Zaterdag 16 Februari 1935. SCHAGER COURANT. Derde Blad. No. 9660 Bazar Vrijz. Herv. Vrouwenclub. Begrafenisvereeniging „Schagen." Dames EERSTE KLASSE CORSET SPECIALISTE fa G. DE WAARD, Schagen Grietje Golfzang. DE INDISCHE BEGROOTING. VASTHOUDEN HONDEN. HEVIGE STORM IN HET NOORDEN. De dagen van de bazar zijn weer voorbij. Woens dagmiddag al liet het zich aanzien, dat er veel be langstelling zou zijn. Woensdagavond was het in de lokalen van de Herv. Kerk zelfs meer dan vol. In het geheel zijn er niet minder dan 750 bezoekers geweest, waaronder verschillende van buiten de gemeente. Druk is er gegrabbeld, velen hebben geraden naar den geboortedatum van de pop en, wat het voornaam ste was, de tentoongestelde handwerken vielen zoo in den smaak, dat Donderdagavond zoo goed als al les verkocht was: Menig kopje thee of koffie is er gebruikt, voor de stands van de firma Holsmuller uit Alkmaar en van den heer Barneveld uit Schagen, was veel belangstel ling en pianomuziek droeg bij tot verhooging van de feestelijkheid. Donderdagavond 10 uur werd de geboortedatum van de pop bekend gemaakt, die was opgeschreven door Burgemeester Cornelissen. Het bleek te zijn: 17 September. De juiste datum was geraden door mevr. S'chmalzBoontjes, den heer Engeringh en Willy Slingerland. Het. lot moest beslissen en laatstgenoem de was de gelukkige. Toen ging met over tot de verloting. Alle 1500 lo ten waren verkocht en in spanning wachtte men den uitslag af. De eerste prijs, een sprei, kwam in het be zit van mevr. Geissler, Laan. Tenslotte werd nog een enkel overgebleven handwerk op Amerikaansche wijze verkocht. Het was 12 uur, toen de voorzitster van de N.H. Vrouwenclub, mevr. Eikema, de bazar sloot met een woord van hartelijken dank aan Burgemeester en Mevrouw Cornelissen voor hun aanwezigheid, aan al de dames, die haar medewerking hadden verleend en allen een tot weerziens toeriep op een volgend jaar. De jaarvergadering van leden dezer vereeniging yond gisteravond plaats in het lokaal van den heer J. K. Boontjes, aan de Markt. Voorzitter de heer J. Schoorl Pz., secretaris-pen ningmeester de heer A. de Heer. De Voorzitter heette de 25 aanwezigen leden na mens het Bestuur welkom en sprak den wensch uit dat de besprekingen in het belang van de vereeni ging zouden zijn. De notulen worden door den secretaris gelezen, ze worden onder dankzegging vastgesteld. De Voorzitter deelt mede dat het Bestuur het ge- wenscht heeft geoordeeld, het personeel van geheel nieuwe kleeding te voorzien, er waren voldoende gelden voor dezen aankoop disponibel. Het jaarverslag. De secretaris kweet zich weer met groot genoe gen van de taak om in zijn jaarverslag het belang rijkste gebeuren der vereeniging te vermelden. Im mers de resultaten waren zeer gunstig. Het leden tal ging met 45 vooruit, en een winst van f 282.09*4 kon worden geboekt. Er werden 26 ter-aarde-bestel- lingen bezorgd, n.1. 14 van leden en 12 van niet- leden. Aan één lid werden de kosten vergoed van ter-aarde-bestelling van een levensloos geboren, kindje. Meerdere malen betuigden de nagelaten be-' [trekkingen hun dank voor de uitvoering der begrafe nissen. In het bestuur kwam geen wijziging, alleen werd als lid der financieele commissie gekozen de heer C. Vlaskamp, in de plaats van den heer J. Schenk Dz. Het 10-jarig bestaan werd in een ledenvergadering herdacht. Het ledental bedroeg op 31 Dec. 1933 1863, vermeer derde door geboorte en toetreding nieuwe leden met 88, is 1951, verminderde door overlijden en bedan ken met 43, zoodat de vereeniging op 31 Dec. 1934 1908 leden telde. De eerste dagen van 1935 kwamen er weer 43 le iden bij, zoodat het ledental nu' 1851 bedraagt, ver deeld over 611 gezinnen. Naar de geldende contri butieregeling brengen deze leden f 2150.60 aan con tributie