vrijwel onmiddellijk ontslag werd voorgedragen als overcompleet. Dus beide verdachten, zoowel B. als P., chef van de Centrale Slagerijen en chef der Keuken voor Kindervoeding, hebben nooit gewerkt onder de huidige directie van den Centralen Dienst voor de Levensmiddelen. Oorspronkelijk kocht de chef van de Centrale Sla gerijen op eiken gelegenheid het vleesch in bij de verschillende groote slagerijen, zoodat hij hierdoor gelegenheid had te knoeien. Het leeuwenaandeel van do leveranties kwam dank zij de steekpen ningen van De Gruijter. Thans is ook dit reeds sedert de nieuwe directie is opgetreden, volkomen veranderd. Bij inschrijving wordt de leverantie thans gegund. Verdachte gemeente-ambtenaren in vrij heid gesteld. Naar wij vernemen zijn de drie personen, de twee gemeente-ambtenaren en de slager, die verdacht van corruptie waren gearresteerd, na een zeer uitvoe rig en langdurig verhoor Donderdagmiddag in vrij heid gesteld. Een ernstig gewonde. Gistermorgen te omstreeks elf uur zijn twee per sonen-auto's bij het kruispunt op den Nieuwen Bos- schewcg te Zaltbommel tegen elkaar gereden. Een der auto's, bestuurd door den heer P. C. Zanen, aan nemer uit Haarlem en komende uit de richting Den Bosch, reed met een groote vaart tegen een auto, komende uit de richting Rossum en waarin waren gezeten vier ambtenaren van den Crisis Opsporings dienst. Laatstgenoemde auto, welke van rechts kwam, sloeg over den kop. Beide auto's werden totaal ver nield. De Rijksauto was in dier mate in elkaar ge reden, dat de kap verwijderd moest worden om de inzittenden uit hun benarde positie te bevrijden. Een •Ier ambtenaren, de heer Leeuwis uit Geldermalsen, is zwaar gewond naar het ziekenhuis te Zaltbom mel vervoerd. De andere ambtenaren werden slechts licht gewond. De burgemeester, die spoedig met de politie ter plaatse was, leidt het onderzoek. Vermoedelijk In handen van zeeroovers Tsjifoe (China). Het Engelsche stoomschip „Tun- gchow" is 24 uur over tijd. Aan boord bevinden zich 70 Engelsche kinderen, die van vacantie zouden terugkeeren. Het Engel sche marinestation te Weihawei heeft schepen uit gezonden, daar men vreest, dat het stoomschip in handen van zeeroovers gevallen is. De „Tungehow", die met mooi weer van Shanghai is vertrokken heeft tot dusver geen antwoord gege ven op radiotelegrammen. Geen nieuwe burgemeester. Chicago. De republikeinsche candidaat voor 't burgemeesterschap van Chicago, Sol Goldbarg heeft zich teruggetrokken. Naar zijn meening heeft Chica go geen nieuwen burgemeester noodig, daar de toe stand te Chicago veel verbeterd is. Goldbarg, die een fortuin verdiend heeft met de fabricage van haarspelden, drong aan op herkie zing van den democraat Edward Kelly. Verkeersvliegtuig tegen de aarde te pletter geslagen. Berlijn. Donderdagavond is 'n vliegtuig van de Luchtvaart Maatschappij „Deruluft" op de lijn Ko ningsbergen—Berlijn verongelukt, doordat het bij een poging een tusschenlanding te maken op het vlieg veld van Stettin ter hoogte van Podgjuch ontijdig met de aarde in aanraking kwam. Hierbij zijn behalve de drie leden van de beman ning, bestaande uit kapitein Westphel, den radio telegrafist Kuehne en den werktuigkundige Zimmer mann, acht passagiers om het leven gekomen. Het vliegtuig was Donderdagmiddag te 16 uur op den vastgestelden tijd van Danzig naar Berlijn ver trokken. Tengevolge van het slechte weer zag de bestuurder zich genoodzaakt een tusschenlanding te maken te Stettin, vanwaar radiopeilingen waren ontvangen. Het vliegtuig meldde te 18.17 uur een vlieghoogte van 400 Meter. Achttien minuten later meldde een radiobericht, dat de vlieghoogte 220 Meter bedroeg Tegelijkertijd deelde de radiotelegrafist mede, dat het vliegtuig zich in de wolken bevond en dat de