GRATIS SCHAGER COURANT De Schoone Slaapster van Chicago. Kluizenaar keert tot de beschaving terug. De politie waarschuwt. Ernstig treinongeluk in Rusland voorkomen Spada Yoor den rechter. Boa Constrïctor door een muis gedood Nog steeds winter in het Zuiden. Defectieve van moord beschuldigd. Ernstige steekpartij tijdens Carnaval. Het rijkste meisje van Amerika. KADIfi Den Helder. VROUWELIJKE BOKSKAMPIOENEN. MeJ. Catharine SI., gelukkige ega van den Keer Sch. te Den Helder had op 16 December haar gewo- nie vrouwelijke zachtzinnigheid afgelegd en haar stadgenoote, mei. Huig. gedurende een meenings- verschil over de respect, kinderen, 'n optater ver kocht, Wegens ongesteldheid van de mishandelde dame, werd deze zaak tot 13 Mei ingepekeld. De n Helder. THEUNIS WAS WOEST. De welbekende heer Theunis K. te Den Helder had zich op eersten Kerstdag 'n stevigen brom inge dronken, was criant vervelend en kwam in aanmer- king om naar het schuurtje geëxpedieerd te worden. Dit transport ging niet bepaald gemakkelijk, doch de agent Kobes, die zich met de uitvoering belastte, is echter ook geen couveuse-kindje en wist hem, *t zij met. moeite, ter bestemder plaatse te werken,. De niet verschenen opposant in strafbare beteeke- nis, werd heden tot 1 maand gev. veroordeeld. W'e rvershoof. EEN NETTEN-VERSLNDER. Een le Wervershoof gedomicilieerd heerschap, met name Volkert S., was op 23 Dec. zoo brutaal, een aantal hofnetten, te drogen gehangen op het bek van de R.K. kerk te Wervershoof, en eigendom van Komen en Kersemaker aldaar, in de wacht te sleepen. Ter zake dezen onbeschaamden inbreuk op het recht van anders eigendom werd Volkert ver oordeeld tot f30 boete of 15 dagen. Den Helder. EEN VINGERVLUGGE DAME. De beroeplooze 36-jarige mef. Geertruida B. ie Den Helder, had zich op 18 October, tijdens 'n gemaakte visite, meester gemaakt van een bruine portemon- naie inhoudende f6.50 en eigendom van mei. Ver- scheure geboren v. d. Meijer. Ter zake van deze un faire diefstal stond Geertruida heden terecht Het feit werd door de vrouw erkend. De heer Bos. de bekende rapporteur der Chr. re- classeeringsvereeniging. had zich genoodzaakt ge zien om een zeer ongunstig rapport omtrent de ver dachte uit te brengen. Haar levensgedrag was zeer berispelijk en waarheidsliefde niet boven verden king verheven. Gevorderd werd 2 maanden gev. Vonnis 6 weken 'gev. C a s t c u m. DE LASTIGE ECHTGENOOT WAS WEER 1 PRESENT. Stond onlangs de heer Wilh. Corn. Jos. van H., Voorheen te Castricum, thans koopman te Haarlem, die onlangs reeds voor den Politierechter compa reerde, omdat hij zijn echtgenoote, met wie hij nu juist niet meer op aangenamen voet verkeerde, bij de keel had gegrepen, stond nu opnieuw terecht op grond van het feit, dat hij op 4 Januari niet op de eerste vordering van de rechthebbende de woning had verlaten. Verdachte belde in den avond aan, drong de woning binnen en wilde zijn voormalige vrouw spreken. De dame. zeker gedachtig aan het rumoerige van de vorige conferentie, gelastte hem de woning te vérlaten, waaraan de heer van H. piet voldeed. Volgens verdachte was hij gekomen op ver- Zoek van de moeder van de voormalige