in. De rekening sluit tot een totaal bedrag van f 1635.27, met inbegrip van een winstsaldo van f 282.09*4. De balans sluit tot een bedrag van f 8524.36*4, de reserve staat er.op vermeld tot een bedrag van f 7345.39*4, het kleedingfonds tot f 600; de kleeding voor een boekwaarde van f 1. Het winst cijfer op „Begrafenissen van niet-leden" bedroeg slechts f 28.40, doch er is nog een vordering van f 116.10. Het bestuur stelt voor de winst ad f 282.09*4 bij het kleedingfonds te voegen, zulks met het oog op de aanschaffing van nieuwe kleeding voor adviseur- yoorlooper en dragers. Nadat nog mededeeling is gedaan over het effec tenbezit, brengt de rapporteur namens het bestuur dank aan het personeel, aan den bewaarder der kïeeding en aan de garagehouders, voor de wijze, waarop zij hun taak hebben volbracht. Na het lezen van het jaarverslag wil de Voorzit ter allereerst aan de orde stellen het varslag van de financieele commissie, doch de heer Krouwel wijst op de bestuursverkiezing, die aanstonds moet plaats .vinden en spr. had nu liever eerst de mededeeling van het bestuur over het schrijven dat hij aan het Bestuur heeft gericht. De Voorzitter merkt op dat het Bestuur het ge- wenscht oordeelt de agenda in volgorde af te wer ken; het Bestuur verschuilt zich echter niet achter een gordijntje. Hoewel het Bestuur prijs stelt op het algemeen vertrouwen van de leden, als er leden zijn die meenen bepaalde bestuursleden niet te moeten stemmen, moeten zij dat nalaten. Namens de finantieele commissie rapporteert de heer Jb. Burger dat de rekening en verantwoording geheel in orde zijn bevonden en dat dan ook tot goedkeuring wordt geadviseerd. Aldus wordt beslo ten. Nadat geinformeerd is naar de oorzaak van het bedanken van 29 leden en geantwoord is dat dit in hoofdzaak te wijten is aan verhuizingen, wordt het jaarverslag goedgekeurd en brengt de Voorzitter den Secretaris hulde voor de wijze, waarop deze zich weer van zijn taak heeft gekweten. Verkiezingen. De beide periodiek aftredende bestuursleden de heeren J. Schoorl Pz. en N. Hoogschagen, worden respectievelijk met 25 en 26 van de 30 stemmen her kozen. De heer Schoorl neemt onder dankzegging voor het vertrouwen de herbenoeming aan en twij felt er niet aan of ook de heer Hoogschagen, die niet aanwezig is, zal dat ook doen. Als Voorzitter wordt de heer J. Schoorl Pz. met groote meerderheid van stemmen herkozen, welke benoeming eveneens door den beer Schoorl onder dankzegging wordt geaccepteerd. De heer C. Aij wordt als lid der finantieele com missie herkozen. Evenals vorig jaar stelt het Bestuur ook nu weer yoor, de reductie op 40 pet. te bepalen, van oordeel zijnde, dat de finantieele toestand der vereeniging een dergelijk reductie gedoogt. Zonder bespreking wordt conform dit voorstel be sloten. De rondvraag. Bij de rondvraag wordt door een der leden, den heer Doves, de wenschelijkheid bepleit, dat ook bij andere leden-caféhouders wordt vergaderd, terwijl hetzelfde lid ook het verdeelen van drukwerkleve rantie bepleit. De Voorzitter zegt dat wat het laatste betreft, het Bestuur reeds een bespreking in die riching heeft gehouden, terwijl de vergadering zich accoord ver klaart met het voorstel om ten aanzien van het ver gaderen een soort beurtregeling toe te passen. Een zeer uitvoerige discussie ontstaat er tusschen den heer Krouwel en den Voorzitter over het gebruik van de vierde auto. en waarbij de heer Krouwel zijn belangen bepleit. Door den Voorzitter werd gewezen op den wensch van het Bestuur om tot een vreedzame oplossing te komen, terwijl de betrokken garagehouders ook blijk hebben gegeven tot sa,menwerking te willen komen. Voor alles echter zal het Bestuur voor een goede regeling moeten zorgen en waar de garagehouders op verzoek van het Bestuur indertijd