an tenne met ijs beslagen was. HITTEGOLF IN ZUID-AMERIKA. Buenos Aires. Te Buenos Aires werd Donder dag de hoogste temperatuur sinds 1856 geregistreerd De temperatuur bedroeg 104.9 graden. In 'n binnen land steeg de temperatuur op sommige plaatsen tot 112 graden. GRIEP EPIDEMIE IN ROEMENIE. Boekarest Te Boekarest heerscht op het oogen blik een griep-epidemie. Twintig percent van alle kinderen te Boekarest is ziek. De meeste scholen zijn gesloten. Ook vier leden van het kabinet, onder wie de premier Georg Tatarescu, zijn lijdende aan griep. Wij vragen beleefd Uw aandacht voor onze extra voordeelige aan bieding van een keurig bestaande uit: 1 2-persoons LEDIKANT ft— 1 WASCHCOMMODE Wf 1 NACHTKASTJE 1 TAFEL 2 STOELEN, voor den buitengewoon lagen prij van ZIET DE ETALAGE. LEVERING FRANCO. Aanbevelend, Zware ontplofiing was het gevolg. Veer tienjarige jongen aan hevige brandwon den bezweken. Te Ooi-Harten bij Roermond, was Donderdagmorgen het 14-jarig zoontje van den landbouwer A. B. bezig de kachel aan te maken. Blijkbaar was er nog wat vuur in de kachel, want toen de jongen er petro leum op gooide volgde een ontploffing. Het uitslaan de vuur stak de kleeren van den jongen aan en in een oogwenk stonden deze in brand. Hij liep naar het slaapvertrek waar de vader en de andere kinde ren probeerden het slachtoffer te helpen. Het mocht hun niet gelukken de vlammen te doo- ven. Kermend van pijn is de jongen voor de oogen der met ontzetting geslagen huisgenooten bewuste loos in elkaar gezakt. Spoedig ontboden geneeskun dige hulp mocht niet meer baten. De jongen is aan de gevolgen overleden. Het gebeurde heeft in de omgeving veel deernis ge wekt De ontploffing was zóó hevig, dat een gat in het plafond werd geslagen en een muur werd ontzet. Het lijk van den vermisten timmerman gevonden. Gistermiddag is onder de puinhoopen van de j.1. Vrijdag uitgebrande fabriek van de firma Van Stra ten cn Boon in do Waldorpstraat in Den Haag, het totaal verkoolde lijk gevonden van den 74-jarigen timmerman K., die sedert den dag van den brand werd vermist en omtrent wien men vermoedde, dat hij in het ^randende gebouw, waar men hem kort voor den brand had gezien, om het leven was geko men. Het lijk is ter beschikking van de familie gesteld cn naar de woning van het slachtoffer gebracht. GROOTE PETROLEUMBRAND IN NEW JERSEY. Te Little Ferry in den staat New Jersey heeft een reusachtige brand vier tanks, bevattende tezamen eeri half millioen liter petroleum ter waarde van 35.000 dollar in vlammen doen opgaan. Twee andere tanks werden beschadigd. Verschei dene kleine huizen worden eveneens in de asch ge legd. De oorzaak is onbekend. de LANG END IJ K DE NOOD IN DEN TUINBOUW. Een adres aan den minister. De besturen van den Chr. B.T.B., den N.T.B. en den Dioc. R.K. L.T.B. in het bisdom Haarlem hebben een adres gericht aan den Minister van Economische Za ken, waarin de aandacht van den minister wordt ge vraagd voor den uitersten nood, waarin de Neder- landsche tuinbouw verkeert Verzocht wordt de be vordering van beteren steun aan deze belangrijke tak van het agrarisch bedrijf. In een gecombineerde bestuursvergadering zijn deze besturen tot de con clusie gekomen, dat eenerzijds wel tot beperking der tuinbouwproductie wordt overgegaan, doch ander zijds niet wordt overgegaan tot het steunen der tuin bouwproducten tot de productiekosten. Dit moet lei den tot ineenstorting van het bedrijf en volslagen verarming dergenen en dit zijn er duizenden die in dit bedrijf hun bestaan moeten vinden. Het vertrouwen wordt uitgesproken, dat de minister al het mogelijke zal willen doen, het tuindersleed te lenigen. Dit mogelijke is wel beperkt, doch zijn toch wel middelen aanwezig om eenerzijds de huidige steunverleening