[onze illustraties] Aandacht tijdens het ichaalctournool voor de Londensche schoolmeisjes, dat deze week In de school aan de Finlay-street te Londen wordt ge houden Te Bergen op Zoom Is Dinsdag de tradlflo- neele groote carnavalsoptocht gehouden. Een detail uit den stoet Don Jalme, de tweede zoon van den ex- koning van Spanje, Is Maandag te Rome In het huwelijk getreden met Emanella De Damplerre. Het bruidspaar na de huwelijks voltrekking, welke ook door den ex-koning werd bijgewoond Tot bijzonder hoogleeraar In den leorstoet voor den industrieelen eigendom aan de Technische Hoogaschool te Delft Is benoemd prof. dr. J. van Loon, hoogleeraar aan de Universiteit te Utrecht München in Carnavalsstemming. Prins Carnaval zwaait op zijn hoogen troon zijn scepter, omgeven door zijn hofhouding in den grooten optocht, die door München trok Een kruiser onderweg naar de .H.I.S.W.A.", de nationale watersporttentoonstelling, die deze week In de Apollo- tentoonstellingshal te Amsterdam geopend wordt Tengevolge van een defect aan de rails op op de spoorbrug bij Moerdijk moesten Dins dag de reizigers voor het Zuiden uitstappen, en hun rek over het water per pont voort zetten In het groote Jaarbeursgebouw te Utrecht zijn de voorbereidingswerkzaamheden voor de aanstaande voorjaarsbeurs in vollen gang. Een stand wordt opgebouwd De Koning en de Koningin van BelgIS vertoefden eenlge dagen in Engeland. Het koningspaar tijdens een wandeling te Folkestone, vanwaar zij naar BelgiS terugkeerden

Schager Courant | 1935 | | pagina 8