mevrouw van H. om met een zekeren heer A. Cameraad. die *n visite maakte bij de dame. een bespreking te voeren. Deze heer Cameraad. als getuige verhoord, Verklaarde overeenkomstig mevrouw v. d. Lubben, dat verdachte eerst na herhaalde vorderingen en be dreiging met de politie, het veld ruimde. De Offi cier dreigde in de toekomst met gevangenisstraf en vorderde nu nog f50 boete of 25 dagen. De heer v. H. werd daarop veroordeeld tot f25 boete subs. 15 dagen. Sjpan broek. EEN DIERENKWELLER DEN DANS ONTSPRONGEN. De nïef verschenen en laatste verdachte van dit Uitgebreide zittingsrolletje, was zekere Geert SI. te Spanbroek, welk heerschap zich had doen kennen als een hartelooze dierenkweller. Hij had namelijk zijn hond willen verdrinken, het arme dier in een onvoldoend met steen en bezwaarde zak gestopt en in een nagenoeg half droge sloot gegooid. Het arme dier kon zich uit de toegeknoopte zak niets losma ken en was verplicht aldus en half onder water in die sloot te blijven, tot eindelijk 's morgens de arbeider F. Bosma zich over de jankende hond ont fermde en het dier liefderijk eenige weken verzorgde. Ter zake dierenmishandeling werd echter de niet Versohenen Gerrit S. door bewiisgebrek vrijgespro ken, hoewel veroordeeling was gevorderd. In verband met deze vrijspraak zij opgemerkt, 'dat art. 254 veel te slap is en de rechter weinig hou vast geeft. Gelukkig is echter verscherping der wet in voorbereiding, althans toegezegd! Schagen. MET GOED GEVOLG PROEFGESTOOMD. De tandtechniker Jan K. te Schagen, die onlangs 'ferecht stond ter zake vernieling en wiens zaak was aangehouden, werd thans na ingewonnen rapport, voorw. veroordeeld tot 1 maand met 3 proefjaren. Zulks mede in verband met de door mr. Buiskool ten zijnen gunste gevoerde krachtige actie. BLOEMBOLLEN. In de Maandag gehouden 52e algemeene vergade ring van het Hollands Bloembollenkweekers Ge nootschap te Haarlem is o.a. behandeld het voorstel Van de Afd. Hillegom, gesteund door de Afdeelingen Langendijk en Omstreken, Winkel en Omstreken en Harenkarspel en Omstreken. „De Afdeeling is overtuigd van de onmogelijkheid voor bloembollenkweekers om de roebelasting voor het opkoopen der surplusbollen te betalen en draagt het Hoofdbestuur van het H.B.G. op om de Ned. Re- gcering te wijzen op den nood der kweekers, die door de roebelasting ten ondergang gedoemd zouden zijn. Memorie van toelichting. Een groot deel der af- 'deelingsleden is overtuigd, dat de Ned. Regeering zich omtrent de werkelijke toestand van de bloem- bollenkweekerij geen juist beeld vormt, wamt anders zou het niet kunnen bestaan, dat deze Nederlanders aangewezen zouden kunnen worden, hoewel beslist onmachtig, hun eigen steungelden, verhoogd met aanzienlijke kosten, terug te betalen. Allen, die zich in de bloembollenstreek ophouden, kunnen constateeren, hoe meer en meer de midde len tot onderhoud van de kweekerij en voor velen ook voor eigen bestaan gaan ontbreken. Als ge volg van dezen toestand is een zeer sterke strooming 'ontstaan, welke met inachtneming van legale we gen, zich ten doel stelt, door een krachtige actie de betrokken autoriteiten sterker nog dan tot heden