tot aanschaf fing van de auto's zijn overgegaan en die auto's nog niet zijn afgeschreven, acht het Bestuur het strijdig met goed fatsoen, om nu met andere garagehouders een overeenkomst te sluiten. Bovendien dient een overeenkomst te worden gesloten, waardoor redelij ke tarieven worden verkregen. Door den heer Krouwel wordt zeer uitvoerig uiteen gezet, waarom hij meent dat in strijd met zijn be langen is gehandeld en spr. maakt daarbij aanmer king op enkele dingen die z.i. bij begrafenissen niet in orde waren. Ook later werd door een ander lid op een onge- wenschten toestand gewezen, doch deelde de Vopr- zitter mede, dat het Bestuur zich houdt aanbevolen klachten te vernemen, dat reeds gezorgd is dat niet meer zal voorkomen dat de kleeding van een der chauffeurs te. wenschen overlaat. Waar de heer Doves tenslotte voorstelt het leveren van de vierde auto onder de overige garagehouders te verdeelen, wijst de Voorzitter op art. 11 der sta tuten, dat voorschrijft, dat. een voorstel tot. de vol gende vergadering moet worden uitgesteld, tenzij de vergadering algemeen de zaak van urgenten aard oordeelt. De heer Doves neemt er genoegen mee, dat het Bestuur het gesprokene zal overwegen. Na nog enkele huishoudelijke zaken volgt sluiting. iiictiiict Voldoet het corset niet wat U draagt? Wilt U verdere ongemakken voorkomen? Vraagt dan inlichtingen aan ZITDAG: a.s. Woensdag 20 Febr., vanaf half elf tot half vier. ALLEENVERKOOP „KAL AS IRIS" MARKTOVERZICHT. De handel in vette koeien was Donderdag j.1. iets beter dan de vorige week; de handel was vrij goed. De duurste koe kwam op f 222.50, wordt pl.m. 30 et. Mooie melkkoeien waren er aangevoerd door de heeren Schoen en Boontjes alhier; de handel was anders matig. De handel in geldekoeien was stil. Hoogste noteering melkkoeien f190 en geldekoeien f 120. De vaarzen welke aangevoerd waren, werden goed verkocht; enkele aan de regeering. Een groote aanvoer van nuchtere kalveren was hier; van den prijs was, bij de vorige week verge leken, weer heel wat af. De beste golden nu tot f8. Groote aanvoer van paarden, handel goed. Oude vette schapen tot f23, dit was een heele prijs, maar het waren ook zeer zware beesten. Jonge vette schapen geen noteering. Overhouders handel stug; was ook weer van de prijzen af. Te kort vette varkens aangevoerd, deze handel was vlug tot 18*4 ct. De handel in biggen en schram men was in de vroegte vlug, later werd het dl kal- mer. Op de kippenmarktbij 't oude. De bekende Nederlandsche volkszanger en luitspeler Geert Dils, slotvoogd van kasteel Assumburg te Heemskerk wordt 17 Februari e.s. 60 jaar Opvoering door Nico Snel's koorklassen. Zooals uit een aankondiging in dit nummer blijkt zal de volgende week Zondag, 24 Februari, in het N.H. Koffiehuis, door Nico Snel's Koorklassen een opvoering worden gegeven van de bekende kinder operette Grietje Golfzang. Deze kinderoperette, die zich afspeelt in een vis- schersdorp bevat tal van aardige tafereeltjes en het is dan ook te verwachten, dat vele bezoekers van dit optreden van Schagen's jeugd op de planken getuigen zullen zijn. Verder zullen aan dezen avond meewerken het Gem. Koor „Vocaal Alkmaar" onder directie van Nico Snel en waarbij als soliste optreedt de bekende Alkmaarsche sopraanzangeres mevr. Annie Eriks Buys. Zij die van de goedkoopere aanbieding van kaar ten in den vóórverkoop gebruik willen maken, leze de advertentie in dit nummer. INSCHRIJVING VAN LEERLINGEN VOOR DE AMBACHTSSGHOOL. Wij verwijzen naar de in dit nummer voorkomen de adverentie, waarbij de inschrijving van leerlin gen voor de Ambachtsschool te Alkmaar is open- gesteld. VERKOOP WOON- EN WINKELHUIS. Door Notaris F. J. M. Pinxter te Schoorldam werd Donderdag j.1. in lokaal „Cérès" alhier publiek ver kocht het woon- en winkelhuis met erf, aan de Mo lenstraat, eigendom van den heer J. J. Koop te Amsterdam. De veiling had tot uitslag dat voor f 2700 de hee ren J. Koop c.s. te Beverwijk eigenaars werden. NATIONAAL KONINGIN-MOEDER HERDEN KINGSFONDS. Overal in den lande worden comité's gevormd ten bate van het Nationaal Koningin-Moeder Herden kingsfonds, de stichting tot steun van on- en min vermogende tuberculoselijders. Ook in onze gemeente kwamen op uitnoodiging van burgemeester Cornelissen, bestuursleden van diverse plaatselijke vereenigingen, die terzake de t.b.c.