[ONZE ILLUSTRATIES] I Op .Nieuw Eik en Duin" te den Haag is Dinsdag ter aarde besteld het stoffelijk overschot van den bekenden Nederland- schen ijshockeyspeler Frits van der Vlugt. De spelers van het Nederlandsch ijshockey-team en van de H.H.IJ.C. dragen de baar grafwaarts - - x,'. - .v WMM. De Devldskerk aan da Westbourne road te Londen werd Maandag door brand ernstig geteisterd. De brandweer berig met het opruimlngswerk De Oostenrijksche vice-kanselier vorst Starhemberg heeft te Weenen de prijzen uitgereikt aan de winnaressen van het wereldtournooi kunstrijden op de schaats. Sonja Henle, met den door haar gewonnen prijs. Rechts: vorst Starhemberg Gerritsen, de Nederlandsche doelverdediger, wordt door zijn Canadeesche vrienden geassisteerd bij het aanbinden van zijn schaatsen voor den ijshockeywedstrijd, welke de Winnipeg Monarchs en de Canadian Wanderers Dinsdagavond op de kunstijsbaan te Amsterdam speelden De nieuwe Engelsche militaire attaché, majoor D. K. Paris, heeft Dinsdag een bezoek ge bracht aan den minister van Defensie en den commandant van het veldleger te den Haag. V.l.n.r.majoor W. Fraser, de tegen woordige attaché; majoor D. K. Paris, de nieuwe attaché en de kapitein van den generalen staf J. W. Oosterveen In Hlplyapark te Tokio wordt leder jaar voor de jeugd der Japansche hoofdstad een wedstrijd gehouden in het oplaten van vliegers, welke zich steeds in een bijzondere belangstelling der Japaneesjes mag verheugen. De vlieger, die den eersten prijs won, wordt opgelaten Per vliegtuig vertrok deze week een groot aantal wintersportenthousiasten, gewapend met ski's van Tempelhof te Berlijn naar München, om zich vandaar naar het hoog gebergte In Beieren te begeven Een der gebroken schroeven van don Engelschen kruiser .Hood", die na de aanvaring met den kruiser .Renown" te Gibraltar, thans In een der drijvende dokken te Portsmouth ter reparatie is opgenomen Als de trekvogels mi maar uit de Zuidelijke landen willen terugkeeren

Schager Courant | 1935 | | pagina 8