geschiedt, op het onmogelijke der nieuwe lasten te wijzen. Prae-advies van het Hoofdbestuur. Het Hoofdbe stuur ondersteunt en onderschrijft de meening door de genoemde afdeelingen naar voren gebracht. Het is overtuigd van den grooten nood, welke onder de kweekers heerscht; van de onmogelijkheid om de roebelasting betaald te krijgen; en wil dienten gevolge krachtig medewerken om de regeering te overtuigen van het verleenen van steun aan de bloembollenbedrijven, opdat een zeer groot gedeelte voor ondergang behoed wordt. Het Hoofdbestuur dringt er bij de Afdeelingen met klem op aan, dit voorstel aan te nemen! Er zal samenwerking worden gezocht met den Zuidhollandschen Bond van Kleine Kweekers, Alge meens vereeniging voor Bloembollencultuur en den L.T.B. Na afloop hield Dr. Dijt van Texel een rede over het valutavraagstuk en den bloembollenhandel. De heer Ignatius vertegenwoordigde op deze ver gadering de Regeeringseommissarie, Wie zich vanaf heden op de abonneert, ontvangt alle in de maand December verschijnende nummers Chicago. Ook Chicago heeft nu zijn „schoo ne slaapster". Patricia Maguire. die 1 April a^. 30 jaar zal worden, heeft zich n.1. in Februari 1932 ter ruste gelegd en sluimert sindsdien ononderbroken voort. Toch wordt haar slaap iets lichter. Gedrukte briefjes, welke vlak voor haar gezicht gehouden worden kan ze reeds lezen en soms geeft ze ook antwoord op vragen haar gesteld, terwijl zij ook eenvoudige bevelen, door haar moeder gegeven, op volgt. Haar hoofd en ledematen beweegt zij van tijd tot tijd en ook vloeibaar voedsel kan zij tot zich nemen. Gedurend haar slaap is zij geregeld door den neus gevoed, hetgeen noodzakelijk was, daar zij anders te veel zou verzwakken. Haar moeder hoopt, dat zii spoedig zal ontwaken. Intussohen echter krijgt zii tallooze brieven van menschen, die een geneesmiddel tegen deze slaap ziekte weten. Zelfs uit Indië bereikten haar derge lijke raadgevingen, waarvan geen enkele deugdelijk bleek. Haar moeder is van meening, dat men het aan de natuur moet overlaten en dat „Pat" zal ont waken wanneer dat voor haar gezondheid het bes te is. Cincinnatï. Een 76-farige kluizenaar, Ora Stemberger, die sinds de Spaansch-Amerikaansche oorlog in 1898 in een hut in een boom heeft geleefd, heeft onlangs voor de eerste maal sinds dien tijd, zijn primitieve woonplaats verlaten. Hij was zoo nieuwsgierig geworden, hoe de moderne wereld er uit zag. dat hij zich in een moderne stad heeft ge waagd. Hij is vol lof over de moderne uitvindingen, vooral de gen^akkelijke stoelen en zachte matras sen konden hem bekoren. „Ik zou graag in een modern huis wonen", ver klaarde hij. „want zijn woonplaats in de boom werd hem voor een van van zijn jaren een beetje onge makkelijk. „Jaren geleden vreesde ik tering te zul len krijgen en daarom zocht ik deze woonplaats uit, maar ik ben nu heel gezond en dus hoef ik er niet meer naar terne te gaan." Gedurende zijn kluize naarsschap hebben zijn vroegere vrienden, waaron der schilders, advocaten en professoren, hem gere geld bezocht. Toen deze echter successievelijk stier ven kreeg hij bet te eenzaam en verlangde weer naar de beschaafde wereld