-bestrijding e.a. werkzaam zijn, als Het Witte Kruis, Het Roode Kruis en Zonnestraal bijeen, ten einde besprekingen te voeren over de oprichting van een plaatselijk comité. Deze besprekingen mochten tot een oprichting lei den en het plaatselijk comité worden samengesteld. Het comité bestaat uit de heeren: J. Cornelissen (Voorzitter), J. Schoorl Pz., G. Dor- beck, S. Stam, B. Orsel, Dr. A. L. van der Sluijs en P. Bronder, (secretaris). De wijze van werken zal nader door het plaatse lijk comité in overleg met het Comité van Uitvoe ring worden geregeld en daarna worden bekend ge maakt. THEATER ROYAL. In het slot van den heer Strindberg wordt de ver jaardag van diens dochter Myra gevierd. Gedurende het bal verlaat zij het huis en op haar wandeling klinkt uit een huis een lid, dat een diepen indruk op haar maakt. Zij maakt kennis met den zanger, zonder te weten dat hij het is. Peter vertelt haar dat de zanger een oude man is. Aldus vangt de film „Een hart voor een lied" aan' die deze week in Theater Royal draait. 'Den volgenden dag vertelt Myra aan Harry, een vriend des huizes, van haar avontuur. Hij stelt haar voor den zanger op te zoeken. Tot haar verwonde-- ring herkent zij haar bekende gisteren als den com ponist. Zij vraagt aan Peter het lied, welke als prijs slech'ts een roos verlangt. Als Myra het huis verlaten heeft, komen Peter's vrienden, op zoek naar geld. Bij het nasnuffelen vinden zij Mvra's taschje met duizend Kronen. Pe ter neemt het taschje en gaat naar Myra om het terug te geven. Mvra's vader geeft hem als eerlijke vinder 100 Kronen. Het gelukt Myra nog een afspraak met Peter te Tweede Kamer. (Vergadering van Donderdag 14 en" Vrijdag 15 Febr.) De Katholieke afgevaardigde, de heer Van Poll, heeft Donderdag in een lezing van één uur in de Tweede Kamer een gloedvol pleidooi gehouden voor ordening op economisch gebied en speciaal op autar kische maatregelen ten aanzien van Nederland en Indië, waardoor hij een groot gesloten productie- en afzetgebied hoopte te vormen, waarbinnen de handel en de industrie zich zoodanig zouden kunnen ont wikkelen, dat alle 400.000 werkloozen weer in het productie-apparaat zouden kunnen worden opgeno men. Men zij voor- of tegenstander van ordening, erkend moet worden, dat de heer Van Poll studie gemaaki had van de Indische toestanden. Bij zijn beantwoording gaf Minister Colijn hem dan ook een pluimpje voor de wijze waarop hij, die nooit in Indië is geweest, deze zaak behandelde. Zooals echter was te verwachten, stond de minister overigens absoluut afwijzend tegenover de ordenings plannen van den katholieken afgevaardigde. Hij toonde aan, dat Nederland, zelfs al kocht het niets geen koloniale producten meer elders, toch hoogstens slechts 15 van de Indische productie kan opnemen en stelde tegenover de meening van den heer Van Poll, dat de wereld een gestaag toenemende autarkie te zien zou geven, zijn meer optimistische beschouwing, dat de volkeren binnen niet te langen tijd zouden gaan inzien, dat autarkie op den duur tot nationale armoede moest leiden. Hoe de heer Van Poll dweept met zijn ordeningsge dachte, blijkt wel uit het feit, dat hij den heer Rut- gers toebeet, dat bij tijdige ordening er op Java nooit geen 