[ONZE ILLUSTRATIES! Begrafenis van een slachtoffer van den opstand in Griekenland. ■1f" De .hondenwacht" bij het stetion S.S. te den Bosch zal weldra tot het verleden behooren, daar de dieren binnenkort op de perrons zullen worden toegelaten, waarvoor een extra perronkaartje noodlg zal zijn. Trouwe viervoeters, zooals bovenstaande, behoeven dus niet meer op het bordes achter te blijven wanneer hun baas met den trein vertrekt De begrafenis van het eerste slachtoffer van de revolutie in Griekenland De baar met het stoffelijk overschot van den kapitein ter zee Sokos in de straten van Athene De nieuwe, negen laar oude koning van Slem, Ananda, die op het oogenblik met zijn moeder en een jonger broertje te Lausr ne ve. blijf houdt tijdens een speeluurtje met r'jn makkertjes op de schoo. hua. d- ,!j 'n8 ontvangt De tricotagefabriek „Seta" van de fa. Van Wijck Van der Heldert aan het Laageind te Waafwljk Is door brand verwoest. Een overzicht van de ruïne In het Neder-Oostenrijksche stadje Grein werd dezer dagen in één familie een koperen- groenen- en zilveren bruiloft gevierd De geheele bevolking nam aan de feestelijkheden deel. De burgerwacht In 18e eeuwsche kleederdracht was mede van de partij Prof. dr. A. A Hymans van den Berg, hoogleeraar in de ge neeskunde aan de universiteit te Utrecht, herdacht Vrijdag den dag, waarop hij 40 jaar geledentot artswerdbevorderd In volle vaart stuiven de deelnemers aan de voorjaarsrace van de Gibraltar Jockey club, die dezer dagen werd gehouden over de baan, waarbij de majestueuze rots van Gibraltar een imponeerenden achtergrond vormde

Schager Courant | 1935 | | pagina 12