terug. Amsterdam. De Hoofdcommissaris van Po litie te Amsterdam, ontraadt het in relatie te treden met Johannes Petrus Schade, geboren te Amster dam, 27 October 1895, wonende Catharina van Cle- vepark 55 te Amstelveen (gemeente Nieuwer-Am- stel). Deze maakt er sedert jaren zijn werk van on- nedernemingen, onder verschillende namen, op te richten, daarin deelgenooten met kapitaal op te ne men en daarna die ondernemingen te laten ver- loopen, waardoor de deelgenoten hun gestorte kapi taal onherroepelijk kwijt zijn. Tot voor kort heeft hij aan het adres Singel 78 te Amsterdam het Handels- en Industriebedrijf ..De Kangeroe" gedreven en sedert Januari 1935 is hij geinteresseerd bij de. aan het adres Schollenbrug- straat 7, te Amsterdam, gevestigde Nederlandsche Kleinverkoop Centrale N.K.C. Voor deze onderneming (een levensmiddelenbe- drijf) vraagt hij thans per advertentie, waarin afwis selend de K.N.C. Schollenbrugstraat 7 te Amster dam en de z.g. Onderneming „O-Kay" te Nieuwer- Amstel, als adres vermeld staat, agenten, bezorgers, stadsagenten, depothouders, enz. Rails op een verlaten plaats opgebroken. Moskou. Officieel wordt uit Tiflis gemeld dat door een gelukkig toeval een ernstig ongeluk met den expresstrein naar het Zuiden, waarin 400 pas sagiers gezeten waren is voorkomen. Twee passee- rende jonge boeren bemerkten, dat de rails op een verlaten plaats waren opgebroken of gesprongen Zij zagen kans den naderenden trein nog voor de noodlottige plaats tot stilstand te brengen, waar door een ramp werd voorkomen. Spoorwegpersoneel veroordeeld. Moskou. De rechtbank te Tambow heeft vonnis geveld in het proces tegen het spoorwegpersoneel dat verantwoordelijk wordt geacht voor het spoor wegongeluk van 4 Februari jl., waarbij 8 personen werden gedood en 20 gewond. Acht spoorwegbeambten werden veroordeeld tot tien, 5 beambten tot tusschen 1 en 8 jaar gevangenis straf. In de motiveering van het vonnis verklaart de rechtbank te hebben afgezien van de doodstraf, om dat de thans terechtstaande beambten zich in den dienst van het Roode Leger hebben onderscheiden, waarvoor hun ordeteekenen waren, toegekend» Hel proces tegen den Corslcaanschen bandiet begonnen. Parijs. Te Bastia begon gisteren het proces te gen den beruchten Corsicaanschen bandiet André Spada, wiens gevangenneming indertijd pas gelukte na een drijfjacht, waarvoor speciale politietroepen van het vasteland naar Corsica waren gedirigeerd. Het proces vindt plaats in den schouwburg van Bastia, aangezien het gerechtsge bouw eenige ja ren geleden in stortte en nog niet hersteld is. Spada droeg op de borst een groot crusifix. De aan klacht beschul digt Spada van acht moorden. Nadat de aan klacht was voor gelezen herinner de de president er aan, dat Spada op Sardinië gebo ren is, doch zijn nieuwe vaderland weinig eer had aangedaan. Ge durende elf jaar was hij een be rucht bandiet, deemoedig en verklaarde SPADA. Spada erkende dat thans nog slechts de waarheid ter wille van Chris tus te willen. Op de vraag waarom hij zoo gehan deld had antwoordde hij: „Door mijn eigen zonde, door den vrijen wil, die de vijand is van de waar heid." Niettemin verklaarde