meer effectief te doen zijn en an derzijds een deel der productie, dat in het binnen land wordt afgezet, van steun uit te sluiten. Ten einde een en ander toe te lichten wordt voor een deputatie uit genoemde besturen een onderhoud bij den minister aangevraagd. OUDKARSPEL. Bij de gehouden verkiezing voor notabel der N.H. Kerk alhier werd de heer C. Wagenaar Dz. gekozen Wij kunnen verder mededeelen, dat de heer Wage naar zijn benoeming heeft aangenomen. Donderdag heeft het echtpaar Leijen—Schoen on der groote belangstelling het 60-jarig huwelijksfeest gevierd. Van alle zijden deed men van zijn belang stelling blijken. Ook de burgemeester, de heer A. J. Wijnveldt, en zijn echtgenoote, hebben het echtpaar persoonlijk gecomplimenteerd. NOORDSCHARWOUDE. Burgerlijke Stand over de maand Jan. '35. Geboren: Jan, zoon van Comelis Kuiper en Anna Kater. Gehuwd: Geene. Overleden: Anna Zut, oud 79 jaren, echtgenoote van Jacob Bruijn. GALLANTSOOG Werkverschaffing. Ook in deze gemeente is sedert enkele weken een aanvang gemaakt met de werkverschaffing met rijkssubsidie. Uitgevoerd wordt de verfraaiing van het dorpsplein, wat o.m. bestaat uit het verstraten van den Zuidelijken straatweg en het verleggen van de verbindingsstraat van den nieuw aangelegden asphaltweg en de Z.-straat. Verder is een begin ge maakt met het egalisecren en diepspitten van het dorpsplein, hetwelk 1 a P/2 M. wordt omgespit, dit met het doel om een mooi gelijk grasveld te verkrij gen. De overtollige grond wordt gebruikt voor den aanleg van een groene weg langs de N.H. kerk en de begraafplaats over het onlangs door de gemeen te gekochte terrein van den heer J. Brouwer, alhier. Gemiddeld wordt nu nog met pl.m. 12 arbeiders per week gewerkt, daar de meesten nog trekken uit de werkloozenkas van hun bond en dus velen beurte lings werken en trekken. Het algemeen toezicht op de werkverschaffing is opgedragen aan de Ned. Heide Mij. Door het Ge meentebestuur was uit financieel oognunt den Mi nister verzocht om dit toezicht aan de N.V. P. Daal-, der's Aannemersbedrijf op te dragen. Dsondanks is het toezicht aan de Heide-Mii. overgelaten. Het da- crelijkscha toezicht is door Burgemeester en Wet houders nu aan de N.V. P. Daalder's Aannemers bedrijf opgedragen, welke den heer B. de Wit, alhier, als opzichter heeft aangesteld. Als loonbasis voor deze gemeente is f0.25 oer uur gesteld, doch moet er zooveel mogelijk in acroord gewerkt worden .waarbij de tarieven zoo gesteld zijn. dat bii hard werken het uurloon van 25 cent ge haald kan worden. Bii regenverlet wordt f0.2f) ner uur uitbetaald. Door het Gementehestuur was ook aangevraagd subsidieverlening voor de werkver schaffing in he>t ..Zwanenwater". Tot op heden is hierop nog geen beslissing ontvangen. Z IJ P E 'T ZAND. Donderdagavond 31 Jan. j.1. speelden 6 leden van de Biljartclub ..De Carambole" een vriendschappe- lijken wedstrijd tegen het le zestal spelers van de Biljartclub ..Exempel" te Spierdijk, in het cafe van den heer C. Duijn aldaar. Voor 't Zand kwamen uit: P. Vader, T. Blokland. W. Glas. J. Vogelzang, J. Truiman en J. Strooper. De uitslagen waren als volt: A. Carels 100 caramboles in 43 beurten, hoogste se rie 9. movenne 2.32: .T. Strooper 87 43 11 2.02. J. Buis 78 28 19 2.79; J. Truiman 100 28 21 3.57. Jan Komen 100 37 13 2.70; J. Vogelzang 69 37 8 1.86. Jac. Komen 84 32 11 2.62; W. Glas 100 32 18 3.12. G. Duijn 100 15 29 6.67: T. Blokland 26 15 8 1.73. S. Schilder 58 8 15 7.25; P. Vader Cz. 100 8 33 12.50. Er werden dus gespeeld 6 partijen, elk van 100 car.. waarvan door elke club er 3 werden gewonnen. De einduitslag zal echter worden opgemaakt naar het totaal aantal gemaakte caramboles, zoodat we met belangstelling den retourwedstriid. welke op Donderdagavond 7 Febr. a.s. bij den heer G. A. de Wit zal worden gehouden, tegemoet zien Donderdagavond speelden 5 spelers van de biljart clubs „De carambole", gevestigd bii Modder en de Wit, tegen elkaar bij den heer C. Modder alhier. De uitslag was dat de club van Modder 4 van de 5 partijen won. Op punten werd door de club van de Wjt gewonnen n.1. 