182 suikerfabrieken zouden zijn gekomen. De ordenaars zouden natuurlijk met hun profeti- schen blik te voren hebben gezien, dat nieuwe gebie den zich op den rietsuikerbouw zouden toeleggen en dat de beetwortelsuiker alom op oneconomische wijze zou worden gesteund! Wij kregen dan ook geen oogenblik den indruk dat minister Colijn veel moeite had met de beantwoor ding van de bezwaren van dezen afgevaardigde. Het was echter opvallend, dat de Minister veel zorg aan zijn argumentatie besteedde, hetgeen er wel op wijst, dat hij van de Roomsche ordeningsmetho den een gevaar ducht. De Minister kwam met kracht op tegen de bewe ring dat het moederland weinig doet voor Indië er. toonde met bewijzen aan. dat integendeel alles wordt gedaan om de koloniën te helpen en te steunen. Hij wees op den steun bij den Indischen export naar Duitschland, op de garandéering der leening. het dragen van de lasten der verdediging en meende ten slotte dat Indië, zonder het moederland er heel wat slechter aan toe zou zijn. Tenslotte ontvouwde hij een soort vijfjaren-plan voor de herstelling van de liquiditeit der Indische financiën. Echter was hij wel zoo verstandig zich niet aan den termijn van vijf jaar te binden. De minister wil dan de saneering doen plaats vin den in vijf étappes, waarvan de eerste zou neerko men op een besparing van 20 millioen, waardoor al thans schuld vermeerdering zou worden voorkomen. De tweede étappe zou zijn het bereiken van dc tra- BEKENDMAKING. Burgemeester en Wethouders van Schagen; Gelet op artikel 31 der Algemeene Politicverorde ning dezer gemeente; GELASTEN: le. den eigenaren van honden, wonende in de wijken G, H, J en K, hunne honden vanaf he den tot 1 Mei a.s. vast te leggen en vast te houden, 2e. eigenaren of geleiders van honden, zoodra deze gedurende genoemden tijd met hunne honden buiten de kom der gemeente komen, deze al daar niet los te laten loopen. Overtreding zal worden gestraft met een geld boete van ten hoogste f25.— of hechtenis van ten hoogste 6 dagen. Schagen, 15 Februari 1935. Burgemeester en Wethouders voornoemd, J. CORNELISSEN. De Secretaris, ROGGEVEEN. maken en thans vinden beide harten elkaar. Tante Sofie bemerkt echter met onrust de verandering in Myra. Instinctmatig voelt zij. dat er hier een liefdes geschiedenis in het spel moet zijn en zij draagt een detective op, Myra na te gaan. Alle kunstenaars uit Praag komen op een feest tezamen. Myra koont er eveneens met Peter, het geen door den detective wordt gezien. Tante Sofie, dwingt Myra's vader haar te gaan halen. Strind berg komt juist, op het feest als Myra tot koningin wordt gekroond. Hij neemt baar mee en Peter ziet slechts den auto. Myra spreekt met haar vader en daar dezen slechts het geluk van zijn dochter ter harte gaat, bezoekt hij Peter en noodigt hem uit 's middags in'het slot te komen. Dronken van geluk steekt Peter liefdesverklaringen af voor de foto van Myra en deze, die hem bezoeken wil. hoort deze buiten en meent, dat er een andere vrouw in het spel is. Teleurgesteld keert zij huiswaarts en geeft Harry haar jawoord. Voor Peter laat zij een af scheidsbrief achter, waarin zij haar verloving bekend maakt. Teleurgesteld keert Peter naar huis terug. Uit woede wordt het lied, dat hij aan Myra opdroeg, tot een schlager omgewerkt. Hierdoor wordt Peter spoe dig een gevierd componist. Als Peter's vriend Skala, op aanraden van den uitgever, haar vraagt toch weer goede vrienden met Peter te worden, bezoekt zij hem om hean voor het laatst vaarwel te zeggen. Peter wil echter niets meer van haar weten. Het is de trouwdag van Myra en alle gasten zijn reeds aangekomen. Plotseling spelen eenige straat muzikanten Peter's afscheidslied. Myra laat Harry roepen en vertelt hem, dat zii Peter nog steeds lief heeft en hem dus