hij met eenige trots dat hij een tijger in menschengedaante was ge weest, doch dat het verleden hem niet meer interes seerde en hij slechts vooruit zag naar de toekomst. New York. De Universiteit van Vermont heeft het verlies van zijn prachtige Boa Constrictor te betreuren gehad en wel ten gevolge van een muis, welke diende om door den boa verslonden te wor den. De slang was door de Universiteit aangekocht en tijdens het vervoer alleen gevoed met bananen. Om het beest in goede conditie te houden, werd het door de studenten der universiteit met levende die ren gevoed. Op zekeren dag werd een muis in de kooi gezet. Daar de boa op dat oogenblik geen hon ger had, liet hij zijn maal onaangeroerd. De muis echter was wel hongerig en viel op de staart van de boa aan, waarvan hij een aanzienlijk deel af knabbelde. Hierdoor kreeg de slang een infectie, waaraan hij eenige dagen later overleed, en hier mede had het zeldzame feit plaats gevonden, dat een muis een boa constrictor gedood had. Sneeuwstormen richten aroote schade in Spanje aan. Madrid. Sneeuwstormen hebben Spanïe de laatste dagen hevig geteisterd en speciaal Murcia, de zuidvruchten-provincie. In Albudeite alleen be draagt de schade reeds ongeveer 400.000 gulden. Vier duizend ton citroenen zijn reeds bevroren en men vreest ook, dat de eerste twee jaren de hoornen geen vruchen zullen dragen. Twee honderd boomen langs den weg MadridBurgos zijn door den storm neergeveld. De stad Aranda de Duero zat vele uren in de duisternis tengevolge van de verbreking van den electrischen stroom. De draden van de elec- triciteit waren bezweken onder het géwicht van de sneeuw. Ook in den dierentuin te Madrid beeft de hevige koude schade aangericht. Vele dieren, waaronder zelfs een ijsbeer, zijn aan verkoudheid overleden. Sensatie-proces in Zuid-Afrika. Pretoria (Zuid-Afrika). Gisteren is te Pre toria het proces begonnen tegen den 28-jarigen ser geant J. H. Goetzee detective bii de spoorwegpolitie, die ervan beschuldigd is een vrouw vermoord te hebben, in wier moordzaak hii geroepen is. Het lijk van Gertrina Opperman werd aan den kant van den spoorweg gevonden, zestien mijl ten Noorden van Pretoria. Sergeant Goetzee werd oorspronkelijk met het on derzoek belast. Hii werd gearresteerd in de woning van den stationschef met wiens dochter hii verloofd was. De rechtszaal was den eersten dag overvol, daar Goetzee een zeer bekende persoonlijkheid in deze streek is. Hij is een bekend rugby-speler. die op het internationale peil staat. Een spoorweg-em ployé. die onder hem werkte tijdens het onderzoek heeft bezwarende verklaringen tegen hem afgelegd. Om een kleinigheid. Eindhoven. Tijdens de carnaval-drukte heeft Maandagavond in de danszaai van het café Kneep- kes op den Boschdijk te Eindhoven wederom een ernstige steekpartij plaats gehad. De 19-jarige Rooij- akkers was met een gezelschap op stap en trad bo vengenoemd café binnen, waar hem verweten werd dat hij den vorigen avond het dansgeld niet betaald had. De geldophaler verwijderde hem uit de zaal. Een oudere broer van Rooijakkers uit de Hugo de Grootstraat, die dit niet aanstond, trok daarop zijn mes en stak den 