468456. Politie. Gevonden: een biezen mat SINT PA NCR AS Burgerlijke stand over de maand Jan. Geboren: Arend Vincent Herman, zoon van Arend Vincent Hermaan Destré en Anna Hclena Landwehr; Louisa, dochter van Wilhelmus Theodorus Johannes Hieltjes en van Jannetje Blom; Femmie Jaantje, dochter van Pieter Vroegop en Geertje Vink. Gehuwd: Jan Wit en Cornelisje Doutekom. Overleden: Comelis Tol, 63 jaren, ongehuwd. Ingekomen personen: Dina Margaretha Molenaar, dienstbode, van H.HAVaard naar No. 190A. Vertrokken personen: Geertje Stins, dienstbode, van No. 190 naar Koedijk; Joannes Nicolaas Ploeger, tuinbouwer, van No. 135 naar Duitschland; Maartje Bak, dienstbode, van No. 6 naar Bloemendaal; Janke Meijer, dienstbode, van No. 190 A naar Amsterdam; Cornelisje Deutekom, van No. 214 naar Voorst. WIER INGEN Sportnieuws. Succes 1—Vrone 1. Aanvang half drie. Succes 3J.V.C. 2, 12 uur. Watervogels 1—Succes 2, vertrek 1 uur. I T««r komen tot rust. kal- Glazen Buisje 75 ct. Bij Apoth. en Drogisten. WARMENHV1 ZEN CONFLICT WERKVERSCHAFFING. Van arbeiderszijde deelde men ons het volgende mede: Den laatsten tijd konden de arbeiders in de werk verschaffing met slootwerk ten hoogste f 9.75 per week verdienen. Daar de arbeiders het minimum loon niet konden halen, werd besloten bij B. en W. een klacht in te dienen. B. en W. oordeelden het ge- wenscht het werk niet neer te leggen, doch de werk zaamheden te hervatten. B. en W. zouden dan alles in het werk stellen, dat de arbeiders minstens het minimum-loon zouden verdienen. Aldus werd beslo ten. De dertien arbeiders, die persoonlijk de klacht bij B. en W. hadden ingediend, werden na het onder houd met B. en W. door den opzichter van de Hei demaatschappij geschorst. Deze schorsing venvekte onder de arbeiders groote beroering, cn is men van meening datde opzichter onbillijk 13 arbeiders broo deloos heeft gemaakt. Voor het onderhoud met B. en W. was den opzich ter er op gewezen, dat de opgelegde taak voor het daarvoor vastgestelde loon niet uit te voeren was. Echter te vergeefs. WINKEL Door den Winkeler Bestuurdersbond werd in de tooneelzaal van den heer R. Laan een propaganda- avond gegeven, waarin, voor het talrijk opgekomen publiek r.een rede gehouden werd door den heer K. de Boer, van den Centr. Bond, waarin uitvoerig werd uiteengezet het groote nut der coöperaties als iets, nauw verwant aan de modern georganiseerde arbei dersorganisaties, teneinde daardoor te komen tot be tere maatschappelijke toestanden tot breking met het kapitalistische stelsel, dat vooral in deze tijden onge schikt is gebleken. Vooral de aanwezige vrouwen werd op het hart gedrukt vol verbruikster te zijn of te worden van haar coöperaties en daarmede het geluk van hun gezin te dienen. Daarna werd en film vertoond van den nieuwen aanbouw van de Handelskamer, voor zooveel betreft de koekfabriek en dq fabriek voor suikerwerken. Gedurende de pauze werd door bemiddeling van le Coöp. „De Tijdgeest" eon kop koffie geschonken en als verrassing een viertal taarten verloot. Na de pauze zou het woord worden gevoerd door den heer Hillebregt, Hoofdbestuurder van den Bak- kersgczellenbond, doch deze was tengevolge van on gesteldheid verhinderd, terwijl toen tot slot nog een film werd vertoond, waarin werd weergegeven hoe een anti-coöperator, na zich te hebben overtuigd van de heilzame werking der coöperatie en de goede hoedanigheden van haar producten, een