niet kan trouwen. Harry geeft haar woord terug en terwijl Myra reeds in haar auto op weg naar Peter is, vertelt Harry den aanwezi gen: Ons huwelijk lcan jammer genoeg niet door gaan, daar onze uitzet niet geheel compleet is. Wij hebben nog een kleinigheid vergeten: de liefde. BAL-MASQUE, S.O.S. Op Zaterdag 23 Febr. zal de dansclub S.O.S. we derom haar jaarlijksch Bal-masqué houderi," iri xle zalen van hotel Vredelust. Dit feest was steeds- de clou van 'het seizoen, maar dit jaar belooft het succes der vorigen nog te over treffen. Reeds zijn vele opgaven van deelname uit Alkmaar, Den Helder en de omgeving binnengeko men. De jury zal ongetwijfeld voor een zware taak ko men te staan. Een keurige collectie kunstvoorwerpen, is aangekocht. De heer J. v. Stipriaan verzorgt met versterkt or kest de balmuziek, terwijl het geheel onder leiding van den heer W. Watertor staat. De Noord-Friesche Noordzeekust geteisterd. Verwoestingen op Borkum. Het D. N. B. meldt uit Emden, dat aan de Noord- Friesche Noordzeekust en op de eilanden Donder dagmiddag een hevige Noordwester storm heeft ge woed. Het water bereikte een buitengewone hoogte en steeg in de buitenhaven van Emden tot den bo venkant van den kaaimuur. De hoogste stand was om 22 uur 15, met een hoogte van 2.45 M. boven normaal, bereikt. Ook de waterstand van de Ems, waarin door den storm het water van den Dollard werd gedreven, wast buitengewoon hoog. Op Bor kum werd om 21 uur windsterkte 11 gemeten. De storm richtte hier wederom groote verwoestingen aan. De strandmuur van het eiland werd opnieuw sterk beschadigd. Het circa 40 M. groote gat werd tweemaal zoo groot, het bovenste platform geheel verschoven. Reeds 1XA uur vóór hoogwater sloeg de zee onafgebroken tegen den vlak achter den muur liggenden dam. De op den strandmuur liggende rails zijn sterk beschadigd. De andere Oost-Friesche eilanden hebben minder sterk geleden. In de avonduren luwde de orkaan achtige storm iets. Om 24 uur werd echter nog windsterkte 9 gemeten. Vanochtend was de wind sterkte nog slechts 6. Nieuweschans in het duister gezet, Vele straten te Delfzijl ondergeloopen. Van andere zijde wordt nog gemeld: Tijdens den hevigen storm, die Donderdagavond in het Noorden des lands woedde, zijn te Nieuwe schans de zwikstellen van den korenmolen van den heer de Boer naar beneden gestort. Het gevaarte kvyam op de electrische geleiding aan de Molen straat aldaar terecht, zoodat er eenige draden af^ knapten en het dorp in duister werd gehuld. Te Delfzijl steeg Donderdag het zeewater tot 3.12 M. boven N.A.P., zoodat de poorten die toegang tot het haventerrein verleenen, moesten worden geslo ten. Alle straten op het haventerrein stonden onder water, behalve de kade, welke vrij bleef van water. Tengevolge van de deining moesten de motorsche pen „Corona" en „Zeester'die ligplaats hadden aan den buitensten steiger in de loodsenhaven, deze lig plaats verlaten en aan de kade meeren. ditioneele aflossing van twintig millioen en de derde de verlaging van die heffingen, die het meest op de bevolking en het bedrijfsleven drukken. In de vierde wilde hij dan de verschuivingen opvangen, terwijl in de vijfde of eindétappe het ideaal, de versnelde af lossing der veel te hooge Indische schuld zou plaats vinden. De minister zelf achtte de vijfde étappe eerst in de verre toekomst mogelijk. Ten volle dekte de minister de houding van den Gouverneur-Generaal tegenover den Volksraad en hij ontkende ten stelligste, dat er teveel zou zijn be zuinigd. zoodat van afbraak zou kunnen worden ge sproken. Integendeel meende hij, dat de volksgezondheid uitmuntend kon worden genoemd en dat het on derwijs op een steeds groeiend aantal leerlingen kan bogen. De zitting is verdaagd tot Dinsdag a.s.

Schager Courant | 1935 | | pagina 9