26-jarigen geldophaler Van Hoek met het wapen in de borst. De man werd ernstig gewond; het bleek tlat ook de longen waren getrof fen. Op last van dokter Goyarts is het slachtoffer naar het Binnengasthuis vervoerd. Zijn toestand was gisterochtend redelijk. De dader, die pas uit de ge vangenis was ontslagen, werd door de politie gear resteerd. BENDE CHINEESCHE VROUWELIJKE BAN DIETEN GEARRESTEERD. Hsinking. Officieel wordt medegedeeld dat bij Kirin een groep Chineesche vrouwelijke bandieten is gearresteerd, die onder bevel van een zekere Mijao, de „Koningin der Mandsjoerijsche velden" ge naamd, verscheidene overvallen op Japansche en Mandsjoerijsche vestingen hebben gedaan. De ge- heele bende zal voor een krijgsraad terecht staan. Nog verscheidene candidaten. New York. Nu Miss Doris Duke, de millioenen- erfgename met James Cromwell getrouwd is, zijn er weer verscheidene candidaten voor den titel van „het rijkste meisje van Amerika". Miss Ethel Du Pont uit Delaware maakt een goede kans, hoewel niemand weet hoe groot haar vermogen precies is. Het vermogen van de Du Pont's is gedurende de laatste honderd jaar wel wat geslonken, doch Ethel moet de erfgename zijn van eenige millioenen dollars. Miss Louise Morgan, de 18-jarige kleindochter van J. P. Morgan is een an dere serieuze candidate. Schoonheid en intelligentie tezamen met rijkdom vindt men bij miss Helen Lee Dokerty, de aangeno men dochter van Henry Dokerty, de petroleum-mag- n&Miss Dokerty kwam twee jaar geleden in diplo- matieken dienst bij de Amerikaansche regeering en is momenteel verbonden aan de staf van Mrs. Ruth Bryan, de Amerikaansche gezant in Denemarken. Andere candidaten voor den titel zijn meisjes uit de families Frick, Carnegie Phipps en St. George. SMOKKELEN VAN SIGARETTENPAPIER. Amsterdammer te Moerdijk aangehou den. Moerdijk. Op den Rijksstraatweg nabij de drie Hoefijzers, werd gisternacht door de marechaussee van de Brigade alhier, een wielrijder aangehouden, die verklaarde de Zesdaagsche te Antwerpen te hebben bijgewoond en nu op weg was naar zijn woonplaats Amsterdam. In den koffer welke hij op zijn rijwiel vervoerde, bleken aanwezig te zijn 6000 boekjes sigarettenpapier. Hij had deze frauduleus uit België over onze grens gebracht. De Amsterdammer is in arrest gesteld, terwijl het rijwiel en het sigarettenpapier in beslag werden, genomen. GEHEIMZINNIGE VERDWIJNING VAN GELD ZENDINGEN. Tusschen Parijs en één der voorsteden. Nadat reeds eenige weken geleden tusschen Pa rijs en een der voorsteden een postzak met ander half millioen francs aan loongelden was verdwenen zonder dat men tot nog toe het geld heeft terugge vonden of den dader heeft kunnen opsporen, wordt thans bij geruchte vernomen, dat tusschen Parijs en Maison-Laffitte wederom een postzak met 900.000 francs verdwenen is. De politie ontkent de juist heid van deze geruchten, maar eenige bladen ver klaren dat het bericht ondanks het dementi der po litie volkomen juist is. DONDERDAG 7 MAART. HILVERSUM (1875 M.) A.V.R.O.-uitzending. 