grooten voorstander der coöperatie werd. Met een woord van dank voor dezen mooien avond werd de bijeenkomst gesloten. Burgerlijke Stand en loop der bevolking van 1—31 Januari 1935. Geboren: EgberL, zoon van Lute Vink en van Trijn tje Wobben: Hendrika Elisabeth, dochter van Klaas Leguit en van Dieuwertje Wit; Jitske, dochter van Lieuwe Aikema en van Boukje Elzinga; Lammert, zoon van Jan de Vos en van Antje Zandstra. Gehuwd en ondertrouwd: Geene. Overleden: Jannetje Jansen, echtgenoote van Arie Koorn, oud 67 jaar; Jan Kossem oud 80 jaar; Neel- tje Prosper, weduwe van Jacob Smak. oud 82 jaar; Trijntje de Graaf, echtgenoote van Gerrit Wagen, oud 70 jaar; Antje Boonacker. weduwe van Dirk Breeker, oud 85 jaar; Ariën Kooij, oud 85 jaar; Antje Krap, weduwe van Jan Leijen, oud 88 jaar. Ingekomen personen: Marinus van der Vorst van N. Niedorp (A. v. d. Vorst); Adriaan Pieter van Sweeden en gezin van Barsingerhorn D 30; Willem Otto Schaap van Amsterdam D 88; Dirkje Kweldam van Noordwijk A 153. Vertrokken personen; Orphelie .Tuliana Strobbe naar Schagen, Regentenstr.; Dirk Lenghaus naar Schagerbrug E 2; Bauke Schouwstra naar Irnsum; Maartje Pranger naar Wormerveer, Wandelweg 65; Jacob Koster en echtgenoote naar Bennekom, Boven- weg 30; Daniël Moermond naar Blerick, Pontanus- straat; Kornelis van der Kooij naar Oenkerk 212; Leonardus Ouax naar Schagen, Tjallewal; Sijtze Zwa- ga naar Terwispel 242; Gerrit Langevoort naar Ede, Waterlooweg 35; Celina de Betue naar Alkmaar, Oude Gracht 184. HAR ENKARSPET- Bij de op Vrijdag j.1. gehouden rekening van het Onderlinge Veefonds bleek, dat over de maand No vember verzekerd waren 1265 koeien en 136 kalve ren, December 1278 koeien en 132 kalveren en Ja nuari 1273 koeien en 124 kalveren. Het fonds had een verlies van 13 stuks. De omslag werd bepaald op; Nov. f 0.40, Dec. f 0.20 en Jan. f 0.20 per stuk. I N T MAARTEN Daar het bestuur van den polder Westerend in zijn geheel is afgetreden, daar genoemde polder te klein bleek te zijn, is als vertegenwoordiger benoemd de heer A. van Dijk te Dirkshorn. 467e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 5de klasse, 12de lijst Trekking van Donderdag 31 Januari 1935 Hooge Prijzen 2000.— 7751 1000.— 21326 22136 400.— 3338 7462 9989 12748 14618 22093 200.— 823 15454 21191 100.— 290 1918 4854 6666 8960 13700 17089 21676 22897 Prijzen van 70.— 235 303 438 439 487 517 627 697 881 938 1091 1095 1208 1230 1298 1345 1677 1683 1746 1861 1966 2091 2119 2230 2231 2408 2617 2674 2697 2717 2859 2975 3041 3210 3256 3280 3487 3543 3666 3805 4038 4070 4133 4134 4386 4397 4618 4869 4888 4889 5042 5109 5238 5240 5264 5524 5593 5689 5734 5826 5879 5985 6202 6269 6281 6297 6399 6629 6894 7087 7140 7200 7280 7286 7295 7560 7711 7735 7774 7800 7816 7849 7967 8012 8019 8052 8110 8174 8348 8359 8432 8498 8514 8551 8714 8717 8729 8819 8858 8875 8966 9008 9663 9670 9676 9732 9806 9941 9977 9998 10106 10545 10558 10621 10773 10821 10957 11519 11631 11843 11869 11961 12170 12443 12450 12465 12547 12591 12644 13109 13127 13154 13238 13282 13290 13358 13375 13435 13633 13889 13947 14018 14064 14122 14412 14424 14566 14616 14766 14814 14838 14853 15142 15186 15238 15255 15316 15739 15788 15907 15931 16098 16101 16231 16320 16361 16470 16537 16549 16620 16864 16919 17214 17261 17375 17553 17602 17657 17897 17971 18031 18033 18092 18156 18367 18419 18445 18465 18679 18811 18884 18932 19023 19087 19169 19184 19400 19403 19413 19432 19727 19764 19864 19932 20066 20170 20416 20537 20582 20684 20716 20896 20910 20957 21079 21294 21675 21758 21885 21893 21968 22021 22053 22146 22170 22252 22301 22316 22322 22419 22431 22489 22697 22334 22893 23029 23177 23204 23256 23272 23308 23355 23420 23823

Schager Courant | 1935 | | pagina 6