8.00 Gram.pl.; 9.00 Omroepor kest olv. N. Treep; 10.00 Morgenwijding; 10.15 Gram. pl.; 10.30 Vervolg Omroeporkest; 11.00 Knipcursus Kinderkleeding; 11.30 Ensemble Lismonde en Gram. pl.; 1.3Ö Gram.pl.; 2.00 Kamermuziek door het St. Gallen-kwartet; 3.00—3.45 Naaicursus; 4.00 Voor zieken en ouden van dagen; 4.30 Gram.pl; 4.45 Hoor spel voor de jeugd; 5.30 Omroeporkest olv Nico Treep; 6.30 Sportpraatje H. Hollander; 7.00 Radio- Volkszang olv. P C. Poortman; 7.30 Engelsche les Fred Fry; 8.00 Vaz Dias; 8.05 Gram.pl.; 8.15 Concert gebouworkest olv. Prof. Dr. W. Mengelberg m.m.v. C Flesch (viool); In de pauze; Pianospel door E. Pelry; 10.30 Disco-nieuws; 11.00 Vaz Dias; 11.10 12.00 Majo Marco en zijn Dansorkest. HUIZEN (301 M.) 8.00—9.15 KRO.; 10.00 NCRV.; 11.00 KRO.; 2.00—11.30 NCRV. 8,00—9.15 en 10,00 Gram.pl.; 10.15 Morgen diénst; 10.45 Gram.pl.; 11.30—12.00 Godsd. halfuur; 12.15 Orkestconcert en Gram.pl.; 2.00 Handwerkcur- sus; 3.00 Vrouwenhalfuur; 3.30—3.45 Gram.pl.; 4.00 Bijbellezing door Ds. C. J. van Paassen m.m.v. zang en orgel; 5.00 Handenarbeid voor de leugd; 5.30 Con cert door het Utrechtsch Plano-kwartet; 6.45 Cau serie A. Stapelkamp; 7.00 Ned. Chr. Persbureau; 7.15 Gram.pl.; 7.30 Journ. Weekoverzicht; 8.00 Vaz Dias; 8.05 Ned. Herv. Gem. Zangkoor „Het Lied" en de Chr. Muziekvereeniging „De Bazuin". Leiding G. Akkerman. Om 9.00 Causerie Ds. C. J. Koningsber ger en om 10.05 Vaz Dias;; 10.30—11.30 Gram.pl. DROITWICH (1500 M.1 10.35—10.50 Morgenwijding; 11.25 Gram.pl.; 11.50 Voor de scholen; 12.10 Het Rusland Sguare en New Victoria-orkest olv Austin; 1.20 Gram.pl.; 2.25 Voor de scholen; 3.20 Vesper; 4.10 Gram.pl.; 5 05 Orgel concert E. Morgan; 5.35 Sydney Kyte en zijn Band; 6.20 Berichten; 6.50 Handel-concert; 7.10 Duitsche les; 7.40 Gram.pl.; 7.50 Lezing; 8.20 Al en Bob IJar- vey in hun repertoire; 8.35 „Ambrose Applejohn's Adventurc" van W. Hackett. Muziek van H. Cliig- nell; 9.50 Berichten; 10.20 Korte Dienst; 10.35 De „New Aeolian Plavers" m.m.v. F. Drake (voor dracht); 11.35—12.20 Dansorkest olv. Henry Hall. RADIO-PARIS (1648 M.) 7.20 en 8.20 Gram.pl.; 12.35 Kamermuziek olv M. Doyen; 4.20 Hoorspel 9.05 Nat. orkest olv. André m. rn.v. G. Béthune (viool); 10.50 Dansmuziek. KALUNDBORG (1261 M.) 11.201.20 Concert uit rest „Wivex"; 2.254.05 Con cert uit rest. „Ritz"; 7.20 Symphonie-concert m.m.v. orkest en solisten olv Fr. Busch; 9.45—11.50 Dans muziek. KEULEN (456 M 5.20 Gram.pl.; 6.20 Orkestconcert; 11.20 Kamer-orkest olv. Hagestedt; 3.20 Concert uit Munchen olv. Kloss; 5.05 Vocaal trio en solisten; 6.50 Gram.pl.; 7.30 Om roeporkest, mannenkoor en solisten; 10.00—11.20 Omrocpkleinorkest olv. Eysoldt. 8.05 Symphonieconcert olv. Reiter. ROME (421 M.) BRUSSEL (322 en 484 M.) 322 M.: 12.20 Gram.pl.; 12.50 Omroeporkest: 2.00— 2.20 Gram.pl.; 5.20 Kamermuziek; 7.35 Gram.pl; 8,20 Hoorspel; 9.20 Mahlerconcert door orkest en solis ten; 10.40—11.20 Gram.pl.; 484 M.: 12.20 Gram.pl.: 12.50 Salonorkest; 1.50—2.20 en 5,20 Gram.pl; 6,35 Omroeporkest; 7,35 Gram.pl.; 8.20 Omroeporkest; 9.35 Gram.pl., 9.50 Draaiorgelmuziek; 10.05 en 10.30— 11.20 Gramofoonmuzlek, DEUTSCHLANDSENDER (1571 M.) 6.50 Opera-uitzending; 9.05 Actueele uitzending: 9.20 en 10.05 Berichten; 10.20—11.50 Dansmuziek o.l.v. Hans Bund.

Schager Courant | 1935 | | pagina 7